Új privát üzeneted érkezett!

Friss pocakkép:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betsy,
még Bencénél is mosolygósabb volt Peti? Hát, tényleg szerencsés vagy, hogy ilyen mosolygós, nyugis fiaid vannak! Bárhova elmehetsz velük! :lol:
Ja, és igen, ha már nem birok menni... :shock: biztató! :wink: :lol:

Judy,
:lol: :lol:

Gyabi,
nagyon szép a lakás is, meg a pocid is, alig hiztál valamit, sőt! Ügyes vagy!

Csajok,
lenne egy talán buta kérdésem, de ha valaki császárral szül, akkor annál is van vérzés vagy valamilyen tisztulás? Már csak azért, mert irtam össze, hogy mit kell bepakolni a kórházi csomagba, és eszembe jutott a betét, ami a természetes szülésnél oké, de a császár... ???
sirkici
 
 


Jó reggelt,

Gyabi,

Nagyon csini vékony vagy, csak a pocid dudorodik. :lol: :lol: :lol:
Ez szerintem genetika, hogy valaki még terhesen is ilyen szép vékony tudjon maradni. :lol: :lol:

Sirkici,

Igen császár után is ugyanugy van vérzés. Én még mindig vérzek, igaz már csak szopi után tisztulok, de még mindig kell a betét, pedig már 2 és fél hete, hogy szültem.
Szóval pakolj csak betétet, szükséged lesz rá.
Ja és én Tena betétet használtam és hozzá Tena hálós bugyit, mert az nem bizergálta a vágásomat, a többi bugyi igen.
De te simán fogsz szülni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

GYABLONKA: Nagyon szép lesz a szoba :) Tényleg nem híztál semmit!
SIRKICI: Már Judy válaszolt, de azért én is megírom, hogy császár után is van vérzés, nekem 7 hétig volt. Én nem betétet használtam, hanem steril vattát. Az igaz, hogy Peti is vidám fiú, de viszont rettentő eleven, mozgékony, huncut. Persze bárhova el lehet vele menni, de azért előfordul a hiszti, ha nem az van, amit ő szeretne.. Pl. itthon mindent ő akar csinálni, a függönyt nem húzhatom ki, nem ágyazhatok be, mert ő akarja.. És szótfogadni sem mindig szokott.. ;)
JUDY: Nem raksz fel friss fotót Barbiról? Olyan nincs, amin mind az 5-en rajta vagytok?
Vendég
 


Betsy,

Sajnos olyan nincs amin mindenki rajta van, előbb meg akarom várni, hogy valahogy kinézzek. Hajat is kellene festetnem, kozmetikushoz is el kellene jutnom. Jelenleg szörnyen nézek ki. Az az egy vigasztal, hogy már csak 3 kg van rajtam a terhesség előtti súlyhoz képest. :lol: :lol: :lol: :lol:

A 6 hetes kontrollra egy kicsit helyre akarom magam pofozni.
Kellene vennem egy- két tavasz felsőt is.

Barbiról majd csinálok újakat és felteszem. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gyabi: Szupi szobája lesz a babának, a pocid is nagyon helyes! :D

Betsy: Canon EOS 350 D-je van apának, nekem egy kis Powershot 530 (?) . Mindketten fotózunk, csak én inkább a pillanatot szeretem elkapni, tehát sok állítást ilyenkor nincs idő csinálni a kamerán. Meg aztán nem is nagyon értek hozzá... Apa viszont tökéletes képet szeretne, így Réka általában az én képeimen vigyorog, az övén tök komoly. :D :D

Sirki: Tena és eldobhatós bugyi az első 2 napra tényleg elengedhetetlen, ha "vérzős" fajta az ember.

Beszéltem a védőnővel, jövő keddem már fülbevalónk is lesz!
Ma oltást kapunk, kíváncsi leszek, hogy viseli majd RékaCica. :?
jaimee1
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy nem reagálok, végig olvastam, de elfelejtettem mit akartam írni.

