Új privát üzeneted érkezett!

Olgi! Zozikának és Apucijának boldog névnapot!

Na, és Lányok mindannyiónknak boldog nőnapot!!!! :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok,

Ezer bocsi, de ha tudnátok miken mentem a héten keresztül . . .

Először is üdv Pankaa és Emili!!Emili nagyon édes baba, és milyen ügyes is. Az a kis sapkás fotó na meg a viz alatti nagyon klasszak. El is döntöttem hogyha megszületik a mi kis teknősünk, akkor mi is járunk majd úszni. Ti mikor kezdtétek Pankaa?
Én már jártam az új piacon, nekem is nagyon tetszett, nagyon kultúrált lett és ráadásul a nyitvatartása is sokkal jobb, hisz ha jól emlékszem este 6-ig nyitva van, szóval Éva lehet még te is be tudsz nézni vmikor. Pankaa én már túl vagyok pár lakás vételen és eladáson, sok közvetítővel volt dolgom, és sajnos nincs jó véleményem nagy részéről. A legtöbb értékesitőn csak és kizárólag azt lehet érezni, hogy na mikor adod már el azt a nyamvadt lakásodat – akár áron alul is – vagy mikor veszel már meg egyet, a lényeg hogy ő megkapja a jutalékát. Sajnos nagyon ritka ez alól a kivétel. Én eddig csak eggyel találkoztam a sok közül.

Zita: gratula a kislányotokhoz!!!!!!! :-)))Majd meg tudnád adni a cimet és telszámot ahol voltatok 4d-n?

Éva: tényleg szép a konyhád. Én már valamiért azt hittem bent laktok, nem tudtam hogy még nem. És mi még az akadálya annak hogy beköltözzetek?Mikor mész uh-ra?

Bendor: én már voltam thai masszázson az aqutikumban, és nekem nagyon bejött ja és nem volt fájdalmas. De ahogy gondolod, hisz nem mindenkinek fáj ugyanaz . . . de én ha nem lennék terhes biztos mennénk mostanában is.

Sok boldog névnapot a Zoltánoknak és boldog nőnapot nekünk nőknek)))

Zsuzska neked hogy van a hasfájás?Elmúlt már teljesen?Pannika nagyon édes, és ügyes kis csaj volt az oltással is. Ilyen fura napjai meg sztem minden kisbabának vannak, amikor nem tudod mi okozza csak egyszerűen nyűgösebb. De ettől még nem romlik el ))

Bendor: sok sikert és erőt a felújitáshoz, mi is félig már benne vagyunk, hajkurásszuk a csempéket, járólapokat mert a lakást amit vettünk fel akarjuk újítani mielőtt beköltözünk. Már vettünk parkettát a nappaliba, kinéztük a fűrdőszobába a csempét, járólapot, hétvégén kiszámoljuk mennyi kell és meg is vesszük, mert épp 15-én fogják emelni az árát ennek a fajtának. Megvettük a zuhanykabint, meg a csaptelepet, szóval egész jól haladunk.

Sikerült mindkét szerződést megkötnünk végre, de nem volt egyszerű, a hitelt is elinditottam, szóval volt nagy rohangálás a héten: bank, földhivatal, tüzép . . . alig állok a lábamon, sztem fogytam is egy keveset, de igy jobb is talán, már hiányzott ez a pörgés kicsit.

Pénteken voltam az új helyen Tg-n. Hát elég nagy fejetlenség volt, még a védőnők is akkor kérdezősködtek, hogy hol vesznek vért, hol kell leadni a pisit, szóval érdekes volt. De egyébként a szokásos. Elvileg mostmár úgy lesz, hogy a doki ad időpontot a köv. tg-re, de nemcsak a napot adja meg, hanem az időt is, és az lesz a behivási sorrend. Ez egyrészt jó, másrészt meg annak szivás, aki utolsónak kap időpontot, mert akkor is oda kell menned 11-12 között a védőnői mérések miatt, és utána még ott dekkolhatsz 2 órát . .. .

Csütörtökön voltunk Ditróinál. Uis pár napja fájdogált a hasam, és kicsit megijedtem nincs e valami baj. És ha már ott voltunk moziztunk kicsit, csinált 4d-t is. Nagyon édes volt, minden rendben van vele, és meg is mutatta magát, kislányunk lesz)))))Teszek fel majd képet róla, olyan kis édes. Az egyiken már épp alváshoz készülődött, bújt a méhlepény felé, de a másikon felénk fordult és mosolygott ))))

Hű, most lehet kicsit sokat irtam, nagyjából visszaolvastalak benneteket, de nem volt túl sok időm, igy lehet nem maradt meg minden bennem.

Jobbulást a lábadozóknak, kitartást a felújitóknak és a házkeresőinknek, és remélem jövő héten már rendszeresebben fogok tudni irni.

Kellemes hétvégét Mindenkinek!!!

Ja mi is kaptunk tegnap virágot a férjemtől mindketten)))

Kép

Kép
lolita_78
 
 


ime a fotónk:-)) Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Anita!
Örülök, hogy megvagy és van körülötted pörgés ezerrel. Mint irtad szereted, ugyhogy akkor ez most jó Neked. Nagyon ügyesek vagytok ha a fejújítási munkálatokhoz már kinéztétek a dolgokat, biztos szép lesz a végeredmény.
Gratulálok a kislányotokhoz!!!! Fotókon is gyönyörű ez a leányzó. Milyen kis békésen fekszik a kis Drága. Tündér nagyon!!!
Kép

Évi!
Kiváncsi leszek, Neked kisfiad vagy kislányod lesz ezek után. Pintyus, Anita lányos anyuka lesz, Kriszti szintén kislányt vár, Zsu és Olgi nemrég kislányt szültek... nagyon lányos most a felhozatal.
:P :P
De lényeg hogy egészséges legyen, szerintem. Meg neked még első baba, ugyhogy szerintem mindegy ilyenkor, bár tudom, hogy kislányt szeretnél. Ugyhogy drukkolok is Neked!!!

Bea!
Vizsga sikerült????? Remélem mehet a gratula!!!!

Igen-igen én is boldog nőnapot kívánok Minden nőnek, nekünk, lánykáinknak!!!!!
Kép Kép Kép Kép

Sportnap szuper volt, futóversenyben kötélhuzásban jeleskedett Bence. Futóversenyen még Dorka is részt vett. :lol: :lol: Kaptak ajándékba csokikat, kulcstartót, plüss figurát.... szóval jó volt.
Majd hozok képeket is, csak most lassan indulunk a körutunkra. Mindjárt jön anyós és vigyáz a gyerekekre, mi férjemmel meg lépünk.

Cupp-cupp Mindenkinek!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Anita! Gratulálok a kislányhoz!!! :D Ez szuper, hogy végre elindultak a dolgok Nálatok! A hasfájdogálás mitől volt? Lehet a sok rohangálás, nem? Az én hasam még mindig fáj.... :(

Andi! Jó nézelődést Nektek! Megkaptad a privit, amit délelőtt írtam? A villanyszerelő számát küldtem.

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

A vizsga sikeres volt, bár eredményt nem tudok, de sztem megvan. Könnyű teszt volt!
Anita! Grat a kislányhoz:)!
Csajok Boldog Nőnapot Nektek!
Zoltánoknak boldog névnapot:)! Kép
Vendég
 


Zsuzska..de egyszerre írtunk:D
Vendég
 


Sziasztok!

Hazaértünk a nézelődésből. Feltérképeztük konyhai gépek szempontjából is a terepet, mit hol érdemes venni. Jövő héten meg is vesszük őket.

Zsu!
Fájó szívvel kell irnom, de nem kaptam tőled privit. Itt babaneten irtál? Mert nem érkezett meg. :cry:

Anita!
Én elfelejtettem kérdezni, de engem is érdekel, mitől fájhatott a pocid??? Megtudtál valamit???

Bea!
Akkor lehet gratulálni igaz???? Vagy azért ne kiabáljuk el???

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Igen, itt. Most megírtam még egyszer, de megint nem látom az elküldöttek közt.... Elküldöm iwiw-en!

Kép
zsuzska81
 
 


Délelőtti sportnap képei:
Kép Bemelegítés utáni pihi
Kép
Kép Futóversenyre készülődve
Kép Kötélhúzás
Kép Bordásfalazás
Kép Apával
Kép Elfáradva

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsu!
Igen, ide most sem ért a privi. :roll: :roll:
Iwiwen hátha nagyobb szerencsénk lesz.
Előre is köszi szépen.

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsu!


Köszi iwiwen végre megkaptam a villanyzssrelő nevét, számát. Fel is hivtam még melegében, hétfőn dél és 1 óra között ígérte magát. Remélem valóban fog jönni.
Köszi még1x!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


na jó: villanyszerelő akart lenni az előbb :lol: :wink: :wink: :wink:

Évi!

Kicsit lassan reagálok, de:
Az összekevert betűs cikk nagyon jó, simán el lehet olvasni. Valóban érdekes mire képes az agyunk. Sorbarakja a betűket. :P :lol: Tetszik. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Honnan tudod, hogy felnőttél?
A fájó igazság, avagy honnan tudod, hogy felnőttél?

- A növényeid egészségesek, de nem tudod elszívni őket.
- Több kaja van a hűtőben, mint sör.
- Reggel nem lefekszel, hanem felkelsz.
- Meghallod a kedvenc zenédet a Sláger Rádióban.
- A hírcsatornát nézed.
- A barátaid megházasodnak és elválnak, nem pedig összeállnak és szakítanak.
- A nyári vakáció három hónapról három hétre zsugorodik.
- A farmer és póló már nem számit rendes öltözéknek.
- Te dörömbölsz a falon, mert a szomszédban bömböltetik a gyerekek a zenét.
- Idősebb rokonaid a füled hallatára disznó vicceket mondanak.
- Nem tudod, mikor zár a McDonalds.
- A kocsid biztosítása csökken, de a havi részletek nőnek.
- A kutyádat kutyakonzervvel eteted, nem hamburger maradékkal.
- Megfájdul a hátad, ha a fotelben alszol.
- Nem szunyókálsz délutánonként
- A vacsora és a mozi maga a randi, nem pedig a bevezetése.
- A reggelit reggel eszed.
- Továbbra is a számítógép előtt ülsz egész nap, de nem játszol.
- Ha egy ismerősödnek gyereke lesz, nem szörnyülködsz, hanem gratulálsz.
- Kétségbeesve keresel ezen a listán legalább egy jelet, ami nem igaz rád. ..... és amikor nem találsz, vigyorogva elküldöd a haveroknak, mert tudod, hogy ők sem találnak.

