Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Gabella: Köszi az ajánlatát. :P Teszek képet. Mi a véleményed?
Elől:

Hátul:



Ja, Lackónak ajánlom az alábbi oldalt. :P Sajnos japán nyelvű, de majd segítek, ha neki van kedve… Összesen itt 6 játék van. Kevinnek még nem mutattam, tudom jól, hogy függő lesz. De gondolom ehhez Lackó már nagyfiú!
http://www.sonymusic.co.jp/MoreInfo/Che ... s/top.html


Colett77: Nem ismerem Tuk-Tukt. Mi az? Thomas Land messze van, Japánban van.:P

Prenata: Pontosan mikor jössz Bp.re?

Exdeus: Evett mindent, csak fejeket nem. Látta az arcát, nagyon mérges lett.

Pilchard: Jó hír, otthon vagytok! :P Biztos, Ameli is boldog lehet! A vizsgálathoz kitartás! Minden rendben lesz.

Tjuca:
Kevin kemény nézése:
Kép

Viera: Nem akartalak bántani! :lol: :lol: :lol: De ilyenekkel már lehet, hogy nem tudok foglalkozni, jövő héttől aktívan dolgozom. A répákat linzer formában nyomkodom, általában levesbe dobott répákról.

Alziza: Jaj, de szépek a gyerekeid! Ki footballzik?

Ma kopaszra nyírtunk Kevin fejét.


Nos, most hosszabb időre búcsúzom tőletek, sajnos jött az ideje, hogy visszamegyek dolgozni. Azt jelenti, hogy reggel fél 7 kor indulok itthonról és jó esetben este 6-7 kor hazaérek. Hétvégeken is szoktunk dolgozni, sok bemutatóórát, rendezvényünket tartunk, mivel hangyásan dolgozó édes apukák is részt vehessenek. :twisted:
Alig fogom látni Kevint, és nekem csak a férjem a segítő, szerintem mind hármunknak nehéz lesz a kezdete. De remélem hamar megszokunk, összeszedem magamat, és próbálok ide is jönni. :P

Addigra minden jót Nektek, babázzatok sokat!
Puszi Nektek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.02 00:50-kor.
Vendég
 


Bocsi, :oops:
Gabella:
Thomasos játék - bal oldali harmadik gombot (talán Bill/Ben?) kattints! Akkor játék oldalra mehettek!

Tényleg puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Era! Este benéztem ám, ahogy küldtél sms-t, de ezek szerint elszállt, amit írtam. Tök jól áll Noéminek a kisruha, és nagyon menő a "katonás" cuccokban.

Kmammy! Köszi a Thomas oldalt, egyelőre nem mutatom meg Lackónak, mert akkor elhajt a géptől. Van neki is számítógép, de arra nem raktunk internetet, ahhoz még kicsi. De azért elrakom az ötletet, hátha szükség lesz rá!

Kevin de fura a rövid hajjal! De nagyon jól áll neki így is!

A kis mellény nagyon helyes, kihívás lesz, de szerintem megoldom majd! Most tavasszal kellene, vagy csak őszre? Majd méret ügyben még beszélünk!

Eni! Remélem, már mindannyian jól vagytok, és a kisöcsihez gratu! (Bár gondolom, egy huginak éppen így örülnétek...

Alziza! A te képeid is szupik, az a hoki-sisak kimondottan! :D És hogy milyen nagy már a nagyfiad! Oké, látom mindig, hogy 12 éves, de így képről döbbentem rá, hogy ő már tényleg nem kisgyerek... :wink: )

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

 
 

Találtam egy jó kis fonalas emberkét a teszveszen.

Era, Rita, Veráska! Színek ügyében kukkantsatok be!

A választék

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Jövök még, csak mennem kell.

Kmammy!

Kevin inkább huncut. :-)

Kinga itt éppen kezd morcos lenni, ez olyan középutas. Furcsa, hogy egy kislányos pofival tényleg vérfagyasztóan tud nézni, na de olyankor nem a fényképezéssel vagyunk elfoglalva. Mostanában az idegenekre vet ilyen pillantásokat. :shock: (Mondom, ennél sokkal keményebb)
Kép

tjuca
 
 


Juca! Mesi is így szokott nézni, sőt még ígyebb, néha még morog is hozzá!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!
Írj egy telcsi számot amin felhívhatlak és hogy mikor hívhatlak.Nekem egyszerűbb úgy megbeszélni a pulcsit.

Andi

Kép
Kép
veráska
 
 


Veráska! Msn?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok

Kmammy

Nagyon aranyos Kevin!
Alex amerikaifocizik,az ő sisakja!

