Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :wink:

Nika az unokatesóm feleségének anyukája halt meg(méhnyakrák végső stádium). :cry:

Kia örülök,hogy ilyen sok mindent sikerült vennetek és,hogy még Trécsivel is taliztatok? :P

Viki még meloban? :roll:

Fiora öröm nézni a kiscsaj minden képét,olyan szép! :) Gabika nekem is 40 perceket szopott az elején. Én eleinte mértem 4 hónapos koráig,aztán már nem. :wink: Nekem is volt sebes a cicim egyszer,és még vérzett is,de hamar rendbe jött! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Fiora!
Nekünk a súlya miatt kellett mérnünk az első hónapban.Evés előtt és után.De ez csak amolyan kíváncsiság a szülőknél szerintem.Biztos, hogy nyugtalan, nem jó sehogy, ha még éhes!
Bízz a saját megérzéseidben és a kisbabák jól megtervezett szervezetében. Jelezni fog, ha valami nem jó!
Örülök neki, hogy rendeződni látszik a tejcsi mennyisége! Emlékszem, hogy mi mennyit kínlódtunk a tejcsivel eleinte :cry:

Kia!
Kellemes 2 hetet nektek! Jó dolgotok lesz ebben az időszakban! Csupa kényeztetés minannyiótoknak :lol:
Most hozzánk közelebb leszel, mint a többiekhez :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Délután itt voltak anyósék,hoztak Svájcból finom csokikat,meg Gabikának is ezt-azt! :lol:

És akkor képek a délutáni sétáról:
Kép
Kép
Kép
leszedte a sapit,és ráadtam a kapucnit,mert kicsit fújt a szél,s neki még kell

Esti képek az ajándékokkal:
Kép
Kép
Kép

Kép
Anya kérem a fényképezőt!

Először ettem DM-es tejpépet,de nagyon ízlett!
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Fiora,
Nekem a vedono is es az orvos is mondta, hogy merjem, mennyit evett Aron. Igy bereltunk merleget, es mertuk. Ejjel-nappal, hogy lassuk, mennyit evett, hogy hizott. Ezt 3 honapig csinaltam, aztan visszaadtam a merleget. Az elso honapban volt, hogy masfel orat szopott Aron, igy nekem elsore a 30-40perc nem is tunik soknak :) A bimbom iszonyuan sebes volt, nagyon szenvedtem. Semmi sem volt jo ra, csak az Avent kreme, meg hogy szabadon volt a mellem. De aztan belejottunk, es mai napig is szopizik.

Kia,
Jo utat! Majd irj, ha tudsz!
Orulok, hogy jo volt a borze, en meg sosem voltam kint. Mindig sajnaltam ra az idot. (meg a penzt :) )

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Börze: én pelenkát, Hippes kajákat (200-260 Ft volt) és rucikat vettem. A rucikat kaptam, egyik ismerősöm kint árult, és nem engedte kifizetni őket.... De amúgy nekem sem jöttek be a használt cuccok. Vagy nagyon használtak voltak, vagy ha már egy kicsit is jól néztek ki, akkor már majdnem annyiért akarták adni, mintha Corában, Auchanba újat vennék. :roll: És nagy volt a tömeg, nem volt kedvem nagyon turkálni.

Fiora: én nem mértem soha, hogy mennyit evett Fanni. Eleinte kb. 20 percet szopizott, később már 10 percben lerendezte. (manapság meg már kb. 5 perc...) Hál Istennek nekem nem sebesedett ki a cicim, pedig sokszor azon aludt el.
Nagyon szép baba Zsófi! És mennyi haja van :lol:

Boszi: jók lettek a képek :lol:

Kia! Érezzétek jól magatokat otthon!

Holnap megyek melózni, de remélem csak fél napot, kedden pedig nem megyek, viszont este céges vacsi lesz. De még mindig szarul vagyok, a torkom már nem fáj annyira, de az orrom nagyon folyik...

horvviki
 
 


Köszi mindenkinek. Igyekszem nem izgulni azon, hogy eszik e eleget :) .

