Új privát üzeneted érkezett!

Lora! Hát nekem eleve akkor van aftám ha le van gyengülve az immunrendszerem...Gondolom ez a gyerekeknél sincs másként. Vérvétel: csak a vércukorszint ellenőrzésnél van jelentősége az éhgyomriságnak. Meg egy-két májfunkciós és koleszterinszint vizsgálatnál. A gyulladási paramétereknek semmi köze hozzá! :evil: Szegény Benit nem egyszer szúrták már én mindig megkérdezem, hogy éhgyomorra kell-e és mindig azt mondták: Egy gyereket nem kell éheztetni. Nagyon köcs.g volt a nő!!! :evil: :evil: :evil: Csak azt nem tudom az ilyen miért választ ilyen munkakört!!!

KépKép
csongria
 
 


Lora=Lorca!!! :oops: bocsi

KépKép
csongria
 
 


lorca
hát a ti gyerekdokitok se vlmi nagy szám, pedig úgy rémlik, h eddig meg voltál vele elégedve, nem?

blin
tényleg vicces ez az általános többesszám. most aztán vérbeli topiktag legyen, aki érti, h ki-kinek-mit :lol: :lol:

pann
eloszlatnék egy félreértést :lol: km nem jár, csak mindenkinél ki akarja erőszakolni, h kézenfogva vezessék

helga
sajnálom, h áron nem bírta a kirándulást, nekünk is volt már ilyen, de nem sikerült rájönnöm, h mi az anyám baja lehetett. mindenesetre ne vegye kedveteket, legközelebb biztos minden okés lesz!

ééééééés ma hajnalban megszületett a barátaink kisfia, 3 héttel korábban a kiírtnál. n gyors szülés volt, az első fájás és baba születése között alig 5 óra telt el. n n cuki a képeken, élesen belémhasított, h de jó is lenne babázni....

majus3
 
 

 
 

Lorca

Bocsi, hogy beleszólok, de én úgy tudom, hogy a We-t megváltoztatja a zsíros kaja vérvétel előtt közvetlen , a Fvs számból mondjuk úgy is kiderül, hogy van-e gyulladás, és azt nem befolyásolja az éhgyomriság, de a sűllyedést igen.

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Csütörtök este elhatároztam rendet rakok a gyerekruhák között.Tartott ma délutánig.Biztos mostanába csak a fontosabb ruhákat kérem mindenkitől,mert annyi van,hogy még pluszba 2 gyereket felöltöztethetnék.Szerencsére itthon volt Apa a héten így gyerekmentesített tegnapra. :D Délbe a játszótérről úgy hozta haza őket,hogy Laura az ebédnél elaludt,Dani meg már alig állt a lábán.De Apa jókedvébe elkezdte Laurát sétáltatni a pályán és nem engedte a csajszi a srácokat focizni hagyni.Állandóan a labdát akarta megkaparíntani.Bezzeg este mondta fáj a háta. :roll:

Blin
Sajnálak az altatás miatt.De talán akkor most megtaláltátok Grétinek mi a jó.Nem irigyelek miatta.Nem foga jöhet?Munka az tényleg nehéz kérdés.De szerintem nálatok a család együtt van és bizti segítenének.

Timi
Hogy vagytok?Lillus ma hogy volt.Bali biztos segített egy kicsit tehermentesíteni.Most kéne kivenni azt az 1 napot amit Ria írt,hogy el kéne menned maszíroztatni,kozmetikába/de ha eljössz szivesen megcsinálom/

Mazsi
meggyógyult a család?Sikerült megcsinálni a bulit?Hogy-hogy kecskeméten szültél?
Most olvasom Lea is beteg.Jobbulást!!!Péntek éjjeletek hogy telt?

Helga
Jobbulást Áronnak.Ez tényleg nagyon rossz mikor a torkuk fáj.Laura mikor nem tudta felköhögni és fájt a torka csinálta,hogy felkelt éjjel fél óránként.Kitartást,talán hamar meggyógyul.Ria által írt kataflám cseppek.Laurának a fülére is azt írták és úgy néz ki rendbe is rakta.
Jó későre kaptátok a bölcsi helyet.Erről jut eszembe,nekem is be kéne mennem van -e hely.

Lora
Hogy van Brigi?Voltatok dokinál újból?Szerintem ne foglalkozz vele,hogy joghurtot eszik csak/mondom Én aki nem rég élt át ilyet/
Laura 2 napig jóformán csak szopizott,de azt is inkább megnyugtatásként.Tudom milyen rossz érzés./megsugom most meg minden enni akar,Lehet ti is így lesztek/

Panka
Nagyon ügyes már Emili mozgásilag.Hű milyen rendi szülésznőd van.

Lorca
Szegény Szabi.Nagyon megjártátok.És még nem elég,hogy beteg,de a laboros is hogy viselkedik.Nektek a házidokitok nem veszi le a vért,Nálunk szerencsére leveszi,igaz nekünk kell a laborba bevinni.Ja most olvasom,hogy még téged kérdez a dokitok.Szerencsére azért te jobban olvasol ilyen dolgokat,de Én mint naiv bizti elhiszek mindent.Nati jól van?

Emőke
Szerintem ez természetes,hogy most rövidítenek.Laura is az új szavaknak az elejét mondja.PL:Gergő hegyett Ge,Daninak Dad...,Laurának most a labda szó tetszik legjobban.Ha lát egyet már mondja abda/d betüt csak halkan/
Én nem kaptam ilyen csomagot.

Kditke
Nekem is vannak ilyen napjaim mikor semmi se jó.Takarítás az nálunk is így van.Ha végzek egy szobával akkor már 5 perc múlva szanaszét a játékok.De már megszoktam.Inkább játszanak vele,mint a polcon porosodjanak.
Szerintem ne erőltesd ha nem kéri a tápszert Tomi.Nincs kis súlyba és lehet jobban enné a ti kajátokat.
Én se nagyon számíthatok segítségre,pedig Apósom velünk egy házba van,/igaz külön lakásba/Anyuék úgy fél órára,de sajna nekik is sok dolguk van.

Sno
Igen tényleg furin nő a haja.Hátul meg tiszta kunkori.Pedig örültem volta csak hullámos lesz,mert nekem is Apa daerom van és nem szeretem. :D Ez a fül-rágást Én a sok kinlódásba nem is kombináltam.Köszi.
Ház,lakás tervel hogy álltok?
Ez a légifelvétel nem is rossz ötlet. :D

Május
Most olvasom ti is vezetgetve járkáltok.Gratulálunk!Hátatok nem fáj?Kele olyan gyorsan halad.
Ügyesen csináltad a szopi zárlatot.Nekem bizti nem lenne ekkora akaraterőm.

Bigsister
Nagyon szép Roli.Nem félsz,hogy kiesik az etetőszékből?

Ágiboldi
Gratula nektek is a járáshoz!

Bozotka
Drukkolunk,de késöbb számolj be hogy sikerült.Nálunk Laura sajna még mindig délelötti alvásnál és este cicin alszik el,Délutáni meg sírás-rívással,Meg ott állok mellette.Lehet nekem is rá kéne zárnom az ajtót,vagy hagyni nálkülem sírni ?

