Új privát üzeneted érkezett!

Na ne vicceljetek már, hogy sehol senki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Pil!
Továbbra ia nagyon szorítok!

Ex!
Peti képek szenzációsak!

Gabi!
Látod, a fel a fejjel! Jó hangulatban minden szebb Egy kis vásárlás hogy feldobja az embert! Én vasárnap kora reggel a Lidl-et jártam meg vonatal, hátizsákkal (mikor mentem- mikor jöttem Peti ,apa aludt! :evil: ), és főleg élelmiszert vettem és Petinek néhány dolgot, de úgy tudok örülni minden apróságnak! Holnap fodászhoz megyek és még a kozmetikushoz is be akarok jelentkezni!
Petinek vettem egy cuki kis köntöst és Némós evőeszközöket a névnapjárra, úgy örülök!

Gabi!
Nagyon ügyes vagy a kötéssel!!!!!!!! Mi is ez a netes meló :?:

Engem tegnap nagyon elketyintett a vámtarifa tanár a suliban. Olyan lazán veszi a dolgokat, mint ha szart sem érne az egész. Már gondoltam, hogy beszélek vele, mert engem érdekel és ha ebben a szakmában helyezkedek el, igenis TUDNI akarok és nem égni, mint a Reistag!

Petinek levágtuk a haját. Tükör előtt (valaki írta, hogy így kell, mert akkor nem sír), de ordított végig.
Kép Kép Kép Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni! Bababarát nyaralásokat fogunk közvetíteni, ha lesz konkrét link, jövök kicsit reklámozni.

Én is roppant tudok örülni akár egy egyedül megejtett orosházi pelusvásárlásnak is, kis nézgelődéssel egybekötve...

Peti nagyon nagyfiú! Pusz a pofijára!

Ja, úgy néz ki, lesz fizetéskor új telefonom is, drukkoljatok, hogy lehessen is kapni, amit kinéztünk!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

 
 

Ja, Lackó mai napig hisztizik hajvágáskor, pedig ő is a tükör előtt ül...

Látom, Peti is tud mérgesen nézni! :evil: Kb. így! :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabi!

Ha a 2. képre gondolsz, akkor az nem csúnya nézés! :lol: Berreg a lelkem, hogy kapcsoljam be a porszivót!

Reni
Kép
prenata
 
 


Jaaaaaaaaaaaa! Bocsi! :oops: 8)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Csak egy mondat erejéig jövök: nem felejtettem el a tali-helyszínt, de a nőci vidéken van. Holnap visszahív, és akkor már többet tudunk!

Úgyhogy holnap jövök és írok és reagálok! :-)

tandika
 
 


Tandika! Épp akartam már kérdezni! Köszi!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Lányok!
Privi ment.
Majd jövök ide is és reagálok, annyit de annyit irtatok!Olyan jó benneteket olvasni-kivéve ha betegségről van szó :cry:
A képek meg húú, de jók!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Helló!

Most van egy szussz időm.

Pil!

Inkább hagyjátok ki a calicit.

Viera!

1.0-ás csájníz póló. 1000 pénzért.

Ex!

Csak Neked:
Kép
Tud ilyen is lenni.
Peti nagyon sokat változott, már nincs az a határozott álla.

Wawel!

Nagyon nagy már a fiad, sokat változott! Kinga itt dobálta neki a puszit. (Azért jó ha tudod, nagyon csalfa 8) a lányom)

Gab!

Örülök, hogy jól sikerült az este, ezek a ruhák nagyon aranyosak.

Rita!

Hát nem mondom, a 75 kiló már 75 kiló...

Reni!

Nagyon helyes Peti, úgy tetszenek a fülei.
:wink:

Marcy!

Te hogyan oldod meg a napi strapát?

Bocsi, most mennem kell, kimosott a mosógép.
Sajna nem mindig van időm jönni, és olvasni is, meg írni is. Ezért szeretem a képeket! 8)

Colett!

Nagyon sok kitartást a bébiszittyó kereséshez. Az elsőt mi is nagy ívben hanyagoltuk, nem kell a megélhetési bébisintér!
Nem is a külső fogott meg, hanem akit találtunk végül helyből elvarázsolta Kingát, és viszont. Szóval csak türelem!

tjuca
 
 


Juhé!

