Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Viera, Zorán tiszta apja. Ugye?

Marcy, Marcika egyenesen imádnivaló. :) Biztosan kislánynak készült, olyan szép, bájos pofival rendelkezik. :)
El vagyok ájulva a bilizéstől. :)
Ha eldöntöttétek, feltétlenül írd meg kérlek, hogy Zalakaroson belül hol lesztek! Előre is köszi, talán sikerül ötletet lopni. :wink: Én is nézegettem a belföldi ajánlatokat, de a jó szállodák pofátlan árakat kérnek. :evil:

Wawel, nagyon örülök neketek. :) Lehet, hogy kislányotok születik? :wink:

Nem tudom mit akartam még :roll: , de most mennem kell. Jó éjt!
Vendég
 


Hali.

Most készülök szétfagyni...jöttek ma ablakot cserélni. :) Péntekre vártuk, de tegnap telefonáltak, hogy ma jönnének. Még jó, hogy elég rugalmas a főnökasszony, és el tudtam mára kéredzkedni.

Wawel, halk, de annál nagyobb gratula. Fel a fejjel, ahogy írtad, ezen is túlleszel.

Alziza, számomra hihetetlen, hogy a mai, szigorúnak mondott rendszerben előfordulhat olyan, hogy egy rossz kaját produkáló céggel szerződik az önkormányzat.

Marcy, örülök, hogy jól vagytok. Én két nap múlva vizsgázok, de amint a mellékelt ábra mutatja, a vizsga példasorok mazsolázgatása helyett a billentyűzetet verem. :D
Első bilibe kakihoz gratula!
Talihoz a máj. 17. nekünk is jó, legalábbis most úgy gondolom.
Jaj, én is nézelődtem már, de hogy hova megyünk, nálam még az is bizonytalan. Jövőre már nem fogok ennyire keresgélni, ha minden igaz, egy év múlva már kapok a cégnél üdülési csekket - ha még ott leszek, és még meglesz ez a rész, hogy adnak ilyen juttatást.

Gab, jó, hogy gyógyulnak a gyerekek. Nálunk most én kezdek letaknyosodni, de csak túlleszek rajta.

Reni, csak most olvasom a vizsgát, de hirtelenjében küldtem egy vagonnyi kakit! :)

Klarka, hinnye, nálatok is mindjárt itt a gólya!
Szerintem a fürdés előtti időszak a legalkalmasabb még a bilire, mert akkor úgyis leveszed róla a pelenkát. Nálunk én a nyarat várom, mert akkor egész nap lehet pelus nélkül, és talán akkor a bilizés is könnyebben fog menni. Érdeklődés már van, de élesben még nem nagyon próbálkoztunk.

Nancsa, huh, azt hiszem, a pokol fenekére kívánta az a 7 anyuka azt, aki kitalálta ezt a lehetetlen időpontot...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Wawel: nagy-nagy gratuláció Nektek az újabb törpéhez, remélem, jól fogod viselni a várandósságot!

Marcy: bilizéstől én is el vagyok ájulva :wink: Vízbe kakilásig mi is eljutottunk :? , többször is :? , de félek, ha elkezdem ilyenkor kirángatni a kádból, abbahagyja.

Kimi: nálunk mindig van itthon bébiétel, legyen mihez nyúlni, kecskeméti típusú, mert azon van baba, és ugye a baba is hogy tapsol, hogy ilyet ehet..... :wink: :D Remélem, Milán javul!!!

Mi is javulgatunk, nagyon lassan szakad fel, köhög (persze, hiszen kapja az Acc-t)

Én változatlan vagyok, tegnap voltam a háziorvosnál, elküldött a gégészetre, ma megyek. Remélem, nem arcfelszúrás lesz a vége...

Bálint egész simán elalszik este az új ágyában, eddig nem esett le, persze többször is nézzük éjjel. Délután (ebéd után) viszont nem sikerült elaltatni, nem tudom, mi lesz, az azért nem lenne jó, ha a délutáni alvás megszűnne, mert a bölcsiben mit csinálnak vele, és hát nekem is hiányzik az az egy nyugodt óra.

Ilyen az új ágya, a paplan el fog tűnni a fal mellől, ha meglesz a falvédő.
Kép

Ja, Zalakaros nagyon tuti, ott voltunk nászúton. Igaz, hogy mind a négy nap pocsék idő volt, a strandot pl. szakadó esőben teszteltük le, de jó volt!

