Új privát üzeneted érkezett!

Azért kicsit tartok ugye szegény Jenny is hogy járt vagy merhetek már örülni ???????
Ilyenkor elmondhatom már valakinek?
angelo2
 
 


Tessék LAPTETŐ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
angelo2
 
 


Ági: a laptető is bizonyitja babás vagy!!!
Nézd mindig benne van a pakliban , hogy elmegy a baba. De nem szabad erre gondolni. csak pozitivan. Hisz az elménk befolyásolja a szervezetünket.
És mostantól a topic részvevőivel semmi rossz nem fog történni. Higgyünk benne jó???
Szóval merjél örülni és ha úgy látod jónak mond el. Én anno a Szabinát a doki után elmeséltem mindenkinek hisz szerettem volna mindenkivel tudatni a jó hírt.
Ezt érzi az ember elmondja e vagy sem.
Ne félj mert a baba ott van és nem lesz baj.

Szeretném ha Jenny és Ildi is hinne abban, hogy mi jövünk ezután. te pedig menj csak elöttünk legalább tapasztaltabb leszel :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Azt pedig a Jenny is megfogja erősiteni, hogy nem lesz a következő terhességnél para kismami.
Nekem is volt vetélésem októberben mégse gondolok arra, hogy mégeygszer megtörténik.

Jenny: Merre vagy???


Ági: azt hiszem ennél szebb húsvétot el se tudtál volna képzelni nemde????

Kép
csucsu05
 
 


Szerintem te is követsz engem meg a többiek is nemsokára hisz csak valakinek meg kellett kezdje a sort...
angelo2
 
 


Hát igen a nyuszi meghozta a kis gólyá...
angelo2
 
 


Igy igaz hisz most elindultak a gólyák. :) Aludj rá egyet és meglátod reggel azt fogod hinni csak álmodol. Pedig nem!!!

Kép
csucsu05
 
 


Még Ildit megvárom azt mondta benéz...
Most megyek de gépközelben vagyok...
angelo2
 
 


Oké Kismami menj csak. Ildit én is várom .(na meg Jennyt is ) :)

Kép
csucsu05
 
 


Jennyt már én is hiányolom ,nem tudom mi lehet vele.Csak most fogom fel hogy a házassági évfordulónkra már lehet 4-en leszünk :)
angelo2
 
 


ÁGI: Mi az hogy lehet????

Kép
csucsu05
 
 


Igaz szép ajándék lesz a férjemnek.
Csak azért lehet tudod ha ikrek :lol: :lol: :lol:
Na azért jóbol is megárt a sok...
angelo2
 
 


Na már ikrekre vágyól :) :)

Kép
csucsu05
 
 


Hát tényleg nem hiszem el....
Ez felfoghatatlan fél év épp tegnap olvasgattam vissza.
Volt ebben minden,
angelo2
 
 


Ági: De úgy jó ha a vége jó :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, és nagyon örülök!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nagyon gratulálok Ági!
Itt a minta, minden nap együtt kell lenni.
Gondoltam, hogy meglesz az eredmény. :D :D :D :D
Most küldöm, de még itt vagyok, és írok!
brumm
 
 


Ildi: na téged vártunk. Már csak a kis topicunkból jenny hiányzik .
De biztos ő is jön.

Na mit szólsz Ildi fel van adva a lecke mi??

Kép
csucsu05
 
 


Szóval a net nem engedett be, meg közbejött egy fürdetés.Meg mire átolvastam, amit írtatok, :D :D
Nem lesz baj semmi. Jól fog fejlődni a babóka, vagy kettő, vagy három....... :D
Hát a laptető. gondoltam,amikor megláttam, hogy új oldal van, hogy bizti örülhetünk.
Minden rendben lesz.
Majd elmondod melyik orvoshoz mégy? Nem mintha nagyon képben lennék, de a sógornőm által egy-két nevet hallásból ismerek.De csak a nevet, és jót hallottam róluk, ugyanis sógornőm nagyon könnyen szül, soha semmi gond nem volt, és a dokik rendesek voltak vele.
Era, most Te jössz, aztán mi is Jennyvel.
brumm
 
 


Hát fel van adva a lecke, de így van jól, majd igyekszünk. :D :D :D
brumm
 
 


Lányok!
Itt vagytok?
brumm
 
 


fürödtem itt vok
angelo2
 
 


Azt hiszem már régen voltunk ennyire aktívak...
Nem mentem volna el köszönés nélkül...
angelo2
 
 


Annyira lassú most a gépünk, hogy azt hiszem, nem győztök rám várni. :evil:
Szóval:Most Van történés a topikon, ezért aktívkodunk!
:D :D Tök jó kedvem lett!
Itt vagyok már, ígyekszem gyorsan írni.
brumm
 
 


Mondtam apának, hogy buli van a fórumon. Erre a Fiam: Milyen bugyi van ott? :D
Olyan jót mosolyogtam. A buli szót ezek szerint még nem ismeri.
brumm
 
 


Én is itt vagyok. Csak fürdés volt.
Na meg haza jött a férjem. meséltem neki rögtön mi újság van van egy kismamánk :)
Ildi miből gondolod, hogy én jövök?? Lehet te jössz!!!!


Én tényleg örülök és a topicunk is feléledt

Kép
csucsu05
 
 


És tényleg jó, hogy ennyire felledtünk ez kellet nekünk. Mondom én csajok mostantól csak jó dolgok fognak bekövetkezni :)

Kép
csucsu05
 
 


Remélem, hogy csak jó dolgok lesznek.
Azért gondolom Era, hogy Te jössz,mert még ehónapban regenerálódom, Pláne, hogy nem túl soká meg kéne majd jönnie. Már most azt kivárjuk. Te pedig addigra, már kismama leszel. :D :D :D
Ági: Te ettél valami vitamint előre? És Te Era?
brumm
 
 


Az én párom is azon mosolygott hogy egyből nektek újságoltam el.-Kérdezte miot csinálok a neten mire én Babanet .Erre ő: ki gondolta volna...
Jajj Era hidd el a jövő hónapban én siratom meg a te tesztedet.
Most majd sorban jönnek a babyk,tényleg Ildi akkor ti is próbálkoztok majd?
angelo2
 
 


AZ ÉN RECEPTEM A 19 NAPBÓL 17 SEX VOLT UTÓLAG EL SEM HISZEM HOGY MEGEMBERELTÜK MAGUNKAT HÁT IGEN FÉNYKÉPRŐL NEM LEHET SEERETNI DE MIÉRT ÍROK NAGYBETZŰVEL???????????
angelo2
 
 


Ági : a számok hallatán a férjem is meglepödött. 19napból 17???
Hú az azért keméyn lesz utánozni:)

Kép
csucsu05
 
 


De azért remélem így nem adtunk kevesebb esélyt a srácoknak de ha kiscsaj lesz megint az sem baj őt is imádni fogom de egy kiscsávó lenne az igazi :wink:
Hát mi a mensi után 1 nappal elkezdtük és 2 napot hagytunk ki meg 19 nap után másfél hétig nem voltun együtt valahogy nem akartam ezek szerint megvolt az oka :oops:
angelo2
 
 


Szerintem majd azért próbálkozunk, de azért még közvéleményt kutatok, hogy a szutyok mandulám vajon árt-e? Meg a mai védőnő amit mondott, az is szöget ütött a fejembe, de szeretnénk azért.
Lehet, hogy még kell egy kis idő, hogy megint úgy rávegyem magam, teljes gőzzel, de tervben van. A férjem már nagyon akarja.
De az biztos, hogy ilyen jó hírek, mint a mai közelebb visznek hozzá. :D
brumm
 
 


ejnye de lassú a netünk!!!!!
brumm
 
 


Az szép. 19 napból 17. Mi szerintem ilyet soha nem csináltunk. :D :D :D
De ez a recept. :D
brumm
 
 


Mostmár mennem kell a kislányom nagyon nyügi jók legyetek holnap jövök puszi és köszönöm a szép gondolatokat jó veletek örülni...
angelo2
 
 


Ági: Eszembe jutott, hogy szerintem így van esély a srácoknak, mert ők gyorsabbak, mint a lányok, és mindig pótoltátok a fiúmenyiséget. Szerintem meglesz a fiúcska. :wink: De a kislány is jó, sőt, mindkettő egyszerre. :wink:

Szerintem elköszönök, mert a net most anyira lassú nálunk, hogy nagyon rossz, hogy mindig fáziskésésben vagyok. Bocsi, ha most is írtatok, és nem válaszoltam, de le vagyok maradva a net miatt.
Jó éjt Nektek!
Annyira örülök, hogy ilyen jó lett a nap.
Sziasztok, holnap jövök!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok: Este kicsit eltüntem mert a lánykám igényelte a játékot még alvás előtt. De még este is az járt a fejemben , hogy a számok az a 19 azért keméyn meló :)
Este párom mondta is akkor elkezdjük azt a 19:) Nem elaludtam???
Szörnyű vcagyok mostanában:( Teljesen ki vagyok merülve. Lehet a költözés miatt de lehet ez már tavaszi fáradtság.
Igy hogy lesz kistesó???

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Era hát igen hányszor elaludtam én is de ebben az utolsó hónapban apuci nagyon megemberete magát már nagyon akarta ezt a babát.Lehet nektek elég lesz a 28 napból egyszer együtt lennni de akkor beleadni apait anyait. :oops:
Még mindig nem tudom elhinni .Az este úgy aludt el férjem, hogy magához húzott hogy gyertek ide.
Azt hittem már sosem esem teherbe.Azért biztos igaz hogy aktívna kell lenni mert eddig mi is csak hébe hóba voltunk meg pont középtájt és lehet nem is akkor van pé-m.Tudja a bánat.Majd a húsvét nektek is meghozza a gólyákat akkor a tietek majdnem karácsonyi baba lenne...
Ildi pusssz neked írj ha tudsz mennem kell...
angelo2
 
 


Ági: Na ha a kistesó karácsonyi baba lenne az nekünk nem lesz olcsó buli. Hisz a lányom is december 20-án született:)
Amúgy velünk is ez van. Mindig PÉ környékén vagyunk inkább együtt. Lehet ez a baj. Az biztos néha én is el vagyok keseredve, hogy miért nincs kistesó. De te most egy kicsit felráztál, hogy lehet babám nekem is.
Ti mióta próbálkoztatok ?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom Ágihoz, hogy nem is biztos, hogy középtájt van peteérés. Lehet, hogy tényleg érdemes egy ilyen maratoni hónapot beiktatni, és meg is old mindent. :D
Karácsonyi baba? Az jó,csak dupla ajándékot kell venni neki. :D
Nekem van pár ismerősöm, akinek pont azon a napon született mindkét gyermeke, csak két-három év különbséggel. Könnyen meg tudják jegyezni a születésnapokat. :)
Hát, igen. A gólyák tényleg jönnek visszafelé, közeleg a jóidő. :)
Itt a mellékelt példa. :lol:
Egyébként emlékszem a Bercikével mi is hébe-hóba voltunk együtt, és nem jött, amikor igazán nekiláttunk, utána sikerült is. De mi akkor kétnaponta voltunk együtt, és a középidő előtt, alatt, után.
De ezt nem lehet tudni. mindenkinek másképp működik a szervezete.

Jenny??? Hogy vagy?

Megyek, majd még benézek.
Szép napot Nektek!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Na haza jön a férjem megmondom , hogy bele kell húzzunk:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Era mi szeptember eleje óta próbálkoztunk,csak akkor rossz volt a kocsink az anyagi meg minden miatt elhúzódott na akkor rosszz volt apa ritkán nyúlt hozám sokat idegeskedett.Aztán közben jött a fűtés na azt sem mesterrel csináltatta igaz munka után sokszor éjfélig csinálta az nov. elejére lett kész, na akkor azért nem voltunk sokat igaz középidőben belehúztunk de hiába :(
Aztán ünnepek és Januárban elégeltük meg hogy még nincs baba...
Így valószínű tényleg sokat kell együttlenni de hát már egy gyerek mellett nehezen megy ha emlékeztek ezt már írtam hogy Jennytől kértem tanácsot de apa maradibb meg még megpróbáljuk ezt az aktív együtt leszünk hónapot ami be is jött. :lol:
Szerintem nektek is csak ennyi kellene de lehet hogy ha átköltöztök és nyugodtabb is leszel meg lehet körbeszentelni az új lakást.
Meg lehet hogy neked is kellett az a két három hónap az elment baba után és most már készen állsz mint testileg mint lelkileg.

Ildi aztán te is húzz bele szerintem ne aggódj a mandulád miatt mert annál rosszabb.Talán meg kellene kérddezz egy kívülállót de arról már én is hallottam hogy terhesen nem egézséges szoptatni hogy miért nem tudom..
Most mennem kell jövök később:Ági
angelo2
 
 


Sziasztok!

Valami van a nettel, mert annyira lassú, hogy idegesítő. a szomszéd utcában már nem is működik. Úgyhogy, ha eltűnök azért van.
Ági: Igen a szoptatásról mindenki mást mond, nekem sok barátnőm szült már úgy, hogy végigszoptatta a nagyobbat a terhesség alatt. Nálunk már alig mondható szopinak, mert van, hogy abszolút nem is kéri, van, hogy csak este, vagy csak reggel. De az is két három korty, tehát az semmi.A nőgyógyász is mondta, hogy az nem baj.
Nem is az a baj, hanem, hogy a hormonszint remélem nem maradt fenn annyira. Mert olyan is van, hogy már nem szoptat, és mégis magas marad a prolaktin. És az viszont a babát nem tartja bent.
Ezt szerintem akkor tudjuk meg, ha megint így járnánk. De erre most nem gondolok. éN most így látatlanban nem tartom ezt valószínűnek. De ki tudja?

Valószínű, hogy próbálkozunk, csak még pihenek. Valahogy nekem lelkileg kell sokmindent helyretennem. Az az állandó izgulós természetem a vizsgálatoknál.
Azt kell valahogy az agyamban helyretenni. a Múltkor olyan jól ment, csak most megint annyi minden történt egyszerre, ami nem hiányzott.
De szerintem hamarosan próbálkozni fogunk. Pláne, hogy a környezetemben születnek nemsokára a babák. :)
Úgy szeretnék kisbabát, csak a kihordása nehéz számomra. Az állandó vizsgálgatás.....De ezen csak én tudok változtatni.Igyekszem.

Era: Szerintem az új ház meghozza Nálatok is a megnyugvást.
Jön a babuci nemsokára. És tényleg egy gyerek mellett nem könnyű együtt lenni, van hogy egyikünk fáradt, van, hogy a másik, van, hogy mindkettő, és a gyermek meg fennt kukorékol. Azt nem értem, hogy van akiknél csak úgy véletlen jön a baba. Vagy csak ahogy telik az idő ennyit változna a szervezetünk, hogy ennyit kell melózni érte?

Jenny???? Gyere!!!!! Hiányzol!!!Jól vagy????

Megyek,küldöm, majd még benézek!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ági: Remélem a föld felett lépkedel már:)
Rosszul léteid vanank? Émelygés? Szagoktól való undor??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!


Ági, gratulálok!!!!!!!! :)

Ha nem jövök sűrűn, az azért van, mert nem vagyok túl jól mostanában, mármint lelkileg. Nem tudom, mi van velem, mintha most kezdeném felfogni.Nagyon hiányzik...Na de nem rontom a hangulatot, és Ági, nagyon örülök, hogy sikerült! Puszi!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Jenny! De jó, hogy jöttél. Gyere bátran. Én is rontottam a hangulatot épp eleget. Elhiszem, hogy hiányzik... :cry: Fel kell ezt dolgozni, az pedig idő. De Era szavaival: most már csak jó fog jönni. Biztosan. Nézz előre, mi is azt próbáljuk. Látod, Ágiéknál már nagy öröm van, és itt a tutitipp. :D Minden nap próbálni, és már jön is.
Nálatok pedig minimum ikrek! :D
Rendeltem én is aloe gélt. Csatlakozom az aloe-fogyasztókhoz. :)

Era: Mit szólt a férjed, hogy maratoni babagyártást tervezel?
Halljátok, ha Eránál is bejön, tuti, hogy mi is így próbáljuk. Nem vesztegetjük az időt. :wink:

Ági? arra leszek kíváncsi, ha elmégy dokihoz, mennyi idősnek látja a babát. Úgy értem, hogy lehet, hogy a PÉ tényleg hamarabb van, akkor ugye idősebb a baba is. Vagy azzal nem foglalkoznak, csak az utolsó mensi időpontját számítják? Tényleg, mikor tervezel orvoshoz menni?

Mennem kell, sziasztok!
Jó éjszakát.
Ildi
brumm
 
 


Ildi: Szerintem az eleján még csaka mensihez igazitjál a babát. Később viszont az idő mutatkozni fog. Mármint ha nagyobb a baba tutti hamarabb volt PÉ.
A maratoni babagyártást mi tegnap nem tudtuk elezdeni. Lánykám az istenért nem akart elaludni. Mondtam is neki, hogy igy nem lesz kistesó. :(

Ági: Hol vagy? Jól érzed magad?? Tünetek??,

Jenny: Ez teljesen természetes ha most hiányzik a baba. meg is lehet érteni. Én is igy voltam októberben. De aztán szép lassan az agyamban már csak az mocorog, hogy legyen másik és akkor elfelejti az ember azt a rémálmot.
Gyere csak akkor is ha éppen nincs jó kedved mi megértjük.
De az igaz Jenny: HOGY A ROSSZ UTÁN A JÓ JÖN!!!! Hidd el. Ha nem lesz igazam akkor rajtam leverheted majd:)
De ez igaz meglátod. Jön a tavasz a szervezeted pihizik egy kicsit és szépen utána beköltözik a pocakodba egy szép és egészséges babuci. vagy kettő:)
Fogunk mi még sirni amikro írod, hogymegszületett a kis pocaklakód:)
Fel a fejjel Jenny!!! Ne feledd vanegy csodálatos párod aki szeret és te is szereted őt. Ebből pedig csak az tud kisülni, hogy nemsokára gyarapodik a kis családotok!:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok csak tegnap voltunk apának a nyaki uh-ján meg anyukáméknál...
Szóval nagyon zsúfolt és hosszú napom volt ezért nem jöttem.Azt hiszem ezt a hetet még megvárom a dokival talán jövőhét közepén kellene elmennem azt hiszem .Majd meglátom a védőnőnkkel beszéltem aki azt mondta a második elmaradó mensi közelében már bizonyos a terhesség akkor már látni mindent meg akkor lehet már szívhangot is hallani..
Tüneteim nem sok van csak tegnap megettem fél kg franciasalit meg néha émelygek.Amúgy extra fáradt is vagyok más nem .

Jenny annyira örülök neked és köszi a gratulát.Hidd el a sok gyógynövény jót fog tenni és NEM RONTOD A LÉGKÖRT inkább hiányzol is ha nem írsz veled kerek a csapat.

Era hát mi is így voltunk Ágika mindig a legrosszabbkor volt fenn.
És biztos igazad van a sok rossz után jön a jó.Ez az év a mi évünk lesz.

Ildi majd várunk ha begyorsultok!!!!!!!!!!!!!!!!

Mennem kell este benézek.Jók legyetek:Ági
angelo2
 
 


Ági: És mit mondott a doki a párodnak? Amúgy a fáradtság az tipikus kismami tünet. Igaz nekem is van 3napja bár nem vagyok kismami. Lehet az időtől van de állandóan aludni tudnék. Most meg fáj a fejem. Mondjuk nem csoda hisz olyan változékony idő van.

Ildi : merre vagy :????

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztokl!

Ildi legalább a tudat hogy olvasol ha írni nem is tudsz :lol:
Én még hál Istennek nem jártam így hogy ne engedett volna be a babanet.van hogy lassúbb csak de ennyi.
És egyébként mi újság ? Era hog yálltok a hónapotokkal?Már középidőtájt jkársz nem?
Majd kipiohenitek magatokat aztán csak újult erővel neki is kezdtek a projectnek.Azt hiszem a jövőhéten el kellene menjek a dokihoz,már kííváncsi vagyok nagyon....
Remélem mindnen rendben is lesz velünk...
Mostmár azért nyugodtabb vagyok, nincs görcsölésem gondolom akkor gond csak nincs.Mikor Ágikával is először mentünk dokihoz azt Mondták hogy menjek vissza két hét múlva mert még nem tudja milyen idős csak meg van nagyobbodva a méhem tehát valószínű terhesa vagyok.Azt mondta ha addig görcsöl vérez akkor menjek csak hamarabb...
De én érzem semmi gond:
Most mennem kell jók legyetek.Később benézek :ági
angelo2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?