Juca! Csájníz póló... Mit meg törtem a fejem, miről beszélsz! Ki kellett mondanom hagosan, hogy felfogjam! :lol: :lol: :lol:

Én is beújítottam 2 új "csájníz" pólót, egyik sportosabb, másik csinibb, jó kivágottak, és jó sztreccsesek, de tetszik! 2400 volt a kettő.

És ha már időhiányban vagytok, akkor mutatok egy mai képet, ami nem direkt-marketing...
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, Kinga színes poncsója előkészületben! :wink: Vagyis már van belőle valami 15 centi...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali!

Gabi és Juca:
Én hiába mondogatom még hangosan is, hogy csájníz, nekem nem ugrik be.
Tegnap óta tényleg ezen gondolkodom... :oops:
De tetszeni tetszik!!! :wink:

Erika

Kép
viera
 
 


Kínai :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy nem olvasok vissza, hulla vagyok. Csak azért írok, mert kaptam egy privit és lelkifurdim lett volna, ha nem jelentkezem.
Remélem mindenki jól van és élvezi a tavaszt! :)

Két kérdésem lenne:

1.Kinek nem bilizik még egyáltalán a gyerkőc?

2.Felismeri-e a gyereked a színeket?

Nálunk, abszolút nincs bilizés. Visít, ha rá akarják ültetni a bölcsiben. A színeket pedig keveri. Na de hogy jót is mondjak, már nagyon sok versikét, mondókát tud. :D

Megyek pihizni, ez az óraátállítás most a szokottnál is jobban lefárasztott. Jó éjt!
Vendég
 


Helló csajcák! Nos, akkor visszafelé reagálok az utcsó 3 oldalra.
Fúú, hosszú lesz.

Gab! Nagyon jó ez a kabát és főleg a sapi ?esin!!!Hajrá vsáárlás! Én beszabadultam egy turiba és 300 ft/db túrtam 3 felsőt, 400 ért egy pulcsit meg 1200-ért egy farmert. Naaaagyooon kellett már a lelkemnek! Hajrá kozmetikus is. Az új szemüveget azpnnal fotózd le!!!!Tetszenek a sötét keretesek? Annyira jól áll a reklámcsajokon, de nem merem kipróbálni. Te?
Apa titokban topicot olvas?????

Juca! Nagyon édes Kinga! Vigyázz magatokra, rémülten olvastamn ezt a vizesedést, meg egyéb kinokat.
Minden pocakosnak kitartást!!!!!!!!

Pil! Drukkolunk nagyon, remélem itt majd minden kiderül-a nap is felettetek!!!!!

Szia Tandika! Dobj még fotókat!!!!

Preni! Nagyon édes Peti, még a mérges nézése is!!!!
Hajvágás: mi etetjük közben, akkor tűri, ráadásul ollóval fodrász nagyfiús, tépett, tarkón felvágott fazon, vagy 20 perc.
Aztán mindent bele a pesti kiruccanáskor!!! :wink:

Gab! Jó a kék ruha is nagyon!!!!!!Ügyi vagy!!!!
Mi ez a netes meló?Konkrétan.

Alziza! Nagyon tetszik, hogy amelyik napon megmozdult azt adtátok. Jó, Aladár biztos nem lett volna :roll: , de szuper, hogy ő jelzett és ti figyeltetek rá!

Viera! Nonó nagyon vagi!!!
Fúú, hát ez a seb, nem semmi!!!!! :? Hallod-e, hogy téged hogy edz az élet!!!Alig van 2-3 nyugis napod mostanság. Jól próbára teszi anyai mivoltodat. Tarts ki!!!!!!
A kégli szuper lett!!!!!!!

Marcy! Éljen a kisöcsi!!!!! :lol:
De nem szeretted volna titokban tartani még magatok előtt is????
Hogyan derült ki?

Kmammy! Rájöttem hogy k. szar anya vagyok, hogy olyan moslék kinézetű kajcikat dobok a türelmetlen, éhes gyerekem elé, amilyet Te a malacoknak sem. Hihetetlen milyen remekműveket kreálsz! Beni azt sem várja meg, hogy a zöldségestől hazahozzuk arépát, ott hisztizik a pucolatlan koszos répáért,---még hogy répavirááág!!!! :shock: :?

Viera! Húú, de jó ez a hóesés!!!!!

