Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Tand! Nagyon ügyes voltál, gratulálok! Szép méretes lett a "kis" pocaklakó!! Sok-sok boldogságot és tejcit kívánok!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Tand Nagyon nagy gratuláció ügyes voltál, sok sok tejcit és boldogságot kívánok!

Vicuska de örülök, hogy jöttél! Nagyon drukkolok, hogy gyors felépülj és aztán jöhetnek a babák :D !!!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Csajok ha tudtok segítsetek!!!!

B Rh pozitív vércsoportú jótevők segítségére vár egy 29. hétre született, kritikus állapotú kisfiú!!!!

Tel.: 06/30-376-0152!!!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 

 
 

Sziasztok!

Most nem nagyon volt időm visszaolvasni :(
De jövő héten szünet lesz a suliban - végre -, úgyhogy mindent pótolok.
A kiemelt "piros betűs ünnepen" azért az én szemem is megakadt: GRATULÁLOK A "LEGKISEBB" BABÁHOZ!

A hétvégére mindenkinek jó pihenést, a lányoknak sok locsolót!!!

Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Roni, valamiért pont oda frissített, ahova te írtál.
Hasonlítsd össze a vonalzónkat!!! :lol: :lol: :lol: Mit szólsz?

Na tényleg puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok Lányok!!

Nem tudtam jönni mert nem volt netünk sajna..most is csak 2percre jöttem..

Andi

Nagyon nagyon Gratula Gréta érkezéséhez,sok tejcit és sok sok boldog pillanatot!

Alexa
Nagyon nagyon Boldog Névnapot neked!!

Mindenkinek szép délutánt...Puszi nektek
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Barátnőim szóltak, hogy csatlakozzam Hozzátok!
Röviden magamról: egy gyönyörű kislányunk van Dorka baba :-) 2006. május 12.-én született :-)
tervezzük a kistesót is már nagyon :-) sajnos már 8 hónapja próbálkozunk ..... :-( , de reméljük hamarosan sikeresen bejelenthetem én is :-)
További szép napot Mindenkinek!!

Ágica Kép Dorka

Ágica
ágicaa
 
 


Szia Ágicám :D !

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Még pár sor..

Nati
Aaranyos vagy,köszönöm szépen!A szüléstörténetet szívesen megosztom de nem tudom érdekel mást is..esetleg elküldöm pirivben majd!Nagyon hiányollak ám..és én nem kaptam meg az új számodat,elküldöd majd..persze ha úgy gondolod..

Vicuska
Jó hogy itt vagy végre,sajnálom a történteket...akartam neked smst írni de nem akartalak zavarni,nem tudtam hogy örülnél-e neki vagy csak zavarnálak vele..a lényeg hogy sokat gondoltam ám rád..és mint írtam most már itt az ideje hogy a sors kárpótoljon mindenért!Sok puszi neked Rékától és tőlem:)

Roni
Valóban sokfélét hallani...nekem is volt negatív tapasztalatom dokival és meg is halt utána 2nappal az előző babám..nagyon szemét volt a doki velem de itt viszont sokan dícsérik szóval lehet csak rossz napja volt..de engem ez nem vígasztal.Az én dokim Schwarzinger volt és ahogy láthatod sokan járunk hozzá és sokan dícsérik..szerintem jó doki főleg miután elveszítettük az előző babát nekünk ott bizonyított sokat..és Chrissy-éknél is hasonló volt a helyzet.Szülésznőm is volt és ő nagyon nagyon jó volt hogy ott volt,szinte egy pillanatra sem hagyott magunkra...szerintem kérdezz meg másokat is biztosan jól döntesz majd!

na eldugultam sziasztok!
Vendég
 


Ágica
Üdv közöttünk!Gyönyörű a babád!!:)
Vendég
 


Szia Ágica!! :)
Mi is ismerjük egymást! :D (a munkahelyről)Szoritok ám én is nektek! :)


Kép
nibcsike
 
 


Krixta!
Én is kivi vagyok a szüléstörténetedre! :D
Ágica!
Üdv köztünk! :D
Nagyon édes a kislányod! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Krixta
Én is kiváncsi vagyok a történetedre! :oops:

Kép
nibcsike
 
 


Kép

Nst
vikike_
 
 


Bocsi csak Áginak próbálok segíteni a vonalzó ügyben!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Szió Viki!:-))))

Köszi csajok az üdvözleteket!:-)

Nibcsike

Honnan is ismerjük egymást?:-)))

Ágica
ágicaa
 
 


Ágica irtam privit!

Kép
nibcsike
 
 


Ágica!
Jelöltelek iwiwen,megkerestelek Vikikénél,remélem nem baj :oops:
Nagyon szép menyasszony voltál! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ibolya igen ismerjük egymást :-) csak nem esett elöször le bocsi

andesz78

köszi szépen :-)
most rohanok felébredt a Manóm, ha tudok jövök s irok Nektek

Puszi Mindenkinek

Ágica
ágicaa
 
 


No akkor próbálkozom megint a vonalzóval, most Ágica nevével léptem be. Bocsi csajok!