Kis átváltási segítség kéne :oops: . Soha nem voltam nagy matekos.
Ha szopi előtt 3,44 kg és utána 3,49 akkor kb 50 ml-t szopott?

Kép
fiora
 
 


igen fiora pontossan annyit :):):):)ami egy egy hetes babának elég egy szopira szerintem

nika70
Salgótarján
 
 


nika: köszi, akkor nem izgulok, hogy éhen hal :lol:

Kép
fiora
 
 


Van tippetek hasfájásnál? :cry:

Kép
fiora
 
 


nem tudok ebben segíteni mert gege nem volt hasfájós:)

Most még nem lesz tesó mert megjött :(

nika70
Salgótarján
 
 


nika: :(

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Csak 1 percre jöttem....
Pakolgatok, lassan indulunk.

Fiora
Levi is az elején szopizott vagy fél óráig...
Nekünk a dokinő mondta, hogy mérjem, de csak az első héten...
Én nem mértem minden kajcsi előtt, csak néha (ez nem tetszett a dokinak.. de ez van... nem jutott mindig ezsemben, meg kedvem sem volt).
Néha 60-at, néha 30-at evett... változó.

Tegnap 7460 gramm volt :lol: :wink:

A szopi ideje most már csak 3-6 perc.. nagyon gyorsan eszik :lol:

Hasfájás:
ESPUMISAN
Nekünk bevállt.
Most is kap néha, ha olyat eszek.. Tegnap és tegnap előtt torost ettem (nem sír, hogy fáj neki - napi 3x kap cseppet)
...és valami meleg dolog a hasához! (akár a kezed is jó, ha ott tartod egy darabig)

Megyek....
Sziasztok!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


óóóóóóó kia bocsika most nézem 1 héttel többek vagytok nem javítottam sorry jövő héten már jó lesz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Kia kellemes pihenést nektek! :P

Viki örülök,hogy ti is tudtatok ezt-azt venni! :wink: Jobban vagy már? Fanni még mindig olyan jó alvó? :P

Nika sajnálom,hogy nem jött össze most a baba,de majd hamarosan biztos,csak ne izgulj miatta nagyon,s ne gondolj rá mindig! :wink:

Nálunk most apa betegedett le! :( Totál azok a tünetei,mint nekem a vége fele. Rázza a hideg,láza nincs,de neki is fáj mindene! Holnap meg 6ra megy dolgozni,vesz be egy Algopirynt,hogy jobban legyen! Remélem használni fog!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia: köszi

Kép
fiora
 
 


Sziasztok! :wink:

Látom ma még senki sem volt!
Apjuk eléggé beteg,lázas,így nem ment dolgozni. Most is fekszik,pihen! :roll: Reméli,holnap tud már menni,mert más tünete nincs!

Többiek mi újság?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi,
Jobbulast a ferjednek! Mostanaban sokan elkapjak ezt a virust :(

Nemreg telefonalt a radiotaxitol egy ferfi, hogy van-e kisgyerek a csaladban, mert reggel ota tobbszor is volt telfon errol a szamrol :oops: Kicsit sem szegyeltem magam ..... Ez volt Áronka április 1-i tréfaja :)

Tegnap voltunk homokozni a jatszoteren. Aron nagyon elvezte, tok jol elvoltunk. Durta a homokot, morzsolgatta, ismerkedett vele :) A fejere is meg a pelusaba is kerult.....

Fiora,
Biztos, hogy a hasa faj??? Csak azert kerdezem, mert az csak nehany hettel kesobb kezd el jelentkezni. Nalunk is volt ilyen parszor, semmit sem tudtunk vele csinalni. Gyogyszert nem adtam ra, a labacskait tekergettuk, az is segitett valamennyire.

Nika, :cry:

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga már hiányoltalak,jó,hogy írtál pár sort! :wink:
Áron babáról nincs új képed? :P
Mi még nem voltunk játszótérezni Gabikával,de ami késik.... :lol:

Tegnap kapott 2 sapit
Kép
Kép

Apjuk láza kicsit lejebb ment,most már csak 37,8! Most is alszik! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tok jok a sapik!
Nagyon jol allnak Gabikanak! Nekunk is be kell majd szerezni nehany vekonyabb darabot, meg par nadrag sem artana.... Te hol vetted ezeket a jo kis sapikat???

