Új privát üzeneted érkezett!

Babajaga,
Hol vagytok Nemetorszagon belul?
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Gomboc,
dobozolas vidam :-] mi tobb, mint 2 eve itt lakunk, es meg vannak kipakolatlan dobozaink... talan ezeket kellene ugy kidobni, ahogy vannak, de ez soha nem fog megtortenni... :-)
De bekoltozni az uj lakasba mar akkor is tok jo dolog :-)))

Urszila,
igen, ezt a kozos WCzest minden gyerekes ismeros emlegeti :-) vicces lesz :-))) bennem csak az merult fel, hogy fogok FELUGRANI a WCrol, amikor valami latvanyosan eletveszelyes dolgot muvel :-0

Barbi,
meretkezesi tortura :-( de legalabb a kocsikulcs meglett! :-)
Nalatok nem lehet kolcsonozni, vagy csak nem akartal, hogy ne parazz folyton?
Hu, milyen kis izompacsirta lehet Adam, hogy mar forog! :-))) Nagyon aranyos :-))), de az "elso talalkozast" nem ertem! :-(

Eddig jutottam, most megyek, mert hangosan hianyzom :-] aztan csak visszaenged meg a draga...

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Orsoly!

Na nem mintha én nem most kezdtem volna el etetni aEmmával a mázes pépet, közel 1 évesenKépKépKép Csak írtam hogy elvileg már lehet 6-7 hónapos kortól is. De én sem mertem. Egyébként én ha megkóstolom egy minimális méz ízt sem érzek rajta, pedig pl a miluppa gyermekálom igazi vaniéíával nevűnek tényleg fincsi vanília íze van.
Emma 7 gabonás pelyhet nem volt hajlandó megenni, nem tudom mi baja volt vele, sokan mondják hogy szereti a babájuk.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

 
 

Sziasztok Lányok,

Ma még nem volt időm olvasni, és most is csak 1 percem van.

A lényeg: 3 doboz (3havi adag) Cerazette szoptatás alatt használható fogamzásgátlót ajánlok fel az első jelentkezőnek INGYEN. Zsír új, csak az egyik dobozból hiányzik az útmutató (sajnos azt nem találom), viszont 2005 februárig használható. Szóval aki igényt tart rá, az jelentkezzen, és mailben adja meg nekem a postacímét, hogy elküldhessem.

Később még próbálok jönni.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


heppi!
Le a kalappal a múlt hetetek előtt! És nagy nagy gratula gyerkőcnek a mászáshoz. Szülőknek pedig sok türelmet!Kép

Gombóc! Mi addig-addig költözködtünk, hogy a könyvek nagyobb részét már ki se csomagoljuk. Merthogy azt a legmacerásabb rámolni. Most pont azon gondolkodtam, hogy ennyi erővel a közkönyvtárnak is felajánlhatnánk őket, nem itt foglalnák a helyet a pincében. Az utolsó ruhásdobozt (februárban lesz három éve, hogy beköltöztünk), most egy hónapja a lomtalanítás miatt tártam fel. Hogy miket találtam! Ma már el sem hiszem, hogy olyan karcsú is voltam. (De leszek, csakazértis!!! Kép)
Kaska: Közös wczéshez érdemes előre odakészíteni valami csak ott megtalálható tökizgalmasat, ami nem balesetveszélyes. Talán. Nagylány rendszeresen a kövön vágta magát hanyatt ülésből. DE nem tűnik ütödöttnek. Kép
Zsuzsi, szerintem lehet, hogy nem tökéletes, de pszichológus! És mivel nem jártunk nála este hat körül, nem tudhatjuk, náluk mi folyik a valóságban. Én észre sem vettem, hogy az az ülés nem valódi. Csak csodálkoztam, hogy mindig lassúzod a dedet, közben meg már széken csücsül. Bátyja is helyeske.
babajaga, hogy ennek a lánynak micsoda hajkoronája van!!! Gyönnnnyörű.
Myssnia, ez a nemférjapa nagyon ott van ám a gyerekkel. Jobban mint némelyik férj...

Na megyek, hív a kötelesség, meg a vasaló.
sofka
sofka
 
 


Csajok, a Prima Pappa etetoszek miben jobb mint mondjuk a Brevi Dolce VIta?Kép Csak erdekelne, mostanaban nezegetem mar az etetoszekeketKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Most rajtam tombol a takonykór, de legalább lázas nem vagyok. Ma hatalmasat aludt Lőrinc, de nem volt áram reggel nyolctól kettőig, így nem tudtam jönni. Kiderült, hogy mindenhez kell áram. Döbbenetes! Akartunk orrporszívózni, nem megy. Kávét inni, nem megy. Mosni, nem megy. Gondoltam, ha már van egy csomó időm, sütök. Rájöttem, hogy villanysütőnk van. Még a gázt sem tudtam elsőre begyújtani, mert elektromos szikrával gyullad. Azért ezt az akadályt kiküszöböltem. Úgy elgondolkodtam az életünkön, mennyire függünk az elektromos energiától. Viszont legalább olvastam egy kicsit. Most a fiúk sétálnak, az áram meglepetésszerűen visszajött (négyig volt kiírva), gyorsan olvasok egy kicsit.

Urszila! Mail ment. Honnan rendelsz biozöldséget? Valaki ismerős termeszt?

Barbi! Ha ennyi erő van a srácban, hogy forog ezerrel, nem tűnik éhségtől gyengülőnek. Csak nyugi. Az érzést amúgy ismerem, én is mindig várom a mérlegelést, csak úgy kíváncsiságból, mert szemmel láthatólag fejlődik. És a múltkor rossz volt a mérlegKép. Kocsikulcs Kép Még szerencse, hogy tényleg nem járt arra egy szemfüles! Jó a babygym! Szereti Ádám? Nagyon jól fest alatta! Én sem érem az első találkozást.

Toffi! Jó kis nyűgös csapat. Gondolom Te meg ettől vagy nyűgös. De majd elmúlik. Ha máskor nem, tavasszal Kép Rágózó ZsombiKép Vagyis inkábbKép

Zsuzsi, Zulu! Én is irigykedem a homeos tudásotokért. Annyi jót hallottam róla, de igazából azt sem tudom, mi az. Adnátok egy rövid definíciót? Amiből megértem, miért is jó a homeopátia? Mondjuk, megnézek könyveket, adok bogyókat, de nem tudom félrekezelni a gyereket? Nem ártok neki a kontárkodásommal? Amúgy néztem már az orvosokat a kerületben, lehet, hogy elviszem.

Miszike! Nem jó az úszás? De kár! Kép Történt valami előrelépés házügyben?

Kaska! Végre, végre, én is csatlakozom az üdvrivalgók táborához. Jó, hogy rendben vagytokKép Meddig jó a fagyi tej? Én csak az elején fejtem, így féléves adagok állnak a hűtőben. Na nem sok, de gondoltam, majd ha hajlandó enni, elhasználom főzibe. Ezek szerint nem?

Zsuzsi! SzopiKép KislányKépKép Nagyon vágysz rá! Szerintem fogsz még próbálkozni! Kép Miki édesen ül! Kép

Myssnia! Szilárd miket is csinál? A fotókon olyan sokat tudónak látszik! Extrém sportKép

Manócska! Megzavartál a Lilla bejelentkezéssel Kép Gyere, ahogy tudsz, lehetőleg minél gyakrabban. Remélem, a vastól jobban leszel. Továbbküldöm neked Csucsuka rendszeresen küldött mailjét, abban van cím, jelszó. Meg ha be akarsz kerülni, küldj vissza egy mailt Csucsukának az adatokkal.

Babajaga! Ne, egy másik előkerült csavargó. Jön az ősz, hűvösödik az idő, előkerülnek az eltűntek. Nagyon szép kislány Sophie.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Most rajtam tombol a takonykór, de legalább lázas nem vagyok. Ma hatalmasat aludt Lőrinc, de nem volt áram reggel nyolctól kettőig, így nem tudtam jönni. Kiderült, hogy mindenhez kell áram. Döbbenetes! Akartunk orrporszívózni, nem megy. Kávét inni, nem megy. Mosni, nem megy. Gondoltam, ha már van egy csomó időm, sütök. Rájöttem, hogy villanysütőnk van. Még a gázt sem tudtam elsőre begyújtani, mert elektromos szikrával gyullad. Azért ezt az akadályt kiküszöböltem. Úgy elgondolkodtam az életünkön, mennyire függünk az elektromos energiától. Viszont legalább olvastam egy kicsit. Most a fiúk sétálnak, az áram meglepetésszerűen visszajött (négyig volt kiírva), gyorsan olvasok egy kicsit.

Urszila! Mail ment. Honnan rendelsz biozöldséget? Valaki ismerős termeszt?

Barbi! Ha ennyi erő van a srácban, hogy forog ezerrel, nem tűnik éhségtől gyengülőnek. Csak nyugi. Az érzést amúgy ismerem, én is mindig várom a mérlegelést, csak úgy kíváncsiságból, mert szemmel láthatólag fejlődik. És a múltkor rossz volt a mérlegKép. Kocsikulcs Kép Még szerencse, hogy tényleg nem járt arra egy szemfüles! Jó a babygym! Szereti Ádám? Nagyon jól fest alatta! Én sem érem az első találkozást.

