Új privát üzeneted érkezett!

Szilbee!
Köszi,és aranyos vagy hogy két beteg gyerkőc mellett még rám is gondolsz

Kép

Kép
katlina
 
 


Leginkább anyumnak vagy eszébe!! :mrgreen: Először azt hittem, hogy Dávidnak ajánlgat vitamint! :lol: Aztán mondta, hogy nem nem.. annak a múltkori kisfiúnak... (vagyis Robikának).

No lépek etetni...
szilbee
 
 


Betty! Küldtem pü-t!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

 
 

Fanna! és persze akit még érdekel :D

http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... ecept=6394

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


olga!

megkaptam s írtam is választ :-)

Kép
kbernadett
 
 


Szóval: gyerekkoromban (férjecském azt szokta mondani, hoyg az nagyon régen volt mert Te ( vagyis én) még premierben láttad a Futrinka utcát :mrgreen: A kis gonosz.
Na a lényeg, hogy nagyon sokat csináltuk a Tejespitét anyukámmal. Nagyon gyorsan kész van és isteni!

Annyit fűznék még hozzá, hogy szerintem lassan, alacsonyabb hőfokon kell sütni mert akkor nyers lesz a közepe valamint, hogy ez elég nagy adag tehát nagy tepsi kell hozzá.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kata!

DE kis bájos a fiad! :D És nagyon hasonlít rád!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Mindenki!

Hol vagytok? Aludtam egyet, azt hittem, mindenki itt lesz, ír, alig tudok majd visszaolvasni...

Köszönöm szépen a Bence reagálásokat, igazából csak jókedv csinálónak tettem fel.... én már írtam is, hogy mindenki gyerkőce olyan szép, meg aranyos, de hát nem is lehetnének másmilyenek :lol: Tudom, hiányosságom, hogy én nem dícsérek meg külön mindenkit :oops: :oops: :oops: Bocsi érte :oops: De azért nagyon büszke lehet mindenki a gyerkőckéjére!!!!!

Jaimee: én észrevettem ám..... csak vártam, hogy más is-e :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Boldog hófordulót Ráka babának! :lol: :lol: Édeskömény...fáj a hasa?

Kati74: Köszi neked is. Ezt a tejes pite receptet ismerem, anyám kiskorunkban csak összekavarintotta és sárgabarack lekvárral már nyomtuk is

CsongiÉvi: hihetetlen helyes nagyfiad van! Én is ismerlek ám valahonnan, de nem jövök rá...

Fanna: utóbbi időben nehezen értelek. Bár lehet,én vagyok értetlen :-)))

Szilbee: olvasom, hogy javultok. Amikor Levente nem beteg, akkor nem adsz neki vitamint?

Olga: ??? (érted?)

Kisbetegek? Bbj? Szamóca?Niki? Katlina?

Ditke? Balwin Judit? Betti (hosszabban...)? Dorka?
szolkata
 
 


Kata! Nem felejtettem ám el a kérdésed, csak még nem jutottam el oda, hogy utána érdeklődjek :oops: De ami késik, nem múlik..holnap megpróbálok utána járni.

Nem tudom honnan ismerhetsz, szólj, ha eszedbe jut :wink:

No, megyek haza, otthon gép még mindig nincs... szal, Anikó, gondolok rád.... nem jelentkeztél be.... izgi :lol:

Jók legyetek reggelig!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Kata! De, adok neki!
szilbee
 
 


No még van egy percem...

Bár ha belegondolok, az elmúlt 6 hónapban jó ha 3 hetet egészséges volt... :roll:

Pici kora óta megy a Cebion... emellett a Béres csepp (no ez totál nem vált be) és a Vitacolan (ez se jött be).

... letelt a perc...
szilbee
 
 


Szilbee: hm ...hm... akkor inkább az a megoldás, hogy most meggyógyultok, elfelejtitek a bölcsit, és majd például talizhatnánk és az Egyidősek játszhatnának :lol: :lol: :lol: :oops: :roll: Régóta vágyam a projekt :oops: :lol: :lol:
szolkata
 
 


Szilbee: a gyerekeknél már én is sok ismitől hallottam, hogy a Bére csepp nem jött be. Én a Dr. Lenkei Gábor vitaminkészítményeit adom Bencének... de biztos, írtam már. www.drlenkei.hu
Bencének még az orra sem folyt egész télen. Még decemberben kapott be egy tüszős mandulagyulladást, azóta semmi.kopp...kopp...kopp.
Ha gondolod, viszek pár darabot Nektek, hogy megenné-e Levente azokat a rágókat....
szolkata
 
 


Anikóról semmi hír?????????

