Új privát üzeneted érkezett!

Röné!
Az idő nagyon rohan. AFP március 21-én lesz, de addig még el kell mennem a dokibácsihoz a mai vérvétel eredményével. Bár azt mondta, hogy nem kell izgulni, én mégis aggódok az eredmény miatt.

Lolababa!
Nem irigyellek a fogdoki miatt! :? Gondolok rád szombaton!
Nekem is el kell még mennem a fogorvoshoz, mert van még egy lyukas fogam. De azt hiszem az már sétagalopp lesz a szájsebészethez képest. :lol:

Kép
Kép
konan
 
 


Hú, nagyon ijesztőek a fogorvosi látogatásos történeteiket! Én még nem voltam (már két éve elmaradt a fogkontroll :roll: ), de most muszáj lesz néhány héten belül nekem is elmenni. A védőnő kéri a kiskönyvbe ezt a vizsgálatot is :?

Márc. 21, KOnan? De jó, addigra én meg annyi idős kismami leszek majdnem, mint te most! :D

Lola, kitartás a fogakkal!

Ildicsi, remélem már túl vagy a legnehezebb részén!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Konan!

Én is márc. 21-én megyek AFP-re! Tök jó akkor majd együtt várjuk az eredményeinket. Azt mondják 2-3 hét is lehet.
Márc.17-én megyünk Uh-ra is. Talán megmutatja, hogy mi van a lába között?! :lol: :o
Utána csak akkor kell mennem az orvoshoz ha meg lesz az AFP eredménye.

Honey!
Örülök nektek!

Kép
Kép
a.m.
 
 

 
 

A.m.!
De jó hogy mentek UH-ra is! Én még nem tudom, hogy mikor lesz legközelebb UH. De jövő héten úgyis el kell mennem a dokibácsihoz a vér-lelettel, hátha akkor megnézzük UH-n Picúrt?!

Kép
Kép
konan
 
 


lolababa,
bocsi... de most nagyon röhögök!!! :D :D :D A férfiak tényleg a Marsról jöttek. Még a legtündéribb cukormókus férj is olyan önző tud lenni, mint amilyenek mi a legrosszabb formánkban sem! :D :D

Azért én is elmesélek 2 vicces sztorit. A munkatársaim csapkodták a térdüket....
Az első döbbenet nálam akkor következett be, amikor a férjem HŐSIES VÁSÁRLÁSA során ( ilyenre még enm volt példa!! ) bírt vásárolni 4 db zsömlét és 2 csomag virslit!! :D :D Nála ez volta heti bevásárlás!! Céloztam rá, hogy ez már nem a kolesz és ő sem 20 éves, picit szedje össze magát. erre vérig sértődött, hogy dícséret helyett miért mondok ilyet neki! :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


aztán a csúcsok csúcs az volt, amikor tegnap este láttunk egy éjszakai pelenkareklámot a TV-ben. Mire ő totál megrökönyödve, de teljesen komolyan azt kérdezte: " Jé, egy gyerekre éjszaka is kell pelenkát adni??!! Minek?!" :D
Mert ő ugyebár úgy gondolta ( magából kiindulva ) hogy az ember nem pisil-kakil éjszaka....
Először nagyon röhögtem, da aztám igen csak frász kaptam hogy a páromnak totálisan az alapoktól, SŐT!! még annál is lejebb kell kezdenie ezt a gyereknevelés dolgot. :shock:
Remélem azért a hátralevő félévben hajlandó valami alapvető ismeretet magába szívni.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ildicsi
Sajnos tudom mit érzel :cry: , de talán mostanra már túl vagy a műtéten, és hamarosan testileg is és lelkileg is épülni kezdesz. Szorítok érted és azért hogy mielőbb csatlakozhass valamelyik babaváró topichoz. Persze ide is gyere majd!

Kép
nostawen
 
 


Honey
Én is elég vizuális vagyok, szóval egy kicsikét röhögcsélek még mindig a „fejelésen”. Ugye nem baj?
A pároddal pedig hamarosan kibékültök, ne aggódj. Ilyenkor hiperérzékenyek vagyunk, ők pedig alapból – tisztelet a kivételnek – hiperérzéketlenek.

