Új privát üzeneted érkezett!

Lilla: Ilyenkor jó is a pihentetés a szemnek. Remélem megjavul hamarosan és tudsz jönni.

Kép
csucsu05
 
 


Lilla:

Jobbulást neked!!!!Gyógypusszancsok a szemecskédre!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csucsu!

Mostanság elég gyakran vagy laptetőn!!! :lol: :lol: :lol:
Remélem jelent ez valamit!!!!!DRUKK HEGYEK!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Marti: remélem én is. Nagyon pozítív vagyok most. nem is tudom most mitől de úgy érzem sikerül most a baba. aztán nehogy pofára essek.

Kép
csucsu05
 
 


Lilla
Mitől dagadt be a szemed? Tegnap írtad, hogy fáj és duzzadt, de ha jól emlékszem nem is tudod mi történhetett. Lehet csak huzatot kapott, vagy a sok napfény ártott meg neki?
Majd jelentkezz mi volt a dokinál.

Csucsu
Most te jössz!!!! És persze Lilla meg Viri.

Kép
Kép
nati80
 
 


Szerintem a jó időben a gólyák nagyon aktívak és mindenkihez ellátogat :)

Kép
csucsu05
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1205753028.7841.jpg[/img] Macismaci :)

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


csucsu, nem, csak rendbe kellett rakni a múltkori vihar miatt mert kicsit megtépázta. Aztán ha jött volna most megint valami nagyobb szél, akkor már könnyebben belekapott volna... Meg ugye kaptunk a biztosítótól is pénzt úgyhogy belefért. :) És én is drukkolok ehez a hónaphoz! :)

Most meg bontják a kisházat, úgyhogy tök szuper mert hétvégére már az sem lesz itt. És akkor végre lehet tervezni a ház szigetelést meg a kert rendbetételt. Már várom hogy meglegyenek ezek is. Úgy néz ki hogy mire a bébi jön minden meglesz. :)

márti, ettől a képtől kifeküdtem!!!!!! :)

mágnes, anna nagyon cuki azzal a plüssel! :)

KépKép
muffin
 
 


és most látom, hogy három nap múlva tesztelsz!!!!!!!!! :) hajrá!!!

KépKép
muffin
 
 


muffin:
hát a teszttel várnom kell majd szerintem, mert, ha tényleg a 21. napon volt pé-m, ahogy éreztem, akkor korai lenne még. Vagy nem? Szerintetek?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziasztok!

hazaértem , és 1,45kor ebéd!!!!! későn.... már ki voltam éhezve, pedig ma csak 9re mentem és 4 órám volt, de elfogyott 2 szendvics és egy banán.
A kollégák is és a gyerekek is nagyon aranyosak voltak.
Kiosztottam egy csomó 4est meg 5öst húsvéti rajzokra. Jól kezdtem, mi?

amúgy nem fáradtam el annyira, mert alig beszéltem, csak szinte adminisztráltam a jegyeket, meg a naplókat a lemaradásokat. addig hagytam hadd dolgozzanak egy jó jegyért.

ja ma az egyik suliban voltam, holnap meg a másikba(úgy vagyok hogy hétfő-péntek az egyikben-nekem az újba, a másik három nap a régi anyaiskolámban.) úgyhogy holnap újra kezdem a munkát ott.
csak holnap 6 órám lesz egyhuzamban... hát ne tom. csüt meg 7. tuti kifáradok.

nembaj csajok szépen süt a nap!!!!!!!!
és vettem epret ittlent a zöldségesben!!!! annyira imádom hogy a lépcsőház aljában itt egy zöldséges. nagypocakkal is le tudok ajd menni nyáron, és az első emeleten lakom és van lift is!

most megnézem a melrose placet, ha el nem alszom, mert már fél órája ásítozom. aztán elmegyek a papírboltba(üvegfestékért) meg a könyvtárba.

majd jövök du
mindenkinek pussz addig
Lilla jobbulást!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Mágnes, örülök, hogy apukád jobban van.

Nati, szép a teszt, halk gratula a babához :lol:

Nekem is ekcémám lett, pedig az elöző terhességemnél nem volt :roll: fürdetőkrémet + egy krémet is kaptam.

Mi sajnos összetörtük a kocsink elejét múlt héten ezért is nem jöttem. Mi szerencsésen megúsztuk, az ijedtségen kivűl nem lett semmi bajunk!

