Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Heni!
Nagyon jó lehetett nektek kicsit pancsolni. Alexi is élvezte a vizet? Vagy ő nem pancsizott?

Betsy!
Nagyon aranyosak a fiúk.

Jaimee!
Réka baba tündéri! Micsoda haja van. :wink:

Mirci!
Nagyon édes a kis Pocaklakó pofija! :wink:

Sirkici!
04.03. NST+doki vizsgálat, 04.08. védőnő, 04.10. NST Ezek a következő vizsgálatok.
Hogy vagytok? Te leszel utánunk a következő.

Bambika nagyon eltűnt. Nem gondolom, hogy már babázik.

Lányok!
Milyenek azok a jósló fájások? Nekem időnként már fájdogál a pocim, de nem görcsöl, csak úgy fáj. És hihetetlen érzékeny a mellbimbóm. Ti tapasztaltatok ilyet? Ez már a végét jelzi?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jaimee!
Miből gondolod, hogy előbb jön Klárika?

Sirkici!
Ne aggódj, majd pár hét múlva érezni fogod az erőteljes mozgásokat. Én is csak kb. 3-4 hete érzem. Most már tudom, milyen az amikor a bordámat feszegeti és rugdalja, mint Jaimeenek. Ameikor már kisebb a helye, jobban érzed majd. Na izgulj, ő jól érzi magát odabent.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Nóri: :oops: :oops: Tudod, hogy imádlak! :wink: :wink: :wink:

Chris: Te mondtad, hogy előrébb jártok, onnan gondolom. :wink:
Én keményedtem is, fájtam is. A keményedéseket hívta a doki jóslófájásoknak. Napi 10-12 még oké. És már nem lehet szedni Mg-t.
jaimee1
 
 

 
 

Sirki: Nem vág pofikat, gyárilag ilyen! :lol: :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Gyabi: mi is ugyanezt a macis ágynemű meg szopipárna kollekciót választottuk, a párnához a póthuzat is ugyanez a minta, csak a szín más, szóval ez volt a legszebb :lol:

Kép


Heni: Alexi hogy élvezte ezt a wellnesst, halál édes, ahogy elterül a napágyban, a kis életművész :lol:

Jaimee: csatlakozom Nórihoz: még, még, még! :lol:

Mirci: nagyon szép képet hoztál a kicsidről!

Pár kérdés: Mg-ot meddig lehet szedni, kb. 36. hétre emlékszem, jól?

Még mindig a babakocsi kérdés, olyat szeretnék asszem, aminek van egy mózes meg egy cserélhető ülőkocsi része, és azt nem tudom, mikortól lehet már ültetve tologatni a babákat? Vagy jobb ami egyrészes és dönthető, majdnem vízszintesig is?
Vendég
 


Bíbi:

Tecccik a babaszoba! :D

Ültetve tologatni akkor lehet, ha már stabilan ülnek, tartják a fejüket. Fél éves koruk előtt nem nagyon...

Cserélhető ülőkocsit rész? És egyrészes? Az milyen is? :oops:

Igen, 36. hétig lehet szedni. Utána azért nem, mert elnyomja a jóslókat, fájásokat. Vagy valami ilyesmi... :oops: De szólnak majd időben, doki vagy védőnő.

Lányok, olyan hihetetlen, hogy már a végét járjátok. Még most estetek teherbe, komolyan. :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Fotók: Kép
Kép
Kép
Kép
jaimee1
 
 


Sziasztok Lányok,

Sirki: köszi, hogy ilyen gyorsan beraktál a tábliba. Aranyos vagy!

Bíbi: teszik ez a natur design. Olyan jó ránézni erre a kis babasarokra.

Jaimee: már századszor ismétlem magam, Réka egyszerűen tündéri! És külön gratuláció a fotósnak.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok Lányok!