Betsy!
Boldog szülinapot Petinek! Picit megkésve, bár annál nagyobb szeretettel. :wink:

Nagyon aranyosak a babák, és nagyon szuper, hogy így tűrik a megpróbáltatásokat! :wink:

Bocsi, kicsit el vagyok kenődve, így csak pár sorban leírom mi van velünk. :? Hétfői labor eredményem olyan, mint eddig, vörösvérsejt, vas kicsit kevés, de doki szerint lesz ez még jobb is.
Tegnap voltunk doki bácsinál. Megvizsgált, azt mondta méhszáj zárt, semmi gond. Buksi 9 cm, és nagy baba, kb. 2,8-3 kg. És sajnos még mindig faros. Nem fűz hozzá nagy reményeket, hogy megfordul, így tuti a császár, mert farosan nem szülünk, nem vállalja a kockázatot. Magzatvizem kicsit kevesebb.
Az éjszakáim viszont szörnyűek. 5-6 részletben alszom, gyomorsavval küzdök, és a pisiléssel. :cry: Így nem sokat pihenek. Napközben sem érek rá, mert még babaruha mosásban vagyok, és főznöm is kell, no meg az építkezéssel kapcsolatban is van pár elintézni való. Most látom milyen hosszúra sikeredett. Nem akartam panaszkodni. Bocsi. :oops: :?
Most "rohanok" főzni, utána meg asztalossal egyeztetünk a belső ajtók ügyében.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Judy, Betsy, Jaimee,
köszi a választ!

Judy,
de jó, hogy már csak 3 kg van rajtad, ügyes vagy! És nemsokára úgy fogtok ragyogni a képeken, hogy csak na! :lol:

Betsy,
nem is jó, ha egy gyerek állandóan szót fogad, ott már valami akkor nem stimmel! :wink: :lol: Egyébként meg tök szép Petitől, hogy ilyen segitőkész!

Jaimee,
drukk az oltáshoz!

Chris,
kitartás, már nincs sok hátra! Tényleg szép nagy baba lesz! :lol:

Jaj, még egy kérdés, bocsi! :oops:
Ugye az már ilyenkor megint normális, hogy azt érzem, mintha bármelyik pillanatban megjöhetne? Elöl is meg hátul is a derekamnál érzem, szóval tiszta mensis érzés, és nem is nagyon akar elmúlni a fekvéstől sem. Most is van, az előbb már pihentem, de nem igazán lett jobb! Nem panaszként, elviselem meg minden, csak ugye nem gondot jelez? :roll:
sirkici
 
 


Chris: Hát jó nagy baba tényleg, bár óvatosan kell bánni a becsült adattal....de azért hátha még megfordul. Még mindig nem késő. Ha meg nem....valahol azt olvastam hogy ha nem fordul be egy baba, annak oka van, tudja ő azt hogy miért csinája....illetve nem csinálja. Pihizz azért, élvezd (könnyen beszélek) az utolsó heteket! Nem is bizti, hogy végig fogod hordani.

Sirki: Nem tudom, nekem ilyen nem volt. Görcsölsz? Mert az nem jó...Pihenj és Magne B. Még szedheted bőven.

Oltást katonásan viseltük, szépen gyarapodunk, doktornéni megdícsérte Rékacicát! :D Remélem, nem is fog belázasodni.
jaimee1
 
 


Jaimee,
gratula Rékacicának, ügyes volt! Remélem nem is lázasodott be!
Nem görcs hál Istennek, úgyhogy pihenek. Tegnap is egész délelőtt feküdtem, bár lehet, hogy ezek a frontok is bekavarnak. Főleg tegnap, amilyen hülye időjárás volt.
Nem is tudom, a babák is hogy birhassák?
sirkici
 
 



Sziasztok!!!

Jaimee: Ügyes Réka cica :wink: Kérünk majd mindenkép egy fülbemarcis képet!!! 8) mensid? Volt már azóta?

Sirki: Hát inkább nem nilatkozom a vérzéssel kapcsolatban :? Nálam ez katasztrófális volt, emléxel, de nem ez a megszokott. Nekem nem volt eldobható bugyim, sime nagyobb pamut ( Tecso-s bugyi volt), tökéletes!! Jóval fentebb volt, mint a sebem. Most már kiiktattam a forgalomból, mert nem olyan sexi :oops: :lol: :lol:

Chris: Még ne add fel a természetes szüléssel való reményeket, mert bármi lehet! Tüncsi is 33 hetes uh-n befordult, aztán szülésnél kiderült, hogy vissza ült a popóra. 36+5 voltam!!! Ficánkolnak oda bent rendesen!!! :wink: Drukk!!! Nem tudom, hogy igaz-e, de úgy érzem, hogy Tüncsi azért is olyan nyugodt, mert császárral jött( lőjetek le, ha nagyon tévedek :oops: )
Teljesen más, mint Zozi volt, pedig ő is eléggé nyugis baba volt, csak rosszul aludt. Sztem van ebben valami :wink:

Judy: Márcsak 3 kg??? Ez igen, nálam sajnos más a helyzet. Zolcsi után ilyenkor már alig volt rajtam valami, most meg amióta hazajöttem egy gr nem ment le :roll: Még van rajtam 20kg :oops:

Gyabi: Nagyon csinike vagy!!4 Szép a szobácska is, nagyon tetszenek a színek!!!