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Ja Vikike voltam :wink: :lol: !

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Anta mondtam Áginak az adatokat, majd küldi vagy este vagy holnap, mármint a táblázatba :D .

Puszi mindenkinek, majd jövök valamikor én is bővebben!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Szijasztok!
Ágica, üdv minálunk!
Vicuska, remélem már tényleg bebabásodtok ettől a lombiktól... :D Nagyon szorítok!

Voltam Andinál, de mivel nem lehet délelőtt látogatni, kihívtam a folyosóra...lehet nem tettem volna, ha tudom, milyen nehezen megy szegényke... :roll: ráadásul jó messzi szobában volt a folyosó végén :oops: de kijött, pár percet beszéltünk. Puszil mindenkit, jól van, Gréta is, de eléggé megviselte a szülés...majd ő leírja részletesebben, én annyit tudok, hogy az NST-n volt éppen mikor elfolyt a vize, így felment a szülészetre :D azt mondta mindenki rendes volt vele, csak jót tud mondani róluk (dokik, szülésznők,stb) A doki este 8-kor még gondolkodott, hogy császár legyen-e, de végül természetes úton bújt ki a "kis"lányka. :) hajnalban. Tejci még nem igazán indult be, de még korán is van. Szurkolok!!

NST-n minden rendben volt nálunk, nem UH-oztak, mert hogy minek 3 egymást követő héten...kaptam vérvételre beutalót, el is mentem volna most, de hatszázezren voltak. Igazából ennyi...a napom további részét végigcsvarogtam, tök jólesett :D olyan egészségesen elfáradtam, viszont nem dagadtam be (annyira :lol: ) remélem jót fogok aludni tőle. Pocimanóm elég keveset mocorog 1-2 napja, furi mert megszoktam hogy olyan sokat pattog. Most lepihenek, kissé elcsigázódtam mára...
Vendég
 


Szia Ágica!
Én is bejelöltelek!Egy suliba jártunk! :D
Nagyon szép a kislányod!

Márti,örülök,hogy minden rendben van!Látod,szépen kihordod Kisatit,már 37+6-nál jársz! :D Köszi a híreket Andiról!

Krixta!Én is szeretném elolvasni a szüléstörténetedet!! :D

Martinka ma leesett az ágyról! :( Szegény nagyot puffant.Nem magas az ágy,na de akkor is én frászt kaptam,remegtem még 10 perc múlva is!Ő nem ijedt meg annyira,negyed óra múlva azt láttam,hogy megint mászik!!Húúú,mostmár nagyon kell figyelnem!
:shock:

Megint szenvedünk a popsipirossággal,kenem ezerrel,meg minden peluscserénél viszem a csap alá. :?
Vendég
 


Adi! Óriási gratula Gréta babához! Sok boldogságot és tejcit kívánok Nektek!
Örülök, hogy jól vagytok!

Ágica! Üdv köztünk.

Szilvi! Köszi a dícséretet az alakomra. A pociképen már 3kg plusszal vagyok látható. Bár most nőtt a pockosom 2 hét alatt szépen.

Vicuska! Örülök, hogy itt vagy. A lombikhoz szorítok nagyon.

Ani! Remélem folyamatosan iszogatsz, naponta 3litert. Örülök, hogy jól van Apácska, remélem így is marad, ésegyütt bicózhatnak majd a picivel/Ronival.

Márti! Jó, hogy minden oké volt NST-n. Atika már elfáradt biztos, kezd szűkösebb lenni a hely bennt, na megközeledik a húsvét mikor kibújhat.

Mi holnap elutazunk Hajdúszoboszlóra 4 napra. :)Kell egy kis felejtés az elmúlt napok után. Majd sokat gondolok Rátok!!

Köszönöm a dícséreteket a pocakomra csajszik. Megnyugtattatok, hogy nem olyan picur.
Puszi mindenkinek!

Kellemes ünnepeket, sok locsolót a lányoknak, és sok tojást is!
Akinek szabad, használja ki a hosszú hétvégét Apácskával!! :oops: :oops:
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Megint csak este tudok jönni, hosszú volt ez a nap.

Nati köszi hogy leírtad BB-ről a véleményed. Könyvespolc kész, láthatod a pocis fotón. :) Várom a képet a járgányról (bár én már megkukkoltam a neten)

Szilvi, jaj de jó akkor nem csak nekem mennek nehezen ezek a dolgok. Várjuk a képeket amint meg lesz a Titabab sarok.

Tündi, kijelölted a szöveget mielött átakartad alakítani? Az aláírásba írd az eseményeket.

Vicuska, örülök hogy jöttél. Lombikra fel! Bessyvel együtt sikerülni fog!

Alíz, köszi szépen. :) Várjuk a pociképet!