Jaimee!
Igen, Uh szerint 1 héttel előrébb járunk. Nem tudtam mik azok a jósló fájások, de akkor már nekem van ilyen. Mindig estére beton kemény a pocakom, és fájdogál, de csak pár percig, utána kis szünet, és újra. Viszont ami kicsit rosszabb, hogy egész nap nagyon fáradt vagyok. Már reggel sincs kedvem nagyon felkelni, és napközben sincs kedvem semmit csinálni. Legszívesebben aludnék. De nem tehetem, mert még babarucikat kell mosnom, és vasalnom. Hétvégére még függönymosást, és ablakpucerát terveztem. Na szigorúan csak Apa segítő kezeivel. Én már sok mindent nem érek. Már mosogatni is nehezemre esik, mert fáj a derekam, és a csípőm. Na de még "hősiesen" tartom magam! :lol: Még 19 napig. :lol:
Olyan aranyos Réka baba. Tündéri. Már úgy irigykedem. Én is babázni akarok! :wink: :lol:

Bibi!
Szuper a babaszoba. Nagyon aranyos ez a macis ágynemű. :wink:

Mirci!
Hogy vagytok?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jaimee:Rékának:

Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy ilyen ritkán jövök, de nem igen tudok gép elé kerülni.

Jaimee,

Göynyörű Réka baba. És olyan csini azzal a fülcsivel.

Heni,

Szupik a fürcsis képek. Nagyon szép Alexi baba. Na persze ti is.

Mirci,

Nagyon jó kis képet kaptál. Olyan jól látszik rajta az arcocska.

Bibi,

Szupi a babasarok, nagyon tetszik a kiságyatok.

Olik,

Tündi baba milyen kis csini abban a ruciban, és mennyire hasonlít a bátyóra!!!

Betsy,

Kis mosolygós Bence baba, nagyon szépen kerekedik. Jó kis husis.
Sajna én kis Brabikám még nem igen mosolyog, csak sírdogál szegénykém. Annyira sajnálom.

Chris,

Midjárt szülni fogsz. Gondolom már nagyon várod a napot.
Kicsit most irigykedek rád.

Rólunk.

Szerdán megjött piri. Baromira nem hiányzott. Barbika hajnali 3-tól 5-ig üvöltött, de ugy, hogy semmit nem tudtam csinálni vele. Végül apa dajkálta el, mert elszakadt a cérna nálam. A délelőttöt is sírással töltötte. Védőnő szerint a babák megérzik, ha az anya menstruál. Meg állítólag a tejnek is más az íze.

Voltunk tanácsadáson is. Barbika 4900 gr 1,2 kg -ot hízott 3 hét alatt. Mondta is a doktornéni, hogy ne csodálkozak, hogy pocakfájós mert rengeteget eszik. Amugy minden ok, a köldökét is megnézte de nem talált semmi rendellenességet.

Felíratattam a rota oltóanyagot is, de majd csak ápr elején váltom ki, most nincs rá pénzem.

Április 10-re kaptunk időpontot csípőszűrésre. Remélem minden rendben lesz.

És néhány kép.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Chris: te egy kis hős vagy, hogy még ablakot is akarsz pucolni. Nemsokára itt a vége. Kitartás!

Mi jól vagyunk köszönöm szépen. Hétvégén előkészületek lesznek festéshez, hétfőn kezdenek a mesteremberek.

Judy: szép formás Barbi baba. Hát biztos embert próbáló ez a sok sírdogálás, elhiszem, hogy néha már nehezen bírod.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Chris,
beirtalak! :shock: Hirtelen már megijesztettél, hogy én következem utánad, de végül is most látom, hogy közted és Bambika között csak 7 nap van, igy tényleg mondhatni, hogy én vagyok a következő. Nem semmi, de azért már nagyon szeretnék babázni! :D
Azért remélem tényleg megtudom, hogy milyen, amikor lerúgja a szerveimet. Bár, lehet, hogy akkor ez az állapot fog hiányozni... :wink: :D
A jóslókat én sem tudom milyenek, nekem már most is egyre többször van, hogy csak úgy bekeményit egy kicsit, de az gondolom nem a jósló (ahhoz még talán korai lenne, vagy nem?) Most látom, hogy Jaimee irta, hogy a keményedések a jóslók. Akkor már nekem is jóslóim vannak? :shock: Elég rémisztő!
Ti megvettetek már mindent a picúrnak? Pocakkép?