Alziza! A férjem totál odavan a sisakért! Ő sportbolond, és mindkét gyereknek van bébi és gyerek méretű kosárlabdája, meg amerikai foci tojása is, Benit már tanitja dobni!!!!!!!!!!!!!!Nem semmi, hogy hogy birod a 2 nagy csemetével-tanulás, edzések, meg a kicsivel. :shock:

Kmammy! Nem sajnáltad Kevin haját?? :cry:
Mi Blankának 1 évesen-a férjem unszolására kopaszra dúrattuk le-mondván:erősödik. Semmit sem erősödött :twisted: csak 1 évig bőgtem mire kinőtt és kendőkben járattam!!!Azóta 6 éve nem volt vágva, csak fodrász által egészségügyi csipegetve a haja.
Csodaszép ez a fiú, döglenek majd utána a csajok! :wink:
Nálatok divat ez a halásznadrág?Mármint, hogy nem talpig érnek a nacik, már több fotón is láttam.

Meteor! Nagyon durva lehet a hányás, rémisztő. Remélem már jobban van. Ágyat sajnálom, jó, hogy megoldódik!

Ja itt 4000 ft a lakberendező egyszeri tanácsadása, elmegy, megnézi, de nem csinál semmit, csak elmondja a benyomásait, ötleteit.
Csak gondoltam érdekelnek a vidéki árak. Gondolom egy teljes lakber. több százezer ft.

Rájöttem, hogy wawel keverlek amandival. Azt hiszem.
Örülök, hogy jól vagytok, babának szép növekedést! :lol: Kornél nagyon édes!!!!
Háát ez a pillanatra sem lehet szem elől téveszteni-igazán telitalálat mondat. Azt hiszem mindőnk életében ez a korszak van most!!!!!!Őrület nem? Tiszta pörgés, jajj vigyázz, jajj azt nem szabad, jajj ki ne szaladj, állj meg, le ne rántsd. Fúúú.


Minden ünnepeltnek sok boldogságot!!!!
Nehéz számon tartani ilyedn sokat, még a saját fiunkét is majdnem elfelejtettük, és ráfogtuk, hogy a debreceni csúszdapark névnapra van-aznap volt.

Colett!!!Fúú, neház lehet vadidegen emberekre bizni a gyerkőt és válogatni.Szerintem is bizz Noiban!!!Megérzi. Tetkós sintér gááááz.

Ex! Jajj, de jó ez az ernyő!!!Hát még aki alatt van! :wink: Nekem nagyon bejön ez az angyalfürtös Peti!!!!!!Annyira biirom!!! :lol:

Viera! Ne programozd, hogy a tanárnéni ha meglátja Zoránt már tudja mire számithat-légy +++++++++.Imádni fogják!

Ja! Meteor! Úgy jött össze annyi mosnivaló, hogy az összes farmer, kabát, pulcsi sáros lett, plussz négyünk 2 napi ruhái, olyan falusi szaguk lett, így még ami nem volt koszos azt is dobtam a mosodába. Beni napi 3 váltás kajás cuccairól nem is beszélve, meg ugye az uzsis fürdőköpenyek, törcsik. Szóval így. Amúgy minden nap egyet vagy kettőt kell mosnom. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚtálom már.
Mi csak farmert hordjuk egy napnál tovább,meg a vastag pulcsikat, de pl. Blani 2 nap 2 farit tett taccsra, elesett a suliban füves, koszos lett-szóval hamar gyűlik.

Amandi! Márk duma ééédes nagyon!!!!!Egészséget nektek.

Csandy! Gergő nagyon édes!!!Jól behozta magát, ha nem tudnám nem is lennék biztos abban, hogy kora baba volt-nem annyira jellegzetesen vékony a pofija!Nagyon szép kisfiúúú!!!Más minden rendben? Felzárkózott-mozgás, finommotorika, beszéd stb? Úgy tudom Te is hordtad fejleszteni.

VeráskA! Keveset irsz, mi van veletek????

Kimike
! Milán beszólása haláli!!!!!

Méééz!!!Jó babaázást, gyere mihamarabb!!!!!

Jajj, Gab!!!Ez a poncsó nagyooon jóóóóó!!!!

Danika édes kis csokibontó, a szódásüveg meg csúúúúcs!
Oriandy Mész műtétre?
Gab! Menj Te is, egyáltalán nem vészes, a barátnőmnek megcsinálták, semmi az egész!!!!!