Pann
Nagyon jól hangzik a következtetős alvásod.És hány napra rá változtattál rajta?

Emőke
Jobbulást!csak nem hányás,hasmenés vírus?Itasd sokat ki ne száradjon.

Csajok ruha pakolászás közbe elgondolkodtam,hogy sokan közületek már terhesen is írt/ezt Én nagyon sajnálom,hogy nem elöbb találok rátok/Nem szoktatok visszaolvasni?PL.ezen a napon mit csinált a gyerköc?

BOcsi a hosszúságért.Jó éjszakát!
El ne felejtsétek átállítani az órát!

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Sziasztok!

Csak gyors belepofázás már megint...


Lorca!

Zsuzsának volt aftája, ami miatt pár napig sírva ébredt éjjelente. :( Nem volt láza vagy más baja, és kb egy hét alatt elmúlt.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Nem kapott rá semmit...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Emőke

Gyors gyógyulást kivánunk Liliennek !!!!! :lol:

Lin


Jó az elaltatási technika, (nem akarok Lorca lenni) csak biztos vagy benne, hogy így akarod később is altatni ? Suttogó szerint ahogy az eleján szoktatod úgy lesz később is.
(Saját rossz tapasztalat, ugyanis mi is bevittük a franciágyba is hozzánk, mert úgy gyorsan elaludt, aminek sokáig ittuk a levét is )

Zökkenőmentes munkába állást kivánok !!!Ha segít a család akkor biztosan menni fog !!! Te szerencsés vagy, hogy közel vannak !!!

Dana

Nagyon jó lett a nagyjáróka, a teraszon ,(majd teszek fel képeket) nyugodtan kiengedhetem Tomit és tudom, hogy semmi baja nem lesz, max a virágoskertből kieszi a mulcsot !!!! :lol:
Kép Kép Kép

Nem eröltetem az esti tápszer evését, reggel úgyis szépen eszik, és a tartalékokból is elvan reggelig. :wink:

Kicsit irigykedem a szopiztatás miatt, olyan jó visszagondolni arra az időre mikor még csak anyatejet kapott, akkor olya fontosnak éreztem magam Tominak !!!

Az altatásra úgyis te saját magadnak kell rájönni, hogy hogy lesz Laurának jó, mi is próbáltunk mindent, sírni hagyást is többek közt, nálunk nem vált be egyáltalán (lehet azért, mert Tomi apuka végig veszekedett velem, hogy vegyem ki azonnal az ágyból, mert sérvet kap a gyerek a sírástól, igaza volt, megjegyzem halkan, nem ez a módja)

Helga

Sajna a kirándulást, én el sem mernék vele így kirándulni, rettegek hogy ez lesz a vége ilyen sírós-rosszkedvű elmenetel ! :twisted:

Ha bevásárolni megyünk hármasban már akkor azt úgy időzítem, hogy nehogy alvásidőbe, vagy etetési időbe essen nehogy nyüszi legyen !! :x

Ria

Mi pénteken voltunk a Tescoban, van kukacos Pampers, de nehezen találtam meg én is a sárga kukacot rajta !!! :wink:

Egyetértek aphta, vagy herpes főleg immungyengüléskor jön elő !!

Egy hétre azért senkire nem hagynám egyedül Tomit még anyukámra sem, pedig ők nagyon jól el vannak !!
Szerintem vagy vitték volna el és akkor családi kirándulás, vagy mentek volna máshova ahova el tudják vinni a gyerköcöt is ! :evil:


Pann

Tomi ugyanilyen biztonsági játékos volt, de egy bizonyos idő után (anyukám unszolására) elindult, egyedül sokáig ő is mindenhol a támaszkodási lehetőséget kereste,(nem kapaszkodott, hanem csak támaszkodott) ma meg már tiszta kék-zöld folt, úgyhogy a foltokat szerintem ti sem ússzátok meg csak később lesznek !!
:P

Lorca

Ez ám a gyerekrorvos a "javából", lehet amnéziás lett időközben nem ??? Vagy nem tudja megkülönböztetni a betegeit, nem emlékszik rájuk ?? :twisted:

Én is emlékszem minden betegemre, még a 10 évvel ezelőttiekre is Szegeden meg a gyógyszereikre, betegségükre is, meg is vannak lepődve rajta rendesen !!

No megyek felébredt Tomika, apuka épp pizzát süt, nem is tudom ki írta, hogy azt csinált és nagyon megkívántuk !!!

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Tegnap jól ránk ijesztett az ügyeletes, mivel azt mondta ha estig még hány akkor kórház. Totál ki voltam borulva, de csak éjszaka fordult elő mikor beadtuk a hasmenés elleni szert. Na azt kiadta magából!
Ma már vagy 20 pelusnál járunk, úgyhogy délután megint ügyeleten voltunk, kapott másfajta gyógyszert a pocijára, azt már megitta és úgy tűnik benne is marad.
Egyébként teljesen le van gyengülve, eltünt a pocija, nyüszike de úgy tűnik jobban van! :) Persze lesz még 2-3 nap amíg túljutunk rajta!
Megyek mert felébredt és mindig nálam akar lenni.

Kép
emoke27
 
 


Sziasztok!


Emoke,
Sajnallak Titeket! Iszonyuan megijedhettel :( Azert mostmar eleg bizhatoak a hirek, hogy jobban van Lili!

Panka,
Olvastam a Kismamaban a tortenetedet! :) Nem volt egyszeru terhesseged :( De a vegeredmeny a fontos :) ez a csodaszep kislany :)

Afta: Bevallom, mikor irtatok rola, halvany fogalmam sem volt, mi is az. :shock: Meg sosem talalkoztam a szoval, a betegseggel meg vegkepp nem (hála).

Dana,
A bolcsit szerintem par heten belul erdemes elintezned. Nem tudom, Nalatok mi a helyzet, de majdnem mindenhol annyira bolcsihiany van, hogy valoszinuleg a gyerkoc szuletese utan mar be kell iratni.
Ezek szerint Laura is jar mar vezetgetve?
Aron meg nem. Egyatalan nem engedi, hogy vezetgessem, egybol leteszi a labat. Nagyon a biztonsagra torekszik. Csak azt nem tudom, mikor lesz ebbol jaras????

Kditke,
Kiandulasokon eddig ilyen nem volt. Nehany het mulva megyunk ceges kirandulasra, most egy kicsit beijedtem, hogy ott is lesznek ilyen idoszakok :?
Annyira jo a nagy teraszotok! Nagyon tetszik! Tominak is hihetetlen jo lehet ott futkarozni.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok???Annyira pang a fórum.
Ma voltunk játszóterezni.Annyira élvezték a gyerekek.Csak egyre rosszabbak az elalvásaink.Lehet Pann szisztémáját be fogom vezetni.Laura délelött cicin elalszik és akkor általába nagyot,de ha Dani itthon van általába kimarad.Délutáni alvás már 1 óra kinlódás.Hol feláll,hol játszik a rácsokkal.Pedig nagyon fáradt,szemeit is dörgöli.Annyira más a két gyerek.Danit leraktam és általába 15 perc múlva aludt egyedül.Esti cici alvás is most már általába 1 óra.Valami jó tanács?