Kép
Kép
bendor
 
 


Szép estét mindenkinek!


Először is Boldog Nőnpot nekünk meg a kiscsajsziknak. :lol:

Kép Kép

a ZOLTÁNOKNAK KÍVÁNOK SOK BOLDOG NÉVNAPOT!

Kép
Kép

Még most jövök mert délelőtt vásárolni voltunk meg házat nézni utánna menzünk anyósomékhoz mert úgy volt hogy a férjem megmetszi a barack fákat de mivel esett az eső meg rossz idő volt így nem lett belőle semmi.
A házról annyit hogy az ára nem rossz meg jó helyen van csak fel kell újítani teljesen.
Majd meglátjuk ,úgyis az első az hogy eladjuk a lakásokat utánna meglátjuk melyiket sikerül megvenni.

Andi:
Ú a Calvados az nagyon szép ,láttam már olyan színben bútort és tök jól néz ki.A csempe is olyasmi lesz?A fürdőszobában?
Jól teszed hogy nem hagyod magad felújítás terén.Egy kosszal minden meg lesz legalább.És majd meglátja férjed is hogy neked volt igazad mert lesz egy gyönyörű új lakásotok. :)
A villanyszerelőre még nem reagáltam:Hát a pofátlanság felsőfoka hogy még nem is vállalja a panelt,az ilyen egyszerűen pénzéhes bunkó szerintem.Már bocsi.
De az a lényeg hogy most már találtál egy jót.
Nem sürgős a ruha,ráér.
Nagyon jók a képek ,látom a gyerekek nagyon élvezték a sportolást. :lol:

Lolita:
Na végre már adtál hírt magadról.Gratulálok a kislányotokhoz.
Nevén már gondolkoztatok?
Szupi képet csináltak róla.Nagyon szépen látszik mindene rajta.
Jaj ez nagyon jó hogy már aláírtátok az adás-vételt és már elkeztétek a felújítást is.
Nemsoká költözhettek a szép új lakásotokba.
Remélem már jobban vagy és nem fáj a hasad.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Hellóka!
Megint én,csak az elöbb elküldtem gyorsan mert Balázska kérte a kakaóját utánna meg a férjem mondta hogy hívjuk már fel a hugát skype-n,így aztán most megint itt vagyok.


Éva:]Nekem is nagyon tetszett a cikk az összekevert betükkel. :D
Akkor ti is nemsoká költöztök az új házikóba,legalább is mire a babókátok megszületik,igaz?
Lehet neked is kislányod lesz akkor aztán tényleg lányos év lesz az idei. :D
Kívánom hogy teljesüljön a vágyad.

[size=18]Andi:[/size][/size]Nagyon jóóóóóóóóóóóóóóó ez a szöveg a felnőtt korról ,nagyon tetszett és rám IGAZ!
Tehát felnőttem sőt én már ÖREGSZEM :cry: :roll: sajnos.De hát ez van. :cry: :lol:
Nem írtad hogy milyen konyhai gépeket akartok venni?Tűzhely stb.?


Bea:Gratula a vizsgádhoz(halkan,hogy el ne kiabáljuk :lol: )
Ha úgy érzed akkor biztos sikerült.


Na jó éjt nektek és Jó pihenést holnapra.
Na meg menjetek SZAVAZNI!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Alízkám!

Igen nekünk is tetszik a Calvados szín, ezért is lesz végül ilyen a konyhaszekrényünk. Még jó (megérzés biztos), hogy az utolsó asztalossal a bordó-ezüst kombináció mellett a Calvados színnel is kértük az árajánlatot. Színes 250, Calvados 230 ezer , ezt mondta. Persze ebben még a foganytúk nincsenek benne, mert akkor még nem választottunk.
Sütőt, gázlapot , elszívót és mosogatógépet néztünk ma. Ja és kétmedencés mosogatót szeretnék, azt is néztük ma. Mosogatógép nem volt eddig tervezve, de férjem ragaszkodik inkább hozzá (még jó hogy én szoktam leginkább mosogatni), de mindenkitől azt hallja akik most csináltatnak konyhát, hogy vegyünk, mert később megbánjuk ha kihagyjuk.Igy ma azt is néztünk. Persze emiatt át kell variálni a bútort is, már hivtuk is azt asztalost, jön amilyen hamar csak tud. Telefonban nem hallottam hogy kiakadt volna, persze nem akkor variálunk mikor már gyártják az ajtókat meg lapokat, mert ott még nem tartunk.Ugyhogy a legvégső ár még mindig nincs meg. :lol: Mivel a legvégső terv sincs. :lol: :lol:

Szép álmokat Mindenkinek!!!!!
És jó szavazást holnap! Okos döntést hozzatok!!! :wink: :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Alíz!