Katus! Jó, hogy jöttél! Dobsz megint képet a csajokról?
Hogy birod a melót meg a lányt? Mi a legnehezebb?
Én kicsit féle a melós mindennapoktól-bölcsi, mosás, takaritás, bevásárlás, házi, gyógytorna, játék, vers ének, jó hangulat kipurcanva-hááát necces. :shock:

Meteor! Tényleg profi falmászó mozdulata van Blaninak? Életében most csinálta először, de nagyon élvezte!Köszi a Lost-ot, Gab leirta zanzásitva, alig tudom már követni. És ahősök? Az is indul itthon? Arra is kivi vagyok!!!!És hogy tetszett a Potter könyv? Még nem olvastam, de azt hallottam nagyon krimis, nagyon modern és sokaknak csalódást okozott.
:shock:

Na, ennyi. Fúú, de rossz ilyen sokáig nem jönni, annyi reagálnivaló van. És tuti kihagytam valamit. De elég a rizsa mára.
sziótok!

benianya
ákosbenianya
 
 


Kimike!!!Egyáltalán nem bilizik még Beni, sőt még azt sem fogja, hogy a kádban a kukijából őőő pisil. CSak les közömbösen. A kakit meg letagadja.
És sajna a szineket sem tudja, pedig próbálom. Az anya tanits engem kettőt ir, szerintem ha gyakorolnánk 2 hétig-menne, de nem kaarok dirrektbe tanitgatni.
Szóval a válaszaim:nem és nem.
Miért ez akkora gááz? :shock:

benianya
ákosbenianya
 
 


Passz. Azt hittem, te tudod. :lol:
Vendég
 


Kimike:
Noémi is kb. eddig háromszor pisilt bele a bilibe. Na, de nem ám magától. Fürcsi előtt addig ültettem rajta, meg sisegtem neki, hogy pisilt, kb. 20 percbe telt. Mostanában pedig egyáltalán nem akar. Uotljára mikor sikerült, akkor adtam neki örömömben és dicséretképpen egy túrórudit. Most is ajánlgatok neki mindent, de hiába.
Színeket pedig egyáltalán nem tudja.
Ma annyit jegyzett meg, hogy a piros játéktelefont hozza magával, mikor elindulunk otthonról és mindig az hajtogatta, hogy "pois"=piros.
De ezt is csak azért, mert én mondtam neki, hogy piros.
Szerintem egyáltalán nem is kell még nekik tudniuk. Vagy már kellene?

Zoránnál annyira emlékszem, hogy egyáltalán nem tanítottuk neki a színeket és két éves korára az összes színt tudta. Akkor a lila volt a kedvence. :D
Szóval szerintem nem vagyunk lemaradva.

Bilizéssel egyébként én a nyarat simán kivárom, utána viszont erőteljesen elkezdjük.
Beszédszinten viszont meglepően jól állunk. Mindent mond Noémi édesen, csak találjam ki, hogy mit. Kisebb mondatokat is mond, de még csak úgy, hogy a szavakat egymás után mondja, nem is mindig jó sorrendben, de megértem.
Pl. Apa, Zorán, autó, elment. Azt jelenti, hogy apa, meg Zorán elment autóval. Ez általában reggel mindig téma, mikor oviba indulnak.
Elefánt=ápászá, vakond=kandó, zsebkendő=kekedő, pész=szép, sapka=kakacs. Pedig régen a sapkát szépen kimondta. Na, ez csak egy-két olyan szó, amin régebben kellett gondolkoznom, de mostmár tudom.
Viszont a nehezebb szavakat érdekes, hogy teljesen jól, érthetően mondja, főleg amiben r is van. Pl. karkötő, motor, stb. Nem selypít az r helyett és az s helyett szerencsére.

Na, hirtelen ennyi jutott eszembe.

Csáó!

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok lányok!

