Új privát üzeneted érkezett!

Odri!

én is majdnem mindent kívánok és már tudok édeset is enni, bár reggel még nem az igazi.
az a lényeg hogy nem voltál rosszul, és talán már nem is leszel már elment az első harmad. és a lényeg én is jobban vagyok.

Babett! én 6hetes és 4 napos voltam, és ahallottama szívverését is már. az a alényeg szerintem hogy mensi után 2-3 héttel menj el először, utána úgyis csak a 12.hetire hívnak vissza.,

mindenkinek jó éjt, ma nem jön haza a párom, remélem el tudok aludni-

sok jóéjt puszi

Lilla! remélem hogy szép idő van, és vigyázol magatokra!!!!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Szép jó reggelt!

Hőm ma alig akart felmenni 37,0-re.
Fáradt vagyok, sokat alszok és eszek. Most meg készülnöm kell dolgozóba. :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Nati:
attól még tankönyvben illő gőrbéd van... :wink:
A fáradtság, aluszékonyság ilyenkor normális :wink: :lol:
Bár én is azért lennék fáradt, meg aluszékony mint te :lol: :lol:
Ma reggel ugy elkezdett fájni a torkom, hogy nyelni alig tudok...Már megint????Sosem múlik el már??? :evil:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát, azt hiszem elkezdődött....... :roll:
Reggel munkába menet azt hittem, telehányom a kocsit.........
Ahogy beértem az irodába, láttam, hogy a kolléganőm fornettis pogit vett, azonnal letámadtam, hogy hagy kapjak be belőle, mert ha valamit elrágcsálok, akkor jobb...Szóval megúsztam, és most tényleg jobb, de mi lesz így, ha mindig nassolok, hogy jobb legyen?

Andy :)
Mindig te jutsz eszembe, hogy mennyit szenvedtél.....hát arra a szintre nem akarok eljutni.....

Márti :)
Már megint kínoz valami nyavalya? Szedjél valami vitamin-készítményt!

Nati :)
Szép a hőd!! Ne aggódj!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Ditta
szegénykém....de azért jóóó is,hogy van rosszulléted!!
Szerintem ha megoldás egy kis pogi akkor egyed nyugodtan....
a 3 gyerkőc mellett úgyse hiszem ,hogy nagyon sok felesleg rajtad marad majd!!

Nati
tényleg szép a görbéd!

Márti
lehet a fiúk hozzák haza neked az oviból a bacikat?

Andy
a márc 24-i héten megyek AFP-re.
Örülök,hogy már sokkal jobban vagy rosszulléteket illetően :D

Magdolnam,Andy,Muffin
Nektek uh szerint is annyi a terheségi hetetek mint mensi alapján?


Heninek betanítottuk,hogy onnan fogja tudni,hogy szülinapja van,hogy azon a reggelen úgy fog ébredni,hogy lufik lesznek
a szobában. Ma reggel Petim elment a lufi boltba és teljesen elvarázsolódott...minden színből vett néhányat így össz 60 lufit kell felfújnunk péntek éjjel :shock: :lol: :lol: !!!!!

Kicsit rossz,hogy nem fogok sütni tortát Heninek :( :( , de a dédiék rendeltek neki egy szépet és akkor fölösleges lenne délután végig a konyhában lennem....pedig úgy tevékenykednék,azt érzem annyi energiám van a világot körbe tudnám futni!!! De vigyáznom kell a kishercegre is :)
holka
 
 


sziasztok!
Az elmlt 2nap hát nem az enyém volt. NAgyon kikészültem. Apehnél meg végleg. Mentőt akartak hozzám hívni, de én barom nem engedtem. Éjjel alig aludtam valamit. NEmrég jöttem a dokitól. Azt mondta, hogy ne idegeskedjek (150es pulzusom volt tegnap) mert a babának baromira nem jó. Elmondtam a problémát és meghallgattak és elmondták a véleményüket és ettől jobb volt. 2napja tiszta depressziós vagyok csak sírok. Nagyon szemét dolgon megyek keresztül :evil: amitől nagyon kikészültem. De most eljutottam, oda, hogy leszarok mindent. Aztán a szomszédom meg anyósom meglepett. Olyan ééééédes kabátkát kötött Lizának. Olyan jól esett. Anyós meg egy gyönyörű takarót köt Lizinek. Még sapit is fog hozzá a szomszéd. Teljesen el voltam olvadva. Most meg az adóvisszatérítéses pénzből akarok venni egy konyhai robotgépet. 43900ról 29990re van leértékelve
Holka, nekem kb 1,5 héttel nagyobb a pici.
magdolnam
 
 


Ditta :lol: :lol: :lol: hát igen, nem a legjobb dolog, de azért örülni kell neki!Az Én legelső émelygős élményem:
már majdnem a munkahelyemen voltam, mikor éreztem, hogy gáz lesz, ha azonnal nem eszek valamit. Konkrétan sültkrumplit. Szó szerint berontottam a mekibe és mondtam, hogy azonnal egy közepeset adjanak. A csaj még minden szir szart akart ajánlani. Mondom, nem lehetne gyorsabban a sültk-t???? Úgy azonnal??? Hu gyorsan lecsusszant. Én nagyon s.krumplira voltam akkoriban kattanva. Aztán jött a pari, most a retek van toppon na meg a madártej
magdolnam
 
 


Magdolnám:
Te jó ég! Vigyázz már magatokra, az hiányzik, hogy a kórházban kössél ki! Lehet, hogy ilyen hivatalos ügyeket jobb lenne másra bízni egy darabig.

holka:
Ne bánkódj a torta miatt, heni szuper ajándékot fog helyette kapni, igaz, kicsit megkésve majd, de a tesónak tuti örülni fog :)

tegnap rádolgoztunk az én (remélem nem) beképzelt ovumra.. :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ez nagyon jól hangzik mármint a lufis dolog. Nem szédültetek bele?
magdolnam
 
 


Madártej... Én cukros lettem a 30. héttől, és meg voltam őrülve a madártejért, amit ugye nem ehettem..
Aztán, amikor megszületett Panna, ahogy toltak ki a szülőszobáról, Anyósom ott állt nagy adag madártejjel. :) hát én olyan jóízűt még életemben nem ettem! :) Állítólag nem is lehetett volna enni, nem tudom, a szalmonella veszély, vagy a szoptatás miatt, de én aztán betermeltem :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


nem az apehhel volt nekem bajom.... Basszus, ott bámultak, de senki nem adta volna át a helyet.... Aztán mikor éreeztem, hogy lassan kezdek ájulni szóltam egy csajnak, az tök rendi volt felpattant, ablakokat nyitott hozott egy csomó vizet.
Mágnes, ++++++++++. Clostyzol?
magdolnam
 
 


:lol: dejófej!!!! engem sem érdekelt volna, tuti én is megettem volna
magdolnam
 
 


Igen, ment a closty a hónapban, de ez volt az a hónap, amikor barnázáskor elkezdtem szedni...

Én nem voltam szívbajos terhesen, ha metróztam, vagy buszoztam, és levegőnek néztek, odamentem, és megkértem, hadd üljek le. Veszélyeztetett voltam, ha pofátlan vagyok, ha nem, nem érdekelt :) Persze azért általában figyeltek rám szerencsémre.. :) Méh a postán is előreengedtek..

Mitől van ez az ájulás érzés??

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jenny, minden rendben van??? Rég voltál :cry:
magdolnam
 
 


az idegtől sajnos :cry: HAjlamos vagyok nagyon felpörögni egy problémán. Bár ez most extra gáz és azért.
NA igen.... maguktól senki nem akarja észrevenni a pocakot. Jaj tényleg már emléxem a barnázásos dologra :wink:
magdolnam
 
 


Magdolnam
Szemtelenek ám az emberek. :evil: :evil:
Nekem is van olyan emlékem,hogy a buszon én voltam az egyetlen aki átadtam az idős embernek a helyet,ő meg leült aztán szegény mikor meglátta a pocakom felugrott,hogy inkább én üljek le. Most egyszerűbb a dolgom mert ha kisgyerekkel bkv-zom valaki mindig felugrik és átadja a helyét.

lufifújás a holnap éjjeli programunk lesz :lol: :lol:

Mágnes :D
amúgy jól tetted,hogy kérted a helyet hamár annyi eszük nincs,hogy maguktól rájöjjenek,hogy át kéne adni a helyet kismaminak :roll:
holka
 
 


anyósod nagyon rendi Mágnes :lol: ,az enyém is ilyen egy elejtett fél szót is megjegyez és teljesít!!! Nagyon aranyos :D .
holka
 
 


Sziasztok!

Magdolnam
Te ovu után hányadik napon csináltad a clearblue tesztet, hogy olyan erős lett?

Mágnes
Remélem tegnap tényleg volt ovud és sikeresen össze is hoztátok Anna kistesóját. Ma mit érzel? Fáj valamid?

Holka
Tök jó ötlet a lufi! Egyszer nekem is fel kellett fújnom vagy 200 db-ot. Hát szédelegtem egy kicsit az 50.-nél. :lol:

Ditta
Már majdnem betöltötted a 6. hetet. Remélem én is fogok ilyeneket érzeni. Az biztosítana arról, hogy van odabenn valaki.

Márti
NEOCITRAN!!! Idd napi 3x és jobban leszel.

Na nekem ma annyira görcsölt néhányszor a hasam, hogy azt hittem tuti megjön. Erős mensis görcs volt. Nem baj az? Pisilés után elmúlt. Valahol azt olvastam az erős mensis fájdalom nem jó jel. :?: :?: :?:
:?:
Séta közben semmi fájdalom, de ha hosszabb ideig ülök, akkor belehúz ám rendesen. De most délután azt hiszem pihenek egy kicsit. Nem rohangálok.
Kaja dolog: Tegnap benyomtam egy dupla húsos-sajtos mcroyal hambit. Én aki nem szereti a húst. És most meg fasírtot ettem, HIDEGEN!!! Ezt egy hónapja meg nem ettem volna.
:oops:
Nem is értem magam.
Ihatok egy jól feltejezett kávét?

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri
köszönöm szépen,hogy leírtad.
Én hiszem,hogy most minden rendben lesz nálatok!!! :D
holka
 
 


Nati én 4hónapig nem mertem, kávét, tejeskávét, neskávét inni. Mert nem olvastam róla jó dolgokat. Bár elvileg nem árt a picinek. A 13 vagy 14. nap csináltam és nekem erős + lett.
magdolnam
 
 


Holka, hát sok erőt kívánok ennyi luffancshoz :lol:
magdolnam
 
 


Magdolnam
Fel tudnád tenni a görbédet? De akkor nekem miért nem lett a 13. napon erős a 2. csík?
Akkor nem iszok.

Kép
Kép
nati80
 
 


a clearbluen nem csík jelenik meg hanem egy + jel ha terhesvagy
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 66400_.png
a 14 vagy a 15.nap csináltam
magdolnam
 
 


bocs félreolvatam.
Nem tudom. Minden ember más. Szerintem ezért. De hidd el, hogy baba van a dologban. Ezen ne aggódj, hogy miért halványabb. A lényeg hogy ott van és ott is marad. Szedd az utrót a 3.hónapig. Csak pozitívan állja dologhoz :wink:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Kende megint tiszta takony. :( Tegnap megcsinálták a kukacát is, azzal is szenved. Nekem is fáj a torkom. Szóval döglődünk. Tegnap délután voltam csavarogni a volt kolléganőkkel. Tök jó volt megint kikapcsolni.

Nati: Gyönyörű a hőd még mindig. Tuti ott az a baba! Nekem Kendével egy hét késés után bikaerős csíkom lett. Szerintem várj jövőhétig az újabb teszttel.
A kávé mehet, de csak módjával. Tejezve meg pláne mehet. Szerintem pihenj kicsit. Ha nagyon görcsölsz akkor hívd a dokid!
Figyi a tikok könyvet mennyiért vetted? Mert tegnap láttam egy könyvesnél 2500-ért. Szerinted annyit megér?

Holka: legyen igazad ;) Jó lenne, ha még lehetnék gyeden :) Te csak feküdj ameddig muszáj. Ha van segítség akkor használd ki. A baba mindennél fontosabb!
Jujj mindjárt buliztok. Majd képeket kérünk a kis szülinaposról!