Sőt minden kismamitól várom!

Ibi, köszönöm.

Andesz, szió! Mi van veletek?

Enikő, várunk. :)

Ágicám, üdv. köztünk! Várom az adatokat a tábliba, már ha szeretnél bekerülni.

Kriszta, a születéstörténetre sztem mindenki kíváncsi, várjuk!

Márti, nagyon köszi az infót, Tandról. Pihézzél is csak, ez vihar elötti csend lehet. Kisati talán már készül kifelé.

Alexa, szegény Martinka. Pont Vikéknél voltam tegnap és Levi is magától felmászik már a kanpéra, de lefelé még nehezen megy, nagyon figyelni kell. Sajnálom a popsipirosodást.

Ildi, jó utat nektek. Kellemes pihizést.

madiani
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdv itt Ágica :)

Szilvi: Igen anyukám dohányzik. Nagy dohányos familia vagyunk, szerencsére párom rüheli a cigit, így nem annyira nehéz nem dohányzni. Remélem vissza sem szokom majd.

Jó sokat írtatok, nem győztem olvasni.

Vikike: Sajnálom, nekünk A Rh poz és 0 Rh negatív a vércsoportunk. Azért utána érdeklődök. Remélem legkzelebb jó híreket hallunk a kisfiúról.

Megyek aludni, meg kakaót csinálok huncut kis Manómnak.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Próba a nagy betűtípusra.
Bocsi
:)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Madiani: Köszi a supportot :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi, igazán nincs mit. :)

Csajok, 23-an vagyunk! :shock: Topic talin (ha nem Andeszéknál lesz) már egy egész éttermet ki kell bérelnünk. :D

Na, dobok táblit. Elég fáradt vagyok már, tehát bocsi ha valami kimaradt vagy rosszúl írtam. Szóljatok mindenképp ha javítnai kell valamit. Köszi

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép

madiani
 
 


Andesz, jól meggondoltad te ezt? 23 nőci + a babák? :) Bár kicsi az esély hogy mindenkinek egy időpontba legyen jó.

Na megyek, jó éjt mindenkinek.

madiani
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem, de elég sok minden összejött mostanában:
Először bekerült anyósom a kórházba enyhe szívinfarktussal, de már kiengedték, jobban van, de lehet, hogy műteni kell.
Aztán február 29-én meghalt apácska mamája, múlt héten otthon voltunk náluk Bölcskén, 13-án volt a temetés.
Közbe "bejelentkezett" hozzánk a volt kollégám, hogy jönne babalátogatóba-időbe- és itt is töltene pár napot, így szombattól keddig itt volt.
Közbe az autónknak is előjött egy csomó baja és nagyon sokba kerülne a javítás, így arra jutottunk, hogy inkább bukunk kicsit a hitelnél, de beszámítattjuk és beleülünk egy újba. Elég sokat kellett rohangálnunk, de már folyamatba van, lehet még a hó végén már meg is lesz az autó.
És erre jön még az én drága kisfiam: nem tudom mi van vele mostanába, szopizik és utána egyáltalán nincs el, csak sír. Nem tudok semmit sem csinálni tőle, a lakás úszik, magamról nem is beszélve. Jobban kivagyok, mint az elején. Pedig azt hittem, hogy ahogy egyre nagyobb lesz, majd jobban feltalálja magát. Hát nem...
Ja, még annyi, hogy vérszegény és vashiányos Martinka, kaptunk rá cseppeket, de nehogy már el tudjam kezdeni adni neki, kicsit lüttyös az orra és az orrcseppel együtt nem lehet. De pár nap és kapja majd, aztán lesz majd újabb vérkép nézés.

Szóval teljesen K.O. vagyok, de ne haragudjatok a panaszkodásért.

Nem nagyon tudtam visszaolvasni, csak felületesen néztem vissza, ezért bocsi, akinek nem írok, de szóljatok, ha valamiről lemaradtam.

Ani! Csini pocakod van, szépen nő Roni-lak és csak pocira híztál.

Judy! Utólag sok boldog születésnapot kívánok Bazsinak, jók a családi fotók, Barbika is gyönyörű!

Kata! Sajnálom a pocifájást, nekünk 2 hónaposan múlott el, onnantól átalussza az éjszakákat! Kitartást!!!

Andesz! Utólag én is nagyon sok boldog 30.születésnapot kívánunk Martinkával! Assze te kérdezted, hogy kap-e már mást is- még nem, mert napi 6x, de van, hogy 7x szopik, ezért a dokinő azt mondta várjunk, amíg fél éves lesz. Reszelt almát cukorral próbálgattuk már neki, de csak berreg neki, bár azért már egyre több bent is marad. Majd idővel biztos megszokja.

Szilvi! Asszem lemaradtam, hogy álltok a házzal?