Megint bocsi az eltűnésért, de elég mozgalmas napjaink voltak.
Megpróbálok visszaolvasni is, de ugye a suliból épp csak hazaértem, Danit elrendeztem és most vár a házimunka...
Dani végre meggyógyult, ma ment először bölcsibe. Tegnap a doktor néni megkérdezte, hogy melyik füle is volt felszúrva? Mert nem látja, olyan szépen begyógyult. Azért vissza kell vinnem még jövő hét hétfőn is, de szépen meggyógyult.
Vasárnap a jó időre és apával utoljára eltölthető kis időre tekintettel kirándultunk egy jót. Elmentünk Sümegre egyet. Nagyon jó volt, Dani élvezte a sok állatot, meg a hegymászást is, de persze azért cipeltette is néha a kis popóját. Apánk hétfőn reggel elutazott Nyíregyházára, csak hétvégére jön haza és ez így lesz még 2 hétig. :cry:
Viszont van egy jó oldala is a dolognak: rá vagyok kényszerítve, hogy vezessek, ha nem akarom majd a gyerkőcömet szakadó esőben a bölcsibe vinni biciklivel, úgy hogy a kocsi meg itt röhög a garázsban… Ma voltam suliban is (Danira addig az egyik barátunk vigyázott) és én vezettem. Kb. 6 év után ma ültem először újra a volán mögé és én vezettem Sárvártól Szombathelyig meg vissza (odafele belefutottunk egy balesetbe is – még a mentők és a rendőrség is csak épp úton volt oda), de szerencsére simán ment minden.
A suli jó, csak baromi nehéz lesz, bár most valakitől állítólag megkapjuk az összes szóbeli tételt kidolgozva…
Hát, ennyit dióhéjban rólunk.

Kép
Kép
Kép
Kép

És végül Dani új sérója: fél órába telt míg le tudtuk vágni és nem tudom, mit gondoltak a szomszédok, de végig visította!!
Kép


Szép estét mindenkinek!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

El vagyok havazva azért nem írok,de ígérem ma angol után ha alszik a lurkóm írok magunkról és dobok képeket is még a nyuszizásról.

Kimike!Már a multkor is írtam,de bemásolom ide amit a minap olvastam.
"Szakértők szerint átlagosan 3 éves kora körül válik egy apróság szobatisztává.Az egyévesnél fiatalabb babák egészen egyszerűen semmilyen módon nem képesek befolyásolni az ürítési funkciókat.Kb.másfél éves korig nagyon kis mértékben képesek kontrollálni a pisit-kakit,de igazából csak 18 hónapos,még inkább 2 éves koruk után várható,hogy a szobatisztaságra való készség jeleit mutatják.A bilihasználat feltétele ugyanis az,hogy a vécézési ingert össze tudják kapcsolni az edénykében látható"végeredménnyel".Jó ha azt is megértik a szülők,hogy a szobatisztaság nem nekik szóló szívesség a gyerek részéről,hanem az elérése a gyermek fejlődésében fontos állomás,amelyhez minden segítséget meg kell adniuk.A pelenka elhagyása nemcsak egy kellemetlen testi érzéstől szabadítja meg a kisgyereket,hanem ez a babakorból a nagyfiú,nagylány létbe való átmenet egyik lépcsőfoka is.A szobatisztaságra nevelés tehát leghamarabb a kicsi második életévében kezdődhet,és semmi ok nincs a sietségre.
Van még tovább is ha érdekel leírom még a többit is,de ebben talán benne van a lényeg.
Színek:Dávid mondja a pirosat,kéket zöldet,sárgát,de felismerni csak a kéket és a zöldet tudja.Én nem idegeskedek rajta majd mondja ha akarja, szerintem semmivel nincsenek lemaradva a gyerekeink,csak mi várunk el tőlük sokat. :wink:

Na majd még jövök.Készülődünk mert megint csak rohanni fogunk. :roll:

Mindenkinek szép napot!

Andi

Kép
Kép
veráska
 
 


Nyugi csajszik, a színeket középső csoportban, tehát 4-5 évesen kell biztonsággal tudni.

Kiscsoportban még csak addig tudták, hogy fekete, fehér, piros, sárga, kék zöld.

Aztán jóval később tanulta meg, hogy lila, barna, narancssárga, világoskék, szürke, rózsaszín, és hasonló árnyalatok! Egy 2 évesnél inkább különleges, ha bármely színt tudja! Persze gyakorolni sose árt. Mesit még marhára nem érdekli.

Bili. Csak fürdés előtt, amíg engedem a vizet, addig bilizik, néha pisil bele, néha nem. Nem erőlködünk.