Kép
Kép
odri
 
 


Odri
A frászt hoztad rám, mikor írtad hogy összetört a kocsi.

Ekcémára én most egy homeos krémet kaptam a patikában Halicar a neve. Remélem segíteni fog, bár az aloe vera csodákat tett már 2 használat alatt. Már alig hámlik a felület.

megyek írom a szakdogám, meg tornázni is szeretnék ma.

Kép
Kép
nati80
 
 


Megjöttem a dokitól. Az erős sugárzástól van állítólag, a doki fia is járt már így. Ödémás lettem. Reggelre alig tudtam kinyitni a szemem, most meg a szemem alatt duzzadt meg nagyon. Eltiltott a doki a napfénytől, a tévétől, meg a számítógéptől. Jó, mi? Akkor mit csináljak itthon? Majd kitalálok valamit. Szerdán megyek vissza, addig nem is dolgozom.
Azért teszek fel egy képet a síelésről. Olyan nincs, amin egyedül vagyok. A középső vagyok én. Kép

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: Javulást akkor ne sokat gépezz valóban nem tesz jót a szemednek most.
Sok gyógypuszi:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Lilla!!
Örülök, hogy újra itt vagy!!
Sajnálom pirit, de majd a következö hónap összejön meglátod!!
Jobbulást kívánok!!

Nati!
Nem is tudom, hogy gratuláltam e már!? De ami tuti, hogy most GRATULÁLOK!!

Én ma mentem el a dokihoz... holnap megyek uh-ra. Megvizsgált és azt mondta, hogy minden rendben van, de majd az uh lesz a tuti. Felírt utrót... ha holnap rendben lesz minden azt kell használnom!
Csak, ami egy kicsit megijesztett... hogy csak itthon vettem észre, hogy diagnózisként felírta, hogy 'fenyegetö vetélés'...
Remélem csak azért írta, hogy holnap az uh-n, mert ezt a papírt kell vinnem, rendesen megnézzenek..
ugye??
lehet hogy azért is írta, mert a múltkor elment a baba... jaj nem tudom :(
De én remélem és bízok benne, hogy most minden rendben lesz!!
Du-onként igen émelygös vagyok... remélem ez csak jó :shock:

Bocsi, hogy hosszú lettem...!!
Majd holnap megírom, hogy mit láttak uh-n!

Kép

Kép
dbabett
 
 


Babett
Pontosan mennyi idős kismami vagy? Mikor volt az utolsó mensid? Ha jól tudom a fenyegető vetélést azoknál írják, akiknek volt már vetélésük. Persze nem kell aggódnod, ha utrot szedsz. Én is már 7 napja használom napi kettőt.

Nekem azt mondta a doki jövő hét vége felé menjek és megnézi uhn. Akkor leszek 6 hetes és 1-2 napos. Akkor mit fog látni? Petezsákot? Szivét lehet már akkor hallani?

Magdolnam
te mikor voltál először uhn? Nem tennéd fel megint a képet? vagy hol is találom?

Kép
Kép
nati80
 
 


de jó volt ma egy kicsit kimozdulni! Barátnőm vett nekem egy rakás bébirucit :D olyan kis édesek! És elmentünk pizzázni is na meg fagyizni és teázni. Annyira jó volt

Nati, a 6.hetim a 100.old. található
magdolnam
 
 


Babett
Azért írta a papírodra mert az utrot meg kellett magyarázni egy diagnózissal...azt mégse írhatta biztos "ami biztos,hisz egy vetélés már volt....".
Ha nincs vérzés és görcsöd akkor nincs semmi gond. Nehogy most emiatt izgulj!!
Kérjük holnap az örömteli beszámolót :D !

Lilla
sajnálom a mensit,de ügyes vagy,hogy nem vagy letörve és nem is kell előbb-utóbb jön a kisgólya hozzátok is!
Szemedet pihentesd.

Nati
gyönyörű a teszted! Mostmár kezded elhinni? :D

jövök még később....puszi
holka
 
 


Babett, azért írta rá szerintem, mert korábban elment a baba és hogy jól megvizsgáljanak. Szerintem ilyen esetben jobban odafigyelnek a kismamikra. Nyugodj meg.
magdolnam
 
 


Magdolnam
Akkor pontosan mennyi idős is volt a baba? Szive gondolom még nem vert akkor, ugye? Mikor hallottad legelőször a szívhangját?

