Új privát üzeneted érkezett!

Eddig mindig elindultunk 6 óra körül, hogy 1/2 8 körül már ott legyünk. Szerintem holnap is így megyünk, mert hiába lesz ünnep, a BMC-ben sokan leszünk. És szeretnék mielőbb bekerülni :)
bessy76
 
 


Bessy!

millió tüszőnövelő drukk megy neked holnapra :lol:
Tapolcán nem vették ma fel a tel-t :(
Vendég
 


Vicuska
Köszi!
Nem baj, majd kedden tudsz beszélni velük. :wink:
Most biztos neked is lassan megy az idő... :?
bessy76
 
 

 
 

Bessy!
msn?
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!!

Kriszta&Réka :)
Vendég
 


Kép
Vendég
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok! :D

Először is:
Kellemetes húsvéti ünnepeket!
Vicuska
A bank jogásza felvilágosított minket, hogy mit kell beleíratni a szerződésbe, hogy ha esetleg mégse jönne össze a hitel, akkor a foglalót vissza tudjuk kérni.
RL mit mondott? Megcsinálja a vizsgálatokat?
Még mindig nagyon szép a kertetek. Jól látom a mimózafát? ;)

Ágica
Sajnálom a popsipirosodást. Javult már helyzet?

Chrissyy
Gratula az új kocsihoz! Az octavia nagyon szép (és nagy).
Mikor lesz meg?

Bessy
Gratula a tüszőcskékhez! Csak így tovább! ;) :D
A gyógybogyók árán lehidaltam. :shock:

Ani
Április mindjárt ittvan. :)
Apa tegnap délután legózott a kisággyal. Kiderült, hogy a legfontosabb része, az alsó kerete, hiányzik, még anyósék padlásán van. Holnap visszük el a többi "alkatrész" mellé.
Megnéztem, telihold is volt aznap, mikor fél éjszaka nem aludtam. De apa is álmatlanul forgolódott.
Örülök, hogy szimpatikus volt BB. Az tény, hogy a kórházban bazi meleg van. Viszont van légykondi is, ha májusban nagyon meleg lenne. :)

Judy
Ha egyszer Elemér lecserélésre kerül, akkor vagy maradunk a Vectránál vagy benevezünk egy Zafirára. :)
Milyen típusú kocsira gondoltatok?

Alexa
Ügyes vagy, hogy tojást festesz. Nekem valahogy nincs hozzá türelmem.
Hiába pakoltam össze, apa hazajött és ismét úgy néz ki a lakás, mintha tornádó söpört volna végig. :?
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinek kellemesen tellnek az ünnepek.

Mindkét oldalon 1-1 10mm-es tüszőt látott 2-2 8mm-es, meg több 5mm-es volt. Azt mondta, hogy ez silány, meg a labor eredmény is ez mutatta, úgyhogy emelt az adagokon. Remélem hatni fog. Kedden újra kell menni. A mnyh 8mm.

Ma már az én dokim volt és írt fel Merional receptet, mert ugye így kevés az amit a másik doki felírt és a Déli patikába mentem kiváltani. A lényeg most jön: nagyon meglepődtem, hogy ezek a gyógyszerek szabadárasak lennének?? A János patikájában az 5 Merionalért 6.500 Ft-ot fizettem, ma a Déliben a 10 dobozért 5.800 Ft-ot! :shock: Tehát a Jánosban több, mint a duplája! Kész rablás! :evil:
bessy76
 
 


Egy kicsit nyafogok...
Pénteken teljesen belegabalyodtam a gombolyagaimba. Ez a házügy egyre bonyolultabb... Az ingatlanközvetítőtől tudtam meg, hogy más is versenyzik a házunkért, de még nem adta el. A tulaj valami barátja pályázna még. Az ügyvéd is egyre vadabb dolgokat csinál. 2 hete azt mondta, hogy jó lenne, ha eljönne a hitelügyintézőnk, mert nem tudja, hogy a bank milyen dolgokat kér a szerződésbe. Erre pénteken felhívtam, hogy megvan a jogász, tud vele egyeztetni. Majd visszakérdez, hogy nem érti minek kell, mert ő tudja mit kér a bank.
No, itt elhagyott a józan ész.... Akkor tudja vagy nem?!?!?!?!?!?!?!
A tulaj is bénázik, az ügyvéd is csinálja a műsort.... Már oda jutottunk, hogy jobban járunk ha visszalépünk, a manus meg dugja fel magának a házát.
Kedden elmegyek az ügyvédhez, aztán ha nem bírnak magukkal, akkor lelépek a fenébe, nem ér ez annyit. A hitelminősítésünk megvan, már küldenék az értékbecslőt, ezek meg itt csinálják a műsort. Nem hiányzik ez nekem.....
Van 1 másik ház, azt igyekszünk kedden megnézni...
Kedd este már okosabbak leszük, hogy új albit keresünk vagy sikerült majd a költözködés.