Mágnes: jajj az annyira szar, hogy vissza kell menned. Mi is lakást törlesztünk, plusz kocsit is, szóval fogalmam sincs mi lesz velünk, ha gyest fogok kapni. Mi úgy számoltuk, hogy októberig van esélyünk a babára, utána sajna vége a projektnek :( És megyek melózni.

Ditta: grat a rókicához. Azért ez annyira jó nem? :) És nyugodtan rágcsálj. Tégy a tanyódba pár szem kekszet. :)

Lilla: remélem jól telnek a napjaid. Drukk, hogy egy zebrás képpel lepj meg minket!

Magdolnam: ne dühítsd fel magad. Tényleg árt a babónak! Nem tudja valaki más intézni az ügyeidet?

Odri: tuti minden ok lesz most nálatok! Mi nagyon szorítunk nektek!

Jenny, Nyuszi??????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Aha, akkor veszek olyat és megcsinálom majd.
Neked nem voltak erős mensis görcseid? Most aggodom egy kicsit e miatt.
Többieknek?

Kép
Kép
nati80
 
 


holnap megyek vércukorterhelésre. és megint vért vesznek. Már kezdem unni. Képzeljétek, abbahagytam az elevitet. Olyan szorulást okozott, hogy csak pislogtam. A doki javasolta, hogy próbáljam elhagyni, pláne ha napi rendszerességgel eszek iszok zöldséget gyümit. Megfogadtam a tanácsot és .... minden jóra fordult :D
magdolnam
 
 


Megcsinálták a kukacát???? :shock: Mit értesz alatta? Szegény :cry:
Nem tudja senki intézni, mivel a Tbirodalomba kicsit nehézkes bejutni.... és a szemét portások meg nem is engednek be "idegeneket".
Nati, szerintem hétvégén tesztelj még egy utolsót, megnyugtatásképp
magdolnam
 
 


NEm emlékszem görcsökre. CSak arra, hogy olyan fura volt a hasam. DE az már elég rég volt.
magdolnam
 
 


Magdolnam: azt hittem a lakáscserét intézed. Ja és a tbirodalomba még a dolgozóknak is nehéz bejutni, nemhogy idegennek :lol:
A kukacánál le volt tapadva egy kis részen a bőr. Azt szedte fel a dokinő. Szegény nagyon sírt. Most meg ha kell pisilnie üti a kukacát és sír. Pár nap és rendbejön neki, csak annyira sajnálom szegényt. Pláne még az orra is folyik. :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati: nekem annó voltak mensis görcseim, de nem erősek. Sőt mikor elkezdtem vérezni nem is görcsöltem. Szerintem vegyél be magnéziumot!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Van egy másik titok könyv is, az e körül az ár körül van. De ha ez az a köny tutira, akkor megéri, mert kb 4000 ft. Antikváriumban láttad?

Kép
Kép
nati80
 
 


Erre is 3990 volt rá írva eredetileg. De 2500-ért egy használt könyvesnél volt ennyi. De nagyon szép állapotba van a könyv. Tök újnak néz ki. http://www.atitok.hu/ erről a könyvről beszélek.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Köszi Viri
Lehet bemegyek a városba és veszek ezt azt. Calciumot, magnesiumot és tesztet.
Szegény Kende, nagyon fájhatott neki. De miért üti a kukacát? :?

Kép
Kép
nati80
 
 


Az a könyv az!!! Vedd meg!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Oké akkor megveszem a könyvet. A kukacát azért üti, mert mikor pisilnie kell fáj neki, és így jelzi. :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


szegénykém :cry:
magdolnam
 
 


Jujj, szegény kis Kende.

Megyek is DM-be.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: én a béres magnéziumot ajánlom, mert abba van a legtöbb magnézium! ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Mondjuk most jobb helyzetbe vagyunk a kukaccal, mint nyáron (akkor csinálták meg neki az egészet.). Mert nyáron annyira fájt neki, hogy visszatartotta a pisit. Úgy kellett melegvízes kamillába beleültetni, hogy pisiljen. De most csak egy ici-pici letapadás volt és most szerencsére a pisit nem tartja vissza, csak üti és sír. :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


na itthon is vagyok. magnéziumot nem kaptam, de vettem tesztet, még kettőt. :lol: :roll: :roll:
Kiváncsiságból ellövök egyet holnap reggel, de utána csak kedden tesztelek. De tudom a holnapi már erősebb lesz jóval, mint az előző.