Jaimee,
:lol: , úgy értettem a pofikat, hogy szinte látszanak a gondolatai is, nagyon fotogén kiscsaj! Ahogy mondtad is, a pillanat van elkapva a képeken! :D
Jaja, hihetetlen, hogy már a végén vagyunk, de az is még csak most volt, hogy Mr. Gyapjút emlegetted... :wink: :lol:

Bibi,
nekem is nagyon tetszik a babasarok! Ha jól nézem a ti ágyatok mellett lett berendezve, vagy lesz külön szobája rögtön? Egyébként ti hogy vagytok? Kezd már nehezedni?
A babakocsi hordozójával kapcsolatban nekem is voltak fenntartásaim, mivel nem fekszik benne teljesen vizszintesen, de mivel alapból 0 hónapos kortól ajánlják, meg mások is mondták, hogy nem lesz semmi baja a gerincének, igy megnyugodtam, mert tényleg nem is ül benne (nem a popsiján), főleg ha van benne szűkitő is. De én csak ezt a variációt tudom, mert ilyet vettünk.

Mirci,
ez csak természetes! :lol:

Judy,
sajnálom, hogy Barbika még mindig ennyit sirdogál, de majdcsak túl lesztek már ezen az időszakon is, és aztán minden jó lesz! Drukk a csipőszűréshez! És nagyon szépek vagytok mindannyian! Esetleg valamelyik képet betegyem Barbikáról a tábliba? Mert még mindig a kórházi képe van bent!

Lányok,
az rendben van, hogy mindent kimosok a babának, ruhákat meg ilyenek, de mi van az ágyneművel meg a pléddel? Azt is kimostátok?
sirkici
 
 


Lányok, én úgy érzem kezdek lebetegedni. Fáj a torkom, meg a fejem, és olyan nyomott vagyok. Mit lehet iylenkor szedni? A cetebe-t folyammatosan szedem, mégis elkapott valami.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

Sirkici, UH-ra megyek 15-én.

Jaimee, köszi nem vagyok túl jól. :D Tegnap este is 2x voltam a nagy porcelán istennél. Általában este a legrosszabb. De legalább nappal jobb. :)
Rékáról az a sapis kép nagyon cuki!!!!!!!

Judy, Barbika nagyon nagy már!!! És olyan édesen szunyokál!!

Bíbi, nagyon aranyos a babasarok! És azt hiszem értem mire gondolsz. Nekem is ez a dilemmám. De szerintem én a többrészesre voksolok. Bár engem kezdenek a mózesesről lebeszélni. Amin van hordozó, azt mondják olyat vegyek. Passz. Tapasztaltak véleményét várom én is erről!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Lányok, hol lehet szép bababútorokat nézni?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi!
www.kindermobel.hu Mi innét rendeltük a kiságyat.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Pár kép Martinról, egy kicsit sok lett, de nem tudtam válogatni!




Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Gabi,
beirtam! A bababútort nemtudom, mi csináljuk itthon a komódot, mást meg egyenlőre nem veszünk, mert nincs szobánk!

Chrissyy,
nagyon aranyos Martinka, különösen az a kép tetszik, ahol egymásra mosolyogtok! :D És te is nagyon jól nézel ki, nem is látszik rajtad sem, hogy szültél!
sirkici
 
 


Szüléstörténet kicsit megkésve.

