Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:32-kor.
20150601134430
 
 


Kriszti!
Jó, hogy már jobban vagytok :wink: Az biztos, hogy nem hagyod el magad, edzésben vagy :lol:

Sensi!
Sztem az az ülés is jó, nem tudok sajnos értelmeset mondani ezzel kapcsolatban, Kriszti már mindent leírt... mi csak bementünk, megvettük :lol:

Kristóf még ma itthon maradt, mert reggel nem bírt felkelni :D 2 perce jöttek be az apjával udvarról, a bal arcáról lement az összes bőr, mert megpróbált egy keréken motorozni :?
A tesóm kapott egy nyuszit a barátjától, annak csináltak helyet egy zárt kis lomosban.
Íme a két nyuszifelelős:
Kép
Szép napot mindenkinek:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:33-kor.
20150601134430
 
 

 
 

Viki!
Talmácsi a nagy favorit. A múlkori idényben majdnem minden versenyét látta, meg a mostanit is :wink:
Tommi is lebetegedett, vírust kaphatott el a lelkem, mert ma már hányt is, enni nem eszik, úgyhogy elvittem dokihoz. Mondjuk nem tudom honnan szedte, mert senkinek nincs semmi baja...
Teljesen tanácstalan, meg elkeseredett, no meg fáradt vagyok :cry:
Zs

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!Volt végül valaki tornán?Viki!Pénteken lesz 1éves a csajos! Az alváshoz(nem alváshoz)már hozzá kell szoknod én a vége felé már 3óránként kelltem pisilni! :DHát azért nem semmi kismamák vagytok!Hogy birod Kriszti?Nekem sajnos majdnem végig feküdni kellet :( .Ezért se merném bevállalni a következőt hamar!Le a kalappal előtettek!Anita!Ugy néz kisfiad mint egy igazi férfi! :lol: Nagyon cuki!Zsuzsi!Hát biztos nem unatkozol a kettővel! :D De legalább a nyuszi lefoglalja őket nem?Na megyek csücsülni,megpróbálok felrakni Kíráról képet,remélem sikerül! Kép

Kép
kíraanya
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:33-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Jobbulást Tominak! Szegénykém! Azért a szopit elfogadja?
Milyen jó, hogy még mindig kéri!!! Kristófnak is gyógypuszi!

Viki! Az éjszakák tényleg lesznek még "érdekesebbek" is :D Én még szerencsére végigalszom, de nem is értem hogyan, hiszen napközben képes vagyok fél óránként pisilni járni, persze néhány csepp erejéig. Dorka is előszeretettel ücsörgött a hólyagomon :D

Detti! Nagyon édes a kislányod!

Rubinita! A te kisfiad is gyönyörű!!!

Kicsinyítek majd képet és teszek fel, csak most mennem kell, mert lassan vége van Elmonak :oops:

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:34-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Íme két kép.
Apán lovagol Kép
Húsvétkor
Kép

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Sziasztok!

Ide értem én is. Tökre elvagyok maradva mindennel. :(

Rubinita!!!
Kicsét megkésve, de azért mi is SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK.
Ruben nagyon helyes :wink:

Zsuzsi!
Tomi, Kristóf?? Hogy vannak??

Detti!
Kira nagyon meglepődött arcot vág... aranyos nagyon!
Megy már rendesen??
Miért kellett feküdnöd vele?? Csak azért mert a 9 hónapból 6-ot én is feküdtem Annával :(
Most mit nem adnék 1 nap semmit tevésért :roll: :oops:

Anita!
Úgylátom Dorka is apa kedvence :wink: nagyon csini abba a kis ruhába!!

Viki!
Nálam terhesen csak az utolsó hónapba volt gond az alvással.
Legalább emiatt nem kellett szenvednem

Remélem nem hagytam ki senkit :oops:

Kössz az infókat a gyerekülésről.
Apa este nézegette a neten és talált egyet ami neki nagyon bejött nincs saját öve hanem valami pajzs vagy mi a csoda fogja a gyereket állítólag a törés teszten a második legjobb volt . De ami korosztályunkba az első mert ami megelőzte az a kicsi hordi:)
Én azt hittem az a biztonságos ha van saját öve. , de találtunk egy olyan leírást miszerint az veszélyes ha menet iránnyal szembe van mert nagyon le fogja a gyerek vállát és a feje nagyot zakkanhat.
Nem lesz egyszerű a döntés. De mindenképp megnézzük élőbe is és eseteg utánna rendeljük a neten ha olcsóbb.


Valakinek van pannonos családi csomagja?? Amit most nyomnak a reklámok?
Tegnap elolvastam, de nem volt egyértelmű :oops: kell hogy legyen egy előfizetés is??
Úgy szeretnék egy új telcsit nem horror áron.


Na befejeztem a dumát. Még megrendelem a triciklit. Remélem érkezett!!!


Puszi mindenkinek
Dobok én is képet

Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Jaj, de jó, hogy kedvet kaptatok a képek felrakásához :) nagggyon szeretem nézegetni őket, Tominak meg is mutatom majd a "felhozatalt", aztán kedvére válogathat a csini csajokból :) Naggyon cuki Kíra, Dorka és Anna is :lol:

Viki!
Hozhatnál már képet te is a pocakodról:) még nem is láttunk :)

Köszönöm a kérdéseket, Tomi tegnap délután óta nem hányt, peluscsere és ruhamosás volt azóta is, de sztem javul, mert legalább a feneke nem eleven. Viszont nagyon ölbebaba, iszonyatosan nyávogós, ami érthető is :cry: inni iszik rendesen, szopizik is, viszont többször keveset, így éjszaka a teli ciciktől alig aludtam, el is áztattam a lepedőt :oops:
Mára apa is rosszul van, megy a hasa, meg fáj a feje :cry:
Kristóf viszont teljesen jól van, igaz,az orrát fújni kell, de úgy döntöttünk, hogy majd csak hétfőtől megy oviba. Csendespihi után elviszem valamerre, hogy levegőzzön egy kicsit, míg a többiek nyugton vannak...

Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sensi!
Anna is pakolós, vagy csak akkor tévedt arra? :wink: Nálunk már gyerekzár van a pelusozós komódon :lol:

Anita!
Hogy érzi magát a kis pocakpacni?

Zs
zsuzsimano
 
 


Hajni!
Nagyon sok boldog névnapot kívánunk, remélem Nimród jobban van már!!! :D
Zs
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Dorkamama, így kicsit megkésve, de én is boldog születésnapot kívánok!

Hajni, neked pedig boldog névnapot!

Zsuzsimanó, örülök, hogy a fiúk egy kicsit jobban, legalább Te is tudsz egy kicsit lazítani.

Nagyon édesek a gyerkőcök, majd teszek fel én is képet, csak előbb át kellene tölteni a gépre, utána kicsinyíteni, és mostanában alig van időm valamire. :( Géphez is alig jutok. Este általában szoptatás közben bealszom, mostanában délután is alszom Csengével, amikor meg ébren van, akkor meg nem lehet ideülni, mert akkor Ő is akarna mesetv-zni.
Viszont remélem a mostani jó idő már tartósnak bizonyul! Olyan rossz volt az utóbbi napokban, hogy alig lehetett kidugni az orrunkat a házból...

Jövő héten megyünk megint anyukámékhoz. Azt tervezem, hogy vonattal megyek Csengével, mert apa dolgozik hét közben, és majd hétvégén hazahoz bennünket. Szerintetek el merjek indulni egy 3 órás vonatútra a csajjal?
Vendég
 


Betti!
Szerintem nyugodtan bevállalhatod Csengével a vonatot. Ha nem bír már ücsörögni, akkor mászkálhat. Az autózáshoz hozzá van szokva, akkor meg ülni kell egy helyben, nem?
Hányingered megvan még?
Zsuzsi
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a köszöntéseket! Olyan jól esik, ma annyi embernek az eszébe jutottam, még akikre nem is gondoltam azok is hívtak írtak :) .
Nimród jobban van, a pöttyök teljesen múlóban, hétfőn mehet oviba. A fülét mintha megint piszkálná, szerintem nem ússzuk meg idén azt az orrmandula kivételt :( .
Zsuzsi! Teljesen átérzem a helyzeted, annál rosszabb nincs mint amikor betegek. Én is úgy be tudom fordítani magam néha :( .
Botond 2 napja szenvedett motor balesetet, a szája kicsattant belül, hát nem a legszebb látvány.
Remélem ezek a szép csajok nem ilyen szeleburdik :) .
Hajni

Kép
Kép
nimbot
 
 


Sziasztok!