Toffi! Jó kis nyűgös csapat. Gondolom Te meg ettől vagy nyűgös. De majd elmúlik. Ha máskor nem, tavasszal Kép Rágózó ZsombiKép Vagyis inkábbKép

Zsuzsi, Zulu! Én is irigykedem a homeos tudásotokért. Annyi jót hallottam róla, de igazából azt sem tudom, mi az. Adnátok egy rövid definíciót? Amiből megértem, miért is jó a homeopátia? Mondjuk, megnézek könyveket, adok bogyókat, de nem tudom félrekezelni a gyereket? Nem ártok neki a kontárkodásommal? Amúgy néztem már az orvosokat a kerületben, lehet, hogy elviszem.

Miszike! Nem jó az úszás? De kár! Kép Történt valami előrelépés házügyben?

Kaska! Végre, végre, én is csatlakozom az üdvrivalgók táborához. Jó, hogy rendben vagytokKép Meddig jó a fagyi tej? Én csak az elején fejtem, így féléves adagok állnak a hűtőben. Na nem sok, de gondoltam, majd ha hajlandó enni, elhasználom főzibe. Ezek szerint nem?

Zsuzsi! SzopiKép KislányKépKép Nagyon vágysz rá! Szerintem fogsz még próbálkozni! Kép Miki édesen ül! Kép

Myssnia! Szilárd miket is csinál? A fotókon olyan sokat tudónak látszik! Extrém sportKép

Manócska! Megzavartál a Lilla bejelentkezéssel Kép Gyere, ahogy tudsz, lehetőleg minél gyakrabban. Remélem, a vastól jobban leszel. Továbbküldöm neked Csucsuka rendszeresen küldött mailjét, abban van cím, jelszó. Meg ha be akarsz kerülni, küldj vissza egy mailt Csucsukának az adatokkal.

Babajaga! Na, egy másik előkerült csavargó. Jön az ősz, hűvösödik az idő, előkerülnek az eltűntek. Nagyon szép kislány Sophie.

Beu
beu
 
 


Jé, csak javítani akartam. Bocs.
B.
beu
 
 


Manócska! Látom már, hogy nem tudom hova küldeni.
Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Na, most úgy tűnik, van némi időm, szal akkor megírom bővebben is, hogy milyen volt a múlt hét.

A lényeget már fentebb olvashatjátok. A legfárasztóbb az volt, hogy az apukám ki nem állhatja az anyukám családját. Állandóan azon rágódik, hogy 20 meg 30 évvel ezelőtt hogy nem adott a nagyapa nekik pénzt, pedig volt nekik, meg hogy mennyit dolgozott ő már a mamáéknak, hogy anyukám testvérei (mind nagyon messze laknak) mindig csak ünnepekre jöttek haza csőstől, akiket anyukám etetett stb. Vhol igaza van, de egy idő után nagyon besokalltam ettől a szövegtől, merthát ugye attól nem megy előrébb a világ, ha a múlton rágódunk. A jelen van, amit meg kell élni, mégha nehéz is. Az is igaz, hogy az anyukám mindenkit kiszolgál, kitakarít, megetet stb, és mindig a sajátjuk marad a legutóljára - ami azért rosszul esik apukámnak. Szóval szerdén délután nagyon összevesztem apukámmal, hogy a mamának már télleg csak napjai vannak, és ha már 30 évig csöndben volt, akkor ne most olvassa anya fejére a bántalmait, amikor így is van neki elég. Annyira összevesztünk, hogy a végén mindketten sírtunk. Aztán kb 10 percre különvonultunk, és után odamentem, elmondtam neki, hogy mennyire szeretem, meg hogy neki már csak az a dolga, hogy a gyermekeiben, meg az unokáiban gyönyörködjön, és hogy én akkor is a lánya maradok, ha kitagad, akkor is haza fogok jönni, mert attól ő még az apám marad, anya meg az anyám. Szóval meg is békélt, estére már nem is volt semmi baj. Sőt szombaton kiment a mamához, és anya elmondása szerint, nagyon békésen töltöttek el hármasban egy délutánt. Szerencsére a mama éppen eszénél volt, és beszélgetett apával, hogy vigyázzon anyára ha már ő nem lesz, meg hogy soha nem köszönte még meg neki, hogy mennyit dolgozott apa őértük stb. Apukám meg majd megfulladt, mert ő nem tud sírni. Bizonyára ez a délután is, meg a mi összeveszésünk is szerepet jáccott abban, hogy azóta anya szerint mintha apát kicserélték volna. Segít neki mindenben, hozza-viszi, főz estére, mosogat stb. És egy szava sincs, hogy alig látja anyát. Így aztán nekem is elmúlt a lelkifurdalásom az összeveszés miatt. A gyerekkel viszont csodálatosan elvolt az apukám. Annyit "rosszalkodtak" napközben, hogy csuda. Még meg is jegyeztem, hogy velünk gyerekkorunkban összesen nem jáccott annyit, mint Orsival a 8 nap alatt - igazat adott. Otthon a jó levegőn délutánonként kiraktam a kiságyat, és ott aludt a gyerek, reggel csendben jáccott, mert apa 9-ig szokott szunyókálni, este fürdés előtt sem sikongatott vagy sírt, mert akkor meg MÁR aludtak apukámék. Szóval alapvetően jól elvoltunk, de azért már nagyon vártam a szombatot, hogy lássam aZuramat, aki 9-kor már ott állt a kapuban. Úgy örültem neki, hogy csuda! Itthon persze minden más. Orsi ugyanolyan nyugodt, meg minden, csakhát nekem nincs kivel beszélgetni - rajtatok kívül. Meg egy csomó házimunka elmaradásom is van. Egy heti szennyes mindhármónkról, azt bevasalni, főzni, porszívózni, WC-fürdő takarítás stb. Tudjátok ti is hogy van ez.

Lassan haladok a visszaolvasással is, de igyexem. Ja, és mindenkinek köszönöm Orsi nevében is a gratulát a mászáshoz. Ma 5 perc alatt sikeresen átrendezte a nappalit, amíg a tápiját készítettem. Bemászott az asztal alá, szétszedte az újságokat, lerámolt 3 polcot, megszámolta a férjem CD-it álványostól, és vmennyi kábelt megrángatta-megkóstolta. Szal zajlik az élet nálunk is. De azért jókat nevetek rajta, ahogy bénázik pl az autós hordozójával. Most azt találtam ki, hogy ha fél méteres magasságig gyerekbaráttá változtatjuk a lakást, akkor a számára izgalmas helyekre rakok dobozokba játékokat, különböző magokkal töltök meg kis kólás meg vizes palackokat. Némelyiket színes zörgő zacskóba rakom stb. Szóval számára biztonságos dolgokat rakok neki a régiek helyére, hogy azért ne unatkozzon Kép Csak azt látom, hogy a papír mostanában a mindene. Szereti a színes reklámkiadványokat gyűrögetni, tépkedni, ami nem is volna baj, csak hát a végén minden a szájában köt ki. Van erre vmi tippetek, hogy azért jáccon is, de ne az ólom miatt hízzon????

Asszem mára ennyi voltam. Cerazette ügyben írjatok...

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


sziasztok,

mi is vagyunk,csak tegnap este még Petrát el kellett vinni fül-orr-gégészetre...a.holis kiderítették szernecsére nincs begyulladva a füle.MÉg nagyon szürcsög szegénykém...lassan egy hete szívom már az orrát.Nem tudom mikor gyógyul már meg teljesen,de nem hosszú ez már egy kicsit?Hány napig tartanak ezeke a megfázások.

Zulu,Zsuzsi,
mit tudnátok ajánlani a bogyóitok közül?
Én is csak csodálom gyógyító tehetségeteket. Kép

Kaska,
végre hallani rólatok!!! KépMa mértük a kiscsajt,mi 6 kilót nyomunk. Kép Vilcsi menyit?Lehet,hoyg már le is köröztetek?

Heppi,
csak nem újabb babaprojekten dolgoztok?
Kibékülni és szeretni egymást olyan jó!!! Kép

Beu,
remélem hamar meggyógyulsz.Nálunk is mindenki beteg,apa,Petra....egyenlőre én tartom a frontot és remélem nem kapom el tőlük.Lőrinc már teljesen meggyógyult?

na megyek is teregetni,mert végre alszik Petrus
bocsi,hogy nem reagálok mindenre

üdv mindnenkinek
Évi+Petra
Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!

Ferjem rovid osszefoglaloja a delutan kialakult helyzetrol: "Na Viola, tettel valamennyit a gyomrodba, kozben halalra bosszantottad anyadat, a folosleget kiokadtad apadra, most mar minden rendben."

Hat inkabb levelezek :-)

Mariann,
en is remelem, hogy sikerul talizni, csak sajna nekunk nincs kocsink...
Istenem, milyen aldott jo gyerek lehet Marci :-) ezzel az erovel Violanak mar vagy 40 foga kellene legyen :-]

Toffifee,
hat nem csoda, hogy mindenkinek tre a kedve, ki kell nezni az ablakon :-( nalunk is vannak ilyen napok, szerencsere elmulik, aztan megint sutiropi-johangulat :-)
Pont erre celoztam, hogy Te belefersz! :-) Nekem bizony elegge beszukult a hordhato ruhataram... :-(

Myssnia,
ahogy mar irtam, sajnos hasonloan kezdodott a napunk... :-(
En se vagyok elragadtatva ezen modszertol, szerintem jobbak az ilyen anyai intuitiv otlelek, mint pl. a katica :-))) regebben is irtad, hogy a polojaba kapaszkodott Szilard. Ha lenne egy allando ilyen cucca, amivel el tud aludni, az tok jo lenne! ezt hivjak "atmeneti targy"nak, es a szakemberek szerint meg a fantazia fejlodesehez is hozzajarul :-))) (de szepen mondtam :-] )

Miszike,
biztos, hogy termeszetgyogyi kell (csak)? Ugy tudom, letezik olyan, hogy fejfajas ambulancia, esetleg ki lehet probalni!