Szóval, február 25-én reggel 40+2 naposan bementem a kórházba a szokásos NST-re és vizsgálatra. Az NST nem lett valami jó, ezért mégegyszer megismételték, ami szintén nem tetszett az orvosomnak. Vizsgálat eredménye 2100-as zárt kemény méhszáj. Magzatvizet sem tudott nézni. Eredetileg szerdán kellett volna mennem főorvosi bemutatásra, mivelhogy nem tudott magzatvizet vizsgálni, de már hétfőn kis idei eltűnés után ugy döntött, (ő már sejtette, hogy gáz van) hogy még aznap 1-re menjek vissza bemutatásra.
Délután visszamentem, az Orosz főorvos vizsgált meg, de ugy, hogy a 2100-as méhszájból csinált egy 2111-est, majd leugrottam a vizsgálóról kínomban. Nagy nehezen megnézte a magzatvizet és rögtön mondta, hogy zöld, és hogy azonnal menjek haza, és 1 óra mulva jelentkezzek a szülőszobán szülésindításra. Kissé betojtam, mert olyan gyorsan történt minden, na meg ugye nem volt minden rendben. Felhívtam a szülésznőmet, hogy mi a helyzet, megbeszéltük, hogy amikor elindulunk hazulról rácsörgök. Gyorsan haza, pakolás, aztán vissza. Akkor már görcsölgettem. A szülésznőm már ott volt. Szokásos adminisztráció, majd egy fiatal doktornő megvizsgált. Akkorra már értesítette a szülésznőm az orvosomat, aki azt mondta, hogy csak kb 1 óra mulva tud beérni, de ha nekem nem gond akkor a fiatal drnő burkot repeszthet. Persze hogy engedtem, csak induljon már meg a szülés. Na ez sem ment simán, mert Barbika feje nagyon lent volt, ráadásul a burok a fejére tapadt. Végülis sikerült repeszteni. Nagyon undorító zöld darabos magzatvíz folyt ki belőlem. (bocsi)Utána szívhangnézés, majd a szokásos borotválás, kupp etc. Akkor már az orvosom is bent volt, aki szegényke aznap reggel ment haza, szülésznőmmel együtt egy 24 órás ügyelet után. Olyan 6 óra körül aztán feltett a szülésznőm oxitocin-os infuzióra. Sajna emiatt ágyhoz voltam kötve, annyit tudtunk csinálni, hogy leültem egy székre. Akkor már apa is bent volt. fél 9 körül már csillagokat láttam a fájdalomtól, na meg érdekes módon a medencém akart kiszakadni a helyéről. 9-kor megvizsgáltak, sajna csak 1 ujjnyira voltam nyitva. Nagyon masszívan tartott a méhszájam. Az orvosom mondta, hogy nincs igazán remény további tágulásra. A Vegera dr is megvizsgált és közösen az én orvosommal együtt ugy döntöttek, hogy akkor császár lesz. Nagyon elszomorodtam, én vajudtam volna még, de az orvosok mégiscsak jobban tudnak mérlegelni. Pár perc alatt aztán fel is állt a team a császárhoz, bekísértek a műtőbe. Rettenetesen féltem, nem tudtam mi vár rám, hála istennek a szülésznőm végig mellettem volt. Megkaptam az epidurált(amit mellesleg alig éreztem, de lehet csak a görcsök miatt), és egy percen belül elmult minden fájdalmam. Elég ilyesztő volt, hogy deréktól lefele semmit nem éreztem. Majd elkezdték, és pár perc mulva 21.19-kor megláttam a kis drágámat. Kicsit nyüszörgött, véres volt, de gyönyörű. Rögtön elvitték, lemosdatták, lemérték, majd egy fél percre visszahozták. Mivel le volt kötve a kezem sajna nem ölelhettem meg (ez nagyon fáj a mai napig), csak az arcomhoz tették oda, megpuszilgattam, majd elvitték. Összevarrtak, majd az orvosom édesen megköszönte, hogy a 3. babámat is a világra segíthette. Persze nekem van mit köszönnöm neki, és hálásnak lennem egy életen keresztül, hogy ennyire észen volt és odafigyelt rám, mert ha a kiscsaj még egy napig a pocakomban marad fertőzést is kaphatott volna. Így is volt egy enyhe gyulladás a méhemben, amire augmentint kaptam.22.00-kor már az örzőben voltam, nem szabadott mozognom, csak a fejemet forgathattam jobbra balra.Aludni persze nem tudtam, és ahogy ment ki az érzéstelenítő hatása, ugy kezdtem el érezni a fájdalmat, amit inkább nem ecsetelek, de borzasztó volt. De a lényeg, hogy megérte a kislány az összes kínt amin átmentem, és ujra átmennék rajta ha kellene.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy így eltűntem,de a húsvéti sütés-főzés ,most meg hányós-hasmenéses vírus :( ,ami sok-sok tennivalóval jár.

