Új privát üzeneted érkezett!

Kincsi aztaaaaaaaa jó nagy lett a pocid :lol: és mostmár elég lehet de próbáld meg kiélvezni minden eggyes pillanatot :lol:
Kiskincs lakhelye is tetszik nagyon. Hogy tervezed eggyütt fogsz vele aludni az elején, vagy egyből külön lesztek?? :lol:
Köszi :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A járgány is szupi nagyon :)

Vanda ez elég száraz anyagnak tünik, nem irigyellek. Ehhez sokat kell seggelni. Drukk :lol:

Remegős üdv, neked pedig BUÉK :lol:
Megkérdezem, igaz választ csak jövőre remélem, de úgy emlékszem ti debibe jártatok nem??
Ne írd kérlek hogy belefásultál, hisz asszonypajtásnak rád van a legnagyobb szüksége!!!! Én is úgy érzem néha enyémen hogy elfáradt, de utána van egy-egy olyan mondata amitől új erőre kapok, és tudom hogy kell egy ilyen dilinyós mint Ő. :wink:

szép estét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kincs
Szép Csodakiskincs mostani és jövendőbeli lakhelye :lol:

Tomiról kép a klinikán készült... ott is fogok szülni...

Árnika
Bal oldalon a 2d-s kép...

Vanda
hamarosan kezdhettek :lol:
Vendég
 


kincs: Nagyon szép a pocid a szoba meg egyszerűen remek.
remegős: Üdv ismét köztünk.
szmet
 
 

 
 

gigaboszi: A táblicskuba beírhatod hozzám hogy az első inszem sikertelen és a második március 31-én lesz, 2 tüszővel.
szmet
 
 


sziasztok lanyok, fiuk!

Gigi, nagyon edi a babad, mintha nevetne, tenyleg egy igazi baba, alig varom en is hogy minnel kozeleb legyek a nagy naphoz

Kincs! nagyon szep a szoba, mint szinek is es hogy mivel van fel szerelve is, a pocid is szep nagy, remelem nen nagyon kenyelmetlen, ha nem harakszol meg, meg mondanad hany kg-ot vettel fel, a mult heten a nogyogyim azt mondta hogy nem mehetek tul a 12 kg-on, de nekem megis csak 2 babom van, nem tul keves ez? edig meg nem hiztam, de majd bizti be hozom

Vanda es pasi! orulok hogy szimpi volt nektek is B.B., hogyha mar kezdhettek majusban akor azt jelenti hogy minden ok es bizti nagyon jo eredmenyetek lesz, remelem minden rendben lesz a vizsgakal is (nem irigyellek, en 2 eve fejeztem be az egyetemet de valahogy a vizsgak nem hianyoznak). Lehet minden olyan jol fog alakulni hogy a mensid ki varja hogy tedd le a vizsgakat ez utana csak a babara kel gondoljal, sok kikert mindenhez

Arnika! meg kaptam vanda meghivojat, ma sikerult regisztralni, majd teszek fel kepet is

Lanyok akik iwiv-en vagytok, hogy tudlak meg talalni titeket? tudjatok en nem vagyok nagyon jo ilyen dolgokban, kicsit szegyelem magam hogy mindig kel segidcseget kerni :oops: :oops: :oops:

Szmet! orulok hogy nincs tulstimu, nagyon szoritok hogy minden jol menyen +++++

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Kincs, micsoda pocak! És Kiskincs lakhelye és járműve is mutatós :)

Gigi, édi a kis pocaklakó :) Van magándokid? Kinél fogsz szülni?

Vanda, hajrá vizsga és kezdés!!!

Aninak DRUKK!!!!

Árnika, Timi, ti most hogy álltok?

Móni, a munkával csak lightosan...

Rólunk: most hétvégén töltöm a 12. hetet, jövő héten még a Kaáliba megyek, onnan B.B felvisz UH-ra, ezt már nem ő csinálja. Egyébként ez a 12. heti UH is hüvelyi??
A védőnő addig elküldött fogorvoshoz és a belgyógyászatra. Az OTI-ból elzavartak, hogy oda beutaló kell. De honnan?? Nektek hogy volt? Kérdeztem a vér- és vizeletvizsgálatot, a védőnő azt mondta, akkor menjek, ha megvan az UH eredménye. Nektek is így volt?
mazsi02
 
 


Moni: Engem úgy találsz meg az iwiwen hogy a becenevem szmet és Gulyásné vagyok.
szmet
 
 


Kincs!
Szép a babaszoba. :lol: És jól néz ki a pocid is.