Konan
Gratulálok Jázmin babához! És tudod mi a jó? Tamás fiad így már „gyakorlott” lesz, mire nálatok is megszületik a babó.

Nem tudom mennyire merültetek bele a szakirodalomba, de ha akartok jókat kacarászni, és mondjuk vidáman átvészelni a vizsgálatokra történő várakozási időt, akkor ajánlom figyelmetekbe azt a könyvet, amit én az előbb olvastam el:
„Cathy Hopkins és Kay Burley: Hurrá, terhes vagyok!”

Főleg azok fognak jól szórakozni, akiknek nem csupa derű és kacagás ez az első időszak (hányósok, zabálósok, hízósok, ragyásodók stb.)

Most egy kicsit elbizonytalanodtam, mert látom, mindenki előbb megy UH-ra. Szerintetek a 12. heti UH nem késő 12+5 naposan? A dokimmal nem beszéltünk meg semmit, én meg úgy kértem időpontot, hogy már betöltött 12 hetes legyek.

Kép
nostawen
 
 


Nostawen Én is majd 12+5 naposan megyek uh-ra! Szerintem nem késő! Én a lányomnál is a betöltött 12 után voltam :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Milyen könnyű kívülről okosnak lenni....egész jól tudtam Honey-t vígasztalni! Sajna hasonló helyzetbe kerültem, mint Ő! Most legszívesebben bőgnék, de még dolgozom és itt az ügyfelek előtt elég fura lenne. Nekem is jutott egy "ultraérzéketlen férfipéldány"!!! :cry: :evil:

Kép
Kép
konan
 
 


nostawen, én is 12+ 3 naposan megyek
amúgy meg nem baj. sőt jobb ha pár nappal később mész mint előbb.
Amúgy hivatalosan a vizsgálatot a 11-13.hét között kell elvégezni. Táhát még bőven benne vagy!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Konan!
Fel a fejjel, majd jobb lesz nálatok is a szitu!!! ;)

Szerintem minden pasinak van egy hatalmas fejlövése, csak néhányan jól álcázzák. ;) :D
Mondjuk nálunk ezt egy az egyben vissza tudom eredeztetni az anyjára... igazi, tipikus, jóindulatú, ám annál butább kis asszony...
ha annyit mondok, hogy késsel-villával enni nem tanitotta meg a fiát....??? 2-3 évembe telt, mire meg sikerült vele megértetnem, hogy a szennyes nem mászik magától a lakás különböző pontjairól (vagy még durvább, a munkahelyi szekrényéből) a mosógéphez...
Persze rokkantnyugdijas anyuka mellett nem is kellett ilyen apróságokat tudnia... :D

Honey!
Az a pelenkás szitu!!!!!!!! ááááááááááááááááááááá A könnyem is kifolyt!!!!
Te is lesz mivel eltöltsd a várandósság napjait... :D :D :D
Viszont a jó oldala: figyeli a pelusreklámot.. ;)

Kép
Kép
lolababa
 
 


:D :D igen, végül is mindennek van jó oldala.
sajnos örök tapasztalatom, hogy még a legnormálisabb pasik mögött is ott húzódik egy anyuka, aki a kisfiát majomszeretettel nevelte. Ami ennyi idősen inkább a hátrányára válik mint az előnyére. A csomag virslinek nálunk az lett a sorsa, hogy a pérom közölte... ő még soha nem főzött virslit és nem tudja hogy kell megcsinálni úgyhogy csináljam meg én!!!
Köszönöm kedves anyós!! No comment..... :?

Én most itt leteszem nektek a nagyesküt, hogy ha a babóca fiu lesz én bisztosan nem fogom olyan elcseszett módon nevelni, hogy később engem vagy a feleségét összekeverje a házicseléddel!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Szép jó napot! :D

Ildicsi!
Tudom mit érzel.Sajnos. Nincs most szó, ami vígasztalhatna. De remélem a fiad tényleg erőt ad, és újjult erővel térsz majd vissza.

