Új privát üzeneted érkezett!

Andi!
Ok, nem felejtem el. :wink: Tényleg nagyon rendik, hogy lehetett alkudozni de szerintem ez a min. ,hisz egy kisebb vagyont hagytatok ott neki! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 



Sziasztok!!!

Megvolt az oltás, Tüncsi egy szót sem szólt, picit görbült a szája :lol: 5330gr és 56cm :wink: Aztán sétáltunk egy nagyot és most mindketten szundiznak...
A kaki tegnap magától kijött, de hogy... :shock: Még a nyaka, karja is olyan volt :? Lepedő csere stb. Aztán még 2X volt egymást követően :lol: Nagyon belejött a csaj :lol:

Zsu: Szépséges Pannika nagyon édi :lol: Mi meg hason alszunk, de ha fent van, akkor is szeret hason lenni, de a hátán is nézelődik.

Anita: Semmi baj, ilyenkor nem kell feltétlenül oknak lennie a rosszkedvűséghez, csak úgy jön is megy is. A párocskád meg szokjon hozzá, mert még előfordul párszor :wink: Én volt amikor semmi közepén elkezdtem bőgni meg hasonló...

Andi: Nagyon jól haladtok, meglátod, kis idő és szuper kis konyhád lesz :wink: Én is szeretnék mosogatógépet, de nincs hová, annyira pici a konyhám :roll:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Egy kép, próbaképpen, aztán jön a többi is
Kép
Vendég
 

 
 

Íme, ezk vannak még
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Ez a kedvencem :)
Kép
Vendég
 


S ha már belejöttem képfeltöltésbe hozok még egy párat az esküvőről is:)
Kép
Kép

Azért kétféle, mert két esküvőnk volt:)!
Vendég
 


Jól elírogatok itt magamnak...na hozok még pár képet Erdélyről is, ha nem bánjátok...
Vendég
 


Gyergyó
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Békás szoros
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Na, befejezem, mert velem lesz tele az egész oldal:D
Andi! Vizsgaeredményt még nem tudok, majd egy hét múlva esetleg...Következő megmérettetés márc. 28-án lesz, addig össze kéne hozni vagy három házi dolgozatot. Csak most lelassultam, kellene vmi pörgösítő csodaszer:D
Vendég
 


Anita, Panka! Köszönjük a dicséretet!

Anita! Tutira a hormonok dolgoznak.... De holnapra biztosan mindent jobb fényben látsz! Párod meg ne lepődjön meg, a kismamik már csak ilyenek! :D

Panka! Biztosan nem a Panadoltól, mert azt szombat este kapottt utoljára.... Szerintem megint túlette magát, előfordult már ilyen, amikor hányt egy nagyot.... :(

Olgi! Tündike ügye snagylány! :D Hú, ez a kaki nem semmi lehetett... :shock: :D Háta közepéig már Pannika is volt néhányszor, na akkor jön a csap alatt mosdás! :lol:

Bea! De édes kis ruhácskákat turiztál! :D Te pedig nagyon szép menyasszony vagy/voltál! Mesélj csak, miért volt két esküvőtök? :) Erdély gyönyörű, ez átjön a Te képeiden is! Én még sose voltam...

Kép
zsuzska81
 
 


Olik!
Na örülök hogy megoldódott spontán a kakigond! :wink:
Szép méretek!

kauka!
Aranyosak a rucik, a táj meseszép, és gyönyörű menyasszony voltál!!! 8) :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Helloka Mindenkinek!!!!


Anita!

Oké, Pintyussal amint tudok, egyeztetek, aztán szólok Neked mindenképp.
Jaj, drága terhességben semmi sem meglepő, a hangulatváltozások igencsak normálisnak mondhatóak, hormonjaid "szórakoznak" Veled. Meglátod elmúlik az hamar, de ne lepődj meg ha később is előjön. Próbálj pozitív dolgokra gondolni, babucidra, milyen szép lesz a lakásotok....
Tényleg áll még a Moira név? Vagy újabb nevetek van? Csak azért kérdem, mert régebben irtad, hogy gyakran változik a név. :wink:
Igen-igen, ha utólérted Magad várjuk a képeidet. :wink:
Pihizz is azért amikor csak tudsz egy kismaminak ez jár. :wink:

Bea!
Tényleg szép rucikat túrtál, ügyes vagy.
Mesés menyasszony voltál, nagyon szép a csokrod, hajad ruhád, mindened. Erdélyben is és itt férjed családjánál is külön volt a lagzi????Azért volt kettő? Mesélj!