Móni!
Megvagy! :lol:

Mazsi!
Beutalót a házidoki ad. A fogászattal tulajdonképpen még ráérsz. Véz-vizelet: UH után nézik. Még valami: nem tudom, hol dolgozol, de ha van nálatok üzemorvos, akkor az ő belgyógyászati vizsgálatát is elfogadják, legalábbis nekem elfogadták. Most az EKG-mat is ő csinálta.
A 12. heti UH nekem nem hüvelyi volt, csak "sima".
vovanda
 
 


Hali!
Beszéltem Anival. Folyamatosan kap gyógyszert, hogy a babák még bent maradjanak. Szombaton tölti a 35. hetet, akkor fokozatosan leállítják a gyógyszert és jöhetnek a manók. A rossz hír az, hogy sajnos harántba fordult mind a két baba, így valószínűleg császár lesz.
vovanda
 
 


Köszi Vanda :wink:
Nincs üzemorvos, és egyébként az OTI-ban a "sorszámadó" hölgyike küldött el, és ő azt mondta, a nőgyógyásztól kell beutaló :shock:
Fogászaton már voltam.

Móni, nekem is 10-12 kilót mondtak, de nadrágokat már nem tudom begombolni...
mazsi02
 
 


Hali!

mazsi nekem beutalót a védőnőm ad,amit a házidokitól kap!
De beutaló nélkül szinte mindenhol elküldenek!!!
a betöltött 12.héten már hasi uh-van!
Vérvétel és vizelet azt hiszem nekem is 12.hetesen volt..de a védőnőtől kaptam papírt amin minden vizsgálat szerepel/melyik héten kell csináltatni

Demoniq nekem max 10kilót mondott a védőnőm hízásra, és most 8kilónál tartok. Sztem ikreknél más,és azért az alkat is befolyásoló!!
Az első hónapokban én sem híztam de a nacik hamar kényelmetlenek lettek,főleg estére..így hamar kismami nacikat kezdtem venni..a C and A -ban türhető áron lehet vásárolni...meg kínaiban vettem farmert itthonra 3000-ért.

Aniékat puszilom és drukk!
Vendég
 


Csajok!

"A védőnő az a személy, akit meghallgatunk, bólogatunk és aztán csináljuk úgy, ahogy gondoljuk.":D Az idézet 4 gyermekes nővéremtől származik. Ami az "előírt" súlygyarapodást illeti: a védőnők valóban azt mondják, 10 kiló és egyik-másik még morog is, ha az "elvártnál'" többet híztok. Mindenki más, sőt minden egyes terhesség más. Én kb. 13 kilót szedtem fel, ebből viszont nem tudom, mennyi volt a víz, merthogy a végére elég rendesen dagadtam. Alkattól, génektől sok mindentől függ. És ikreknél valószínűleg más a helyzet, hiszen két baba van, két lepény, ami azért már így magában elég szép súly. Ne emiatt aggódjatok.
vovanda
 
 


sziasztok

Móni Vanda oldalán én is levadászlak és akkor bejelöllek.
Ha szeretnél valakit megtalálni felül van olyan írva hogy keresés,klikk, beírod a nevét, és ha fent van iwiwen akkor megkeresi és bejelölheted, bárkilehet, ismerösök, barátok, rokonok. Az összetett keresésnél több adatot is megadhatsz arról akit ismersz, és így könnyebb megtalálni.