Honeymoon!
Nagyon jó ez a pelenkás sztori!!! :D :D :D Az én páromnak meg abból áll a gyereknevelés, hogy ha fiú lesz, akkor már 3 évesen viszi focizni......haha :D :D
Egyébként örülök, hogy megoldódott minden a pároddal, nálunk egy egy hosszabban tartó krízis volt, de hála az égnek megoldótt. Tudom, milyen érzés, mikor taplón és érzéketlenül viselkednek! :evil:

Holnap megyek UH-ra, nem pénteken. Pénteken lennék 12+0 napos. Holnap viszont még csak 11+6 napos. Szerintetek baj, ha előbb megyek?Bár írta Honeymoon, hogy 11-13. hét között megyek, pont félidő leszek.

Konan!
Fel a fejjel. Igen, sajnos kívülről az ember mindig objektívebben tud tancsot adni. De mikor saját maga kerül ilyen szituba, szinte tanácstalan, mit tegyen. Te is annyira rendi voltál velem, jó tanácsokkal szolgáltál, mikor bajban voltam. Így hát én úgy gondolom, hogy nálatok is előbb vagy utóbb rendeződni fog a helyzet. Hisz ismered a férfiakat?Meg persze amit ilyenkor mindenki utál, hogy érzékenyebb is kismama. :D
Szóval, nálam az szokott beválni, hogy hagyom leülepedni a dolgokat, hagyom hogy elteljen egy kis idő, és én is átgondolom, hogy is kellett volna, vagy mit kellett volna nekem, vagy akár neki másképp csinálni. Na persze én sem tudok pikk pakk megbocsátani, ha megbántanak, de az idő mindent elhalványit.
De legalább túl vagy a varratszedésen.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Csak győzzem visszaolvasni..ma ismét beszédes kedvetekben vagytok :)

ILDICSI!
Gondoltam rád nagyon! Épüljön a lelked és a tested mihamarabb fel. Puszi

Honey!
Kijut bőven mostanában Neked :)
Honey, Konan és a többi sorstársunk:
A férfiak meg...hm igen ők máshogy élnek meg helyzeteket, mint mi nők.
De az "okos" feleség néha - néha elnézi az ilyen jellegű viselkedést..bááár nagyon - nagyon nehéz...tudom :)

Egyébként a barátnőm szokta mondani, hogy soha ne várd el egy pasitól, hogy úgy gondolkodjon, mint egy nő ...
igen én is bele esek néha abba a hibába, hogy azt akarom, hogy úgy lásson dolgokat, ahogy én.. aztán eszembejut.. felesleges energiaveszteség és hagyom inkább. Pedig elég nagy az egom.. :oops:


Hangulatváltozás:
Van, de még mennyire, azt hittem elmúlik, de nem..kezdek bekattanni néha..
van, hogy a világot körbe tudnám futni 10 - szer, van, hogy kedvem sincs kikelni az ágyikóból..
Hiperérzékeny vagyok mindenre, sokszor nem úgy reagálok le helyzeteket, ahogy kellene.
Ugye nem vagyok egyedül???!!

konan, a.m.!
látom készültök gőzerővel az AFP-re..NOOO és a várvavárt u.h. :) :) :)
Nekem márc. 18-án kell mennem AFP-re, és az integrált teszt második vérvétele jön.
3 hét múlva meg a második genetikai szűrő jellegű ultrahang.

Valaki még megcsináltatta közületek az integrált tesztet??

szeder74
 
 


roni!
honey jól írta: tényleg a 11-13 hét között kell menni. Nyugika!
ÉÉÉÉsss várjuk az élménybeszámolót :) :)

szeder74
 
 


Konan nagyon sajnálom! Remélem Nálatok is olyan hamar rendeződnek a dologk mint Honey-nal!!! Nekem anyósom mindig azt mondja haraggal nem szabad lefeküdni mert nem tudni mi vár Ránk holnap!!! Ebben az egyben egyet értek vele!!! :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Roni :)
Én is a betöltött 12. hét elött voltampár nappal az sztk-ban UH-n, úgyhogy biztos nem gond!

szeder :)
Én az Istenhegyi úton a kombinált tesztet csináltattam. Az csak 1 vérvétel +UH volt.