Kriszta! Réka baba imádnivaló! jó volt ma sétálni veletek és végre beszélgetni kicsit! Sokszor puszilunk benneteket és remélem a pocakfájás enyhülni fog hamarosan! Én is várom a szüléstörténetet!

Tündi! Nem tudom, hogy én üdvözöltelek-e már, de inkább kétszer, mint egyszer se, így üdv közöttünk. Nagyon aranyos a kisfiad!

Enikő! Írom ám a hétről hétre dolgot, csak egy kicsit lassabban megy a manó mellett.

Ágica! Én is üdvözöllek! Mesélj magatokról, aranyos a kislányod. Küldd el légyszi privibe a neved, hogy be tudjalak jelölni iwiw-en.

Roni! Téged is üdvözöllek! Te is küldd el légyszi! Neked is gratulálok a kis kukishoz, hamar megmutatta magát!

Tand! Mégegyszer gratulálok Gréta babához, jó egészséget és sok-sok tejecskét kívánok!

Zsuzsó! Remélem ti is jól vagytok, mesélj, hogy telnek napjaitok!

Gabi! hogy vagytok? Noel miket csinál már? Mekkora?

Nati! Nem nagyon tűntem ám el, csak úgy le vagyok maradva, mint a borravaló. Nekem is küldd el légyszi a számodat!

Vikike! Jó volt pár szót váltani veled, gratulálok a zebrás teszthez!

Alexa! Boldog névnapot kívánunk!

Márti! Még egyben? A végén még végig kihordod kisAtit! vigyázz nagyon magatokra, hamarosan boldog anyuka leszel te is!

Nibcsike! Gratulálok a kis kukishoz!

Ildi! Sajnálom, ami a mamáddal történt, jó utat nektek, vigyázzatok magatokra és kellemes időtöltést, jó pihenést kívánok!

Vicuska! annyira sajnálom, hogy ilyeneken kell keresztül menned/mennetek! Remélem az élet hamarosan kárpótol titeket, megérdemelnétek már végre!

Bessy! Remélem ez a hónap a tiétek lesz, drukkolok nektek!

Évi! Nagyon-nagyon eltűntél, veled mi újság?

Ha még valakit kihagytam, bocsi érte, de Ani jókor tette fel a táblit, volt honnan puskáznom!

Nagyjából ennyi, igyekszem sűrűbben jönni és nem lemaradni ennyire tőletek! Vannak újabb képek is, majd lekicsinyítem őket és felteszem.

További szép estét, jó éjszakát, szép babás álmokat mindenkinek, a pocakfájós anyukáknak kitartást!
Vendég
 


Jóóóóóóóó reggelt!

Éjjel alig aludtam, 2kor átmentem egy kicsit TVzni, utána sikerült kicsit henyehunyálnom. Mikor megszólalt az óra, azt se tudtam ki vagyok és hol is lehetek...
B. banyája ismét felhúzott. Hát nem odajött a buszon, hogy nem felejtettek el, de hideg volt és nem akartak átjönni. Majd jönnek, ha melegebb lesz. Szívem szerint lerúgtam volna a buszról. :evil:
Aztán apa meg az öccse is elrúgták a pöttyöst! Még relaxálnom kell a gombolyagaimmal.

Vicuska
Nem lehet, hanem tuti biztos, hogy elvérzel. Örülök, hogy a körülményekhez képest jól vagy.
Nagyon ránkijesztettél. :)
Micsoda?! 2 baba is lehetett?! :shock:

Alexa
Dupla névnapot ülhetsz. ;) :D
Sajnálom szegény Martinkát! Nagyon megütötte magát?

Enikő
Lesz időd pótolni az elmaradást. :D

Ágica
Üdv kis csapatunkban! :)
Nagyon édes lányod van!

Krixta
A szüléstörténeted engem is érdekel. :)

Márti
Köszi a híreket Andiról. :)
Kisatit még marasztald egy kicsit, míg a húsvéti nyuszi visszahozza a dokid. :D

Ildi
Kicsit irigykedek Hajdúszoboszló miatt, nagyon szép hely. :D Érezzétek jól magatokat!

Ani
Ahogy apa mondaná, elmamásodok. :lol:
Roni sarok hogy áll? ;)
Az Isolabella hogy örülne, lefoglalnánk az egész pizzériát. Lenne ám nagy nézelődés ismét. :lol: :lol: :lol:

Tündi
Nálunk nem sok a dohányos, de nem is baj. Nagyon idegesít a füstje.
Nem zavar, hogy a fiad mellett is rágyújt? Vagy van "kijelölt" helye?