Gabella
Amerikaifocis sisak,nem hokis! :lol: :wink:

Juca
Kinga is ari!Jó nagy a haja! :lol:
Vendég
 


Alziza! Ja, bocs! Látod, ehhez se értek! :oops: :lol: :shock:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Nonónak 39 feletti láza van. :(
Adtam neki Nurofent, plusz csináltam neki hűtőfürdőt. Ezt nagyon élvezte szerencsére. Nyakáig engedtem a vizet, mert nem hajlandó lefeküdni a kádban.
Orvos este öt után jön.
Megemlítem neki ezt a Flavon Kids lekvárt is, amit adok Noéminek. Bár ennek azért be kell épülni a szervezetbe, ami eltart 1-2 hónapig is.
De számomra olyan érthetetlen. Tegnap teljesen jól volt, két óra hosszát aludt a napsütésben, éjszakája jól telt, ma jól volt, bár reggel már kissé meleg volt, de délutánra már 39 fölé csúszott.

Na, csak jöttem panaszkodni egy kicsit. :(

Erika

Kép
viera
 
 


Era! Jaj, szegény kis Nonó! Gyógymanókat küldtem a széllel!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja! Ici-pici Johannának nagyon boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Helló!

Marcy!

Gratulálok a kisöcsihez. Kinga is nagyon aranyos az inside bébivel, majd, ha outside lesz... :twisted: Fosós-hányós: jajj.

Alziza!

NAgyon menő a sisak!
Nagy haja van, mindig vágatjuk, mert kevés, és gyengus. Talán most kezd először frizu kinézete lenni.

Gab!

Kinga nem morog csak szemmel ver. :lol:

Viera!

Sajnálom Nonót, a lakás nagyon jó lett.

Meteor!

Sajnálom, hogy Panni is beteg. Ágyon már meg sem lepődtem sajna. Remélem mihamarabb lesz ágyatok. Ideiglenesen a matracot nem lehet kiszedni belőle, és letenni a földre? Tudom bedzsó, de nem kell Pannit cígölni. (nekünk most így van, matrac a földön, amíg nem veszünk ágyat. Kicsit mókás míg felállok...)

Pil!

Örülök a jó híreknek. Hol van az a másik kórház?

Magamról: Megjártam a védőnőt. 75 kg (két hét 2 kg+, előtte 5 hét alatt 5 kg+ ) na de már edzett vagyok, mert Kingával is így volt. Vérnyomim: 126/64 (? reális az alsó) pulzus 90. Vizelet negatív. Lábam most kifejezetten lányos, bár azért dagadt.

Viszont a változatosság kedvéért egyszer-egyszer újra hányok . Ez már nem olyan gáz, mint az elején. Bagi tanácsára veszek savlekötőt.
Megyek bejelentkezek dokihoz, meg 2 hét múlva meg kell ejtenem a második cukerlöttyös sztorit is.

Ja és este csinálok fotót a hordómról.

tjuca
 
 


Juca! Vérnyomásban nem tudom, mennyire reális a 64, nekem most 105/65 volt tegnap... Ahhoz jobban passzol mondjuk... A kilók már húzósabbak, nem mintha te lennél túl nehéz, csak eszembe jutott, hogy én 74 kiló voltam max, de akkor már alig bírtak el a lábaim. Remélem, a te lábaid erősebbek! :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Marcy!
Tőlem is gratula az újabb fiúcskához.

Juca!
Én egy nyári Nike tépőzáras tiszta lapos szandálban mentem be szülni (Noémit). Azt sem tudtam betépőzárazni, már a papucsok semvoltak jók rám. Hát iszonyú érzés volt (égő) :oops: . Szép kismamaruha, meg egy ilyen lábvég. :P
Mikor Noémi megszületett, azonnal lement az összes víz. Én iszonyatosan vizes voltam.

Gab!
Hát nekem megakadt a szemem egy zöldes fonalon, de élőben kellene ezt látni.

Na, mindjárt jön a doktorbácsi, de közben Noémi nagyon kotor a szájában. Gondoltam, akkor én is turkálok benne egy kicsit. Hát találtam két fogincahegyet. De! Megint felül. Szóval fent van négy ezek a középső, asszem ezek a metszőfogak( :?: ), most meg mellettük jön egy-egy, ezek meg a szemfogak? Alul meg csak kettő van, a két középső. Nem fura ez egy kicsit?
Jó hír viszont, hogy a hője lement a Nurofentől és a fürdőtől 37.8-ra.
Na, majd jövök.

Erika

Kép
viera
 
 


Viera!

Dettó, csak nekem mindemellett volt fehérje a vizeletemben, és magas volt a vérnyomásom.

Az én lábaim (amik Gab a végén 90-et cipeltek)

Kép

Most a 18. héten (kb. most is így néz ki, bár már a vádlimban is van egy kevés víz, este rosszabb, reggelre még lemegy) Nagyon remélem most nem jutok odáig, mint Kingával. :-(

Kép

tjuca
 
 


Juca!
Igen, középtájon nekem is ilyen volt, de a végén.... :shock:
Tényleg nem hinnétek el, mint egy elefántnak. Ráadásul én nagyon meg voltam ijedve, mert ahogy megnyomtam egy ujjal a lábszáramat a sípcsontomnál, besüllyedt az ujjam félig és olyan érzés volt, mintha nem lenne csontom, meg ilyen nagyon kemény szivacs lenne az egész lábam. ÉS! Nagyon sokára állt vissza a helyére a kis gödör, amit az ujjammal furkáltam.
Na, szóval nem akarlak elijeszteni, de biza ez volt.
Érdekes, Zoránnál nem, pedig vele is nyáron voltam nagy pocakos, viszont vele végigfeküdtem az egész terhességet vagy otthon, vagy a kórházban.