Zsuzsi,
tejszaporitas :-))) szuperak vagytok, gondolom, Neked is jo erzes :-)))
Talan azert ir igy a Szody, mert vannak ugye tenyleg elhanyagolo anyukak is, akik kapva kapnanak rajta, hogy "ugye a pszichologus is ezt csinalja", es o inkabb a pozitivumokat akarja megerositeni. Nem azert mondom, mert feltetlen egyetertek ezzel, de ez is lehet egy magyarazat.

Ezek szerint sorstarsaim vagytok a cicicsavarasban :-) vagy :-( nappal en is sok mindenen mulatok, amitol ejjel bosz boszorkany leszek :-]

Manocska,
vegrevegre itt vagy :-)))
szedules hess-hess! En csak a legelejen voltam verszegeny, akkor meg olyan mamor volt, hogy nem ereztem. Egyel sok vitamint! :-)
Azt en is birom, amikor bolcs emberek mondjak, hogy "pihenjek es ne idegeskedjek" :-]
Kerunk kepet Lilirol! :-)))

Babajaga,
naggyon falatka Sophie :-))) jo a seroja :-))) es micsoda vilagcsavargo mar babakoraban :-)
Viola is nagy dumagep :-)))

Sofka,
kosz a WC-s tippet, asszem megfogadom! :-)))

Beu,
jobbulast! :-) Aramfugges igy pontos, de eljen az ajandek 2 ora! :-)))
fagyitej tudomasom szerint kozvetlen feletetesre 3 honapig alkalmas, fozni talan pont fel evig lehet vele, de ha hulyeseget irtam, majd a tapasztaltabbak kijavitanak!

Heppi,
csucs no vagy Te :-))) es nem hizelgesibol mondom :-)))
nalunk is sokkal lelkesebben unokaznak a nagyapak :-))) multkor teljesen meghatodtunk, otthagytuk az alvo Vilcsit apossal, aki felajanlotta, hogy vigyaz ra, es amikor visszamentunk, a bogomasina a karjaban ringatozott :-))) es o meg diszno dalokat is enekelt neki :-)))

Evi,
szegeny Petra, szorcsi hess-hess, gyogyuljon meg gyorsan! :-)
Mi este furcsi elott meretkezunk, majd megirom, mennyi lett, de ott korul vagyunk, mint Ti! (egy hettel ezelott volt 5910 g). Hiaba, nagyon osszetartanak ezek a csajok :-)))

Nahat, vegigertem :-))) de ideje is mennem, mielott Pottomke teljesen leamortizalja apajat :-]

Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Évi,

Nem-nem! Még nem vagyunk rajta a kistesó projekten. Még akkor írattam fel, amikor 6hetes kontrollon voltam szülés után. Hazafelé ki is váltottam, meg megbeszéltem aZurammal is, és úgy döntöttünk, hogy ha már 28 évig megvoltam bogyók nélkül is, akkor most inkább nem kezdeném el. Megmaradunk a jó öreg óvszernél.
Csak most a kezembe akadt, gondoltam, hátha vkinek jó lesz Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok !

A friss mamák topikja után immár mint két gyermekes anyuka szeretnék a friss babák topik lelkes csapatához csatlakozni. Két leányzóm van, Zsanett 4 éves, Dalma 2,5 hónapos.

Egyből lenne egy kérdésem. Szerintetek az nagy gond, ha a BCG oltás helye nem látszik a 12. héten ? Mikor kell megjelennie ? Mi van, ha nem pirosodik be ?

Toffi
Van kedvetek velünk játszótrezni vagy sétálni ? Nálunk is vannak gondok a kistesó megérkezése óta. Zsani nem hisztizik, hanem elkezdett újra bepisilni éjszaka. Most pár napot nem ment oviba és két éjszaka nem volt baleset. Ez van, remélem hamar megemészti a változásokat (Dalma, ovoba).

Üdv: Edit
redit
 
 


Edit,
Kb. 6-8 hettel oltas utan kezd el pirosodni, ha jol emlekszem. Ha nem, akkor majd valamikor ujraoltjak Dalmat!

Heppi,
Igy jartam en is a fogigatloval. Multkor dobtam ki 3 csomag 1992-ben felirt Continuint! Hogy most mi lesz, nem tudom, mert a kivant gyerekszam mar megvan! Kép

Evi,
Az Echinacea immunerosito. Mellefogni lehetetlen vele. D2-6 -ig add valamelyiket, naponta legalabb 3-szor! A tobbi nagyon egyenre szabott, a tunetek es a modalitasok pontos megfigyelese, leirasa szukseges hozza, ez meg kisbabanal szerintem baromi nehez. Pl., hogy csip-e az orra, vagy a hideg, vagy meleg levego/ folyadek esik-e neki jobban?

Most ennyi...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Heppi! Szép kis heted volt. De végül is az jó, hogy a papád megváltozott hipp-hopp előnyére. Kép
Lakásátrendezés módja jó ötlet, el fogom lopniKép Újságevés dettó, nem hagyom elérhető helyen, csak ha én is ott vagyok. Elég unalmas minden tépés után kibogarászni a csukott kezéből.Kép

Évi! Lőrinc már jól van, kicsit még szívjuk az orrát, de csak a biztonság kedvéért. Nálunk másfél hétig is eltartott. Jobbulást a családnak. Én elkaptam, de már egy jól legyengített, a fiúk által kifárasztott vírust.Kép

Kaska! Nekem nem is nagyon maradt hordható ruhámKép

Edit! Üdv itt! Nálunk a kéthónapos oltás előtt valamikor jelent meg a BCG göb.

Beu
beu
 
 


Beu, Kaska! Nekem van rengeteg hordható ruhám. Csak én nem tudom hordani őket. Kép Bár már második napja semmi fölösleges szénhidrát!
Heppi, csak magam tudom ismételni, le a kalappal. És klassz, hogy nagyapi így megváltozott. Lehet, hogy ebben a korban majd a mieink is hajlíthatóbbak lesznek? Ja, és a színes nyomdaipari termékek ólommentesek. Nem tudom, mennyi a tápértékük. Kép
Zsuzsi, fogamzásra nincs homeósbogyó?
Lakás átrendezéshez mindenkinek sok sikert. Ajánlom a járókarácsokat, mint afféle barikád. Legalább abba kapaszkodik a ded, miközben azt üvölti, hogy át akarok jutni!
Beu, gyógyulj meg. Messze lakunk, a II. kerület peremén. Úgyhogy sürgősen neki kell állnod a gyakorlásnak.
Na megyek. Még mindig átláthatatlan a vasalnivalóból épült hegy. (Le sem merem írni, de a mosógép meg gyengélkedik. Apa meg sehol. Ilyen kritikus helyzetben!)
sofka
sofka
 
 


Lányok, bocsi ha félreérthetö voltam képaláirással kapcs-ban. Az elsö találkozást Ádámra és a gym-re lrtettem,akkor készült a kép,amikor elöször raktuk aláKép
Mai mérlegelés: 5090 g,vagyis 130 g hizás péntek óta (3 nap???), persze ebben benne van a multkori mérleg is, az, amelyik nem állt meg egy pillanatra sem.Kép Nem is aggódom, látszik Ádámon,hogy nem összefele megy...Kép
Pusza,most mennem kell,vár az ebéd!!!
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Voltunk a ruhavásáron, csalódás volt.

Roni új grimaszt vág, ami nagyon tetszik neki
Kép

Ilyen előkét vettem neki, ezzel nem lesz annyira kajás a rucija
Kép

Adtam neki meggyet, nincs ellenére.

Megyek olvasni.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Ma végre-valahára eljutottunk babausziraKép
Lilike nagyon élvezte, egyfolytában ugy járt a lába mint egy kisbékánakKépKépKép

Myssnia
Pakoló SzilárdKép

Manó
Tündéri kislány EmmaKép Nagyon édi ahogy szereli a porschétKép

Norka
Gratula ügyes JázinakKép

Gombóc
Nemrég Lili is átesett egy ilyen náthán, semmi láz csak folyt az orra. Én nem vittem orvoshoz, orrcseppeztem-amit a dokinő utólag helyeselt.
Nagyon aranyos Zsombi az etetőszékbenKép

Zulu
Nagyon ötletes a babakocsi-kerékvédő!

Kaska
Milyen szépen hizogat ViolaKép

Barbi
A fénykép láttán tényleg nem kell Ádám méretei miatt aggódnodKép

Babajaga
Mekkora haja van Sophienak! Gyönyörü kislányKép

Beu
Nekem is vannak fél éves fagyitejek, a védőnőm azt mondta majd ezeket használjam a főzihez. Na én belenyaltam, valami iszonyatos, azonnal innom kellett rá valamit nehogy visszajöjjön. Én ki fogom dobni az egészet!

Heppi
Már nagyon ügyes Orsi! És milyen szépKép

Évi
Lilinek két hétig kellett szivni az orrát mikor megfázottKép

Edit
Üdv. itt és gyere gyakranKép

Minden betegeskedő mamának-babának és papának jobbulást kivánokKép

Bocsi, hogy ilyen rövid voltam mindenkihez, de az uszás engem is lefárasztott egy kicsitKép
(jótékony hatását még most is érzem a karjaimban és a vállambanKép)

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!Kép

Barbi,
Ádám igen szépen fejlődikKép, úgyhogy ne aggódj.
Kép szupi!Kép

Mariann,
nálunk is ez van, kölkök csupa puccban, anya meg tisztára le van ronygyolódvaKép. Nekik könnyebb vásárolni, mert nem kell próbálni, nekem viszont kellene, de mivel mindig a kölkekkel nyomulok, erre esély sincs, úgyhogy rajtuk élem ki vásárlási szenvedélyemet.
Fogzásra Chamomilla C15-C30, 3 golyócska, de jobb, ha elviszed dokihoz, és személyre szabott kezelést ír fel.

Toffi,
Macnak is biorágókája vanKép.

Zsuzsi,
doknéni nagyon szimpi, igen alapos, Macóval majdnem 2 órát csücsültünk nála, Malaccal másfelet, de nála már nem kellett felvenni az egész családfát. Ő gyerekdoki is egyben, azért is választottam. 5 hét múlva viszem vissza őket, azt beszéltük meg. Annán látok pozitív jeleket, múlt hétfőn kezdte a kúrát, és szerda óta normálisan alszik, nincs felriadás. Sőt kaja sem, leteszem fél 9-kor, és fél8-ig alszik, mint akit leütöttekKép. A khögése pedig 2 nap alatt megszűnt. Most kíváncsi vagyok, Malacka alvása hogy alakul, mert nálunk Ő a nehezebb eset.

Myssnia,
pszihotanácsokKép: én is úgy vagyok vele, mint Zsuzsi, Sződy Judit valahogy túl tökéletes nekem. Én anno teljesen kikészültem Dáviddal, szopi nem úgy jött össze, ahogy szerettem volna, alvása katasztrófa. Az Aludj jól módszert nem csináltam, de ebben szerepe volt a suliban tanultaknak, az LLLnek, és a sok pszichomókusnak. Én már valóságos szörnyetegnek éreztem magam, ha valamit nem úgy csináltam, ahogy Őfelsége Malacka óhajtotta. Az eredményt tudod, 3 éves, és a mai napig nem alszik normálisan. És bár imádom, ha hozzámbújva alszik, de azért néha nem bánnám, ha visszaköltözne az ágyába. Kész csoda, hogy összehoztuk MacótKép. Így visszanézve azért egy kicsit keményebb lennék, nem biztos, hogy egész nap magamra kötözném, stb. Mert biztos van, aki ezt évekig bírja, zokszó nélkül, én túl gyarló mami vagyok, néha igenis szükségem lenne egy kis nyugira. Egész nap gitároznak az idegeimen, legalább éjjel hagyjanak békén. Szerintem nagyon szépen hangzanak azok az elvek, amiket a módszer ellenzői hangoztatnak, csak azt még senki nem mondta meg, hogy egy nulla alvásigényű gyerkőc mamija mikor regenerálódjon, mikor készüljön fel a következő napra, hogy legyen jókedvű, hogy ne fásuljon bele az egészbe. Mert a probléma évekre szól sajnosKép. És hosszú távon a gyereknek is az az érdeke, hogy ne egy holdkóros zombi vegye körül egész nap.

Babajaga,
Sophie szépséges!Kép

Beu,
jobbulást!Kép

Évi,
még annyit tennék hozzá Zsuzsihoz, hogy ha folyamatosan adod az Echináciát, immunerősítésre, akkor szüneteket kell beiktetni a szedésbe. 2 hétig kapja, két hét szünet.

Sofka,
nálunk is tornyocska képződött a vasalatlanból szinte észrevétlenülKép. Én meg itten netezekKép. De muszáj kihasználni az alkalmat, Malacka nagyizik, Mac alszik, Apasas meg közgyűlik.

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Gombóc,
ElőkerültemKép
Zsombi nagyon csini volt a keresztelőnKép

Mariann,
Örülök, hogy Marcid jól vanKép
Mi is akciósan vettük a Huggiest. A Libero nálunk is bejött.
Londoni hétvégeKép

Zsuzsi,
Jobbulást nektek!

Réka,
Játék-Danit is elpakoltadKép
Céges buli? De jó, akkor téged nem felejtettek el.Kép

Nadine,
Önkiszolgáló tejcsárdaKép

Beu,
Parkolás nekem sem a kedvenc manőveremKép
Túlfársztás nem lett betervezve, Roni alakította így.
Integető Lőrinc nagyon édes lehetKép
Végre jobban van a nagyfiúKép

Évi,
Betegeknek jobbulást!
KépekKép

Sofka, Toffi,
Roni is szereti a távirányítót, meg a mobiltelefont és az órákatKép

Toffi,
BabánKép Én éppen ezért nem mertem még Roninak adniKép
Párodnak jobbulást!

Első rész. Folyt. köv.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Tejpara befejezve, a drágám 8 kiló, az 2 hét alatt több mint 40 dkg gyarapodás. Van rajtam kívül olyan szerencsétlen, aki 4 hónapos korára ekkorára hízlalta szeme fényét? Kép Annyira nehéz!
Viszont tápszert irattam fel, ne kövezzetek meg, de megjött(!!) és féltem, hogy gáz lesz a cici elfogadással. Most megint a jobb ellen tiltakozik, lefejve-üvegből viszont megissza. Meg hát a balon szívesen csócsálgat akármeddig. Egyelőre nem is váltottam ki, de azért jó érzés, hogy ha bármi van...
Valszeg a menszesz miatt kevesebb a felesleges tej. Ez már így marad, vagy ha elmúlik, visszajön a mennyiség? Vagy szaporítsak? Ezt egyelőre elhalasztottam.

És ha megvan még pénteken, tamponnal babaúsztathatok szerintetek? Vagy kimarad?Kép

Viszont nekiálltam szedni kedvenc multivitaminom (AktiválKép)
És a húgom kitalált egy tök édi becenevet Dagimadárnak: MUKIPÓKnak hívjaKép Annyira aranyos, nem?

Kakukk,
Köszi a homeoadagolást.

Norka,
Valszeg fejl ugrás+mensi együttesen kavart be, úgy tűnik nekem is.
Üléshez, álldogáláshoz grat!Kép

Gombóc
Jobbulást a kisembernek! KépekKépKépKép

Kaska
Azóta újabb okosság: a tea is túl finom éjszaka, legyen víz, hátha arra nem kel fel. Most azt szlopálja, tej nélkül kibírja kb fél 12től fél 5ig. Napközben csak nagyon elvétve kap teát, főleg ha alvás után kér vmit, max 10-20 ml/alk. Remélem, ennyit nem érez meg a cicimKép
Nektek meg gratula a fejlődéshez, meg a nonstop cicizéshezKép

Zsuzsi
ÁlomKép

Réka,
Voltatok tornán? Mi nem, mert anya szabadnapos volt, és felajánlotta a gyerekvigyázást egész(!Kép) napra (persze lefejt tej függvényében én is ott voltam) és aludtam 2x2 órát! És főzni se kellett meg semmitse csinálni, és tök jó volt!
Viszont ha lehet menni usziba így nagylányosanKép akkor megyünk, vagy megpróbálom apát rávenni, hogy tegye magát szabaddá péntek délben.

Pusza, jó éjt
Elli+MukipókKép
ellimami
 
 


Köszi a segítséget a BCG-ről és a biztató sorokat. ma már egy fokkal jobb volt. Még sikerült délutéán nekem is elaludni robikával, így most kicsit fittebb vagyokKép.

Myssnia: igyexem képet feltenni, de eddig nem volt itthon a gép és nem tudtam fotózniKép.reméle Szili nem nyűgi!

MAci2: Roni tündéri, már eszegeti a meggyet?Kép

Sofka: ugye kész a vasalnivalóKép, nálam is kezd gyűlni, de nem csak az sajna....

Kaska: összefoglaló, nem rosszKép

Évi: jobbulást!!!

babajaga: tündéri SophieKép

Visszaolvasásra csak ennyire jutottam, akit kihagytam elnézést!

Jóéjt: Anita és ma 12 hetes Robika
anita77
 
 


Ellimami!

Hát nekem nem sikerült, emma 4 hónaposan 6600 gr volt, pedig őt se ítélték soványnakKép De hát MukipókKép fiú, és ez engedélyez neki némi plusztKép Tejparát meg felejtsd elKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Beu, Gomboc,
Homeopatias linkek, csak a hp. torteneterol, egy kis alap! Ha belegondolok, tavaly ilyenkor meg azt sem tudtam, eszik e vagy isszak, csak rohogtem, hogy uvegbe zart energiat kell bevennem, vagy mi?!

http://www.hazipatika.hu/articles?aid=19991115151320;HPID=DE60574D-1749DCD3-63A2F9C7-E50004CC

http://www.diamondse.hu/homeopatia.htm

http://www.tabulas.hu/okotaj/20_21/utak1.html

Olyan almos vagyok, szerintem itt most akkor mara vege!

Jo ejt!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Második rész.

Kiszuny,
Gratula a fogacskáhozKép

Elli,
ÉjszakaKép
Mérés?

Heppi,
Gratula a mászáshozKép
KépekKép

Urszila,
Matrica effektus?
Csoportos fogzásKép
Krumplit hígíthatod a főzővizével is.

Manó2,
Nagy forgalomKép
Gyógyult DorkaKép
Én kérdeztem a munkát. Köszi, hogy leírtad.

Zsuzsi,
KépekKép

Virág,
Vannak ilyen férfiak.Kép Vagy az idő teszi ilyenné őket?

Krisztaa,
Üdv itt, gyere gyakranKép
Képeket is kérünk!
Gergő is ügyesKép

Momo,
Zsák cement szépen átkötve egy szép szalaggalKép

Toffi,
Szerintem sem nagy a lányod feneke, bár nem kimondottan azt figyeltem, amikor találkoztunkKép
Anyós nagyot vett, hogy biztosan jó legyen nekiKép

Myssnia,
Extrém sportKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Most csak roviden
Heppi
Irtam mailt Cerazettre palyazva. Kép

Norka
norkini
 
 


Elli! Jó becenév. Megnyugodtam, hogy Kevin nem indul fogyásnakKép

Ma végre evett valamit! Igaz hárman kellettünk hozzá, de ez volt az első alkalom, hogy mintha, mintha nem utálta volna annyira. Bútorokat lefedtem, gyereket szakadt ruhába öltöztettem (magamat elfelejtettem, így a mai szerelésem lesz az etetős ruhaKép), és kezébe adta a répás-sütőtökös kanalat, hátha a szájába viszi, mint minden mást. Úgy is lett! Igaz, mindenhol volt a narancssárga pempőbőlKép Aztán apa varázsolta szájába hosszas trükközés után a kanalat, és nem fordította el a fejét, nem zárta össze konokul a száját, és nem öklendezett, hanem cuppogott.Kép

Most túl vagyunk a nyugi szopin, gyerek éber, semmi kedve aludni. Beraktam a kiságyba, nem tudom meddig játszik. Most még oké. De tegnap is belefáradtunk, míg végül elaludt. Most ez jön?

Zulu! Azt hiszem, jöhet a bari. Tegnap levittem sétálni: három pléd plusz meleg ruha. Ennél jobb a bari. De: írtad, hogy van mikor csak az alját teszed alá. Ez egy bundazsák, ami szétszedhető? Vagy hogy van? Úgy néz ki, két hét múlva kimegyünk Ausztriába, mert apa olyan gyerekülést nézett ki, ami itthon valszeg nincs. (kezdi a nyüszögést). El tudsz-e látni jó tanácsokkal? Hogy fogok eligazodni az SCS-ben: van térkép? Jöhet magánban is, nem biztos, hogy mást is érdekel.
Egyszer leírtad a különböző márkájú ruhák méretezésével kapcsolatos tapasztalataidat is. Megismételnéd?

Közben volt üvöltésre kapcsolás, rácuppantottam a cicire, és öt perc cumózás és hangos nyöszörgéses önaltatás után álomba zuhant. Bár tudnám, mi lesz, ha nem fog szopizni! Nem akarom sírni hagyni vagy ringatva altatni, tuti hozzászokna. A ringatáshoz biztosanKép. A cicizéses elalváshoz meg már hozzászokott, úgyhogy mindegy.

Nektek is csinálja a babótok az altatást? Olyan édes!

Beu
beu
 
 


Még egy pici:

Zsuzsi74: Cicifogás nem rosszKépRobika is szokta markolászniKépHogyan szaporítod a tejcit?Tényleg egyik gyerkőcöd sem aludt el az ágyban? Akkor megnyugodtam...

Norkini: gratula Jázi felállásáhozKép

Gombóc:Zsombi jobban van már?Kacagós képKép

Kaska: Robó néha mosolyog, te nem lehet ám minden bohockodással mosolyt csalni az arcára. Néha ugy figyel, hogy "mit akar ezzel a szöveggel anyuKép"

Toffifee: nem csináltál anno semmit a BCG folttal?

Manó: jaj, pár nap és egy éves lesz EmmaKép

Homeopátiás készítmények: látom egyre többen használjátok. Én terhessen kaptam őket, de mivel itt nálunk nincs még homeos gyermekorvos, így nem tudom hogyan lehetne inkább erre rátérni? Ti minden esetben dokihoz viszitek a picit ,vagy van olyan is pl: fogzás, amire magatoktól beadjátok?(bocsi a hülye kérdeéseimért...)

Anita
anita77
 
 


Harmadik rész.

Anita,
Azt hiszem alkoholos vattával lehet letörölni. Ronié kifakadt, de nem volt nagyon csúnya, kis piros heg lett.
NemalvásKép

Mókuska,
Ügyes LiliKép

Myssnia,
Fiókmánia?Kép

Norka,
Jó kérdés. Roni sem maradna meg báránybőrbenKép
Állás, ülésKép EsésKép
KépKép
Roninak vettem kesztyűt (igaz még nem próbáltuk, lehet hogy nem viseli el), bababoltban 0-ást (mint a harisnyáknál 00-fél éves korig, 0-fél és 1 év között), Egyujjas, olyan mint egy hosszúkás mini sapka.

Elli,
Áruld már el tudatlan Macinak, hogy mi az a spinnigelés.

Gombóc,
Jobbulást Zsombinak.
Elvitted végül dokihoz?
Fejrázás, majd csak elmúlik.
KépekKép

Kaska,
De jó, hogy előkerültél. Örülök, hogy Violával minden rendben. Mérés volt? Képet mikor kapunk?
Nem vagy szörnyetegKép

Urszila,
Bőgőkórus? Kép vagy Kép
Kúszáshoz gratuláltam már? Ha nem akkor most: GratulaKép

Barbi,
3 oltás egyszerre? SzegénykeKép
KépKép

Mariann,
NyűgiKép KiruccanásKép

Toffi,
SzandiKép

Miszike,
Jobbulást a párodnak!
Uszi-sírásKép De én sem eröltetném, ha sír.

Zsuzsi,
Azért jó érzés, ugye (hogy csak te kellesz Mikinek)?Kép

Na már csak ez az oldal maradt.

Maci_2
maci_2
 
 


Hali Csajok!

Háttérben folyamatosan olvasok, csak mire írnék...

Manócska, hipphipphurráKépKépKép!!! Dobjá meg egy méllel jó? Nagyon örülök, hogy vége a nettelenségednekKép

Zulu, szánombánom, de most feltúrtam a beérkezett leveleket (mindkét gépenKép) és megtaláltam az adatokat, meg már be is írtam!

Maci2, belépő boritékban, és a párom táskájában, ma még nem kérdeztem rá, a héten postára kerül, így vagy úgyKép

Orsoly, neked vmiért nem megy át a mél...

Edit, üdv itt, és Te is dobj meg egy méllelKép

Kaska, örülök, hogy kezdtek egyenesbe jönni!

Bocs, hogy ilyen szűkszavúan, de hétvégén szabályzatot írtam, ma meg ZH-t, Zsófinak jön a foga, és belekezdett a mászok-feltérdelek projektba is... (még szerencse, hogy nálunk már egy ideje bababarát a kégli, bár terítőt most kellett cserélnemKép)

Képeket megcsodáltam, bizonyos súlyokon elámultam (Ellimami és éhező sovánkás kismanójaKép), fogzós manókhoz (még ha nagyok is) kitartás (bár az nekem is kéne min. napi + 20 deka)... Betegeskedőknek pedig jobbulást!

Na menek, mert kóros alvászavarom lesz a végénKép
Pussz
Zsófi

ui. frisstáblával megvárnám Editet meg Manócskát, jó? Most jó sok javítás lesz benneKép
csucsuka
 
 


Mai sikerélmény: nagy zuhé előtt 1 mpel sikerült hazaérni a 3 gyerekkel!Kép
Mi sem voltunk tornázni ma, tegnap rájöttem, hogy lejárt az egyetemi szerződésem, elrohantunk dékánhoz, hogy hosszabítsa meg. Julka tud viselkedni, tök álmos volt már, de a dékán úr bohóckodására göcögve nevetettKép

Színes termékek ólommentesek. Így bátran szerepelhetnek a hozzátápi menünKép Ja, most látom, hogy Sofka is írtaKép

SofkaKép jut eszembe a járókarácsról a lépcsőrács. Lassanként be kéne szerezni. Bezzeg a tömbházban nem kellettKép

BeuKép megjött a mél, kösz. Holnap átbogarászom. A szállítást hogy intéztétek? Merthogy aszondi, hogy vasárnap nem szállítanak. Gyorsan gyógyulj meg!
Biocuccot itt termelik Gödöllőn az egyetem mögött. Van papírjuk is róla. Kiderült, hogy a lányom osztálytársa anyukája ott dolgozikKép
Nálunk még a fűtés sem működik áram nélkülKép Én is elgondolkodtam már azon, hogy mennyire ki vagyunk szolgáltatva. Bezzeg anyósom még teljesen önellátó, még kemencéje is van.

MaciKép új vigyor teccikKép Jó, hogy eszembe juttattad a meggyet, van ábszolute saját, min. 7 éve nem permetezett (akkor vettük a házatKép) a fagyasztóban. Te csak hiszed, hogy nem lesz kajás a ruhájaKép

ZsuzsiKép szupi ötlet a rizs darálása. Leányzó viszont az almás rizsre azt mondta, hogy Pfuj. Kitoltam vele, kapott rizses sütőtök+almátKép Hajrá kislányprojektKép

ElliKép Mukipók is Kép, de nálam még mindig a Dagimadár a nyerőKép

ManócsKép várlak a sétára!Kép

KaskaKép a két nagy 2 éves koráig ébredt sokszor éjszaka-és 2 év van köztükKép Én is azt hittem, hogy nem bírom ki, de eltelt. Julkával már csak másfél van hátraKép

ToffiKép Zsuzsi is nagyszájú lett Julka ótaKép sokszor felesel. Nálunk viszont nagyon jókor jött az iskola, oda ugye muszáj menni, és így nagynak és fontosnak érzi magát.

MyssniaKép falmászó SziliKép Az alvásról meg l. amit Kaskának írtam. Ki kell bírniKép+Kép

OrsolyKép én meg a mentőállomást nem tudomKép Tudod, hogy hol volt a menekültszállás? Mert ott van az előtt. Nemtom miért Csigaház, semmi csigás nincs benne. Holnap megpróbálom előkeresni a térképet, hátha tudok pontosítani.

Urszila+1/2 8 óta már 2x ébredt Julka
urszila
 
 


Sziasztok lanyok!

Megvagyunk, csak megint keves az ido... Tejci kezd visszaallni, vegul Petra elfogadta a fagyitejet, csak az volt a titka, hogy szopi ELOTT kellett neki adni, mert utana mar fujjfujj volt. Igy is volt, hogy nehany korty utan nem kellett neki, de mivel volt, amikor elfogadta, ugy gondoltam, hogy ehen mar csak nem fog halni. Es telleg nem.Kép Tegnap mar csak este kapott egy keves potolt tejcit, ma mar szerintem nem fog egyaltalan.Kép
Hozzatapi projekt nem akar ugy menni, ahogy en szeretnem, mult heten meg tetszett neki az almaeveszet, mostanaban viszont mar nem. Nekem meg a hatam-derekam leszakad, mert etetoszekunk meg nincs, es olemben a kozel 10 kilos szinte mar a hatam moge tekergozo gyereknek a szinten hatam mogott levo becsukott szajaba beletalalni nem egyszeru... De majd a borzen veszek etetoszeket, remelem.Kép
Tegnap megmertuk a lanyt, es 9380g.Kép Ez jo, de ez azt jelenti, hogy az elmult 2 hetben csak 70g-ot hizott. Ez igy okes szerintetek? Nem kirohogni!Kép

Lanyok, lenne egy buta kerdesem, mik azok a tejpepek? Miben kulonboznek a tapszerektol? Van bennuk valami gabona, es attol pepek? Erdemes ezeket adni? Nem nagyon mukajak ezek? Nem

Koszonom szepen a Petra dicsereteket, orulok nekik, annyira, hogy teszek is meg fel kepeket!Kép

Tina,
Petra viszont csak kb. hetente egyszer eszik ejjel, vagy annyiszor sem. Szoval nem az ehseg miatt kel szerintem, mert kulonben nem aludna vissza szopi nelkul.
Drukk a lanyodnak, bar vegul is ha azt mondja, hogy hammm, akkor igenis beszel!Kép

Virag,
Gratula a lakashoz!Kép
Es miert koltoztok el a korabbi lakasbol, ha ott ilyen jo volt? Vagy az nem sajat volt?

Zsuzsi,
Alvo MikiKép Hogy van? Ugye nem lett beteg? Jajj, most olvasom.Kép Szegeny, es szegeny Te... Jobbulast!Kép

Torpicur,
Akkor gyorsan megsutom a sutotokot!Kép Aztan Petrat is megkinalom, hatha ez jobban bejon, mint az alma...
Tenyleg, sutotokot ugyanugy kell a picuroknak elkesziteni, mint magunknak?

Norka,
szopis pozKép Allo Jazi nagyon ugyes.Kép

Zsurlo,
PenzlopasKép hogy tortent?
Sutotokkel akkor en is vigyazok.

Beu,
Auto!!!Kép Gyakorolgass, es menni fog!Kép
Jobbulast a kis rekedtnek! De most mar aztan tenyleg, eleg volt a betegeskedesbol!Kép Nocsak, mar maszik is?Kép
Mi az az Eco? (Nagyon primitiv vagyok?Kép)

Kangi,
Ajjajjaj, Zugloban kertes haz?? Nekunk ez szoba sem kerult...Kép
Julcsi de kis draga!Kép Reggelre erdekesen nezett volna ki a kisagya, ha nem vagy resen.Kép

Zulu,
Nagyon jok a kepek! Az utolso, a fakerges akar kepeslap is lehetne!Kép
Kukasszekrenyes kozelharcot megprobaltam elkepzelni... Sikerult.Kép

Myssnia,
Szilard nagyon sokat valtozott, miota nem lattam kepet rola. De tovabbra is nagyon edes!Kép Es gyonyorunagyszemu!Kép Raadasul mar ul.Kép
Extrem sportos kep nem semmii!KépKép

Toffi,
Igen, a katalogusban veletlenul megtalaltam a kanalat, es onnan tudom, hogy hoerzekelos.Kép Bar meg nem teszteltem.
Te jo eg, 164-es nadrag az ovis lanyodnak??? Szerintem is teljesen ara'nyos kislany, legalabbis tavasszal meg tutira az volt.Kép

Mariann,
Orulok, hogy jol vagytok! Drukk, hogy osszejojjon a londoni utazas!Kép
Amugy meg most is ugy sajnalom, hogy nem tudtunk menni hozzato...Kép

Gomboc,
Aztaaa, milyen elegans Zsombi!Kép Es milyen jokepu!Kép

Reka,
Nagyon aranyos a kis jatek-Dani.Kép Es milyen nagy mar o is!Kép

Evi,
Szegeny Petra, jobbulast neki! Nagyon ari, a Petrak mar csak ilyenek.Kép

Elli,
Felorankenti kelesKépKépKép Nem irigyellek, kitartas!Kép

Heppi,
Maszo orsi edes.Kép

Urszila,
FogtunderKép Azert en Dunaharasztinak is orulok.Kép Majd tavasszal (nyaron?Kép) csinalunk babas bulit, meg egyebkent is, nincs olyan messze, eljohettek meglatogatni.Kép
Bogicselo tesok szomoru latvany lehettek, de szerintem azert maradando karosodast nem okoztal.Kép
Julka mar kuszik? Petra szupergyorsan forog korbe-korbe, mint az oramutato, popojat neha emelgeti, de kuszasrol szo sincs...

Gomboc,
Jobbulast a kis dathasnak! Szombaton koltoztok? De jooo!Kép
Nagyon aranyos a kis etetoszektulajdonos.Kép

Kaska,
Orulok, hogy minden rendben nalatok! Viola nagyon ugyes, hogy mar kiflizik.Kép

Szokas szerint nem jutottam a vegere, de menni kene aludni. Jo ejt:

Leszter

Kép
leszter
 
 


Maci_2,
vigyoriRoni nagyon szépséges!Kép

Elli,
attól tartok, nálunk is lesz tápi, ha megjönKép. Alig van már fagyi, próbálok fejni, hogy gyűjtsek valami tarcsit ínséges nagylányságos időkre, de egy árva csepp sem jön a fejővelKép.
Dagimadár mehetne Macóval libikókázniKép.

Zsuzsi,
miapánkat is az üvegbe zárt energia fektette megKépKépKép. Ne tudd meg, mit kapok itthon, ha előveszem a kis bogyóimatKép.

Csucsuka,
de jó, meglettemKép. Látom nem unatkozol. Minipasim hogy van?

Leszter,
én inkább nem is mondok semmit a gyarapodásra, jó?KépKépKép Macó kb. másfél évesen fogja elérni a 9 kilót, ha ebben a tempóban hízik továbbra is.
Tejpép tulképp tápszer+gabona. Lehet kapni olyant is, amit anyatejhez lehet keverni, ilyen pl. a 7gabonás pép. Nálunk tejpép helyett van a rizstejbegríz, vagy kukoricadara, ez nem tartalmaz tejfehérjét.
Jujj de édes ez a kép!Kép Petra olyan tekeredős artistának készül?Kép

Beu,
méltemKép.

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Ez ma az utolsó irományom.Kép

Zsuzsi,
Majd a 4.(álom)Kép

Manócska,
Vááááááááááááúúúúúúúúúú, végre!KépKépKépKép
Gyere gyakran (ha tudsz)!
Vérszegénység! Szegénykém. Én önszorgalomból beszedegetem a megmaradt vas tablettákat (persze mindig elfelejtem, így kb. heti 1-2 szem) meg sok gyümit.
Látom talisképek lelőhelyét már Beu elárulta. Vagy mégsem, mert nincs mailcím a profilodban (meg kép sem!). Megírom addig is sms-ben.

Babajaga,
Tényleg jól eltűntél. De fő hogy jól vagytok. Majd emelgeti a popsiját, még ráér.
KépKép
Gratula a 4 hóhozKép

Heppi,
Nem vált be a Cezarette?
Roni is imádja a színes újságokat. Teljesen bezsong tőle. Ha meglát egyet teljes gőzzel mászik érte, nagyon édes. Sajnos semmi jó ötletem nincs. Mert ő is a szájába veszi és eláztatja, ha nem figyelek eléggé.

Beu,
Hát már te is?Kép Jobbulást!
EvésKép
Elalvás hasonlóan cicin (már megszokta), vagy ha nem akkor nyekergéssel az ágyában. Én sem tudom mi lesz ha már nem fog szopizni.

Edit,
Üdv köztünk, gyere gyakran!Kép
Képet kaphatunk?
A www.babaszoba.hu szerint 4-5 hósan gyerekorvosnak kell ellenőriznie az oltás helyét.

Barbi,
Nem ment össze ÁdiKép

Elli,
Látom Kevin sem vesztett a súlyábólKép
MukipókKép

Csucsuka,
KösziKép
Gratula a mászás, feltérdelős projekthezKép

Urszila,
Nagyon jólnevelt lányod vanKép
Új vigyor orrhúzással.

Elli, Leszter,
Össze kellene fognotok, szegény kis sovány éheztetett babáitokkalKép

Leszter,
KépKép

Jó éjt!

Maci_2
maci_2
 
 


Urszila! Nálunk sem volt még meleg víz sem. Szombaton kihozták, vasárnapra még teljesen jó volt. Lehet, hogy korán fekteted Julkát, azért kelt már kétszerKép Julka nagyon rendes, nem szeretné, ha anyukájának nem lenne munkája!

Maci! RonivigyorKépKépKép

Zulu! Még nem jött megKép Remélem, azért ideér.

LEszter! Nagggyon édes! Hogy tudtok kitakarni?

Csucsuka! Kitartás! Mászáshoz gratula!

Zsuzsi! Köszi.

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Manocska,
de jo, hogy Te is megvagy! KépKép Az a Lilla nev engem is megteveszetett! Kép

Krisztaa,
udv itt es gyere gyakran! Kép

Babajaga,
tunderi Sophie Kép

Zulu,
csak ugy saccra, mennyi homeo bogyeszod van otthon? Uvegbe zart energia. Asszem Apaja nalunk is dobna egy hátast. Kép

Csucsuka,
gratula a maszashoz! Kép Kuldtem mail-t az adataimmal. Lehetne, hogy bekeruljenek a tablicskuba? Koszi. Kép

Zsuzsi,
koszi a homeopatias linkeket. Mentettem. Sikerult vegul egy dobozt a liciten megnyerni? Kép

Toffi,
Biztos sok a valtozas Szandinak. Kép Remeljuk, hamar visszater minden a rendes kerekvagasba! Kép

Miszike,
Jobbulast a parodnak! Uszi-síras nem tul jo, de ha nem akar...Kép

Orsoly,
etetoszekrol mail ment. Kép

Maci_2,
Ronimosoly es eloke. KépKép En is vettem ilyen eloket, de Zsombi ugyesebb nalam es tuljarva az eszemen maszatolja ossze magat...Kép

Leszter,
9380 gr????? KépKépKépKép Inkabb nem irok semmit a "keves" gyarapodashoz! Hihi. KépKépKép
Etetni Zsombit en jo ideig az autoshordozojaan etettem. Szepen leultem ele, es ugy bohockodtam neki. Jobb, mint kezben tartani egy szajzaras, tekeredo artistat. Kép

Elli,
Mukipok tunderi! Es nem semmi a sulya! KépKép Jartok meg a Tiahoz?

Urszila,
egyetemi szerzodes. Kép Miert, Te mit csinalsz ott (ha nem vagyok indiszkret Kép)? JO, hogy zuhe elott hazaertetek, itt nagyon esett. Kép

Beu,
legalabb Te ne legyel beteg! Jobbulast!!! KépKépKépKép

Heppi,
ujsageves ellen otletem sincs, az en fiam hatekonyabb, mint egy iratmegsemmisito. Kép A heti TV ujsag, Apaja munkajegyzetei, es a NAtional Geographic a kedvencei, ha egy pillanatra nem figyelek. Kép

Myssnia,
olyan jol latni a kepeken, hogy Nemferjapa mennyire szereti Szilardot! Szili pedig tenyleg tunderi azzal a fiokbamaszassal! (Mar egyszer megdicsertem, de nekem annyira tetszik Kép)

Ma felhivtam a gyerekorvost, hogy akkor vinnem Zsombit. Azt mondta, ma ne vigyem Kép, eleg csutortokon, addig Sterimarozzam az orrat es porszivozzam. Igy nem mentunk ma orvoshoz, porszivozzuk szegenykem orrat (ez nalunk negykezes mutatvany, ugy utalja). Tenyleg, Ti hogy csinaljatok? ZSombi forgatja a fejet, igy nem tudok celozni, de ha megis eltalalom az orrat, a kezevel kikalimpalja az orrszivot. Csak en vagyok bena vagy ez masnal is ilyen nehezen megy? Ja, a bombirol mar ne is beszeljunk. Kép

A fejrazas ma mintha kisse alabbhagyott volna, max. 20x volt. Es egy kivetelevel abbahagyta futtyszora, jatekdobalasra, csoromploesre vagy lefogasra...Kép vagy Kép

Pussz,
Gombóc

ui.: Magdi, jossz??? Kép
gombóc
 
 


Sziasztok!

Myssnia
Gondoltam, hogy az éjszakátok nem sima. A miénk sem, és halvány gőzöm sincs, miértKép. Tippeim vannak (jön a foga, kevés a tej ...)

Kaska
CicicsavarásKép nálunk is van. Az sem rossz, amikor Zsombi felcuppan, az ínyével szorítja a cicit, a két kezével meg tolja el magát tőlem (én cicinyújtásnak hívom)
Ha olyat csinál Vilcsi, ami miatt fel kell ugrani, nem fogsz arra gondolni, honnan ugrottál felKép

Zsuzsi
Köszi a tanácsotKép
A kisebb problémák mit jelentenek? Nátha, fejfájás, tejszaporítás? (amikről itt írjátok a különböző bogyeszokat?)
Már előre félek, nehogy valamelyik gyerekem a gördeszkás stílusba szeressen beleKép, engem a hideg ráz tőle.
Álom-kislányKép

Babajaga
Gratula a holnap4hósnakKép

Beu
Gyors kimászást a kórbólKép
ÁramKép, ismerősnél kapcsolószerelés, pasi (művész) megkérdezte, kapcsoljon-e villanyt, hogy látni lehessenKépKép

Úgy hallom, ez volt az első részKép
Toffi + ordi_Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk.
Márknak kész lett az allergia vizsgálata, szerencsére nem találtak nála semmit nem allergiás. Igaz azt mondta a dokinéni, hogy a hajlam nagyon magas mert a párom és én is allergiássak vagyunk, de a gyereken lehet, hogy csak felnőt korba jön ki mint rajtunk.

Visszont kimutatták, hogy egy kicsit vérszegény igy kap rá cseppeket 2-3 hónapig.

Más téma: Megszületett tegnap a barátnőm gyereke úgy örülök neki. Bocs, hogy ezt ide felhozztam, de olyan boldog voltam amikor felhívtak, hogy mi van.KépKépKép

Na most ennyi
Puszi
Andy
andy78
 
 


Gomboc,
Nincs koze a fejrazasnak a porszivozashoz, gyogyszerbeadashoz?
Meg Daninal kifejlesztett technikam orrcsepp-beadashoz: gyereket leteszem az agyra, en komotosan "raulok" ugy, hogy a terdem koze fogom kalimpalo kezeit is, egy kezzel megtartom a fejet, masikkal beadom az orrcseppet. A porszivozast jobb ulve vegezni, ott mar kicsit nehezebb. Pl. uledbe ulteted, magad fele forditva, igy ha atoleled mindket karjat le tudod fogni, a fejeddel meg megprobalod Zsombi fejet megtartani. Igy marad egy kezed, hogy felkapd a mar bekapcsolt porszivot es sitty-sutty szippants vele kettot! Utana ne felejtsd el megmutatni Zsombinak, hogy "odaneeeee, ott szorcsog a fika!"
Sajna Mikinel azert nem mukodik, mert az utana kovetkezo vigasztalhatatlan orditasban tobb taknyot termel, mint amennyit kiszippantottam.
Sajna most mar ha meglatja a homeobogyos uveget, akkor is zart szajas fejrazassal reagal, pedig az finoooom!!!
Szerintem az orvos se tud sokkal tobbet mondani, mint amit mar eddig is csinaltok, ha csak nem akarsz antibiot feliratni, de szerintem felesleges. A legtobb esetben ezek a megfazasok szepen maguktol elmulnak!

Nem tudom mi tortent ma velunk. Eloszor is, negyed 8- kor hangos Mikipanaszkodasra ebredek, kimegyek, hat latom csaladom egyik fele mar elhuzott munkaba, iskolaba. Mikit megetettem, jatszottunk, vartam, hogy Gyuri feltunik a szinen. Sehol. Mikit betettem kisagyaba, hogy keszitsek egy kavet, jatszott, elaludt. Gyuri meg mindig sehol, most mar megnezem, egyaltalan itthon van e, vagy lelepett, amig aludtam! Kép

Zulu,
Nalunk is kisse szkeptikus megjegyzesek es mormogasok fogadtak az uj hobbimat. DE mar parszor sikerult hatekonyan alkalmazni ferjuramnal is a bogyeszokat, most mar o is elhiszi, hogy mukodnek. Mondjuk amikor elso korben arzennal probaltam megtomni kisse felenken megjegyezte, hogy ha el akarom tenni lab alol, tallan valaszthatnek mas modszert is, az arzen ugyanis kesobb is kimutathato pl. hajszalbol.
Tenyleg, neked milyen konyved van? Vagy milyen linkeken garazdalkodsz?

Na most mar tenyleg bekukkantok Gyurihoz...

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Jó reggelt!

Toffi! Mi jól aludtunk.KépKépKépKép

Zsuzsi! Megvan Gyuri?

Andy! AllergiátlanságKép Vérszegénység meg kezelhető.Kép

Gombóc! ++++++++++++++++++++++++++ egy kis energia a gyógyuláshoz. (Jótól. Lehet, hogy már így is fertőzöttKép)

Ma apa szabadnapos, délután nagymamák hada érkezik babázni, úgyhogy én lenyúlom a kocsit (még nincs nálunk az új), és garázdálkodom egy kicsit az utakon. Kerüljétek el Zuglót!Kép

Tényleg Kangi, hol a csudában vagy???????

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Zsuzsi,
képzeld, most beszéltem anyukámmal, és Malacka átaludta az éjszakát (pedig dörgött is, amitől úgy fél, hogy még az AblakZsiráfban is át kell lapozni a "mennydörgés" kifejezést), és 8-kor ébredt. Remélem ez már a bogyik hatása.
Könyv: a kedvencem pontos címét most nem tudom beírni, mert nincs nálam épp, az egy kanadai szerző könyve, jóóóó vastag. Magyarul nem jelent meg sajnos. Olyan "családorvos könyv", minden nyavajára írnak valamit, meg vannak általános részei. Neten a Lap.hu-ról mászkálok mindenfelé, ált. magyar és angol oldalakon, mert németül egy nyikkot sem tudok sajnaKép.

Toffi,
villanyszerelős sztoriKépKépKép.

Macóka megint 8 kiló alá esett. Vagy csak a kaki miatt lehet kevesebb? Létezik, hogy egy ilyan zsebbombázó 25 dekásat kakiljon? Azért aggódom egy picit, mert Anna rengeteget eszik, talán egy kicsit túlzás is, amt csinál, és így sikerülnek ezek a remek gyarapodások. Nincs-e valami felszívódási problémája? Jaj-jaj.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt mindenkinek, bár látom már megelőztek minket Kép
Ma hosszú napunk lesz, Apa nem jö haza csak holnap (dolgozik), plusz ma megyek fogorvoshoz. Illetve megyünk. Kérdeztem a dokit nem baj-e hogy viszem Andrist, de mondta hogy mások is szoktak, persze magándoki, mióta gyerekkoromban egyszer egy jó fogamat húzták ki (maradandót) azóta foggal csak tuti helyre megyek, nem bízom bennünk. Csak megmutatni akarom, hogy meddig várhatunk vele, szerintem gyökérkezelés lesz belőle.

Gombóc!
Orrporszívó nekünk is nehezen ment, Apával még vhogy elboldogultunk, de nekem egyedül csak a hordozóba bekötve sikerült, de nehezem plusz bömbi persze, de mikor befejeztük már csak pislogott, olyan aranyos volt. Nekünk másfél hétig tartott.
Leszter!
Petra nagyon édes és jó husiban vanKép Kép! Több mint 9 kiló, nem semmi! Mi már csak havonta mérjük (először nehezen bírtam ki), de ilyenkor már nagyon bekavarhat hogy kakilt-e stb. a mérés előtt, a havonkénti megbízhatóbb. A feje min nyugszik a fürdőkádban?
Urszila!
Dékánnal gagyarászó JulkaKép ANdris is startol minden újságra, ha már nem tudom mivel lekötni, kap egyet, de én is csak színeset adok neki.
Beu!
Sütőtökös pempőzéshez gratula Kép
Ellimami!
8kg-os MukipókKép Mi nem vagyunk még 8kgosak, talán 7 hónaposan e is lérjük Kép de már így is nehéz cipelni!

MAjd jövök még,
sziasztok
Tutuja
tutuja
 
 


Sziasztok!

Háát, csajok, ha ennyire egyszerű lenne az a bizonyos két éve húzodó dolog, hogy valamit meg kellene szerelni, már régen megtettem volna Kép. De sajnos arról van szó, hogy valamit nagyon el kéne adni, ami nem az enyém, nem közös szerzemény és még csak nem is értek hozzá. Így marad a reménytelen várakozás Kép hátha történik valami (csoda)

Leszter!
Azért költözünk, mert ez albérlet és inkább sajátot kellene már fizetni, még ha az csak panel, akkor is.
Ha belegondolok, hogy eleinte nem szerettem itt lakni... Most meg fáj a szívem itthagyni.

Kaska!
Nálunk is együtt WC-zés van Kép. Régen úgy gondoltam, hogy 'na, ezért ez már túlzás', de ha nem engedem be a gyermeket, akkor iszonyatos hiszti van az ajtó előtt közvetlenül amit aztán ki sem tudok nyitni, mert ott ül. Az állandó kedvenc a WCkefe, így aztán állandóan küzdenem kell trónolás közben, hogy ne szerezze meg és ne vegye a szájába. Sanyarú anyasors, nincs egy nyugodt percem Kép. Vagy inkább Kép. De mensis napokon keményszívű vagyok, akkor nem jöhet be.
Férj tegnapi összefoglalója Kép.

Beu!
Nálunk a múltkor kicserélték a villanyoszlopokat az utcában, három napig reggel 8-tól délután 4-ig nem volt áram, vagy csak néha volt. Elég borzasztó volt.

Elli!
Mukipók Kép. Nem semmi méretek!

Zsuzsi!
Na, otthon van Gyuri Kép?

Andy!
Allergiamentes Márkhoz gratula.

Mennem kell, Levi reklamál.
Pusza, Virág
virga
 
 


Zsuzsi
Én is most képezem magam homeo ügyben, már kiolvastam az Ullmant.
Mikor érdemes a babát elvinni dokihoz az alkati szer ügyében? Amikor már beszél? Vagy hamarabb? Te csak irodalomból okosodtál, vagy érdemes lenne elmenni egy dokihoz, az is segít alapdolgokban? Tök jó, hogy 1 év alatt "profi" lehet az ember. Én is mentettem a linkeket.Kép

Maci
Végül is szobabicikli, amit sokan, zenére csinálunk. A pedálzat asszem végtelenítve van, nincs benne fék, nagyon gyorsan lehet tekerni. Kül fokozatok vannak a gépen, hegymenet, meg lejtő, meg ilyenek, amit kül zenékre váltogat az oktató. Nagyon hangulatos, és nagyon kemény!! És csak egészséges ízületekkel szabad, és jó kondival, mert kinyiffansz.

Leszter,
Látom te is küzdesz az élő súlyzóvalKép Csak 2 hó van a gyerekeink közt, szerintem bárki volt eddig a vőlegény, cseréld le Kevinre. Szép pár lennénekKép
Igen, látom Maci is írta, tehát más is úgy látja, hogy a Jóisten is egymásnak teremté' e két babótKép.

Gombóc,
Heti 1x járunk, ma is megyünkKép Nagyon édes csaj, és sehogy se tudom rátukmálni a kis fehér borítékot, (direkt nem lobogtatom a lóvét, hátha így elveszi, de nem!!) pedig gondolom ő sincs túlfizetve, csakúgy, mint a többi eü dolgozó... Szerintem megérdemli (megérdemelné) , de ma kiszúrok vele, viszek neki csokitKép
Ez a fejrázás...talány, mitől lehet?

Megyek házimunkázni
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan olvastam, egyre jobban sürget a határidő.
A képek édesek, nem akarok név szerint sorolni, nehogy valaki kimaradjon!

Maci2!
GrimaszKép Hát a munkahelyemen ajánlom, hogy ne feledkezzenek el rólam,ha már nekik dolgozom most is egész nap.Kép

Elli!
Ezennel jelentem Mukipók beelőzte DanitKép Eddig nagyjából együtt voltak, de amióta Dodesz naponta kakil, azóta kicsit lasabban hízik.
Voltunk tornán, Andi mellett, így nem kellett messziről kukkolni egymástKép

Zulu!
Ilyen bárányt hol lehet kapni? Minden babakocsiba jó? A mi lábzsákunk ugyanis nem valami meleg. Keresztelőre kaptunk valami bárányszerű takarót, az is jó? Honnan tudom, hogy bárány? Bocs, de nagyon tudatlan vagyok.
Tippet köszi, szereztem homeos kiadványt. Nem szívesen, de adtak. Most tanulom.Kép

Edit!
NEkünk semmi sem látszik a BCG oltásból, ezért kimondatott az ítélet, újra kell oltani. Bár szerintem Ő nem kapta meg a kórházban, hosszas nyomozás után jutottam erre a következtetésre.
Úgyhogy most két hetente oltást kapKép

Tegnap átestünk az 5 hós oltáson. Az oltás miatt nem sírt Dani, csak a dokinéni látványa rémisztette meg. Hiába, okosodnak gyerkőceink. Amikor vette a kabátját és ment ki az ajtón már vigyorgott rá.Kép

Réka
muki
 
 


Ja egy képet akartam még mutatni. Nem most készült, de imádom amikor ilyen csibész. Igazi nőcsábász mosolyKép

Kép

Réka
muki
 
 


Vicces, hogy két egymás utáni hozzászólásom, nem egymás utáni számot kapottKép
muki
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?