Nancsa: nagyon csini voltál az esküvői képen, a hajad rettenetesen tetszik!

Benianya??? Oriandy??? (Jó tudom, suli meg minden, de úgy pár mondatban, mizújs???) Viera?

Juca: jobban vagy, rókica? Minden oké?

Na megyek, mert egyszem ördögfiókám huszonnyolcadszor megy át kismotorral a lábamon (merthogy térdelek a gép előtt, a görgős szék tabu, a fél lakás falát leverte már a tologatásával :shock: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )

Szép napot!

Vicky

Kép
vicky21
 
 

 
 

Sziasztok!

Képzeljétek, végre Zoló végigaludta az éjszakát és ahelyett, hogy pihentem volna kb fél 12-től kettőig vendégem volt róka koma! :evil: Így elrontani a gyomrom. Pedig évek óta nem hánytam. Most is vacakul vagyok, de azért húzom az igát. :? Remélem estére rendbe jövök.

Ex: Természetesen minden gyerek felébredt a többiek sírására, így a fél-háromnegyed háromig tartó alvásidő ekkor véget is ért, mert senki sem tudott visszaaludni. Még jó hogy nem volt nyűgös a fáradságtól. Fél 8-kor letettem aludni és háromnegyedre teljesen elcsendesült a szoba. Ilyen se volt még! :P

Vicky: Remélem nem kell felszúrni az arcüreged! :( Nagyon tuti lett Bálint kuckója! :) Na látod én is ettől félek, hogyha megszűnik a kiságy nem fog elaludni. Vendégségbe, ahol nincs ilyen, nem tudom letenni, csak ha elringattam. :? És én önző dög nem akarok megint ölbe altatni, úgyhogy marad a kiságy amíg csak lehet. :P

Beteg gyerekek gyógyulgatnak? Remélem igen. Küldtem szét gyógymanókat, úgyhogy ahol szükség van rá engedjétek be őket! :P


nancsa
 
 


Sziasztok,

csak egy gyors bekukk, mert ki kell használnom, hogy Marci alszik.

Kimike: ha megtalálom a megfelelő apartmant mindenképpen mellékelem a linket :wink: ! Remélem most már 1-2 napon belül sikerült. Egyébként én is olyat keresek, ahol elfogadják az üdülési csekket.

Vicky: nagyon tetszik Bálint ágya!!! Anyukám lebeszélt bennünket az emeletesről, mert hogy úgyis 3-4 éven belül el akarunk költözni akkor meg inkább legyen külön kis ágya mind a két babónak, mégha kicsi is a szoba.
Szóval nagyon tetszik, kiváncsi leszek, mi milyet tudunk kifogni. Mekkor a ti ágyatok??? Nálunk csak a 140*70 méretű fér el, ez valószínű lekorlátozza a lehetőségeket :( .

Reni: én is gondoltam/ok rád, biztosan sikeresen veszed a vizsgád, te nagyon ügyi vagy :) !!!

Eni
marcy
 
 


Helló!

Tanulok ám, csak helyzetjelentés...Máté kukacos lett, frankó! kapott vermoxot, mint a kutyák. :shock: . Noinak is adtam, mert eléggé tekergett előző éjjel. Biztos oviból hoztuk haza. Mindegy, én is voltam, csak ez olyan "ciki"-nek számít. Ja, Gombi asszem lehúzott már anyukájáékhoz, hiszen mindjárt jön kis Gombi, és ott szül. Aztán lehet baromságot írok, aztán még itt van...

Vicky: Máténak is ilyen ágya van, és ismerős, ő is akkor kezdte a nemalvást....Aztán kezdődött az órákig tartó altatás. Mi lesz Noival, nem tóm. Szerncsére most leállt a kimászással. Majd 2 éves szülinapjára kap új ágyat, asszem.

Nancsa: Te meg mit ettél? Már jobban?

Na, mentem is...

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok, bocsi, csak egy pillanatra ugrottam át a 2004. ősziektől......

Legkedvesebb unokaöcsénknek szeretnénk sok-sok puszit küldeni névnapja alkalmából!!!!!!!!!!

Kép

Eszti, Bence, Anita és Bálint

KépKép
KépKép
vasani
 
 


Zorán, mi is nagyon boldog névnapot kívánunk Neked! És sok-sok szép ajándékot! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Pil kért meg, hogy írjam le nektek, hogy sajna kórházba kerültek Peti babával. Amint tud jön és elmeséli mi van velük.