Honeymoon :)
éjszakaipelus :mrgreen: :mrgreen:

Enyémember elég talpraesett, isteni kajákat tud főzni, a gyerekneveléssel is jól elboldogul, egyedül a postai és bankiügyek intézése okoz néha kisebb gondot :)

tábli:
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Regisztráltam a várandóssági naptárhoz, és akkor most mi lesz?Honnan fogom megtudni a következő heti infokat????
Vendég
 


A hivatalos időpontja a "12hetes uh-nak": 11-13+6-ig !!

Szerintem minden párnál van veszekedés mégha ritkán is de előfordul... DE biztos vagyok benne itt mindenki nagyon szereti a párját és ez viszonozva is van hiszen nem írogatnánk itt egy babaváró topikba ha nem így lenne!!! De mindenkinek lehet rossz napja amikor türelmetlenebb és olyat vág a másik fejéhez amit nem gondol komolyan....és nagyon rosszul tud esni főleg ha igazságtalanul kapod.

Konan
kívánom,hogy este már azt írd minden rendbe jött nálatok is.
Gratula Tomi kistesójához.

Szeder :D
én nem gondoltam az integralt tesztre...de ha pár évvel idősebb lennék én is biztos kérném...most mebgízom az uh-ban és az afp-ben
holka
 
 


luca
emailben kapod meg
holka
 
 


Én nem csináltattam integrált tesztet.Majd az amniot csináltatom meg.
Meg a kórházi triplateszt.
Vendég
 


Köszi, holka!Még nem jött... :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Már itthon vagyok,fél 11kor volt a műtét.Hatan voltunk ugyan ezzel. :shock: Jól vagyok,mind testileg mint lelkileg.Bízom a jövőben,jön a nyár..... :D Nagyon köszönöm,hogy drukkoltatok és igérem ha újra pocakos leszek jelentkezni fogok. :wink: Hétfőtől újra belevetem magam a melóba.Minden jót Nektek!Puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Nekem se rögtön jött,aztán küldtek egyet amit nem lehetett megnyitni :roll: ... talán rá egy hétre kaptam meg normalisan...de az utóbbi 3 hétben küldik rendesen :D
holka
 
 


Szia Dia!
Jó,hogy túl vagy a műtéten...ne emelgesd Domit egy hétig!
Meglásd újra gyorsan babás leszel..én pont 3 hóra a műtétre teszteltem pozitívat!!Sok erőt kívánok neked!!
Sajnos tényleg gyakori a missed ab...
holka
 
 


Csajok!

Biztos valami lehet a levegőben, mert ma én is egy kicsit összekaptam életem párjával. Ez azért furcsa, mert már hónapok óta nem volt semmilyen konfliktus közöttünk.

Mondjuk utána aludtam egyet :wink: és ki is békültünk.

Az én anyósomra panasz nem lehet: nagyon jó fej, és abszolút nem csinált tehetetlen, pipogya pasit a fiából. Sőt, az én kedves párom inkább nagyon is gyakorlatias. Mondjuk a bevásárlás, meg a "női" munkák neki sem az erős oldala. De hát nem is ezért szeretjük őket. :)

Kép
nostawen
 
 


ILDICSI!
Jó hallani rólad.
Sok puszit küldök Neked!!!

szeder74
 
 


Dia, örülök, hogy jól vagy!
Vigyázz Magadra nagyon, és mielőbbi babásodást kívánok!
Vendég
 


Köszi, aranyosak vagytok! De a mai egy sajnos állandó, visszatérő probléma, amiről igazából nem szívesen beszélnék. Tömören: korábban írtam (Roni eseténél), hogy tavaly nagyon nagy mélypont volt nálunk, ami két hónap különéléssel végződött. És sajna továbbra is kísért a múlt és a múlt hozadékai. (Bocsi, tudom hogy nem vagyok érthető, de vannak dolgok, amiről nehéz beszélni.) Szóval úgy tűnt, minden rendbe jött, de még mindig maradt számomra húzós probléma, ami mindannyiunk érdekében remélem előbb-utóbb megszűnik. De sajna a haveroknak sokkal nehezebb ellenállni, mint az asszonynak! Most egy kicsit el vagyok keseredve, de remélem én is, hogy hamarosan meg tudjuk beszélni a dolgot és végre érdemi változás is bekövetkezik. Nagyon naív vagyok szerintetek, hogyha azt gondolom hogy vannak dolgok, amiért az ember megváltozhat?