Mi mar eleg regota jarunk jatszoterre, hintazni csak ott tudunk. Itthonra nem tudunk felszerelni hintat, mert az az egy ajtofelfa, ami erre alkalmas lenne, nem hasznalhato, mert harmonikaajto sin fut rajta.

Jo, hogy a parod ilyen gyorsan gyogyul. Az egyik munkatarsam irt ma, O is pont ezekrol a tunetekrol szamolt be, es egy nap alatt tul volt rajta.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Gabika el ne kapja!!!!

Ja, es kepek is lesznek hamarosan! Meg at kell tolteni a fenykepezorol a tegnapiakat :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga: minden hajnal azzal telik, hogy próbáluk altatni, de fájdalmasan sír és csapkod a kezével, akár nem sokkal kaja után is. Felsír és megfeszül, aztán amikor nem fáj neki csendben van és bealsztik pár percre. Ma éjjel 2 órát aludtam :cry:

Kép
fiora
 
 


Most bezzeg alszik, de nem tudok lefeküdni mert várjuk a doktornénit.

Kép
fiora
 
 


Helga mi a piacon vettük a sapikat,sokféle volt! :wink:
Hát én is remélem,hogy apjuk holnapra rendbe lesz és mi nem kapjuk el,pláne nem Gabika! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ma nem dolgozom, viszont este megyek céges vacsira. 10 éves az Auchan, és ezért buli van. Mondjuk nekem most nincs sok kedvem menni, mert még nem vagyok olyan jól, de illik megjelenni :? 6-kor kezdődik, és hajnalig tart, de én max. 10-ig maradok. Fanni anyuéknál alszik, majd én is oda megyek aludni.
Ma már kiicsit jobban vagyok, de még mindig folyik az orrom, de legalább már a torkom nem fáj. Sajna Fanni elkezdett taknyolodni, csodáltam volna ha nem kapja el. Egyelőre neki sincs semmi más tünete, csak folyik az orra. Lehet a torka is fáj, mert 2 napja elég nyügi, és megint alig eszik. Az éjszakák most nem jók, a taknyolodás miatt, sokszor felkel... Korai volt még az örömöm.

Boszi: férjednek jobbulást, de jó neki, hogy ő le tud pihenni... Én kettesben vagyok Fannival, ilyenkor nem nagyon tudok lefeküdni... Engem is érdekelne hol vettél sapit, én is szeretnék. Kint a börzén 2000 Ft körül voltak, azt sokalltam érte... :roll:

Helga: jó ez a telefonos sztori :lol: Játszótérre mi is járunk, de mi még csak hintázunk.

Fiora: Kitartást! Én sajna nem tudok ebben tanácsot adni, mert Fanni nem volt hasfájós soha. De amit én hallottam hasfájásra: Espimisan, Infacol, Gripewater (remélem jól irtam őket). Doki mit mondott?

Trécsi: megint merre jársz??? :roll:

Nika: sajnálom, hogy most nem jött össze, de talán most ebben a hónapban :wink: Tessék sűrűn próbálkozni :lol:

Más velünk nincs, bár a kajálás miatt továbrra is aggódom. A vitamint kapja, de nem látnám, hogy nagyon hatna. Minden kaja előtt görcsben van a gyomrom, hogy vajon most mennyit fog enni. És lehet hogy már paranoinás (igy kell irni? :oops: ) vagyok, de már megint úgy látom, hogy fogyna... Ma ebédre egy fél sárgarépa püré sonkával csúszott le, utána még kapott egy kis vaniliás bébi desszertet, na azt megette mindet...

horvviki
 
 


Ja, és a mamámat ma hozzák át anyuék ide a békási nyugdíjas otthonba (azt hiszem régen az volt a Ziper bölcsi...), végre lett itt hely, és szóltak. Itt max. egy évet maradhat, de anyunak már ez is nagy segítség, mert így közel van a mama és bármikor meg tudja látogatni. De még kérdéses, hogy a mamámat nem viseli-e meg a költözés, mert ő már a másik otthont tekintette igazi otthonának :roll: Na majd meglátjuk...