Puszi: Kisviri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág!

Köszönjük!
Jaj remélem semmi komoly!Bár akkor miért kórház??
Azért ha tudsz valamit és nem gond írd meg légyszi!
Vendég
 


Jaj, szegények! :( Remélem mielőbb túllesznek a dolgon és hamarosan otthon lehetnek!
Kisvirág, ha többet tudsz, és van rá felhatalmazásod, akkor oszd meg velünk! Mi történt a picivel?
Vendég
 


Kép

Csajok!!

Fél órán keresztül írtam nektek és az utolsó szónál elszállt minden.
Ma bepótolom.

Kisvirág:
Ha tudsz valamit Pil-ről és pici Peti babáról ÍRJ!!
Tudod, hogy miért kerültek kórházba? Vagy egyenlőre nem publikus?

Mindenkinek fogok írni, de lassan majd ébresztem a családot.

DE:

AAAAAAAAAAAANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!
De jó hogy benéztél!!
Köszönjük a köszöntést.
Igaz, majd csak most reggel tudom Zoránnak megmutatni, mert tegnap egész nap nem volt Cegléden Fibernet.

És aki köszöntötte Zoránt, az Ő nevében is köszi mindenkinek.
Egyébként elég nehéz eltalálni az ő névnapját, mert nem minden naptár írja. Tavaly kezdték el beleírni egy-két naptárba.
Még az óvónéni sem hitte el, hogy tegnap volt a névnapja.
Tortát csak holnap visz az oviba, itthon viszont megünnepeltük.

Ma még jövök és részletesen fogok írni mindenkinek, próbálok visszaemlékezni az elszállt írományomra. A fenébe, hogy itt nem lehet elmenteni.

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Éjszaka átszálitották Peti babámat az 1-es gyerekklinikára,az intenziv osztályra.
Ami miatt bekerültünk hogy nem evett elegt,kifárad az evésben,de nem tudják még mi baja.Lehet virusinfekció,de lehet bmi más is.
Most nem irok többet,nem is akarok találgatni mert ők sem tudják.
Ott csak nappal lehet bent lenni,igy éjjel ott kellett hagynunk.
Mondjuk a hétfő éjszakát egy fotelben töltöttem vácon,igy muszály volt aludnom is.Most megyünk be Hozzá,és ha van vmi anyaszállás akkor bent tudok pesten aludni,mert innen bejárni kicsit macerás,de ha kell persze akkor az lesz.
Kérlek drukkoljatok nekünk!Köszönöm.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil!

Nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen kis Petivel!!!!!!!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Pil: Nagyon sajnállak titeket. :cry: Remélem semmi komoly baj nincs és hamar hazavihetitek Petit! Drukkolok, hogy legyen hely az anyaszálláson és gyorsan gyógyuljatok meg!

Colett: Szerintem nem ciki a kukuc. :) Előfordul. Köszi, már jobban vagyok. Asszem anya hagymás-szalonnakockás sztrapacskájával ettem túl magam. Pedig olyan finom volt!

Viera: Nagyon boldog névnapot kívánok a nagyfiúnak!!! :P


nancsa
 
 


Sziasztok!

Pil: nagyon-nagyon szurkolunk, hogy ne legyen semmi gond és mihamarább újra együtt lehessetek otthon!

Marcy: 180 * 80 cm-es az új ágy. Azért látszik, hogy nálunk is csak épphogy elfér, túl nagy hely nem marad. Ez viszont emeletes, ahol most a kilépő van, ott lesz a létra és lehet toldásokkal fokozatosan emelni. Muszáj, mert olyan, hogy íróasztal, nem fog máshogy elférni a jövőben. Ja és hogy dicsekedjek egy kicsit :oops: az ágyat a FÉRJEM CSINÁLTA!

Colett: egyelőre az esti altatás letudva fél órában, de ez a rácsosnál is így volt, a délutáni nem megy....Mondjuk én is ilyen voltam anyám szerint, egyáltalán nem aludtam délután, oviban sem. Majd lesz valahogy....

Nancsa: szerencsére nem kellett szúrni, mert nincs az arcüregemben semmi. Azt mondta a doki, hogy nagyon makacs és nehezen gyógyuló ez a vírus, azért kínlódok még mindig.... :? De legalább értem, hogy a gyerek is miért gyógyul ilyen nehezen és lassan.