Kép
Kép
nati80
 
 


Milyen tesztet vettél?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Vettem egy coraxot, amit már csináltam egyszer, vagyis kétszer és vettem clearbluet. Utóbbi elméletileg a mensi napján már 99%-os.
Ezt keddre tartogatom. A coraxot holnap reggel elhasználom. Vagy inkább szombaton?
Szerinted?
Elméletileg ha ovu után 14 napot számolok -ami nekem még eddig nem volt, csak 9-10 - akkor holnap kellett volna megjönnie, de már nem fog. TUDOM!!!! ÉRZEM!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


A clearblue nem 50-es érzékenységű? A coraxos az milyen?
Szerintem szombaton használd el a coraxosat. Akkor már tuti erősebb lesz a csík, mint a napokban volt ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


A clearblue
Elég drága volt és mivel mensi előtt 4 nappal már kimutatja a terhességet, így én azt gondolom 10-20-as érzékenységű lehet. Magdolnamnak az elmaradt mensi napján lett erős +.
Szombaton fogom megcsinálni a coraxot. meggyőztél. Szeretném ha erős zebrás lenne.

Most nem mérsz hőt? Nem nézel nyákot, semmi? Lesz...m hónap van?

Kép
Kép
nati80
 
 


Pocakosok!!! Nektek ezt találtam. ;)

http://www.naptarak.com/naptarak_terhesseg.html

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Igen ez a hónap a lesz...rom hónap lesz. Se hő, se teszt, se nyák, se méhszáj, se hormon vizsgálat, se doki, se semmi, csak sex és élvezzük az életet. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Viri :)
jaj, úgy megsajnáltam Kendét! :cry: Akkor nálatok "csak" letapadás volt? És ezt milyen módszerrel orvosolták? Tudod, nálunk is vannak gondok, de egyenlőre neki nem fáj semmi, pisilni is tud rendesen, viszont nekünk nem letapadás van, hanem teljes szűkület....szóval nem ússzuk meg a műtétet. Múlt hónapban kapott rá kenőcsöt, de sz.....t se ért...Ezért most kivárjuk, amikor már itthon leszek, (1-2 hónap múlva) és akkor visszük a kórházba, mert ez 3-4 napos bent tartózkodással jár, és ott akarok lenni vele! ha már eddig vártunk, ez az 1-2 hónap már csak nem lesz gond!

Nati :)
Nekem akkor voltak enyhe mensis görcsök, még amikor azt hittem, hogy megjön...tehát úgy a 25-26-27.nap környékén.....Aztán folyamatosan megszűnt, most meg már egyáltalán nem fáj. Akkoriban a hasam mellé a derekam is fájt.


Képzeljétek, az előbb jött egy ügyfél a pénztárba fizetni, de az nem elég, hogy tiszta alkesz, vörös feje volt, dőlt belőle a pia-szag, ja, és a fokhagyma-szag......brrrrrrrr.....azt hittem, leokádom...... :x
Rögtön szellőztettem utána........
Ja, meg van egy kolléganő, aki után szintén szellőztetnem kell, mert ő meg állandóan izzadtság-szag.....hát nem tudom, hogy nem érzi magán az ember......én legalábbis érezném......vagy lehet, hogy csak ilyen kifinomult lett a szaglásom??? :lol:

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta
Fujjjjjj!!!! Utálom mikor valakinek erős fokhagymaszaga van, vagy kolbászszaga. Még magamat is utálom olyankor. Ritkán eszek ilyen kajákat, de akkor elviselhetetlen. Más fokhagymás kaja nem zavar, csak a szalámi, kolbász.
Már ilyen korán jönne a rosszullét? Érdekes, de legalább biztos a baba. nem?

Én most vagyok a 29. napon és ma volt az eddigi legerősebb mensis fájásom. De ez még nem a legdurvább görcs amit valaha éreztem, de nem is tudom mire gondoljak. Keresgélek egy kicsit a könyvemben és a neten.

Ha valamit találtok ezzel kapcsolatban szóljatok. Köszike!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati :)

Nálam mindkét gyerkőcnél így a 6. hét környékén jelentkezett az émelygés......


D.

Kép

Kép
ditta76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?