Vége a nyafogásnak.... :)
Vendég
 


Bessy
Ne vadíts!!! A vényköteles gyógyiknak mindegyütt ugyannyinak kellene lenni... elméletileg.... :roll:
Vendég
 


Ma voltam barátnőmnél babát látogatni. Denike nagyon édes, de épp fájdogált a pocija. :( Persze azért kaptam nyelvnyújtogatást és mosolygást is. :) Hatalmas nagy fekete haja van. Nyáron majd tudnak Titababával játszani. :D
Vendég
 


Szilvi
Ennyire köcsög a tulaj?? Mégis mit akarhat, hogy licitáljatok? Az ügyvéd is érdekes.
Lehet, tényleg jobban járnátok a másik házzal, de egy másik ügyvédet is nézzetek. Ennyi idegeskedést nem ér meg...

Igen, eddig én is úgy gondoltam, hogy a receptesek egy árban vannak :roll:
bessy76
 
 


Bessy
Ami biztos, ehhez az ügyvédhez többet nem megyek. Sikerült bemutatnia magát. :?
Szidom is a fejem, hogy nem a saját buksim után mentem és kerestem volna egy általatok ajánlott ügyvédet. Lehet, hogy most nem enném a kefét... No, majd összerakom a gombolyagom. :)
A tulaj meg jó lesz, ha nem pattog. Neki érdeke, hogy megszabaduljon a háztól, meg anyukától. Nekem annyira nem sürgős, van még egy csomó eladó ház...
Nagyon drukkolok, hogy jó legyen a keddi UH.
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

Minket is hazahozott a nyuszi! :lol: :lol: :lol:

Kép
tand
 
 


Most még egy kicsit fáradt vagyok, de majd jövök képekkel és részletes beszámolóval.

(csak mellékesen jegyzem meg, hogy Gréti csak eszik és alszik :wink: )
tand
 
 


Andi :D

Máris hazaengedtek?! De jó! :)
Várjuk a képeket és a beszámolót. :)
Vendég
 


Szilvi
Hát ez az! A tulaj érdeke. Úgyhogy nem bunkózni kellene, hanem körbeugrálni benneteket. Hát, vannak ilyen ember is azt hiszi, hogy csak ő kínál eladó házat. Megérdemelné, hogy ne vegye meg senki.
Köszi a drukkot! :wink:

Tand
Örülök, hogy máris otthon vagytok!
Várom én is a sztorit és a képeket. :wink:
bessy76
 
 


Bessy
Megnyugodtam, hogy nem csak én látom így a helyzetet. Kezdem úgy érezni, hogy mi köszönjünk meg, hogy megvehetjük a házat... Kisnyulat!!!! :D
Apa épp padlásozik. Kíváncsi vagyok mit talál még a kiságy alkatrészen kívül. Meg ugye képet kellene csinálni a Titababa-lakról. :)
Vendég
 


Lehet, talál még valami kincset. :lol:
Pocakra kíváncsi vagyok! Rég raktál. :wink:
bessy76
 
 


Tand!
Örülök,hogy otthon vagytok! :D
Én is kiváncsi vagyok,a történetre,és képekre annál jobban :D
Bessy!
Nagyon drukkolok keddre! :D Ez a gyogyi sztori tényleg érdekes! :roll:
Szilvi!
Kiváncsi vagyok tényleg sikerül e a kinézett házat megvennetek! :)
Voltunk ma bent mi is a barátnőmnél,nagyon édi a kisfia! :lol:
Meg taliztam Szilvivel is(szülésznőm),háát,nagyon tetszett neki Bencus,képzeljétek,még a szülőszobába is bevitte megmutizni! :D
Ja ma amugy nagy pangás volt,egy 16 éves vadruca(férjem így hívja az etnikumot :lol: )volt bent,elfolyt a magzatvize,és ott hisztizett,meg meg akart szökni! :roll:
Azért nem semmi milyen emberek vannak! :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok! Jó estét!