BENIANYA????? ORIANDY???? JUCA?????

Preni: milyen letta vizsgád?

Hohó, megjött az ajtórács!

Pussz! Most főleg Piléknek!

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Sziasztok!

Pil! Jaj, nagyon drukk!!!!!!!!!!!!

Era! Boldog névnapot Zoránnak, így utólagosan is. Bocsi, nem voltam erre tegnap egyáltalán.

Vicky! Tök jó Bálint ágya! Mesi asszem még jó darabig marad a kiságyban. Amíg nem akar kiugrani, jobb mindenkinek, hogy rácsosban van.

Colett! Nem ciki a giliszta, mi tavaly családilag rühesek voltunk... Ez van. Gyors gyógyulást kívánok Máténak!

Reni! Köszi, hogy hiányoltál, tényleg jól esett!

Eni! Én is imádom az emeletes ágyat, de nem fogunk venni, mert szerintem én csak azért vagyok úgy oda érte, mert nekünk nem volt. De majd kiataláljuk még, ha Lackó is úgy oda lesz érte, mint én voltam gyerekként, akkor kapni fognak. De ha van hely, kényelmesebb a külön ágy.

Ex! Elkiabáltam, Mesinek már megint folyik az orra... :(

Kimike! Milán helyrejött már?

Nancsa! Akartam neked külön írni, hogy nagyon tetszik az esküvői képetek! A többieké se rossz, de a tiétek úgy megfogott! Olyan vidám! Kb. mint Jucáéké!

Alziza! Nem vagy túl bőbeszédű mostanában! Mesélj!

Benianya! Hova lettél??????????????

Andy! Téged értelek, remélem, azért olvasol néha! Dani hogy van? Bölcsi?

Na, most kihagytam vajon valakit? Hm... Szita az agyam.

Klarka! Azta, nálatok is mindjárt itt a kistesó! Jaj, annyira izgalmas!

Bili. Mesi is csak fürdés előtt szokott ráülni, és már összesen 3x pisilt is bele. Kb. 10 %-os találati arány, de alakul már!

Képzeljétek, bébiszitter közvetítő lettem. Na jó, csak jókor voltam jó helyen, a szomszédasszonyom mondta múltkor, hogy valami plusz bevétel kéne nekik, szívesen vállalna gyerekvigyázást, az ő 3 gyereke mellett még egyre simán tudna vigyázni. Egy másik ismerős anyuka meg pont keresett valami átmeneti helyet a kislányának, mert csak augusztustól veszik be bölcsibe, ő viszont azonnali kezdéssel talált munkát. Szóval összehoztam őket, még kiságyat is adtunk kölcsön, úgyhogy tök jól sült el.

Most mennem kell, mosogatás, főzés vár rám.

Pusz mindenkinek, és bocsi, ha valakit mégis sikerült kifelejtenem!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Rita! Te kimaradtál! Bocsi!

Figyelj csak! Hol is van a nyaralótok? Csak mert most úgy néz ki, egy barátnőmékkel mennénk nyaralni, de ő Balatonlellére akar nagyon menni, mert ott kiépítették homokosra a partot. Meg ők is üdülési csekkesek, az meg sajna, névre szól... Hallottam már, hogy lehet vele valahogy bizniszelni, de még nem tudom a fortélyokat.

Esetleg valaki tudja? :oops: :wink: Vagy egy jó kis házat tudtok Lellén?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Csajok!

Tali helyszín ügyben nyomozok!

http://www.marczi.hu

Szóval ha nem kell, hogy legyen sok játék (viszünk mi magunknak), akkor egy ilyen terem is jó lenne, nem?

Eldugulok, irány vissza a konyha!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Helló!

Ma én is vigyáztam egy kislányra, 3 lesz, Noi ari volt, nem volt irigy. Igaz, kb. 3-4 óra múlva már jött is az anyja.

Gabella: Lehet, Rita el van suliilag havazva, segítek. Széplakon van a nyaraló, ami kb. fél óra kocsikázás Lelletől. (nagyon kb., lehet csak negyed....). Mert mi is átmentünk arra a strandra, nagyon jó!!!! És mi is gondolkodunk Lellébe, de üdülésit használnánk mi is. Gondoltam egye fene, legyen 4 csillag, aztán 1 évig semmi....Erre nincs is 4 csillagos, csak 3. Igaz, az se rossz, de akkor inkább már külön Ritáéknál, aztán kocsikázás. Meg ott is van strand ami tök jó, csak épp nem "kikotort". De játszó van rajta. Kár, hogy messze laksz, nekünk is szerezhetnél szittert!!! Tali helyszín szerintem jó, de biztos még változik addigra....játékokat vihetünk persze, úgyis a másé a szebb....