Chrissyy
Örülök, hogy jelentkeztél! Sajnálom, hogy ilyen sok rossz történt veletek. :(
A házzal kapcsolatban már elhagytam a fonalat. Ma beszélek az ingatlanossal, hogy mi van, vegyünk-e ki foglalónakvalót vagy se... :?
Vendég
 


Jó reggelt!
Kisati eldöntötte, hogy nem lesz Halak. :D De mikor bújik vajon elő a picikosom? :lol: Gyakran fájogatok és mintha ott lent is fájna közben, mintha húznák szét a dolgokat... :)

Szilvi, ezen a héten kell születnie, ha akar Svarci bácsit :) egész jövő 7en nincs...sőt még jobbat mondok: eddig ugye azzal nyugtattam magam, hogy keresztanyám úgyis bent lesz, Na ha jövő péntektől vasárnapig szülök, ő sem lesz bent!!! Prágába vagy hova mennek.... :? örülök... akkor se (ismerős) dokim, se dúlám, csak a mázli, maximum. Én biztos lerúgnám a buszról a nénit... :D

Kriszti, húha eléggé rátok járt a rúd, reméljük most már csak jó dolgok jönnek!

Alexa, elhiszem hogy megijedtél, mikor leesett...de tudod, piciknek van egy titkos őrangyaluk ám! :D

Ani, köszi hogy betettél a tábliba rangidősnek... :D ez már komoly, senki nem szül előbb nálam! :D

Tele van a puttonyom: MINDEN éjjel vmi agyament hülyeséget álmodok a héten, mindig erőszak vagy szemétségek vannak benne ami ellenem irányul annak ellenére, hogy babás vagyok. Mindig más a sztori, általában ismeretlen emberek, de a végén vagy megverekszünk, vagy megölöm őket vagy elfutok, ilyesmi...most pl altatógázzal csendesítettek le... :? mi a fenéért van?! Semmi ilyet nem olvasok, nem nézek, alig várom, hogy anyuka legyek és jönnek éjjelente ezek a baromságok, ráadásul nagyon élehtű...valakinek ötlete??
És ma reggel olyan a fejem, mint egy labda, még sose voltam ilyen csúnya: hatalmas az orrom, megdagadt a szám, sőt valahogy az egész arcom... :?

csajok, mikor érdemes a távírdai vérvételre menni, ha a korai időpontról lekéstem? (ma :) ) 10 körül már nincsenek sokan?
Vendég
 


Márti
De korán kidobott az ágy. :D
Elég sok front jön-megy, talán valamelyik hatással lesz és kibújik. :D
Prága nagyon szép! Jól kifogod ezt az időszakot, de talán... ;)
Nem néztél túl sok krimit a TVben? :)
Vendég
 


Szilvi, nem néztem semmi ilyet!! Többnyire Jóbarátok, vígjátékok, 10000x látott kedvenc filmek, ilyesmi. Jaj, de ez a mai álom volt a legrémesebb...le se merem írni ide. :roll:
én már nem tudok tippelni se, mikor érkezik :D egyszerűen semmi nem jön be ezügyben: eleve, ha az a nyákdugó volt, amiben már egyre kevésbé hiszek, mi a fenéért vagyok még egyben? (egyébként örülök, hogy nem szültem akkor, így mégis jobb :) ) aztán: mi az, hogy napi 6 magne b-től még mindig sok összehúzódásom volt, előre féltem mi lesz ha nem szedem, erre semmi változás?!? :D lehet, hogy tényleg kivárja az idejét :D végülis azon a héten, mikorra ki vagyok írva (jövő 7 utánin) már van a dokim is, Pici is, szóval....
mindenki ennyit gondolkodik ezen (mármint a saját jövendő vagy anno szülésén) vagy csak én vagyok ilyen hülye?? :lol: :lol:
Vendég
 


Ez is egy módja a gyerekek felvilágosítására.....
>>>
>>> A sikló halála
>>>
>>> A kis Johnny hét éves volt, és mint más korabeli fiúk, nagyon
>>> kíváncsi.
>>>
>>> Más fiúktól sokat hallott már az udvarlásról, és érdekelte, hogy
>> ez mit is jelent, és hogyan is folyik. Egy nap megkérdezte az
>>> édesanyját, aki ahelyett, hogy elmagyarázta volna, arra kérte a
>>> fiát, hogy egy este bújjon el a függöny mögött, és maga nézze meg, hogy
>>> hogyan udvarolnak a nővérének.
>>>
>>> Johnny el is bújt, másnap pedig elmesélte, hogy mit látott:
>>>
>>> - A nővérem, és a fiú egymás mellett ültek, és csendben
>>> beszélgettek, aztán egyszer csak lekapcsolták a villanyt. A fiú megölelte és
>>> megcsókolta a nővérem, amitől ő rosszul lett, mert elég furcsán
>>> nézett ki az arca. Ezt biztosan a fiú is észrevette, mert benyúlt a
>>> nővérem blúza alá, hogy megkeresse a szívét, úgy mint az orvosok szokták.
>>>
>>> Ő persze nem volt olyan ügyes, mert sokáig kereste, és csak nagy
>>>
>>> nehezen találta meg. Ő is biztosan rosszul lett, mert mindketten
>>>
>>> nyöszörögni kezdtek, meg nagyokat sóhajtozni.
>>>
>>> A fiú másik keze annyira fázott a rosszulléttol, hogy azt is
>>>
>>> bedugta a nővérem blúza alá, és mindketten elterültek az ágyon.
>>>
>>> Remegtek a láztól, amit onnan tudok, hogy láz volt, hogy a
>>> nővérem azt mondta a fiúnak:
>>>
>>> - Ez nagyon meleg!
>>>
>>> És ekkor rájöttem, hogy mitől lettek hirtelen ilyen rosszul!
>>> Valahogy egy nagy sikló került a fiú nadrágjába, ami kiugrott, és
>>> kinyújtózott teljes hosszára. A fiú erősen megmarkolta, hogy távol tartsa
>>> mindentől, és nehogy elszabaduljon. Amikor a nővérem meglátta, egy kicsit
>>>
>>> megrémült, kikerekedett a szeme, eltátotta a száját, és azt
>> mondta:
>>>
>>> - Oh Istenem!
>>>
>>> Lehet, hogy segítenem kellett volna neki, mert nekem már volt
>>> ilyennel dolgom lent a folyónál. Aztán erőt vett magán, legyozte a
>>> félelmét, és megpróbálta megölni a siklót. Le akarta harapni a fejét, de
>>> halkan felsikoltott, biztosan mert az megharapta őt. Aztán gyorsan
>> mindkét kezével megragadta, és erosen tartotta, amíg a fiú elovett egy
>>> szájkosarat a zsebéből, és ráhúzta a siklóra, hogy még egyszer ne
>>> haraphasson meg senkit.
>>>
>>> A nővérem lefeküdt, széttárta a lábait, aztán erősen a combjai
>> közé szorította, úgy mintha egy ollóval akarná megölni. A sikló
>>> azonban ellenállt, erősen mozgott és ficánkolt, de a nővérem nem engedte
>>> el.
>>>
>>> Nyögött, és sikoltozott, de persze nem bírt vele. Az meg mintha
>>> ki akart volna jönni, a fiú is alig bírta rajta tartani a
>>> szájkosarat .
>>>
>>> Szerintem úgy akarták megölni, hogy egyszerűen maguk között
>>> összelapítják.
>>>
>>> Néhány perc múlva aztán már nem mozogtak tovább, és csak nagyokat
>>> sóhajtoztak. Amikor a fiú felült, megbizonyosodhattam, hogy a
>> sikló megdöglött, mert csak úgy erotlenül lógott rajta, és még a bele
>>> is kifolyt.
>>>
>>> A nővérem és az udvarlója persze nagyon kifáradtak ebben a
>>> csatában.
>>>
>>> A fiú újra megcsókolta és megölelte a novérem, összebújtak,
>>> amikor kiderült, hogy a sikló nem halt meg!
>>>
>>> Újra életre kelt, és tovább harcolt! Szerintem ezek a siklók
>>> olyanok lehetnek, mint a macskák, mert nekik is több életük van. Most a
>>> nővérem taktikát változtatott, és teljes súlyával ráült, hogy
>>> agyonnyomja. A sikló persze megint ellenállt, le-föl mozgott, néha előjött,
>> máskor elbújt.
>>>
>>> Lehet, hogy egy fél órába is beletelt, mire biztosan megölték.
>> Azt, hogy meghalt onnan tudom, hogy a fiú a végén letépte a nyálkás
>>> bőrét, bedobta a vécébe, és le is húzta.
>>>
>>> Az anyuka elájult....
>>>
Vendég
 


Hello,

Márti, ezt neked találtam a furcsa álmokról: mindegyikban ott van, hogy a terhesség vége felé gyakoriak a rémálmok, úgyhogy ne aggódj, nem tettél semmit, amitől ilyet álmodnál!

http://www.meno.ro/babysitter/hir=1022
http://www.gyerekabc.hu/On-es-a-baba-eg ... nt=1&page=

Chrissy, nektek is részvétem. Remélem a kisfiad csak átmenetileg van sírós időszak.

mindenkinek kitartás, aki még dolgozik, már péntek van!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Ma sikerült fél 8-kor kelnünk. Mindig ekkor kéne. Az egész család kipihenten, vidáman ébredt. Olyan jó volt. Kis Zsebi babám - hálóoverál miatt mondom ilyenkor a kisfiamra - tüneményes volt. Jó kedvű, odabújt hozzám, puszikat adott, szóval odavoltam nagyon :)

Szilvi: Konyhába lehet nálunk dohányozni. Amikor dohányoztam én is ott tettem igen, bár most nehezebben viselem, de anyukám az, aki ha bármi van azonnal pattan, szóval a konyhába való dohányzását nem akarom neki megtiltani. Főleg hogy eddig is ott lehetett.