horvviki
 
 


Helga :) :wink: :lol: nem semmi nekem a telefon billentyűzáron van még nem jött rá hogy hogy kell kikapcsolni :):):):):)

Boszika: sapik nagyon édesek mennyibe kerültek? itt bárhol nézem a tavaszi sapik 1000 ft felett vannak hogy mernek ennyi pénzt elkérni érte nem is értem


Viki: hogy hogy csak egy évet maradhat a mamád? de végülis jó hogy közeletekben lesz:)

Trécsi merre vagy?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: ez csak egy ún. átmeneti otthon... Itt Békáson csak ilyen van. Végleges otthon nagyon messze van tőlünk, és ez így egyenlőre jobb anyunak.

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Voltunk lent sétálni. Nika feladtam a csúszásgátlót! :lol: MSN megírom,hogy hova és mennyit utalhatsz akkor!

Találkoztunk Trécsivel és Milán babával! :D Olyan nagy már és nagyon édes,pláne a kis sapiban,ami ma volt rajta! :lol: És Trécsi is jól néz ki,jót beszélgettünk,amíg Milán hagyta! :lol: Nagyon elfoglalt szegény,azért nem nagyon ír.

Apjuknak már csak hőemelkedése van,de elkezdödött nála a hasmenés! :? Rohángál sokszor a WCre! Adtam is neki SMECTA-t,hogy hamar használjon neki!

Lányok akik veszik a MICIMACIS újságot azoknak üzenem,hogy megjelent az újabb újság osztott tányérral! :P

Viki további jobbulást neked! :wink:

A sapik a piacon 1000 körül vannak!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki: köszi

És a szüléstörténet: Szombaton reggel a kórházban kezdtünk CTG-n, de még nem volt semmi csak fájdalommentes jóslófájások. Elmentünk Anyuékhoz és mivel a doki kérte hívjam fel délután én megtettem. Addigra a még mindig nem fájó jóslók 4-5 percenként voltak. A doki mondta, hogy akkor most menjünk be rögtön. Kicsit megijedtünk, mert nem volt nálunk a táska. Bementünk, de még mindig semmi érdemleges nem volt (1 ujjnyira voltam). Tehát megint irány haza :? . Szombat éjjel aztán elég rendszeresen kb. 20-30 percenként voltak gyenge fájásaim, ezért a már megbeszélt időben vasárnap reggel megint CTG-vel kezdtünk (még jó hogy a dokim pont ügyeletes volt). Most vittük a táskát, de még mindig hiába. A dokival megbeszéltük, hogy kedden reggel is még találkozunk és ha nem indul akkor szerdán elindítja a szülést. Azt mondta, hogy olyan "ramaty" a méhszájam, hogy még semmi esély :( . Megkérdeztem, hogy ugye semmiképpen se maradok le az EDA-ről, de megnyugtatott hogy áááá dehogy. Tehát megint hazamentünk.... Hazafelé már kezdődtek a rendes fájások, de nem voltam benne biztos, hogy ezek már azok :oops: . Vártam, hogy majd jönnek a 10, 8 stb. perces fájások, de nálam ez kimaradt. Kicsit összevissza, de nálam rögtön 6-7percesek jöttek. Aztén elég gyorsan átváltott 3-4 percesre. 14 óra körül felhívtuk a szülőszobát, hogy vajon akkor én most szülök?? :D Azt tanácsolták, hogy menjünk be. Na erre én azt mondtam a férjemnek, hogy még várjunk egy kicsit :shock: . Nem akartam, hogy megint haza küldjenek. Aztán kb. 15 órára bementünk, gyorsan hívták a dokit is. Kiderült, hogy már 4 ujjnyira nyitva vagyok, tehát az EDA-ról lecsúsztam :( . Hááát, ennek nem örültem, de nem volt mit tenni. Pár fájás és tolófájás utén pedig már ott volt a lányom a mellemen 16:40-kor :D.