Vicky: Ja, Máté se mindig alszik az oviba. Nem nagy gáz, de múltkor énekelt hangosan....Ügyi az urad! Nem akartok mellékkeresetet? Miénk meg állítható, és akkor nagy koráig jó!

Pil.-nek írok sms-t, reméljük ha szorítunk mi is, az is segít!

Nancsa: Sztrapacska, már értem, én is bírom!

Ja, Gabella, megint: Lehet piros kis tavaszi pulcsi, gondolom kb. egy méret lehet Mesivel! De lehet mellény is, mindegy, csak piros legyen (mindig rózsaszínben van, meg pink-ben van...)

Mentem.

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Colett! Okés, akkor kerítek piros fonalat. A narancsot azért kérdeztem, mert olyan konkrétan van. :)

Köszi hogy írtál Rita helyett, már ez is jó infó!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Most beszéltem Pillel. Az eddigi vizsgálatok (szív, has, koponya uh) eredménye mind negatív. Szóval eddig minden oké. Még délután beszél a dokival, hogy akkor mi lehet a baj. Reméljük hamar kiderítik és már jöhetnek is haza. Drukkoljatok nekik!

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Era! Küldtem privit!

Colett! Fú, nagyon szép piros fonalat láttam, fejben már készül a kispulcsi, de egyelőre 5 évesre való poncsó-gyártás következik. Aztán ti jöttök, aztán Era Noijának egy horgolt nyári ruci, közbe majd még alakul, még lehet, Kinga csíkos pulcsesza is belefér.

A blogon láthatjátok az utolsó két hét termését...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Fúúú, nagyon be vagyok havazva, kis meló, heti 5 gyógytorna, iskolai nyilt napok, apa meg szakdolit ir és többet van beosztva mint eddog. Dőlök ágyba, mint a zsák-valami pörgetőt kell majd szednem, hogy birjam a tempót(ginzengre, ginkóra, galagonyára gondolok :wink: )

Pil! ÚÚÚÚÚ, sajnálom, jobbulást, bármi is a baja, lehet a hipotónia miatt is?Gyógypuszik!!!

Nancsa, sztapacska ügyben sajna, de hát ami bemegy annak ki is kell jöniie ugye! :wink:

Colett!!! Feltétlen ird meg kérlek, hogyan lehet észrevenni a kukacot, mik a tünetek, mkit csinál a ygerek, mit látsz Te. Hogy vetted észre??????????????

Viera! Boldpog névnapot Zoránnak!!!
Mi is gondban vagyunk a Benivel, mert a Bencés rendi hivatalos Bencét választottuk, ami ugye márc 21 és Benedekként fut, Ákos meg most volt febr 27, de azt nem tartjuk! Csuda jó könyveket vettem neki, majd mutatom!

Oltást tegnap megkaptuk, 12 kig az úr(hála a sok répának), de már az oltás reggelén folyt az orra, na mára köhög is, és non-stop szopik-meglátrjuk mi sül ki belőle. oltásnál ari volt, vittük az orvosoos táskát, szúrta magát-a doki el volt ájulva, fdőleg mikor ááá-val rendesen kinyitotta a száját-olyan kis okos! imádom. Anya helyett is apát mond, szóval én is apa vagyok, megzabálom!!!!!

A suliban szuper volt minfen nyilt nap, beültünk minden órára, őrület miket vesznek és nagyon teteszett ahogy folyik egy óra. Sokat röhögnek,szeerepjátékoznak, nagyon jól esik, hogy nagyon jól érzi magát Blani a suliban!!!!!!!!!!!!!Nagyon jók a tanitónénik!
Megyek mert áznak a kádban és ki kéne jönniük.
Ja, Beni fenekét kikezdte valami, vagy a házitej, vagy a házitúró, én hülye egy nap adtam mindkettőt, most gyógyulunk, aztán próbálkozom. De csajok évek óta nem ittam tejet rájöttem, mert a dobozos rájöttem nem is tej, ennek a piaci házinak forralás után oykan szine, illata, ize van-imádnivaló!!!!!A túró meg krémes, lágy, fúúú. Ja és 160 ft a tej, a túró kilója meg 980, olsóbb mint abóti!!!!!!!!!!!!

