Új privát üzeneted érkezett!

Nati, el kell, hogy keserítselek. :P Az bizony egy pozitív teszt. :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Nati, neked hány laptetőd is volt ebben a hónapban? Mert nekem már ez a 3. :P

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Nati
10. dpon még nagyon halvány de ha már valamicskét látszik, akkor valam van.
Szerintem igyál palástfűteát. Nekem Leo ajánlotta, hogy a 12. hétig lehet inni terhesség esetén, mert segít, nehogy vetélés legyen.

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Tudjátok mi a furi? Mostanában rosszul alszom. Éjszaka 2 körül felébredek, hogy mikor lesz már reggel, de visszaalszom. Este 9 körül ágyba esek. Éhesen ébredek és éhesen fekszem, éhes vagyok egész nap. De nem kívánok mindent. Cicim nem fáj, de mintha tűvel szurkálnák a derekam. És iszonyú csúnya lett a bőröm. Tiszta ragya vagyok mindenhol.

Lilla
Nekem is volt olyan krémes izém mostanság, szóval lehet nálad is baba. Csinálj már egy ovutesztet!!! Kérlek!!!!
Én hőm se ment 37 fölé, sőt néha azt is alig érte el. És amíg nem esik a vonal alá, addig ott baba lehet.

Kép
Kép
nati80
 
 


Igen, Ditta lett az új kismami.
Remélem Nati, te leszel a következő. Már nem sokan vagyunk, és még eddig egy hónap sem maradt ki új kismami nélkül.

Kép
p__lilla
 
 


Erika
Nekem legalább 7 laptetőm volt február 14 óta. Akkor jött meg utoljára ebben az évben!!!
Még most sem merem elhinni, mert lehet még pofáraesek.

Lilla!
TESZT!!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Nem tesztelek, már mondtam. Fáj a derekam, cicim feszül, tegnap fájt a fejem, néha mensisen fája pocim. Hőm is csökkenik.
De te mindenképp tesztelj egyet reggel. Ha az erősebb, mint a mai, akkor tuti baba. Ezért kár, hogy kidobtad. Nem tudod összehasonlítani.

Kép
p__lilla
 
 


Vagyunk most egy páran várományosok. A végén új topikot kell indítanuk, :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ercsi
Ha terhes vagy, akkor még te is novemberben szülsz, ugye? Nem tudok számolni. :oops:

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Szerintem nem fog megjönni neked. Néha én is mensis fájdalmakat érzek, de ezt írtam többször is. Most is fájdogál. ne add még fel! lehet ott valaki!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Akkor nov.28

Kép
Kép
cs_erika
 
 


De tőlem a mikulás is hozhatja. :lol: Én karácsonyi vagyok

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika
te most hogy is állsz? nem most jött meg valamikor? vagy becsapós a vonalzód? Most lesz ovud? vagy még mindig nem jött meg?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati! Én most vagyok 19. napon, ovum 3 napja volt.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ha én most tutira terhes vagyok akkor november 21.
Erika és nem szeretnék karácsony körül szülni, mert én is akkori vagyok és sose volt buli tartva. Mindenki egybevonta a karácsonnyal.

Kép
Kép
nati80
 
 


Hát tényleg nem lehet jó karácsonykor születni. Nagybátyám dec. 24-i, kolléganőm is dec. 24-én szült másfél éve. Karácsonyi ajándékok! Azért az is szép ám.

Kép
p__lilla
 
 


Erika
Bocsi, látszik nem vagyok magamnál, én úgy értelmeztem a 9. cnapon vagy.
És ti akkor most jókor együtt voltatok, ha jól olvastam. Két nappal előbb? Lányra gyúrtok? Már emlékszem a 2 napra, dereng valami. És a kiskatonák életképességét is kérdezted.

Kép
Kép
nati80
 
 


Én meg a névnapomra kapnám a babánk. Az is jó!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Neked is fáj a derekad?

Kép
p__lilla
 
 


Fáj ám!!! De még hogy! Főleg hogy 3 napja iskolapadban ülök!Kocskaalakú a fenekem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ezt most jól leírtam!!! kocska=kocka

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Én egész nap ülök a munkahelyemen. Képzelheted milyen a fenekem. :oops:

Kép
p__lilla
 
 


Nati, pontosan 39 óra volt. :lol: Szóval azért ennyit kibírnak a kisfickók. :wink: Én gyúrok a lányra, a férjemnek szerintem mindegy. Bár volt olyan elszólása, hogy fiút szeretne. Persze, hogy legyen kivel focizni. :D

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika
39 órát a fejükön állva is kibírnak. Akkor jó esély van a lányra.
Szerinted nálunk mi lehet? Mi ovu előtti este voltunk együtt és másnap reggel repedt szerintem. Remélem fiú, bár lehet tök miind1. Azért van ikerkocsi ötletünk is, ha véletlen mind a kettő lenne. :lol: :wink:

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Kíváncsiságból nem mérnéd meg a hődet? Én megmértem az enyém.