Kép
Kép
nati80
 
 


jajj, olyan türelmetlenül várom a jövő hét csütörtököt vagy pénteket. Bár nemsokára itt lesz, mert annyit alszok, hogy simán átalszom a hetet. Legszivesebben már most lefeküdnék aludni. Szörnyen fáradt vagyok.

Babett? Nálad milyen tünetek vannak most?

Kép
Kép
nati80
 
 


ahogy írtam, a 6.héten voltam és vert a szíve, alul azon a (sinus?)görbén látható :D
magdolnam
 
 


Holka
Igen már kezdem tényleg elhinni, hogy van egy piciny élet odabenn. Most olvasgattam utána, hogy ezen a héten már fejlődik az agy és a gerincvelő. Párom teljesen el van ámulva, hogy még nem is látni, de lassan kialakul a szive is.

MOST PÉNTEKEN REGGEL 10-KOR LESZ AZ ÉLET AZ ANYAMÉHBEN A NG CSATORNÁN!!!!!

csodálatos műsor, vegyétek fel!!! Én pont szigorlaton leszek, de páromat ráuszítom a dvd felvevőre.

Kép
Kép
nati80
 
 


na jól elvarázsoltam amit írtam

a lényeg, tegnap elővettem a kismami könyvem, mert holnap kell hívnom a nőcit az afp-eredménye miatt, kerestem a telefonszámot. és akkor néztem meg amit adtak a múlt héten:
járóbeteg elszámolási nyilatkozat a költségekről.
diagnózisok:
fenyegető vetélés+terhesség, bizonyított

na nekem is ráírták, és nem volt még vetélésem, remélem nem is lesz, és a dokim sem mondta hogy baj lenne.
szerintem ez valami kód amit rá kell írniuk.
UGYE?

natikám én 6 hetes és 3 napos voltam és volt petezsák és szívhang is!

magdolnam!
örülök hogy jól érezted magad, most hogy mondod a fagyit, van jégkrémem....
én ma salátát csináltam, még pont egy volt a boltban és nem jégsaláta, már szerintem idei termés, fini volt.


babett!
várjuk az élménybeszámolót

Kép
andyfekete
 
 


igen, aza dokumentumfilm nagyon érdekes!!! Azt érdemes megnézni. Szerintem is ennek a feljegyzésnek van valami háttere, lehet ezzel tud otthontartani? Nem tudom. Mondjuk nekem ilyenek nincsenek a papírjaimon
magdolnam
 
 


Kép

szóval így néz ki mielőtt megszárad, majd holnap ha megszárad felteszem jó, de csak ha akarjátok!

Kép
andyfekete
 
 


Köszönöm Andy a segítséget. Most kettőtökből ítélve akkor már nálam is lesz valami!!! Nem is sietem el, inkább péntekre jelentkezek be. Egy nap is sokat számít, nem?

Persze tedd fel a megszáradt!

Kép
Kép
nati80
 
 


igen nati 1 nap is számít szerintem

drukkoljatok ám holnap, hogy jó legyen az afp-m, meg egyáltalán megjöjjön, mert nekünk Zalaegerszegre külkdik, és ha holnap nem jön meg akkor még egy hét idegeskedés.

Kép
andyfekete
 
 


Andy, nem kell idegeskedned!!! Úgyis jó lesz :wink:
magdolnam
 
 


Andy: Szurkolok az AfP miatt:) Nem lesz baj meglátod:)

Dbabett: Igen azért írta rá mert már volt egy vetélésed. na meg az utro miatt. De nekem nem volt az első terhességemnél mégis ráírta. Nekem azért mert ha bármikor ki akart volna írni akkor ez ahoz kell. Lehet a dokid előre gondolkozik. Ezen ne idegeskedj hisz a 80% ban ráírják a kismaminak a leletére. Nyugi ha baj lenne már mondta volna.

Kép
csucsu05
 
 


babett, ne izgulj, nekem is az összes leletemen rajta van és először rám is a szívbaj jött, de mondták hogy a program hibája mert különben nem tudják elmenteni az adataimat és kilépni. Szerintem nálad is hasonló oka lehet.