Andy! Tök jó volt a kirándulásotok! Én is nagyon szeretnék már kimozdulni!

Bocsi, hogy rövid leszek, vagyok, de meg kell csinálnom 4 adóbevallást, hogy aztán tudjak a másik melóra összpontosítanom.

Konkrétan megvan már a honlap, nézzétek meg nyugodtan, de még csak 2 ajánlat van feltöltve, de dolgozunk rajta!

www.bababaratnyaralas.hu

Na meg kötni is kéne...

Benianya! Mindjárt írok privit!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Bili! Még mindig nem vettünk. Hideg van. Majd nyáron. Ja és baromira nem érett még rá Kinga. Mostanában inkább stresszeli az output téma, értsd, ha azt mondom, hogy pisis lett a ruhája sír, tehát most előbb ezt kell rendbetenni, hogy ne legyen "bűntudata".

Színek. Felismeri (kék, zöld, sárga, piros), a kéket mondja a többit nem.

Ez már megint egy beparáztatós dolog szagú. Einstein pl. soha nem tanult meg helyesen írni, másban viszont zseni volt. :lol:

tjuca
 
 


Juca! Ha van egy centid és hangulatod, mérd már meg Kinga karhosszát! Nyújtott karral nyaktőtől csuklóig! Csak hogy mekkora legyen a poncsó! (Még messze a vége, de szerintem a héten kész lesz!)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, Benianya! Ment a privi!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Képek:

Ilyen pólót vettem, csak nem tudom magam lefotózni! :D
Kép

Memi álmos, áthozta az alvós cuccát:
Kép

És el is indult, mikor meglátta, hogy felkeltem, indul aludni:
Kép

És így áll a tiri-tarka Kinga poncsó (20 centi, + a nyaka):
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!

Rajta vagyok az ügyön. Van centi valahol... a héten meglesz! :lol:

tjuca
 
 


tök jó a tarkabarka :wink:

tjuca
 
 


Mire rájöttem, hogy körkötőtűn van... :roll: Nem volt tiszta a mechanizmus. :oops:

tjuca
 
 


:D De rájöttél, ügyes vagy!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Bilizés: Kornélnál semmi ezen a téren. Ha rá akarom ültetni ráül, de fél perc múlva feláll és inkább játszik vele. Így aztán a nyarat mi is mindenképpen megvárjuk.

Színek: piros, kék, sárga megy (felismeri). Mondani semmit nem mond, így aztán még várnunk kell ezzel a "műsorszámmal".

De én azt gondolom, hogy nagyon ráérünk. Annyira eltérő a fejlődésük, hogy én ezen már nem is izgulok. Majd csinál mindent. Foglalkozunk vele nagyon sokat, egyszerűen ilyen típus. Én is későn kezdtem el beszélni. Annyi idősen, mint most Kornél én se beszéltem, pedig ugye (állítólag) a lányok sok mindent előbb csinálnak.

Dobok egy friss képet! Kornél becsajozott!

Kép


Andy: nagyon szépek vagytok a képeken!

Benia: semmi gond a keverés miatt! Egyébként Amandival nem nehéz összekeverni, legalábbis atekintetben, hogy pont egy napon született Márk és Kornél!

Szép napot mindenkinek!

ANita

Kép

Kép
wawel
 
 


Wawel! Tök jó a csajozós fotó (is!) (Mert a múltkoriak is nagyon tetszenek!)

Egy kérdés! Akinek ugye nappal egyedül alszik el a gyerek, azoktól kérdezem, hogy ha már nagyon alvásidő van, tiszta a pelus, evett, ivott, minden alvós cucc ottvan, de a gyerek nyűglődik, akár ordít, hagyjátok nyávogni, vagy kap haladékot? Én most otthagytam hisztis-álmos Mesit... Kb. percenként felkiált, hogy ana, menni! De aztán csönd...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Alziza: Zalánnak boldog névnapot! Szépek a gyerekeid.

Wawel: Örülök, hogy minden rendben a pocakodban! Jók a képek Kornélról. Ez a csajozós pedig nagggyon komoly! :)

Reni: Hajrá csavarás! Most nézem, hogy Peti kék szeme pont olyan mint az kanapé színe! :)

Juca: Csini a pocakod!

Ex: A skodás kép tényleg nagyon vagány!

Pil: Sajnálom a kórházasdit. Mindjárt csütörtök!