Anit én is puszilom, és drukkolok.
Vanda neked köszi foylamatos hiradózást. :lol:

Kérdés SOS hogy tudok ide beírni szinváltoztatással, hiába jelölöm ki, mire berakja már normál modon jelenik meg. :twisted:
No és szerettem volna nektek bemásolni ide egy linket, mit jelöljek ki?? :roll:

szép estét midenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Móni bejelöltelek, pedig már kezdtem pánikba esni mikor megláttam mennyi ismije van Vandának. :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Nem kell pánikolni, Pasinak kétszer ennyi ismerőse van... :lol:

Többiek: Móni beírta becenévnek a nickjét, szóval az alapján megtalálható. Meg hát Mónika az ismerőseim között kb. 5 van.
vovanda
 
 


Reméljük hamarosan mindenkiről a hiradó fog menni :D
Aninak üzenem hogy két tüszim.
Ma megyek uhra kíváncsi vagyok remélem nem lesz túlstimu. Hétfőn inszem. MOst legalább 2 napig feküdni fogok.
szmet
 
 


nálunk itt Miskolcon a skálába is rengeteg kismami felső van mostanában. ÉN kabalából már vettem is egyet. Remélem hamarosan használni is fogom. :D :D :D :D
szmet
 
 


Sziasztok

Szmet a túlstimutól ne félj, ahogy Kincs is írta ahhoz ez a két darab tüsző kevés.
Nem kell ettől ennyire parázni.

Kérdésemre senki nem tudja választ??? :roll:

Vanda te szoktál vmikor aludni??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


szisztok!
hat a kilokat majd meg latyuk, a fontos az hogy jol legyenek a babak
a nacik nalam is kezdenek feszesek lenni, de meg nem vettem kismami rucit, varom a meleget, majd mikor megyunk ro-ba, majd szejel nezek debiben is

sikerult lasak egyeseket az iwiwen, ja Arnika amit nem tudtam az iwiwen vegulis ra jottem...

puszika mindenkinek, de plane Anieknak

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Totális elkeseredés lett urrá rajtam. Nem nőnek a tüszőim megálltak 15mm nél így a doki keddre tette át az inszemet és még 2szer 75 gonal kell szúrnom. Nem tudom így lesz e ebből valami.
Érdekes a clostytól legalább lett egy 18mm. Hát nem tudom tanáncstalan lettem.
szmet
 
 


Árnika drága!
Második hete kelek majdnem minden reggel 4-kor, hogy tanuljak. Sajnos máskor nem tudok, mire Manó este elalszik, addigra hulla vagyok, nem fog az agyam. Jelzem, tegnap este (ahogy szoktunk) odabújtam Balu mellé altatni. Ez volt este 8-kor. 9-kor jöttem ki tőle és a párom közölte, hogy fél 9 körül benézett, Manó még ébren volt, én már nem... :oops: de ez van, ki kell bírni.
A kérdésedre nem tudok felelni, majd talán Pasi.

Szmet!
Fel a fejjel! Még sokat nőhetnek.
vovanda
 
 


Sziasztok!
Tegnap majdnem írtam ide egy szép, hosszú levelet, de töröltem véletlelül. A kedvem is elment, olvasni amúgy is jobban szeretek.

-Mindig is Pestre jártunk. Az, hogy ide kerűltem a véletlen műve.

-Köszi!

-Nem könnyű itt a férfiak élete!

Szép időt és pihizős hétvégét!
remegõs
 
 


Remegős!
Kicsit faggatnálak, ha nem haragszol. Nálunk a pasimnál van gond. Kicsit visszaolvastalak és láttam, hogy nálatok meg mind a kettőtöknél. Azt szeretném tudni, hogy te mint pasi, hogy éled meg ezt az egészet. Már túl azon, hogy szarul. Meg hogy szerinted én mit tehetek azért, hogy a párom ne egye magát annyit. Bűntudata van, mert "miatta" engem "kínoznak". Előre is köszi.
vovanda
 
 


Kedves Vovanda!
Öszintén? Először rohadtszar volt, utánna csak rosszabb.
(ez egy kicsit nyersre sikeredett, de ez a lényege)
(ja, utólag vicces is ha a sok gumira gondolok)
Azt, hogy mit tehetsz a párodért nem tudnám megmondani, mert nálunk igen hamar visszabillent a mérleg nyelve. :(
Az bisztos: ne akarj beszélni róla ha Ő nem akar.
remegõs
 
 


Remegős!
Nem szoktam erőltetni. Amit látok nála: a volt felesége nem nagyon foglalkozott azzal, hogy ő mit érez. Egész konkrétan: le se sz...ta.
Igazából nem rágjuk a témát, inkább arról beszélünk, hogy fiú lesz, lány lesz vagy mi lesz, ha ikrek. Szóval próbáljuk pozitívan.

Többiek? Napoztok? :lol:
vovanda
 
 


hello!

Vanda! a ferjem azt mondta hogy vegyel neki egy uj szamitogepet :lol: :lol: :lol: szerintem ezt inkab sajat maganak kivantavolna...
szerintem a ferfiak meg nincsenek nagyon hozza szokva a meddosegi problemakhoz, altalaban a ferfiak minden nap kepesek a fogamzasra es a nok pedig csak 3-5 nap/ho ez szinte 10 szer kevesebb lehetoseg mint a ferfiaknal es szerintem a nok valahogy jobban viselik el vegul is a meddoseget, nem akarok senkit bantani, en 10 evig eltem azzal a felelemel hogy vajon majd sikerul a baba (mivel pete feszkeimel voltak problemak) es biztosan a sok ev alat sikerul nagyon nyugisan el viselni hogy talan nem vagyok teljesen egeseges viszont a ferjem csak egy jo eve tudja hogy a problema nala volt amire elege roszul reagalt, de lehet azert is mert mar 2 eve probalkoztunk es minketten nagyon akartuk mar a babat, llehet ha 20 evesen tudja meg konyebben eli at mert akor nem let volna anyira surgos a helyzet, eleinte nem akart rola beszelni es nem akart donnoros lombikot sem, mintha nem lett volna semijen lehetosegunk tovabb, de utana persze jobban at gondolta es vegul is o jobban sietette az inszemet, sajnos szerintem nincs olyan amit te mar ne mondtalvolna pasinak amitol jobban erezne magat, o sajatmagaban kel rendeze ezt a heyzetet es vegul is szerintem nem kene buntudatja legyen, mert a babat mindketten akarjatok ami majd teljesen ki kerekiti a boldogsagotokat, ha forditva lett volna o is mindent meg tenne hogy legyen kozos baba...
lehet sok a zagyvasag de en igy erzem hogy tortent velunk, biztos mindenkinel mas, nem vagyunk egyformak, de szerintem a legyeg hogy az embernek men lehet buntudata valamiert amit nem sajat maga tett, a meddoseg is egy betegseg mint az alergia vagy vese nem mukodes stb
kivanom nektek hogy minel elobb jojon a baba/babucik...
ja es a sok buntudathoz szerintem a volt feleseg is adot egy lokest... bizti bele magyarazta vagy ereztette vele hogy pasi miatt nem minden ok es o szegeny menyi mindent kel meg tegyen a babaert... pasi nem haragszom meg ha el kuldesz f...be :wink:
vanda es a vizsgakra nagyon csodallak hogy megis tudsz keszulni, en annak idejen 7-15 ig dolgoztam, utana jartam az egyetemre es mikor vizsga idoszak volt delutan tanultam, este sosem fogot a fejem de nekem nem volt gyerekem akit nem lehet csak oda tenni hogy a maminak kel tanulni, sennem foztem sennem takaritottam, egy igazi csoda aszony vagy

szmet! ne csugedj, meg noni fognak a tuszik, szoritunk nektek is

most muszaj hogy valaki meg jojon a jo hirekkel, maganyos vagyok a roszuletekben :lol: faj a fejem, a hasam es hanyingerem is van, persze minden amit eszek visza jon, meg jo hogy nem rokaztam, szerintem csak az hianyzik, kerdeztem a ferjemtol hogy bir el viselni enyi problemaval

puszi mindenkinek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Kösz. :oops: Nem olyan nagy csoda ez, este nem tudok tanulni, szóval marad a korán kelés. Muszáj hogy sikerüljön a vizsga, mert elég drága, nincs kedvem még egyszer kifizetni. :P

Ami pasit illeti: a volt felesége akkora titokként (szégyenként) kezelte a lombikot, hogy még a közvetlen család sem tudott róla. No comment. Szóval ez is dolgozik.

További napsütéses hétvégét mindenkinek! :lol:
vovanda
 
 


sziasztok!
móni: el akartalak küldeni a fenébe, de megmentett, amit vandáról írtál, hogy ő egy csodálatos asszony...és ez igaz is:-))))
(remélem, nem vetted komolyan és nem sértettelek meg) ;-) :roll: :twisted:
1szálpasi
 
 


pasi! nem sertodtem meg... en ki fejtettem amit gondoltam, ti is meg tehetitek ezt rolam :lol: :lol: :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


a legnagyobb baj az, hogy AZ ESZEMMEL tudom, hogy igazatok van.....csak hát ugye nem mindig az esze irányítja az embert....
1szálpasi
 
 


Szorítsatok holnap reggel nekem akkor lesz az inszeminációm.
szmet
 
 


Sziasztok

Hol vaaaaaaaaan mindenki?????? :lol: Csak én tespedek itt, mint lusta disznó. :lol: :lol:

Szmet drukk

Móni én szivesen társulok hozzád rosszulétek terén :lol: de csak ha pocaklakók okozzák. Nem tudsz felrakni képet babáidról?

Vanda neked kitartás okos nagylány vagy, mikor lesznek vizsgáid?,

Kéretik egy kis drukkolás péntekre, no nem babaügyileg de azért rám fér!!
Látjátok holnap már elseje, és Ani még 3:1-ben, mondtam én(ügyi csajszi) Tudom hogy még hátra van pár óra a hónapból, de nem fog szülni márciusban! :lol:

Kincs lassan te is következel, már alig várom hogy láthassam Kiskincset.

Régen jelentkezők merre jártok: Kjaja, Mazsi, Ebba???

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
A szakvizsga-bizottság titkársága annyit mondott telefonban, hogy ápr. utolsó hete és hogy kiküldték az értesítőt. A pontos dátum abban lesz. Enyhén szólva hulla vagyok, de ki kell bírni.

Mi lesz pénteken???
vovanda
 
 


Vanda egy felvételi vizsgára megyek fejtágítás céljából, ami ˇenyhénˇ érinti a te szakterületed egy részét.
Remélem sikerül.
Úgy szerettem volna becézve írni a nevedet, de tudom hogy borsózik hátad tőle, azt meg mégsem írhatom hogy - Cicám ne izgulj, ügyi vagy. :lol: :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ne izgulj, ezt Pasi szorgosan mondogatja. :lol:
Csak ügyesen és várjuk a beszámolót.
vovanda
 
 


túl vagyok az inszemen jobbak az esélyek, most fekszem
szmet
 
 


hahóóó!!! mindenkinél kiment az áram??? :P
vovanda
 
 


Vanda talált, süllyed, nálunk tényleg nem volt :lol: :lol:
Írok privit

De én bevallom őszintén hogy már nem igazán szeretek úgy írni ide, mint régen :(
valami megváltozott ezen a topikon. Nekem Ani is nagyon hiányzik.
Van aki kismami lett azért nem ír ide mert úgy érzi a többivel szemben nem fair, van akinek szar a gépe , van aki nem tud mit írni magáról, aki lusta :twisted: , és aki csak magáról tud.
Úgyhogy...... :(

Móni neked írtam iwiwre :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


így ennek a fórumnak nem sok értelme van :(
szmet
 
 


ennek a fórumnak szerintem a lényege az hogy mindenki megossza egymással a BABÁVAL kapcsolatos élményeit.
szmet
 
 


szerintem ani fog írni, ha kijönnek a kórházból. fel a fejjel. ja, és 30-án lesz a vizsgám, ennyivel már okosabb lettem.
vovanda
 
 


Ja és még pár gondolat az előzőhöz. Szóval szerintem a kismamik is nyugodtan írhatnának, én spec. örülnék, ha többet tudnék róluk.
Pasival nem tudok mit tenni, igyekszem írni helyette is, de ő tényleg lusta. :P Pedig olvas rendszeresen.
Én meg rágom a körmöm és várom, hogy levizsgázzak és kezdhessem a szurikat. Brrr.
Ami meg az áramkimaradást illeti: hiába, már többen is boszinak tituláltak. :oops: Ha valaki seprűvel cikázik az égen, nyugi, csak én vagyok. :lol:
vovanda
 
 


kikérem magamnak!
én igenis lusta vagyok!:-)))
de olvasgatok szorgalmasan, ahogy a kis boszim írta.....
1szálpasi
 
 


sziasztok!

mert van mindenki enyire letorve, szerintem van mikor jo sok olvasmany van, szerintem a tavasz kicsit szediti az embereket, en delutan csak aludnek ha tudnek... most ferjecskemet kel apolni, 39° laza van, de kel vigyazak hogy ne kapjam el tole...

Arnika! szoritok pentekre, remelem nagyon ugyi leszel es igazad volt Aniekal kapcsolatban, mar aprilis van es szerencsesen meg 3 az 1 ben vannak. Persze hogy a roszulletre ugy ertetem hogy pocaklako miatt, ez meghivas mindenkinek....

Szmet! nagyon orulok hogy jobbak ma a lehetosegek, lehet te vagy a kovetkezo??? piheny sokat...

Vanda! meg van egy honapod hogy tanuljal, sajnos ilyenkor nagyon hamar telik, de bizti mindek rendben fog menni, tedd oda pasit takaritani, fozni, mosni stb

pasi! en okos tojas vagyok magyarazni (szerenyen :lol: :lol: :lol: :lol: ) de en is ugyanugy vagyok az eszemel mindent ertek csak a elet fontos dolgaiban nem az eszunk szerint cselekszunk, szerintem etol meg szebb az elet hogy nem csak ugy hidegen elgyuk pilanatainkat.

aki akar baba kepet latni, van egy az iwiwen, de lehet nem sokat lehet belole meg erteni

es ne zarjatok le a topikot, en meg akarok jonni

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!

Pasi isteni melegszendvicset tud főzni. :D És porszívózásban is egész jó, viszont a mosást nem bíznám rá (összemosná a piros pólót a fehérrel ) mosogatni pedig nem hajlandó. Mindig mondom neki, hogy ebből mosogatógép lesz. :P
vovanda
 
 


moni: köszi.
És neked milyen a kismamis élet?
szmet
 
 


Félreértés ne essék, nekem nincs rossz kedvem, ˝csak ˝a véleményem írtam le!!
Én is szivesen venném régiek írását. Sőt igaz már keresztül mentem, megyek egy pár dolgon, de azért bárki érzéseit, véleményét szivesen veszem.
Ja és lustát nem Pasira értettem, de Ő is az :lol: :wink: hiszen ő testi oldaláról nem tudja megközelíteni ezt :wink:

Vanda tudom hogy boszi vagy :lol: :lol: légyszi bosziskodjál nekem péntekre is. Azt pedig nem igazán akarom hallani tőled, hogy be vagy sz..rva az injekcióktól :twisted: semmiség de komolyan!!!!szivesen segítek esetleg majd ha gondolod akár elméletben, akár gyakorlatban.

Móni a képek miatt írtam neked iwiwre, megnéztem babáidat és veszek méretet :lol: nagyon szép, és csinos csajszi vagy. Ani után -olyan vagy mint egy szinésznő. :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

Csak őszintén a véleményekkel... :lol:
És lehet, hogy élek a lehetőséggel szuri-ügyben. Van egy drága barátnőm, neki a térdszalagszakadása után véralvadásgátlót kellett a hasába szurkálni. És természetesen (két orvos gyerekeként) pokolian irtózik a tűtől. És megcsinálta! Szóval most azzal biztatom magam, hogy ha neki ment, nekem is fog. Nem a szúrástól félek, attól viszolygok, hogy MAGAMAT kell szúrni. Hiába, nyúl vagyok. :oops:
vovanda
 
 


hehe....vanda...te nyúl? és tudod, mit csinálnak a nyulak egész nap?:D
árnika és mindenki: igen, bevallom, lusta vagyok, de legalább nem tagadom....és abban is igazad van, hogy a három betűs titkos ügynökségekhez (nfs, dns, nst, hcg ....fbi, cia és kgb után szabadon:D) nem is nagyon tudok hozzászólni. de olvasni mindig olvaslak titeket....mint a nagy tesó...figyelek,-)
1szálpasi
 
 


A nyulak? Zabálják a répát, kedves pasi. Meg a lucernát... :P
A csajoknak fordítok: a különböző hormonok rövid neveit aposztrofálja a drágám titkosügynökségnek. És hát ez a rész olyan nagyon nem köti le. Hiába, pasi. Nem lehet mindenki tökéletes. :lol:
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?