Vicuskám, sajnálom hogy nem vették fel a telót, de már csak a holnapot kell kibírnod. :) Utána meglesz az időpont és neketek is beindul mint Bessyéknek.

Szilvi, sajnálom hogy ilyen nehezen megy a házügy. Tapasztalatból tudom hogy ez ilyen, nekünk is sok gondunk volt.
Kérünk képet ám a Titababa lakról (a jelenlegiről is és a jövőbeliről is :) )

Bessy, drukkolok hogy az emelés segítsen a tüszőcskéken. Ez a gyógyszeres sztori nagyon durva. :evil:

Tand, de jó, már otthon is vagytok? Szupi hogy Gréta baba jó kislány. Várjuk a beszámolót és a fotókat, amint lesz kis energiád.

Andesz, nagyon rendi lehet a szülésznőd :) Te jó ég, 16 éves, hisz még maga is gyerek. Sajnos az élet mindig olyanoknak ad kisbabát akik meg se érdemlik.

Tegnap sikerült valami olyat ennem amitől egész este csikart a hasam. Szar volt az éjszakám, mert nem tudtam mi van. Féltem hogy nehogy Roninak baja legyen. Hagytam még időt magamnak. Gondoltam ha ma se javúl elmegyek az ügyeletre. De édesanyám husilevese rendbetette a pockost. Du. meg aludtam egy jó nagyot (ha már este nem tudtam). Tehát most már minden szupi :)

madiani
 
 


Megvan a kép, most próbálom belegózni....
Vendég
 


Ani!
Tényleg nagyon rendi a szülésznőm,cejjetem is nagyon!!! :D
Mikor megfogta Bencust,mondtam is,hogy ezekben a kezekben volt életében legelősször! :D
Vigyázz Magadra(tokra)!Nekem is már a végén,nagyon oda kellett figyelnem mit eszem,mert a nagyon fűszeres,meg puffasztó dolgoktol,rosszul voltam! :?
Huuu,már Te is 30 hetes vagy... :D
Nagyon röpül az idő!!! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szilvi!
Hajrá,a képet még megvárom,aztán megyek fürcsikézni,Bencusom már alszik! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép
Vendég
 


Húúú Szilvi!!!
Van ám pocak! :D
Na mentem csicsikázni! :)
Rémálom mentes jó éjszakát Mindenkinek!!! :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Bessy
Előkerült egy normális pelenkázó, rá tudjuk szerkeszteni a kiságyra. :)
Van még egy átalakítható etetőszék, de ez nem mostanában kell Titababának. :D

Andesz
Nem tudom mi lesz a házasmóka vége.... :? Nagyon tetszik, örülnénk ha meg tudnánk venni, de azért nem mindenáron... :?
Ez a vadruca nagyon tetszik. :lol: Az eljárása kevésbé. :? Nem értem miért akar elszökni, a gyerek akkor is elő fog kerülni.

Ani
Örülök, hogy meggyógyult a pocid. Csak óvatosan a húsvéti sonkával. :)

A kép most készült, a fejszerkezetem jobb kihagyni. :D
Vendég
 


Andesz
Jó éjszakát! :)
Vendég
 


Sziasztok!!

Szilvi

Te hogyhohy netközelben vagy?Biztos lemaradtam:)
Nagyon szép nagy a pocakod,jó hogy tettél fel képet.A gombolyagos szövegeden mindig olyan jókat mosolygok viszont nagyon sajnálom hogy így kifogtátok ezt a lakás dolgot..az ügyvédet stb.Nem lehetne keresni egy másikat?Vagy már elment a kedved tőle?

Tand
Jó hogy itt vagy majd mesélj és várom a képeket én is nagyon!