Márti: Sajnálom hogy ilyenek álmodsz , én mondjuk ma este egy tök jó pasiról álmodtam. :) Komolyan. Álom pasi volt és bejöttem neki, aztán fel keltem és ott volt a kisfiam. Na mellette elbújhat az "álompasi" :)

Azon gondolkoztam hogy milyen messze van a következő vizsgálat. És ha közben baj van? Senki nem néz rá hogy mi van a kis magzattal.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Én már rettegek az éjszakáktól.:(
Szegény babóka éjjel 2kor felébredt hogy fáj a pocakja fél5ig bírtam aztán egyszercsak elaludtam mellette..(3napja 2órát alszom naponta) szegény párom felkelt és ő volt fennt vele míg dolgozni nem ment..(7ig) nagyon remélem hogy nem kell sokáig kínlódnia szegénynek ezzel a pocakfájással.

Szüléstörténet (aranyosak vagytok hogy így érdeklődtök) aztán később visszajövök írni nektek:

02.11-én hétfőn reggel elmentünk a Schwarczihoz a Csnk-ba mert egész hétvégén görcsöltem.Megvizsgált és mondta hogy már eléggé nyitva vagyok,aztán mért vérnyomást is ami baromi magas volt (160/98) és mondta hogy ő 3ra megy a kórházba ha addig nem erősödnek a fájások akkor 3kor talizunk ha pedig erősödnek menjek be korábban és hívjam mert szülünk..még el kellett mennem vérvételre aminek az eredményéért azóta sem mentem el..(elfelejtettük,meg amúgy is a kórházban volt 2hétig)elmentük Krisztiékhez,vásárolgattunk aztán hazajöttünk.Otthon már voltak fájásaim de nem voltak vészesek.Lezuhanyoztam,borotválkoztam ettem egy keveset aztán nyugtattam a páromat mert ő sokkal idegesebb volt mint én. :D
3ra bementünk a kórházba,megvizsgált a Schwarczi mondta hogy megint tágultam,felvették az adatokat és 15.30kor burkot repesztettek.Utána csak vártunk..aztán beindultak a bikafájások,a szülésznőm rengeteget segített.Kipróbáltunk mindent de nekem semmi sem vált be.Kezdtük a labdán ücsörgéssel közben forró vizet fojattunk a pocakomra de nem ér semmit,aztán jött a kéjgáz az sem hatott..a szülőszék meg rettenetes volt számomra.(de van akinél az vált be).Szegény párom utólag mondta hogy feleslegesnek érezte magát mert mindenhova a szülésznő jött velem..de mondtam neki hogy ha ő nincs ott tuti nem bírom ki...aztán kezdtem érezni hogy nyomnom kell..felmásztam az ágyra és nyomtam.Sajnos akkor is nyomtam mikor nem kellett volna,mondta a doki hogy ne nyomjak de nem tudtam visszataratani (könnyű azt mondani hogy ne nyomjak)emaitt beszakadt a gátam mert még nem voltam olyan tág hogy rendesen kiférjen a baba..aztán 19.11kor megszületett Réka...és bőgtünk..a Rékát utána odaadták de aztán később lekerült az intenzívre mert nehezen vette a levegőt és nagyon alacsony volt a testhőmérséklete..utána meg elkapott ott lennt egy fertőzést sőt egy Tokodi nevű doki mikor megkérdeztem hogy mire számíthatok mi baja van a picinek annyit mondott hogy nézzek körül itt mindenkinek megvan az esélye hogy meghaljon mégis mit gondolok én..nagyon köcsög volt.Schwarzi nagyon rendes volt mert mindig letelefonált hogy mi van a Rékával és ő is mondta hogy ne foglalkozzak ezzel a dokival.
Röviden ennyi.Itt van pár kép még...
Később jövök! Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Krixta, köszi a történetet! Ugyan személyesen már meséltél, de szeretem olvasni ezeket, 2x át is mentem rajta :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatpok,hogy eddig nem jelentkeztem!
Jól vagyunk,Noel szépen nődögél,holnap már 4 hónaposak leszünk! :D Tegnap előtt fordult át előszőr,nagyon cuki volt.Múltkor fürdi után meg hangosan nevetett.IMÁDOM!!!!Amúgy este 8 körül eszik utána csak hajnali 4-kor kel majd reggel7 vagy 8-kor.Hétfőn megmérték a védőbe 6230 gramm és 60 cm.

Tand!GRATULÁLOK A KISBABÁDHOZ! JÓ EGÉSZSÉGET SOK TEJCIT ÉS NAGYON SOK ÖRÖMET KÍVÁNOK!!!

Kriszta!
Jó volt olvasni a szüléstörténetedet! :D

Chrissy!
Nagyon sajnálom,hogy mostanában ilyen rosszul alakulnak a dolgaitok,de kitartás ez csak egy hullámvölgy!Adsz már Martinkának vmit a tejci mellett,nem lehet hogy már nem elég neki a tejed?

Ildi!
Sajnálom a nagyidat!
Jó pihenést Nektek,meglátod jót tesz!

Ágica!
Üdv. köztünk!Megkereslek iwiw-en. :wink:

Vicuska!
Nagyon sajnálom ami Veled történt!De szerencse,hogy nagyobb bajod nem lett!Tiszta szívemből kívánom,hogy gyorsan felépülj és kezdhessétek a lombikot!!!Nagyon drukkolok!!!!

Bocsi lányok,akiknek nem írtam,de csak felületesen futottam végig,nem nagyon tudtam visszaolvasni.

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Bessy!
Uh után gyere és mesélj! :lol:
mutass nekem jó példát és babásodj be gyoran :lol:

Ani!
kivi vagyok milyen lesz a szülésznővel a tali 8)

Ildi!
afp-hez drukk :D

Chrissy!
sajnálom hogy ilyen rossz dolgok történnek veletek :?
de az új autóhoz gratula!milyen lesz?
Martinkának is jobbulást :P

Ágica!
üdv :D

Nibcsibe!
még nem is gratuláltam a kis pöcsöshöz :wink:

Kriszta!
én is örülök, hogy elolvashattam a szüléstörténetedet 8)
Ma mentek szemészetre?

Márti!
sajnálom a rémálmaidat :shock:
kivi vagyok mikor szülsz? :roll:

Gabesz!
gratula a kis Noel forgolódásához :lol:
Vendég
 


Szilvi!
téged kihagytalak :oops:
remélem összejön ez a házikó :lol:
meddig dolgozol még? :roll:
majd a szövettanból kiderül hányan is voltak, jövőhéten elvileg :shock:

Többieknek is sok puszi, akiket még kihagytam :lol:

tegnap én hülye elkezdtem kicsit házimunkázni, felmosás, teregetés, mosás.....stb.és tökre kifáradtam, meg estére egy kicsit be is lázasodtam :evil:

ma eddig csak virágokat locsoltam, próbálom magam visszafogni, de nem vagyok az a henyélő típus, és olyan nehéz csak feküdni :roll:
Vendég
 


Márti
Akkor nincs tippem, miért álmodsz ilyeneket. Még ha én csinálnék ilyet.... :D

Chrissyy
Jó ez a történet. :lol:

Tündi
Keresztapám dohányzik, neki is csak a konyhában lehet, maga után ki kell szellőztetnie. :)
Meghiszem, hogy nem akarod megtiltani neki. Csak érdeklődtem.

Krixta
Nagyon sajnálom a pocifájást. :(
Köszi a szüléstörténetet. Az a doki egy nagy.... inkább nem írom le....

Gabi
Gratula a forgolódáshoz!
Hű, mekkorát nőtt Noel bébi!

Vicuska
Apukám ma ment el egy kis KPért, megvan a kulcsmondat, amivel vissza tudjuk kérni a foglalót. Még jó, hogy van dörzsölt ember a családban. :D
A jövő hét lesz az utolsó, április 1től kitör a pihenés. :)
Kivizsgálások lesznek a Káaliban?
Vendég
 


Szilvi!

mi az a kulcsmondat? :roll:
Tapolcát majd fel kell hívnom, hogy mi az amit elfogadnak más dokitól és mi az amit csak saját maguktól, úgy tudom, csak az ottani vizsgálatokat szeretik és 3 hónapnál nem lehetnek régebbiek :roll:
pedig jó lenne, ha RL meg tudná csinálni a többségét
majd holnap ezt is megkérdezem tőle :P
Vendég
 


Sziasztok!!! :)

Vicuska
Köszönöm a gratulációt! :) Probálj meg sokat pihizni :) Nagyon drokkolok nektek! :!: :D

Krixta
Köszönjük, hogy megirtad a szüléstörténeted, jó volt elolvasni!Meg jó tudni, hogy vannak még jó orvosok! :)

Mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET kivánok!!!!Meg sok locsolót!!! :)Ja, meg sok pihenést!

Kép
nibcsike
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!:D :D

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Vagyok ám,csak sok a dolog mostanában 8) :D
Ani!
Nagy az udvar....elférünk!!! :lol: :lol: :lol:
Különben is ...sok jó ember kis helyen is elfér!!! :lol:
Amugy minden okés,Bence most ujjabban nézegeti a kezét,nagyon édi! :lol:
Vasárnap megyek be látogatni a barátnőmet,Ő Tand után nem sokkal szült,ja és talizok a szülésznőmmel,megkuksizza Bencét! :D
Vicuska!
Azért óvatossan a takarítással!!!
Ha jol emlékszem ,Te tettél fel sziklakertről képet?!
Ha igen,felraknád megint?Ha nem Te voltál,akkor bocsi! :oops:
Ja,és elküldöd nekem e-mailbe,amit beszéltünk?Köszi! :D
Chrissy!
Sajnálom hogy így összejöttek a dolgok :(
Szurkolok,hogy összejöjjön az új kocsi! :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?