Gab! Fúú, de jó lehet a narancs! Próbáld majd ki a csikosat is, most láttam egy babán-állati volt: élénk narancs, pisztáciazöld, sárga ilyneek, olyan szép volt!!!!!!!!


És basszus egy dakát sem fogyok, útálom már ezt.
Most agykontrollal fogok fogyni, elképzelem, hogy vékony kárcsú vagyok, és amit jóizűen megeszek, nem rakódik le! SEGITSETEK!!!CSak annyit kérek mindenki vékony derekú csajsziként gondoljon rám,csinos popsi, combok narancsbőr nélkül, simán feszesen....
ha ti is mondjátok, hogy lefogyok, megcsinosodom, a kozmikus mittomén mi, meg a kollektiv tudat megcsinázza ám! Jó?
Kösziiii, pusziii :P :wink:

benianya
ákosbenianya
 
 


Köszönöm mindenkinek a választ! Akkor próbálkozunk...

Tényleg mindjárt szülünk,már csak 3-4 hét..:) Majd írok,hogyha van valami...

Szegény Andris tök hurutos, de egyből az lett, nem volt előtte száraz köhögés és ráadásul most szüleimnél vagyunk, úgyhogy asszem a saját régi gyerekorvosomhoz viszem holnap...Ti gyerekeitek nem hurutosak most? Gyógymód?...?

Mindenkit puszilok és bocs, hogy csak ilyen ritkán jövök...

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Hali.

Képzeljétek, ma Peti a bilibe pisilt! Kérte, hogy vetkőztessem (persze előtte volt peluscsere), ráült a bilire, mondtam neki, hogy mehet bele a pisi és a kaki, erőlködött, szellentett, és a végén belepisilt! :D

Holnap nagyon szidjatok!!!!!!!!!

Colett, remélem, Máté mielőbb megjavul. Ezzel a kukacossággal tényleg az a baj, hogy olyan ciki...de a lényeg, hogy voltatok dokinál, és kaptatok gyógyszert!

Viera, Zoránt Isten éltesse!!!

Kisviri, köszi az infot, kár, hogy nem jó hírrel jöttél.

Pil, remélem, van anyaszálló! Én annakidején még helyben is kaptam, hogy ne kelljen minden szopi előtt buszra szállni, vagy kocsiba ülni. Még ott is aludhattam volna, de akkor hazajöttem, de ebédet ugyanúgy kaptam, mint az ottalvós anyukák.

Gab, jaj, gyógymanókat ismét útnak indítom.
Ágyügyben egyetértek veled. Mondjuk én utálom az emeletes ágyakat...és mivel addíg, míg ketteske megérkezik, nagy valószínűséggel kiköltözünk (á, nem másik házba, csak a nagyobb szobába), hely is lesz a két külön fekvőhelynek.
Kis ügyes közvetítő vagy!

Vicky, ügyes a férjed. Nálunk a tatám az asztalos, de két napja kiderült, hogy az új kolléganőm férje kimondottan ágykészítéssel foglalkozik, és szerintem nem is dolgozik drágán, egy leesésgátlós ágy ágyneműtartó nélkül (autósra, Barbie-sra, stb. festve) 40000 Ft.

Bénianyu, fekete tea! Hosszan hat.
Beni nagyon kis ügyes volt...számomra nagyon érdekes, hogy Beninél a Benit tartjátok, akkor miért nem lett Bence Ákos??? Az én csekély értelmem jobban beveszi azt, hogy valakinek az első neve az "igazi".
Nálunk holnap viszi öcsém Petit szurira, tegnap elhoztam az egyik gyógyszertárból az utolsó vakcinát, az is kiderült, hogy a kullancs elleni oltás kikerült a TB támogatott gyógyszerek köréből, így többet fizettem...plusz a beadási díj, így ki is jövök 4180 Ft-ból. :o
Anyuka kérem, szerintem maga már most csinos és jófenekű!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Mivel is kezdjem, olyan sokat írtatok.

Colett:
Szerintem meg nem ciki a giliszta. Nekem is volt ovis koromban, emlékszem mintát vettek és elküldték vizsgálatra. Szerintem ez benne van a pakliban ugyanúgy, mint a tetű, vagy akármi.

