Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sajnos csak most tudok irni, egész nap pörgött Dorka babám, most aludt el, szegénykémmel nem tudom mi volt vele egész nap, már sétálgattam vele s állva elaludt :-)))
Van ötletetetek, hogy popsi pirosodás ellen melyik krém a jó?? 2napja ezzel szenvedünk, kipirosodott nagyon szegénykémnek, szerintünk a bodza szörptől :-((( s nagyon fáj neki, alig engedi, hogy bekenjem :-(((

Ágica
ágicaa
 
 


Ágica!

Mi is ezzel szenvedünk.Sudokrémmel kenem,minden pelusozásnál a zuhany alatt mosom le,a törlőkendőt mellőzzük.Nagyon lassan gyógyul.Olyan vastagon kend be,ahogy nem sajnálod!(egy védőnéni mondta).Ja,és ha tudod,hagyd egy picit pelus nélkül,hogy levegőzzön a popsija!
Még van itthon Neogranormon,Bepanthen.Ha a Sudokrem nem használ,ezeket fogjuk kipróbálni.
Vendég
 


Alexaa!!

Köszi szépen :-) én dm-s popsikrémmel és bepantennel kenegetem neki, de hiába, szegénykém most fürödni sem akar emiatt annyira fáj neki :-( de én is levegőztettem hisz az jót tesz remélhetőleg!

Pusz

Ágica
ágicaa
 
 

 
 

Kedves Anita barátnőm :-)

Köszi, hogy betettél minket is a táblázatba :-))))
Kérek majd pocis képeket Rólatok :-)

puszika

Ágica
ágicaa
 
 


Ja,igen,mi sem fürdetjük,csak beleállítjuk a kádba,és lemossuk a kis testét.Nem akarjuk,hogy mégjobban felázzon a popsija.Már nagyon várjuk,hogy meggyógyuljon,szegényke szenved tőle!
Vendég
 


Olyan rossz látni, hogy a kis popsija milyen piros nekik,nem?! Szegénykémet nagyon sajnálom, mikor kaki van már üvölt is , na ilyenkor mit tegyen egy szülő , sajnálom őket nagyon ...:-(
Most elköszönök megjött Apuci ,vacsit kell készitenem, ha tudok jövök még.

Ágica
ágicaa
 
 


Andesz!
elküldtem már rég, nem kaptad meg???????????????????????????????????????????? :roll:

én voltam a sziklakertes 8)
majd dobok fotót :wink:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép

Kép
Vendég
 


Köszi Vicus,huuuuu..ez annyira szép!!! :D
Nem kaptam meg a mailt... :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Vicuska!

Skoda Octavia lesz az új autó! Már nagyon várjuk!
Vendég
 



Sziasztok!

Megjöttünk már 2 óra körül, csak elaludtam :oops: Ma ismét nagyon fáj a fejem... :evil:
A doktor bácsi látott 4 tüszőcskét :D
A meglévő szurim mellé kaptam még kettőt. Lassan olyan a hasam, mint a szita :lol: meg kaptam hüvelykúpot, amit ma kell használnom, meg apa kapott tablettát. Ez összesen 65.000 Ft volt :roll: :evil: Csak használjon!
Vasárnap megyünk megint. Újra lesz UH és lesz labor is.

Vicuska
Örülök, hogy itthon vagy és hogy jól vagy! Hajrá lombik! :wink: :D

Tand
Gratulálok Gréta babához! Sok boldogságot kívánok!

Ágica
Üdv. köztünk! Nagyon szép a kislányod! Hajrá tesó projekt! :wink: :D

Bocsánat, hogy nem írtam mindenkinek, egyenlőre ennyi telett tőlem :oops:
bessy76
 
 


Chrissy!
az szupi autó :lol:

Andesz!
elküldtem megint :roll:

Ani!
csak nem te vagy az alsó fotón? 8)
nagyon hasonlítotok, vajon miért? :wink:
Vendég
 


Bessy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szija :lol:
biztos sikerülni fog :P
a topicunkban van egy csajszi(Legyekmami), akinek most volt az 1.lombikja és ma volt UH-on, és láttak egy gyönyörűséges petezsákocskát!

neketek is biztos elsőre sikerül :lol:

és majd nekem is :lol:

holnap meg is kérdezem RL-t, mikor vághatunk bele :P
Vendég
 


Ani
Ari baba voltál! Roni tiszta anyukája! :wink:

Vicuska
Privi ment!
bessy76
 
 


Chrissy, sajnálom hogy így összejött minden, kitartás! Nekem is mindig a tábli segít ;)

Szilvi, Roni sarok még sehogy sincs. Azaz a szobát már nagyábból kipakoltuk, de április elején lesz festés és utána érkeznek a bútorok. Rakni fogok róla képet (nem is bírnám ki hogy ne mutogassam) Biztos a frontot érezted te is azért nem tudtál aludni, a szülőszobán is több szülés volt ma (majd lentebb írom mi volt BB-vel)

Márti, azok a fránya álmok... Nekem most is vannak 8)

Tündi, nem mész magándokihoz? Akkor minden hónapba megnézitek a picurt.

Kriszta, köszi a születéstörténetet (asszem pont azt a szülőszobát néztük meg amiben szültél)

Gabi, gratulálok a forgolódáshoz meg a szép méretekhez.

Vicuskám, tessék magadra vigyázni, hisz a babócáknak puha meleg fészket kell majd nyújts közel 9 hónapig. A keretetek még mindig gyönyörű :) Jaj de jó lenne ha már olyan jó idő lenne.

Andesz :)

Ágicám, a popsipirosodásra én még sajna nem tudok semmit, de a sudocremet többen ajánlották.

Bessy, nagyon de nagyon drukkolok!

Taliztunk BB-vel, nagyon szimpi. Férjecskémnek teccet hogy nagyon türelmes. Kicsit furi volt az elején mert halkan beszélt ezért elég közel állt hozzánk. Én meg szeretem ha legalább 1 m van köztem és egy idegen között. Bár amikor a szülőágyon leszek.... Körbevitt minket, minden kérdésemre készséggel válaszolt. Nagyon dícsérte Schwarczit. :) Igaz majd meg főtünk a saját izzadságunba, de jó volt. Felírta nekem a homeos bogyokat, de nem nagyon tudom elolvasni. Ha valaki tudja írja már le lécci. Sőt ha valakinek maradt, szívesen megvásárolnám. Sajna a gátvédelemre azt mondta hogy nem sok esélyem van, de semmire nem mondta azt hogy nem lehet (gondolok itt szülőszék, laszti stb.) Apácskát is megnyugtatta hogy segít neki is, mert szegénykém aggódot hogy eltéved vagy valamit nem talál.

madiani
 
 





Ani
Így már azt mondom, hogy mindkettőtökre nagyon hasonlít Roni! :wink: :D
bessy76
 
 


Hu Csajok!

Ki rakta fel múltkor azt a szívhangvizsgáló készülékes linket? Nem találom.

madiani
 
 


Sziasztok!

Gabi

De jó hogy jöttél..gratula Noel átfordulásához..hihetetlen hogy megy az idő...

Gabi,Andesz

Ti a magánrendelésre mentetek Schwarczihoz a 6.heti kontrollra vagy a Csnk-ba?

Vicuska

Örülök hogy jobban vagy,azért még óvatosan a házimelóval..sziklakertek nagyon klasszak!


Bessy
ezer drukk neked is!azért nem semmi mennyi pénzzbe kerülnek a gyógyik..

Ani

először azt gondoltam rád hasonlít Roni de most hogy beraktad apácska képét nehéz
eldönteni..nagyon hasonlítotok pici korotokban egymásra..:)

Márti
Kitartás!!

Szép estét és szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Szép jó estét kívánok!

Enikő :D Egyidősek vagyunk!!! :D Szupi!

madiani nagy a hasonlóság, már most!!!!Aranyos baba voltál!Persze a :D párod is. De szerintem rád hasonlít jobban! :D De ki tudja!
Apropó. Milyen sűrűn szoktatok találkozót szervezni? :D

Vicuska :D Remélem, minden sikerülni fog, és jóra fog fordulni. Az unokatesóm több mint 8 éve probálkoztak a babával. Sajnos nagyon sújtotta őket a sors, azt hiszem legalább 4 vagy 5 beültetése volt, sajnos nem sikerült neki egyik sem. Vagy teherbe esett, de elvetélt, vagy nem is sikerült nekik. Már már feladták, amikor végre összejött nekik. Most van a 18. hétben. Na ezt csak azért írtam le, mert mindig van remény, és sosem szabad feladni. Ezt kívánom neked is. :D

Shellcat! Hihetetlen a kifiad!Nagyon jól érzni magát odabenn!