Na, fuss rossz emlékek, erre az édes kis pirinkó Pacára koncentrálj. Ez az Ő műve. Látod, már neki is vannak "dolgai". :P Hátha még kibújik majd.

Rólunk:
Noéminek mandulagyulladása van. :( . Nem is enyhe fokban. Supraxot kapott.
Amikor jött az orvos épp lejjebb ment a láza kb. 38-ra, mire elment, hirtelen láttam rajta, hogy tiszta kék a kis keze, tiszta libabőr, meg jéghideg a keze és lába is. A feje és a teste viszont tűzforró. Megmértem a lázát megint. Pillanatok alatt lett 39.4.
Adtam egy kúpot, de didergett. EGy kicsit ült velem a fotelban a kedvenc takarójával,(pedig soha nem szokott) és ott pihegett a drágám. Utána gyors vacsi, aztán megint hűtőfürdő. Hát ezt tiszta gáz, mert ugye a gyereket teljesen el kell, hogy lepje a víz, jó a fejét azt nem. De ő már nem hajlandó lefeküdni, hanem ült, a víz meg folyt ki a túlfolyón. persze, aztán kihúztam a dugót.
EGyszer csak elkezdett nagyon dideregni a vízben, akkor gyorsan kikaptam. Délután is volt egy ilyen fürdőnk, akkor nem didergett, szépen végigcsináltuk.
Most ivott egy pici tejcsit, adtam neki Nurofent és most alszik.
Hát én biztos nem fogok, csak mint nyúl a bokorban.

A másik:
Zoránt elvitte apa egy rokonunkhoz. Sok kiskutya van ott, Zorci futkározott velük. EGyszercsak belebukott a hintaágy lábába és elesett. A betonon végighúzta az arcát. Hát komolyan mondom, nem tudom melyikért aggódjak jobban. Őmiatta sem fogok aludni. Ahogy jöttek haza, pont a kapuban találkoztak a doktorbácsival. Megnézte neki, azt mondta, hogy semmi teendő nincs, tetanuszt már megkapta tavaly, semmit rá ne kenjünk, majd megszárad (mert levedzik) és besebesedik. Max. Oxicort spray. Hát persze, hogy az meg nincs itthon. No, de azt mondta, hogy tényleg nem kell rá semmi, szóval éjszakra így marad, majd reggel veszek sprayt. Nem is igazán fújtam volna vele be. Olyan csúnya, hogy nem is engedte volna, meg szerintem nagyon csípte volna neki.

Na, ezek a nem jó hírek nálunk. Jók nincsenek.
Azért gonosz módon Zorcit megörökítettem:
Kép
Kép
Kép
A középső képen a nóziján még a sírás nyoma csillog. Bocsi.
Hihetetlen, hogy mindig történik velünk valami. Egyszerűen annyira sajnálom, hogy elmondani sem tudom. Már most azon agyalok, hogy felmászok mellé az ágyába és ott alszok vele. Viszont ha Noémi felébred éjszaka, akkor meg mászhatok le, ráadásul félő, hogy Zorán felébred. Á, sehogy sem jó ez így.
De az égiek velünk vannak az biztos, bármi történt eddig vele, kétszer repesztette be a homlokát a nyáron, most a szeme körül a baleset, de hál'isten a szemecskéje mindig kimarad. Meg is őrülnék, ha valami történne a gyönyörű pillás szemeivel.
Na, nem lelkizek.
Kép

Erika

Kép
viera
 
 


No, Noémi már fel is ébredt... és sír :cry: :cry: :cry: .

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok,

tegnap Pancsi összehányta a lakást-> 4szer hányt, a végén már a tea is kijött belőle. Dokinő volt kint, kapott kúpot, de aztán este jobban volt, de ma reggel megint hányással indított, aztán csak feküdt a kanapén.
Az apja majdnem elsírta magát, annyira sajnálta. (én is)

A gyomrom nekem is elég vacak:(

Gabella,
nagyon jók ezek a fonalak, választani se tudok.
Ami tetszik:
4.kép kötőfonál 5 dkg-s 200Ft-ból a rózsaszín meg a szürke
7.kép 10 dkg-s 400 Ft - van kétfajta rózsaszín
utolsó kép: ott rózsaszín meg lila
de van pár kép, ahol egyesével van fonál, abból nagyon jó a két rózsaszínes, szóval bőség zavara.
Te mit javasolsz? Melyiknek milyen a minősége? Én ehhez totál nem értek.

Juca,
ez a hetente egy kiló durva. Szörnyű ez a vizesedés, remélem nem lesz annyira gáz, mint Kingánál.

meteor
 
 


Pil!!Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!

Kép

Andiék

Kép
Kép
veráska
 
 


Pil! Én is nagyon boldog szülinapot kívánok!