Emőke
Nagyon sajnálak bennetek.Lilien az csak hányt?Mikor Laurának volt 5-szöri hányásra már B vitamin inekciót kapott,meg Daelanolette kúpot,amit 3-szor felet adhattam és felhívták a figyelmem sokat fog aludni tőle.Igaz is lett mivel este fél héttől másnap fél 2-ig aludt közbe 2-szer szopizni kelt csak fel.Ezeket csak azért kapta,mivel erre nagyon sok kiszáradásos gyerek van a vírustól és sokan kórházba kerültek.Próbáld sokat itatni!!Nem tudom szoptatod-e akkor azt sűrűbben.Kitartást!

Kditke
Nagyon jó a járokátok :D Lehet nekünk is ilyen kéne,mivel a kertbe már a tóból szedte ki a kavicsokat.
Szopi tényleg nagyon jó érzés,de a délutáni 4-est kihagynám,mivel akkor elöbb tudnánk menni Daniért és játszóterezni.Csak sajna a kisasszony számontartja.

Helga
Igan valamelyik nap bemegyek,mert ma kérdeztem egy csajt akinek a kisfia már jár és ő mondja,sokan vannak,meg ha önkormányzat telefonál hátrányos helyzetű gyerek miatt,akkor hátrébb kerülünk.

Mi is pamperst haszálunk,de kukacot sohase néztem.Az merre van és mibe jobb?Vagy olvassak vissza?/persze aki nem figyel rendesen így jár/

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!

Minden betegeskedőnek én is jobbulást kívánok! Úgy látszik itt a tavaszi betegeskedés ideje.

dana

Vírusos hányás, hasmenés, igen. Bár túl sok mindent nem mondtak. Ez is csak a papíron van rajta amit adtak.

Éjszakákat mi még bírjuk, bár én úgy vagyok vele hogy ha úgyis kel akkor miért ne cicizhetne!

Ettől függetlenül..

pann

Irigylem a kitartásod az altatás terén! Én még nem vagyok készen ilyesmire, nem tudnám következetesen csinálni.


majus

Újra babázás hajrá! Tényleg ti terveztek vmikor mostanában kistestvért Kelének?

lorca

Sajnálom hogy ilyen rossz tapasztalataid vannak a dokikkal! Egyik másik tényleg nem az eü-be való, pláne nem gyerekdokinak.

lora

Joghurt szerintem is mehet ha azt fogadja el. Brigi jobban van?


lin

Munka végül is nem hangzik rosszul, pláne ha úgy gondold hogy mindkettőtöknek ez a jó!
Alvás terén pedig ha így a legegyszerűbb akkor miért ne? Van nem is egyismerősöm ahol fél 10-10 körül alszik el a gyerek magától! :shock: Akkor én is inkább altatom és 8- fél 9 körül már ágyban van. Valószínűleg úgyis változik még ez is. Nálunk legalábbis kb. 3 hónap után már nem volt hajlandó így elaludni.

mazsi

Fénykép egyelőrenem megy mivel a fényképezőnk kölcsön van, a telefon meg nem az igazi. Majd kb. egy hónap múlva. Legalábbis remélem hogy szülinapra visszakapjuk.

Kép
emoke27
 
 


Helga
Elfelejtettem válaszolni. :oops: Pár napja kezdte el a hátam mögött az Apja vezetgetni.Én megmondom őszíntén nem vagyok a híve,de nem is nagyon igényli Laura.Ha játszótéren vagyunk akkor van vezetgetve,de sokszor elfárad és inkább mászik. :D Szerintem ne izgulj/mondom Én/Dani nálunk soha nem kutyázott,egyik nap elkezdett mászni pár lépést,másnap meg már az egész lakásba.Állással is így volt.Soha nem húzta fel magát az ágy,bútor szélénél,és furcsa is amit most Laura csinál.Szerintem az önnálló járás nálunk is messze van.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Sziasztok!
Sokáig nem jöttem, viszont cserébe tettem fel képeket a Picasára:
a kedvencekbe, a hintalovasba, a fogasba, az anyja/fiába. :D

Szülinaposoknál el vagyok maradva-Brigi, Lea, Áron, Zsófi talán még Sebi is kimaradt. Nőjetek nagyra!!!!!

Lorca-Berci sem tud kigyógyulni a fülfájásból. Gyakorlatilag nem hat az antibiotikum. Az az érdekes,hogy nappal semmi baja, alvásnál viszont ébredezik és dörzsöli a fülét, nem tud 10-20 percnél hosszaban aludni nappal, éjjel is szenved.
Most próbálkozom házilag-lámpát veszek holnap, meg Aloé-t, kövirózsa cseppet....Sajnos a fülészeten az antibiotikumon kivül másról nem esik szó. :( Én meg nem szeretném, ha 1 évesen gyakorlatilag kikészítenék a bélflóráját és rezisztens lenne a gyógyszerekre. Ezt csak azért írom le, mivelhogy írod az egészségügyi mizériádat. A mi sztorink is sokkal hosszabb, csak nem akarok kisregényt írni.

Dana-
altatásügyben-lehet most áll át az 1x alvásra, délelőtt már nem elég fáradt hogy aludjon, de a délutáni alvásra már túl fáradt lesz, és este is a túlfáradás miatt nem alszik, hanem szenved.?
Amúgy szerintem altatás ügyben-ha a szülő elszánja magát vm miatt hogy vált, akkor meg tudja csinálni fél évesen is, meg 1 évesen is, meg 2 évesen is, csak kérdés hogy a szülő, mikor érzi úgy, hogy betelt a pohár és hajlandó sírást is hallgatni.
Nálam ez a pont nem jött el egyiknél sem altatás terén, más téren igen.


Emőke-ez a hányásosdi roszzul hangzik, de aminek ki kell jönni, az kijön legalább.

Helga-Berci sem akar egyáltalán járni. Viszont profi mászó.

Ditke- járóka vagy játszótér? lesznek játékok is a teraszon?

Május- barátokkal tudtok majd közös szülinapokat szervezni.

Ria-túrótortát ma sütöttem. Mindenki megelégedésére a családban. Külön tetszik, hogy nincs sok mosatlan. :)

Kata-Gratulálok! Mikorra vagy kiírva? Ripsz-ropsz kétgyerekes leszel. Jó lenne, ha beszámolnál az élményeidről folyamatosan.

Nálunk semmi különös, Berci mint írtam is ún. "füles" kategória, ahogy látom. Februárban is, márciusban is középfülgyulladása volt, a fül dörzsölésén kivül semmi panasszal. Valahogy szeretném kiismerni ezt a kórságot, mivel Lucának ilyenje nem volt soha és nincs tapasztalatom.
Amúgy a gyermek mászik mindenre, székre, kisasztalra, kanapéra, etetőszékből ki, a hármpontos öv semmilyen akadályt nem jelent.
Járni nem akar, állni tud. Mellesleg elég nagy darab (jövő héten lemérjük), a játszótéren az ő méreteivel rendelkező gyerekek járnak, beszélnek, sütiket készítenek lapáttal...Berci ezzel szemben csorgatja a nyálát és eszi a homokot.
Múltkor svábbogarat vettem ki a szájából. ...Luca műanyag játékát :D , amivel engem rémísztgetnek az apjával. Hú, remek látvány volt a szájából kilógó csáp...
Na, ezzel a képpel búcsúzom. Jó éjt!