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Vagyok, csak szomszédoltam.
Fájogat, fájogat, most a derekam nem. Holnap NST, tutira megérjük egyben.
Nem írtam de., hogy tegnap Babóval álmodtam, ooooooooolyan jó volt! Eddig mindig nagyobb volt már az álmaimban, most meg pirinyóka, és vettem ki a kiságyból, felvettem, megpuszilgattam...
És kis kerek arca volt, meg elég nagy haja ( bár én kis koprénak képzelem el amúgy :) ).
Remélem, hamarosan valósággá válik már, és magamhoz ölelhetem!

Esik ez a hülye eső, és EGÉSZ márciusra ilyen sz...r időt mondanak :cry:

donkoaniko
 
 


Más is adja ezt a "Lenkei" féle vitamint? Tényleg jók? Sosem hallottam még.
Szolkata! Neten rendeled a terméket?

Majd barangolok kicsit, olodalon, amit írtál. Tájékozódom ott is.

Csináltam új vonalzót. Hogy tetszik?

:oops: :lol: :lol:

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


hova lett? na majd legközelebb.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Kata: Köszi, nagyon kedves vagy.
jaimee1
 
 


Jaimee!
Réka Annának boldog hófordulót!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hell :)

Ösmét itthon.

Bolti gesztipüré? Hm, lehet túlféltem a gyereket? :roll: A nagyik már sokmindent rágcsáltatnának vele, én meg letiltom őket mindenről :oops:

Anikó, én is úgy gondoltam 2 nap jóslófájogatás után, hogy ebből még egy darabig nem lesz semmi...háddelett :mrgreen:
Nekem is menziszerű fájásaim voltak, de télleg csak -szerű, mert valahogy mégiscsak más volt :roll: És autókázás közben erősebben éreztem :D

Kata, szeéjp a fiad :D És télleg nagyon hasonlít rád!

Réka babának Boldog Hófordulót! :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szega!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Akkor lehet benne vmi Kata...már te vagy a 2. aki mondja hg nem ért.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Az én kérdésem!!: Mikortól lehet ezt a vitamint adni....mert én pár hónapja néztem....és nem találtam rá a tól- korhatárra gyerekeknél. Köszi!

Réka! Boldog Hófordulót!!

fanna3
 
 


Réka babának boldog hófordulót!

Judit: Nagyon szűkszavú vagy. Holnap jöttök? Hozzál nekem könyvet, légyszi!

Lenkeit párom szedte pár hónapig, de közölte, hogy nagyon fáradt tőle, ezért abbahagyta. Én valahogy tartok tőle, nem szívesen szedném, a gyerekeknek sem nagyon adnám. De nincs különösebb oka, csak egy a sok hülyeségem közül.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Csak érdekesség képpen: az én apám agyérgörcs után a jobb oldalára lebénult. Infúzióval némileg javult a helyzet, akkor kezdte el szedni. Most már 3 éve. Azonkívül, hogy éppen a finommotorikája nem túl jó (írás például) és 74 éves, senki nem mondaná meg a mozgásáról, hogy volt béna.
Anyám rábeszélte a szomszédjukat is a vitaminra, aki súlyos cukorbeteg. Kb. 3-4 hónap után a cukorja nem ment fel (persze a gyógyszere mellett) a stressz miatt, mint addig.
Én öröklött szembetegségű vagyok. Bonyolult, nem írnám le. A lényege, hogy javulásra azt mondták nincs remény, inkább romlik. Tavaly novemberben csináltattam új szemüt, akkor megvizsgált dokinő, és ha hiszitek,ha nem az én -3 és-4-es szemem mind a kettő -2. Pedig semmit az ég világon nem csináltam, csak majd egy éve szedtem akkor a napi alapcsomagot.

De ez nem a reklám helye volt, semmi közünk a céghez, csak anyám kutakodásai eredményeképpen leltünk rá. A honlapján egyébként nagyon sok érdekes történetet olvashattok, de érdemes könyvét is. Anyámnak valamelyik megvan, ha valakit érdekel szerintem kölcsön tudjuk adni.

Kné Erika: eddig én rendeltem a neten, most már annyian szedik Nagykörűben (anyáméknál), hogy ott rendelik többen egyszerre.