Olgi!
Ügyes Tündike, hogy produkált a pellusba önként. :lol: :lol: :lol:
Szépen fejlődik a kis drága, jó kis paraméterei vannak neki is. Gratula hozzá!!!! :wink:
Mosogatógépet a férjem "erőltette", bár én is könnyen meggyőzhető voltam ezügyben. :lol: :lol: :lol: Sajna nálunk sincs nagy hely igy a kétmedencés mosogatóról a mosogatógép miatt le kellett mondanom.Pedig szerettem volna nagyon. De sebaj, majd berakom a gépbe ha megunom, hogy nem férek és kész. :lol: :lol: :lol:

Zsu!
Kicsikédet akkor picit megviselte a szuri, reméljük már nem jön semmi más és túl van rajta!
Képeken szenzációs a lányod, igazi kis harapdálni való azokkal a combokkal. :lol: :lol:
Bencének is mindig a hurkás combjaitól voltam mindig elájulva, imádtam. :P :P

Alíz!
Édesek voltak ma együtt a gyerekeink, hozom is a képeket én is.
Többiektől bocsi ha kicsit sok lesz, de hagy nézze meg Balika magát itt később is. :lol: :lol:

Pankaa!
Mit kap a kis szülinaposod???? Nem írtad. Lesz nagy buli??? Majd hozd a képeket!!!!

Puszi! Mindjárt töltöm a képeket!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Bea!
Tyűűűűűű nagyon szépek a képek, Ezek alapján nekem a Békás szoros tetszik legjobban, de gondolom meseszép a többi hely is. Egyre több erdélyi képet raktok fel, én meg egyre inkább vágyok hogy ezt az életben is megnézzem. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsu!
Végre ideért a mai privid, hogy a freemailre küldjem a képeket. Küldök még ma Neked!!!!Még van bőven. :lol:

Na hozom én is a kis képeimet:

Kép Ez az én kis Spidergirl-öm :lol: :lol:
Kép Ez is csak itt már bemelegedett a feje :lol: :lol:

Mai képek:
Kép Alíz Balázskája
Kép Balázska
Kép Alíz és a két Kismanó
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

De jók a képek! Nem is Dorka lenne, ha nem vette volna fel a Spiderman jelmezt! :lol: Édesek a közös képeken! Látom, Dorka megint anyáskodott! Öltözteti vagy vetkőzteti Balázskát? :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Próba :lol:



Próba2 :?



Miért nem a vonalzó jelenik meg???????????????????? :oops:



Utolsó, ha nem sikerül feladom. :lol:



Olimami!
Nagyon jó uton haladsz, de ezt is másold be az előzőleg bemásolt cím elé és akkor működni fog:Biztos neked is ment ilyen "sor":

[url=http://babafalva.hu][img]


Zsu!
Minden oké Pannikával? Nincs újabb nyügösség, hányás?
A képen éppen segit öltözködni Balázskának Dorka. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


:shock:



Jupppppijé!!!!!
Andi bébi, imádlak!!!!!!!!



Olimami!!!!!!


Óriási Gratula a vonalzóidhoz, nagyon szépek lettek! Látod, megérte küszködni vele. :lol:

Kép Kép

Képeket ide felvarázsolni sem túl bonyolult, hidd el. Lehet nem jön össze egyből, de előbb-utóbb sikerülni fog, ne add fel!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Végre itt!Nem sok szabad időm van de azért probálom követni a történéseket. :lol:

Olimami
Gratula a vonalzóhoz nagyon jók lettek :lol: :lol: Most már jöhetnek a fotók.

Alíz
Olyan jó helyeken jártatok.Nagyon tetszik.Ja és Te semmit nem változtál az elmult 2 évben :lol: A kismamás kép mintha tegnap készült volna :lol:

Andi
De jó hogy végre haladtok a lakással.Én mindig belelkesedek ha már lehet vásárolni és készülődni.Ilyenkor mindig pörög az agyam.Gondolom Te is sok szabad idővel rendelkezel :lol: Mosogatógép....hm azt hiszem én is rábeszélhető lennek nehezen :lol: :lol: :lol:
A képek ismét szuperek.Nagyon édesek együtt.Érdekes hogy megtalálják a közös "hangot".