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el csak vendégeink vannak erdélyből :)

Gyabi

Szép a szoba és csini a pocid!

Olik

Hol relytegeted azt a 20 kg-ot?? :shock:

Judy

Ügyes vagy a 3 kg-mal!
Kitartás a kicsilányhoz.Lilla is ezt produkálta,végül a drnő írt fel valami port ami végre használt neki,attól javult a helyzet.

Jaimee

Egy tündéri hajasbaba és nagyon ügyes Réka.

Sirkici

Magnesii citrici ami nekem használ 500 mg a magnézium benne.De már nem sokáig szabad szedni.Max 36.hét.Több pihenés..

Christell

Előfordulhat még a befordulás,drukkolok nektek, hogy ne kelljen császározni!

Betsy

Mit is akartam??? Tiszta szita a fejem. :oops:

Rólunk pár szó: Most már terhesnek érzem magam nagyon,szenvedek, pedig azt hittem az utolsó terhességemet kiélvezem.
Holnap vacsorázni megyünk /ha apa időben hazaér :? / az 5. házassági évfordulónk és a szülinapom ünnepeljük meg.Remélem összejön mert ezer éve nem voltunk seholsem jólenne kimozdulni egy kicsit.

A fene a csaj összetört valamit a fürdőszobában mennem kell ez nagyot szólt-...

KépKépKép
bambika
 
 


Betsy

Boldog szülinapot utólag is Petinek!!!!

/Csak egy üvegpohár landolt a mosdókagylóban nem lett baj belőle/

KépKépKép
bambika
 
 


Sirki: Na jól van akkor, nem görcsölsz. Pihizz azért!

Bíbi: ?????????

Bambi: Gyerekek várják már a tesót? Mekkora most Gergő?

Olik: Két hétre megint megjött. :cry: :cry: :cry: Ha most is elhúzódik, akkor már nem hagyom annyiban. Azt tudom kérdezni, amit Bambi, 20 kg? Hol, hol, hol??? :shock: :D

Chris: Jobb már a kedved?

Mirci: ??

Gabi: ??

Hú, csörög csattog a sütő, kész a vacsi!
jaimee1
 
 


Olik,
igen emlékszem, neked tényleg nem volt szerencséd ezzel a vérzéssel, de a lényeg, hogy mostmár minden rendben van! 20 kg??? :shock: Nem 2-t akartál irni? Az meg semmi! Én már nagyon kiváncsi vagyok mennyi fog rajtam maradni, de sok, az biztos! Ha már most +18 kg-nál tartok, akkor sok fog maradni... :?

Bambika,
kösz a tippet! Pihizek, az biztos, amennyit csak lehet! :lol:

Jaimee,
igenis, pihi! :lol:
Már megint megjött? Hát, talán tényleg meg kéne kérdezni a dokidat, hogy mi van?! Független attól, hogy gondolom nagyon rossz minden két hétben menstruálni, nehogy valami más is legyen! De azért drukk, hogy most hamar elmúljon! :)

Lányok,
valaki esetleg használt már közületek valamilyen hasleszoritós bugyit, vagy ilyesmit a szülés után? Én most azon gondolokozok, hogy azt hogy kell használni, vagyis, hogy mikor kell elkezdeni?! Tudom, itt mindenki nagyon szépen lefogyott rögtön, de azért hátha mégis előző terhességnél, vagy tudtok róla valamit!
sirkici
 
 


Sirki: Én nem. Mi eszedbe nem jut... :D Minek köll az neked???
jaimee1
 
 


Jaimee,
azért kell, mert már alapból nem versenysúlyról indultam 66,5 kg voltam a 172 cm-hez, most meg már eddig 18,5 kg plusznál tartok, és még nincs vége, én meg csak hizok, és hiába nem eszem édességet, vagy sétálok, egyszerűen nem lassul a hizás. Ezért biztos vagyok benne, hogy kelleni fog a hasleszoritó, mert ha nem fogom használni, soha többet nem fog visszamenni a hasam. Egyébként én mindig is hasra hiztam, sosem volt lapos hasam. Hát ezért... :)
sirkici
 
 


Sziasztok!

Gyabi: nagyon nagyon jók a képek!:)

Most ismét gyors bekukk, mert vendégeink voltak és rohanok fürdetni!

Pár friss kép Rólunk:
Kép Kép Kép Kép Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee: de jó, hogy ti már a fülbevalónál tartotok! Nekünk is lesz! :lol:

Sirkici: remélem, jobban vagy már, a pihi sosem árt!

Gyabi: nagyon szép a szoba, a pocakodról nem is beszélve!

Bambi: kitartást, már nincs sok hátra!

Heni: szépek vagytok!
Vendég
 


Ja, mi megvagyunk, lassan kicsomagoltunk, már rend van.

Viszont őrület, de klimaxolok! :lol: Olyan hőhullámaim vannak, hogy csuda, itthon már se fűtés, ablak egész éjjel nyitva, csak szegény apa vacog...meg a vendégek.
A teszthez képest 13 kg, a kiskönyvhöz képest 10 kg van rajtam, de úgy érzem, lassan szétpukkadok.

Kaptunk néhány vegesz farmerruhát, mutatom is:
Kép

Meg a friss pocakfotó: Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, de most nincs időm visszaolvasni.. :oops: Csak Heni miatt ugrottam be..

HENI: Nagyon boldog névnapot!!!!!
Vendég
 


Sziasztok, gyors bekukk, bababörzére indulok éppen...

Bibí: Micsoda szép pocak!!!


Heni: Alexi csodaszép!!!!!!!!!!!!!! Ja és persze:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Heni:Boldog névnapot! :D
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Heni boldog névnapot!Nagyon jók a képek!

Jaimee

Már nagyon várják a kistesót. Nem mondta a doki mekkora csak azt hogy nagyobb kb 1 héttel a korához képest.

Bíbi

Nagyon vagány kisrucik és a pocod is szép nagy :)

Sikerült elmenni vacsizni szombaton,bár hisztivel indult,mert Bence nem akart menni. Mikor beértünk az étterembe szólt a zene és már táncoltak is mindketten,alig ültek le enni is. Nagyon élvezték, azóta is menni akarnak a "buliba".
Délelőtt meg szedtek nekem virágot és verset mondtak, nagyon meghatódtam. " Kicsi szívem, kicsi szám, boldog szülinapot kíván".Bence kérdezte hogy mi az ajándékom, mondtam hogy semmi és gyorsan hozott nekem két autót, hogy ne maradjak ajándék nélkül,persze, hogy elbőgtem magam

:oops:

KépKépKép
bambika
 
 


Heni,
nagyon szépek vagytok!

Bibi,
szép pocak, és tényleg igazi lányos formája van! :wink: :lol: És nagyon arik a kisrucik is!
Én köszönöm már jobban vagyok, most épp takaritok, persze csak módjával, lesz rá 3 napom, utána meg csütörtökön megyek végre megint uh-ra. Már úgy várom!
sirkici
 
 


Bíbi,
De cukik ezek a farmer rucik! Zabálnivaló lesz benne a kis Bíbi! Húú, és már a 31. hétben vagy!! :shock: Hogy rohan az idő!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltam védőnőnél. Híztam 1 kg-t. Mostantól már minden héten kell mennem.
Holnap megyek UH-ra és NST-re. Kíváncsi leszek mit mondanak. A kisasszony méreteire vagyok nagyon kíváncsi. Megfordulni tuti nem fordult meg, mert azt megérezném. Szorgalmasan csinálom a doki által javasolt kínai "fekvést" de eddig még nincs eredménye. :? De reménykedünk.

Sirkici!
Nekem is kéne még egy nagytakarítást csinálnom a szobánkban, de sajnos ez Apa nélkül nem megy már, így azt hiszem csak szombaton tudjuk megoldani. Azért óvatosan a takarítással.

Bambika!
Köszi a drukkot. Remélem sikerül befordulnia. Ti hogy vagytok? Gondolom már nagyon várod, hogy "megkönnyebbülj".

Jaimee mami, Betsy, anyukák!
Hogy vagytok? Gyerkőcök?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Chris: mi az a kínai fekvés???

Sirki: csak módjával azt a takarítást!!!!

Bambika: lemaradtam a szülinapi köszöntéssel, ha jól értem?????? :oops:

Felteszem nektek legujabb szerzeményünket ( párom testvére hozta angiából), apuci pici fia nem is lesz fociőrült!!!!!! Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi!
Tök jók a rucik. Hogy vagytok? Hogy viseled a pocakosodást? Elég aktívan, amint olvasom. :wink:
A kínai fekvés nevet én találtam ki, mert nehéz lett volna röviden leírni. Szóval az az, hogy összecsavarsz takarót kb. 30 cm átmérőjűre, és a derekad alát teszed, arra fekszel rá. Így lóg a fejed is és a lábad is. Így kell feküdni a hátadon délelőtt és délután is 15 pecet. Először kicsit kényelmetlen, mert húzódik a pocakod, de túl lehet élni. Állítólag a kínaiak is ezt csinálják, és befordul a babák 90%-a. Azt nem vizsgálták, hogy mi van akkor, ha az anyuka nem csinálja ezt a fekvést. Lehet, hogy akkor is befordulna.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris: Áhá! Így értem. Írok neked egy érdekes sztorit. 3.szomszédunk lánya terhes volt, elég nagy babával! farfekvéses volt, mindent kipróbált, nem fordult meg! Anyukája elővette a régi falusi bölcsességeket, végigkérdezte az össze öreg nénikét akit csak tudott, a legtöbb azt mondta neki, hogy meg kell fordítani az ágyat, ellenkezőleg, mint ahogy most van! A csajszi természtesen kinevette az anyját, hogy enyi modern dolog mellett, majd jóhogynem az ágyat fogja forgatni. A férje elutazott 1 hétre Pestre, a csajszi úgy gondolta, nincs mit veszíteni, megfordítatta az ágyat, úgy sem látja senki, hát kipróbálja. Végül nem derült ki, hogy ennek köszönhetően e, de az ágyforgatás után a kisfia megfordult, majdnem 5 kilóval természetes úton megszületett!
Csak azért írtam, mert a fene se tudja ezeket a régi öregeket... :wink: :wink:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Csajok! használja valaki a szopipárnát????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hali!

Gyabi: Én nem. Sima kispárnát használok. Az agyamra megy, hogy a "magok" ideoda ugyan áramlanak párnán belül, de sosem jól.

Nem fáj a medencéd/szeméremcsontod? Nekem ilyentájt kezdődött....

Chris: Igen, ez a másik, amiről hallottam, hogy hatásos.
Lassan jönnek a jóslófájások. Szedheted még a Mg-t?

Bíbi: Gyönyörűek a farmerrucik! Nekünk is van egy pár a nyárra.

Bambi: Isten éltessen így utólag is! :D

Lányok, Gyabi, Bíbi, Sirki, Chris, Bambi dobhatnátok pocakos fotót. Ja, Bíbi dobott, neki pirospont! :D

Sirki: Jóslók vannak?

Omni: Jól vagytok? Dóri babával mizújs?

Mi jól vagyunk, holnap megyünk a védőnőhöz és már fülbevalóval jövünk haza! :lol:
jaimee1
 
 


Gyabi: Bocsi, lemaradt: Nagyon szépek a Chelsea-s cuccok!!!! Imádnivaló lesz benne a Legényke. :wink:
jaimee1
 
 


Jaimee: biztos csini lesz Réka a fülbevalóval!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Tessék a pocakfotó:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok,

Gyabi: nagyon jók lettek a színek. Én is pont így képzeltem a gyerekszobát, hogy bordür, és alatta, felette két különböző szín. Nálunk két hét múlva lesz festés, úgyhogy én sem kímélem magam. Aranyos a pocakod! Úgy látom már előre el lett döntve, hogy fociőrült lesz a gyerkőc :D

Jaimee: nálunk is nagy fotós apa, úgyhogy biztos jó sok kép lesz a gyerkőcről.......na meg rólam sem készült ennyi kép még mint amióta őt ismerem :oops: Igazi kiscsaj lesz Réka a fülbevalóval :wink:

Christell: nem irigyellek szegényke. De már csak egy hónap ha jól látom. Bár utána sem lesz sok időd pihizni.

Sirki: sajna a problémáidhoz nem tudok hozzászólni, csak a haskötőről egy magánvéleményem van. Nekem a sok ülő munkától elég rossz lett a tartásom. Egy közeli barátom ortopéd orvos, és kérdeztem tőke mi lenne ha vennék gyógyászati boltban olyan gumiszalagot ami ha belebújsz hátrahúzza a vállad, és attól nagyon szép tartásod lesz. Mondta, hogy szó sem lehet róla, mert az izmokat kell megerősíteni ami a szép tartáshoz kell. Na ugyanezt gondolom a hasleszorítóról. Szerintem ez csak egy látszat megoldás lenne. Azért pihengess, vigyázz magatokra!

Heni: nagyon édes Alexi, és micsoda huncut szemei vannak!

Bíbi: nagyon vagányok a farmer rucik, és a pocakod is nagyon szép!

Rólam: ahhoz képest, hogy kiírattam magam két hétre, hogy pihenni fogok, elég aktívan telnek a napjaim. Készülünk a festésre, de ehhez ki kellett üríteni a leendő gyerekszobát (bútorokat eladni mert feleslegesé vált+ a benne lévő elfekvő ruha, és egyéb készleteket kipakolni, szelektálni, és máshol helyet találni nekik). Ja, és esküvőt intézni, szóval nem unatkozom........

Körzeti doki elzavart védőnőhöz, pedig a nődokim azt mondta elég ha a 12. hét után megyek. Na mindegy múlt héten elmentem. Nem tudom nektek milyen tapasztalataitok vannak védőnő ügyben, de az enyém egy tündér. Nagyon kedves, nem osztja az észt feleslegesen, viszont megadta a mobilszámát, és azt mondta bármikor hívhatom ha kérdésem vagy bármilyen aggályom lenne. Szóval kellemesen csalódtam.

Szerdán megyek dupla genetikai szűrésre (genetikai uh+vérből még egy csomó adatot nyernek) ami sajnos fizetős, és csak két helyen csinálják egész Bp-n. de úgy gondolom a korom miatt megcsináltatom. Kiváltja a magzatvíz vételt, mert 97% pontos. Közületek csináltatott valaki ilyet? Pénteken meg saját nődoki, de ő már sok újat nem fog mondani, mert a geneteikai uh-n ugyanúgy csinálják a tarkóredő mérést is.

Lányok nem tudom nektek 12 hetesen volt-e már egy icipici pocitok de nekem szinte semmi. Egy komolyabb kajálás után nagyobb szokott lenni alapból. Na nem mintha hiányozna, meg aztán biztos majd egyszercsak beindul gőzerővel a pocinövés, csak olyan fura, ha nem látnám az uh-n, hogy terhes vagyok szinte el sem hinném :) :oops:

Hát nagyjából ez a helyzet velem.

puszillak titeket

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: jók az ilyen kellemes csalódások, én is azt hittem, hogy milyen sokat kellesz várni a védőnőnél, ehhez képest mindig időpontra megyek!

Én még most sem látom, hogy mekkora pocim lenne, valaki csodálkozik amikor mondom, hogy kismama vagyok, nemhogy 12 hetesen... :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Tényleg nincs nagy pocid. Én 20 hetes leszek az esküvőmön és azt találgatom vajon akkor mekkora lesz.
Én is időpontra megyek a védőnőhöz, és azt mondta ha kell alkalmazkodik hozzám.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Köszi lányok:lol:

Arikon, ezt az idő kérdést ne is mondd, kész vagyok tőle... :roll:

Gyabi-Szopipárna: én használom, délutánonként azzal pihizek, esténként a lábaimat polcolom rá, vagy csak simán szagolgatom, tönkölyöset vettem, imádom az illatát :lol:

Mirci: én megcsináltattam ezt a genetikai vérvizsgálatot anno, de a tarkóredő eredményét már úgy vittem magammal, ott már csak a vért vették le. Szerintem profik. ( Itt Pesten én is a fizetősön voltam, de hallottam, hogy Pécsett pl. simán ingyé elvégzik a klinikán a gen. szűrés keretében...)
Vendég
 


Mirci: Hahó! Pont gondoltam ma rád, hogy na, otthon van ez a lyány és mégsem ír egy sort sem. Bizti nem pihen. Akkor igazam volt. :wink:

Tényleg, van ilyen vizsgálat, ami kiváltja a magzatvízvételt? Juj, egészen felvillanyozódtam. :D :D Következő babánál majd már ez is fontos lesz, akkorra végképp megöregszem. Drukk a genetikai szűréshez!

Hát én 13. héten lebuktam a munkahelyemen. Megkérdezte a munkaügyes, hogy babát várok? Pedig a 20. hétig titkolni terveztem. Node nekem szerintem szélsőségesen nagy pocakom volt...

Gyabi: Csini a pocid, most fog belehúzni, meglátod! :wink:
Apa élvezi a rugkapálást? Mármint a babáét! :oops: :wink:


Betsy mami: Hogy vannak a srácok?

Judy: Könnyebbek már a napjaid?

Barbi: Nem jársz errefelé... :cry: :cry:

Lécci gondoljatok ránk holnap 8.15 tájban. Ha ordítást hallotok, az bizonyára Réka, ahogy fúúrják a fülét. :D
jaimee1
 
 


Fotó update: :D Kép
Kép

1. "Puma a fán"- póz. Az egyetlen, ami hasfájáskor kényelmes neki.
2. Sétálunk
jaimee1
 
 


Jó reggelt!

Bambi, Jaimee, Bety, Babszi: nagyon köszönöm a névnapi kívánságokat! :D

Jaimee: végre megint képek Rákáról!! Édes kiscsaj....!!És persze gyönyörű!! Gondolok Rátok :lol:

Mirci: nekem sem volt semmi hasam a 12. héten még, pedig én már büszén feszítettem vele, mert azt hittem mindenki látja :) Hova mész vizsgálatokra? Az Istenhegyire? Én ott voltam...

GYabi: nagyon helyes a pocakod!! Mi még mindig használjuk a szopi párnát...Nekem nagyon bejött...Kismamaságomnál mindig azzal aludtam, azóta meg szoptatok rajta... jaj, de jók ezek a kisrucik...

Képzeljétek, mi megyünk Hévízre szombaton. Természetesen visszük Alexikémet is...Már most azon agyalok, hogy miket vigyek a babának...Na, ez lesz az első komolyabb "ott alvós" kimozdulás...REmélem nem fog üvölteni, bár nem az a sírós fajta...

Tegnap végre megkaptuk az utolsó kötelezőt és utolsó Rotát..Nem hiszitek el, Alexi mindenkivel barátságos, állandóan nevet és hagyja, hogy ölbe vegyék, stbb...viszont amikor meglátta a doktornőt a védőnővel, abban a másodpercben elkezdett ordítani...Még be sem léptek az ajtón szegénykém már tudta, hogy itt gondok lesznek....És kapott is szurit....

Anyukák: agyhártya gyulladás ellenit ki adat be?

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok,

Jaimee: ez a fotó gyönyörű.......egyszerűen művészi. Apa csinálta? Szorítok a fülbelövéshez.

Heni: igen én is az Istenhegyi génklinikára megyek. Holnap. Szorítsatok!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

kicsit el vagyok tűnve mostanság és most nézem vissza a képeiteket.... szóhoz sem jutok.
a pocakosok is és a babázós kismamik is nagyon büszkék lehetnek! :wink:

babszika
 
 


Jaimee:????Várjuk a képeket!Én nem hallottam sírást errefele... :wink:
Vendég
 


Erre sem volt sírás....

Szia Babszi!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok! Hát megjöttünk! :?
Nóri, aranyos vagy, hogy gondoltál ránk!

Mirci: Drukk, drukk, drukk!

Heni: Jó pihit!! Ti tavaly ilyenkor is Hévizen voltatok, nem? Akkor már ott volt a pocakban Alexi baba. :D

Olik mami??????

Na fülbevaló.....
Apa végülis mégiscsak eljött velünk, a rendelő ugyan 5 perc sincs kocsival, de azért nem bántam. Így utólag, jobb lett volna otthon hagyni.... A védőnős részlegen voltunk, jó messze a rendeléstől, vagyis a beteg gyerekektől. Réka mélyen aludt a hordozójában, kibontogattuk a bundazsákból....megcsodálta a védőnéni...asszem akkor mosolyogtam utoljára egy jó ideig. Elmentem kezetmosni, mire visszajöttem, Rékával éppen akkor tűnt el a védőnőnk, de be is csukta maga mögött az ajtót. Összenéztünk apával, leszűrtem a lényeget, valószínűleg itt az anyukák a folyosón maradnak, no jobb is talán...Fene nézi, hogy egyik lefogja, másik tűt döf a fülébe...Aztán elkezdett sírni...........ismerem már a sírásának minden fokozatát, olyan 5-ös erősséggel sírt 10-es skálán. Apa elkezdett fel alá járkálni a folyosón, én ültem és a pandót bámultam. Meg apát a szemem sarkából. Láttam, hogy nagyon mérges. A sírás aztán 7-8 as erősségűre fokozódott, Apa nem is bírta tovább, most már nem csak a szeme szórt villámokat, de meg is szólalt. Már nem nagyon emlékszem miket mondott, de az volt a lényege, hogy én megkínzom a gyereket, ilyet többet nem csinálunk, micsoda trauma éri szegény gyereket, mikorra fogja ezt kiheverni...és társai....Eddig is voltak kételyeim és aggódtam is rendesen, de Apa még rá is tett egy lapáttam, most már egyenesen bűntudatom volt és bántam az egészet. Még rosszabb lett a helyzet, amikor az egyik segíteni kívánó védőnő előadta, hogy neki felnőtt korában szúrták ki a fülét és egyáltalán nem fájt neki. Mosolygott szélesen, de egyikőnk sem szólt semmit. A folyosót betöltötte Réka sírása, vágni lehetett a feszültséget. :D Tibi arca rándult egyet és majdnem ledöfött a szemével: Na látod, FELNŐTT korban fúratta ki. ÉS ÚGY SEM FÁJ. - erre sem mondtam semmit, csak nyeltem egyet és igyekeztem nem is nézni Apára. Több mint 20 perc után végre előbukkant a védőnéni, karjában pici lányunkkal, aki még mindig hüppögött ugyan, de legalább nem sírt. Felajánlották, hogy szoptassam meg, az végképp megnyugtatja, tán még el is alszik, de mi menekültünk, pánikszerűen. Fáradt volt a szentem, már akkor is sírt volna, ha nem esik át a füllikasztás nagy traumáján. Az úton végig ordított, igyekeztem megnyugtatni, de tudtam, hogy reménytelen. A házunk kapujában aztán elcsendesedett, a szobánkba érve kapott cicit, megnyugodott és hamarosan szélesen vigyorgott. Apa még mindig haragszik, aggódik, nehogy valami fertőzést kapjon. Remélem, minden rendben lesz most már....Itthon még vérzett egy kicsit az egyik fülecske, de ahogy elaludt RÉkaCica és nem dörzsölte a fülét a plédjéhez, elállt. Huh....asszem nem csinálnám újra.... :? :? De kérdezzetek meg egy hónap múlva....
jaimee1
 
 


Jaimee:kedvenc Rékacicó egy igazi hős!!!Apátok meg majd megnyugszik oszt belátja, hogy a gyermek még szebb lett!!!Mit is tudhat egy pasi ezekről a női dolgokról...a következő gyereknél ne vidd magaddal! :wink:
Vendég
 


Jaimee: nem semmi történet, apa gondolom kikészült rendesen, Te meg mégjobban! Majd megenyhül a párod is, ha a kislánya igazi hölgyként néz vissza rá!! :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Gyabi, Jaimee köszi!

Jaimee

Szegény Réka, apa megenyhült már???

Gyorsan fényképeztem pocakot.

Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Chris,
nagyon ügyes vagy, hogy csak 1 kg-ot hiztál! Ma voltál uh-n?

Gyabi,
tuti, hogy fociőrült lesz a kicsi fiatok! És szép poci, tényleg nem is lehetne megmondani, ha nem tudnám, hogy babát vársz!
Szopipárnát én még nem használom, nekem kényelmetlen azzal feküdni! Majd szoptatáshoz biztos használni fogom!

Jaimee,
jóslók? Hát nemhiszem, de őszintén nem is igazán tudom, hogy az milyen?! :oops:
Hát apa nem volt semmi , de majd megnyugszik, ennek igy kell lennie, és a szerintem Rékacica már el is felejtette az egészet, szépen kialudta magát, és már jobban is van. Elfertőződni meg biztos, hogy nem fog!

Mirci,
a genetikai szűrésen is voltam, volt vérvétel meg tarkóredő mérés, ennyi az egész! Meg persze, amiket megnéznek a 12 hetes uh-n.
Egyébkén az a hasleszoritó nekem nem arra kell, hogy takarjon, nem is fogom tagadni, hogy használom, hanem, hogy az izmoknak segitsen visszamenni, amik kinyúltak. Anyu sem használta, és teljesen megmaradt a hasa, pedig előtte át lehetett szúrni, most is vékony, de az a kinyúlt has sosem fog neki eltűnni, és ő mondta, hogy akik használták az ő korában is, azoknak szépen visszament a hasuk!

Bambika,
csini pocak! :lol:
sirkici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?