Enci!
Ezt nézegette Apa? http://www.nest.info.hu/lplusel.htm
Nekünk ilyen ülésünk van. Áprilisban Ákos is megkapja. Húzós ára van, de biztonságos. Ja és a lényeg, hogy fémmerevítős, nem törik könnyen, alvó pozíciós, állítható magaság, szélleség és a biztonsági öv tartja a gyerkőcöt.

Piciknek és nagyoknak jobbulást!!!

Anita!
MÁr nem is tudom, de ha elfelejtettem, akkor sok boldog születésnapot neked! Dorka , ejha nagyon csini. :)

Hajni!
Neked pedig sok boldog névnapot!

Most mi Mutiék vagyunk, Apa lepaszolt. Zsuzsi, Z a Neptunnal foglalkozik, nem is jár haza, koliba kaptak szobát. Majd őket kell szidni, ha nem okés valami. :D

Kíra is nagyon édes. Csajoknak nagyon bejön a járgány.
Manó majd cska 2 évesen kezdett velük foglalkozni.
Anna!
:) Igazi kis csaj, hadd pakoljon. :)

Nálunk minden ok. Ákosnak kint van az első foga, vagy ezt már írtam? Hátrafelé halad, sokat van négykézláb. Manó meg élvezi, hogy kint lehet papa műhelyében most.
Kép Kép

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka!
Húúú, de szuper ez az ülés! Mennyiért vesztegetik? ha szabad megkérdeznem :oops:
Ákos nagyon ügyes, gratula z első fogacskákhoz, Márkó is nagyot nőtt !!! Z-nak sok sikert, bár nem tudom, hogy lesz-e szerencsém az új neptunhoz, befejezem-e a sulit. Válaszolok majd aleveledre is, csak összeszedem magam, meg a gondolataimat... :cry:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Szia Zsuzsi!

Nekem meg a kocsid tetszik, irígy is vagyok. :)
Az ülés 52eft, 3 éve is ennyi volt. Bár zolkó Manónak venne most egy olcsóbbat, Ákos meg, megkapná a Manóét. De nem a legjobb ötlet, legfeljebb anyagilag. Mind a ketten megérnek ennyit, hogy jó ülést kapjanak.
Nehogy befejezd a sulit...:( Tudom nehéz, de könnyebb elhelyezkedés is vele. Én most mentem vissza, bár még semmit semtanultam. :D Lehet, hogy nem is jutok oda....:D

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Anita!
Most néztem a corás újságot. Itt a vászon kiscipő most u.o. :) 990ft. Érdemes beszerezni párat. ;) Nekünk bejött. Köszi

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka!


Ákos nagyon ügyes;)
Ezt néztük igen.
Akkor nektek bevállt??
Itt nyiregyen hol lehet kapni?
Mert előbb belepróbálnám Annát és úgy rendelném meg a neten itt többféle van mi a 37E forintosat néztük.

http://bambino.hu/shop_art.php?shop_id= ... t=143682,2


Igen Anna ilyen pakolós, de hálistennek csak itthon.
Az ünnepekben voltunk anyukámnál mewg anyósomnál ott mindent csak végig nézett, de nem nyúlt semmihez.

Voltunk a postán szép idő van.
Képzeljétek Anna minden fickónak akit meglátott kiabált, hogy apa. Nem égtem egy cseppet se :oops: :lol:
Vendég
 


Szia Enci!
Nem rossz az áruk, de becsapós, mert ezek nem 9-36-ig vannak csak 18kg-ig. Nekünk ez hammar használhatatlan lenne, főleg télen a ruhákkal együtt. nekünk csak 9-36-ig jöhet szóba. A védőpajzs, hát... mi nem használtuk...Akkora volt Manó és a kabát már, hogy képtelenség volt becsatolni. Gondolom nyáron hasznosabb, de felesleges.
Egy baja van, míg kicsi, inkább alacsony a gyerek, nem lát ki. Kivétel a ronault tipusu alacsony ablakos kocsiknál. :) 36kg-ig jár kispárna is, de édes kevés. Tehát jobb, ha látjátok élőben. Nyíregyen nem tudom hol lehet kapni. Talán a Létiben?