Bea
Én eddig nem láttam rólad képet :oops: de senki nem említette hogy egy szépségkirálynő is van a csapatban :lol: Nagyon szép menyasszony vagy/voltál.Az erdélyi képek csodálatosak.Én még nem voltam erdélybe de most már biztos hogy elfogunk menni.

Olgi
Tündike szépen gyarapodik.Milyen ügyes hogy nem sírt az oltásnál.

Na majd folytatom..... megint az a fránya munka.

Évi

Kép
awe
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok dícséretet :oops:
Azért volt két lagzink, mert nagy a család és a távolság....itt megvolt a polgári és egy ebéd az itteni rokonokkal, barátokkal, Erdélyben meg egy nagy lagzi az ottani rokonokkal, barátokkal. Templomi nem volt, mert a pap nem azt akarta amit én, így lefújtam, de már nem bánom:)
Majd még hozok képeket a kirándulásainkból!
Békás szoros tényleg meseszép, egy baja van, tele van turistákkal, alig lehet közlekedni...mi inkább a nyugis, csendesebb, úgymond "nomád" nyaralást favorizáljuk.
Dorka és Balázska nagyon aranyos együtt :D :D
Vendég
 


halihóóóóóóó

Na végre itthon vagyok és amint utol érem magam igérem irok én is , bepótolom a kimaradáűsomat, bár anyi sokat nem írtatok ti sem, azt hitem lesz vagy 5 6 oldal!!!

Most indulok TG-re, ugyhogy időm nincsen irni többet!

Andi, nekem csak a szopcsis párna kell meg a baldachin tartó, de ezek feltétlenül! Mert kaptam most LóKolozsváron egy nagyxon kedves ismerősünktől egy egész doboz babarucit! picitől 3 éves korig, van benne fius lányos és univerzál is! Nem mindegyik vadi uj de jók, Ja és aminek nagyon örvendtem kiságyat is kaptunk, fehér, pont amilyenre vágytunk! És egyáltalán nincsen le strapálva pedig 2 gyereken van túl.

Na puszika!! Irok majd igérem. Most itt van anyum is!

Mindenki nagyon hiányzott!!!
Vendég
 


Kép Hárman a Barlangfürdőbe
Vendég
 


Kép

Olimami:

Gratula a vonalzóhoz,ügyi vagy.Várjuk a képeket is.
:D

Kauka:
Szépek a képek itt már mi is voltunk és tényleg nagyon szép.
Az esküvői képek is nagyon jók,szép mennyasszony voltál.


Awe:
Kép neked.
Köszi,de azért változtam ,sajnos maradt rajtam uszógumi,amit próbálok letornázni nem sok sikerrel. :cry:


Andi:
Köszi a képeket hogy elküldted e-mailben.
Köszi a ruhákat ,majd akkor elmegyünk a héten vagy a jövőhéten hozzátok.
Nagyon jók a képek ,olyan édesek voltak tegnap a kismanók egymással beszélgettek a saját nyelvükön.Ők biztos értették de mi nem. :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek lányok most már nem is bírkózott Balázs Dorkával hanem oda ment és megölelte,sőt még szájra puszi is volt de sajnos Andi lemaradt a fényképezőgéppel. :D :lol: :lol: :lol:
Sebaj majd legközelebb.

Kép

Kép
aliza
 
 


Vérszemet kaptam... :D

Majd írok normális szöveget is, csak most élvezkdek a vonalzókkal.

csókica



Irtam jó sokat, de sikerült "elreptetnem" mielőtt elküldtem volna. :evil: :evil:
Na majd erőgyűjtés után újra irom.

Hajrá Kriszti a vonalzókkal!
:lol: :lol:

Pintyus! Örülök, hogy végre megvagy, tök szépek vagytok hátmasban a képeken. Majd írok még!

Kép
Kép
bendor
 
 


Pintyus:
Üdv itthon,majd mesélj és hozz képeket is ha van.
Akkor szép lassan gyűlik a babakelengye. :lol:

Andi:Írtad hogy tegyek fel képet a fürdőszobárol ,na itt vannak.

Kép kicsit sötét de azért kivehető ugye hogy világos és sötétzöld?