Bessy
Ez a gyógyszer dolog nem semmi..nem lehet hogy elnéztek valamit?Mert azért akkora különbség az már durva...ja és persze drukk ezerrel te tudod úgyis! :wink:

Ani
Örülök hogy a húsleves helyretett (nincs is annál jobb) de tényleg óvatosan a kajával!

Képzeljétek mióta megvan a Réka azóta most aludtam egyhuzamban először 8órát..apa este bezavart a hálóba ő meg kinnt aludt Rékával a nappaliban és ő etette,tisztába tette stb.egész éjjel..én meg úgy beájultam és reggel fél8kor kimásztam és ott aludtak a kanapén összebújva..annyira drágák!Apa nagyon tündér mázlim van vele!Ma már visszakapom az ügyeletet apának is kell pihennie..főleg mert ő megy minden hajnalban melózni.Szóval ezt hozta nekem a nyuszit..egy nagy adag alvást :P

Szép álmokat lányok!
Vendég
 


Krixta
Gratulálok a nyuszi-ajándékhoz! :)
Apa szüleinél vagyunk, itt van net, azért tudok egy kicsit garázdálkodni. :)
Nem tudom mihez is kellene kezdeni ezzel a házzal... Alszunk rá egyet-kettőt....

Lassan pizsiosztás!
Mindenkinek jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok.

Na végre tudok egy kicsit jönni.Csak el ne kiabáljam!! :wink:

Bessy, hihetetlen, hogy ilyen különbség lehet a gyógyszertárak között!!!!!!!! :twisted: Tüszőnövesztő drukkokat küldök neked!! Igyál sokat, és bár nem tudom, hallottad-e már tőlem, vagy valakitől, de a termálvíz csodákat tesz! Én is, -vikike, és Ani is termálvizes "áztatás "után lett babás! Holnap ugorjatok el pl. Balatonszabadiba, a Galériusba!! Király hely, gyönyörű, nincs is messze! Vagy akár Agárdra, hátha segít!

Vicuska, hajrá Tapolca! Beindul a gépezet, csak nehogy ikrek legyenek! :lol: Bár, ahogy az egyik ismerősöm mondta: legalább egy "kosszal" megvan! Bár én nem kívánnám az ikreket, egy babát is elég rendezni!!

Andi, üdv újra itthon! Remélem Grétád nem lesz pocifájós! gratulálok mégegyszer!

Krixta, nagyon rendes apa!!! És mit evett Réka éjszaka? fejtél le tejcit, vagy tápszert??

SZilvi, ez a házmizéria........ sosem lesz már vége? Jó lenne még a szülés előtt pontot tenni a végére, nem semmi, hogy nem akar ez nektek összejönni. Ja, megírod priviben, ki ez a balf... ügyvéd?? Szép nagy pocid van már, nem nehéz??? :wink:

Ani, én gyógyhúslevesnek hívom, amit anya szokott csinálni, tényleg rendbe tudja tenni az embert. Élvezd ki még a kajákat, amíg lehet, mert szoptatásnál nagyon leredukálódik az ehető kategóriába tartozó kaják száma! Én nagy babletykós vagyok, imádom, de mostanában nem ehetek, prüntyőkével nem szúrhatok ki. Nem beszélve másik ezer kajáról... de nem baj. Valszeg a tegnapi sonkaevés is betett neki. illetve inkább a főtt tojás. ma egész nap sokszor keservesen sírt, nem akart összejöni neki a puki. de taláán estére megoldódott.... most alszik a drágám! Délután mi is aludtunk, hullák voltunk apával.

Andesz, tetszett a vadruca kifejezés. :wink: valaki mesélte, hogy a vadrucák vajúdás alatt a férjük "cerkáját", és az anyucikáját emlegetik végig....Hogy akkor kellett volna megdögleniük, amikor a cerkájukkal............ , sőt, amikor az édes anyjuk megszülte őket.... :wink: :lol: mindenki el tudja képzelni, mire gondolhatnak... :P