Vicky:
Állati jó Bálint ágya. Noéminek is hasonló lesz, csak kicsit veszélyesebb fajtából. Magasabb lesz egy kicsit, de bukórács lesz rajta. Majd nyáron vezetem be. Addig is azzal kéne kezdenünk, hogy újra kiszedjük a rácsokat a kiságyból. Egyszer már próbálkoztunk, de hát alvás helyett elcsavargott a művésznő.

Pil:
Nagyon-nagyon drukkkkkk!!!!!!!!!!!
Remélem hamar hazajöttök. Hál'istennek, hogy ennyi minden negatív lett. Jaj, mindig van valami ezekkel a csemetékkel.
Puszi a pocijára Peti babának.

Benia:
Köszi a köszöntést. A húgom kisfia is Benedek. Bencét nem akartak, mert kicsinek nagyon ari név, de felnőttként már nem annyira. A Benedek pedig elég komolyan hangzik. Hátha még valami vezető beosztásban is lesznek... :D

Majd még megyek visszafelé, olvasok, hogyha valakit kihagytam....

Képzeljétek: kettőkor már függönyt mostam, raktam fel. Készen vagyunk a házzal, de a sötétítőket még most vittem tisztítóba, ha azok is fent lesznek, akkor teszek fel képet. nagyon szépek lettünk. Mármint házilag.
Másik: végre senki idegen nem volt a házban, hát hozzáfogtam vasalni, mert eddig még hozzá sem fértem, minden le volt fóliázva. Mindig csak azt vasaltam, amibe a Zorán oviba ment, meg apának legyen ruhája. Én itthon a koszban elvoltam egy melegítőben is.
Na, szóval már vasaltam, szzépen haladtam, egyszercsak kigyulladt a vasaló a kezemben. Szabályosan elkezdett lángolni ott, ahol a zsinór becsatlakozik a vasalóba. Nem tudom miért. Még csak víz sem érte, mert nem volt benne víz. Igaz, hogy gőzölős, de már rég elromlott a gőzölője, szóval nem értem. :shock:
EGyszerűen nem tudtam vele mit csinálni, csak fújkáltam. Van a helyiségben egy mosdókagyló, de nem tudtam vele odaszaladni, egyrészt azért, mert olyan vasalódeszkám van, amiben bele kell dugni a vasalót és a vasalódeszkának is van egy konnektorja, az meg a konnektorba (szép fogalmazás). Szóval ki kell volna húznom a deszkából a vasaló konnektorját, de ahhoz le kellett volna tennem a vasalót, na, akkor tuti leég az egész helyiség ruhástól, mindenestől.
A másik, hogy ahogy mozgattam a vasalót lobogott a láng, hát hogy a fenébe mertem volna vele futkosni. Szóval fújkáltam és a végén mikor már alig bírtam tüdővel, elaludt. Hát a folyosó bűzlött rendesen.
Van egy úti vasalónk, ami akkora, mint a Noémi cipője kb., azzal vasaltam ágyneműt... :roll: gondolhatjátok milyen élvezet volt.
A többi ruha, amit már nem győztem, mert a mosógép és a szárító is teli volt ruhákkal, (tényleg úgy örültem, hogy mindent kimosok, kivasalok, hogy csak úgy pakoltam a ruhákat a mosógépbe folyamatosan) most a ház összes létező radiátorán szárad szépen kisímítva. Vasalódnak.

Kismamik? Hogy vagytok??
Sok pocirugdosást kívánok nektek.

Na, végül Mindenkinek köszönöm a Zorán-köszöntést!!

Egy kérdés azért a végére: ismeri valaki a Flavom Kids lekvárt? Ha igen, tapasztalat??
Most akarok rendelni, hátha Noémi nem lenne ennyire beteges, de rohadt drága. Három üveg 33 rongy. Naponta egy kiskanál kell belőle reggel. De ugye akkor már Zorán is fogja enni. Szóval olyan, mintha másfél üveggel vennék 33.000.-Ft-ért.
És mi van, ha nem szeretik. Akkor fogok agyvérzést kapni. De tényleg valamit ki kell most már találni Nonónak, mert ez nem állapot, hogy állandóan beteg.
Most úgy néz ki a popója a sok hasmenéstől, hogy ilyen talán még soha nem volt. Semmfiéle kence nem segít.