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:34-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Szuper, hogy minden rendben van, lehet, csak ilyen nyugis baba :wink:

Jolka!
Még nem döntöttem. Igazából jó lenne befejezni, ha már egyszer belekezdtem, de most nagyon betetőztem :(

Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:35-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:35-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!Nagy készülődésbe vagyok a holnapi nap miatt!Eljön egy pár barát és a család Kírát köszönteni,ugyhogy teljes lázban égek!Képzeljétek megsütöttem életem első tortáját is(mármint az első ami sikerült is)csokitorta lett és csináltattam még egy vaniliát is aminek vizilóformája van.A Pampershez adtak régen zöld viziló vigaszállatka szerü valamit,Kíra születésétől kezdve azzal alszik és az a kedvenc azt elvittem a cukrászdába mintának!.Hát kiváncsi vagyok megismeri-e tortában!:lol: Anita!ismerjük egymást látásból!Jártunk régen a zenebölcsibe mi is!Beszélgettünk párszor talán emlékszel Kíra7-8hós voltHogy megnőtt Dorka! :DSensi!Én a haját irigylem leginkább Annának Kírámnak nem akar nőni! :cry:a pakolással kapcsolatban én néha ugy érzem folyamatosan pakolok de Kíra mindig gyorsabb. :lol: Amugy házon belül mászkál kinnt nem nagyon akar még!Anna?Jolka!Zsuzsi!Mit tanultok?Hajni neked ezuton is puszi holnap talizunk!Sziasztok!

Kép
kíraanya
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:36-kor.
20150601134430
 
 


Kíra baba!
Első születésnapod alkalmából sok boldogságot kívánunk!

Kép

Detti! Most már tudom honnan volt ismerős Kíra :oops: (annyi babát és mamát ismerek látásból, hogy sokszor azt sem tudom honnan - zenebölcsi, babaúszás vagy csak a lakótelepről...)

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


SZiasztok!

Gyors helyzetjelentés: ma tetőztünk, éjszaka a párom be kellett vinnem a kórházba, veseköve van, ha minden igaz, most vizsgálgatják, infúzió, épp csak hazafutottam a fiúkat meglesni, meg egy-két cuccért...

Kíra baba!
Nagyon sok boldog első szülinapot kívánunk!!!

Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:51-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:51-kor.
Vendég
 


Sziasztok!



KIRA baba BOLDOGSÁSOS SZÜLINAPOT!!!
Kép

HAJNI!

Utólag is boldog névnapot!!
Kép


Zsuzsi!

Apának jobbulást!!!
Remélem te még tartod a frontot!!




Holnap Pesten lesz v.mi optikai kiállítás apa meginvitált minket Annával mivel neki úgyis mennie kell. Remélem valóba el is jutunk, és Anna is bírni fogja.
De még ma du el kell ugrani a dm-be egy kis üveges kajáért az útra amit tutira szeret a kölök :lol: :roll:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:36-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Jobbulást a párodnak! Szegény Te, jól kijutott mostanában!

Sensi! Jó utat nektek holnapra!

Viki, Betti! Nem reklám céllal, de nézzétek mit találtam:
www.gportal.hu/portal/elenorkismamaruha/
Tök jó rucik sztem és nagyon jó árban!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is Kíra Babának Sok Boldogságot kívánni: Kép