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Jó reggelt!

Sehol senki! :(

Dana! A kukac a tépőzárnál van jelzőként hogy rugalmas a tépőzár. Szerintem jobb ez mert kisebb a tépőzár része. Nekem jobb... Most a jumbo pack akciós a tescóba a 72 db-os 3190 ft

Na megyek a nagyfiú reklamál...

KépKép
csongria
 
 


Bella

Jobbulást a kis füles Bercinek !

Most rámijesztettél ezzel a fül dologgal Tomi is szokta csavargatni a fülét, de csak ha fáradt,és kop-kop végigalussza az éjszakát a saját ágyában, te hogy jöttél rá, hogy a fülével van baj ? Az éjszakai nyüszi és a füldörzsölés ???

Nagy járókában természetesen van csuszda, dömper, motor, csak a fényképezéskor még nem cipeltem ki őket, csak később. :lol:

Most szemeztem a Metrőban a fedeles homokozóval, de lila viziló volt és annyira giccses volt lilán, ha másutt látok valami jó színben bizti veszek, no meg félek, hogy akkor a lakásban is térdig járhatunk a homokban !!! És megjegyzem Tomi is kienné a homokot a homokozóból !!! :twisted:

Dana

Nagyon rafina a gyerekem, már elkezdte átmászni a nagyjárókát, azért azt hittem erre csak később jön rá !!!!(Tévedtem)

Hátul az udvaron 16 lépcsőfokot mászott meg egyedül Tomi a korlát segítségével, no most már retteghetek ettől is !!!

Mézes-krémes receptje folyamatban van, nincs elfelejtve !!!

Altatás téren olyan sokan írjátok az egyszeri alvásra való áttérést, mi még mindig 3x alszunk napi 5 órát összesen !?!

De nekem ez még olyan jó, mert sok mindenre marad idő, többek közt netezésre !!!Hi-Hi-Hi

Ria

Mi is Pampers használunk éjszakára, de az az egy nem tetszik benne ill. kettő, hogy nem volt idáig rugalmas a tépőzár és a dereka sem gumis !!! De az éjszakát 21-től 7.30-ig ez az egy bírja ki átázás nélkül !!

Hogy álltok a tornával ???

Helga

Tényleg szeret Tomi itt kinnt futkározni és még az az előnye is megvan, hogy nem nyalja körbe a kutyát, csak a rácson keresztül eteti !!(olyan aranyosak)

Ne aggódj szerintem a járás miatt Tomi is egyik pillanatról a másikra kezdte el a bűvös 3 lépést, majd 6-7 lépést és utána a kersztül a szobán járást ! Igaz anyukám vezetgette előtte és utána Tomi is igényelte, hogy egy kézzel vezetgessük !!!

No megyek mosogatni !!!

Sági, Pankaa hol vagytok ??Nálunk ilyen dolgok teremnek a fán, nem lehet elég korán kezdeni Kép Egy lépés és , a felhők felett, avagy a domboldal előnyei Kép

Kép
kditke
 
 


Végre géphez jutottam. :lol:

Linus is megismerte végre a homokot, nagyon élvezte a játszóterezést, rögtön le is nyúlt egy idegen kisteherautót! 8)

Hétvégén sütöttem két sütit is próba képpen és rá kellett jönnöm, hogy a kislányom nem édesszájú. Egyikből sem evett! :(

Köszi lányok a hányás elleni kúp tippet, meg is kérdem a dokinkat legközelebb, hogy írja fel, ha lehet.

Egy éve ilyenkor már a kórházban:
2007. 03.31. Vártam az első reggelimet és költöztem át a szülőszobáról a kórterembe - még mindig pocakosan.
Hajnalban érkeztünk meg a kórházba, 5 perces fájásokkal. Taxival jöttünk - mint a filmekben, pedig csak 5 perc a kórház! Mire felvették az adatokat megvolt az első vizsgálat és rámkerült az nst 1 óra alatt már csak két fájásom volt, azt is alig éreztem… Még két hét, mire a Linus úgy dönt, hogy ma legyen a szülinapom! (2007. április 2-re volt kiírva…)

Most megyek visszaolvasni…

nanica
 
 


Sziasztok!

Nanica!
De jó, hogy írtál, mi volt egy éve, én nem is emlékszem erre. Pedig akkor már csatlakoztál, vagy rosszul emlékszem?
Lillus eléggé édes szájú, de a tortájából alig evett két villányit. Szerintem túl nagy volt az izgalom az evéshez! :) :)

Ria!
Meghoztad a kedvem a Pampers-hez, ma azt vettem. Kivi vagyok hogy fog szuperálni! :)

Kditke!
Nagyon szép a teraszotok! :)
Hogy kerül Tomi a fára? :)

Mi hétvégén a veresegyházi medveparkban voltunk. Tetszett mindanyjiunknak, Lillus egyfolytában mondogatta a medvékre, hogy vau-vau! :D :D
A blogban vannak képek, ide nem tölteném fel, ha nem baj!

Remélem a kisbetegek jobban vannak!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Ditke! Azta Tomi a fán! :shock: Jól állunk a tornával. A konduktorok is nagyon meg vannak elégedve. :D Ja és persze én is! :D Fül: Beni gyakorlatilag állandóan piszkálja a fülét. Többször hittem már azt, hogy be van gyulladva és azért. El is vittem fülészetre és semmi. De volt, hogy beletrafáltam de olyankor nyügi is volt és nem aludta végig az éjszakát. Én arról ismerem fel hogy büdi a füle. Konkrétan veszek ki egy kis fülzsírt és büdi. :roll:

Na megyek vasalok...

KépKép
csongria
 
 


Timo,
Tok jo program! A kepek is szenzaciosak! Nagyon aranyos Lillus rajtuk! Mas neznivalo is van Veresegyhazan, vagy csak a medvepark???

Ditke,
Hogy csinaltatok azt a kepet a fan? Gondolom, csak egy pillanatra engedtetek el Tomit?
5 orat alszik napkozben??? Nem semmi? En orulok, ha kijon a 2-3 ora osszalvas.

Ria,
Jo, hogy szepen fejlodik Beni. Hogy alltok kulonben? Miket csinal??

Nanica,
A szulesig fennmarado idot vegig bent kellett toltened a korhazban?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Reggelre Laura mindkét lába kiütéses lett. :( Pedig tegnap csak a hipptől a déligyümölcs,almával és teljes kiörlésű gabonával desszertet kapta.Meg Apósom adott pár falat piskótát neki.De eddig is evett olyat amibe van tojás.Meg ezek a kiütések nagyon hasonlítanak a tejkiütésre.Daninál is ilyen volt,de igaz nála a hátán hasán kezdődött.Remélem nem allergiás lesz valamire.

