Új privát üzeneted érkezett!

megjöttünk az állatorvostól :cry: :cry: :cry: :cry: Kritikus az állapota :cry: :cry: :cry: teljesen kész vagyok! nagyon nagyon sok beöntést meg infúziót meg fájdalomcsillapítót kapott. És semmi! Nem sikerült wcznie :cry: pedig ennyitől... azt mondta a doki. Meg állítólag fájdalmai vannak. annyira szeretem az én kis drágámat!!!! Parfinolajat kell adni neki hátha az segít. Kérlek drukkoljatok hogy túlélje!
magdolnam
 
 


Nati: Még nem jött ezek szerint. Pedig várom őz nagyon.

Magdolnám: és a doki mást nem tud tenni? Vagy ilyenkor mi van?
Remélem a kis malackád hamar rendbe jön:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza, de gondoltam előbb megírom mi volt. Kistöki 5,2mm és erős szívhangja is van. Csodálatos volt hallani. Képet majd teszek fel, csak páromnak le kell fotóznia még.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Nati: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagy nagy gratula:) De jó ez a hír. Érdemes volt várni rár. Hol voltatok ilyen sokáig csak nem shopingoltatok ?

Kép
csucsu05
 
 


Magdolnam:
Nagyon-nagyon drukkolok,hogy túlélje a megpróbáltatásokat! Remélem minden rendbe jön, és jobban lesz!

Nati:
GRATULÁLOK!!!! Ugye mondtuk, hogy nem lehet semmi gond! Most már remélem te is megnyugodtál?! :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Csucsu
Voltunk Ikeában, Brendonban és a retz bútorban. Párom vett nekem 2 kismamis nacit, ami végig jó lesz rám és egy felsőt, mert nagyon tetszett neki.
Igaz még nem vagyok valami jól a tegnapi puffados nap után és ma is fájt a fejem, bár lehet a hormonok miatt.

Magdolnam
Szegény mali, hazavittétek? vagy benn maradt estére a dokinál?

Muffin
nagyon örülök, hogy ismét a régi a hangulatod. Jópofa sztori a bicajos.

Annyira aranyosak vagytok, látom már dél óta érdeklődtök, hogy hol vagyok. Csak 11 után értünk pestre, a doki éppen műtőben így vártunk egy kicsit. Délben vizsgált meg, de szenzációs volt a szívhangot hallani. Bánom, hogy párom nem hallotta, de tudom kellemetlen lett volna neki a hüvelyi uh miatt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Anda
Egy kicsit igen. Az a furi most, hogy párom azon gondolkozik be kellene jelenteni a szülőknek, mert ha később maguktól jönnek rá lehet haragudni fognak. Igaza van.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!!

Csak beköszöntem!
Gyorsan megpróbálok visszaolvasni!

Én tegnap voltam orvosnál, azt mondta minden rendben, 4 hét múlva megyek vissza. Ma védönönél voltam, Ö küld tovább ugye mindenre!!

Remélem mindenki jól van!!

Kép

Kép
dbabett
 
 


Nati!
Szerintem jobb, ha tőletek tudják meg, de azért még van egy kis idődök, hogy átgondoljátok, hogy hogyan szeretnétek bejelenteni! Annyira irigykedem! (Persze nem nagyon, de egy picit mégis!!! :lol: :lol: :lol: )

Kép
anda81
 
 


nagyon rosszul van, én meg nagyon kivagyok.Zokog mint egy kis taknyos. Már nagyon ki van hűlve és csak fekszik, de látom rajta, hogy erölködik azon hogy élhessen. A tenyésztője azt monda, hogy erős mali, mert csoda hogy eddig húzta. Nagyon erős az én kis drágám! És tudja hogy nagyon szeretjük.
Örülök Nati, hogy minden rendben van nálatok!
magdolnam
 
 


Elnézést, hogy ennyire lehúzom a hangulatot :( Csucsu, sajnos a fennt leírtakon túl nem tudnak semmit tenni.
magdolnam
 
 


Magdolnam:
Nem húzod le a hangulatot! Ha jól tudom, azért is vagyunk itt egymásnak, hogy legalább lelkiekben tudjunk segíteni a másikon, ha baj van, vagy vele együtt örüljünk, ha jó hírekkel jön! Ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod! :D

Kép
anda81
 
 


Kép

Kistöki első képe

Magdolnam
Nagyon sajnálom amit most át kell élj. Az előző kutyusunk bélcsavarodást kapott mert vak és süket volt a drága, leesett a terasz széléről. Annyira rossz volt az állapota, hogy el kellett altatni. Na apuval ott bőgtünk az orvosnál. Szörnyű volt. Amikor eszembe jut mindig összeszorul a torkom.