Nati, ha akkor leszel 6 hetes és 1-2 napos, a petezsák már jól látható lesz és ha szerencséd van, akkor a szívhang is. De lehet, hogy ha pár nappal később lennél jobb lenne mert akkor már tuti. :) Tudom hogy nehéz kivárni, de az meg még rosszabb, hogy még nincs és a köv. uh csak 12. hét... Legalábbis elvileg. Ha szerencséd van, és olyan a dokid akkor csinál hamarabb is.

KépKép
muffin
 
 


mindenkinek jóéjt, ma tuti nem kell elaltani, csak át ne aludjam a barátok köztöt, bár nem vesztek vele semmit

puszi mindenkinek!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Muffin
Az én dokim tuti csinál többször is ha akarom. Meg lehet elmegyek majd 3d-re hogy legyen dvd gyűjteményünk róla.

El sem hinnétek mit ettem: KEMÉNY TOJÁST!!! Egyébként ki nem állhatom semmilyen formában, de most benyomtam 3 dbot. Friss zöldségekkel és teával. Hú tök jól esett.

Megyek én is alukálni. Jó éjt!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok
Még sose írtam ilyen korán...de Heni felébredt,létszámlálást tartott :D és persze egy perc múlva vissza is aludt... én meg nem vagyok már álmos...

A tegnapi napom rémes volt :evil: :evil: ,itt volt a dédimami akinek láttán a Heni teljesen kifordult magából, dobált,csapkodott….aztán amint a dédi átment egy órára anyósomhoz(nincs messze-3.szomszédunk) és én Henivel kettesben maradtam megint angyal lett és szépen játszott,énekelgetett. :shock: Mikor visszajött Heni megint begőzőlt. :roll: Olyan volt mintha el akarta volna üldözni a dédit….Én teljesen kész voltam,csak addig tudtam pihenni ameddig kettesben voltunk… :evil: délután szerencsére hazautazott!

Nati
Heninél 5+5-kor volt szívhang. Kiskukisnál csak 6+5-kor. De méhen belül a petezsákot már tuti látja.
Ekcémás bőrre még szuper egy gyógyszertári termék: BABE (omegás),horror ára van….200ml-3500ft de szuper hatásos. Heninek egész csecsemő korában szép bőre volt és most télen nagyon kiszáradt foltokban és vörös volt,ekcémás jellegű volt…gyerekdoki írt nekünk zsírozókrémeket ami semmit se használt..végül már szteroidos krémet írt ami persze használt de szteroiddal mégse akarok bombázni egy kisgyereket!! BABE 2 hét alatt gyönyörűvé varázsolta a kis bőrét. :)

Andy
Drukk,hogy ma meglegyen a jó afp eredményed!!
Nem akarsz ebédet rendelni a suliba? Örülök, hogy jól telt az első nap! :D

Magdolnam
De rendi a barátnőd! És pizzázás….jól hangzik! Elhiszem,hogy klassz napod volt. :D
Árakat illetően tényleg körbe kell nézni. Pl nekünk olyan pelenkázónk van amit a Brendonban
pont a duplájáért láttunk mint amennyiért a Tescoban vettük. De pont ugyanaz egy az egyben!! :shock: Ügyi vagy a függönnyel! :D Mennyiért varja a varrónő a toldalékot?
holka
 
 


Lilla
Gyönyörű helyen jártatok!! :D
Iwiw-képed alapján szőke hajú lányra emlékeztem….

Odri
Szerencse,hogy ti épségben megúsztátok!! Vigyáz magatokra!!!

Mágnes
A closty azért biztos szépen növesztgette a petikéket, bár ettől függetlenül lehetet spontán peteérésed és ovud később is. Én mindig kibírtam,hogy egy hetes késésnél tesztelek csak,kivéve a mostani terhességem…de akkor már írogattam ide és volt nyomás,hogy csináljam hamarabb. :wink: :lol:
Anna teljesen átadja magát a maci imádatnak!!! Nagyon édes!!

Muffin :D
Szuperül hangzik, hogy minden meglesz mire Eliot érkezik!

Marti
Huni puklija elmúlt már?
kép :lol: :lol:

Viri
Apa nagyon profin építget. :lol: Szerinted meddig játszanak a duploval? Mi úgy gondoljuk 3 évesen áttérünk a legora vagy korai lenne?
holka
 
 


Mágnes :D
bariszeretgetés :lol: :lol:

Kép
holka
 
 


Lilla: Szemed jobban van már?