Megyünk csavarogni, juhé!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Rita! Emileztem a fonalas csajjal, és vastagságban, minőségben összepasszol a világos, babarózsaszín, meg az az élénkebb ciklámen szerű. Na az szép is lenne együtt szerintem. Csak ha így jön a jó idő, még a végén csak ősszel tudjátok használni. Majd pár centivel hosszabbra csinálom, ki ne nőjék a csajócák!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


PIL!
SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!


Kép

Puszi kisPeti pofijára és persze Amelinek is. :)

Erika

Kép
viera
 
 


Boldog szülinapot PIL!

Gabella,
nagyon szépen köszönöm! Szupi vagy!
Pancsi egyébként most 81cm és 11 kg körül van. Szerintem ha Mesi méretét veszed alapul az tuti jó lesz.

meteor
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam, mert egyedül maradtam. Apánk készenlétes és üzemzavar van. A csütörtök éjszakát bent töltötte a gyárban, aztán pénteken túlórázott és este 6-kor jött haza. Majd 23-kor bevitte a diszpécser és azóta bent van. :( Remélem ma éjszakára már haza tud jönni..

Marcy: Gartula a kisöcsihez! :P

Gombi: Boldog névnapot a kicsi lánynak! :P

Pil: Boldog szülinapot! :P Remélem a következő hét után már évekre elkerülitek a kórházakat.

Viera: Gyógypuszi a gyerkőcöknek!

Juca: Kinga tényleg nagyon morci. Remélem a vérnyomásoddal és a fehérjékkel nem lesz most gondod.

Csandy: Boldog szülinapot! :P

Colett: Máténak szintén! :P

Többiektől bocsi, de megyek kidőlök. Minden elismerésem azoké a szülőké, akik egyedül nevelik a gyerekeiket, vagy apuci napokra elutazik.


nancsa
 
 


Sziasztok!

Nagyon lelkiismeretesen végigolvastalak Benneteket!

Meteor: nagyon szurkolunk, hogy Pancsi gyorsan meggyógyuljon! Olyan tehetetlennek érzi magát az ember ilyenkor. Kornélon is már korbban átment a hányás-hasmenés, de ő szerencsére csak egyszer hányt, így annyira nem tűnt vészesnek.

Pil: nagyon drukkolok és boldog szülinapot!

Zalánnak előre is boldog névnapot!

Marcy: gratula a kisfiúhoz! Nagyon vigyázz Magatokra!

Reni: gratullok a sikeres vizsgádhoz. Ma én is egész nap tanultam Beadandó dolgozatot írtam, aztán 3 hét múlva zh-zom, majd szépen lassan arra is készülök. Kornél ma anyuéknál volt. Így azért tudtam haladni.

Juca: Kinga "bomba csaj" Nekem nagyon tetszik. Az újabb hányásért nem irigyellek, de remélhetőleg hamar elmúlik!

Ex: Tündéri Peti a telefonnal elalvós képen! Egyébként igazad volt, én írtam rosszul, mert nem terheléses vérvételen voltam, csak simán. A terhelésesre csak utána kellett volna mennem, de a nőgyógyász lefújta, mert szerinte semmi baj a cukrommal. Ennek örülök, de nem tudom, hogy most kinek higyjek. Valahogy jobban hajlok a nőgyógyász felé, mert ő többet lát, mint a háziorvos, aki ráadásul csak helyettesti az igazit, aki Svédországba készül, így kéthavonta más a házidokink.

Méz: hatalmas gratula Johannához!

Gabella: csoda ügyes vagy! De ezt már korábban is írtam! Van kitartásod! Irigyellek.

Reni: nálunk elalvás dettó! Én már nem is erőlködöm azon, hog egyedül aludjon el, majd alakul. Mondom én - bár sokak szerint elrontom így Kornélt. De mit csináljak, ha nem vagyok hajlandó hallgatni a sírását??

Rólunk: a 12 hetes UH-n minden rendben volt. A doki szerint egy kicsit idősebb terhes vagyok, de még korai lenne bármit is mondani. A rosszullétek még megvannak, de nem mindennaposak, talán lassan vége lesz. Kornél allergiás a "nem" szóra. Olyankor ami a keze ügyében van eldobja. Egyébként szinte mindent egyedül akar csinálni. Egy fél pillantra sem lehet szem elől téveszteni.


Pár kép a nagy fiúról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Jó éjt Mindenkinek!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok

Johanna
BOLDOG NÉVNAPOT!
Kép
Vendég
 


Wawel

Mahdnem egyszerre írtunk! :lol:
Jók a képek!
Köszönjük a köszöntést!


Pil
Boldog szülinapot!
Kép

Juca
Az én lábam is nagyon jól nézett ki amikor Alexel voltam terhes!
Kb úgy mint a tiéd!Én 48kg voltam terhesség előtt és 70 kg val mentem szülni! :roll:
Szülés után 3 nappal 16 kg val kevesebb voltam,és újra vékony volt a lábam! :lol:

Betegek!
Gyógyuljatok!!!!

jó éjt
Vendég
 


Alziza!