Gab: Nagyon vidám színek! Mármint a készülő poncsón. Biztos szuper lesz. Tündér Memi. Zolónak alvós cicája van, szilveszter a bolondos dallamokból, csak egy elég gagyi kiadásban. De imádja és ez a lényeg.

Bili: Ráültetik a bölcsiben, el is ücsörög rajta, de nem termel. :D Viszont most két egymást követő reggel fogdosta a pelust. Kérdeztem tőle hogy pisilni kell? Erre ő bólintott és mondta hogy bili. Mindez nagyon jó, de könyörgöm miért akkor, amikor már indulásra készen, felöltözve állunk az ajtóban? :? Mondtam neki, hogy pisiljen nyugodtan a pelusba, de így nem lesz jó, mert akkor ez rögzül benne. Úgyhogy holnap reggel bilivel fogunk kezdeni. Kíváncsi leszek az eredményre. :)

Színek: Igazából fogalmam sincs (szép kis anya :twisted: ). Mi mondogatjuk neki, hogy ott egy piros autó, vagy ott meg egy kék, de hogy ő tudja-e? Na ma letesztelem a fiatalurat!

Csajok! Zoló elkezdte használni a nem szót. Eddig csak a fejét rázta, most viszont az elmúlt két napban mást sem hallok tőle. Nagyon dacol! És valaki azt mondta ”megnyugtatásképp”, hogy a dackorszak egészen a kamaszkorig tart! :twisted:
Ma nincs suli, úgyhogy biztosan jelentkezem még.


nancsa
 
 


Gab!

Én szoktam hagyni kicsit nyűglődni (kb 10-15 percet), de ha nagyon nem megy akkor kap még egy fél órát. Persze előtte ölbeveszem, leülünk a fotelba, egy kicsit összebújunk és néha el is alszik az ölemben.


nancsa
 
 


Nancsa! Kb. így gondoltam. Azóta már elaludt a nőci!

A kis dacos kétévesek semmik egy 5 éveséhez képest! Igazából Mesi hisztijeit fel se veszem, mert Lackó ordibálós, manipulálós, csak-azért-se hisztijei mellett ezek totál jelentéktelenek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok

Benianya
Hát az edzésre azért segítenek hozni-vinni,mert Alex teljes felszerelése és a babakocsival való BKV-zás azért meghaladja a képességeimet! :roll:
Régebben közelebb volt az edzés akkor elsétáltunk,de most vagy anyuék viszik vagy az edző (a tesóm barátja én is ismerem 20 éve így nem ciki) jön érte.Haza meg a férjem hozza!

A tanulás az már más tészta!Főleg Zinával!
Apám..,képes belehalni a matek leckébe!Pedig a suliban 99%-os dogákat ír,de nekem itthon játsza a hülyét! :shock:


Wawel
Ez a csókolózós kép besz@rás!
Naggyyon jóóóó! :lol:

Oriandy
Jó Dani haja!
Én úgy sajnálom levágni Zalánét!Tök jó göndör hátul!

Gabella
Jó képek!
Vendég
 


Wawel!

:cry: :cry: :cry: de :lol: :lol: :lol:

Lehet nem beszél, de azért ugye Ti elbeszélgettetek vele, hogyan is kell egy nővel bánni? :twisted: Ugye nem bilizik, nem beszél, de remek szerető... :wink: Ugye érési mechanizmus sokszínűsége. :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Wawel, ahogy elnézem mi sem leszünk náaszasszonyok... :roll:

tjuca
 
 


Gab!

Most nagyképűen fog hangozni, de nálunk előfordul hiszti kinn, de alvásnál nem. Álmos, nyuszis párna, közli, hogy alszo, és öt perc múlva legkésőbb már versenyt horpasztunk.

tjuca
 
 


Wawel

Zalán sem beszél! :roll:
Állatokat utánoz:háp-háp,i-á,kot-kot stb.,azt mondja:aha és azt,h anya!
Ennyi!
Halandzsa az megy ezerrel és mindent megért,h csíkos törölközöt kell odahozni,v új cipőt,v a vonat sínt a vonat dobozába betenni,de nem beszél! :roll:
Viszont mindent elmutogat! :lol:
Vendég
 


Juca! Nem vagy nagyképű, ez van. Én is megvárnám, hogy álmos legyen, de mire menni kell délután oviba, fel is kéne ébrednie... Én meg bár szeretnék, de nem alhatok nappal!