Kép
Kép
konan
 
 


konan!
Igen, vannak dolgok, amiért a FÉRFIEMBER meg tud változni.
A múltat ugyan nem tudjátok kitörölni, főleg mi nők vagyunk olyanok, hogy hordozzuk magunkban a sérelmeket.
Amivel nap, mint nap kínozzuk is magunkat.
Nőnek nő a társa lelkileg!!! Ebben biztos vagyok, mert csak egy nő tudja átélni, hogy mit is érezhet a másik nő..

Húú kezdek belebonyolódni..szóval szerintem várj hétvégéig, szerintem és hétvégén, ha nem dolgozik a párod ülj le vele beszélgetni, de úgy, hogy csak kettesben legyetek és a fiacskád ne zavarjon meg
...akár egy pohárka bor mellett
-az nem árt a babának, állítólag még jót is tesz, az én dokim is ajánlotta-
talán hatásosabb és bensőségesebb lehet a beszélgetés a férjeddel.
Mondd el neki őszintén az aggodalmaidat, és a félelmeidet is.
Mondd el neki, hogy szeretnéd ezt a pici babát boldogan várni, és ehhez nagyon kellene az ő segítsége is, mert nélküle nem fog menni.

Én nem vagyok egy taktikus nő, mindig őszintén beszélek a párommal, és a taktikákat sem ismerem...deeeee azért a babával talán sikerül nyeregbe kerülnöd.

Amennyiben van lehetőségetek együtt menjetek el az ultrahangra..és dícsérd a babát, hogy mennyire hasonlít rá...ez megfogja érinteni még akkor is, ha kőszikla van néha a szíve helyén :)

Kíváncsi vagyok nagyon, hogy hogyan sikerül..de biztosan a csajok is adnak valami jókis tanácsot..nekem ez jutott az eszembe..én így csinálnám.
pusz

szeder74
 
 


Szeder!
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! Azt hiszem ebben egyformák vagyunk. Én sem tudok taktikázni, a női praktikákat sem ismerem (amit egyes nők hihetetlenül jól tudnak alkalmazni...). Szeretek tisztán látni és folyton reménykedem. Örök optimista vagyok állítólag és a barátok szerint ezzel futok mindig a vesztembe, hogy csak akkor látok tisztán, ha valami kiszúrja a szememet és még akkor is képes vagyok visszakérdezni, hogy tényleg a szememben van??? Azért remélem nem kell hétvégéig várni, mert ez a legrosszabb állapot. Itthon lenni és nem szólni egymáshoz! Úúúúúútálom!
Együtt menjünk el az UH-ra? Én is így képzeltem. Először együtt is mentünk. Aztán utána olyan reakció volt, amire egyáltalán nem számítottam és igazából nem is merem elmondani senkinek, mert én magam is nehezen hiszem el! Úgyhogy a közös UH-kat inkább kihagynám. Majd hozok képet a babáról.

Kép
Kép
konan
 
 


Anikó,nem könnyű a helyzeted.Szerintem egyenlőre várj, ne mondj semmit, majd csak ha teljesen lehiggadtál.Gondold át a dolgokat, vajon mitől viselkedik úgy, ahogyan Neked nem tetszik.
Próbáld az Ő szemszögéből is nézni a dolgokat.
Aztán beszéljétek meg.
Szorítok, hogy rendeződjenek a dolgok!!
Vendég
 


konan!
PHúú azt hiszem sokkal nagyobb lehet a baj, mint gondoltam az előbbi leveledből vontam ezt a következtetést.
Ne beszélj róla, ha nagyon nem jó.
Viszont szívesen megosztanád velünk csak kínos számodra akkor viszont nyugodtan mondd el, hátha tudunk segíteni.
Egyébként van olyan barátnőd a környezetedben aki igaz barátnő?
Ha igen, mondd el neki, ha nem tetted eddig meg, hátha ő tud valami jó ötletet.

szeder74
 
 


honey: örülök, hogy kibékültetek :)

anikó: a többiek már mindent leírtak, ami hasznos. Tényleg próbáljátok megbeszélni, bár tudom néha rettentően nehéz, főleg ha ilyen komoly a gond. Remélem hamar rendeződik minden köztetek.!

Holnap akkor négyen megyünk 12. hetire? :lol: (lolababa, starlak, roni)

Ildicsi: örülök, hogy jobban vagy!

Kép

Kép
judit(bálo anyuja)
 
 


Holka!Értettem!Egyenes és világos válasz volt. :D

Minyu!Szeder!Köszi.

Konan!Szomorú ezt hallani, hogy ilyen a helyzeted, mivel én is átéltem. Nem könnyű. És tényleg, nem könnyű még tanácsot sem adni. Azért kíváncsi lennék rá, hogy mit mondott a párod az Uh-val kapcsolatban, amivel megbántott, meg persze arra is, hogy mi is történt, de persze nem akarok tolakodó, indiszkrét lenni, előre is bocsi a kérdésért.
Mindenesetre egyetértek Szeder hozzászólásával. A múltat valóban nem lehet meg nem történné tenni, és a férfiak hajlamosak túl sokáig lovagolni rajta, és ezzel tönkre tesznek, ha lehet, mindent. Az én párommal is a legnagyobb probléma az volt, hogy a múltbéli dolgokon nem tudott túllépni. Pedig esküszöm nem követtem el semmi elítélendő dolgot. Csak van olyan önérzetes, dacos és büszke(mint a legtöbb) hogy vélt sérelmeiből csinál problémát. Más szemében (persze az enyémben) a szálkát is meglátja, a sajátjában meg a gerendát sem. Szóval, Konan, nem lehet könnyű a te helyzeted sem, és őszintén kívánom, hogy ne csak meg tudjátok beszélni a problémákat, hanem megoldást is találjatok rá, úgy hogy az végérvényesen rendezze a problémát. Mert szerintem, (legalábbis nálunk sokáig ez volt a helyzet) sokszor az van, hogy a problémát megbeszélik, de tényleges megoldás nem mindig van rá. Vagy ha volt is, nincs kivitelezve. És csak átmenetileg oldódnak meg a dolgok, de előbb utóbb újra előjön.
Konan. Kitartás.

Ildicsi!Örülök, hogy épségben vagy, sok erőt, egészséget felépülést kívánok.

Nostawen!Remélem nálatok is hamar megoldódik minden.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Judit! IGEN!!!!!Már nagyon várom.
És jövök majd az élménybeszámolóval. Remélem képet is tudok hozni.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Mi mind a hárman megyünk, bálint is jön.
Csak ahogy több helyen is olvastam, ahová megyek ott nem adnak képet, de eszembe jutott, hogy van fényképező. Azt hiszem 4d is lesz, meg genetikai vérvétel.
Remélem mind a négyünknek rendbe lesz minden, meg akik még nem voltak azoknak is :)

Kép

Kép
judit(bálo anyuja)
 
 


Judit!TUTI! :D

Szeder! A hangulat ingadozásaim, változások totál kikészítenek!!!Egyszer madarat lehet fogatni velem, másik nap meg mindenkit a hátam közepére kívánok. Ezek szerint ez a 12. hét után sem nagyon változik.
Azért talán a 12. hét ide vagy oda, de akkor is egy kicsit vízválasztó. A 12. hétig történik a legtöbb változás. Odáig fejlődik ki a babának az összes létfontosságú szerve, genetikai és egyéb szempontból is fontos. Onnantól kezdve végső soron a pici már "csak" nő, fejlődik.

Bagzerka!Sokáig szoktál dolgozni?Csak mert tényleg te szoktad zárni az aznapi topikot. :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Ja, és természetesen mindenkinek drukkolok a holnapi UH-hoz!!Majd jelentkezzetek!!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


hú, na ma nem leszek hû magamhoz, nem tudok jegyzetelve végig olvasni mindent.... bocsesz :)

Dia!!!!! nagyon sok erôt! örülök hoyg jobban vagy! várjuk majd jelentkezésed! puszik nektek!!!!!

roni! 6ig mindig bent vagyok, de 9 kb mire gép elé jutok itthon, aztán mindenféle, és ilyenkor tudok írni. majd jövô héttôl jobb lesz, mert akkor nem egyedül leszek bent kettônk közül és akkor bent is tudok olvasni/írni!