Zalánnak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Era! Gyerkőceidnek ismét jobbulást! Remélem, Zorán szeme már nem fáj, és Noi mandulái is gyógyulgatnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sok-sok gyógypusz mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella!
köszönjük! :lol:
Vendég
 


Alziza!
Zalánnak boldog névnapot kívánok!!!!!!!

Anita!
Hogy Kornél milyen nagylegény lett!

Pil!
Neked pedig boldog szülinapot!

Képzeljétek, ma voltunk egy ismerősnél ahol van egy Petitől fél évvel idősebb kislány, Kinga, és egy 5hetes baba, Csongor. Jaj, de furi volt kézben tartani azt a csöppséget. És a legmegdöbbentőbb az volt, hogy Peti nem volt féltékeny a picire, viszont tegnap egy vele egyidős kisfiúnak megfogtam a kezét... hát, száj lebigyedt, könnycsepp kicsordult! :shock: :roll: Kingának olyan csiriplője van már 1 éves korától, hogy csak sassolok mindig. Most is azzal fogadta Petit: hogy szia Peti, én ma már 2szer kikaptam, de ráse ránts rosszalkodjunk együtt! :shock: Viszont amikor eljöttünk Petit megharapta. Na mostmár Peti szókincse is bővült: Kinnngga hammm! :lol:

Kmammy!
Valószínüleg április 11.-én megyek Bp.re. A cél a munkahelyem és egy barátnőm meglátogatása, plussz sok-sok csavargás!!!!!!!!!!!!

Viera!
Gyerkök jobban vannak?

Benianya!
Merre jársz? Csavarogtok ebben a jó időben?

Reni
Kép
prenata
 
 


Zalánnak boldog névnapot kívánunk!!!

Kép

Andiék

Kép
Kép
veráska
 
 


Helló!

Jövök még, csak dobok két képet. Egy báli ropós, és egy itthoni laza. :lol:
Kép Kép

tjuca
 
 


Sziasztok!

Juca! Csini vagy! Az itthoni laza is tök jó!

Reni! Peti de cuki a Kingás dumával! Na de az a kiscsaj se lehet semmi!

Colett, bocsi, holnap adom csak fel a rucikat, kicsit minden összejött a hétvégén, csak most varrom össze az oldalát.

Mondjuk még most se vagyok toppon, szédelgek... De olyan szép tavasz van, pénteken meg megyek fodrászhoz, ma főznöm se kell, Lackó mehet holnap oviba, úgyhogy most minden ok, csak ne szédelegnék...

Majd még jövök, csak keresek valami élénkítő cuccost.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok

Köszönjük a köszöntéseket!

Juca
Csini ruha,csini poci! :lol:

Hát...kis túlzással sem nevezhetném pörgősnek ezt az oldalt! :roll: :(

Töltöttem képeket a babaalbumba,a profilomban megnézhetitek ha szeretnétek.Bár nagyrészét már láttátok!
Vendég
 


Helló!

Helyzetjelentés: Máté kicsit takonykóros, ma nem ment oviba, most alszik. Noi meg itt fetreng, ilyet még sose csinált, nem alszik......Fél órát énekelt, aztán mindent kitalált, hogy bemenjek, inkább kivettem, mert ha megint fejest ugrik....Szóval marhára pihenek......Ja! Volt sitter tegnap, hát, ne tudjátok meg! Én nem bíznám rá, még a szomszéd gyerekét se, pedig azt nem szívlelem! 35 éves csaj, úgy volt felöltözve mint aki 18 (csípő farmar, top, klumpa... :roll: ). Mondjuk az még elmenne, de a kézfejen a tetkó, nekem is sok. Meg nem éreztem, hogy annyira gyerekszerető, inkább az jött le, hogy meg kell élnie, aztán nincs más....Na, keresek tovább, de azért jó, mert anyuék felajánlották a péntek estét, így még ráérünk egyenlőre! Most azt várom! De azért Máté egyből lespanolt vele, viszont Noinak se tetszett a csaj, én bízom az emberismeretében!


Reni: Jófej kiscsaj lehetett, de azért valamit a te fiad is überelte, beszédben nem, de harapásban jobb! :lol: Tényleg, hogy álltok a cicivel? azért, jó , hogy le tudsz lépni barátnőzni már, rád fér! :wink: majd nézz be pár butikba, az mindig jót tesz az ember lányának! (Még ha nem is tud enni semmit se...., én ma is Noinak vettem egy szoknyát, esküszöm tök feldob!)

Alziza: Megnéztem Zalán képeit, édike! Még mindig nem tóm merre laksz Újpösten! Mondjuk ha nem publikus, írd priviben. Egyszer akár talizhatnánk is, tök közel vagyunk!

Gabella: Jajj, ráérsz a cuccal! Mitől szédelegsz? A tavasztól, vagy a szerelemtől? :lol:

Juca: Csinike a kép! Én nem vizesedtem, csak Mátéval tökre görcsölt a fenekemnél a csont! Eléggé viccesen jártam!