Persze mindig kimarad valami:
kérdezted milyen lesz a fürdőszobánk. Jajj... olyan sok szép csempét láttunk eddig, hogy egyre nehezebb dönteni. Így még nem tudjuk mi lesz a végleges szín. :lol:

Pankaa!
Iwiwen megtalálható vagy? Ha priviben megírod a neved, bejelölnélek. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 



Halihó!!

Nagyon köszike a fiúk nevében a gratulákat!!!
Lányok, még van pár perc a nőnapból - én is GRATULÁLOK :lol: !!!

Anita: Kislány!!! Gratulálok!!! Tényleg mostanában csak lányok születnek az ismerőseim között :shock: Nem semmi :wink:
Óvatosan azért ezzel a nagy pörgéssel!!!

Bea: Gratulálok a vizsgádhoz! Ügyi vagy! Van még?

Andi: :lol: Nagyon jó a szöveg és milyen igaz :shock: :lol: :lol:
Szépek vagytok a képeken, tök jó titeket nézegetni, olyan példacsalád vagytok :wink:
A bőségzavarodat megértem, annyi szebbnél szebb dolog van a boltokban. csak nem mindegy a pénztárcánknak :roll:

Panka: Ügyes nagyon a kicsi lánykád!!! Emléxem én is mennyire örültem ezeknek a dolgoknak. Megint alig várom :wink:

Zsu: Akkor most kikapcsolódtál :D Az mindig jól jön! Pláne, ha ennyire kívánt vendégek voltak!
Még fáj? Eléggé elhúzódott :?

Képzeljétek: Apucika kapott a szüleitől egy masszírozó ülést. Tök jó :D Már veszekszünk, hogy ki üljön benne 8)

Pár friss kép:

A hercegnő 8)
Kép

Kis névnaposunk :wink:
Kép

Már így emelgetem a buksimat :D
Kép

Tesók...
Kép


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!!!!

Bocsika hogy eddig nem irtam, vissza se tudtam olvasni, mert egyszerüen nem volt időm. anyi programunk volt!!!

Votunk itt ott, és itthon se nagyon volt be kapcsolva a gép!

És sajnos most se leszek egy pár napig, vagyis csürörtökig mert megyek haza!!!!!

Menjetek szavazni!!!!!!!!!!!!!!

Ramaty idő van sajnos!!!! Remélem mindenki jól van, anyit sikerült megnézni hogy nagyon nagyon cukik a képek!!!

Na visszaolvasok!
Vendég
 


Ez nagyon jó: :lol: :lol: :lol:


Egyszer a feleségemmel bementünk a városba, és bepillantottunk egy
kis üzletbe. Öt percet sem voltunk benn, és kijövetkor láttuk ám, hogy egy
közterületfenntartó írja vadul a büntetőcédulát. Már éppen rakta volna bele
a kis kék zacskóba, amikor odaértünk, és megszólítottam: "Ne szívass már,
köcsög, mi lenne, ha egyszer tekintettel lennél egy idős állampolgárra
is..." - de csak szerelte be az ablaktörlő alá az üzenetét. Akkor
lerohadtfasiztáztam, mire lila lett a feje, és írt még egy feljelentést,
hogy a gumik is kopottak. Még le is fényképezte őket. Ezután szarjankónak
neveztem. A feje még lilább lett, a másik üzenetet is beerőltette az
ablaktörlő alá, és elkezdett írni egy harmadikat, a fene tudja miről. Akkor
lebuzispicliztem. És ez így ment vagy húsz percig. A közterületes feje
egyre lilult, a kék borítékok egyre szaporodtak.
Mindez egyátalán nem zavart engem és a feleségemet. Mi ugyanis busszal
jöttünk be a városba. Minden napra kitalálunk valami izgi kis kalandot,
hogy ne teljenek annyira unalmasan a napjaink. Nagyon fontos ez a mi
korunkban.

Kép
Kép
bendor
 
 


Lányok!

Még a bababuliból kimaradt képeket most küldözgetem el nektek emailben. Zsu, Olgi, Pintyus, Bea és Alíz email címét tudom, nektek mentek a képek. Vannak még, csak nem akartam elárasztani a levelezőrendszereteket képekkel. :lol:

Zsu!
Te kérted régebben, hogy küldjem el azokat a képeket amiket nem tettem ide fel a babanetre, de épp Tőled jött vissza, hogy nem tudom Neked elküldeni. Majd nézd már meg mi lehet a gond, lehet tele a levelesládád. :lol:

Évi, Anita ha küldtök nekem egy email cimet, akkor elküldöm nektek is !!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Egyik este egy szerelmespár üldögél a Városligetben a padon.
A lány azt mondja a fiúnak: - Kedvesem, úgy bizsereg a szám. Adj már rá egy csókot!
A fiú megcsókolja a lány száját. Mire az örül, hogy elmúlt: - Már el is múlt. De most úgy fáj a mellem. Adj rá egy csókot, hátha elmúlik!
Ismét megcsókolja a lányt, mostmár a mellén.
Mire az : - Drágám, most a lábam között nagyon fáj, bizsereg. Adj oda is egy csókot! A fiú megpuszilja a lánynak ott is.
Erre a sötétben a bokor túlsó feléről egy öreges hang: - Fiatalember! Aranyeret nem gyógyít?!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Olgi!
Nagyon édesek a gyerkőcök a képeken. A kis hercegnőtök kis husis pofikája nagyon drága. És milyen ügyesen emelgeti a kis fejét, nagyon ügyes lányka. Zozika meg szívdöglesztő a virágcsokorral.Nagyon szép kisfiú. :wink:


Pintyus!
Majd ha kicsit több időd esz, mesélj, milyen volt a fürdőben, hogy telt a vendégekkel a hétvége. Házikóval hogy álltok???

Alíz!
Jajjjjjjj.... még mindig nem néztem át a ruhákat.Pedig eszemben van állandóan, de sosem jutok el odáig. De igyekszem. :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok Lányok!

Már megint én vagyok, jól ellevelezgetek itt ma magamnak. :oops: :lol: :P
Lánykám alszik éppen, gyorsan megnéztem pár zsáknyi cuccot amikre már nincs szükségünk. Párat le is fotóztam, hogy lássátok milyenek. Ha valakinek kellenének, szóljon, és jöjjön megnézni. Vannak zoknik, overál, rugik, sapik, bodyk, felsők....
Pintyus, Te régebben mondtad hogy Neked kellenének, csak épp az utóbbi időben alig értekezünk, igy nem tudom ez áll-e még. Ha igen, szólj!!!

Alíz!
Két kisebb zsáknyi cuccot a férjem levett amiben fius ruhák vannak, hozok neked pár képet. De ettől sokkal több van, még anyuéknál is van elpakolgatva. Szerintem nyári cuccok is vannak bőven. De hirtelen most ezeket találtam.

Kép 56-os, 62-es bodyk
Kép
Kép 56-os, 62-es rugik
Kép Brendon-os 68-as ruha
Kép Teljesen új, használatlan előkék
Kép Dorka keresztelő rucija Asti márka, azt hiszem 68-
as méretű
Kép Pizsialső + egy felső
Kép Alíz! Kantáros farmernaci
Kép ing+ pulcsi
Kép nyári nadrágok
KépTavaszi dzseki, gatyók...

Kép
Kép
bendor
 
 


Jaj Andi, nagyon édesek azok a kis rugik meg a többi is. Engem is nagyon érdekelne, ha eladod, akkor elmegyek szivesen és elhozom.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!


Andi:
Nagyon jók a rucik és nagyon drágák a kislány ruhák is.
Ha tényleg nincs rá szükségetek és eladod akkor majd valamikor elmegynnénk érte, jó?
Valahogy még a felújítás elött.
Mert nem szeretnénk akkor ott soratlankodni.
A héten esetleg jó lenne?
Most már meggyógyult Balázs is ,a doktornéni is azt mondta mert ma délelőtt voltunk nála.
Így bacimentesek vagyunk. :lol: :lol:
Meg (majd) megkockáztatom a kérdést hogy:Hangyaboly? :lol: :lol: :lol:
Nagyon jó vicceket ,történeteket írtál le.Jót kacagtam rajtuk. :lol:


Pintyus:
Nem írtad hogy milyen volt a Barlangfürdő?Várjuk majd a beszámolót.
Jó utat nektek és érezzétek jól magatokat,és majd gyere.

Olgi:

Jaj nagyon cuki baba Tüdike és látom emeli most már a kis fejét,nagyon ügyi.
Hát Zolika meg kész gavallér. :lol: :lol:


Na megyek teregetni mert kimosott a gép.Pussz.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!!!!
Ma beszéltem Gabival (Mininyúllal) telefonon, felújítás ügyben. Üzeni hogy puszil Mindenkit, de nincs ideje írni.

Alíz!
Oké, akkor turbó módon előkaparom a cuccokat, amik itt nálunk vannak, azokat szerintem csütörtökre összeszedem. Ami anyuéknál van azt később tudom csak. Holnap , holnapután ismét megyünk a konyha-ügyben vásárolni, de csütörtök jó nekünk. Nektek megfelel????? Örülök, hogy Balika is rendben van már.
Hangyaboly???? :lol: :lol: :lol: Szerintem a jövő héten sort kerithetnénk rá, addigra elvileg mindent megveszünk, de felújitás csak husvét után kezdődik meg igazán, ugyhogy elvileg jó lenne a jövő hét nekünk.

Anita!
Mivel Pintyus mondta régebben ha megtudja a babája nemét neki kellenének cuccok , ezért megvárnám hogy neki mi kellene, kellene-e egyáltalán valami. De ha nem , szívesen elhivlak, hogy nézegesd meg.Vagy jöhettek egyszerre is, ahogy jobb nektek.
:wink: :wink:

Zsu!
Ahogy ígérte, ma jött is a villanyszerelő bácsika, meg is beszéltük a dolgokat.Nagyon rendesnek néz ki, elmagyarázott mindent , mit hogy és hol lehetne vezetni, berakni, áthúzni , csinálni... :lol: :lol: Húsvét utáni héten igencsak felgyorsulnak itt az események..... jajjj... már a végeredményt várom. :roll: :P

Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Dorka múlt heti egyik délutáni elalvása: Szokásos helyen, hozzá illő pózban :lol: :lol:
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi:


Nem sürgős,csak gondoltam hogy a felújítás elött elmegyünk de ha jobb utánna akkor sincs gond.Nem akarok plussz munkát neked csinálni ezért.
Akkor most már ez a villanyszerelő rendes ahogy írod és kezdödhet a MUNKA!
Jaj lesz felfordulás,de a végeredmény biztis szenzációs lesz. :lol:

Felteszem végre az Erdélyi képeket . :oops: :oops:


Kép kicsit szemerkélt az eső. :cry:

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép egyébként nagyonszép volt a kilátás

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Lolita!
Nagyon arynos a kislányod, gratulálok!Jól kivehető a kis pofija:)
Mi máér 3 hónapos kora óta járunk úszni Emilivel.
Hát igen, tényleg mindenki csak a pénzét lesi, de nem tesznek érte semmit.:( :twisted:

Aliza!
Nagyon jók a képek!Szép helyen jártatok!
Mi is szeretnénk amjd egyzser elmenni Erdélybe.

Eddig jutotam.:(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Alíz!

Ügyi vagyok, :oops: :oops: , átnéztem a rucikat. Összeszedtem amik itt vannak nálunk, ugyhogy jöhettek. Akár holnap délelőtt is. Délelőttönként bármikor jó, akkor tuti nem megyünk intézkedni sehová. Csak szóljatok, hogy ne sétálás közben legyünk éppen. Bár Dorka rendszerint végigalussza a délelőttöket.
Jók az erdélyi képek, én már emliteni sem mertem, azt hittem teljesen elfelejtetted. Édes a kicsi Balázska nagyon. Nagyon szép helyeken voltatok, mutattam férjemnek is, neki is tetszett. :wink:

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Andikám:

Nem felejtettem el teljesen a képeket csak mikor írtam nektek akkor volt úgy hogy elfelejtettem :oops: vagy nem volt időm felrakni és lekicsinyíteni. :oops:
Köszi szépen ,tényleg ügyi vagy,akkor majd szerdán megyünk és remélem nem csináltam nagy munkát neked vele. :?


Pankaa:

Tényleg szép hely csak tavasszal vagy nyáron még szebb lenne,de majd talán akkor is eljutunk.
Ez a Fekete erdőben volt de ami még nagyon szép az a Jád völgye ,na az gyönyörű.Hatalmas vízesések vannak.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Puszi nektek.
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Hellóka!


Megint én,Gondoltam teszek fel egy pár képet nektek Jád -völgyéről is hogy lássátok nem a levegőbe beszéltem. :lol:
Tényleg nagyon szép és nagyon sok magyar jár arra megnézni.csak hát az út viszonyok............... :roll: Enyhén szólva borzasztó. :cry: Jó kis döcis. :lol: De ki lehet bírni mert én is túléltem pedig 7 hónapos terhes voltam!
És még a gyerek sem született meg.Biztos élvezte a sok döcögést. :D Pedig mindig kérdezték a többiek ,jól vagyok hogy bírom?De egész jól viseltem. :shock:
Mi 2 éve Pünkösdkor voltunk,de akkor is esős volt az idő meg elég hideg volt pedig június 5.-e volt,de azért jól éreztük magunkat.
Na jó nem dumálok többet,beszéljenek a képek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Na itt vagyok Én és Balika :lol: a háttérben meg Apa mint CAMERA MEN :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép mindenki fényképez és kamerázik. :lol:

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Andi:

Alvós képpel én is tudok szolgálni:

Kép Amíg anya melegítette a levest a mikróban addig Balázska elaludt az etetőszékben.Annyira elfáradt a motorozásban. :lol:

Na jó éjt nektek.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Ma egész nap nem tudtam hsz-t írni, nem jelent meg az abla. Most is csak úgy, h. Aliz hozzászólásánál az idézetre kattintottam...
Szóval, a koncert jó volt, de Pintyus igazad van, h. nem jöttél. Nagyon nagy volt a tömeg és a füst!
Szervezhetnék nagyobb helyre is, a Kárpáiának már kicsi a Lovarda!
Olyan édes baba cuccokat turiztam, lefotóztam, majd megmutatom Nektek! Pintyus, ok, elmehetünk együtt turizni, én benne vagyok, csak majd találjunk ki egy olyan időpontot, ami mindkettőnknek jó. Nekem most a vizsgaidőszak miatt jó előre szervezni kell az életemet:D.

Aliz! Nagyon jók a képek, szép helyeken jártok, de nekem a favorit az a Hargita! Utána Gyergyó, majd Istenszéke:)
Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Aliz!
Tényleg gyönyörű a hely!!!

Olik!
A te képeid is aranyosak!!

Ma voltunk tanácsadáson, 1 éves státuszjelentés:
Súly:9000 g
Hossz:79 cm(nyakát behúta, uh. van az 80 is:))
Fog:4 db, (2 lent, 2 fent)
Mozgás:lépegetés, néha egyedül is, de még domináns a mászás.
Beszéd:halandzsa, sok hangot használ, igen dallamos, az énekekekt "dudorászva" ismétli, ata(apa), nya-annnyyya(anya),ni-ni(inni).Viszont mindenre mutogat amit szeretne, ha segítség kell neki azért is, hozza a játékokat hogy bekapcsoljam.
Szinte mindent megért amit mondunk neki, egyből utánozza is a mozdulatokat(pl.fújás a szájával, orrfújás, a hasamra is tud berregve fújni a szájával:)).Telefoncsörgést hallva a kezében lévő játékot a füléhez emeli.SmileJátékokat kérsére megkeresi, hozza.A hol van? kérdésre mindig keresi az adott tárgyat, meg is találja, mutotja hogy hol van.
Evés:mostmár mennek a darabos kaják gond nélkül, teljes tojásos kaját is kapott már, tejeset is, halat is.Mindenevő, nem válogat.
Alvás:1-2x kel, de egyre gyakrabban átalussza mostanában az éjszakákat.
Most ennyi" jut az eszembe:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!


Nincs nagy forgalom úgy látom.
Balázs alszik,így van egy kis idöm.

Kauka:

Akkor jól éreztétek magatokat a koncerten.
Igen-igen tényleg szép Hargita meg Gyergyó ott már mi is voltunk még régebben.Istenszéke merre van?Messze van nagyon Debrecentől?

Andi:

Úgy látom ki vagytok kapcsolva,gondolom elmentettek vásárló körrútra.Majd írj hogy mit láttatok,vetettek.


Zsu,Olgi:
Lefoglalnak benneteket a babák,igaz?Gyertek ha van egy kis időtök.

Anita,Éva:
Ti merre?Dolgoztok ezerrel?

Na jók legytek ,puszi.Megyek vasalni. :?

Kép

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Pankaa:

Nagyon ügyes Emili ,már kész nagylány. :lol:
Akkor minden rendben ,okos kis csaj.
Balázs is ilyesmi alkat volt 1 éves vizsgálaton.De várj megnézem már csak kiváncsiságból.
Na itt vagyok hát igen kicsit kisebb volt.8900gr. és 79 cm. :lol:
A kajával nálunk sincs gond ő is megeszik mindent,de a darabost ő is nehezebben fogadta kicsit de ahogy jöttek a fogai sorban úgy időről időre megszerette.

Kép

Kép
aliza
 
 


Andi:
jaj hogy híg az agyam és mindig elfelejtek valamit.
Még most néztem meg a képeket amit küldtél E-mailben ,nagyon jók!Köszi szépen.
Főleg Dorka grimaszolós képe tetszik,nagyon drága.
ÉS még nekem is normális fejem van a képeken aránylag. 8) 8) 8) :roll: :roll: :roll: :lol:

Na most már lépek mert kacsingat rám a vasalni való. :twisted:

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 



Halihó!!!
Most tudtam jönni, valahogy most nem jut erre az időmből :roll:
Szombaton voltak anyósomék, vasárnap barátok, tegnap keresztszülők, volt pörgés :?

Zolcsi ma nem hajlandó alukálni nappal, nem voltunk lent, sztem ezért 8) Tüncsike meg ügyi, most is húzza a lóbőrt :lol:

Aliza: Mi si voltunk ott :wink: Rustik hous-ban megszálltunk, út szörnyű. de ami ott van, az gyönyörű :wink: Szépek a képek!!!

Panka: Ügyes a kicsi lányod :D Zolcsika 10600gr volt ilyenkor és 77 cm ( amennyire le tudtunk fogni, és megmérni :wink: ).

Andi: Hát Dorka... :lol: :lol: :lol: :lol: Mellette nem unatkozol :lol: :lol: A cuccok is nagyon szépek :wink:

Tündike már 4 napja nem kakil :? Azt hiszem elő kell vennem a hőmérőt :? És már nyáladzik :D :D Csorog mindenhová :lol:
[/b]

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!!!!

Alízkám!
Mint már irtam skypen is, csodálatos hely lehet ez a Jád völgye. Nagyon-nagyon szépek a képek, nagyon tetszenek.
Mint irtam is Neked, szenzációs a kisfiad ahogy elaludt az etetőszékben evés előtt. Cuki nagyon.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Holnap várunk Benneteket!!!!!!!!

Pankaa!
Gratula a kis Emili paramétereihez, szép fejlett csajszika. És látom nemsokára szülinapos lesz a kis drága. Mit fog kapni????
Na irjátok a babáitok paramétereit, megnéztem már az én lurkóimét is , milyenek is voltak 1 évesen.
Dorka 8700 g , 77 cm
Bence 12800 g, 81 cm :lol: :lol: :lol:
Hát.... van különbség a gyerekeim fejlődési ütemében . :lol: :P :P

Olgi!
Tényleg nem lehet Dorka mellett fél percet sem unatkozni, az biztos. :lol: :lol:
Holnap mentek Tündikével oltásra, igaz? Majd írd meg hogy viselte a kis Drága, oké????

Bea!
Vizsgád eredményét mikor tudod meg? Mikor lesz a következő megmérettetés???Okés, hozd a babarucis képeket!!!

Zsu, Évi, Anita, Kriszti! Merre vagytok?????
Pintyus tudom, hogy nincs csak ezért nem hiányolom, hogy nem ír, bár hiányzik ám ő is kis köreinkből....

Huuuuuhhhh... megvettük ma a konyhai gépeket végre. Elszívót, gázlapot, sütőt, mosogatógépet. És megvan a mosogatótálcám is. Holnap délután megyünk az asztalossal véglegesiteni a konyhabútorral kapcsolatos dolgokat. (munkalap, fogantyú, ajtók marása...)
Haladunk szép lassan szerencsére. :wink: :P
Kép
Nagy pusszantás mindenkinek!!!!


Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
De jó, klassz lehet ilyesmiket vásárolgatni!Ha nem ugrik kútba a mi lakásvásárlásunk, már mi is itt tartanánk lassan. :cry: :(

Olik!
Tündike kakija hogy áll? :lol: :wink: Csak szopizik?Mert ha pár napig nincs kaki az sem gond, meg ha sok van az sem. :wink: Bár néha én is hőmérőztem Emilit, de jó is volt, mert megkönnyebbült utánna. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa!
Bejelöltelek iwiwen. :wink: :)

KonyhaLux Studióban vettük a háztartási gépeinket a Csapó utcán. ( régi Lapics könyvesbolt helyén van) Képzeljétek, mondtuk, hogy máshol olcsóbban láttuk ugyanezeket a háztartási gépeket és addig csűrték-csavarták a dolgokat, hogy lejjebb vitték az árakat. :lol: :lol: Komolyan , mint egy piacon, lehetett alkudozni. :lol: :lol: :lol: Na jó, ők azt mondták adhatnak 5 % engedményt, de végülis ugyanaz a végeredmény. Ugyhogy ha összejön a lakásvásárlásotok akkor ne felejtsd ezt el.
:wink: :P :P :P

Olgi!
Édes lányomnak még mostanában is néha nehezen van széklete, és kisebb korában is nálunk is előkerült a hőmérő és a glicerines kúp is sajna.
De hátha Tündikénél csak egyszeri a dolog és nem lesz szükség ilyen praktikákra. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Hát úgy tűnik ez a hét sem jobb az előzőnél . . .

Bendor: persze, ez csak természetes, várjuk meg mit mond Pintyus és ha neki mégsem kell akkor majd megnézem a rucikat személyesen is.

Voltam megint turizni amúgy, már kétszer is azóta, és nagyon klassz dolgai vannak már a kicsi lányunknak:-)) Tudom igértem fotókat, de még mindig nem értem utol magam.

Ma végre elmentem megrendelni a csempét, járólapot, tegnap pedig egy vállalkozó ismerősöm eljött megnézni a lakást, amit vettünk, hogy tudjon rá árajánlatot mondani. Ő tud kőművest (ki kell cserélnünk két ajtót is, ezért kell kőműves), burkolót, festőt, asztalost vagyis mindent, ami nekünk kell, és mivel mind az ő embere, igy remélhetőleg nem lesz akkora csúszás, meg gubanc, mintha egymástól függetlenül jönnének a munkások. Kiváncsi leszek az árra. Hétvégén már egy komplex excel táblát gyártottunk a felujitásnak, hogy lássuk mire mennyi pénzt szántunk, ehhez képest mennyi az eltérés, ill hogy állunk anyagilag. Remélem ki fogunk jönni a keretből!

Bevallom ma kicsit depis vagyok, lehet nem is kicsit. Nem tudom mitől, de épp ezért rossz nagyon. Férjemre is a frászt hoztam, mert látja vmi bajom van, de mivel nem kézzel fogható igy most ő is örlődik . . . szép vagyok, mondhatom!

Szép napot mindenkinek!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Jaj, nagyon rég voltam.... :oops: Nem mentegetőzés, de sok dolgom volt. Igazán semmi extra, csak a szokásos napi dolgok. Pannika most épp alszik, remélem, egy nagyobbat! Pétek és szombat este hőemelkedése volt, gondolom, a csütörtöki oltás hatására. De napközben semmi, meg nem is volt rossz kedvű, talán picit nyűgösebb az átlagosnál, de ennyi. A két este adtam azért Neki Panadol Babyt, nehogy éjszaka felmenjen a láza, így éjszaka is jól aludt. Ma délelőtt meg keservesen sírva ébredt, és mikor felvettem, hányt szegényke egy nagyot... :( Úgyhogy átöltöztünk mindketten, és ágyneműt cseréltem... :( De azóta jól van, hálistennek!

Tegnapi képek:

Kép
zsuzska81
 
 


Ó, mellényomtam... :D

Kép gyakorolom a hasonfekvést, mert azt nem szeretem...

Kép fürcsi előtti pucérkodás

Kép szépségem

Kép
zsuzska81
 
 


Bocsi, hogy ennyi, de időközben felébredt...

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzska tündéri kislány ez a Pannika:-)))))

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Lolita!
"Süt a nap, nehogy szomorú légy...".na jó, nem is süt, de akkor is!! :D Biztos a hormonok teszik, amjd elmúlik.Ma kiszomorkodod magad, aztán holnapra már sugárzó jókdeved lesz!Erre tessék gondolni! 8)
De gondolom ez a felújítás is kihat a hangulatodra.

Zuzska!
De édes, kis hurkás lányka! 8) Jobbulást neki!Nem lehet, hogy a Panadoltol hányt? :roll: Másoknál meg hasmenést okoz, bár én egyiket sem tapasztaltam még szerencsére.

Voltun ma a játszóházban, de nem volt nagyszám, 3 gyerek volt, és Emili sem volt vmi aktív. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?