Kép
csucsu05
 
 


Holka, a varrónőm az anyósom :lol: úgyhogy szerintem elég jól jártam. A lányoddal álmodtam és esküszöm pont ugyanúgy nézett ki és uebben a szerelésben volt! Tudom, hogy hülyén hangzik, de néha látok dolgokat, általában 99,99%be is jön!!!!

Sajnos nekem annyira "megbetegedett" a bőröm, hogy nekem a babe se hsznált. A kozmetikus azt mondta hogy igyek minimum 3l vizet, mert az múltkor is segített.... Igen csak azt nagyon nehéz betartani.

Olyan édes volt a férjem, tegnap rámtelefonál félénken, hogy eltűntem? Mondom pizzázok. Erre, te szerencsés vagy, hogy pizzát ehetsz én éhezem itthon :shock: :lol: (tudjátok a hűtő kicsit megcsappant, de van benne rántott husi, tavaszitekercs, stb).Úgy megsajnáltam, és hoztam neki. Meghagyta a felét nekem és azt fogom reggelizni.
magdolnam
 
 


Holka: a lányomnak is van ilyen felsője:)

magdolnám: ha meglátsz dolgokat akkor mond már meg most össze jött a baba? na jó csak viccelek:)

Kép
csucsu05
 
 


képzeljtétek csajok, azt álmodtam, hogy megszültem. De nem a szülésről álmodtam, hanem hogy már itthon vagyunk és szoptatok. Aztán mondtam a férjemnek hogy hozza már ide a mellszívót mert a gyerek elaludt de a mellem még tele van. Erre azt mondja hogy dehát még meg sem vettük. Akkor jutott eszembe hogy alig van meg valamink. Úgyhogy mondtam hogy akkor gyorsan menjünk, még csak fél kilenc van és úgyis kilencig vannak nyitva, gyorsan vegyük meg. Úgyhogy rohantunk a boltba ami pont zárt, de aztán találtunk valami hatalmas mellszívót, és azt vettük meg, de hogy a gyerek addig hol volt azt nem tudom. Csak arra emlékszem, hogy éjszaka többször is visszajött ez a dolog, hogy te jó ég, itt a gyerek és nekünk nincs ez se meg az se... Elég szar érzés volt. Ez a része. De az hogy a gyerek a kezemben volt... Na amiatt aludtam volna még két napot hogy ne kelljen felébredni. :) Persze az arcát nem láttam, de tudtam hogy az én kicsi fiam! :) Szóval ilyeneket álmodom... Ja, és a legviccesebb, hogy nyáron költöztünk ki a házba, előtte egy 27m2-es panelban laktunk, ahol a szobában volt egy kanapé ami napközben a nappali funkciót töltötte be, éjszaka meg ahogy kinyitottuk, az lett a háló... :) És mondtam hogy ha kiköltözünk, akkor tuti hogy többet ki nem húzom, már annyira vártam hogy 'rendes' ágyunk legyen. Erre lett is, de valószínű túl puha matracot vettünk rá. Férjem már az elején mondta, de én nem éreztem annak. Most plusz 10 kilóval már értem miről beszélt... És ott tartok, hogy megint kinn alszunk a kinyitható kanapén mert különben reggelre leszakad az egész hátam, itt meg tök jót alszom. Úgyhogy megint kanapé nyit-csuk... Remélem azért szülés után megint tudok majd az ágyunkban aludni. Mert kicsit vicces hogy ott a hálószoba és nem is használjuk... :)
Na most azt hiszem ennyi. Az egyik tanítványomnak nyolcra kellett volna jönnie, erre felhívtam negyed kilenckor hogy jön-e erre kérdezi miért, mit beszéltünk meg? :) Úgyhogy most várom hogy egyszer csak majd ideér... Pedig jó lett volna hamar túllenni az órán és akkor lett volna egy kis időm dögleni.
Na nem szaporítom tovább a szót, majd jövök később. :)
(Ja azt még akartam javasolni nektek is, hogy mielőtt én elküldöm a hozzászólásomat, mindig nyomok egy ctrl a meg egy ctrl c gombot, kb. fél másodperc és akkor tutira nem tud elszállni amit írtál, mert ha el is száll, egy ctrl v-vel újra bemásolod. :) Csak sokszor szoktatok bosszankodni hogy elszállt és most eszembe jutott hogy még ezt le akartam írni mint jótanács. :)

KépKép
muffin
 
 


Muffin. Hú ez aztán az álom. Akkor az első a mellszívó legyen amit megvesztek:) De az álmok valóra vállnak és nemsokára valóban a szoptatni fogsz:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, sajnos ez nem így megy nálam. Pl. Reggelente melózni egy igen szűk szerpentines szakaszon megyek és szoktam tesztelgetni magam, hogy bátran nyomom a gázt, akkor "látom"hogy nem jön semmi. Amikor meglassan megyek (esküszöm így van) még a színt is tökéletesen megtudom tippelni a szembejövő autónak!!!! Na amikor ezt 2-3szor eljátszottam, akkor kezdtem el hinni benne. Akkor mondtam a barátnőmnek is hogy fia lesz, nekem meg ellenkező nemű gyerekem. És még sorolhatnám a dolgokat.
magdolnam
 
 


Az elszállós írásról... én könnyebbet tudok :lol: nyomtok egy visszanyilat és láss csodát ot van. NEkem eddig mindig ott volt
magdolnam
 
 


Mgdolnám: persze el hiszem, hogy nem így megy csak vicceltem. Van ilyen hogy valaki meglát dolgokat.Én is jártam így. Sajnos én már 2X megéreztem a halált. És sajnos be is következett. Ezért én már ha valami megérzésem jön már terelem is el gondolataimat.

Kép
csucsu05
 
 


:shock: :shock: :shock: jujjj, az nem jó! Vagyis nem szerencsés dolog az effajta meglátás
magdolnam
 
 


Olyan édi Anna :lol: szegény mackó :shock:
magdolnam
 
 


Magdolnám: Na ezért nem is szeretek semmire sem ráérezni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!


Nem voltam tegnap mert nem volt net-ünk. :cry:
És csak most jöttem rá. mit is jelent a kép amit feltettem :oops: :oops: :lol: :lol: Ez nem rám vall.... :oops: :oops: Mármint ilyesmit nem szoktam csinálni...Egy szomszéd topikban találtam és jót nevettem majd feltettem ide is :oops: :oops:

Odri:
jaj szegény fejetek: nagyon meg ijedtél?Vigyázzatok magatokra.Remélem nem lett semmi más gond ...

Lilla:
gyogyulást a szemecskédnek. igyázz, ha lehet ne erőltesd most...

Nati:
akkor a családból még senki nem tudja ,hogy babát vársz, párodon kivűl?
Sajnálom, hogy ekcémás lett a bőröd gyogyulást neked is!De mindent a babáért, nem?
Jaj már alig várom, hogy lássam az uh-s képedet, mármint a babád képét. Kiváncsi vagyok hátha kettő lapul odabent :wink:

Csucsu:
Nem jó tényleg ráérezni a dolgokra, csak akkor ha jó a megérzés :wink:

Magdolnam:
akkor ez hányadik érzék?

Muffin:
azt olvastam még régebb, mikor Hunival voltam terhes, hogy szoptatásról álmodó kismamik általában aggódnak, hogy lesz-e elég tejük, fognak tudni szoptatni..Persze ez nem biztos, hoogy rád is érvényes :lol:

Andy:
drukkolok, hogy kibird a mai napot!

Holka:
De édi a kis Henikéd! :lol:
Megfolytja a kis barit a szeretetével :lol:

Mágnes:
A kis Anna is ennivaló, ö meg a macit folytogatja szeretetével :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Húúú,csajszik ezek az álmok :shock: :lol:
Muffin :lol: :lol: nem hiszitek el de 2 napja én is megszültem a kisfiam egészségesen!! Csak nem volt egy darab ruhája se beszerezve és már 2 napos volt és még mindig fogalmunk se volt róla mi lesz a neve :shock: :lol: :lol: .

Magdolnam
és Henci mit csinált álmodban?

Csucsu
next-es kis fölső ez.
remélem Lilla nem válaszol 2 napig a kérdésedre mert az azt jelenti,hogy ügyesen pihenteti a szemeit :)

Márti
éjjel is így szorította a barit, éjfélkor le is fotóztam annyira édi volt!!
holka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?