Viera: Te gyerekeid lehet, hogy kaszkadőrök lesznek! Mondjuk még Zoránnál elmenne, de Noéminál! :oops:

Erre itt a kanapén elaludt, na becipelem az ágyába!

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Hogy mitől szédülök?

Éhség, alacsony vérnyomás, vashiány, vérszegénység, nátha, vagy esetleg ezek vegyítve...

11 év után a szerelemtől már nem szédülök. Jó, jó, de ennyire már rég nem intenzív! :roll: 8)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella: Igyál sok kávét (Surda...), aztán egyél sokat, de ne széndidrátot csak, és tornázz! ÖÖÖ, szerelem, hát, tedd féltékennyé, hogy a Géza Béla azt mondta, milyen jól nézel ki 2 gyerek után! :D

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Nekem még soha semmilyen Géza Béla de még Jóska se mondta, hogy de jól nézek ki... Még a gyerekek előtt se... Nincs is semmi önbizalmam, az tuti!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, a kávét nem igazán szeretem... De már jobban vagyok! Túl egy nagy vödör teán, egy algopirinen, egy vas tablettán és egy nagy adag töltöttkáposztán...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok csajok!

Hát végre ide is eljutottam. A hétköznapjaim, vagyis a hétköznap estéim nem voltak fórumozásra alkalmasak, mert fáradt voltam, szombaton Győrben voltunk, a vasárnap meg a szokásos.

Most egyedül vagyok, anyukám elvitte Petit is magával a postára. :)
Egyébként még mindig beteg a drágám, de még nem voltunk orvosnál, néha köhécsel, és folyik az orra. De megtanultam használni a kézi orrszívót, valamelyik este muszáj volt bevetnem, mert nagyon szörcsögött a drágám. Na és az útra is könnyebb volt elvinni, mintha a porszívót is be kellett volna varázsolni a csomagtartóba. :?

Jaj, a ...-om kivan az OTP-vel, Feri leadta a lakáshiteltörlesztés visszaigényléséhez a nyomtatvány, erre egy hónap és jópár általunk indított telefon után kiderült, hogy február végén volt valami jogszabályváltozás (mert ugye az úgy hipp-hopp jön), és valami másik papírt kell kitölteni. De csesztek volna szólni, hogy mi van...fúj!

Preni, remélem, összejön a pihenés! A cici ezek szerint már nem annyira fontos Petinek, ha apa kell...
Hát nem semmi ismerősötök van, hogy így beszél. A mi szókincsünk még mindig majdnemsemmi. :o
Szombaton én is kézbe fogtam egy Petitől fél évvel fiatalabb kislányt, aki nyolc kiló táján van, hát a férjem meg is kérdezte az apukájától, hogy hol a gyerek, mikor átadtam neki "tesztelésre". :?

Colett, jó lenne, ha ti is kettesben tudnátok lenni. Én épp ma gondoltam bele, hogy nekem azért még hiányzik a kölök, vagyis "jó" nélküle, de néha elfelejtem, hogy nincs a közelben, és az igen érdekes szitukat okoz(hat).
Ja, utólag Isten éltesse a fiacskádat!

Csandy, téged is Isten éltessen! Remélem, minden rendben van veletek!

Meteor, örülök, hogy megoldódott az ágyas dolog. Azt hiszem, az én lábam is remegett volna.
Sajna, hányásra a kúp nem használ, főleg, ha Pancsi valami vírust szedett össze. Peti szombaton hányt egyszer, felavatta öcsém barátnőjét. :o De aztán semmi baja sem volt... Mondjuk betegségkor a sok slájm miatt nálunk előfordul, hogy Peti az előbbi módon szabadul meg a feleslegtől.

Pil, jaj de jó, hogy otthon vagytok! Az az öt nap meg tényleg el fog repülni, az eddigiekhez képest persze.
Isten éltessen sokáig!

Mári, ha havonta csak 10e Ft-ot vontak le a GYED-edből adóelőleg címén, akkor előfordulhat. És ha max. GYED-et kapsz, akkor simán "futja".
Sajnálom, hogy a múlt héten nem jutottatok be a dokihoz. Mikor mentek legközelebb?

Viera, azta, nagyon vagány már most a csajod! Na persze a narancs ruci is jól áll neki!
Ja, Peti egyébként apja fia lenne az alapján, amit leírtál, mert a férjem is képes elaludni telefonálás, SMS írás közben.
Lázat sajnálom. Én Petinek egyszer csináltam hűtőfürdőt, de akkor már több, mint 40 fokos láza volt, és semmit sem ért. :( Mondjuk a kiskádunk nincs itthon, a nagykádban meg örök élet volt, mire rendesen megtelt, hogy hasson, és addigra már kipancsizta magát a fiatal úr.
Szerintem a fogzás teljesen egyéni. Petinek 8 foga hiányzik, a négy hátsó őrlő és a négy szemfog.
Hűtőfürdőnél elég, ha a cicikig engeded a vizet, de annak ellenére, hogy a vizes ruhát nem javasolják, mert kis helyen hűt, nekünk ez jobban bevált.
Hát, Zorán is izgő-mozgó, sebaj, ebcsont beforr!