Na, lelépek csicsikázni, amíg alhatok...
Jó éjt mindenkinek, babás álmokat! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata
Geri hány óránként kel fel éjjel?Hogy bírod?
Réka kap tápszert is meg anyatejet is..sajna apad a tejem mert a kórházban rögtön cumisüvegből etették (én hozzá sem érhettem) aztán mire megendték hogy szoptassam nem volt hajlandó szopizni mert ciciből ugye nehezebben jön..aztán itthon is próbáltam mindig de csak sírás lett a vége..és mivel csak fejtem így elkezdett apadni..most már rákapna a cicire meg szívja is de már olyan kevés tejem van hogy amiatt sírdogál..én már kisírtam magam emiatt,nagyon szerettem volna szoptatni sokáig de sajna hiába..ráadásul sokan lenézik azokat a babákat akik tápszeresek..pedig sokszor nem tehet róla egy anya.Na mindegy ez van.:(

Én még megvárom míg Réka felkel,apa elvonult aludni..:)

Szép álmokat!
Vendég
 


Szijasztok!
BOLDOG NYUSZIKÁT!
Önzően először magunkról. Még egyben vagyok...nem hozta a nyuszika...még. Tegnap éjjel ébren voltam annyira görcsöltem, ezek tényleg OLYANOK voltak. Felébresztettem apát is, de tök rendszertelenül fájok, éppen most is, szóval várom a káoszban a rendet. A hasam alja folyamatosan fáj egész nap (3 napja), ebbe görcsöl bele néha egy jó erős haskeményedéssel. Nagyon érdekel, mikor lesz ebből valami...tegnap estére megint felismerhetelen lett a fejem, tiszta rosszul vagyok :?
Andi, örülök, hogy otthon vagytok!
Kata, még a múltkor akartam írni, hogy köszi az álomfejtős cikkeket.. :)
Szilvi, szép nagy Titababa-lak lett :D anyukám hitelügyintéző lett, nagyon szívesen segít, ha gondolod! az ügyvédet hagyd a fenébe, nagyon gáz a hapsi...szegényke, átérzem milyen szar babásan ilyen szarakodással szenvedni, ahelyett hogy örülhetnél a házikónak. Már ha... :roll:
Vicuska, megérdemelnél ikreket, és bírnád is a strapát! :D nem baj, ha erre szurkolok? :)
Andesz, marhajó ez a "vadruca" kifejezés, jót röhögtünk rajta :lol:
Bessy, neked is megy a drukk! Ezen a gyógyszerdolgon kiakadtam...
Ani, nekem is rossz volt a gyomrom, pedig nem volt akkora húsvéti zabálás.
Vendég
 


Krixta, ez lehetett a legszebb ajándék, biztos jólesett szunyókálni! :) Kértem katalógust párodnak az úszókról, majd valamikor összehozzuk!
Vendég
 


Csajok, kívántam már sok locsolót? :lol:

Kép


Micsoda forgalom volt itt tegnap du 8)

Szilvi!
mimózafa?melyik az? :roll: nem vagyok egy nagy botanikus :oops: , apa a főkertész :P
ez a házmizéria...nem csoda ha elhagyod a gomolyagod 8)
milyen új ház? :D
a pocid nagyon irígylésre méltó, én is akarok ilyet de gyorsan8)
a kórházban én se fáztam :D
RL azt mondta, kérdezzem meg Tapolcán hogy mit akarnak, és amit lehet, azt persze hogy megcsinál ő is :wink:
ikres szülést vajon vállal????????????? :lol: :lol: :lol:

Bessy!
ez durva... :evil: millió meg egy drukk megy neked keddre 8)
biztos belehúznak a tüszőcskéid, még van idejük :D

Andi!
örülök hogy otthon vagytok Gréta babával és jó kislány :lol:
van valaki veled , aki segít? :roll:

Ani!
vigyázz magadra, remélem már jól vagy 8)

Andesz!
ez a vadrucás sztori..... :shock: (látod, nekik mégis ad az ég kisbabát....biztos jobb emberek mint én :( )

Kata!
ikreket bevállalom 8)

Krixta!
sajnálom hogy nem nagyon jön össze a szoptatás :?
de a lényeg, hogy gyönyörű kislányod van és egy tündér párod :P
Vendég
 


Márti!
szijjjjjjjjjjjjjjjja :lol:
lassacskán csak kibújik a babucid :lol:
Vendég
 


Vicuska!
Nagy igazságtalanság,hogy 'ezek'csak úgy potyogtatják a gyerekeket,a koszba,dzsuvába!
És ti mit szenvedtek,mindent megtesztek,hogy babásak lehessetek!
És ez tényleg így van,ahogy Kata írta,mert amikor Patrikot szültem,akkor szült egy vadruca is,és végig ordított,hogy többé ugyan nem teszed belém a farkadat!!! :?
Eléggé gáz volt!!! :?

Kriszta!
Rendes apácskád van! 8) :D
Azért próbáld meg minél többet cicire tenni Rékát,mert attol még jobban termelődik a tejci! :wink: :D
Iszol valami tejserkentőt?!
Márti,még kérünk egy uccso pocakképet :D
Nati,majd Te is dobhatnál :D ,meg Bencus járgányával is adós vagy még! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Jó reggelt,


KÍVÁNOK MINDENKINEK SOK-SOK LOCSOLÓT MÁRA.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jóóóóóóóóó reggelt! :D

Kata
Szegény embert még az ág is húzza. :lol: Gondoltuk, kis naivan, hogy gyorsan sikerül nyélbe ütni a dolgot és minél hamarabb költözni. No, majd meglátjuk mi alakul.
A pocim néha nehéz, főleg, mikor még tornaóra is van bent. :lol:
A privit mindjárt dobom.

Krixta
Érdekes, nekem azt mondta az újszülöttes védőnő, hogy pohárból adnak a babáknak enni/inni. :?
Sajnálom, hogy apad a tejcsi. :( A tápszerezés miatt ne aggódj, én is tápos csibe voltam. :lol:

Márti
Egyre jobban közeleg az időd. ;)
Apa feje tegnap ismét elborult, azt mondta, hogy hívjuk fel az ingatlanost és lépjünk vissza. Ha a tulaj is a hátunk mögött ügyködik, akkor mi is.... Még azért alszunk rá egyet. :)
A házikóügyet ideiglenesen töröltem a fejemből, most inkább apázok (meg Titababával játszok). :D

Vicuska
Megmutattam a képeid apának is, teljesen odavolt. :)
A 2. részlet 1. képén van. Van, aki selyemakácnak hívja. Pihés, jó illatú virágai vannak és nagyon gyorsan nől.
Apa tényleg főkertész? :shock: Akkor tényleg kérünk majd kertészeti tanácsokat. :D
http://ingatlanok.hu/ingatlan/elado/csa ... go/1036969
Ezt nézzük meg holnap, ha minden igaz....
RL még mindig nagyon rendes. :) Biztos vállal ikerszülést. ;)
Mikor elmegyek hozzá, nem győz csodálkozni, mekkora görögdinnye van a felsőm alatt. :lol:

Andesz
Most hogy említed, a sör a legjobb tejserkentő. A népi hagyomány szerint. ;) :D
Vendég
 


Szilvi!
ez is nagyon szupi ház :lol:
klassz kis kertet lehet belőle csinálni :wink:
a selyemakácot már ismerem 8)
apa nem igazi kertész, csak hobbikertész :wink:
ő igazából szintén zenész :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukkoltam, megyünk anyosomékhoz ebcsire, de du. jövök és írok mindenkinek!

Kriszta, írtam privit.

madiani
 
 


Vicuska
Nagyon egyre jár az agyunk. Pont azt nézegettem, miként is lehet szép parkot csinálni a kertből. :D
Sok türelmetek van a virágokhoz, látszik, hogy meg is hálálják a törődést.
Zsák a foltját? ;) :D
Vendég
 


Véget ért a móka mára, bezárom a mókatáram. :lol:
Apa kilocsolkodta magát, megyünk ki Bordányba.
Holnap nem melózok, majd szerdán. Addig is jó pihenést!
Vendég
 


Sziasztok! Először is Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok! Ma este meg kell mossam a hajam :D , bár nem vészes.

Kriszta, ne aggódj a szoptatás miatt, ettől nem vagy rossz anya, persze megértem, hogy szar én is ugyanebben a helyzetbe voltam. Tudod írtam neked, hogy mi is az intenzívre kerültünk. Sajnos nehéz úgy rávenni a babát, hogy szopjon ha cumisüvegből etetik kezdettől fogva mert ugye az inkubátorból nem veszik ki és ahogy írtad elkényelmesedik a baba mert a cucliból jobban jön. Levi sem akart szopizni, egyszerűen nem volt hajlandó szájába venni a cicimet akárhogy próbáltam, sőt még a nővér is segített és azt mondta akkor adjuk neki a cumiból mert kifárad és még azt sem fogja megenni. No szóval ne aggódj nem lesz semmi baja ha tápszert kap, milyet eszik Réka, Levi Nutrilont kapott nagyon szerette. Azt még hozzáteszem a végére, hogy mikor jössz a Schandl doki, hogy kiszedje a varrataimat(ez volt a 4.nap) kérdezte, hogy a tejem beindult e már, mondtam neki, hogy még nem, erre ő: pedig már kellett volna, szóval nekem be sem lövellt.
Azért az alkoholmentes sört még próbáld ki mert sógórnőm is azt iszogatta és szépen termelődött neki a teje, tényleg hatásos, csak nekem ezt akkor senki nem mondta, próbálgattam a homeós bogyókat is, de az sem használt, úgy látszik én pont beleestem abba a százalékba akik nem tudtak szoptatni. Na de majd a kistesónál remélem :D , iszom a sok alk.mentes sörikét :D .
Milyen szuper húsvéti ajándékod volt :D .

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Vicuska és Bessy millió drukk nektek, annyira de annyira szorítok!!!!!!!! Kíváncsi vagyok hányas ikreitek lesznek :D .

Ágica én csak a sudocremet tudom ajánlani, mikor Levinek hasmenése volt nagyon csúnya volt a popója és a sudo gyönyörűen helyrehozta és gyorsan. A bepanthen meg a többi szar semmit nem használ szerintem.
Sok locsolója volt Dorkának :D meg persze neked? Pusza

Anta, bocsi, hogy nem szóltam tegnap, hogy nem megyünk, de már késő volt :wink: és elfáradtam, de azért köszi a meghívást, Eszóék voltak? Gáborodnak add át Iván nevében is, hogy Nagyon sok boldog névnapot kívánunk! Kerestelek msn-en. Pusza

Andesz, vadruca ez marhajó :lol: , milyen találékony apucid.
Köszönjük kérdésed, jó vagyunk szerencsére. Már várom, hogy jó idő legyen és mehessünk hozzátok!

Márti még a végén túlhordod Kisatit :wink: , bár még azért van majdnem két hét. Kíváncsi vagyok rátok.

Tand várom én is a szüléstörténeted és a képeket! Örülök, hogy már otthon vagytok akkor nektek is kedveskedett a nyuszika :wink: .

Szilvi mekkora pocid van :shock: és még van két hónap.
Mekkora tuskó ügyvéd, remélem lecseréltétek. Hát komolyan mondom, hogy nagyon szorítok, hogy végre sikerüljön házat vennetek.

Levi volt ma apával locsolkodni, de csak a mamáknál meg dédinél. Nagyon csini volt :D . Kapott egy kis pénzt is, úgyhogy frissítem neki a játéktárát :D . A tegnapi tojás keresésről is majd teszek fel képeket.

Nati várom én is a képeket a járgányról!

Na lépek mert Levi felkelt, majd valamikor jelentkezem még. Bocsi hogy nem mindenkinek írtam, sok puszi nektek is!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Na itt is volnék....lássuk mi szépeket írtatok. :)

Andesz, :) huha későn olvastam amit írtál. Ma megint jó sokat ettem, de hát olyan de olyan fincsi volt. :)
Gábor szüleinél voltunk, keresztanyja meg is jegyezte, hogy olyan szép mint az esküvőnkön, már nem leszek. Nem akartam mondani neki, hogy viszont olyan boldog igen. Amikor elösször láthatom Ronit. Neki nincs gyermeke (bocsi de csak így tudom írni: vénlány), úgyse értheti. Nekem többet ér egy gyermek mint a múlandó fiatalságom. :) Na de ezt nem azért írom ám mert megbántódtam. Érdekes módon már fel sem veszem a kis családom célozgatásait. A férjem (ezt nem csak írom, tudom is), a barátaim így is szeretnek és ez a lényeg.
Bizony repül az idő, készítem magam a nagy feladatra.

Szilvi, szép nagyon az ideiglenes Titababa-lak. A többiről nincs kép? Az új ház is szimpi.

Kriszta, nagyon de nagyon rendi az apácskád, sztem ez többet ér bármi virágnál, csokinál vagy bóknál. Büszke lehetsz rá! Sok pasinak ez eszébe se jut.

Kata, igen :) gyógyhúsleves az tény. Még jó hogy van belőle egy kis adag, sztem ma este is szükségem lesz rá. Igen-igen, nagyon félek is tőle hogy mit fogok én enni szopizás allat. Nagyon szeretem én is a babletykót, meg minden fűszeres kajcit. A karfiólrol, kelkáposztáról nem is beszélve. Na ezeket pont nem lehet. Éhen fogok halni :( Pihizzetek apácskával amikor csak tudtok.

Márti, na a végén kisAti tényleg kivárja az idejét. :)

Vicuska, köszi jól vagyunk. És te? RL biztos vállal ikres szülést (muszáj lesz neki :) )

Vikikém, dehogy haragszom. Kereslek én is folyamatossan msn-en.

Hé hol vannak a többiek? Mindenkit várunk beszámolóval a húsvétról. Bár igaz nekem csak a zabálásról pihizésről szólt, de nagyon jó volt. Holnap már sajna ismét meló. :(

madiani
 
 


Sziasztok!!


Vikike

Annyira aranyos vagy köszönöm szépen a bíztató szavakat...Réka Mildipep pre-t kap de folyamatos szorulása van tőle..szerintem magától nem is kakilt mégLevikének nem volt a tápszertől?Majd lehet még lesz kérdésem hozzád akkor privizek hogy ne a többieket fárasszam..jó?azért örülök hogy valaki tudja mit éltünk át míg az intenzíven volt a baba..persze jobb lenne ha neked sem és nekem sem lett volna így..
Viszont látom milyen szép a Levike és szépen fejlődik szóval ez megnyugatat.. :wink:

Ani
Neked is köszönöm!!:)

Andesz
Te is a magánra mentél a 6hetes kontrollra Schwarczihoz?

Én nagyon nem szeretem a húsvétot és szerencsére nem is jött hozzánk senki locsolni.Szombaton volt itt a barátnőm a párjával és az nagyon jó volt..annyit nevettem..jó volt hogy itt voltak!
A többi nap inkább arról szólt hogy 3-ban feküdtünk,babáztunk,aludtunk stb.Azért volt kis sonka meg tojás..

Ma 6hetes a Réka..:D

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Krixta!
gratula Réka baba 6 hetéhez :lol:
azért apácska remélem meglocsolt :wink:

Ani!
rá se ránts az ilyen megjegyzésekre 8)
azt mondják a kismamák mindíg szépek :D
RL Bessyn majd begyakorol, mármint ami az ikres szülést illeti :P :lol:

Vikike!
jó hajmosást 8)
kár, hogy az alkoholmentes sör is hízlal :?
na meg nem is olyan finom, mint az alkoholos :oops: :lol:
Vendég
 


Kriszta, gratula, már Réka is 6 hetes :shock: röpül az idő. Különben én is utálom a húsvétot, főleg a locsolást. Gondolom másképp lesz amikor már a gyermekeink akorák lesznek hogy értékeljék. Lesz akkor majd tojáskereseés, locsolás, locsolkodás, ha nem is úgy mint a mi időnkbe, de azért jelképesen biztos. Ja a nyuszi simizés is szimpi, legalább az állatkertbe is elmegyünk. :)

Vicuska, tényleg hízlal az alkoholmentes sörike? A fene vinné. Különben tényleg fincsibb az alkoholos. Már alig várom hogy megint ihassak egy kicsit. Bár most is lehetne egy pohárkával, talán rá is veszem apácskát hogy felezzünk meg egyet. :wink: Bessy is RL-nél szül akkor már meg lesz a gyakorlat. :) És nem is lesz nagy korkülönbség a gyerkőcök között így nem felejti el. Holnap hívod Tapolcát?

Kivasaltam :evil: végre, már 2 heti gyült itt nekem, utálom!!!

madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?