Fanna: Bence először almaízű poralakút kapott. Az van ráírva, hogy 10 kg-os gyerektől 0,5 csapott teáskanál. Én úgy gondolom, hogy valamivel ez alatt is lehet adni keveset. Most már gyerekeknek való c-vitamin rágótablettát kap, általában negyedet vagy felet ( mert az egy egész 500 mg), de amikor beteg, egészet adok. És még van csokis ízű multivitaminunk is. Szóval úgy szoktam kombinálni, hogy egyik nap c, másik nap multi.
szolkata
 
 


Ditke, neked akartam még: ne hari, hogy alig beszéltem veletek kedden! :oops: Tök bunkónak érzem magam :? Zsófi nagyon tündéri lányka, és milyen nyugis :D Élőben is jól áll neki a fülbevaló :wink:

Lenkeiről hallottam már jót is, rosszat is. Rosszat főként orvosoktól. Leginkább a c-vitamin kapcsán :) Saját tapasztalatom diccse... Amúgy se vagyunk nagy vitaminzabálók :oops:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Köszönjük a hófordulós üdviket! :D
jaimee1
 
 


Mi is nagyon boldog hófordulót kívánunk a negyedéves Rékababának!


(Bár ha belegondolunk akkor 1 éves babó már!) :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Betegecskéknek újfent jobbulást...

Kata, ezen a képen Bence tényleg olyan nagyfiús! Nem sokára viszi haza a csajokat! :D

BalwinJudit, semmi gond, egyáltalán nem voltál bunkó! Az igazat megvallva tényleg nem sok alkalmunk volt dumcsizni. Örülök, hogy megismerkedtünk a csodaszép kis vörössel! Olyan aranyos ő is. Mi mondjuk úgy néz ki nem megyünk egyelőre Tücsökzenére, tegnap voltunk a Höcögtetőn (Dorkáékkal) és az jobban tetszett...Na de biztos lesz még alkalom dumcsizni, szerintem nyáron már simán csápolnak a csajszik az RC koncerten! :lol:
Niki, Ti jövő héten jöttök höcögtetni?

BBJudit, a depi monnyon le!!!!Írjál már, hiányzol a bandának!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Sziasztok!

Ditke: Úgy tervezem, hogy megyünk. Ha minden jól alakul.

Kicsit kezdek én is kilenni. Kata talán jobban, Dorka viszont megint nem tetszik nekem, tegnap este fájlalta a fülét, most meg tüsszög. Én meg tiszta náthás vagyok, be van dugulva a fülem. Múljon már el az undok időszak!
NA, nem panaszkodom.

Szép napot!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Na lurkó végre elaludt,egy órás hiszti után

Ki nem megyünk,mert leviszi fejem a szél :?

Anikó???

Szami,ti meggyógyultatok???

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Multi Kid-nek hívják a vitaminkészítményt.

Kata! Már írni akartam, hogy olyan helyes a fiad!! Ő is szereti a virágokat? És tényleg jó lenne már összeereszteni a fiúkat! Levente szerintem igen sokat tanulhatna!!! Még most kezdett el igazán beszélni, bár még kevés mondatot alkot, de erősen próbálkozik... és szerintem jó hatással lenne rá Bence e téren is! ;) No de majd most, ha kigyógyult a takis vírusból talizhatunk. Mondjuk az még min. 1 hét!! :(

Anikó?????????????
szilbee
 
 


Szilbee: kicsit megmosolyogtam a beszédtanulást ... Bencétől... :lol: Az én kis drágám sem beszél :lol: Anyósom állandóan be is szólogat miatta... mert mi tehetünk róla.... Szóval a szókincse szerintem kb. 20 szó. Áááááá.... mondtat.....végképp nem. Én azt figyeltem meg, hogy Bencének a hangok nincsennek meg a beszédhez. Nem tud úgy artikulálni, ahogy egy-egy hanghoz kellene.

A Lenkeishez még az jutott eszembe, hogy Bence 1 éves kora utántól kapja, azóta vigantolt sem adtam neki, dokinéninknek mutattam, azt mondta ok.
szolkata
 
 


Sziasztok!


Először is utólag boldog hóferdülőt Réka babának! Mindent összevetve mát tényleg egy éves a kiccsajszi, ahogy Olga írta! :)

Kata, nagyon huncut a fiad, de előben is nagyon szép kisfiú!!!

betegeknek jobbulást, Szilbee, Niki: a betegségesség is monnyon le, ne csak a depi, ahogy Ditke írta!
(Hi-hi, én ma csak más tollával tudok ékeskedni...:))

Ditke, ma jön a gázszerelő, akit ajánlottál. Eddig húzta a parapetünk... :(

Judit, most, hogy megnéztük a Höcögtetőt, nektek is ajánlani tudom... Sztem sokkal színvonalasabb, mint a Tücsizene, bár ott is jól érezték magukat a gyerkőcök. De itt több volt a "korunkbeli" baba, meg úgy összességében jobban tetszett. 3000 Ft 5 alkalom, és egy-egy alkalom olyan 45 perc. Innen a belvárosból negyed óra alatt kiértünk. Ez meg szerdánként van.
De más is jöhet ám! :)

Anikó!!!! plííííz jelentkezzetek!!!! Vagy már szorítanunk kell? Merre vagytok?????

Én szívesen bevállalom, hogy követlek a kismamaságban! :)
Amúgy én is azon voltam, hjogy bárcsak a magzatvíz folyna el, az tuti... Hát nem... csak szivárgott....nagyon kicsit....

Mi is megvagyunk, Szabikánk alapvetően hót vidám, csak kiscsit korán kelő (ma pl. 6 óta játszunk, sétálunk).Na jó, viszont éjjel egy nyikkját sem lehetett hallani!
Le a kalappal előtte, a tök vízízű zöldbabfőzelékem is benyomta, neki tényleg minden jöhet a céklán, spenóton kívül...:)
Ja, és úgy néz most Szabi, mint Hókuszpók, felül egy foga jóval kintebb vana többinél... nagyon vicces....:)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hehe.. gőzöm sincs honnan szedtem, hogy beszél!! :shock: :oops:

Leventénél szerintem az volt a gond, hogy a belső hallása nem volt elég fejlett... vagyis lassabban fejlődött... Adtam én a hüle értetlen anyát, hogy nem értek semmit, próbálja mondani... meg hogy hiába mutogat olyan sebesen, attól még nem fogom tudni, mit szeretne a hűtőből, polcól.. stb. , de semmi haszna nem volt.

Ja és rengeteget mondókáztunk, énekeltünk, de semmi... :shock: A vége az lett, hogy lekiabálta a fejemet a helyéről, ha csak elkezdtem énekelni. :shock: :twisted:

Éppen el akartuk vinni logopédushoz, mikor elkezdett dumálni... Szerencsére! :roll:

Most ott tartunk, hogy napi kb 3 új szó és kb 1 új mondat! Ma rendesen meg is lepett, mert számolt velem... ill. helyettem! :shock:
szilbee
 
 


Dorka: most lecsapok Rád.... jön a következő bébi..??? :lol: :lol:
szolkata
 
 


Dorka: Már rajta vagytok a témán?

Höcögtető: Egyetértek Ditkével meg Dorkával. Tényleg szupi. Csak már nagyon régen nem voltunk a barihimlő meg az utána következő betegeskedések miatt.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


:lol: :lol: :lol: akkor Bence fog tanulni Leventétől :lol: :lol: :lol:
Tőlünk legfeljebb rosszaságot. Például meg tudja mutatni, hogy hová nem szabad felmászni és mit nem szabad csinálni...például ma apukám mondta neki viccből hogy feküdjön hasra, az én egyetlenem meg a tócsa közepébe feküdt :lol: :lol:
szolkata
 
 


Kata! Akkor nagy baj lesz ha ezt a két kölköt összeeresztjük! :lol: :lol: :lol:
Egyébként enyémgyerek totál fordítva van bekötve! Ha kérem hogy ne ugráljon az ágyon, csak csinálja, de ha azt mondom neki, hogy "Levente! Abba ne hagyd az ugrálást!" Azonnal abbahagyja! :lol: :lol:
Ó a pocsolyázást nálunk is anyum tanította neki, mint ahogy az asztalon dübörgést is! :twisted: :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Megérkeztek ide a ruhák, úgyhogy szombaton el is lehet őket vinni!

Senki többet szombatra? már sok mindent vettem, egy kis tavaszváró bütyköldét csinálok, remélem mindenkinek tetszeni fog....

Olvasok továbbra is.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee: számomra az is új, hogy Levente a színeket ismeri és mondja. Bence akkor sem találja el (vagy csak véletlenül), ha csak kérem, hogy mutasson rá... mondani...áááááá kizárt.

No, de most egy kicsit dolgozom, mert így is telik az idő, csak nekem ugye van határidős melóm... :cry: Anyámék meg hirtelen felindulásból ebéd után kivitték gyerkőcöt Nagykörűbe, holnap du menek érte.

Majd jövök.
szolkata
 
 


Olga: Tényleg! :D Bár március 31-én fogant +/- 1 nap! Köszi a köszöntőt!
jaimee1
 
 


Vagyok!

Köszi, h. gondoltok rám!
Ma felkelnem is kár volt :( Reggel 7kor felszálltam a buszra, Szolnokig álltam :x ( 25 km kb. )
Hát lányok, nem semmi az emberi közöny!! Értitek, ülnek 16-17 éves marha fáradt jövő nemzedék tagjai, fülben mp3 lejátszó, és basszus: les maga elé szó szerint, mint birka!! Hát túléltem, de azért gáznak tartom az emberek bunkóságát! Na Apát el tudjátok képzelni, mikor mondtam neki tel.-ban, azt mondta, ha hazajön, kiteszi az iwiw üzifalra, h. " minden kcsg ladányi, aki reggel ezen a buszon ÜLT a kismama helyett, keresse fel őt ( mármint Páromat ) személyesen egy-két pofonra". Plusz asszondta, ír a Volánnak, h. azért a buszsofőrök is odaleshetnének az ilyen dolgokra.
NST-n 8-tól 11-ig vártam, egy gép volt :roll:
Fájásokat gyengének érezte, de hát ezt gondoltam előre :)
Doki asszondta, hétfőn találkozunk újra, ha addig nem :)

donkoaniko
 
 


Azt kihagytam, h. párom minden, csak nem egy agresszív állat...

donkoaniko
 
 


Anikó: Azt a mindenit, megtörténhet ilyen????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
jaimee1
 
 


Ja, a párod nem agresszív állat, hanem egy APA!!! :D
jaimee1
 
 


Jaimee: Én se gondoltam volna, ha nem velem történik meg. Szidják a mai fiatalokat, és ezek szerint nem minden alap nélkül... Mondom ezt a 25 évemmel. Tényleg az a helyzet, h. változnak az idők, pedig 8, esetleg 10 évvel fiatalabbak, mint az én korosztályom.
Na de majd a mi gyerkőceink talán megváltják a világot...

donkoaniko
 
 


Szió!

Judit!
Kíváncsis vagyok mit csinálsz!!!!!!! Te mikortól adsz a lányoknak mézet?

Anikó!
Igen....majd babakocsival aranyosabbak lesznek az emberek.....amúgy amíg nem éltem át én sem gondoltam volna hg egy "végét járó" :D kismamának olyan marha nehéz lehet....(mondjuk én sok mindennel vagyok így...amíg ki nem próbáltam meg sem fordult volna a fejemben...)

Dorka!
SZAL??????????

fanna3
 
 


Ím lássatok menyasszonykát :D :D :D :D :D Kép Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Hm, az egy dolog, hogy a tufa ifjúság bambán ül a buszon; nadehogy egyik "felnőtt" sem szólt rájuk az érdekedben?! :shock:
Az NST fájást nekem csak a szüléskor mutatott :mrgreen: Az nst-k alkalmával csak lestem, amikor a többi kismama ecsetelte, hogy ilyen görbe, olyan hullámos...

Judit, dejóóóó! Mán csak ki kell várni... :? :D Legalább annyit mondj, hogy fajinak? :D

Niki, Dorka, Ditke...tudom, volt már róla szó régebben is, de mi is ez a Höcögtető? Hol van, mekkora csoportok vannak, mit csinálnak a mamák-babák...ilyesmik :)
A tücsit én is unom már (sztem Bogyóm is...nem olyan aktív, mint az első két órán), azért járunk, hogy Hunci lásson babákat :)

Lábbeli témához: a mólthavi Kismamában írtak pár sort, mingyán bepöntyögöm.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Katlina, nagyon szépek a ruhák! Csini vagy/leszel bennük :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Heh...azé ennyire nem vagyok paraszt; "mólthavi" helyett "múlthavi" akart az lenni...

A cikk:

Miben járjon a lakásban?

A lábfej izomzata mezítláb járáskor fejlődik a legjobban, ám ez csak akkor igaz, ha egyenetlen talajon járkálunk. Ilyenkor ugyanis az izmok az egyenetlenségekhez igazodva minden lépésnél összehúzódnak.
Ez az izommunka termeli azt a hőt is, amely a lábat melegen tartja. Szőnyegen, parkettán és egyéb sima felületen anélkül terülnek szét a láb izmai, hogy munkát végeznének. A még képlékeny izületek és csontok számára ez inkább káros, mint hasznos - érvel a szakértők egy része. Szerintük a puha, zokniszerű papucskák csak melegítenek, a csúszásgátlós talpúakban ráadásul meg is izzad a láb. Ezek helyett olyan szandál vagy vékony cipő viselését javasolják a lakáson belül is, amely természetes alapanyagú, rugalmas talpú, és a sarkat is tartja.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?