Bella
Sajnálak a fülproblámák miatt.Milyen lámpát veszel?Ilcsi kozmetikumnak is van fülbe csepegtethetője,és sokan dicsérik.Ha jól tudom az is kövirózsás.Ahogy olvastam tényleg azt hittem az elején igazi svábbogár. :lol:

Kditke
Nagyon jó a teraszotok.Bizti rájött Tomi,hogy azért készül a kerítés,hogy az akadályt kipróbálja. :D
Jó alvókája van Tominak.

Nanica
Látom te is feküdtél azért benn a kórházba.
Örülj,hogy nem szereti a sütiket.Legalább a cukrászdába nem kell mennetek.
Nem lettek új peték a csigáknak?

Ria
Köszi a pelus segítséget.Megnéztem nekünk nem kukacos,de legközelebb olyat veszek.Állandóan gyűjtöm a zacskókat,hátha valamire be tudom váltani,de most nem írnak semmit se,hogy van ilyen.Pedig Dani idejébe nagyon jó kis játékokat lehetett kapni értük.Megnézem nálunk is ilyen akcióba van-e plus.

Timi
Néztem a blgodt.Nagyon jók a képek.Lehet nyáron elmegyünk arra.Pesttől milyen messze van?Csuzdás képek is szuperek.Főleg a vieó nagyon jó.Látom Lillus is szeret pakolni és teregetni. :lol:

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Hahó!
Jelentem, álhatatos voltam és azóta nem szopizott éjszaka! :lol: :lol: Az elmúlt 3 éjjelből az elsőn csak teázott 2x, aztán teljesen átaludta az éjszakát, viszont ma sokszori teázás után csak a tápszer segített. Mindenesetre bíztató kezdés…

Lin,
Egyfelől örülök, hogy tudsz dolgozni egy kicsit, a család is segít, meg a bürokrációval sem kell bajlódnod, másfelől (mint állampolgár) nagyon sajnálom, hogy feketemunka. (Tudom és megértem, h manapság egy anyukának sokszor a feketemunkán kívül kevés esélye van, csak úgy megjegyeztem…) :wink:
Bozótka,
Esti altatásnál, ha amúgy álmos, akkor szerintem tényleg egyre hamarabb rá fog jönni, hogy érdemes lefeküdni, mert te éjjel nem fogod szórakoztatni. Rolinak van egy kis takarója, amit ha meglát, feltételes reflexként leteszi rá a fejét és altatni kezdi magát. Ez sokszor akkor is működik (csak lassabban), ha nem olyan álmos. Csak többet helyezkedik (de én akkor már messze járok… :lol: )

Timo,
Roli abszolút átlagos nagyságú szerintem. Publikus méretei 1 éves korából: 77cm és 9,3 kg. Mindig inkább sportos testalkatú volt, sosem az a duci babaforma, talán már kisfiúsabbak az arányai, azért tűnik nagyobbnak.
A második babi nemét most nem fogjuk titkolni (nagyon fárasztó volt Rolinál kikerülni a beugratásokat), de még nem tudjuk.
Pann,
Próbáltad már, hogy magadhoz hívod Gergőt, hogy azután a pár lépés után beléd kapaszkodhasson? Rolinak ez a játék tetszett nagyon és talán ettől is bátorodott fel.
Mazsi és Orsi is kérdeztétek a házat: nagyon klassz, pont akkora, amekkora kell, kényelmes, minden működik és mivel még nem raktuk tele, könnyen tisztán is tartható. A terasz felbecsülhetetlen (bár nem olyan tuti óriás-járóka, mint Tomié).

Hát Lorca, minden részvétem a kálváriátok miatt. Szegény Szaszának már annyi minden kijutott! Jobbulást!
Ja, Nati bokájára: ismered a Supi+ cipőket? (Roli szerintem csak olyat fog hordani, pláne, hogy itt a közelben, Budakeszin gyártja a bácsi és rápróbálja, tanácsod ad, új lyukat fúr a pántra stb…) www.szupercipo.hu
Többieknek is ajánlom!

Lilinek is mihamarabbi gyógyulást! Ez a betegség még félelmetesebben hangzik…(Ja, szia Emőke!) :D

Május! Gratulálom a barátnődnek! Szerintem egyelőre babázz ott, ha nagyon kell, aztán majd meglátod…

Csaó Bella!
Jó téged is látni! És gyorsan megnéztem Bercit is: ő is nagyfiús és micsoda kék szemei vannak! Jobbulást neki is!
(Szept. 4 körülre várjuk a babát, idén sem futok félmaratont, pedig komolyan terveztem)
A többi képre majd még visszatérek most tényleg nincs több időm…
sziasztok!
Vendég
 


bigsis
granuláció és további kitartást kívánok az éjszakákhoz! hahhhh, visszaolvastam kb egyévvel ezelőttre, és láttam a vonalzón, h akíra is újra babát vár. (bár h 8hetesen honnan tudja, h lány azt nemegészen értem, de lehet, h csak a vágyait próbálja manifesztálni :lol: ) szvl az elméletünket ágiboldival ezennel igazoltnak tekintem :lol: :lol:

játszóház
érdekel vlkit a héten? szerda v csüti?

timo
mmmm, medvepark, oda én is n vágyom, de asszem gk nélkül nem elérhető! n jók a képek :wink:

majus3
 
 


Csak egy kérdés: nálatok nincs apa-kultusz? Mára már egész elkeseredtem :( ha apa is itthon, akkor én olyan szinten le vagyok sz@rva, hogy hihetetlen. Ha az ölében van és én is odaállok, akkor eltol a kezével. Persze az ember ne sértődjön meg egy 1 éves gyerekre, de már nem tudom hova elfojtani. Nyilván én vagyok mindig vele, én vagyok ideges/esetleg kiabálok mikor századszor tépi le magáról a cipőt, stb, de hol van a biológiailag kódolt anyásság?? Persze ha még nagyszülők közül is lehet választani, akkor ők a top favorit. Ez a gyerek hálátlan, kígyót melengettem/szoptattam a keblemen!

Május, nagy gratula a barátaitoknak!! :lol: Most jön a neheze..

Gyógyulást a betegeknek!

Kép
Kép
agiboldi
 
 


na, pont egyrszerre írtunk. ahhoz képest, h egész nap senki.. :lol:

szerda vagy csüti nekünk is jó játszóházra, amire a többiek szavaznak.

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Játszóház: legyen csüti! :)

Ágiboldi!
Apakultusz nálunk nincs! :( :cry: Pedig én szeretném, ha nem csak rajtam akarna csüngeni állandóan a ded!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Druszám!
Milyen elméletről van is szó? :lol: :lol: :lol:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


timo
rájöttünk, h akik nem bneteznek azok mivel töltik az időt :lol:

ágiboldi
csatlakozom timohoz, nálunk anyakultusz van :cry: odáig fajultak a dolgok, h délelőtt és du is min 1-1 órát az ölemben ül és könyvet lapozgat. de ez sehol máshol nem jó, csak az én ölemben... persze cuki, h így ragaszkodik, de nem bánnám, ha mást is megtisztelne időnként a kizárólagos figyelemmel (majd sztivivel kivesézhetitek a témát, mert őt is kerülgeti a sértődés :oops: )

majus3
 
 


Ha nem jön közbe semmi, mi is mennénk játszóházba! Nekem mindegy mikor. Múltkor végül fizettetek? Ha igen, akkor talán jobb a szerda (féláras), de amúgy mindegy. :wink:

Brigi már jól van. Ill. nem eszik. Bár szól, meg kinézi a szánkból, és mondja, hogy "nyám-nyám", de enni nem eszik. Sem az ő kajcsiját, sem a mienket.