jajj lányok! egy barátnôm napra pontosan annyi idôs babás, mint én, és ma mondta el hoyg a tarkóredô uh-n neki 5,1 lett!!!! :( :( olvastam azóta ilyen topikot, és még nem bizutos hyg ez annyi, mármint hoyg tuti baj. hétfôn megy magzatvíz vételre..szegény... úgy szorítok neki! valakinek van valami bíztató e témában???????????

ja, hogy a vonalzóm rossz?? én mindig csak azt nézem hogy hány hetes, napost mutat, és az stimmel. demajd megcsinálom máskor. most hullllla vagyok
jóócak
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Jó reggel mindenkinek :)

bagzerka!
Még nem hallottam ilyen magas tarkóredő adatot. Nekem azt mondta a doktornőm, hogy 3-ig jó.
Az igazság az , hogy a fiaimnál még nem mérték 1o, 13 éve ezt a vizsgálatot nem végezték a tudtommal.
Most először hallottam erről a vizsgálatról, hogy ismét babát várok.
Bízom benne, hogy a barátnődnek a babájánál nem lesz probléma, a magzatvíz vételnél minden esetleges genetikai probléma kiderül.
A legmegbízhatóbb vizsgálat napjainkban.
Gondolok a barátnődre, és szorítok neki(k). Pusz

szeder74
 
 


próba.

szeder74
 
 


Sziasztok!

Ildicsi jó, hogy túl vagy a műtéten! Vigyázz nagyon Magadra és várunk a jó hírekkel mihamarabb!!!

Csajok akik ma mentek uh-ra mennek a drukkok és várjuk az élménybeszámolót plusz a sztárfotókat :lol:

Konan remélem azért ma már valamivel jobb a helyzet Nálatok!!

Bagzerka szorítok a barátnődnek, hogy ne legyen semmi gond!! Majd írj, hogy mi van Vele!!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Jó reggelt!

Minyu!

Köszi a tábit és a szülinapmat is :D

Honey!

Örülök, hogy sikerült rendezni a dolgokat.

Konan!

Neked meg szorítok ,hogy minél hamarabb megoldást találjatok rá együtt.

Bagzerka!

Nagyon sajnálom a barátnődet, biztos nagyon aggódik. Én sem hallottam még ilyen magas értékről, így nem tudok segítnei sajnos. :cry:

A mai Uh-ra menőseknek nagyon szorítok, minden rendben lesz és várom én is a fotókat!!!

Ildicsi!

Örülök ,hogy a műtéten átestél gond nélkül. Minden jót kívánok a jövőben és várunk vissza a jóhírekkel!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok!

Ildicsi: örülök, hogy gond nélkül átestél a műtéten, mihamarabbi babásodást kívánok.

Honey: jó, hogy sikerült rendezni a pároddal a dolgokat. Egyébként általában mi is kis hülyeségeken vitatkozunk, bár szerencsére nagyon ritkán.

Konan: remélem nektek is sikerül mihamarabb rendezni bármin is vasztetetk össze!

Bagzerka: barátnődnek drukkolok, én már hallottam ilyen magas számot, de téves riasztás volt, a baba egészséges lett.

Minden mai UHra menőnek drukk, és várjuk a híreket (meg a képeket :) )

Kép
kistiggrincs
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Nem győzöm leírni, hogy nagyon aranyosak vagytok és köszönöm! Olyan jó itt leírni minden örömünket és bánatunkat!

Roni!
Hogy érzékenyebb vagyok, azt én is tudom. De ez annyit befolyásolt a dolgon, hogy ma már én is tudom, hogy tegnap jobban el voltam keseredve, mint kellett volna. Mi történt az UH után? Hmmm. Kiakadt, hogy hogy mert az orvos hozzámnyúlni. Hozzá kell tennem, hogy hüvelyi UH volt. De eszembe sem jutott, hogy ez probléma lehet. Bár a hüvelyi UH-ra sem számítottam, mert annak idején Tamással nekem ilyet nem csináltak. Először azt hittem, hogy csak hülyéskedik, de aztán úgy kiborult és annyira belelovallta magát (főleg a HAVEROK előtt!!!!) hogy az elképesztő. Na erre varrjál gombot.
Egyébként imádjuk egymást, az biztos! De sajna vannak ilyen „elmebeteg” dolgai. Igazándiból én is sok minden hülyeségét és viselkedését az „anyuci egyetlen pici fiacskája” effektusra tudom visszavezetni.