Kép
fiora
 
 


Viki: ebben én ne vagyok biztos mert apuval szemben is van egy nyugdijas otthon és ott bocsika de elhalálozásig vannak. Oda akar bejutni apu is 3 millát kell letenni és ha van hely bár nagyon nehéz bejutni akkor kap egy kis lakást orvosi felügyelet stb.

nika70
Salgótarján
 
 


Fiora akkor ez ugymond gyor szülés volt leszámítva a bejárogatást :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hú Fiora, legközelebb én is ilyen szülést kérek magamnak! :lol:

Nika: ez az otthon csak átmeneti hely, nem tudom miért, de sajnos ilyen. Ahol most van a mama, az is csak átmeneti hely... Korábban én sem gondoltam, hogy vannak ilyenek, de hát ez van. :(

horvviki
 
 


Ja, most értem haza a vacsiról. Jó volt, de fáradt voltam, megyek is lefeküdni. Fannit már elaltatta anyu.

Jó éjt mindenkinek!

horvviki
 
 


Sziasztok!



Fiora,
Tok jo a szuletestorteteneted!!! Nagyon gyorsan megszuletett Zsofi! Mondjuk ez a korhaz oda-vissza nem lehetett valami kenyelmes. Belegondoltam, hogy azoknak, akiknek nincs kocsijuk, azoknak mennyi lehet ilyenkor a taxikoltseguk???

Viki,
Cipőt vegulis nem vettel a borzen???? Turkalni en sem igazan szeretek, nem is igazan megy nekem, ezert is nem farasztottam megam az utazgatassal. Tegnap az egyik kinai boltban vettem tok jo kerteszgatyat Aronnak :) Rajottem, nem erdemes torni magam, hogy nagyon a minosegre menjek, jo dragan vegyem meg a cuccokat, mikor ugyis gyosarn kinovi.
Orulok, hogy sikerul a mamadat a kozeletekbe hozni!!! meg ha csak egy evre is!
Tok jo, hogy jol sikerult a buli :) kimozdultal kicsit :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Helga: de cipőt is vettem. Azt nem írtam? :roll: Vettem egy szandált 4000 Ft-ért (újonnan). 18-as volt a legkisebb méret, de még ez is nagy Fanninak, de majd belenő :wink:

Képzeljétek, Fanni mellett nem lehet enni. Amikor őt etetem akkor nem akar enni, viszont ha bárki más eszik, sír a kajáért. Persze olyanért, ami nem neki való... Tegnap egy nyalat krumplifőzeléket kellett adni neki, mert úgy hisztizett érte. Ma reggel a körözöttes kenyér kellett volna neki hagymával... Na azt már nem kapott.

Én sem veszek drága cuccokat. Általában Cora, Tesco, Auchan ruhákat veszek, tényleg pár hónap alatt kinővik, és arra pont megfelelnek ezek a rucik. És vannak egész jó darabok is. Drága márkás cuccokat anyuéktól szokott kapni, hétvégén is egy Nike felsővel állítottak haza... Ha ők elmennek vásárolni, nem bírják megállni, hogy Fanninak ne vegyenek valamit.

Többiek?

Én megyek délutánra dolgozni. Éjszaka nagyon jót aludtam, Fanni csak egyszer kelt fel hajnalban inni, aztán reggel 7-ig aludt. Majd negyed 9-kor visszaaludt (velem együtt :lol: ), és 10-kor keltünk. Kellett már ez a kis pihenés.

horvviki
 
 


Helga, Viki: a másik topikba nem jártok akkor töröllek benneteket abból a tábliból ok?

Helga: szerintem a kínaiban is lehet jókat kapni és pamut meg stb úgyis hamar kinővik :):):) én mondjuk márkássabb cuccot már majd akkor veszek neki ha legalább egy évig tudja hordani :)

Viki: krumpli fözit ehet már szerintem

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Gabika ma 9ig aludt reggel,aztán 11 körül újra elaludt! :lol: Még alszik,13 körül ebéd,aztán le szeretnék menni vele kicsit,bár olyan bizonytalan az idő! :roll:

Apjuk még itthon van ma is,fekszik! Hőemelkedés már elmúlt(este még volt),de még mindene fáj,és a a fránya hasmenés is gyötri! Szegénykémet nagyon megviseli! :roll: És persze semmit nem tud enni,még a kajára se tud gondolni. :(