Szerintetek lehet az egész kis teste kiütéses a pelenkától? Ez a kiütés dolog csütörtökön jött elő és tegnap már nem volt semmi. Egyedül a pelus volt új, és mikor elhagytuk el is múltak a foltok. :shock: Bár legfőképpen a hasa alja volt csúnya, de még a háta és a mellkasa is foltos volt.

Tényleg pang a fórum! :( Húzzatok bele! :wink:
Bár abszolút megértek mindenkit, mert ilyen jó időben kár is a gép előtt csücsülni. Mi is kirándultunk a hétvégén, meg játszóztunk ma is. Igyekszünk kihasználni a jó időt! :wink:

Ágiboldi
Nálunk sincs apakultusz. Jól el van vele is, meg velem is. Sőt, ma apa féltékenykedett, mert Brigi folyton nekem ad puszit. Neki csak nagy ritkán! :lol: Fú, hát én is féltékenykednék a helyedben, persze csak magamba, vagy max. nektek. :oops: :lol:

Bella
Tényleg nagyon helyes fiú lett Berci! Kis szőke kék szemű hercegecske! :D

Elmélyült homokozás :D :
Kép
lora7
 
 


Voltam laborban, az eredményeink nem valami jók. Ennek felmérésében persze akadályoz, hogy csak most megyek utánanézni, mi is az a CRP és hasonlók. De az biztos, hogy ha valaminek 5 alatt kell lennie, akkor nem jó, hogy ha majd 43. :?

Játszóház, mondanom sem kell, nekünk nem téma. :roll:

Apakultusz nálunk nincs, anyós néha. Amikor megjelenik, jelzést tesz arra, hogy szeretne átmenni az ő karjaiba. Ennél még megálltunk, mármint a jelzésnél. :wink:

Bigsis,
Az éjszakai szopit nekünk is a tápi váltotta ki. Most 3 óránként ordít érte éjjel, ami nem volt jellemző a szopinál. :lol:

Timocska,
A medvepark nagyon tetszett Natinak is. Neki azt próbáltam megmagyarázni, hogy a farkas nem vau-vau. Aztán kb az 5.nél feladtam. 8)

Ditke,
A fás kép nekem is nagyon tetszik. :lol:
A teraszra is nagyon irigy vagyok, de bevallom őszintén nekem elsőre az ugrott be, hogy Nati ennyi idősen felmászott volna a rácson. :oops: Tomi még nem próbálkozik?

Bella,
Nekünk ez a 3. kör antibiotikumunk idén. :? Kezdek arra gondolni, hogy nem csak a fülével van gond, hanem úgy mindennel. A nyirokcsomóit nem véletlenül nézte a doki mumpsznak. A fülészeten tényleg nem mondtak semmi értelmeset. Vettünk egy melegítős sapit, de már 3. napja elfelejtem ráadni. :oops: Normaflore-t kap, nem tudom, mennyire használ, de hasmenés is van, természetesen. A kövirózsát más is mondta már, próbáld ki, és majd tájékoztass. Hol lehet azt egyébként beszerezni és milyen módon kell adagolni? Egy ismerős mondta, hogy az élő növényről szedi le a leveleket, annak a belsejéből tesz a fülébe. Ennél azért én gyávább vagyok, még egy fülpiszkálót se nagyon merek a fülébe dugni.
Svábbogár. :lol:

Emőke,
Ismerősöket tudom űberelni alvás terén. Nati 10 körül alszik el és altatjuk. :lol: Szabi meg magától. Vicces. :D

Dana,
Nem hinném, hogy a mi altatási módszereink bármi segítséget nyújtanának. 8) Mi a majd megtanulja a gyerek, ha érett rá elven vagyunk.
Sajnos elég limitált azért a tudásom, sehol nem vagyok, hogy pontos legyek. De erre vannak a gyerekdokik. :twisted: A miénk jó alapból, csak sajnos túlterhelt és figyelmetlen.
Nekem még az is sok meló, hogy lépést tartsak, részemről a visszaolvasás nulla. :lol:

Helga,
Ne aggódj, én sem tudom régen, mit jelent az afta :lol: , és jobban érezném magam, ha most sem tudnám. :twisted:

Május,
Gratuláció ismerősöknek, az anyukának különösen. :) Én valahogy nem érzem most, hogy vége a babázásnak. :lol: Szabi most megint odanőtt a kezeim közé, pedig mindig vannak hosszabb-rövidebb szakaszok, amikor azt hiszem, hogy végre vége a kenguruzásnak. :lol:

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca! Sajnálom, hogy nem vagytok jól, és rosszak az eredmények. A CRP az egy gyulladásra utaló érték. De csak az akkor pillanatnyi értéket mutatja. Például Beninek tavaly volt egy rutin vérvétele (gastros kivizsgálás) nem volt beteg és 70 valamennyi volt a CRP. Ez volt hétfői vérvétel csütörtökön meg 2 volt. Tehát lehet hogy hétfőn volt valami kis fertőzése amire reagált az immunrendszer de igazából nem betegitette meg. A többi eredményt nem írtad, hogy mi a rossz. Ne aggódj... :(

KépKép
csongria
 
 


Nyugalom Béke a dolgozóban elment a koleganőm !!!!!!!
De Jó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [

Helga

Igen pontosan így készült a kép a kerimami felrakta a fára án meg rögtön lőttem a géppel kb fél mésodperc utána leszedés a fáról !!

Nagyon jól elvagyunk ezzel az 5 órás alvással, legalább nekem is ill. apukának is van egy kis nyugi !!

Ria

Gratula a tornához Beninek !!!! Nagyon ügyike akkor ha mindenki elégedett vele !!!
Mennyire hasonlít Beni az avatarképen rád !!!!!
(lehet mondtam már)
Dana

Igen rájött, hogy akadály a korlát, de félek nem sokáig !!
Jobban van Laura ?? Kerti-tó kövek ??????Még a gondolattól is rettegnék, de gondolom nem mély ??? !!!

Teregetésről jut eszembe, valaki írta, hogy ha fennt van a gyerek akkor mindent tud csinálni, hát én semmit, ma próbáltam a ruhákat kiszedni a gépből ill kiteregetni de Tomival ez lehetetlen. Belemászik nyakig a WC-be, vagy a fürdőszobai szemetest húzza a fejére, vagy a fszoba szőnyeggel rohan el és nyalogatva visszatér, lepakolja a Domestost és a Cloroxot a mosógélekkel együtt. Kifele menet pedig ruhákkal a kosárban a kezemben pedig nem lehet terelgetni kifele az udvarra, direkt bennt szeretne játszani ilyenkor ! Terigetni pedig kizárt, mert állandóan ledönti a szárítót és ellopkodja a csipeszeimet amit módszeresen szétszed !!! BORZASZTÓ !!!!!!

Ágiboldi

Nekem van egy ilyen kiskígyóm a neve TOMIKA !!!
Apakultusz nem elég erős kifejezés, APAISTENSÉG az igen kb közelít ahhoz ami nálunk van, én a hatodik sorban sem vagyok, talán a kutya és a kerimami, nagymamik után, mondon a hatodik senki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Állítólag lesz olyan időszak mikor anyásak lesznek, ezt az időszakot várom nagyon (ha eljön egyáltalán) :wink:

De igen meg lehet rá sértődni még ha csak 1 éves akkor is, én bőgtem emiatt már jópárszor, de nagyon helyes ilyenkor apuka, mert odajönnek és megvigasztalnak, de ez akkor is rossz érzés, max. át tudom érezni a búbánatodat !!!!! :twisted:

Május

Könyvlapozgatás (?????), nálunk minden könyv fogyóeszköz az én gyerekem felfalja egy falatra, mostanában már csak vízálló könyveket veszek !!!! :wink:

Emőke

Hogy van Lilien ???????

bigsister

Gratula a második babához, én még nem merném vállalni, újrakezdeni ezt az egész babázást, (mikor még Tomi is olyan kicsi, nekem kicsinek tűnik még) de persze csak én vagyok gyáva és kényelmes !!! Biztos nagyon jó lesz Rolinak, hogy kevés a korkülönbség köztük , jókat fognak együtt játszani !!

Igaz a családiháznak nincs párja ??? Mindenkinek minél előbb kivánom próbálja ki !
Olyan jó ha az ember kiengedheti az udvarra nyugodtan a
gyerkőcöt !


Lora

Édes Brigi ahogy elmélyülten szakmai hozzáértéssel homokozik !!!
Nem eszi a homokot ???

Timi

Megyek nézem a képeket !!!!img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1206993743.4503.jpg[/img] Ezeket a lépcsőfokokat mássza Tomi a kerimamival

Kép
kditke
 
 


A kép meg lemartadt nem tudom miért !!!
Kép
Lorca

De igen sajna már Tomi is rájött, hogy át kellene mászni !!!
Ne aggódj minden rendbe jön !!!!!(mondom én a halálra aggódós paramami) :wink:

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Timo: nem is emlékezhetsz nagyon, mert igaz már akkor is írtam párszor, de legtöbbször olvasó üzemmódban voltam.

Sajnos nem engedtek haza a kórházból, ugye pont előtte volt az eü. reform és se hétvégére, se húsvétra nem mehettem haza. Összesen 3 hetet töltöttem bent, mire Linussal haza jöhettünk. (pedig tényleg 5 percre van!) Saját felelősségre persze lehetett volna, de mivel mindnapos voltam, ezért nem rizikóztam. Nem volt orvosom és igazából nem nézték jó szemmel a hazamenőket. Körülöttem páran hazamentek és visszajöttek szülni… hát mesélhetnék, hogy kezelték néha az ilyen kismamát!


Dana: új petéket azóta nem raktak, de 2 mini csiga azért túlélte. Van egy rész, ahová a nagyok már nem férnek be, ott láttam meg őket.

Minden betegesnek jobbulást. Egyik sem hangzik túl jól. :(

Apa kultusz: szintén erős. Ott még nem tartunk, hogy eltoljon magától, de hogy ha ő itt van, akkor én már alig kellek neki. Én mondjuk örülök, nyugodtan hagyom kibontakozni őket. :lol:

Fülfájás: mi otthon használtunk. Kövirózsa levét kiskanálból csöpögtettük a fülbe. Főleg anyu használta. Aztán kiderült, hogy nikkel allergiás és a fogpótlás fémje miatt gyulladt a füle is. :evil:

Lora: jók a homokozós képek. 8)

Homokozós/játszis mappa a picasan?
:?:

nanica
 
 


Kditke, Nanica, megnyugtattatok kicsit.. (Kditke különösen, h már te is bőgtél) Ma én is bőgtem. Ők is odajöttek vigasztalni (Boldi az apukája ölében), odabújtam volna, de Boldi eltolt. Elbujdokolnék, olyan igazságtalan, annyira nehéz volt megszülni :?

(normál szinten én is örülök neki és értékelem, h nem lóg rajtam, de ez már sok a lelkemnek :( )

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Nézegetem ezeket a laborleleteket. Miért van az, hogy nem tudják a papírra rendes helyesírással írni?! :twisted: Sokkal gyorsabb lenne, ha nem kéne még azt is nyomozni.

Csongria,
Rossz még a süllyedés, sok a monocyta, nincs eosinophyl. Annyit értettem meg belőle, hogy vszínű a bakteriális fertőzés. A CRP, ahogy olvasom, akár ezerszeresre is ugorhat, ahhoz képest nem is olyan magas. Csak az zavar, hogy valami nincs, aminek lennie kéne. Kevés vagy sok az ok lenne, de ez egy kicsit elgondolkodtat. De még mindig jobb, mintha sok limphocita lenne... Az eloszlási görbe is magas, azaz sok az új vvt. De hogy ez mit jelent ránk vonatkoztatva??

Amit még nem is mondtam, hogy 8 óránként kéne beadni a gyógyszert. Ez tök egyszerű úgy, hogy kb 8-tól 8-ig alszik. :twisted:

Kép KépKép
lorca
 
 


Isten éltesse a nagyfiú Kelemackót még nagyon sokáig! :D :D
Kép

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Kele! Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk! Jo napon szuletett :)

Azt hiszem, Timoval nehez lenne versenyezni, hogy ki koszontse elobb Kelet :) Ilyenkor Lillus is mar ebren van??

Tegnap mi is kiprobaltuk a homokozot, Aronnak nagyon bejott :) Inkabb csak morzsolgatta, ismerkedett vele, egyszer-egyszer magara is szorta, meg eszegette is, de alapvetoen nem volt gond. Ilyen szepen persze meg nem lapatol, ahogy Brigi :)

Nalunk nincs sem apa se anyakultusz, neha egyikunkkel, neha masikunkkal van el jobban. Par hete volt olyan korszaka, hogy csak velem volt el inkabb, apa ezt meg is jegyezte. Valoszinuleg en is sirnek, ha latvanyosan jobban ragaszkodna az apjahoz.

Kditke,
Tok jo, hogy mar egyedul vagy a melohelyen :) Az sokat szamit, ha nem idegeisti az embert egy hulye kollegaja.

Na elkuldom, Aron mar nagyon pakolja az egeret :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Kicsit ciki: az elobb szolt a telefon, valami taxi tarsasag keresett, hogy van e kisbaba a csaladban, mert ma reggel tobb hivas is erkezett errol a szamrol... :oops: :oops:
nem semmi a fiu....

KépKépKépKép
thelga
 
 


köszi mindenkinek a ránkgondolást!

pann, akkor ma kezdtek? :wink:

játszóház: ezer bocs, nem lehetne mégis péntek (is)? elfelejtettem, h csütin 1kor van a dévénykontrollunk, onnan esélytelenek vagyunk odaérni :cry:

üdv mindenkinek, irány az állatkert :lol:

majus3
 
 


Kelemackó, nagyon boldog 1. szülinapot!!!