Crissy
Küldtem privit. Nagyon szép babád. Sajnálom, hogy így összejött most minden. De reméljük, hamar túllesztek rajta.

Ágica! Gyönyörű kislányod van!

krixta Borzasztó az első történeted. Nagyon sajnálom, amin keresztül mentél, nem lehetett könnyű átvészelni. Viszont a kislányod születésének a története nagyon megható, és a képek!!!!Fantasztikusak!!Alig várom már, hogy a kezemben tarthassam már én is. Egyébként, nagyon hajlok rá, hogy mégis fogadok dokit. Két befutó van, őket mindenki nagyon dicséri. Swarci, meg Shandl.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Roni! köszi, megkaptam, már válaszoltam is és küldtem még egyet.

Lányok, köszi a szép szavakat, remélem hamar okés lesz minden.

Vicuska! Igen, szupi autó, már nagyon várjuk, bár a mostanit is szeretjük. Ha meglesz, majd hozok róla képet!
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta!
Igen magánba mentünk.

Ani!
Én tettem fel a linket. http://www.bebesounds.co.hu/index.php?mkt=be003
Javasolt fogy. ára 6990 Ft

Ja nekem Cimicifuga 5 CH és Chaulophyllum 5 Ch voltak a homeos bogyók.Az utóbbiból van egy bontatlan üvegcsém vagyis csak 5 szem hiányzik belőle.Mond meg,mikokor dolgozol és leugrok vele.

És szerintem nagyon sokat számít a gátmasszázs is én a 34. héttől csináltam minden este 15-20 percet orbáncfűolajjal.
Ja és nagyon hasonlít rád Roni baba!

Vicuska!
Hajrá lombik!!!Kivi vagyok mikor kezdhetitek!

Bessy!
Neked millió drukk!!!!!!!!!!!

Na pusszancs!
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Máshol is úgy esett a hó mint egész télen egyszerse? Jöhetne már a tavasz.

Köszi mindenkinek, majd 2 hónap múlva meglátjuk kire is hasonlít :)

Alíz, nincs fix időpont a talira. Csak úgy jönni szokot. Valaki feldobja és akkor egyeztetünk időpontot meg helyszínt.

Gabi, nagyon köszi. A szívhangvizsgáló egy ismerősnek kell. Jaj de jó hogy leírtad a homeós bogyokat. Ezek kellenek nekem is. Akkor megveszem tőled ami maradt. Ha talizunk elmondod miből mennyit és mikor kell. Mert igaz mondta BB, de szita az agyam. A gátmasszást is alkalmazni fogom. Köszi. Kedden dolgozom, de csak kb. 9-től 12-ig vagyok ott. Mindenképp csörgess meg elötte, mert van hogy nem vagyok az irodába. Küldöm a számom privibe (nem tudom hogy meg van-e már :oops: )

madiani
 
 


Szép havas reggelt!

Úrhidán minden tiszta fehér :lol:

Kép

most jöttem meg varratszedésről :? na de ezt is túléltem 8)
azt mondta RL, nyugodtan már jövőhéten hívhatom Tapolcát,és kérhetek időpontot konzira :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Jó reggelt. :P

Ani, szerintem rád hasonlít a pici fiad! Legalábbis a fotó alapjá egyértelműen a tied a szája, orra, szeme! :wink:
Ja, ha kell, nekem is maradt gátmasszázsolajom. Egyszer sikerült használnom.... nekem nem volt túl kellemes, de látod, van, akinek segít!!

Ma a tesómékhoz megyünk szülinapi ebédre, este anyáékhoz vacsizni, holnap anyós ebéd, holnapután anyáék ebéd. Lesz program, Geri is hozzászokhat! :wink: Nem vagyunk egy itthonülő :wink: család.

Mindenkinek kellemes nyuszit kívánok

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Vicuska, ez aztán a jó hír!!!!!!!!!!! :wink: :lol: Remélem ez már a célegyenes, és semmi nem állíthat meg attól, hogy babásan gyere haza!!! :P el sem tudod képzelni, mennyire drukkolok (drukkolunk) neked!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Ani!
Nagyon szívesen.De az adagolást kérdezd meg BB-től vagy a szülésznődtől,mert mindenki máshogy ajánlja.Nekem már a 36. héttől mondták hogy szedjem,Andinak meg csak a szüléshez mondták,szóval változó.Én bevittem a kórházba,de ott nem a sajátomat szedtem,hanem ott adtak (nem is kellett érte fizetni :shock: ).

