Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, jó délelöttöt!

Szilvi, nagyon sajnálom ha majd nem tudsz jönni :( De az a lényeg hogy otthon nyugiba várhasd a kis Leventét. Köszi a dícséretet. :)

Ildi, őszinte részvétem! Remélem a megfázás gyorsan továbbszáll. A méhlepény miatt sztem ne aggódj, főleg hogy a doki is azt mondta. Én már hallottam róla hogy följebb ment ahogy nőt az egész. Na meg azt is olvastam valahol hogy csak akkor okoz gondot ha méhszájon van. Tehát nyugi, ezzel nem lesz gond.

Tündi, akkor szép napod lesz, persze az émelygést leszámítva, már csak pár hetet kell kibírnod. Egyszerűen zabálni való a kisfiad, és az a csicsorgó mosoly :)

Judy, neked is köszi. :) Sajnálom hogy Barbika pocija nem javúl. Nem vagy önző! Nem tudom én hogy fogom bírni.

Vettem tegnap renie-t mert esténkét marja a gyomorsav a nyelőcsövem. Természetesen ma este csak pisilni kelltem fel, de talán jobb is mert az volt ráírva hogy ha vesekövem van nem nagyon ajánlott.

madiani
 
 


Tündike!
Nagyon édes a kisfiad! :D
Judy!
Sajnálom Barbikát!Gyorsan elröpül ez a pár hónap.... :lol:
Ildi!
Sajnálom a nagyidat!Részvétem!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Vicuska :(
Nagyon sajnálom ami történt veled! :( Jobbulást kivánok!

Ildi :(
Részvétem a nagymamád miatt! :(

Vikike
Igen bejelöltél iwiw-en már! :)

Ani
Nagyon csinos vagy! :oops: Szerintem!Szép a pocid! :D

Tündike
Hogy vagy? Aranyos a kisfiad! :)

Felszerettem volna rakni egy 4D-s képet, de valahogy nemsikerül! :( Tudnátok mondani valami tippet? :)


Kép
nibcsike
 
 

 
 

Szia Nibcsike! Megvagyogatok. Hova szeretnéd feltenni a képeket? Az üzenetedhez csatolhatod mint melléklet

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike
Probáltam már azt, csak hibát ír ki! :( Nemtudom miért!Felraktam a gépre, máshova betudom rakni(pl iwiw-re) csak ide nem jön össze! :( Majd még megprobálom! :)

Szilvi
Hogy megy a ház projekt?Hol tartotok?

Kép
nibcsike
 
 


Nibcsike: Azért mert 604 pixel a magassága és csak 600-as lehet. Én megcsináltam. Feltegyem ide?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike!
Hát azt megköszönném!Mit csináljak?

Kép
nibcsike
 
 


Elküldtem mailben. Freemail-es címedre

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Hello, megint csak benézek: Töki pocija fáj. Itt van most is a kezemben.

Ildi, csak téged akarlak megnyugtatni: nekem is ELÉGGÉ lent volt megtapadva a lepényem. Ahogy nő a méhed, az is egy felfelé!!!!!!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Köszönöm szépen! :) Sikerült!!! :D

Kép Gergő

Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok Lányok!!

Ildi

Részvétem a mamád miatt..nagyon sajnálom..:(
Schwarzi nagyon jó doki,hidd el ha baj van akkor tudni fogod,és látod a lányok is írják hogy ebből nem lesz gond...ne aggódj mert az sem tesz jót neked!

Szilvi

Köszi a linket már végigcsináltam azokat amiket Kriszti javasolt de nem ért semmit...:(

Judy
Sajnálom Barbikát,Réka is üvölt...csak tegnapra nyugodt le a pocija most megint görcsöl ezerrel..adom neki az angol vizet meg a dokink javasolt egy gyógyit:protexin Restore a neve 3200 ft állítólag ez rendbe hozza..hát nem tudom..én is várom már a 3.hónapot..te mit próbáltál hogy enyhüljön?

Kata

Neked is kitartás a pocakhoz fájáshoz..:(

Tundike

Nagyon aranyos a kisfiad a képeken..

Mi éjjel 1kor felébredtünk Réka sírására és 5re nyugodott meg annyira hogy kicsit aludjon...de 7kor megint kezdődött..jó lenne ha az embernek nem lenne szüksége alvásra..

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Ildi, részvétem a nagymamád miatt :cry:

Krixta, Judy, nekem is üvölt a drágám, most épp azt próbáltam ki, hogy egy kis (15-20 szem) köménymagot dobtam a forró vízbe, 2-3 percig hagytam forrni, leszűrtem, és 2 teáskanállal adtam neki. Mjad megírom, hatott-e. De most megint próbál aludni, már olyan fáradt a sok sírástól, hogy a szemei alatt már szürkülnek! :?

Sziasztok, bocs, nem reagálok másra, már én is K.O. vagyok a kisfiam miatt! Úgy sajnálom!! :?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ibi, nagyon szupi a kép :) Pont 100 napod van még vissza.

Hasfájós babák anyucijai, kitartást kívánok nektek! Hu én nem tudom hogy fogom bírni. :oops: :cry:

madiani
 
 


Ildi
Részvétem a nagymamád miatt. :(
A méhlepény miatt ne aggódj! Valszeg fentebb fog majd kerülni.

Tündi
A Maci is jó, amúgy Szilvi vagyok. :)
A visszajövetel még messze van. Az sincs kizárva, hogy addig kerítek másik helyet. De ez még a jövő zenéje. :)
Jók a képeid! :)

Judy
Nincsenek kötélből az idegeim, szerintem a MagneB6 van rájuk jó hatással. :)
Meg is érdelték volna a beintést. Majd sírnak még. :lol:
Sajnálom, hogy Barbika ennyire sírós. Remélem, hatásos lesz az új szer.

Ani
BBvel sikerült találkozni?
Május elején nyanyátlanítok apával, onnantól tutira nyugi lesz. :D
Javulást a gyomorsavadnak!

Nibcsike
A ház még fent van a neten, jövő kedden találkozunk ismét a tulajjal, de akkor már pézt is kap. :D
Jó a kép, szépen látszik a kis arcocskája!

Krixta
Sajnálom, hogy nem akaródzik semmi használni. A tea nevét elkérem a barátnémtól.

Kata
Nincs miért bocsánatot kérni. Most Geri bébi a legfontosabb. Amennyit lehet, pihenj!
Jobbulást a kis hasfájósnak!
Vendég
 


Most van/volt egy pici időm olvasgatni.

Vicuskám! Hát nagyon sajnállom. Mielőbbi gyors felépülést kívánok!!

Ani! Szerintem is szuper vékony vagy, csak Roni-lak növekedik. Gratulálok aza alakodhoz. Apácska hogy van? Illetve a háta? Holnap már te is 30 hetes leszel. Jól bírod?

Ibi! Nagyon aranyos Gergő. Szépen kivehetőek az arcvonásai.

Andesz! Utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok. A tortádat biztos megettem volna, ha itt van előttem. Bence baba pedig gyönyörű.

Bazsinak is nagyon boldog születésnapot kívánok!

Viki Levije is egy gyönyörűség. Na meg Kata Gergője is.
Viki! Küld a neved priviben légszi, akkor bejelöllek én!

Krixta, Kata, Judy!Mielőbbi babasírástól mentes napokat kívánok! Remélem hamer túllesztek a pocifájós időszakon!

Tünde! A Te kisfiad is imádnivaló a huncut kis mosolyával.

Márti nem szült még lányok? És Andi? Sokat gondolok rájuk!

Na még olvasgatok, mert csak futtában olvasgattam.

Köszi lányok a részvéteket, próbálok nem gondolni az elmúlt napokra.
És a nygtatást is köszönöm. Nagyon remélem hogy nem lesz semmi gond, és tényleg feljebb megy, ahogy növögetünk majd.
Amúgy édes volt a Kismanókánk, sokat mozgatta a kezét-lábát, meg mocorgott. Sajna a nemét nem látta Schwarczi.
2 hét múlva megyek 4D-re, ott is megnézetem, hol is tapad a Kismanó lak, meg hátha ott már meg tudják mondani, hogy kukisunk van, vagy puncisunk.
n.k.ildi
 
 


Ildi küldtem privit!

Pusz mindenkinek, majd jövök valamikor csak vasalnom kéne meg stb...

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Vikike! Én pedig már válaszoltam is.

Jó vasalást!
n.k.ildi
 
 


Szilvi! Nem leszel áprilistól. :cry: :cry: :cry:

Remélem sokat jársz majd szomszédolni!!
n.k.ildi
 
 


Egy kép a 14hetes pocimról. Azóta már nőtt. Majd arról is teszek fel képet.

Kép
n.k.ildi
 
 


Nekem olyan picinek tűnik, de az tény, hogy előtte eléggé beesett pocim volt. Na mindjárt kerese egy olyan képet is az összehasonlítás miatt.

Szerintetek nem pici 14 hetesnek?
n.k.ildi
 
 


Ilyen volt. Bár van olyan képem, csak még nem találom, ahol előről is látszik a pocim.

Kép
n.k.ildi
 
 


Ildi, írtam privit!
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi
Részvétem a nagymamád miatt! :cry:
Szerintem szépen nődögél a pocid! :wink:

Ani
Tényleg csak Ronira híztál! Néztem a fényképedet és mellette Roni 4D-s képét. Nagggyon hasonlít rád! :wink: :D
Tényleg jó sok könyvetek van.
Találkoztál BB-vel?

Szilvi
Én is remélem, hogy sokat szomszédolsz majd. :wink: :lol:

Tündi
Nagyon ari huncut kisfiad van! A kedvencem a hason fekvős. :D

Krixta, Kata, Judy
Jaj, nem lehet nektek most könnyű. Sajnálom a pocifájós babókat!
Remélem mielőbb elmúlik nekik!

Vicuska
Remélem már jól vagy és holnap tényleg kiengednek. Gyere majd és mesélj! :wink:

Andesz
Elérzékenyültem Patrik levelén. Nagyon édes!
Guszta tortád volt és tök jó poénos! :D
Gabiékkal mi újság? Rég jelentkezett.

Ő az én pesti doktorbácsim :D :
http://www.oviklub.hu/pics/ldsc01128.jpg
bessy76
 
 


Sziasztok! Jó estét! :)

Szilvi, köszi ari vagy. Szerencsére a gyomorsav csak este vízstzintbe szokott gyötörni. :)
Ma beszéltem BB-vel, pénteken du. 4-re megyünk szülőszobalátogatásra.

Ildi, nagyon köszi. :) Apácska is nagyon jól van, köszi kérdésed. Usziba jár, kéthetente jön a masszőr. Remélem most már jól is lesz. Pont ma mondta hogy erősíteni is fog, hogy a fia büszke lehessen rá. Na meg hogy bírjon majd vele bicajozni. Olyan jól esett amikor mondta. Én viszonylag jól bírom, vannak olyan dolgok (pl. lépcsőzés) amik egyszerűen nehezebben mennek. Érdekes mielött babás lettem azt gondoltam, hogy hu milyen stram csaj leszek és én bírni fogom. Hát mégse, pedig tényleg nem hagyom el magam. Mindent rendesen csinálok, bevásárolok, takarítok, dolgozom, suliba is járok (már amikor nem lógok). Viszont a 9-10 kg plusszt már sajna nem tudom olyan könnyedén ide-oda rakni. :) Néha az ágyból kikelés vagy a kocsiba beülés is nehezen megy. De ne értsd félre, nem panaszképp írom. Nem érdekel ha lasabban megy minden, hisz egy gyönyörű kisfiúnk fog hamarossan születni és ez mindent megér.
Drukkolok hogy 2 hét múlva lássátok a kis lábaközét is a prücsöknek. Nagyon csini vagy a képeken! Nem pici a pocid, sztem tökéletes. Nekem a 20. hétig semmi nem látszott, na de aztán hirtelen hogy beindult.

Bessy, nagyon köszi neked is. :) Mindenki azt mondta hogy nagyon hasonlít rám. Szinte már úgy érzem hogy apácskát vígasztalnom kell, hogy azért rá is hasonlít. Pont ma mondta az édesem hogy a kolléganőinek is mutitta a képet és ők is azt mondták hogy tisztára én vagyok.

madiani
 
 


Jó reggelt!

Éjjel írt sms-t TAND:

" Szió! Megszületett Horváth Gréta 0.10-kor 4370gramm és 60 cm. Jól vagyunk mindketten! Tand"

HATALMAS GRATULA A "KIS" GRÉTA BABÁHOZ! SOK ERŐT, EGÉSZSÉGET, BOLDOGSÁGOT ÉS RENGETEG TEJCIT!

Várjuk a szüléstörténetet és majd képeket a nagylányról!
Vendég
 


Jó reggelt!

Tand, Gratulálok Gréta babához, egészséget, sok tejcit kívánok. Puszi

Chrissy, nagyon köszi az infót. Ha Martin engedi várunk Téged is.

madiani
 
 


Gratulálok Andi, üdv a világon Gréta baba! :lol:
Hú, nem semmi milyen nagy bébi....60 centi te jó ég!!!
Vendég
 



tegnapra volt kiírva :D
Vendég
 


Andesz!
Utólag is boldog 30. szülinapot!!!! És Patriknak is sok még ilyen hasonló névnapot kívánok!!!
Nahát, micsoda fiad van!!! Patrik levelén én is majdnem sírtam!!!! S ez a ti neveléseteknek köszönhető!!!!!! És a képek… szuperek!!!!

Judy,
Bazsinak sok boldogságot, nagyon jól néztek ki a képeken, belőled is sugárzik a boldogság!!!!!!!!! Látszik, hogy imádod a gyerekeidet!!!
Szerintem a 620 nem drága a menüért!!! Mi is ilyesmiben gondolkodunk és 700-ig terveztük elmenni. Ha bent ettem a menzán, akkor két fogás meg a savanyúság volt 600-900-ban, szerintem az a lényeg, hogy meleg legyen és ne neked kelljen most megcsinálni 

Kriszta,
Sajnálom Réka hasfájását és szemét, remélem hamarosan rendeződnek a dolgok és a nyuszi minden hasfájást elvisz… ha jól emlékszem még nem volt születéstörténeted, nem volna kedved megosztani velünk???

Tündi,
Én émelygés miatt végig szedtem a magne b6-ot és nem híztam különösebben, pedig a 90 napos diéta után estem pont teherbe (pontosabban a 80 napon derült ki Bencus . Ráadásul nagyon hízékony vagyok, de 7 kg ment le és még nem jött vissza csak 4-5. Pedig most aztán eszem rendesen, sőőőőőtttt . Ja és most is szedek napi 2-3-at, keményedés miatt… Szóval egyed csak ha segít, nem ettől fogsz hízni!!!! (szerintem ),
Nagyon édes a kisfiad!!!! Klasszak a képek!!!

Ibi,
Gratula a kisfiatokhoz!!!!!!!!!! És a névhez is!!! Biztos most nagyon boldogok vagytok, hogy végre kiderült!!!! Nagyon szép a kép róla!!!!

Ani,
Mi nagyon sokat szoktunk beszélgetni BBeával, miközben várunk BBarnára . Nekem az első pillanatban ő volt az, aki a meddőségiben nem volt szimpi, de aztán minta teljesen kicserélték volna és ezt tiszta szívből mondom. Jót tett neki BB-vel való munka, vagy nem is tudom, micsoda. Ő volt bent nálam az inszemnél is és a rendelések előtt is nagyon kedves, segítőkész, és okos (!), olyan kérdésekre tud válaszolni, hogy még apa is meglepődött a múltkor. De ha találkoztok, majd meglátjátok, hogy nektek bejön-e, hisz az ilyenkor nagyon sokat számít!!!! Hajrá!!!!
Könyvespolc hogy áll????

Szilvi,
Vegyetek szabvány kókuszt és vágjátok le magatoknak dekopir (hű, nem tudom, hogy kell írni…) fűrésszel!!! Mi is azt fogjuk csinálni, mert a bölcsőbe drágább lenne az egyedi kókusz, mint a bölcső volt….
Vigyázz a munkával!!!!

Bessy,
Hajrá, hajrá, nagyon drukkolok nektek!!!!! Ügyesek vagytok, a péntek mindjárt itt van!!! Hogy viseled a szurikat???

Alexa,
Édes lehet Martinka bújócska közben . Tennél fel képet a melegítős szerkóról? Ez egy olyan vastagabb ruhácska, amire már nem kell takaró???
A fogad jobban van? És Martinka hogy bírta az oltást? Milyet kapott??

Vicuska drága,
Most jutottam el Bessy írásáig… Rettenetesen sajnálom, nem tudom miért kapod Te ezeket…. Mielőbbi testi és lelki felépülést kívánok!!!!! Kérlek, ha lesz erőd, gyere hozzánk és öntsd ki a szíved, várunk!!!!

Enikő,
Hát ezek ám az igazán fontos pillanatok az életben!!!! Örülök, hogy jól sikerült és örült mindkét család . A szakdolid meg meglesz egész biztosan 

Lányok,
Még korábban BB honlapján olvastam, hogy a kórházban az új szabály, hogy ha a 18. hétig nem választasz szülész orvost, akkor az ügyeletesnél lehet csak szülnöd. Nem tudom, hogy a szülésznőre mi vonatkozik, szerintem érdeklődjétek meg.
Nekem nagyon sokat számít, hogy van orvosom, mert végigkíséri a terhességet és tudja mire figyeljen a szülésnél. De Zsuzsának pl nem volt. Szóval különbözőek vagyunk, de szerintem felesleges a gólyafészekbe 100-at fizetni, hisze ennyibe egy doki se kerül a terhesgondozás alatt (BB 7000 / vizsgálat – havi egyszer van) és ritkán kell menni vérvételre…

Vikike,
Levi nálam már bizonyított, tudom, hogy milyen jókedélyű . Imádnivaló kis csöppség . Remélem most már jön a jó idő és kevesebbet lesz nyügi..

Kata,
Valóban Geri baba nagyon jólfésült, látszik, hogy továbbra is szépen simized a kis buksiját (is). Hogy van a hasfájásotok??

Kriszti,
Minden rendben veletek??? Régóta nem jöttetek!!!!

Márti,
Apa számát (szülés esetére ) már átküldtem neked a hétvégén priviben!!!! Nem ment át?????

Ildi,
Sajnálom, hogy ennyi minden összejött!!! A placenta feljebb fog vándorolni, ne aggódj és tényleg csak akkor kell rá nagyon odafigyelni, ha a méhnyakon van!!!!! Remélem azóta már jobban vagy.
Őszinte részvétem a nagyid miatt!!!!! Átérzem a fájdalmad!!!!

Andi,
Óriási gratula Gréta babához!!! Ez igen!!! Gyönyörűséges lehet és örülök, hogy mindketten jól vagytok!!!!!! Pihenjetek sokat és sok-sok tejcsit kívánok nektek!!!!!
Vendég
 


hú, tényleg :shock: :lol: :lol: :lol: ma megint lesznek adataim Atikáról, remélem 3 kiló fölé ment! :D
Vendég
 


Márti,
köszi, látom megkaptad :P Nyugodtan üzenj, ha van vmi, nálam van most ez a szám. Remélem azért hamarosan lesz már sajátom is :lol:
Kitartás neked, már biztos nincs sok hátra!!!!

Magunkról:
már több, mint egy hete itthon vagyok, de repülnek a napok. De a legnagyobb öröm, hogy megvettük a babakocsit, meg a mózest (peg perego gt3), majd rakok fel képet is. Ma jön az unokahugim és itt lesz a nyusziig :P

Lányok, mindenkinek kellemes húsvétot kívánok, szerintem most már jövök sűrűbben és olvasgatlak Benneteket!!!!!!
Vendég
 


Jóóóóóóóó reggelt!!! :D

Andi
Gratulálok Gréta babához!!!!

Jó nagy kislány lett. :)

Ildi
Drukkolok a 4Dhez, hogy kiderüljön a titok. :) Szép pocid van, nekem nem tűnik kicsinek. De majd pár hónap múlva. :D
Nagyon csini vagy, nem is csodálkozom, hogy odavannak az ovis kisrácok. ;) :D
Ameddig ki nem dobnak, addig átjárkálok. :D Majd lefizetem a szomszédot némi sütivel. :lol:

Bessy
Igyekszek megoldani, hogy tudjak jelentkezni. Lássam a pocis képeiteket és Vicuskáét is. :D

Ani
Szerencsére nálam megoldódott a gyomorsav probléma (kopp-kopp-kopp). Remélem, neked is helyrejön.
Apa holnap hazaér, felhívom a szülésznőm, hogy szombaton belefér-e egy szobalátogatás. :)
Hasonló problémáim vannak a lépcső és kocsi miatt, az ágyból is nehezen mászok elő. De majd ez is elmúlik. :) Még vissza is fogom sírni. :)

Nati
Csak ne forogna ennyire egyszerre az agyunk. :D Pont azon gondolkodtam én is, hogy méretre vágjuk az ágyat. :D Apukámnak van fűrésze, apa meg eredetileg asztalos. :D
Hétvégén megyünk le a szülőkhöz, felhozzuk a Titababa-ruhákat, a kiságy, babakocsi és társai is minél hamarabb feljönnek. :)
A munkát már féllábon is kibírom. :)
Nincsenek elvonási tüneteid a meló miatt? ;) :D
Vendég
 


Tand!
Hatalmas nagy gratula Gréta babához!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


ANDI! Gratula Gérta babához :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Nekem miért nem veszi figyelembe ha betűméretetk módosítok? :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Egyébként jó reggelt! :)

Mai napon kissé eseménymentes. Kisfiam nem ment oviba tavaszi szünet véget így nagyin jött hozzánk vagyishogy hozzá. Konyhában cigifüst :( No nem baj.

Eseményeket hova írjátok?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szilvi,
nem az ágyat kell méretre vágni, hanem a kókuszmatracot :lol: :P az ágyért kár lenne!!!!! :wink:
Na megyek, begyűjtöm a keresztlányomat :wink: :lol:
Vendég
 


Andi,


ISTEN HOZTA A NAGYLÁNYT A VALÓ VILÁGBAN.
SOK BOLDOGSÁGOT ÉS RENGETEG TEJCIT KÍVÁNOK.



Alexaa,


BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Megpróbálok válaszolni, meg reagálni, de nem biztos, hogy mindenre sikerülni fog, mostanság mindent elfelejtek, ti nem vagytok feledékenyebbek? :oops:

Madiani :D Nagyon szép pocakfotó!!Szeretnék én is így kinézni ennyi idő terhesen! Jó a könyves polc is.!meg a fejed is! :lol: :lol:

Vikike :D Köszi a gratulációt a babához!Mindenki nagyon meglepődött, hogy milyen jól látszik ennyi idősen. Neked mi a tapasztalatod a Shandl dokiról?

andesz :D Utólag BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK! Gyönyőrű a bébid!!!!!Nagyon jó képű srác már most!

Judy :D A párom a Gastroyalnál van. Nagyon sok választék van, házhoz viszik költség nélkül, és van leves. Ha érdekel, tudok adni étlapot, hogy megnézhesd. 1000 féle kaja van. Norbis is. Na ez itt a reklám helye.... :oops: :oops: Bocsesz.

Trundike :D Nagyon aranyos, szép a kisfiad!Kire hasonlít?Ebben a doki kérdésben egyetértek veled. Szerintem is baromi drága a gólyafészek, és nem is szülhetsz annál, akihez ennyit jártál.

Ildi! Őszinte részvétem! Fel a fejjel.

Nibcsike Nagyon szép a babód! Nagyon jó kép lett!Tök jól látni az arcvonásokat már! :D

n.k.ildi :D Jó pocakfotó! Ne aggódj nálam szinte alig látszik valami, pedig nem vagyok egyszálbelű. Ráadásul te magas és vékony is vagy. Első babánál nagyon későn kezd el igazából látszani. De most már nemsokára elkedz nőni. Alul már persze én sem tudom behúzni. Majd megprónálok én is gyártani magamról egy pocakfotót.

Tand :D :D :D GRATULÁLOK AZ ÚJSZÜLŐTT BABÁDHOZ!!!!
Jaj de jó!!!!Végre itt van és a kezedben tarhatod!Már én is nagyon várom!de az még arrébb van!

krixta :D dokiválasztás témában annyira eltérő tapasztalotak hallottam. Én meg pont azt hallottam, hogy ha van választott dokid, addig amíg nem érkezik meg a választottad, rád sem néznek, majd a választott doki. Meg olyat is hallottam, hogy pont olyankor kellett neki konferenciára menni, nyarlani, síelni stb. Szóval nem tudom. De egyre jobban hajlok rá, hogy választok dokit is meg szülésznőt is. Megkérdezthetem, hogy neked mi volt a tapasztalatod a dokiddal kapcsolatban? Gondolom jó, csak kíváncsi vagyok részletesebben, ha nem vagyok tolakodó.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Vicuska! :D Jó ez a kép!Imádom a lovakat!hogy érzed magad?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok! :)
Köszönöm a gratulációkat! :)

Andi :D
Gratulálok Grétababához!!!! :)

Alaxa
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!! :)

Ani
Szép a pocakfotód!!Jol nézel ki!!!! :D

Szilvi
Szerintem se vágjátok szét a kiságyat, elöször nézzétek meg hátha belefér.Mert nekünk se szabványméretü a kiságyunk(kisebb) és beletudtuk rakni! :) Ha esetleg gondoljátok!Csak tipp!!! :)


Kép
nibcsike
 
 


Alexa
Boldog névnapot!!!!!

Nati
A matracnyírás se rossz gondolat. :D

Tündi
A nagymama dohányzik? :shock:

Nibcsike
Megvesszük a matracot, aztán meglátjuk, miként tudjuk belevarázsolni.

Vicuska
De jó, hogy hazaengedtek! Mi újság van? Hogy vagy?

Alíz
Pociképpel adó vagy. ;) :D (meg én is :P )
Vendég
 


Andi!

Gratula Gréta babához!


Köszi, jól vagyok :)
vas.este elkezdett nagyon görcsölni a hasam, szerencse pont RL volt az ügyi, felhívtam, mondta azonnal menjek be és 10-kor már a műtőben voltunk 8) ,mert UH-on lácott, hogy vér van a hasüregben :?

ha nem ő az ügyifogyi aznap, valszeg nem megyek be(mobilján meg nem biztos hogy zaklattam volna vas.este :shock:, a kórházat hívtuk fel először, hogy ki az ügyeletes, ott mondták hogy ő, és utána mertem csak a mobilján zaklatni :D )és leht reggelre elpatkolok? :roll:
Vendég
 


Szia Vicuska!
Örülök,hogy itt vagy,és jobban vagy!
Mármint amennyire jol lehet lenni,ezek után! :roll:
Megkérdezhetem,hogy hol volt a babó?
Lányok,Fehérváron is szakad a hó?! :shock: Mert itt igen!!! :shock:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz!

Úrhidán még nem :lol:
lehet 2 babó is volt( 1 a pf-ben 1 meg a petevezetékben),majd a szövettan kideríti :shock:

ennyit a D dr csodás UH-os átjárhatósági vizsgálatáról, aki közölte ősszel, hogy tökéletes a baloldalam, nyugodtan inszemezzünk :evil:
(és tegnap találkoztam vele a kórházban, szerdánként be szokott járni, néztük egymást egy ideig a folyosón, de aztán én továbbmentem...nem tom megismert-e)
:twisted:
Vendég
 


Vicus! :D
Továbbiak....?
Indul a lombik?!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz!

naná :lol: :lol: :lol:
Tapolca Kaáli lesz a befutó 8)
amint RL azt mondja, meg vagyok gyógyulva, kezdünk :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!

ANDI!!GRATULÁLOK GRÉTA ÉRKEZÉSÉHEZ,ÓRIÁSI BABA!!SOK TEJCIT,JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!


Köszönöm a köszöntéseket,aranyosak vagytok,nem is tudtam,hogy ma Alexa nap van! :D Májusban ünneplek Alexandrát! :D Azért tök jól esett ám!! :D :D :wink:

Vicuska
,örülök,hogy otthon vagy,hajrá lombik!!Úgy hallottam,hogy a lombik sikeresebb szokott lenni az inszemnél,jól tudom? :wink: :wink:
Párod,hogy van?

Nibcsi
!Nagyon helyes a kisbabád!!:D

Tündi
!Huncut kisfiad van,jók a képek! :D

Nati
,de jó,hogy jelentkeztéll,neked is kellemes Húsvétot!!Biztos jól telik majd! :D

Ildi!Részvétem a nagymamád miatt!!Sajnálom!Párom nagyija is akkor halt meg,amikor még terhes voltam,és nagyon rossz érzés volt,hogy tudta,hogy útban van a dédunoka,és nem érhette meg!Képzeld,a másik nagyija meg 86 éves,és Martinka lett a 10. dédunokája!!
Ne izgulj,szép a pocakod,nekem is ekkora volt,na aztán beindult hirtelen!! :wink:

Andesz
,nálunk is esett a hó pár percig,mostmeg süt a nap!!Remélem ilyen marad az idő,és tudok sétálni egyet Martinkával!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?