Jobbulást malinak. Talán hatni fog a sok folyadék, csak idő kell neki.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ja és elmondtuk anyuéknak. Hát anyu szemében mintha könnyeket láttam volna. Apu majd kiugrott a bőréből. El is kérte a képet, hogy beszkennelje. :D

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
Gratulálok a sztárfotóhoz! :D

Kép
anda81
 
 


Mindenkinek jó éjszakát!

Magdolnám:
Nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

Kép
anda81
 
 


köszönöm
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Nati: hurrrááá, örülök hogy minden oké. Aranyos a kiscsávó. ;) Látom nem lesznek ikreid, de lehet ebbe a kölyökbe két gyermek jósága-rosszcsontsága benne lesz ;)

Magdolnam: gyógypuszik malinak! Drukkolok, hogy rendbe jöjjön. Holnap akkor most nem is utaztok el?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati
GRATULÁLOK!!!!!!!! Csodás hír :D :D
Apukád nagyon édes,hogy így bezsongott :D és a párod is ari,hogy vett neked kismami ruhát :D

Magdolnam :( :(
Szegénykém gondolom hosszú éjszakád lesz, de remélem éjszaka malika produkál kakit!!!! Nagyon szorítok,hogy reggel jobb hírrel gyere.
holka
 
 


jobb reggelt....

hát nem aludtam szinte semmit. A szemem a sok sírástól mintha be lenne vérezve. Nem tudtam nagyon megvizsgálni, mert rosszul vagyok az ilyentől. Hát semmi kaka az alomban. De már nincs annyira kihűlve. Most értettem meg Holka, hogy milyen az hogy ha segíteni akarsz valakin, valamin mint orvos. De jó lenne, ha most az lennék. Nagyon megvisel ez a dolog
magdolnam
 
 


Nati, örülök, hogy a szülők jól fogadták a hírt!
magdolnam
 
 


Hihetetlen fáradt vagyok!
magdolnam
 
 


jó reggelt!

magdolnam!
drukkolok hogy rendbejöjjön a mali, talán ma már hat az a sok folyadék amit kapott!

nati!
örülök hogy rendben vagytok. és minden jót kívánok a terhesség alatt, főleg sok émelygést, hányingert az erős terhességet jelent, igaz Holka?

Holka! hogy vagy? többet vagy már fent? van még hányingered? nekem csak néha, ha olyant eszem.
mi szerdán megyünk a kórhűázba a 18.hetes kötelező uh-ra. erre már párom is jön. nagyon kiváncsi vagyok.
remélem minden rendben lesz a babóval.
kezdek pocakosodni, és éjjelente mindig fel vagyok fújódva, már kb 2 hete.
Holka te is?

anda, kisvirág: drukkolok hogy babótok legyen!
hányadik napon vagytok?

babett!!
örülök hogy rendben vagy! émelygés? hányás? szédülés?
írj ám többet te is

na megyek leszedem a ruhákat, hamár ilyen korán éhesek voltunk.
aztán megnézem a videóról a született feleségeket. mostanában én már fél 9kor alszom. látom Holka te nem!

Kép
andyfekete
 
 


NAgyon ráfér az én egyetlen kis drágámra. Már nem áll lábra, alig van nyitva a szeme. Rohadt lassan telik az idő... 8kor visszük doktorbácsihoz. Remélem kibírom bőgés nélkül.

Andy, jééééééééééééééééééé már 18 hetes vagy!!!! Azta hogy repül az idő :shock: gondolom megmondják a nemét :D szerintem lány lesz
magdolnam
 
 


jaj magdi!
drukk az orvosnál

párom nagyon fiút szeretne és amennyit segített amíg rosszul voltam, én azt kérem az égtől hogy kisfiú legyen és egészséges.
de mindegy ki van odabenn csak bírja a 9.hónapig és semmi baja ne legyen.
de azért bízom benne hogy fiú lesz nálunk nincs fiú a családban ő az egyetlen.
lehet hogy már írtam, akkor bocs: férjemnek van egy lánytesója 2 leány gyermekkel, nekem egy nővérem két csajszival, és a hugomnak is lánya van.
és ezért szeretném tudni hogy ki van ottbent.
de én szívem szerint kislányt szeretnék.

na megyek mosni

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!


Magdolnam,
nagyon szoritok, hogy rendbejöjjön a kis malid...!!!!!!!!

Nati:
neked meg ÓRIÁSI GRATULA!!!!! a kistökiért!!!
Vigyázzatok magatokra és nőjjetek nagyra!!!Boldog babavárást!

Hu csajok ammyira fáj a derekam a vese tákékon, mi puzzle-ezünk a fiukal a szünyegen és hirtelen felálltam, de össze is estem azon nyomban :shock: Vajon vérnyomás miatt??? :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Andy!
Végre vagy te is! :lol:


Magdolnam!
Én is nagyon drukkolok , hogy minden jó legyen a dokinál!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati:
Na végre! Már a frászt hoztad ránk, hogy mi van! :) Látom a II-sen voltál, meg is lepődtem milyen újfajta az uh-juk :)
Nálunk Apa bent volt hüvelyi uh-n,mert nem tudta,hogy az lesz, én meg azt hittem tisztában van vele. Na meg is lepődött rendesen :)

Magdolnam:
Nagyon drukkolok a maliért! Ha ilyen erős, ahogy a doki mondta, biztosan át fogja észelni ezt is!

Lehet, hogy elkaptam Aputól szemgyulladást. Úgy fáj a szemhéjam, szúr, és kicsit kisebb. Hogy ne ragasszam rá Pannára???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy eddig nem jelentkeztem, de dokinéni eltiltott a sugárzásoktól, így gondoltam elég sugárzás a szememnek, amit a munkahelyemen kap egész nap a számítógép előtt. Már elég jól rendbejött a szemem, duzzanat nincs, remélem a retinám nem sérült. Mert ezzel is ilyesztgetett.

Nati
Gratulálok Kistökihez, de nekem ott ahol a kép sötét, gyanús valami. :roll: :lol:

Csucsu, Anda
Piri még sehol? Remélem + lesz a tesztetek.

Muffin
Ti lesztek a legjobb szülei a kis Eliotnak. Örülök, hogy nincs "nagyobb" baj. Nekem is van ismerősöm, aki ilyen és teljes értékű ember, sőt műtétekkel úgy helyrehozták, hogy alig látszik. Pedig az már 25-30 éve volt. Ja és lány, és anyuka, pár éve született egy egészséges kislánya.
Jók a rucik.

Márti
Jobban vagy már?

Magdolnam
Drukkolok, hogy mali meggyógyuljon. Remélem azért segít neki a tegnapi orvosi kezelés. Együtt tudok veled érezni. Engem is kikészít, ha a kutyánknak van baja.

Babett
Örülök, hogy nálad is minden rendben van.

Kép
p__lilla
 
 


Jó reggelt!

Magdolnám:
Remélem minden rendbe volt a dokinál és mali a gyógyulás útjára lépett!

Lilla:
Jaj de jó hogy itt vagy végre! Már nagyon aggódtunk érted!
Piri egyenlőre selhol! Reménykedem, bár most egy picit fájdogál a hasam... :roll:

Kép
anda81
 
 


Magdolám:
Bocs, Malit természetesen nagy M-mel akartam írni! Ne haragudj! :oops:

Kép
anda81
 
 


Jó reggelt!

Olyan jót aludtam!!!

Lilla
Végre itt vagy! Ezek szerint lassan gyógyult a szemed? Most hogy állsz a ciklusodban? LÁtom már volt ovud.
Csak egy töki van odabenn, nem is volt több szívhang. De neki is nagyon örülünk.

Magdolnam
Jelentkezz!!! Nagyon remélem Mali jobban lesz.

Anda
Piri sehol??? nem tesztelsz?

Kép
Kép
nati80
 
 


Mágnes
Nekem is elég modernnek tűnt a gép, de ott van több uh szoba is. Én vagy 4-et láttam, így lehet nem mindegyik modern. Én az alagsorban voltam a büfé melletti szobában. Amint betette a vizsgálófejet, máris mondta egy élő embrió látható és már ki is hangosította a szívhangot. És a kép is nagyon jó minőségű.

Kép
Kép
nati80
 
 


Meghalt és én meg idegileg összeomlottam. Nagyon rossz.
magdolnam
 
 


Magdolnam
nagyon sajnálom és részvétem Mali miatt. Szörnyű lehet most nektek és sose fogod elfelejteni, csak könnyebb lesz valamivel ahogy az idő múlik.
Nálunk amikor hozzánk került a kutyusunk utóda (ugyanattól a tenyésztőtől vettük) jobb lett. Ha tehetitek vegyetek egy új malackát minél hamarabb. sírde ki magad, de Liza miatt ne legyél sokáig magad alatt. Tudod Ő is megérzi.

Mégegyszer részvétem miatta. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
nati80
 
 


köszönöm mindenkinek. Azt hiszem az egészben az a jó, hogy megyek pihenni és elfelejtem ezt a szörnyűséget, mert ott nem gondolok erre. Azt hiszem követem Nati a tanácsodat :wink: bár nem tudom, hogy mit fog kiváltani belőlem, hogy ha meglátok egy Mali hasonmást :cry:
magdolnam
 
 


Magdolnam :cry: :cry: :cry:
Nagyon sajnálom a malidat.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam
Mikor indultok?
Nálunk ősszel halt meg a kutyink és húsvétra lett meg a kiskutya. De nagy öröm volt nekünk. Hiába ugyanolyan fajtájú a kutya, nincs hasonlóság közöttük. De legalább sokat emlékezünk az előző kutyákra. Az egyik régi kutyánk képe a mai napig keretezve kinn van a falon. Sokat emlegetjük őket.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!
Most csak Magdolnam miatt ugrottam be! Nagyon sajnálom a kis malidat!!!! Annyira szeretted őt ezt lehetett érezni arról ahogy mindig is írtál róla... :(
Most tényleg fogadd meg amit Nati mondott,vigyázz a kis Lizádra!
Puszi


...majd este még jövök...
holka
 
 


igyekszem. Mindjárt megyünk 12előtt indulunk. Most Lizára gondolok, biztos hogy tudja, hogy anya nagyon szarul érzi magát. A kis drág rugdal, biztos azt akarja jelezni, hogy anya itt vagyok, ne légy szomorú. Szar dolog ez az üresség.
Mindenki vigyázzon magára!!!! Megyek.
Sziasztok
magdolnam
 
 


Holka, még annyir akartam kérdezni (mert a dokinő rémisztegetett a stresz miatt) hogy ugye ez még nem káros Lizára??? 2nap sírás, kevés alvás, és a gyomrom olyan.... tudjátok, nem megy le egy falat se. Ha most jobb kedvre derülök, vagy csak megpróbálom elterelni a gondolatot ugye az is jó??? Abból semmi baj nem lesz. Szegénykém úgy ugrál!
magdolnam
 
 


Magdolnam
Sajnálom a malikádat.
De szerintem is vegyetek egy újat, tudom sose lesz olyan, mint amelyik volt, de talán feledteti a bánatotokat.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Magdolnam: sajnálom, hogy elment a malid :( Elhiszem, hogy ki vagy borulva. Nagyon aranyos kis teremtmény volt. Szerintem most ne vegyél másikat, hanem ha majd Liza kicsit nagyobb lesz akkor vegyetek együtt neki és akkor az lesz egy szép emlék nektek.
Jó pihit a hétvégére. Próbálj kikapcsolni!

Andy: köszi a drukkot. Ma vagyok a 23. napon. Majd jövőhéten kiderül minden.
Jujj már a 18. hét. Ha jól emlékszem ti még nem tudjátok a nemét. Most tuti kiderül ;)

Lilla: szupin alakul a hőd. Ugye nem felejtetted el a teát inni? ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok lányok :) egyel fejebbi topikban szoktam írogatni és párotokat ismerem is onnan:)
Magdolnám sajnálom ami a Malival történt:( viszont stressz ügyben nagy szakértő lettem:( sajnos. kb félidős terhes voltam mikor az öcsém teljesen belém állította képletesen mondva azt a bizonyos tőrt annyira összeomlottam volna ha nincs mellettem a párom és az anyósom hogy csak na de nem engedték hogy lehúzzon a bánat és a történet fordulója hogy már 8 hónapos voltam Gergővel amikor édesanyám meghalt na ezt sem kívánom senkinek sem legszívesebben minden nap sírtam volna stb de ekkor sem engedték igaz a bánatom így kicsit hosszabbra sikerült de legalább abban a tudatban hogy a babámmal semmi baj nem történt igy össze tudtam szedni magam. Az jó hogy most kicsit elutaztok így kicsit kikerülsz a szomorúságból és most csak arra gondolj hogy a babádnak szüksége van rád vigyázzatok magatokra :)

nika70
Salgótarján
 
 


Magdonám:
Nagyon sajánom Malit! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szerintem is kövesd Nati tanácsát! Ne légy sokáig magad alatt, mert azt Liza is megérzi!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!


Élek még.
Mostanában nem sok időm, sem kedvem nincs ahhoz, hogy géphez üljek. Igy nem is igazán olvastam vissza, csak átfutottam az oldalakat.
Muffin, nagyon jó dolog, hogy egy ennyire optimista, életerős nő vagy, én is nagyon tisztellek az erődért. Elliot egy tündéri kisgyerek lesz, és hidd el, semmi nem fog látszódni az ő kis pofiján. Olyan lesz, mintha elesett volna a játszótéren. Nekem is volt az egyetemen egy ismerősöm, aki ilyen pici hibával született, és egy halványka vonalon kívül nem látszott rajta semmi. Szóval kitartás, és megy minden ugyanúgy, mint eddig.
Magdolnam, nagyon sajnálom Malit! :cry: Tudom milyen elveszteni egy állatkát, aki szinte családtag. Anyuék kertjében 4 kutyusunk van eltemetve,egytől egyig imádtuk őket, és hetekig csak bőgtem, mikor elmentek...
De neked ott van Liza, aki a szemed fénye, és majd ő leköti minden percedet, ne szomorkodj!
Többi kismami! Remélem, mindenki jól van, növekednek a bébik szépen, sokat sétáltok, hiszen itt a tavasz!
Többiek, akik még nem kismamik, fel a fejjel, itt a jóidő, szerelem a levegőben, hát mikor akarna jönni a tökmag, ha nem most?
Puszi mindenkinek!

Kép
jenny29
Mór
 
 


továbbítom:
Anyukák figyelmébe ajánlom ezt a pár sort FONTOS!
"Egy anyuka a 2 éves gyerekével várta a nagyobbat márc.20-án az Érdi úti iskola (XI.ker) előtt. Egy román rendszámú Merci megállt mellette, egy férfi kiszállt és útbaigazítást kért, majd visszaült. A még nyitott kocsiajtón át a gyereknek egy csokit nyújtva akarta megköszönni a segítséget, amikor a gyereket berántotta az autóba, az anyuka kis huza vona után visszarántotta, végül nála marad a gyerek. A kocsi elindult, de a férfi visszaszólt, hogy "úgyis elviszem". Anyuka a rendszámot megjegyezte.

A rendőségen kiderült, hogy a rendszám egy román Dacia rendszáma volt, nem a Mercedesé. A rendőrök elmondták, hogy az elmúlt 2 hónapban 17 kisgyereket vittek el így, nyomtalanul. A csokiban valószínűleg nyugtató lehet, azonnal kiviszik őket az országból, az egész utat átalusszák. Nem bíztatták a szülőket, azt mondták biztosan nem lett volna meg, ha elvitték volna. Óvodáknál, iskoláknál, játszótereknél, bevásárlóközpontoknál vadásznak.

Nem értem miért nem lehet erről a hírekben hallani?

Ha Téged nem is érint közvetlenül, kérlek, hogy küldd tovább másnak talán hasznára lehet!!!!




március 29., 08:57

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Ezt az üzenetet ma kaptam az iwiw-en.Gondolom minden szülőt érint, vigyázzanak a gyerekeikre nagyon...!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sajnos én is hallottam már ezt! Elképesztő, hogy milyen világot élünk... :? :evil:

Kép
anda81
 
 


Jenny: remélem lassan lelkileg és egészségileg is teljesen felépülsz. Aztán hajrá babóca! Sokat gondolok rád ám! Vigyázz magadra, és mikor úgy van kedved írj!!!!

Márti: fú ezt nem hallottam még sehol. Elképesztő, hogy mik vannak. Na ezek után mégjobban figyelek kis csibészere. Köszi, hogy megosztottad ezt az infót.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?