Akkor majd kedden.
Vendég
 


Sziasztok,

KELLEMES NYUSZIT KÍVÁNOK MINDENKINEK.

Vicuska,

Ez szupi hír, hogy ilyen hamar elkezdhetitek a lombikot.
:lol: :lol:

Ani,

Nagyon édes kiskölyök voltál, és a kép alapján Roni baba tényleg rád hasonlít. :lol: :lol:

Chrissy,

Nagyon szép autót választottatok. nekem is nagyon tetszik.
Mi is tervezzük majd az új autót, de én valami 7 személyest szeretnék, amiben kényelmesen elférünk. Na meg ki tudja, lesz-e több baby!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Krixta,

A képeket látván eszembe jutott a fiuk születése. De szép is volt, amikor először tették a hasamra őket és átölelhettem mind a kettőt. :lol: :lol: :lol: Ez hiányzott a legjobban most.
Még én is lógok a szüléstörténettel, de az enyém nem olyan szép.

Bessy,

Ennyi pénzt kell kifizetni a lombiknál???!!! :shock: :shock: :shock:
Én azt hittem mindent a TB áll.
Na de a lényeg, hogy nemsokára anyuka leszel. :lol: :lol: :lol:

Ágica,

Üdv a csapatban. Nagyon édes kis lurkód van. :lol: :lol: :lol:

Alexaa,

Remélem hamar rendbejön az a popsi. El tudom képzelni szegényke mennyit szenvedhet.

Lányok,

Valaki meg tudná adni Tand számát nekem??
Nem lesz időm bemenni hozzá látogatni, de mindenképpen szeretném felhívni. Előre is köszi. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok,

Vicuska, örülök, hogy otthon vagy, a pozitiv hangulatodnak és tapolcának pedig méginkább!!! Remélem most már össze fog jönni!!!!! :P

Bessy,
ez aztán a remek hír!!!! Hajrá, hajrá!!!!! nagyon drukkolok!!!!! De úgy látom, ti már célegyenben vagytok :wink:

Kriszti,
nagyon sajnálom a történteket, remélem most már felfelé íveltek!!!! Kitartás Martinka sírásához!!!! nem csoda, hogy ebbe a hülye időbe betaknyosodott.... :shock: de remélem a nyuszi minden rosszat elvisz :P

Kriszta,
nagyon megható volt a történet és a képek is. Meg se látszott rajtad a kimerültség, gondolom, az öröm mindent feledtetett :P Remélem nálatok is rendeződnek a pocifájások...

Márti,
hű, nem is tudom mihez drukkoljak most :shock: hogy megszülj még most, vagy inább majd akkor amikor ki vagy írva :wink:
A rémálmok engem sem hagynak sokszor békén is iszonyatosan élethűek... este mindig valami szépre gondolok, hátha arról álmodok éjszaka :lol:

Kata,
látom ti sem unatkoztok... de az a jó, ha van sürgés forgás, utána meg egy kis pihi :wink: Geri baba jól van? Múlik már a hasfájása??

Ani,
helyes nagyon a pocakod és a könyvesolc is szuper!!! Végül is BB lesz a befutó???

Gabi,
te magadnak is csináltál gátmasszázst már otthon is?? Ezt szokták javasolni? Az olajat is a doki javasolta?

Andesz,
Bencus várja már a nyuszit? MIt kap tőle? Patrik megy locsolni?

Ágica,
légy üdvözölve általam is!! Gyönyörű kislányod van, remélem a popsija rendbe jön!!!

Alexa,
Martinka nem ütötte meg nyagyon magát? Eliszem, hogy megijedtetek... De gondolom mára már kutya baja :P
Martinka megy locsolni? (csak kíváncsi vagyok, hogy a kisfiúk mennek-e vagy már teljesen kiment a divatból...)

Roni,
én üdvözöltelek már??? Ha nem akkor örülök, hogy köztünk vagy!!!

Judy,
tényleg sokat fogytál, látszik az arcodon, és gyönyörűek a gyerkőcök!!!! Mind egy szálig!!!!! Büszkék lehetsz rájuk!!!!