Kép
p__lilla
 
 


a ciklus. hu szerint, amikor benyomom a fiú-lány kalkulátort, akkor ovu előtti napra kétesélyest ír. vagyis fiú-lány 50-50%

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Igen Ercsi, amelyik épp előbb ér oda. Ha korábban let volna akció, azért lenne biztosabban lány, mert azok bírják tovább.

Kép
p__lilla
 
 


Nati!!!!!
Nagyon drukkolok!! A halvány csík is csík!!! Az első teszt nekem is CORAX volt, ugye az a zöld dobozos? Én DM-ben vettem. És nekem a 13. dpo-n nézett úgy ki, ahogy lefotóztam, és megmutattam nektek 29-én reggel. De nálam a Gabriel teszt a nyerő! Nagyon szép, erős csíkot mutatott!
És a hőd alapján nagy az esélyed! napok óta nem mozdul 37-ről!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Nati, amikor már gyanús volt a dolog, én sem bírtam ki, és este is mértem a hőt, mindig 34,5-37,6 volt! ja, és méhszáj nem volt elérhető!

Kép

Kép
ditta76
 
 


csajok, én mostanában állandóan éhes vagyok, igazából tök mindegy, hogy mit. De ahogy kinyitom a hűtőt, akkor meg meggondolom magam.
Ez most csak panaszkodás akart lenni, mert éppen diétázni próbálnék.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


én napok óta este is mérem és általában 37,1-37,3 volt. Most is mérem és 37,2. Legalább egy órája nem mozdultam meg, nem ittam, nem beszéltem.
Lilla neked mennyi most?

Ditta
Hol van feltéve a teszted? Megnézném megint.

Kép
Kép
nati80
 
 


NAti!
222. oldalon! Na, ilyet vettél te is?? De ezt én el sem raktam, mert másnapra valahogy elmosódott, csúnya lett. A többi 3 viszont azóta is jól látszik!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta
Én is zöldet vettem. Menet közben megtaláltam a képet a tesztedről. Nekem nincs ennyire erős a csík, de én 3 nappal korábban csináltam mint te. A másik teszted mi volt? Hol vetted? mennyiért?
Nekem is csúnyán besárgult estére, de valami látszik akkor is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Holnap veszek palástfüvet, mert félek nehogy baj legyen. NEM LESZ!!!! MiNDEN OK LESZ!!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok csajok!

Nati! halk gratula! én is haloványan láttam az utolsó ovustesztemen a 2.csíkot a 26.napon. úghogy reménykedj! azért el kell olvasni a leírást, mert 2 órával később mindig erősebben láccik, asszem azt írják hogy max 10 percig nézd, utána már erősödik.
de szerintem is iogaza van Lillának, ha nincs babó, akkor a 2.csík meg sem jelenik! ez tuti így van kitalálva, mert akkor nincs benned az a hormon amit kikéne mutatni, nem?
nati a hőd is tökéletes. nekem is sokáig 37 körül volt.
az éhséggel én is így vagyok! dehát csajok.... itt mindenki terhes akkor!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Nati
Szerintem is igyál palástfüvet. Biztos nem árt, aztán ha tuti a baba, akkor beszélj az orvosoddal, mit javasol.

Az én hőm 37,4 volt fél órája. Azért mértem meg, mert ég a fejem a férjem is azt mondta, hogy meleg vagyok.

Kép
p__lilla
 
 


na elköszönök, megnézem mi lett a választás eredménye, más úgysin csa tévében, de akkor majd foglalkozom a párommal is.

puszi mindenkinek! jóéjt!

natikám, most meg majd azért nem alszol mert izgatott vagy!!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Lilla! ugye nem megfáztál?

reméljük nem, drukk neked is.

Kép
andyfekete
 
 


Andy
Azt meghiszem, annyira várom a holnap reggelt, de kezdek elbizonytalanodni, hogy megcsiáljam e holnap. De lehet holnap veszek egy érzékenyebbet és azt ellövöm kedd reggel.

Lilla
Ha tuti + lesz a teszt, akkor azonnal hívom a dokit, hogy mi legyen. De ha erős tüszőm volt, erős sárgatestnek kéne lenni, nem?

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla
Valamelyik este párom azt mondta tűzforó vagyok, nem vagyok lázas? Mondtam nem csak fenn a hőm. Szerintem nincs okod még feladni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ezt nem tudom Nati, ehhez már nem értek.
Hőgörbe elemzésben már profi vagyok, de fogalmam sincs mi az a sárgatest. :oops:
Na most megyek fürdeni, utána benézek.
Izgalmas éjszakád lesz Nati.