Fiora nem semmi gyorsan megszültél! :lol:

Helga hát nekünk nincs kocsink ugye,s igaz szülés előtt bent fogtak,és apa ment haza a cuccért. Anyósék elhozták,nem kellett BKV-zni neki! De a TAXI-t nekünk is igénybe kellett venni akkor,mert a fényképező otthon maradt,és még jó,hogy hajnalban elkezdte keresni. Nagyon rendes volt a TAXIS mert oda-vissza csak 5000-et fogadott el! Tudta,hogy mi a helyzet! :lol: Ahogy apjuk visszaért a kórházba a géppel rá 20 percre megszültem! :P

Ruhából én sem veszek nagy márkásat neki,mert tényleg nagyon gyorsan kinövi. Itthonra jó neki,ami még az enyém volt anno! :wink: De mondjuk venni se kell nagyon,mert anyutól most is annyit kapott..... :P

Viki örülök,hogy jól sikerült a buli,s annak is,hogy a mamád közelebb lesz hozzátok,ha csak 1 évig is,de mégis jobb lesz! :wink:
Kajaügy:
Gabika is,ha látja,hogy vmit eszek neki is kell! :lol: Ma a kefirhez ettem kenyeret,hát kellett neki adnom! :P

Anyukám is beteg képzeljétek! :cry: Tegnap előtt előjött nála egy fránya köhögés,ami már fojtogatóan kínozta. Tegnap délutánra meg már hangja sem volt! :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bejelentkezés: (amíg Manó alszik)

Nika
Semmi baj - 1 hét ide- vagy oda :lol:
Nagyon gyorsan megy az idő :?

Fiora
Neked is nagyon gyors volt a szülés, mint nekem :lol: Csak mi nem járkáltunk be... Addig nem mentem, amíg nem fájt annyira :lol:
Nekem is rögtön 3-8 perces (össze - vissza) fájások jöttek.

Gratula még 1x, ügyesek voltatok.

Boszi
Apunak jobbulást!
Remélem már eszik...

Köszi ... megvesszük majd mi is az osztott tányért! (Micimackó)

Helga
Nem semmi a telefonos ügy :lol:
Jó kis vicc ez Áron babától :wink:

Na megyek - megyünk nemsokára az uncsitesómékat meglátogatni - ahol lassan 1 hónapos Csanád :lol:

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Áronnak:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Azért még azt hozzáteszem a szüléshez, hogy mivel nagyon gyorsan ment, ezért több helyen kívül-belül repedtwem ill. vágtak. Most kezd az ülés elviselhető lenni.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Helga!
Áronnak kívánunk nagyon sok boldog névnapot!
Kapott sok ajit?Miket?
Én már a gyermeknapi és névnapi ajikon töröm a fejem :lol:

Nika!
Ma voltunk 3 éves státuszon.13kg Bogi és 96 cm.Nem sokat tévedtem :D

Fiora!
Szuper volt olvasni, hogyan született Zsófi! Szerencsére nem vajúdtál sokat.Fárasztó lehet a tizenóra vajúdás...
Én mindig (a mai napig) természetes szülésről ábrándoztam.Nem tudom megadatik -e még nekem ebben az életben.

Viki!
4000-ért tök jó árban volt a szandika!
Mi eddig 8-nál képtelenek voltunk olcsóbbat venni :cry: Errefelé minden olyan drága.Pedig nem egy nagy gazdasági központ BAZ :shock: és mégis...

Lakik egy barátnőm Baján és egy Balassagyarmaton.Egyidősek a lányaink.Ők anno 300-ért vették az ujjatlan bodyt, Én meg vehettem 800-1000-ért :shock: :?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Dokinéni és védőnéni is azt mondta, hogy Zsófival minden OK. Kaptunk cseppeket a hasfájásra és szerencsére a szopival sincs már gond. Remélem a mai éjszaka nem lesz rumlis, rám fér egy kis pihi.
Fogyott mióta hazahoztuk, de a védőnő szerint enm annyit amennyit a mérleg mutat. Akórházban valszeg mást mértek.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!