Hajni!
Utólag is Boldog Névnapot! Kép

Remélem mindenki jól van! Visszaolvasni nem nagyon volt időm! De a képeket végignézegettem nagyon édesek a gyerkőcök... :)
A héten két zh-m volt meg hétfőn lesz mégegy, úgyhogy tanulnom kell sokat mostanság de minden nap benézek és olvasgatok egy kicsit... Amúgy velem nincs semmi különös, ma voltam vérvételen, a rosszúllét persze most sem maradt el, aztán mikor úgy éreztem jobban vagyok, mondtam anyának, hogy indulhatunk haza, aztán 4-5 lépés után beszédültem és nekivágódtam az üvegajtónak, szerencsére nem nagyon meg anya ott jött a hátamnál aztán megfogott.... Aztán még mindig olyan furán érzem magam... :( De holnapra biztos jobb lesz...
Szép napot kívánok mindenkinek...
brigi0923
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:37-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!Mindenkinek köszönjük a jókivánságokat!Kíra kapott egy csomó ajándékot,és itt volt legalább 6 gyerek ugyhogy nagyon jól érezte magát :lol: !A torta is jól sikerült csak sajnos belenyult a gyertyába amikor gyujtottam! :cry: Viki!Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!Én 30kg-ot hiztam Kírával,most meg szenvedek!Fogyó, torna már 20kg lement de még mindig bőven van mit leadni!Nem ijedtél meg hogy olyan gyorsan ver a szive?Én anmikor először hallottam azt hittem gond van! :lol: Sensi!Véreztem aztán magas vérnyomás végül kicsi a gyerek indokkal kellett feküdnöm!(3600gr-mal 52cm-vel született) :lol: Te miért feküdtél?Milyen volt Pest?Zsuzsi!Milyen szakra jársz?A párod jobban van már?Brigi!Te mit tanulsz?miért voltál vérvételen?Kellemes hétvégét mindenkinek,remélem holnap is olyan szép idő lesz mint ma!Sziasztok!Detti

Kép
kíraanya
 
 


Sziasztok!

Viki, Kíra! Vérvétre elég gyakran el szoktam járni. (fél évente, évente) Van úgy, hogy csak magamtól vagy mert beteg vagyok... Mondjuk most szerencsére már régen voltam beteg(kopp, kopp, kopp...) :) , úgyhogy most csak magam megnyugtatására mentem el. Hogy nem-e vagyok vérszegény vagy ilyesmi! Én régen nagyon beteges voltam. Állandóan az orvost jártam. Minden vírus elkapott. Kiskoromban is vittek egy csomó vizsgálatra mindig mert elég hamar benött a kutacsom...
Zsuzsi! A fiúk és a férjed hogy vannak? Remélem már jobban!
Nimbot! És nálatok hogy vannak a fiúk? Én kiskoromban egy kenyeresládának szaladtam neki :lol: egy picit még most is látszik, ha közelről nézem, amúgy nem észrevehető.
Rubinita! A felvételi eredményről tudtok már valamit?
Uri Gellert nézte valaki a tv-be? Hát nálunk nem indult el semi....
Na mostmár "eldugulok" :)
Jó éjszakát Mindenkinek!
brigi0923
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:37-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Viki! Örülök, hogy jól aludtatok, bár nem hiszem, hogy ez Uri Gellernek tudható be :D Nekem elég jó vénáim vannak szerencsére, sőt olyan vénákból vesznek vért amit én alig látok... meg nagyon aranyosak akik leveszik, nem isz fáj meg semmi, meg nem is nézek oda aztán már homályosan látok, meg alig hallok hát szerintem ez már nem is fog "elhagyni" na de mindegy... :) Mikortól leszel otthon?

Remélem a többiekkel is minden okés! Biztos Mindenki megy ki a jó időre. Itt olyan szépen süt a nap, csak nekem kell a könyvek és jegyzetek felett kuksolni... :cry:

Lányok! Akit megtalálok iwiw-en bejelölhetem?