Kép
p__lilla
 
 


nati drukk!!!!!!!!!!!
hány naposaka ciklusaid?
én azért lőttem el a 26.napon az ovusat, mert szokot lenni 25-26 napos, vagy a másik pfészekből 28-29napos.
és a terheset a 28.napon délután csináltam.
ha ezzel segítettem.

na tényleg jóéjt

Kép
andyfekete
 
 


Csajok!

csak enyhén melegvízben fürödjetek, ne forróban!!!!!!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Nati!
vettem egy easy pregnancyt, ezt is lefotóztam ide, azt hiszem márc. 2.-án. Ezt a rossmannban vettem, kb. 800 ft volt. Majd vettem egy gravi-hcg-t, és legutoljára a Gabrielt. Ezeket patikában vettem. Nekem a gabriel tetszik legjobban, de lehet, hogy csak azért, mert ezen látszik legerősebben!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


jaj csajok jobban izgulok mint ti!!
ditta, most nati, jön Lilla és Erika!
dejó lenne!
végre nem az én rosszuléttemről írok, olyan jó ám, nem hiszitek el!!!!!!!!!
senkinek nem kívánom a rosszulléteket, de az émleygést és a babásodást mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

sok babáspuszit küldök a leendő kismamiknak!!!!így utólag nőnap alkalmából!!!!


na jóéjt
pusszancs

Kép
andyfekete
 
 


Lilla, gyorstalpaló: Sárgatest, ami Progeszteront termel a peteérés után, általában 13-14 napi "virágzik" és ha nincs terhesség elsorvad és vérzés lesz. Terhesség esetén kb a 12. hétig termeli tovább a progeszteront, egészen addig amíg a lepény át nem tudja venni a szerepét. Valószínüleg Natinak kell majd kapnia gyógyszert a 12. hétig, ert sárgatest elégtelensége van(ha jól emlékszem)(Utrogestan a neve)

Sárgatestelégtelenség pedig nagyon egyszerűen kideríthető: peteérés után nem működik csak 10-11 napig. Na az nem jó

Kép
Kép
cs_erika
 
 


szerintem lemaradt a mondatom vége. De szerintem érthető volt

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Na! Elment az étvágyam. Egy február 19-én lejárt modzarella sajtot próbáltam megcsócsálni.

Hát savanyú volt.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Lilla
Erika jól leírta, mi is az a sárgatest. nekem ovu után 9-11 napra eddig mindig megjött. De lehet az erősebb ovu, erősebb sárgatestet eredményezett és tovább termeli a progit és a baba ott marad. De nem bízom a véletlenre és beszélek a dokival, kell e utro, vagy baj e ha nem kell, de szedem.

Erika
Nem tudod, baj ha nem kell szedni és mégis szedem az utrot?

Kép
Kép
nati80
 
 


magdolnam, olyan másfél millióra számíts alaphangon és akkor és az zsindely, nem cserép. Mi is ilyesmiben vagyunk. a fűtéssel meg arra figyeljetek oda, hogy elég radiátort rakjanak be, mert mi most ezzel szívunk. nyáron fejezték be és a nappaliba csak egy került és nem elég. ezerrel kell fűteni hogy felmelegedjen... és persze mindig utólag okos az ember...
ja és a virágültetéssel vigyázz, mert mindenhol írják, hogy kerülje az ember ilyenkor a kertészkedést a földben lévő mindenféle miatt. Ha muszáj, akkor is csak kesztyűben csináld. Én is nagyon szívesen csinálnám, de nem merem...
mágnes, apukádnak én is jobbulást kívánok!
erika, amíg mi nem költöztünk be a házba egy lyuk volt a konyhám, szó szerint másfél négyzetméter és ott nagyon ritkán főztem, akkor is csak egyszerű dolgokat. és most hogy van egy szupi konyhám szinte minden nap főzünk, és nem sokkal jövünk ki jobban. Két emberre még nem feltétlenül éri meg... De azért mégis más olyat enni amibe tudod hogy mit raktál. Meg tuti hogy friss meg ilyenek. :) Szóval hajrá! :)
nati, az egész biztos, hogy ha nincs semmi, akkor nincs mégegy vonal. Úgyhogy reggel szerintem csináld meg a másikat, legfeljebb majd a magad megnyugtatására csinálsz megint pár nap múlva. De szerintem ez is ugyanolyan mint az ovu teszt, hogy amikor nincs semmi, akkor totál csak egy csík van. Úgyhogy kívánom neked hogy hamar véget érjen az éjszaka. :)
Na most megyek én is szerintem fürdeni egyet aztán fekszem. Holnap megyek dokihoz és remélem lesznek megint képeim. Akkor majd teszek fel. :)
Jó éjt!

KépKép
muffin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?