Nagyon szépek a babák-mamák,már nagyon szeretném a karomban tartani én is.

Most nem írok név szerint senkinek....

Tábliba: ápr. 2 NST,Ápr.7 UH,nőgyógyi.

KépKépKép
bambika
 
 



Sziasztok!!!
Csak gyorsan...

Judy: Köszi szépen a történetedet!!! Megható és gyönyörű, hisz egy új életke megszületett aznap :wink: Gratulálok!!4 A pocifájást sajnálom, de nem lesz ez így mindig!!! Kis idő és megnyugszik. Balázskádnak meg BOLDOG 9.szülinapot kívánom!!!

A gyerkőcök mint mindig gyönyörűek!!!

Majd jövök!!!



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Annnyira édesek a gyerkőcök, köszi a képeket lányok! :lol:

Sirkici, ugyan már! Külön szoba az albérletben? :lol: Babasarok, ahogy írtátok, és igen, közvetlenül a mi ágyunk mellett van- mondjuk úgy terveztük, mire jön a baba kész lesz a ház is, külön gyerekszobával, de a kezdetekben akkor is magunk mellé hurcoltam volna a kiságyat :lol:

Babakocsi ügyben meg már kész tétó vagyok, beletettétek a bogarat a fülembe ezzel a nyári, meg téli kocsival, ezeket a mózeseket olyan kis nyárinak érzem, arról nem is beszélve, hogy fogalmam sincs, mi az a szűkítő :oops: :)

Konkrétan kaptunk egy babahordozót, ami pont erre a fajta babakocsira való: http://www.arzuhanas.com/Suche-Kat1136/ ... 188.html#x

Előtte meg ezt a 3részest nézegettem:

http://gportal.hu/picview.php?prt=68278 ... 32&index=1

De ezek pl. Jaimeek kocsijához képest olyan kis gagyik...Szóval passssz!
Vendég
 


Sziasztok, gyors bekukk!!!

Bíbi: még a póthuzatunk is egyforma, HIHETETLEN!!!!!!!! :lol: :lol:

Judy: nagyon édi Barbika, kész hölgy.

Jaimee: egyszerűen enm tudok betelni a Réka fotókkal!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bíbi: Nekem ezek tetszenek így képen! Gagyik? Miért? Az áruk nem az...Könnyű vázasnak tűnnek.

Áh, ez a nyári/téli kocsi lehet, hogy az én dilim ám. Januárba kellett vinni sétálni a lyányt és paráztam, hogy megfázik, akármilyen "szellős" kocsi nem jó egy újszülőttnek, ami már jó lehet egy nagyobb babának. Szerintem.... :!: :!: :!:

Nekem bejön ez a 3 részes...Talán még esernyőre csukható kocsit sem kellene ezzel venni.. Fene tudja, élőben kellene látni.
jaimee1
 
 


Chris: Pihenjél, aludjál, mert virtuálisan elfenekellek!!!! Mi az, hogy nem tudsz pihenni. Ejnye!!! Aludj, amennyit csak tudsz!

Judy: Na Piri ügyben kezet foghatunk! Jó kis történeted van, jó döntés volt a csaszi!! Barbika olyan gyönyörű és az a kép, amin a fiúkkal vagytok, az is nagyon szép. Jól nézel ki, mit akarsz! :D Sugárzol! :D

Jó hétvégét mindenkinek!

Bíbi/Gyabi: Egy az ízlésetek, látom! :D

Köszönjük a dícséreteket! RÉka is itt nyekereg, ő is köszöni külön!
jaimee1
 
 


Bambi: Kitartás!!!!! :D
jaimee1
 
 


Gyabi: Ez jó :lol: :lol:

Jaimee, ne boríts ki, mi az az esernyőre csukható kocsi már megint?!? :lol:
Vendég
 


Ja, élőben láttam a felső kocsit, széééééép piros :lol:

Amúgy ez vmi német, a másik meg lengyel...hát nem tudom, meg hogy kell e akkor kettő hordozó, főleg, hogy még autónk sincs :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Bíbi: Ami majd olyan 1 éves kora tájékán kell. Úgy csukható össze, mint 2 esernyő. Nagyon könnyű és picire csukható. Keress rá a google-on! :lol: :lol:

Én most is használom a hordozót, elücsörög benne 10-20 perceket...Etetni is ebből fogom, amíg nem ül, mint cövek ill. nem veszünk etetőszéket.

Piros...Hm...és ha másodjára fiatok lesz? :lol: Bár, a Ferrari színe is a piros....Szóval szééééép!
jaimee1
 
 


Na most meg már 2 esernyő :roll: , tényleg utána kell olvasnom :lol:

Ha öcskös lesz, neki is okés a piros, jó sok sötétkékkel, meg különben is, a babkocsi az a mama "kiegészítője" :lol:
Vendég
 


továbbítom:
Anyukák figyelmébe ajánlom ezt a pár sort FONTOS!
"Egy anyuka a 2 éves gyerekével várta a nagyobbat márc.20-án az Érdi úti iskola (XI.ker) előtt. Egy román rendszámú Merci megállt mellette, egy férfi kiszállt és útbaigazítást kért, majd visszaült. A még nyitott kocsiajtón át a gyereknek egy csokit nyújtva akarta megköszönni a segítséget, amikor a gyereket berántotta az autóba, az anyuka kis huza vona után visszarántotta, végül nála marad a gyerek. A kocsi elindult, de a férfi visszaszólt, hogy "úgyis elviszem". Anyuka a rendszámot megjegyezte.

A rendőségen kiderült, hogy a rendszám egy román Dacia rendszáma volt, nem a Mercedesé. A rendőrök elmondták, hogy az elmúlt 2 hónapban 17 kisgyereket vittek el így, nyomtalanul. A csokiban valószínűleg nyugtató lehet, azonnal kiviszik őket az országból, az egész utat átalusszák. Nem bíztatták a szülőket, azt mondták biztosan nem lett volna meg, ha elvitték volna. Óvodáknál, iskoláknál, játszótereknél, bevásárlóközpontoknál vadásznak.

Nem értem miért nem lehet erről a hírekben hallani?

Ha Téged nem is érint közvetlenül, kérlek, hogy küldd tovább másnak talán hasznára lehet!!!!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodtam ide, gondoltam, hogy töbet segitek, ha ide is kiirom, mint ha csak egyszerüen feltenném az iwiw-en az üzenőfalra.
Mégegyszer millió bocsánat!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


lányok mindenkit szeretnék buzdítani a textilpelus használatára, nem csak a baba érdekében (de amiatt is), hanem a környezet érdekében is!
rengeteg modern,e gyszerű használatú tündéri kis pelus kapható már, a neten itt a társalgóban is sok infot találtok róluk.

jó babázást, babavárást mindenkinek!




www.babamosoly.hu

Marica & Levi :)
marica75
 
 


Judy,
megható a szüléstörténeted, de a lényeg, hogy észnél volt a dokid, és mostmár ahogy irtad is ott a lányod, akiért megérte! :D

Bambika,
már nincs sok hátra neked sem!

Bibi,
a háromrészes kocsihoz nem kell utána venni esernyőre csukható kocsit (amit én sportkocsinak hivok, vagy az nem ugyanaz?), mivel az olyan kocsik dönthetők 3 fokozatban, majdnem 180-ba, akkor van még egy fokozat, és 90 fok, amikor már rendesen ül! Mi azért vettünk ilyet, hogy ne kelljen két kocsit venni! Ja, és szerintem is a piros jó kisfiúnak is! :wink: :D
Felrakom a képet a mi hordozónkról, az a valami benne a szűkitő, oda megy a feje, hogy fogja, amig kicsi:
Kép
sirkici
 
 


Tábla:

Kép
sirkici
 
 


Sirki: Az esernyő kocsiban az a jó, hogy nagyon könnyű. Tömegközlekedni is jó vele. Nem tud többet, mint a nagy bazi babakocsink, csak kb. feleakkora, nem beszélve a súlyáról.

Jól választottatok kocsit, nekem már akkor is tetszett... :wink:

Asszem, ma már nem vennék Bergont. Vagy fene tudja...akkor csak az motivált, hogy egy jó meleg kuckó kell...Eszembe sem jutott, hogy egyszer tavasz, nyár lesz, Réka nőnőnődddögél... :D
jaimee1
 
 


Jaimee,
:D , köszi!
Ja, az esernyőre csukhatóban csak annyi a lényeg, értem! És szerintem jó a ti kocsitok, meg nem lehet valahogy "leszerelni" a téli felszerelést, hogy nyáron ne legyen melege a kiscsajnak?
sirkici
 
 


Sirki: Ja, dehogynem. Rosszul fogalmaztam. Átalakítható, csak még akkor is megtelik vele a kocsi csomagtartója + úgy is marha nehéz.
jaimee1
 
 


Lányok, ünnepnap a mai, Réka ma egy éve fogant. Legalábbis a hőgörbém szerint. :D Kép
jaimee1
 
 


Jaimme:babonából kipróbálom ezt a napot én is, hátha bejön!!! :D
Vendég
 


Sirkici köszi, na, mi ilyen szűkítőt nem kaptunk hozzá, de legalább képben vagyok :lol: Most ezt az esernyőset hanyagolom, egyelőre a másikon kéne túllenni...

Aztaaa, Jaimee, boldog évfordulót!

Nóri, drukkolok Nektek, nagyon szerencsés napállás ez a mai :wink:
Vendég
 


Sirkici, jól néz ki ez a babakocsi, milyen típusú?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Jaimee,
gratula, ez tényleg ünnepnap! És mostmár ott gügyög melletted az eredménye, hát nem hihetetlen? :lol:
Ja, igen, értem már a kocsit, a miénk is marha nehéz, de ha nem akarsz vele tömegközlekedni, akkor az autó elbirja, nem? :D

Nóri,
drukk a mai naphoz! :lol:

Gabi,
köszi, ez valamilyen Geoby tipúsú, nem egy nagy név, nem is találtam róla semmit a neten, de nekem ránézésre ez tetszett meg! :D
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltam védőnéninél, minden ok. 0,5 kg-t híztam 1 hét alatt.
Kimostam és vasaltam minden babaruhát szombaton, így már tényleg készen állunk. Nem hiszem, hogy előbb jönne, így még van 2 hetünk. :wink:

Jaimee!
Igenis, értettem. Pihenni fogok. Most már beiktattam egy délutáni alvást is a napirendbe, mert úgy tűnik a sok pipilés miatt az éjszaka túl rövid. :? :lol:

Lányok!
Nagyon édesek a gyerkőcök. Így a képek láttán már én is nagyon babáznék.

Nekünk is Bergon babakocsink van, majd ha használjuk, kiderül mit tud, és hogy jó vásár volt-e.

Nem tudtok valakit, aki eladná AVENT-es mellszívóját, egyik ismerősömnek kellene, de újat nem szeretne venni.

Íme a 38. hetes pocakfotónk:

Kép

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell, nagyon szép a 38 hetes pocak, hűűűű, már csak két hét, ügyes vagy, hogy mindennel kész lettél!

Ja, képzeljéték, jobban megnézve van ám szűkítőnk a babahordozóban :lol: Jééééééééé! -mondtam hangosan, mikor felfedeztem. Hát nem tudom, néha tényleg úgy érzem, így 33 évesen is túl hülye...szórakozott...stb...vagyok anyának :oops: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Chris,
nagyon szép 38 hetes pocak, nem hizhattál sokat összesen, mostmár meg elvileg nem is fogsz többet! :D
Akkor ti már csak vártok, olyan jó, nemsokára babázhatsz!

Bibi,
ti már akkor vettetek kocsit?
És ugyan miért lennél túl hülye, stb., hisz ezek normális kérdések, és első gyerek előtt meg pláne nem tudhatja az ember! :lol:

Na, egyébként én is most gondban vagyok már megint a méretekkel. Az olyan méretezés, hogy 0,1,2,3,... az mekkorának felel meg emigy? A neten kerestem, de nem találok sehol semmi erre vonatkozó adatot. Esetleg valaki tudna ebben segiteni?
sirkici
 
 


Sziasztok,

Én elhatároztam, hogy multifunkciós babakocsit fogok majd venni, amihez van mózeskosár, kocsiülés (hordozó), és sportkocsit is lehet belőle csinálni (esernyőre összecsukhatót). Lényeg, hogy egy kocsi végig jó legyen a gyereknek. És jó nagy kerekei legyenek amit terepen, és rossz utakon is lehet használni.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Na jó, akkor kicsit megnyugodtam, nem hülye, csak kezdő :lol: :lol:

Sirkici, fogalmam sincs, ilyen méretekkel nem találkoztam, tudod, tök kezdő vagyok :lol: :lol: :lol:

Babakocsit nem vettük meg, én is ilyen multiban gondolkodtam, két jelöltem van, csak közben kaptunk külön csak egy hordozót, ami pont az egyik jelöltömhöz való, amihez külön kellett volna megrendelni, na ehhez:

Kép

A másik meg eleve 3 részes, ez:

Kép


De így akkor felesleges is megvenni, minek kell 2 hordozó, elég a mózes meg a sportkocsi.

Bocs, csak hangosan gondolkodom, de így levezetve döntöttem. Vagy mégsem? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bibi!
Köszi a pocakdícséretet. :wink:

Sirkici!
Köszi a pocakdícséretet! :wink: 12,5 kg-t híztam eddig. És még szerintem jön is fel. Ma olyan rendes volt Apa. :lol: Tegnap voltunk egy cukiban, mentünk tortáért. Mondtam neki, hogy mennyire ennék egy fagyit, mivel nagyon sokan vártak a fagyira, és mi időre vittük vendégségbe a tortát, ezért nem tudtam enni. Ma a munkából hazaállított 4 gombóc fagyival. :lol: Hmm... De finom volt. :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell, tök ari a pocid!!!

Bíbi, ezek a babakocsik is nagyon jól néznek ki. És szerintem is felesleges a két hordozó.

Szerintetek mi a jobb a babaszobába, a halvány szín, vagy az erősebb szín. Mármint a falra. Szeretnék szép vidám szobát, csak olyan kreatívtalan vagyok. :(

Én már annyira vásárolnék. Ez egyedi, vagy normális? Tudom, hogy még túl korai és ráérek még, de alig bírok magammal. :)

Kép
Kép
gabi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?