Szép napot... !
brigi0923
 
 


Jaj! Kíraanya elfelejtettem válaszolni, hogy hol tanulok! :oops: Milyen híg az agyam... :lol: Szóval Debrecenbe az Egyetemen vagyok és közgázt tanulok! Pontosabban közszolgálati alapszakon vagyok...
De mostmár tényleg megyek tanulni! :evil: Sziasztok!
brigi0923
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:37-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:38-kor.
20150601134430
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:39-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen az együttérző szavakat! :)
A helyzet nem lett jobb. Férj szombatról vasárnapra éjszaka nem aludt egy percet sem, úgyhogy vasárnap megint a kórházban kezdtünk. Befektették, ma lesz a nagy kivizsgálás, aztán ettől függ, hogy mit csinálnak vele, meddig lesz bent.
A fiúk teljesen meggyógyultak, Kristóf ma már oviban, úgyhogy remélem könnyebb lesz ez a mai nap. Mindenesetre teljesen át kellett variálnom mindent, mert eddig Misi hordta reggelenként Kristófot. Na, de nem adom fel :) hál'Istennek gyönyörű napocskás idő van, úgyhogy ez erőt ad, majd megyünk Tomcsival sétálni vagy udvarozni, vagy besétálunk apához :wink:

Viki!
Annyira aranyos vagy, hogy mindent lereagálsz, mindenkihez van egy-két jó szavad :) gratul a kevés eddigi felszedett kilóhoz. Én Kristóffal félidőig egy dekát sem híztam, utána kezdtem el a vitamint szedni :? és felugrott 17 kiló. De egy évvel a szülés után ugyanannyi voltam, mint a terhesség előtt. No, de aztán szépen visszajött 12 kiló, sztem a gyógyitól :roll: Tomival már többről indultam, viszont 8-at híztam csak, ami lement, meg még 2-vel kevesebb is vok, mint terhesség előtt, de így is van fölösleg :wink: jujjj, de hosszú lett....
Talmácsit kihevertük, van még azért futam a végéig :lol:

Detti!
Titkárságvezető szakon tanulok, most taposom a második félévet a négyből :roll:

Brigi!
Engem is bejelölhetsz! Drukkolok, hogy ne kelljen annyit menned vv-re! :)

Bocsi, nem nagyon olvastam vissza, majd még jövök :)

Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:39-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Először is gyorsan bepótolom az elmaradásomat:

Kíra baba!
Nagyon sok boldog első szülinapot kívánunk!!!

Zsuzsi, jobbulást a férjednek!

Viki! A 4 kg eddig nagyon jó! És szerintem sem szabad aggódni azon, hogy mennyi lesz a végére! A lényeg, hogy arra kell figyelni, ne egyél nagyon sokat! Mondom ezt én, aki akkora adag kajákat eszem, hogy a férjem mindig csak mosolyog, mert már szólni nem mer. :oops: De én ráfogom arra, hogy a szoptatás és a terhesség együtt követeli magának ezt a sok kalóriát! :D

Brigi, én is ilyen szédülős/összeesős voltam, aztán a terhesség alatt a 3. vérvétel már meg sem kottyant. Lehet, hogy hozzászoktam. Mondjuk kíváncsi leszek, hogy most mi lesz majd. De szerencsére csak a 16. hetes vérvételre kell mennem, az lesz az első. Kicsit fura, mert Csengével csináltak korábban is egyet. De hát nem reklamáltam, hogy akarok menni. :)
Ja, és Brigi, nyugodtan bejelölhetsz!

Sensi, hogy sikerült a tegnapi nap?


Mostmár egyébként alig van hányingerem!!! :) Olyan jó érzés, hogy nem kell ülve elaludni, meg kaja után azon agyalni, hogy milyen rosszul vagyok! Csak arra kell figyelni, hogy ne legyek nagyon éhes, mert akkor nagyon rossz.
Most a multivitamin leveket kívánom (pedig soha életemben nem bírtam meginni egyetlen pohárral sem!!! :o ), meg a jégkrémet korlátlan mennyiségben.

Tegnap voltunk Praktikerben, szúnyoghálókat venni. Készülünk a jó időre. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy vettünk egy kerti törpe kislányt is. Pedig én nem szeretem a kerti törpéket, szerintem giccsesek, de mivel Csenge annyire simogatta őket, meg egyfolytában "törpézett", ezért apa szíve meglágyult... Így most egy piros sapkás törpelány trónol a sziklakertünkben. :lol:

Ennyi voltam mára, holnap még remélem, tudok jönni, aztán egy darabig valszeg nem, mert szerdán utazunk haza.

Sziasztok
Vendég
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:39-kor.
20150601134430
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?