Nálunk ma itt voltak a tesómék és a szüleim reggelire :wink: s végre felköszöntöttük Apát (Sándor). Kapott egy szép gitárt, mert a múltkor azt nézegette, most meg itt "zenél" mellettem :P nagyon édes.
Keresztlányom is hazament, jól lefárasztott tegnap, de nagyon örülök, ha itt van :P
Kocsit lefényképezem, aztán hamarosan felrakom :wink: Imádom tologatni, meg a kütyüket felfedezni rajta, hogy mi mire jó - hihetelenek ezek a mai kocsik, már komolyan mondom papír kell hozzá, hogy használni lehessen :P :P
Vendég
 


Judy,
azért én még mindig várom ám a Te / Ti születéstörténeteteket is!!!! Egész biztos, hogy számunkra nagyon megható lesz az is!!!!!

Nekem sajnos nincs meg Andi száma.. Kriszti biztos tudja :wink:

Ja lányok, nekem egyenlőre még nincs új számom, remélhetőleg a jövő héten lesz, addig Apáét használom. Küldöm, ha már lesz enyém is (Márti Apáét kapta meg, ha szülne el tudjon érni :shock: )
Vendég
 


Nati!
Várjuk a fotókat.
Nekem a szülésznőm javasolta a gátmasszázst.Apa is segített,ő csinálta amikor otthon volt,így kényelmesebb volt,mert a nagy pocimtól én már nehezen fértem magamhoz,de ez is megoldható.
Vendég
 


Gabi! Boldog hófordulót Noelnek!
Vendég
 


Sziasztok!

Kerestem képet az autóról, így fog kinézni.

Judy! Felvettelek msn-re!



Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti!Nektek most tényleg sok rossz dolog összejött!Részvétem a párod mamája miatt!Remélem Martinkának már nyugodtabb napjai vannak!

Nati
!Én is minden nap tologattam a babakocsit itthon!Úgy élveztem! :oops: :lol:
Egy sima melegítőben alszik Martinka,csak mi hívjuk alvós melegítőnek. :D Minden nap megyünk valahova,és ott apa segítségével fog Martinka locsolni! :D Vettünk egy pici parfümöt,pont az ő kezébe való! :D
Szerencsére nem lett semmi gond az eséstől,de nagyon megijedtünk.Az ágy körül szivacsszőnyeg van,úgyhogy viszonylag puhára esett.

Judy,én is várom a szüléstörténetedet!!Nagyon szeretem elolvasni mindenkiét!! :wink:

Ani
!Nagyon szép a könyvespolcotok,tök jó,hogy ilyen sok könyvetek van!Helyesek voltatok babakorotokban (is)! :D Sztem is inkább rád hasonlít Roni!

Márti
!Teszel fel pocakképet?Nagyon kíváncsi vagyok rátok!Biztos sokat nőtt Kisati!

Vicuska!Tök jó,hogy már mehettek is Tapolcára!!Örülök,hogy jól vagy!Nagyon szép a kertetek,apának is mutattam,neki is teccik! :D Olvastam Lmamit is odaát!!Majd te is hamarosan olyan jó hírekkel jössz,mint ő! :wink:

Kata!Érezzétek jól magatokat!Ahogy látom főznöd sem kell,ez olyan jó!!Geri babának is jó sora lesz,mindenki megszeretgetheti! :D
Vendég
 


Kriszti!Nagyon jól néz ki az autó,elhiszem,hogy várjátok már!! :D
Vendég
 


[color=red]Alexa! Köszi szépen! Apa még ma megy éjszakára, így lehet majd etetések után ki kell vele mennem, ha nem lesz el. Csak így semmit nem tudok csinálni, pedig este meg jönnek anyuék is. Hegyekbe áll a vasalnivaló, porszívózni is kell, de amíg apa alszik, addig azt sem tudok. Eléggé be vagyok úszva!

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDENKINEK ÉS SOK LOCSOLÓT!!![/color]
Vendég
 


Bessy!Gratulálok a 4 tüszőcskéhez!!Kivánsi vagyok mit mondanak holnap!! :wink:

Krixta!Jó volt olvasni Réka születését!!A képek is nagyon tetszenek! :D

Délelőtt megfőztem a sonkát,tojást festettem,apával takarítottunk,és persze Martinkával is!!Mindíg "segít" porszívózni!:D Kellemes délutánt mindenkinek!! :D
Vendég
 


Halihó!

Vicuska, jaj de jó már mehettek is Tapolcára. Millió drukk!

Kata, igen, kell a gátmasszázsolaj. Majd valamikor elfutok érte ha nektek is jó. Jól teszitek hogy vendégségbe mentek, Geri is szokja az "idegeneket" meg neked se kell főzni.