Kép

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Pintyus:

Nagyon jó a kép csak az előbb nem hozta be de most már oké.
Aranyos kis pocikád van. :D
Jöhet még kép.
Mesélj majd a Barlangfüdőről,légyszi,mert mi lehet elmegyünk jövőhéten.


Pár kép még Balázskáról,utánna lépek porszívózni meg felmosni.

Kép

Kép


Kép


Pusszantó!

Kép

Kép
aliza
 
 


Pintyus! Nagyon aranyos a kép! Látszik ám, hogy hárman vagytok! Szép pocid van:)!
Vendég
 


Aliz! Rájöttem valamire...Balázska tiszta Te!
Vendég
 


Kauka:

Úgy látod?Hát pedig általában azt mondják hogy az apjára hasonlít .Nem tudom. :wink:
Megyünk ebédelni,utánna meg csicsikálni,anya meg Vasal. :?

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Bendor!
Emili nem kap túl sok mindent, így is sok játéka van, és ugye sosem az a játék ami. :twisted: Most éppen csipeszekkel szeret játszani. :wink:
De vettem neki amúltkor kuponos volt a Brendonban fakisvonatot, építőkockás.Meg anyáéktl kapja a homokozót(fa keret), az náluk lesz, kerszetanyjától kapta abicajos ülést.Most vettünk egy sport babakocsit, így majd mondom az adakozni vágyó többieknek, hogy nyugodtan be lehet szállni az anyagiakba. :twisted: :lol:
Képeket természetesen majd hozom, de holnaptól nem leszek , készülődök.Nagyszülők jönnek csak, de így is leszünk 9en kb felnőttek, na meg Emili. 8)
Jók lettek a képek!Nagyon édes a kislányod!

Aliza!
Balázs is igazi sármőr a képeken.
:wink: Szép a fürdő is!

Pintyus!
Aranyos a pocid! 8) Szupi, hogy megvan az ágyikó is!Szépen haladtok a beszerzéssel!:)

Olimami!
Szépe az vonalzók!Majd belejössz mint kiskutya az ugatásba, aztán csak úgy cserélgeted őket! :wink:

Na megyek, felébredt a ded, megyünk keresünk vhol szekréynzárat, mert mindenhonan rámol kifeé a kisaszony!De nem csak ő, mert sehol nem kapni iylen zárat!!! :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Most ismét van egy percm.Nagyon nem szeretem hogy nem tudom egy gondolat menetem befejezni. :evil:

Panka
Akkor nem fogsz unatkozni az elkövetkezendő napokba.Emili is szépen fejlődik. :lol: Én még csak most olvastam :oops: hogy milyen ügyes a kajcsizás terén.Milyen jó hogy nem válogat.De biztos azért mert "anya" mindig finomat főz. :lol:

Zsu
Tündéri ez a hurkás csaj!Mindig mosolyt csal az arcomra ha meglátom.Tényleg hugod hogy van?Szépen gyogyul gondolom.

Lolita
Tök jó hogy már Ti is vásárolgattok az új "kecóba".Ne légy depis :lol: :lol: :lol: Bár néha én is az vagyok minden ok nélkül.Nem tudom Te mikor fogsz menni Uh-ra de én majd még jövőhéten megyek TG-re és akkor fogok beutalót kapni :cry:

Pintyus
De örülök hogy előkerültél.Gondolom sok élménnyel és ahogy irtad sok holmival is gazdagabb vagy :lol: Tök aranyos a családi kép :lol:

Majd még írok ha lesz időm.

Puszi mindenkinek!

Éva

Kép
awe
 
 


Ja, azt nerm is írtam, hogy Emili elkezdett rajzolni!
Már régebben is mutattam neki, de akkor még nem tudta jól mefogni a ceruzát, így vdttem neki zsírkrétát, mert az mindenhol fog.:) Ma reggel már az ajakápolómmal is rajzolt az éjjeliszekrényre..)Tetszik neki, csaka krétát mindenáron meg akarja enni. :twisted: :lol:
És ízig-vérig nő, naponta többször is rááll a mérlegre. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Awe!
Hát any nem midig főz, többnyire üvegest eszik, de mostmár jobban tudok adni neki a mi kajáinkból is, ezért nem is rendelek, hogy főzzek.:)Azért néha bele kell csempészni a kajámat a kecskemétis üvegébe, azon van egx baba fotó, azt imádja közben nézegetni.:)Evés elején mindig meg kell keresni rajta a babát, utánna lehet csak enni.:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Awe
ÉN is jövő héten megyek tg-re, pénteken. Nekem is csak utána kell mennem uh-ra. Te melyik nap mész tg-re?Ha ott nem is, de az uh-on találkozhatunk.