Marcy, gratula a kisöcsihez! Most irigy vagyok ám, mert én is kisöcsit szeretnék majd úgy 3-4 év múlva...

Alziza, végre egy közös kép a három gyerekedről! Huh, Alex már komoly nagyfiú! Ahogy most kinéz, nem hiszem, hogy gondja lesz a csajozással...
Zalánnak utólag boldog névnapot!

Kmammy, jaj, de furcsa Kevin rövid hajjal. Mi még továbbra sem vágjuk le Petiét, csak ha majd tartós lesz a jó idő, tehát a szülinapja táján. De hogy akkor hogy fogják felismerni az útlevelén??? :o
A munkához sok sikert, és gyere, amint van egy kis időd!

Juca, hát Kinga nézése még így középutasan is vérfagyasztó ahhoz képest, hogy kislány.
Örülök, hogy pocaklakó terén minden OK. Én ezt nem értem, miért kell kétszer cukroslötty??? Mondjuk nekem szerencsém van, mert a diabos kiskönyvbemben benne vagyok, hogy a köv. terhességnél OGTT tilos. ;)
Pocakod nagyon szép, formás!

Gab, na igen, de Juca szerintem tovább van hitelesítve súlyügyileg, mint te. Én, mikor Petit vártam, mindig mondtam, hogy 90 kg-ig még elbírom magam, de a végén "csak" 80 voltam.
Önbizalomnövelés: igenis jól nézel ki két gyerek után, biztosan jobban, mint én ezután az egy után! :D

Wawel, házidokis sztoriért nem irigyellek. Szerintem a vérvételen hallgass a nődikodra, esetleg a védőnődre. Nem is értem, hogy ehhez mi köze a háziorvosnak? Nálunk minden terhességhez kapcsolódó vizsgálatot a nődoki ír ki...
A "nem" szó néha nálunk is hasonló reakciót vált ki, ha meg még előtte meg is sértődik Peti, akkor sír. :o
Én úgy emlékszem, hogy a 12. heti UH a legpontosabb a tekintetben, hogy valaki mennyi idős terhes. Mondjuk egy hét pluszban még nem a világ...
A képek nagyon jók, végre láthattuk Kornélt.

Gombi, a kicsi lányodnak nagy puszi névnapjára!

Később dobok képeket.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


És néhány kép:

Esernyő alatt (zsiráfos egyébként):
Kép

Számítógépező Peti:
Kép

Skodás Peti:
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jaj, ez a kép kimaradt.
Szelíd kacsák a folyóparton:
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Hát csajok nem hiszitek el, de Zorán tegnap meg egy tujába esett bele biciklistől. Most meg még tiszta karmolás is az arca. Ma nem volt oviba, de holnap már meg. Nem tudom mit fognak gondolni az óvónénik, hogy mit csinálunk a gyerekkel. Ráadásul jönnek az iskolákból a tanitónénik, nyilt napra. Hát ha még ráadásul a tanitónéni is meglátja a Zoránt...., akkor már tudja, hogy mire számithat.
Na, nem beszélek hülyeségeket. Annyira sajnálom szegénykémet. És ma hősiesen úszott két óra hosszát a sebes fejével.

Noémi meg állandóan motorozik. A lakásban is van egy, de itt bent még veszélyesebb, mert a kövön jól csúszik a motor. Szokott is bukni vele. De érdekes módon egyáltalán nem sir, hanem mondja, hogy hopsz, vagy hoppáré és már ül is vissza rá.
Colett: ez a kaszkadőrösdi már nekem is eszembe jutott. :D

Gabi!
Ne beszélj már hülyeségeket. Hát persze, hogy nincs önbizalmad, mert nem is akarod. Na jó, ezt betudom a mai szédülésednek. Tényleg be kell menni akár egy kinaiba is és ott is jó cuccokat lehet kifogni. Sőt nagyon lekoppintják a márkás cuccokat és én nagyon sokmindent ott veszek. A csizmáim pl. mindig kinaiak, mert inkább legyen több, mint legyen egy drága. Én cipőügyben sajnálom a pénzt. Úgyis lerúgom az orrát.
Farmer, jó kis kivágott felsővel, toppal és lehet is menni a boltba.
Na, különben én sem vagyok túl jól. Szerintem nekem meg Magnézium hiányom van. Állandóan húzza a görcs a lábujjamat. Eddig csak egyet, de mostmár sportcipőben is alig tudok menni, pedig Noémi délután nagyon nyomta a motornak az utcán, én meg bicegtem utána.
Most úgyis megyek vérvételre, majdcsak kiderül valami.