Gabi, köszi akkor majd felhívom BB-t az adagolás ügyében. Különben BB (Bognár Beáta) a védőnőm. Nekem is Schwarczi lesz a dokim.

Judy, nagyon köszi. Sajna Tand számát nem tudom. Ti hogy vagytok? Síróbaba?

Nati, nagyon várom a képeket, mindent lefotózhatsz amit Bencének vettetek, kíváncsi vagyok.

Chrissy, hú ez az autó csodaszép. Apácskának meg se mutitom, biztos irigykedne. Ne aggódj, anyudék biztos nem fognak megszólni ha nem csillivilli a lakás.

Alexa, biztos édes Martinka a kis kölnivel. Jó locsolkodást.

madiani
 
 


Kép
bessy76
 
 



Krixta
Köszi a szüléstörténetet!
Ez a T. doki nem is doki! :evil: Szörnyű lehetett hallani, hogy ilyen baromságokat beszél.

Chrissy
Nagyon szép autótok lesz. Apának is most ez a kedvence.

Ani
Nekem is furcsa volt először BB, hogy olyan halkan beszél. De ugye, hogy nagyon aranyos csajszi?

Vicuska
Örülök, hogy kezdhettek is. :D Kíváncsi vagyok, mikorra kaptok időpontot. Remélem nem kell sokat várni. Bár aránylag mi sem vártunk sokat a konzultációra(4hét).

Nati
Én is kíváncsi vagyok Bence baba járgányára :wink:
Sőt, egy pocakfotóra is! :wink: :D

Csajok!
Köszi a drukkokat, remélem holnapra még több tüszőm lesz. :D

Judy
Sajna, ilyen sokba kerül eddig 95.000 Ft-nál tartunk és még nincs vége... Ezek között vannak TB által támogatott gyógyszerek is. Például, amit először kaptam szurit, 100ezer volt a rendes ára, de nekünk "CSAK" 30ezret kellett fizetni :shock:
Most már nem is érdekel, mennyibe fog kerülni, csak sikerüljön elsőre. :roll:
bessy76
 
 


Bessy!
Én is nagyon drukkolok,hogy sikerüljön,és Vicuskának is! :D
Ja,Vicus,megkaptam a mailt,köszönöm! :D
Chrissy!
Tényleg nagyon szép a kocsi! :D
Nati!
Kivi vagyok én is Bencus járgányára! :D
Ja,nálunk Patrik megy locsolni,az apukájával,de csak a rokonokhoz,meg a barátainkhoz! :lol:
Ani!
Szerintem is Rád hasonlít Roni! :D
Te meddig dolgozol még?!
Vikike! Remélem jol vagytok! :)
Bocsi,akihez nem írtam!
[size=18]Mindenkinek Nagyon Boldog NYulat Kívánunk!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz
Köszi neked is! Ari vagy! :wink: :D
Patrik mit szeretne venni a locsolópénzből?
bessy76
 
 


Bessy, :) Most kezdtem csak figyelni az összefüggésekre. 4 tüszőcskét írtál és 4 baba van a képen. :) Bár ha jól emlékszem csak 2-t helyeznek vissza. Szeretnétek ikreket? :D

Andesz, terveim szerint április végéig melózom még. Bár a fönököm mondta hogy nem tudja mit csinál nélkülem. Na mondom, jókor kezd el ezen gondolkodni, amikor már az elején szóltam. Talán azt hitték hogy viccelek? :) Májusba már itthon szeretnék lenni, kicsit pihizni meg Roni lakot szépítgetni. Na nem mintha megerőltető lenne a melóm, de imádok sokáig aludni. És ha most nem használom ki egy jó darabig nem lesz lehetőségem. Szabim meg rengeteg van, így kiveszem májusba. Max heti 1 napra megyek be hogy fokozatossan szokják a hiányom :) Nem vesznek fel helyettem senkit, így nem kell betanítanom se (legalábbis egyenlőre így néz ki). Ha jól bírjuk majd Ronival, 1-2 hónap után vissza megyek feketén melózni heti 1 napot. Majd meglátjuk...

madiani
 
 


Ani
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez eszembe sem jutott! Négyes ikrek??? :shock:
Igen, kettőt adnak vissza. Jöhet mindkettő!!! :D

Ez jó! Azt hitték, hogy poénból mondod, hogy babát vársz? Lehet, várják, hogy kivedd a dinnyét a pólód alól. :lol:
bessy76
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?