Emilinek boldog első szülinapot:-)))) Kép Kép Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Lolita

Én szerdán megyek Tg-re.Szerintem az Uh-t össze tudjuk egyeztetni hogy talizzunk.

Kép
awe
 
 


Kép

Pintyus!
Már hiányoztál, hogy nem irogattál mostanság. Gondolom a Barlangfürdőben jól éreztétek magatokat,de majd mesélj. Szépek vagytok a családi fotón nagyon. :P
Oké, nem gond ha a rucik nem kellenek. Biztos szépeket kaptál, majd hozz képeket ha nyugisabb napjaid lesznek, oké?
Házakat van időtök nézegetni, keresgéltek???
Puszi Anyukádnak is!!!

Olimami!
Vonalzódon látom, hogy 30. hétben vagy, én meg a táblázatban már 32..-et is megelőlegeztem Nektek! :lol:
Hetente irogatom át, minden kismaminak a köv. hétre a hetei számát, de ezek szerint nálad nagyon előreszaladhattam. :lol:
Szépek az új vonalzóid. Bár az előzőek sem voltak túl régiek. :lol: :lol: :lol: Látod, innen már nem kell sokat küzdeni és a képfeltöltés is menni fog.

Alíz!
Nagyon szép a fürdőszobátok, tetszik. Spotok vannak felszerelve? Valahogy nekem ilyen hatású, ez ugrott be elsőnek, de lehet tévedek. :P
Kispasid levesz a lábamról, de komolyan. Az utolsó képen az a szívdöglesztő mosoly. Nemhiába nézegette ma Dorkám is olyan sokáig a Balázska képeit. :lol: :lol: :lol:
Szerintem is hasonlit nagyon az apukájára, de az a mosoly.... olyankor hasonlit Rád is nagyon.
Oké, Alíz, várunk majd Benneteket!!! :wink:

Évi!
Kis állatkert szelidült már körülötted az utóbbi időben? Vagy még mindig vérszomjas fenevadakkal vagy körülvéve??? :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Már fél lábon is kibírod, gondolom,nemsokára jöhet a házikó és baba körüli teendők végzése. Meglátod sokkal barátságosabb elfoglaltság lesz ez egy kismaminak. :P :P :P

Anita!
Pintyus nem kéri a rucikat, ugyhogy ha még mindig úgy gondolod akkor valamikor eljöhetsz megnézegetni. :wink:
Tudom, hogy sok a teendőd , melózol is még, felújítás körüli teendőkben is aktivkodsz, de csak összehozzuk valahogy. :wink: :wink:
Depid remélem múlóban van. :roll:

Pankaa!
Ügyes Emili, egyem meg már rajzolgat is. Na meg mint írod, igazi kis nőci. Később a nőcis dolgok még jobban előjönnek, majd meglátod. Dorkának már most 20 hónaposan sem mindig mindegy mit akarok ráadni. Nem vesz fel akármit. De előszeretettel próbálgatja a cipőket, meg a mi ruháinkat, főleg a Bencéét. Tükörben nézegeti magát, méri magát a mérlegen (akárcsak Emili) :lol: :lol:
Azért sok szép dolgot kap a szülinapjára a Kicsid,ne ird hogy nem. :shock: :shock:
Jaj, de jó kis nosztalgia nekem :oops: :P , evés közben mi is nézegettük a baba fotóját a bébiételes üvegen. :D
Olvastam a blogodban hogy Milupa Milumil HA tápit kap Emili. Dorka is azt evett, van is egy bontatlan dobozunk. Ha gondolod odaadom, mi már biztos nem esszük meg. Egész pontosan 600 g-os Milupa Milumil Ha2 és július 4.-ig jó a szavatossága. Szólj ha kéred.Különben kukában végzi. :lol: :lol:

Képzeljétek, holnap hozzák a konyhai gépeket, és holnap megyünk a burkoláshoz megvenni mindent (ragasztót, fugázót, járólapot, csempét, meg amik még kellenek).N em értek hozzá :lol: , de biztos ami biztos visszük a burkolót is. :lol: :lol:
Ma elintéztük az E-onos ügyünket is, nagyobb biztosíték kell hogy elbírja majd a konyhai gépeket. Persze még csak az igény van benyújtva, gondolom lesz 1-2 hét átfutási ideje mire kicserélik.