EX:
Hogy Peti milyen nagyfiús ezen a Skodás képen. Nekem nagyon tetszik ez a kép. Na, meg a szemei!! :roll: :wink:

Tjuca:
Nekem az otthoni rucid nagyon bejön. Tök ari a hasad is benne. :D

Reni:
Köszi, Noémi jobban van, holnap jön a doktorbácsi megnézni. Másfél napig volt lázas elég keményen, de azóta semmi. Sőt ugyanúgy eszik, jó étvágya van, nem nyügös. Máskor meg mandulagyulladással nem hajlandó enni sem. Hát nem értem. :roll:
Zorcikámról pedig fent már irtam, hogy szerzett még a pofijára karcolásokat is. Sőt az orra is le van horzsolva, de én azt hittem, hogy ez még az elesés miatt van.
Erre apa azt mondta, hogy nem, hanem amikor legutoljára voltak úszni, még az elesés előtt, akkor fejest ugrott a medencébe, amit egyébként szokott rendesen, de most a kezét valahogy nem tette le és az orra ért a medence aljára legelőször. Szóval tényleg nagyon szerencsétlen volt neki ez a hét.

Alziza:
ZALÁNNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!
Kép

Nagyon tetszik Zalán neve. Amikor Zorán megszületett, a karszalagjára véletlenül Zalánt irtak. De szerencsére rögtön észrevettem, mielőtt még bárhová beirták volna. Ha Noémi fiú lett volna, én Zalánnak szerettem volna nevezni.

Benia:
Tényleg! Hol vagytok?

Erika

Kép
viera
 
 


ÓÓÓÓÓ!4 ANnnyira aranyosak vagytok,köszönöm a köszöntéseket,igazán nem kellett volna!!

Nem merek már irni semmit,Ami taknyos,köhög,a bnőm most hivott hogy a fia skarlátos,ők szombaton itt voltak nálunk.
Befeküdtünk ma a fejlődésnurológiára a vizsgálatokra,bementünk egyszer a babákhoz,majd közölték hogy látogatási tilalom van,mert ahol aludtunk volna a belgyógyászaton egy kórteremben,ott az osztályon calici virus van,és mi meg bementünk két percere amig mindenki ledobta a motyóját.Na de ez nem olyan egyszerű,mert amikor vittük a cuccot már tilalom volt,csak a fejl.neurológiának nem szóltak.Szóval megint vki faszsága miatt szivunk.Csütörötkig nem lehet bemenni.A táp meg amit eszünk sűrű minta griz,át kell botmixerrel mixelni,persze nincs nekik,igy vettünk egyet és beadtuk mielőtt eljöttünk.A legjobb hogy tegnap telefonáltam ám be hogy mit vigyek...na mindegy,úgy látszik a pechsorozat tovább folytatódik..
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


DE jó,egy laptetej,hátha ez legalább szerencsét hoz!!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok

Colett
Leírtam már de akkor nem jól!
Na majd pontosítok!
persze talizhatunk! :lol:

Viera
Szegény Zorán! :(

Ha emlékszel régen írtam már,h nálunk meg a Zorán név volt talonban!
A Zalán,Zorán és Samu.
De Zalán napon mozdult meg,így ezt egyfajta jelnek véltük,így lett Zalán! :lol:

Pil
Komolyan mondom,már nekem fáj amin Ti most átmentek! :cry:

Ex
Nagyon jók a képek!
Tényleg nagyfiús! :lol:

Gabella
Új haj,új ruha,több önbizalom!!! :lol: :wink:

Jó éjt
Vendég
 


Halihó!

Jó a kedvem! Lackó oviban, jó az idő, kész a kisruci Noinak, totál kis retró-ruha lett, nagyon menő!
Kép

Aztán még majd a kozmetikába is benézek egy szemöldök igazításra, remélem, a héten összejön. Aztán fodrász, új szemüveg...

Ma meg vettem egy függönyt. Nem egy nagy szám, piacon 2500-ért vettem, olyan kis barack színű, hímzett virágokkal, de jól esett.

Meg indul a netes meló is, egyelőre csak nézegetem, próbálgatom, de a héten beindul!

Szóval most nagyon okés vagyok. Nem is szédülök, este meg apánk szinte letámadott, egész este bújt, puszilgatott, kedveskedett! (Lehet, olvasta, amit itt írtam??? :roll: :wink: 8) :oops: )

Ja, köszi mindenkinek az ömbizalom erősítő tippeket!

Pil! Továbbra is drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Era! Cipő ügyben eredetileg inkább a minőséget választanám, de anyagi okokból inkább én is kínaizok. Azért van egy vadi új igazi nike edzőcipőm is...
Zorán miatt ne aggódj, óvónénik, tanítónénik nem egy ilyen gyereket látnak, nem fognak semmi rosszat gondolni.
Nekem a hugom mindig suli előtt balesetezett, volt, hogy évnyitó előtti napon bicajjal fejjel beleesett a frissen kiásott gázvezeték gödörbe, a bicaj meg ráesett, gondolhatod, hogy nézett ki! Másik évben bicajjal nekiment egy kerítésnek, akkor is tiszta seb volt. 6 fiú nem volt ilyen eleven... :lol:

Ex! Peti igazán komoly nagyfiú! Biztos ő is fura lesz rövid hajjal!

Fú, büdi csomagom van! Jááááááááj! Mentem, puszi!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Jaj, április elseje van!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?