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Kelemackó, Isten éltessen 1. szülinapod alkalmából!

Május
Nekünk a péntek is ok. De most hallottam a tv-ben, lehet, h teljes BKV sztrájk lesz. Akkor esélyünk sincs oda eljutni.

Timi
4:24 :shock: :shock: :shock:

Emőke
Hogy van Lili?

Lorca
Mindezek mellett Szasza hogy van?

Helga
Azért Brigi sem lapátol olyan ügyesen! Apja bele a vödörbe, Brigi ki a vödörből! :lol:
lora7
 
 


Május
Bocsi, most olvastam a BKV sztrájkot 7-ére tervezik!
lora7
 
 


Az a 4:24 legalább egy órával később van a valóságban! Azért ennyire még én sem vagyok mazohista (nem tudom hogy kell leírni :oops: ), meg Lillus is csak negyed 6 körül ébredt fel!
Vagy hogy Ágiboldi 8:42-kor írjon? :wink: Sztem a bnet órája még nem állt át! :lol: :lol: :lol:

Játszóház: nekünk is jó a péntek egyenlőre. :)

Helga!
Nagyon szeret Áron telózni, ahogy olvasom! Aztán majd később vigyázzatok, nehogy vmi 90-es számot hívogasson! :lol: :lol: :lol:

Lorca!
Jobbulást Szabinak!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KELÉNEK!
Kép

Képeket kérünk!És beszámolót az állatkertről.

Csajok nálatok megváltozott az orvosnál a tanácsadás időpontja?Nálunk állítólag miniszteri rendelet miatt hétfő és péntek délelött lehet.Mondjuk nekem jobb is.

Helga
Ügyes fiad van,már bizti kivülről fúja a tel.számot. :lol:

Lorca
Jó kis mizérián mentek keresztül.Azért Szabi kedve jó?

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Kele-boldog szülinapot!

Lora, Ria- a meningo oltás árát visszaigényeltétek? Ha igen, mi ennek a menete? Gyógyszertárban nem tudták.

Ditke- fülfgyulladás orrfolyással kezdődött mindkétszer, kicsit folyt is a füle -én csak fülzsírnak gondoltam-és már gyulladt is volt, nagy meglepetésemre. Szóval nála az orrfolyás azonnal gondot okoz a füleinél. És csak később kezdte el vakarászni a fülét.
Szerintem, ha tud aludni, nem látsz váladékot a fülében, akkor biztos nincs gond.

Timi-vau-vau a medvéknek :D

Lora-Briginek van valami új tudománya? Sebi és Brigi dolgaiból tudom ált. előre, mi fog következni nálunk. Most épp a guggolásból segítség nélkül felállásnál tartunk, emlékszem, mikor erről számoltál be.
Szőke herceg kezd meghódítani engem is. Törvényszerű, hogy anyukák szerelmesek lesznek a fiaikba, vajon? :D

Ágiboldi-nálunk apa,-anya-,tesó-imádás egyaránt van. Én csak arra vagyok féltékeny, mikor anyósomat imádják a gyerekeim. :?

Dana-pettyek elmúltak?

Lorca-gyógyszertárban lehet venni kövirózsa cseppeket. Majd beszámolok, mire jutok házigyógyászattal. Bercinek is a 3. antibio kezelése volt ez,nagyon nem akarok még egyet.

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Sziasztok!

Kelemaci! Boldog születésnapot!!! :D
Május,
Állatkert?! Melyik az otthoni vagy az igazi? Csak mert holnapra azt terveztük be mi is. Remélem az idő nem szól közbe!

Lorca,
:( :cry: :( Nagyon sajnálom Szaszát és Téged is! Mennek a gyógypuszik!!!

Lora,
Brigi jól van? Tegnap mikor voltatok a játszin? Mi 3-ig ott nyomultunk, de nem láttalak titeket.

Dana,
Nem tudom, hogy megváltozott-e a tanácsadás időpontja, már nem kell járnunk!

Ágiboldi,
Szia! :wink: :D
Jutsz eszembe. A hétvégén rátok gondoltam. Pontosabban apukádra és Boldira. A közlekedési múzeumban voltunk és van egy nagy terepasztal. Szerintem itt az ideje, hogy apukád elvigye Boldit oda!!! :D

Timo,
Medvepark! Szuper jók a képek. Meg is van a kövi hétvégi programunk. Köszi!
Vendég
 


Jutsz sz nélkül! :oops:
Vendég
 


Bella
Briginek most ilyen látványos mozgásfejlődése nincs. Talán annyi, hogy mindenre felmászik. Most inkább a pusziadásra gyúr de nagyon! Van hogy játszunk a földön, odajön hozzám és puszit ad. Aztán játszik tovább. :lol:
Sztem normális, hogy szerelmes vagy a fiadba. Én is szerelmes vagyok, pedig lányom van! :oops:
A meningot én visszaigényeltem. Tartsd meg a blokkot mindenképp, plusz a dokitól kell kérni egy igazolást, hogy megkapta és utána kell becaplatni az önkormányzathoz. Mi a Vezér úti ügyfélszolgálaton voltunk, de sztem a központiban is el lehet intézni. Aztán mondta a csajszi, hogy kb. 2 hét a lóvé. Sajnos bankszámlára nem tudják utalni. Viszont a dokit kérdezd meg, mert sztem csak 1 év alatt kaphatja meg így. Brigivel 13-án voltunk dokinál és 17-én született. De ebben nem vagyok biztos.

Sági
A ligetben vasárnap voltunk. Tegnap itt a környéken játszóztunk. Vasárnap viszont elég sokat kint voltunk. Kb. 2-4-ig, aztán meg még sétáltunk is, mert Brigi beájult. :lol:
lora7
 
 


Kelemac,
Boldog 1. Születésnapot!


Sebi

Kérlek add át üdvözletem a fókáknak és vidráknak!

Bella,
jól beijesztettél most engem is a füllel, mert Sebi is tépázza, morzsolja, stb. az apja már többször kérdezte is, hogy nem fáj-e neki, de én mindig a fáradtságra fogom.
Fülzsírt megszagoltam, az nem büdi, de van rendesen. Rág gond nélkül. Az éjszakákat nem tudom megítélni, mert bal alul, jön valami hátsó foga (nem tudom hányadik lehet, mert nincs támpontom, csak úgy bújik a nagy íny-préin).

Minden betegeskedőnek jobbulást!

Házunk: újabb fordulat a tégla ház, és sima lakás után a könnyűszerkezetes épület. Ha lesz végre valami konkrét beszámolok, a szerződéskötés után úgyis várjuk majd a segélycsomagokat :evil:

Ágiboldi,
földön fekvő emberbe nem akarok belerúgni, így nem modnom el, hogy Sebi is iszonyú anyás, egyedül a Papó és a Mama van még versenyben. Nálunk pont az a baj, hogy ha megjön az apja rá se bagózik, úgy hogy még nekem is rosszul esik...
Előre félek, hogy pár év múlva, amikor rám már csak, mint háztartási kellékre fog nézni, hogy fogom viselni. :cry: Nagyon megértelek, hogy elkeseredsz, baromi igazságtalan dolog ez! :)

Orsi
Kép Kép
sno
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?