Koszonjuk szepen a koszonteseket! Aranyosak vagytok!

Gani,
Aron most jatekot nem kapott, csak ruhakat. Kapott egy pizsamat meg egy kertesznadragot, a nagymamitol ma fog majd kapni egy kotott kardigant, talan terdzoknit (ezt mondtam neki, hogy hozzon :) ). Ja es a keresztapjatol egy nestle babyjoghurtot :)

Viki,
Nem tudom, mi lehet Fanni etvagyaval, annyira rossz, hogy nem tudjuk, hogy mi a gond, csak talalgatunk.
4000ft nagyon jo ar a szandiert. Es milyen marka??? Fanni szereti? En meg mindignem adtam Aronra ilyesmit :)

Fiora,
Ha a doki is meg a vedono is azt mondta, nincs gond, akkor nyugi! Es pihend ki magad!!!!

Nika,
Engem torolhetsz a masik tablabol, valoszinuleg nem nagyon fogok oda mar irogatni. Olvasgatni majd jarok meg, de irni nem hiszem, egyszer-ketszer irogattam oda, de nem valaszoltak ra, aztan elkezdtem hanyagolni a temat.

Kia,
Irigykedem egy kicsit :) Marmint, hogy rokonok, baratok kozt vagytok most :) Az a jo, hogy ma jon anyukam minket meglatogatni , unokazni :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga oksika amúgy nagyon én sem járok oda mert aki fontos azzal itt is tudok beszélgetni a régiek meg már alig vannak ott is szeriuntem Boszi hamarosan be fog fuccsolni az a topik de azért még csinálom a táblit addig mig van :):):) meg néha azért írok majd oda is :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert megyek dolgozni.

Helga: Áronnak boldog névnapot. Bocsika, hogy utólag, de mostanában mindent elfelejtek :oops:

Nika: a krumplifőzelék tejfölös volt, azért nem mertem neki adni... Másik topikba én sem megyek, örülök, hogy ide van időm írni... Sajnos elmúltak a régi szép idők...

Fiora: javulnak az éjszakák? Tudsz aludni?

Cipő: Maus márkájú, igazából tehát nem márkás, de könnyű, tiszta bőr szandi, nekem tetszik. És ezenkivül én is csak 8000-10000 szandikat láttam, azok sem voltak jobbak! Fanni kezdi megszokni, hogy a lábán van, először nehezen állt fel benne.

Ja, és tegnap Fanni extra sokat evett... Nem tudom mi lehetett vele, de mindent megevett maradéktalanul, sőt eggyel többször kapott enni, mert sírt, hogy éhes... Kiváncsi leszek a mai napra.

Elmentem dolgozni, nektek szép napot mára!

horvviki
 
 


Viki,
Huha, ez a Fanni lany nagyon cseles :) Orulok, hogy jobb az etvagya.
A Maus ciporol csak jokat hallottam! Nem hires marka, de tobben megjegyeztek, hogy erdemes ilyen cipot venni. Puha a talpa, nincsenek benne felesleges emelesek, es nem mellesleg olcsobb is, mint a tobbi.

Nika,
A babak a masik topikban is nagyon aranyosak, igy olvasgatni mindenkeppen jarok majd, igy remelem, nem fuccsol be!
Ja, es mar korabban is szerettem volna megkerdezni, hogy Gegere adtok szandit bentre???
Tancos video??? Nagyon jo volt az elozo is, igy nagyon varom :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Boszi,
Valamin megakadt a szemem: meg meg vannak azok a ruhacskak, amiket Te hordtal csecsemokent??? HUha! Anyukad nagyon szorgos volt, hogy eltette (meg persze, hogy hely is volt ra :) )

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga nálunk szőnyegpadló van de ha kimegyünk az előszobába én akkor sem adok rá bentre cipőt:9 majd ha nagyobb lesz akkor kap papucsot de bentre harisnya meg zokni van rajta nyáron meg majd mezitláb :):):) apa esténként mindig maszirozza a talpát mindig mondja biztosan ezért indult el ilyen korán :):):)

Táncisat teszem mindjárt :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 



nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?