Rohangálok be a konyhából főzés-mosogatás közben...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Nektek jól jár a babanet órája???????

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella
Asszem nem jár jól
Vendég
 


Nem lett átállítva?Pont egy óra a difi
Vendég
 


Gab!

Nem alhatsz, mert poncsót kötsz... :cry: :cry: :cry:

Általában ugyanakkor van szundabunda, fél egy tájban, akkor is, ha 9-kor kelt. :shock: Ebben rám hasonlít, jó alvója van. :lol:

tjuca
 
 


Juca! Nem alhatok, mert mosogatni, főzni, takarítani, ruhákat pakolni, adóbevallást csinálni, honlapra feltölteni, teregetni, mosni, varrni, és poncsót kötni kell. Bocsi, most egyelőre tényleg utolsó helyen van, de este, tévénézés közben jól szoktam haladni! :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok,

csak gyors helyzetjelentés, mert nem nagyon van időm írni:
Pancsi meggyógyult, tegnap már a széklete is normális volt. Én holnap vizsgázom, már tiszta pánik van, de tegnap óta szerencsére itt van anyósom, különben fogalmam sincs hogy tudnám megtanulni az anyagot (mondjuk így is necces)

Kimike kérdésére gyors válasz:
Pancsi még nem bilizik, még bilink sincs, bár lehet, hogy hamarosan beszerzünk, mert már szól ha kaka van.
Színeket viszont felismeri.

Most rohanok, holnap kérek szépen délután öt és fél 7 között soksok drukkot!

Köszi

meteor
 
 


Gab!

A poncsókötést nyugodtan hanyagoljad!!! Pihenni is kell, és ugye az internetes nyaraltatóst nem is mondtad! Nyah. Inkább apázzál este poncsózás helyett, ha már nem "alszo". :wink:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Kimike!
Bilizés még nálunk sem mükszik. A színek meg, hát, ugye! :oops: Különösebben ez még nem nagyon jött szóba Peti és köztem! :oops: :roll: :oops:

Gabi!
Nagyon szép lesz Kinga poncsója! Fuu, mennyivel bájosabban lehet a csajszikat öltöztetni!

Rita!
Holnap megy a drukk!
Pancsi szopizik még?

Az én uram már megint horgászik! :twisted: Egy hét alatt harmadjára! Mondtam neki, hogy húzom a strigulákat és minden egyes alkalomért egy összebújás a kiengesztelés! És hogy miért kell kiengesztelni? Mert egyre nehezebb Peti mellett főzni, plusz takarítani, plusz vele cipelőset vásárolni. Ezeket akkor csináltam eddig, amikor szabadnapján István Petizett. Szóval tele van a hócipőm a horgászattal! Épp mondtam, hogy elmegyek Pestre 2 napra, de ott felejtődök 1 hétre! :shock:

A bilizésre visszatérve, ha összejön akkor el lehet felejteni a bodykat. Én pedig nemrég szereztem be 8 db rövidujjú 98-ast. Lehet, hogy nem kellett volna?!

Reni
Kép
prenata
 
 


Juca! Azért nem mondtam, mert gyakorlatilag tegnapig azt se tudtam, mit fogok csinálni, csak hogy netes meló, feltöltögetés, írogatás, adminisztrálás... Mától konkrét a honlap, lehet melózni.

Ja, kötés helyett nem jó apázni, mert az annyira nem tolerálják a gyerekek. Mármint ahhoz nem kell(ene) bezárkózni...

Amúgy nem olvasta a fórumot hétfőn, nem is volt net közelben, Székesfehérváron voltak kiküldetésben.

Apánk meg eltalálta, hogy elmegy fősulira. Én meg aranyos feleségként támogatom... Csak majd mikor az összes hétvégét a suliban tölti, na akkor morc leszek. Egy picit... 7 félév... Műszaki informatikus GAMF Kecskemét... Na de csak azért is támogatom!

Most viszont megyek még egy kört a házimunkában, mert leragadtam, feltöltöttem két hotelt, bevallottam két SZJA-t, tiszta kikapcsolódás lesz a teregetés. :-)

Ja, holnap meg megyünk telefont venni, de legkésőbb pénteken.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?