Lanta!
Én sem tudok haraggal lefeküdni, mert akkor biztosan nem tudok elaludni. De én egyébként sem bírom sokáig. Előbb utóbb (inkább előbb!) kijön belőlem ami bánt. Ez így történt tegnap este is.

Nostawen!
Úgy látszik tegnap valamiféle „front” volt! Egoizmus front.

Luca!
Mitől viselkedik úgy, ahogyan nekem nem tetszik? Egy szóval: HAVEROK!

Szeder!
Igen, van nagyon-nagyon jó barátnőm! Vele szoktam elsőként megbeszélni az ilyen dolgokat és viszont. Jó, hogy van aki meghallgat és ezért jó itt is veletek.
Visszatérve a tegnapi üzidre. Én is tudom, hogy meg tud a férfiember változni, ,mert mióta külön voltunk, azóta/azalatt nagyon sokat változott jó irányban. Csak tudod az ember lánya mindig elégedetlen. Én hiszek benne, hogy a tegnapi beszédem (mert beszélgetésről szó sem volt) hatott és szeret annyira bennünket, hogy változtatni is fog. Ő bocsánatot soha semmiért nem kér (annál büszkébb), bár egyszer az is előfordult. De ismerem már annyira, hogy a hangjából és a viselkedéséből látom hogy érzi ha hülyeséget csinált és megbántott.

Szóval minden probléma meg tud oldódni! De nem igazán szeretnélek tovább ezzel a problémával traktálni Titeket. Köszi, hogy meghallgattatok ezzel kapcsolatban, nagyon jólesett!

Akik UH-ra mennek! Minél előbb jelentkezzetek, nagyon kiváncsi vagyok az eredményekre!

Kép
Kép
konan
 
 


Aki megjött az ultrahangról jelentkezzen! Szeretnék képeket nézegetni :)

Ti, hogy vagytok a főzéssel?

Én itthon vagyok, és általában naponta, két naponta főzök...de..úúúúgy kezdem nem szeretnil.
Kitaláltam, hogy jövőhéten pihentetem a fakanalat :)
Rendelek valamelyik futár cégtől...tegnap be is jelentettem kicsinyke családomnak, hát nem repdestek az örömtől.
Ez van, jövőhéten nagytakarítást tervezek - ablakpucolás, függönymosás- van bőven ablakunk, úgyhogy be kell osztanom ügyesen.
Vettem új nyuszis díszeket. Mindig feldiszítem valamennyire a lakást karácsonykor, és húsvétkor. Olyan jó hangulatom lesz tőle.
Imádom az orhideát, abból 2 cserép a nappaliban és máris beköltözött a tavasz..no meg az illata. Imádom.

Megyek főzök, mert még most nekem kell..tojásos nokedlit készítek és salátát..hmmm nagyon megkívántam :)

szeder74
 
 


Sziasztok!

Most jutottam csak géphez!
Szóval voltam, és MINDEN OK!!! :D :D
Akkora már, hogy az csak na. Normális tarkóredő méret, 1,5 mm. Azt hiszem ennyit mondott. 25 mm-es már a fej átmérője!
A méhlepény is teljesen jó, jó magzat mozgár és mozgott a kis keze!!A szívverésére meg azt mondta a doki, hogy annyira ver, hogy mindjárt ledönti a monitort!Persze ezt jó értelemben mondta.

Április 7.-én kell mennem AFP-re.
Teszek fel képet, bár szerintem nem lett jó a képminőség. De azért kivehető. Mekkorát nőtt!!

Bagzerka!
Sajnálom a barátnődet, de lehet, hogy nem lesz semmi baj. esetleg megnézethetné egy mégegyszer, nem?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


deeeeeeeee hülyeeee vagyok. nem orhidea a kedvencem..hm a jácint...kezdek dilulni :) :oops:

szeder74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?