Pusz-pusz Mindenkinek!!!
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Bendor!
Köszi, de a HA már régen volt, már 4 hós kora óta sima tápit eszik, a HA-k nem ízletek neki, csak vergődtünk vele. :? Azért még ne dobd ki addig, hátha ne adj isten!!! de mégis kell majd vkinek :roll:
Persze kap sok mindent, csak annak a fele nem játék, vagy szokványos ajándék, ezért írtam, hogy nem kap.:D

Lolita!
Köszi neked előre is a szülinapi köszöntőt! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa!
Háááát... nincs más ismerősöm akinek ilyen korú babókája lenne, ugyhogy a tápi meg lassan a süllyesztőbe. :lol:
Huuuhhh, jó kis buli lesz ha 9-en lesztek felnőttek. :P Majd hozd a képeket!!!
Kaptatok szekrényzárat???? Nekünk is van a a papirjainkat , iratainkat tartalmazó fiókokon, és kénytelenek voltunk a hűtőre is tenni. Dorka általában derékig eltünik benne, és félek hogy valamit egyszer magára önt.Most sem sokkal jobb a helyzet,mert próbálja rángatni és féelk hogy a hűtő tetején levő virág előbb-utóbb a fejére fog landolni. :roll: Valamit ki kell találnom.
Mi a Baby Centerben is vettünk már zárat, de a hűtőre meg a Müllerben vettük, 760 Ft-ért. Ez nem régi ezért tudom pontosan az árát. :lol: Ha már nem nagyon leszel akkor ezúton kivánok Emilinek boldog születésnapot!!!!!!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Köszöni szépen az ünneplt a köszöntést, egy nagy puszi kíséretében át is adtam neki. :D
Nekünk is van a hűtőn is zár, de tegnap vettem a ynugati utcán egy Chiccot, 990-ért! :twisted: Na majd aMüllerbe veszem a másikat, ui,. ma a kukából evett, száraz zsömlét. :twisted:

Ki van takarítva, hajam megmosva, du. megyünk még vásárolni, aztán holnap főzőcske.Remélem sikerül a tortám, mert csak az lesz, ha nem megy, akkor nem lesz tortája Emilinek! :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Panka! Emilinek nagyon boldog első szülinapot!!! :D Biztosan jó lesz a bulija, majd gyere a képekkel!

Alíz! Balázska de aranyos, főleg az utolsó mosolygós képen! :D Szép a fürdőszobád! :wink:

Zita! Ó, de szép a pocid!!!! :D Esküszöm, irígykedek, egy picikét.... :oops: :D

Éva! Köszi a dicséretet! :D Hugom jól van, kiszedték a varratot, még néhány hétig nem edzhet, de amúgy semmi.... Legközelebb 1 év múlva kontroll, úgyhogy ez szerencsére könnyen ment! Drukk Neked, hogy az uh-n mutassa meg a Babócád, mije ven! :wink:

Anita! Szerintem én még nem is gratuláltam a kislányodhoz.... :oops: Jaj, ne haragudj! Ezúton gratulálok! :D Sok türelmet a felújításhoz!

Kép
zsuzska81
 
 


Andi! Milyen gépeket vettetek? Ma meg a csempét, járólapot, ilyesmit veszitek, ugye? Csak a konyhait, vagy egyszerre megveszitek a fürdőszobába is? Én úgy élveztem, mikor tervezgettem (férjem javarészt rám bízta a dolgokat, legalábbis a színeket!), hogy hol milyen lesz a padló, fal, stb. Te is élvezed? :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Darabokban küldöm, mert olyan furcsa nekem a Babanet, nehogy elszálljon egy hosszú.... Tegnap pl. meg sem jelent nekem a fórum.... :roll:

Délelőtt tescoban voltunk, Pannika ilyenkor olyan édesen nézelődik, nagyon jól elvan, egy hangja sincs. Most meg alszik már vagy 2 órája! :) Nekem lenne vasalnivalóm, de olyan fáradt vagyok.... :(

Kép
zsuzska81
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: