Új privát üzeneted érkezett!

Egy-két kép,ahol iszonyat édes:

Mikulás bácsi hozott, látszik is, hogy rá hasonlítok:

Kép

Most akkor Mikulás vagyok vagy Manó????anyukám anyukája csinálta...

Kép


Jimmy-kutya odáig van értem és vissza:

Kép
Kép

így szép dolgozni, röhögve:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Lafead:nagyon cuki Hunor baba! :D :D :D :D :D


Egy gyors kérdés:valaki nem tudja véletlenül,hogy csecsemőket milyen idős kortól lehet repülővel utaztatni?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük az érdeklődést :) háááát.... olyan 85- 90 %-osak vagyunk. Nekem időnként még folyik az orrom, meg tüsszögök. Bencének is hasonló, időnként szörcsög és folyik az orra, meg napi átlag 5-6 szor köhög. Hál istennek nem veszélyes...kifejezetten jó az étvágya, és szerintem nem lehet nagyon bedugulva az orra sem mert jól szopik. 2X porszívóztuk az orrát de gyakorlatilag semmi nem jött ki. Én Sterimarral befújom amikor szörcsög és kitisztítom az orrát. Szedjük a C vitamint, a Stodalt a köhögésre. Első két éjszaka kapott Viburkol kúpot hogy jól aludjon de aztán nem volt rá szükség. A testgyertyát a homlokára teszem amikor alszik és úgy gyertyázom, szerintem ez nagyon sokat számít...gyertyázás után órákig semmi jele a betegségnek, se köhögés se orrfolyás.
Niki ha nem vizes orfolyás lenne hanem látod hogy sárgul gennyesedik akkor Euphorbium comp heel orrcsepp nagyon jó. Esetleg használj szájkendőt amikor foglalkozol vele...Bence mondjuk csodálkozott két napig hogy hova lett anya arca...

Egyébként a doktornőnk 10 napot mondott a gyógyulásra.


Én Antioxant cseppet szedek, de jó az Echinacea, grépfruit csepp náthára. Sokat kell szellőztetni, én még fenyő-narancs-kakukkfű illóolajjal fertőtlenítem a levegőt...azt párologtatom pár percig.

Most ennyi jutott eszembe.
puszi mindenkinek:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 

 
 

NAGYON KÖSZI ZSUZSI :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jubbulást a betegeknek:
Niki , Zsuzsi és a kicsik!!!!

Kingii
Sajna nem tudok ebben a témában segíteni.

Lafead
Nagyon aranyos Hunor! :lol:
Ügyes a nagymamája!!!! :wink:

Panna is nagyon szép baba! :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Na megvolt az oltás, Patrik megint nagyon jó fiú volt. Egyáltalán nem sírt, csak kicsit nyekergett :lol:

Megmérték, a súlya 6,13kg és 64cm!
Annyira cukin vigyorgott végig, elvarázsolt mindenkit :-)
Mondta a doki, hogy tökéletes, nincs semmi gond vele, úgyhogy vihetem babaúszásra is!

Már nagyon várom, imádja a vizet.
Tali: nekünk is jó a jövő hét, igaz a csütörtök kicsit gázos, de megoldható!

Szépek a babák! Én is rakok fel nemsokára csak le kell kicsinyítenem őket!

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzmara
Gratula! Ügyes fiú Patrik.

Babaúszás..
Az tényleg jó dolog.. bár mi nem járunk, pedig Levi is imádná...
Esténként már a fürdőszoba egy strandhoz hasonlít :lol: Minden vizes :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hunor nagyon cuki. Az én anyósom is ügyesen köt. Most pl egyforma poncsót mindkettőnknek.. :D :D

Niki jobbulást!
Mi még nem nagyon értékeljük a játszószőnyeget. Lehet azért mert nem túl színes?

Kia! Irigyellek a mindennapi fürdés miatt :(
Panka is úgy szereti.. :?

Cicc! Aranyos vagy, hogy gondolsz ránk, de sajnos mi csak pár napra megyünk Debrecen mellé, így tuti nem fér bele 1 nap Bp-re utazni. Ígyis látogatódömping lesz, annyian kíváncsiak a kis hercegnőmre. Nyáron biztos hosszabb időre megyünk haza. :wink:

Aztán a találkozón készítsetek fotókat és lagalább azt mutassátok meg nekünk!!

dhbetty
 
 


Betti
Meglesz! :)

Kingii
Én úgy hiszem, hogy lehet vinni, de az biztos, hogy útlevélre szükség van! Bárhova is megy a baba.

Zsuzsi
Ezek nagyon jó ötletek! Az illatolajok tényleg beválnak? Frissebb is lesz a levegő, vagy csak narancsfenyő illat lesz? :D

Ímádom a pici babákat! Tényleg mindenkinek nagyon cuki babája van! :oops:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Kingii! Van egy topic: gyermekek magzatok kor szerint, ott a 2007-2008 téli babák. Nálam vagy Kiánál megtalálod, oda is irogatunk. Két lány is vitte már a csemetéjét repülővel, ők tudnak segíteni. Miért? Repülnétek?
Tali! Jövő hétre beszéljünk le egy randinapot. Nekem hétfő nem jó, akkor suli van, de egyébként igen.
Zuzmara! Hova viszed a babót úszni?Mi a Kolozsvár utcai tanuszodába fogunk menni jövő héttől.

Kép
nyafi
 
 


ja és lafead tündér a télapód. Mivel fürdetitek? Kenitek elötte még napraforgó olajjal?

Kép
nyafi
 
 


Nyafi,johnsonssal fürdetem, kékszínű és dm-es babakuponnal vettük, bejött.
mi jövő 7től úszunk...kivi vagyok...a pólusban...
15kerben van a kolozsvár u-i tanuszoda?milyen az????hol van???mennyiért????stb...mert ha jobb és kocsival is könnyű megközelíteni, oda vinném...
Vendég
 


Sziasztok!

A párologtatás célja elsősorban a levegő FERTŐTLENÍTÉSE, de kétségtelen hogy 1 hétig utó karácsony hangulat volt :lol:

Lányok mi is megyünk baba uszira...mi is a Pólust vagy a babauszi uszodáját néztük ki. Nekünk a barátnőm az utóbbit ajánlotta...erről még beszélhetnénk.

Tali: egyenlőre bármelyik nap jó...talán legyen a szerda.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Nyafi, nekem a 10. ker. Emőd utcában ajánlottak egy szabadidő központot ahol van babaúszás. Állítólag azért jobb mint az "átlag" uszodák, mert itt van arra lehetőség, hogy ha a babának nincs éppen kedve a foglalkozás kötelező gyakorlataihoz akkor az ember félrevonul vele és lehet szabadon játszani és bármikor újra csatlakozhatsz.
Jövő héten szombaton visszük el előszőr. Úgy gondoltam, hogy nem veszöünk egyből bérletet. Megnézzük, hogy milyen, mennyire szereti és ha bejön akkor szuper. Az az egy gáz van vele, hogy nekünk Zuglóból messze van, bár kocsival járok, de a dugók.... :-(
Kíváncsi leszek, hogy neked mi lesz a tapasztalatod a Kolozsvár utcai usziról... ha jó akkor lehet, hogy inkább az lesz a nyerő :)

Kép
zuzmara08
 
 


Nézzétek meg ezt is mi valószínüleg ide visszük:

http://www.babauszi.hu/?babauszi_elerhetoseg

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


huh ez messze van...nekünk pólus vagy kolozsvári lenne jó, utóbbiról semmit sem tudok, előbbibe megyünk jövő 7en...
Vendég
 


Lafead, Hunor nagyon édi! Olyan régen raktál már fel képet nálunk! Gyere ám oda is a képekkel :lol: :wink:

És bocs, hogy bepofátlankodtam :oops:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Lányok Kolozsvár u.-i tanuszoda. Csak gyerekek és kismamák járnak oda.
. Kell a gyereknek egy egészséges láttam a dokitól, neked meg bőrgyógyászat, nőgyógyászati vizsgálat. Ha a párod is be akar menni a vízbe, neki bőrgyógyászati kell. Ja, ha csak bejön fotózkodni, az ingyér van. Ha meg mindketten, akkor 1800 kettőtöknek. Egy fő 1500ft. GYEREK ingyér... :D kell még uszósapi a kicsinek, meg neked, és úszópelus. Védőnő azt mondta Rossmann és DM, de van hogy Tesco is, ott olcsóbb. Én belelkesültem, jövő hét megyek. Akkorra tudok menni dokihoz Ha a gyerek nem akar uszizni nem kell neki. Ha labdázni akar, vagy mást játszani azt is lehet.
Abigél 4 hónapija:61cm 6230gr. Összesen 370et hízott egy hó alatt, az nem kevés? És mégvalami. Megyek bababörzére, de nem tom nyárra mekkora ruhákat vegyek. Lányok nektek egy hó alatt mennyit nő? Most 68-asokat hord, kissé bő rá, de azért jók. 74-est vegyek neki, vagy már 80-ast. Meg egyáltalán mit érdemes nyárra venni

Kép
nyafi
 
 


Zsuzsi megnéztem a babauszi honlapját, és nagyon tetszik a dolog, már én is gondolkodtam a rajta, mert a baba-mama torna nagyon tetszik neki. Szerintem szereti nagyon a társaságot, a foga miatt is kevesebbet nyüglődik ilyenkor, mert annyi új dolog van körülötte hogy elveszi a figyelmét.
Nekünk midkettő uszi elég messze van de anyuék a 10 ker.-ben laknak onnan simán elmegyünk a 16.-ba.
Nyafi a Kolozsvár u.-ai uszinak van honlapja mert én nem találtam.?

A babókák tényleg elragadóan cukik!!!:-)))

Cicc, Levi sem kapkodja el a megfordulást, ha hasra teszem 10-15 percig folyamatosan emeli a fejecskéjét, olyan szépen magasra, hogy én nem tudnám úgy, de megfordulni nem akar, inkább a lábával próbál kúszó mászó poziciót felvenni és tolja előrébb magát. Annyira cuki.
Levi most 6700 gramm, és 63 cm, nem duci csak olyan tömény gyerkőc, gondolom a csontozata, mivel ő 3850-nel, és 55 cm-vel született, és akkor sem volt dundi. A védőnő is azt mondja hogy a nehezebb gyerekek később fordúlnak meg.
Mostnában olyan mint egy cséphadaró, a kezecskéjével köröz folyamatosan és csapkod mindent, te tényleg mindent, múltkor be is húzott egyet nekem, és rötyög egyfolytában. Kész imádnivalóak ezek a csöpségek. :D :D :D

Nekünk a tali a jövő héten bármikor jó szóval mi rugalmasak vagyunk, úgy hogy írjatok egy időpontot és egy helyet és mi ott leszünk.:-)

Kingii, nekünk az egyik ismerősünk 3 hónapos korában vitte repülővel Spanyolországba, és nem volt semmi gond. Nem tudom ti milyen messzire akartok menni, de ha gondolod megkérdezhetem, mert az anyuka légikisérő volt.

Betty majd nyáron bepotoljuk, és csinálunk sok képet hogy semmiről sem maradjatok le.:-))

Niki rég láttunk Rékuciról képet! Talán egy megfordultam kép?:-)))

Linus, mi újság van veletek? Kristóf baba mekkora már? Tényleg ti hogyan becézitek a Kristóf nevet. Mi a férjemet Krisának szoktuk szólítani, de nem nagyon lehet becézni nem?? Van jó ötletede?

Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Nyafi
Hát, nézd! Csabi ugyan 63 centi, de igen sok 68-asa van, ami még óriási rá hosszban is és bőségben is. Vannak, amik meg már pont jók, éppenhogy! Ennélfogva amire hónap van írva, abból mindig jóval nagyobbat vegyél, mert az amerikai módi szerint van és ott iciripiciri vékonyka babák vannak. A szerint Csabi most hordja a 9 hónaposoknak valót. :wink:
Még valami, hogy úgy tudom, három hónapos korukig fejlődnek ugrásszerűen gyorsan, utána lassul ez a fejlődés. Úgyhogy véleményem szerint a 74-es bőven elég lesz, talán még sok is. Amúgy egy könyv szerint, ami igaz már jó régi, a 74-es 80-as méret az egy éves babákra jó. Hát, azóta változott a világ! :lol:
Mi a neve ennek a Kolozsvár utcai babauszinak? Van esetleg internetes elérhetősége? :?:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Anna
Hova jártok babamama tornára?

Kép


Kép
fcicus
 
 


Egyébként furcsa számomra, mert úgy hallottam, hogy tele vannak a babaúszások, és három hónapra előre kell foglalni "helyet", hogy elmehess. Ez néhány anyuka mondta a váróban egy hónapja nekem. Most akkor ebből semmi nem igaz?

Kép


Kép
fcicus
 
 


nyafi: hány baba van egyszerre a vízben? a babauszinál csak 5-6 gyerek max. esetleg itt is...én sem találtam meg az interneten
A babauszit ma felhívom....

gyerekruha: nekünk csak angol ruháink vannak így nincs számozás csak hónap rajta mi most a 3-6 hós ruhákat hordjuk...(kb 68as)...tényleg megnéztétek hogy tetszik-e valamelyik ruha a babaszobán. Ma még teszek föl farmer gatyát, rövid nacit. Tegnap végre sikerült végleg kiválogatnom. Túl sokat vettem egyszerüen kifolyik a ruha a szobából.

Tali: csak egy ötlet, de jöhetnétek hozzánk. Csak azért gondoltam, mert nálunk van nagy kert ahová le lehetne ülni, de ha valakinek szoptatni kell...eteni...stb akkor azért lenne hová fölmenni. A bosnyák, örs és pólus között lakom...

gondolkozzatok rajta, egyébként a liget is jó nekünk

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi ti merre laktok? Biztos nem lenne gond? Mert az ötlet jónak tűnik, nekem a szoptatás miatt nagyon tetszik :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Nyafi, a gyerekek leállnak a hízással, mi heti 100 grammot sem hízunk, pedig eszik szépen...a dr azt mondta, 3 hó után lassabban híznak egy, kettő előbb hízik, majd nő, majd hízik, majd nő...

Mi 56 vagy 62 vagy 68-asokat használunk, pedig csak 60 cm, de össze-vissza van a számozás, 56-osból van, ami még jó, 62-esből van, ami már kicsi, katasztrófa, hiába mérem oda a gyerekhez, semmit sem ér...mert ha nem úgy nyúlik, ha nem olyan a keze vagy a feje lyuka... :evil: kicsit bosszantó volt, vettem bodyt 62-eseket, kicsi lett...így viszek mintát , ennél nagyobb kell, és így nyúljon alapon...máshogy nem megy...
nyárra én 74-eseket vennék, már vettem is, mert addigra lelassul a fejlődés...
Vendég
 


Cicus: nem gond ha kint leszünk a kertben, a lakás mint már írtam kicsi így csak azt tudom vállalni, hogy a szükségleteket a lakásban elégítsük ki :oops: ....bár sok jó ember kis helyen is elfér.

címet csak príviben írok, de 73 busz vagy 77 troli jön hozzánk. Örstől, Bosnyáktól és a pólustól is könnyen ide lehet jönni.

A babauszit megkérdeztem és mi oda megyünk bár nem olcsó de csak kismamák és babák használják és csak kis létszámú gyerek van egy foglalkozáson. Ápr 16án kezdünk.

puszi:

Zsu

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltűntünk, de kiderült Kristófról, hogy kötött a csípője, és most azzal töltök minden szabad percet, hogy tornáztassam, ill.kiderítsem, mi a valóság.A kórházi zárójelentésen túl lazának mondták :shock: Akkor most mi van???Azóta kötött lett???Vettem neki feszítő pelust, de majdnem elfog a sírás, ha ráteszem.Olyan kis mozgékony, így meg még egy jót nyújtózkodni se tud, amit pedig imád...
Nincs valakinek hasonló problémája?

Anna!Köszi az érdeklődést!Hát, nem becézzük Kristófot, hanem egyelőre Pocoknak (Cirmi, Cirmolódzó Cirmiláda, Szerelmem stb)szólítjuk.Rendesen ki is vannak a nagymamák ettől a névtől.Mármint tetszik nekik, csak ők se tudják becézni.Én a Stofi becenevet ismerem, de azt majd meghagyom a haverjainak. :D

Visszaadtuk a mérleget!7,10 kg Kristóf.

Megyek, mert éhes Manóca...

Kép

Kép
linus
 
 


Cic mi a Váci úti Brendonba járunk, illetve oda van bérletünk,sajna egyre többen vannak ott is és a terem nem valami nagy szerintem.
Kb 5-6 kismama, és babóca fér el kényelmesen, de volt olyan hogy 20 jöttek el. Úgyhogy átirattam baba-mama dvd-ét azt szoktuk itthon csinálni és imádja, csak nem mindig tudom rávenni magam.:-((

Linus gratula Kristóf súlyához. Nem semmi micsoda tej mennyiséged lehet!:-)) Nekem van két ismerősöm akiknek a lányainak is kellett csíipőbetétet hordani. Mind a ketten ugyan ahhoz a dokihoz mentek el, és ott állítólag 70-80%-ban mindenkinek írnak fel ilyet. Anyu mondta hogy amikor mi kicsik voltunk akkor is mindenkinek írtak fel.
Az egyik ismerősömnek kb. 4 hétig kellett hordania, és pont most vehették le. És az ő kislánya már meg is fordult.:-))
Ne légy elkeseredve, de ha gondolod vidd el máshova is, több szem többet lát.

Zsuzsi nekünk az is jó ha neked nem megterhelő.:-)

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Linus
Mi is kötött (zárt) csípőjűek vagyunk, ráadásul egy gomostűfejnyi meszes csont van az egyik csípőjén Csabinak. Nagyjából csak a tornáztatás, a mozgás segít, semmi más. Nekünk szerencsére nem mondtak ilyen pelusokat, és nem is adnám rá, hiszen éppen az a lényeg, hogy minél szabadabban mozogjon!
Szóval ne aggódj, nálunk már a hat hetes ultrahangon mondták. Kájne pánik, kitornásztatod, de ha nem, azzal sem lesz semmi baja.

Zsuzsi
Isteni! Mi a 73-as végállomásánál vagyunk. :lol: A Bornemissza térnél. Tökéletes lenne.

Többieknek?

Kép


Kép
fcicus
 
 


Képzeljétek most hívitt az egyik ismerősöm akinek a lánya 9 nappal idősebb Levinél, és kérdezte hogy nincs-e kedvünk menni holnap babaúszásra, micsoda véletelen.
Szóval jönnek az apukák is, és kipróbáljuk együtt, majd holnap beszámolok milyen volt.
Most megyek veszek egy egyrészes fürdőrucit, azért bikiniben még nem mutogatnám magam.:-) :oops:
Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok! Nincs honlapja, Széchenyi út 89 a cím és Kolozsvári tanuszoda. Jó, hogy nincs, mert kevesen ismerik. Állítólag 6-8 kismami van egy csoportban. Én megyek. Zsuzsi tök jó lenne, én mennék szívesen, mikor lehet? Jövő héten csak hétfő nem jó, mert suli van.

Kép
nyafi
 
 


http://209.85.135.104/search?q=cache:J0r8_9s0SrEJ:www.abbcenter.com/%3Ft%3Dcsaladolo%26m%3DGyerek%2520sarok%26al%3DBaba%25FAsz%25E1s+Kolozsv%C3%A1ri+tanuszoda&hl=hu&ct=clnk&cd=2&gl=hu

Kicsit körülményesen raktam be nektek, de remélem értitek a lényeget. Fel van sorolva azt hiszem az összes lehetőség.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Linus GRATULÁLOK Kristóf súlyához!
Széép husos baba lehet :wink: :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nekünk jövö hétre nincs fix programunk így bármelyik nap jó...mivel írtátok hogy a hétfő és a csüt nem annyira jó lehetne kedd vagy szerda. Talán várjuk meg az időjárásjelentést. Anna, nyafi, cicus írták hogy jönnének Kia, Linus, Lafead többiek???

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


nekünk mindegy, melyik nap...majd írjátok és ahhoz alkalmazkodom :lol: azért nem is írtam eddig erről!
Vendég
 


Zsuzsi nekünk is mindegy. Ked vagy szerda? Mikor?
Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Anna, Cicus!Köszönöm a nyugtatásokat.Mi is sejtünk egy olyasmit, amit Anna írt a dokiról.Cicus, megírnád priviben , mik a gyakorlatok?Néhányat én is csinálok, de hátha ki tudnám egészíteni...

Köszönjük a gratulációkat a súlyunkat illetően.Hálistennek jó a tejem és elég, bár két ciciből szoptatok.Íme két kép a súly demonstrálásáról:

Kép

Kép


Szép hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Hát, ebben az esetben, nem haragudnátok meg, ha keddet javasolnám? Az tökéletes lenne. :oops:
Az óra szinte mindegy, de ha az időjárást is nézzük, egy körül van mindig a legjobb idő...

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi köszönjük a lehetőséget :) aranyos vagy!
Nekünk a kedd és a szerda is jó, rugalmasak vagyunk.

Már nagyon várom a talit! :lol:

Nagyon jó hétvégét mindenkinek!!!

Anna majd írd meg milyen volt az úszás!

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi
Jó, szép hely ahová mentek babauszira...

Mi hétfőn megyünk (ismét) haza Szabolcsba... :lol:
Így a talira nem tudok menni...
Bár nekünk messze is lenne, főleg, ha Apa melózik... BKV-val :?

Majd rakjatok fel képeket!!!...a taliról!

Linus
Vannak szép hurkácskák :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Sajna mi sem tudunk menni a talira.Flóra+én is betegek vagyunk.Kemény antibiotikum kúrára lettünk fogva... :( :( :( :( :( :( Így a hétfői szuri is elmarad.

Jó szórakozást Nektek és tegyetek fel majd képeket!
Vendég
 


Kinga :cry: jobbulást!
Vendég
 


Jobbulást!

Kép


Kép
fcicus
 
 


helló!
Kia! ismét haza? irigy vagyok.. :oops:
Nekem még 3 hét. Meddig maradsz?

Niki!
Hogy vagytok? Mi van az evéssel? Mennyi eszik Réka? Alma?
Pankának ízlik az almalé..cuppog, vigyorog, megzabálom.. :lol: :lol:

Tej felére csökkent, pedig az sem volt sok. Na mindegy, hetes kora óta ezzel küzdök, örülök, hogy még így is van ennyi..

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Háááátt köszönjük az érdeklődést......én talán picikét jobban vagyok....bár nehéz napjaim voltak ez a frááánnnyaaaa nátha. Mivel lebetegedtem próbáltam minnél többet szoptatni Rékát.....ugye az ellenanyag miatt....hátha segít.....picikét szottyos az orra ezért porszívozzuk de egyébként a kedélyállapota jó :) Én még mindig takonykórós vagyok....szedek homeósbogyót...szerintem segített!

Az evés az változó....néha még most is kiakadok....amúgyis most hogy beteg voltam vagyok.....sokkal nehezebben viselem a nem evést....ezért ma apától kaptam egy szabadnapot....elmentem vásárolgatni....tök jól esett....kimozdulni kicsit.....vettem ezt azt....persze Rékának is :) Aztán du. elmentünk 3-asban sétálni egy nagyot...az is nagyon szupi volt :) És egész szépen evett ma apucival :) Én pedig azt vettem észre ha félálomba etetem akkor mindet megeszi szóval most ezzel szórakozok....lefárasztom kajcsira....csak a reggelel vagyok gondban mert akkor ugye kipihent és pörög ezerrel :) Nagyokat visongat vigyorog-kacarászik ezerrel...kicsattan az energiától....tehát a legnehezebb reggel etetni.....de ez van éhenhalni azért nem hagyom :wink:
Szóval reggel max.100-130-at tudok belediktálni....délben 130-150-et.....du.160....este 160......hajnalban max.100. Most így állunk ennek is roppant örülök! Ha így maradna én már akkor is földhöz verném a fenekem örömömben :lol: Kíváncsi leszek mennyi a súlya.....vasárnap mérlegelés!Már előre félek :roll:

Az alma....hát mi még csak a levét próbáltuk de nem igazán ízlett neki...holnap akarok neki adni egy kis pürét is....már vettem bébikajcsit is....jövőhéten kipróbálom a sütőtököt.....ha minden jól megy :)

Kingii jobbulást nektek!

Többieknek pedig jó szórakozást a talihoz!!!Irigykedem ááááámmm!!!
Várunk képeket!!!Tessék jó sokat fényképezni!!!

További szép hétvégét mindenkinek!

Niki és Réka baba
Vendég
 


Sziasztok Kismamaik!

Szuper jó volt az úszás, nagyon tetszett Levike egyszerűen imádta egy rossz szava nem volt, néha még nagyokat vigyorgott is. Meg is lettünk dicsérve a végén hogy elsőre szép teljesítmény. Lányok még közelebb hozott minket ez az úszás, nem is gondoltam volna, a baba-mama tornánál is jobb, pedig azt is nagyon szeretjük. Azóta Levikének be nem áll a szája, mintha mindenkinek mesélni az élményeit.
Szóval ha tehetitek mindenképpen próbáljátok ki egészen más mint az otthoni lubickolás. :D :D Teljesen fel vagyunk dobva. Jővőhét szombaton meggyünk újra, és akkor apa megy be vele a vízbe én mag kint leszek a medence szélén, hétről hétre felváltva megyünk. Majd rakok fel képeket.
Na megyek mert jöttek megnézni a lakást.:-)))
Remélem sikerül eladni.
Puszi mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok! Betegeknek jobbulást, hazautazóknak jó pihit, nekünk meg csajszik jó TALIT!
Nekem jó kedd és szerda is! Zsuzsi írj nekünk címet is! Hétfőn beszéljük meg melyik nap legyen! Amikor már tudni,hogy jó e az idő, meg ilyenek. Kia holnap tali bababörzén? Lányok jön még valaki?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

priviben írok címet Nyafinak, Lafeadnak, Cicusnak, Annának, Zuzmarának. Ha valakit kihagytam elnézést és szóljatok rám.

Niki, Kingii JOBBULÁST!!!!!!!!!!!!!

Kia nektek jó utazást.

Linus Ti jöttök a talira???????

Nekem jó ha kedden jöttök, ha 1 óra körül akkor csinálok egy kis tonhalas tésztát ha mindenki szereti, vagy cukkinis-gombás tésztát. Mindkettő gyors ugyhogy nem fáradtság.

Hétfőn fixáljuk az időjárás függvényében.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!
... csak 1 percre jöttem:
Nyafi
Holnap nem tudom, hogy mikor megyünk... Ha Levi reggel felkelt 7-9 között...

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Itt van néhány kép a babaúszásról!

Kép Kép Kép

Niki, Kingii jobbulást!! Kár hogy nem tudtok jönni!
Képzeljétek Levi is sztrájkol nem eszi meg az adagját, szerintem már unja nagyon, ma megpróbáljuk az almát. :D

Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?