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Itt vok! :wink:

Viera
Bár én voltam itt,de sokkolt ami Pilékkel történt,így átsiklottam Zorán névnapja felett!
Bocsi! :oops:
Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Kép
Vendég
 


Pil!

Nagyon-nagyn remélem,hogy sikerül ott maradnod a kórházban Peti babával!Azt is remélem,h. semmi komoly baj nincs!
Kép Kép Kép
Vendég
 


Írjatok nekem a taliról!
:arrow: hogy szokott lenni?
:arrow: apák is mennek?
Stb.


Viera
Várjuk a képeket! :lol:

Gabella
Mesélek,mesélek!
Csak most olyan nyomi vagyok!4 napja fáj a fejem! :roll:
Nem vagyok toppon!
Meg nem is történt semmi!Asszem! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nem mondjátok, hogy egész nap nem járt itt senki???????????????

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Helló!

Mi ez a pangás? Jelentem már nincs kukac, legalábbis Máté szerint.

Viera: Ez a vasalós dolog elég para lehetett. Én sajna nem vasalok, eléggé kakivá ment a deszkánk, venni lusta vagyok, így van mire fognom....Szerintem kockáztasd meg a Flavom-ot.

Alziza: Utolsó talin ott voltak az apák is, bár nem mindenkié. Azért ők is elvoltak, főleg ha kedves anyuka bájcsevegni akart mint én ugye, és akkor uram kapóra jött...Fejfájás nem lehet fronttól?

Benianya: Már rég mondta, hogy viszket a popsija, de mivel nem mindig nem gondoltam kukacra. Aztán kakija nem "mozgott", de mivel sokszor mondta, hogy csikiz, meg, hogy viszket, kaptunk Vermoxot (vau-vau). Én nem vártam meg míg elvszik megvizsgálni a kakit, gondolom bele telt volna pár napba, és már éjszaka is ébredt a viszketéstől.

Pesze nem találom Pil. számát, ha valakinek megvan írja már meg privibe! Köszike!

Többiek, életjel!!!!!!

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Gabella: Én is kérek ilyen rucit, kettőt is, csak valami színesebbet! Lehet sárga, vagy iskolaköpeny kék (az a trendi szín ugye...) Légyszi-légyszi! :lol:

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Nekifutok újra! Írtam egy érdeklődő levelet a Marczibányi műv. központnak teremmel kapcsolatban, eleve úgy kérdeztem, hogy mint a múltkor, gyerekestül-apástul-anyástul-tesóstul olyan 40-50-en lennénk, és ezt a választ kaptam:

[quote]A írta: terem, melyben a találkozót meg lehetne tartani az Újklub termünk. 12.000 Ft/óra az ára (áfamentes). Közvetlenül kapcsolódik egy belső játszótérhez.
Az időpontot kellene egyezteni, mivel elég kevés a szabad kapacitásunk.


Szóval ha nektek is jó a hely, már csak idő ügyében kéne nyilatkozni, na meg létszám ügyben is! Mondjuk 5 órára kérnénk, az már 60 ezer, és az azért elég sok... Nem?

Bocsi, hót fáradt vagyok, keveset aludtam, közben álmodtam hülyeségeket, aztán futottam reggel a buszhoz, de 200 m-t szó szerint! 10 éve nem futottam ennyit, aztán súlyt cipeltem, városközpontból vasútállomásig olyan 2 km-en át olyan 8 kiló csomagot. Még jó, hogy Mesi itthon volt a nagynénémmel... Szóval most a lábaimban meg a derekamban izomláz van, a torkom fáj a bekapkodott hideg levegő miatt, meg totál álmos is vagyok. Tehát reagálni több dologra most képtelen lennék.

Fú, ez a hét a negatív rekordom! Jövő héten aktívabb leszek, remélem!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Colett! El ne tűnj! Mutatok színeket, milyen fonalam van itthon per-pill...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gab!
Privi ment.
Ne haragudjatok, de a hosszú i betüt és most látom, hogy a hosszú ü betüt nem irja a gépem. Fene sem tudja miért. Már másodjára csinálja ezt velem :evil:

Erika

Kép
viera
 
 


Szóval!

Van sok narancs, vagy inkább élénk barack, bézs, napsárga, kevés zöld (kicsit türkiz), sötétkék, pici fehér, pici világoskék, még kevesebb bolyhos világoskék, kis melírozott piros-narancs-citromsárga, meg szürke. Ma terveztem venni a poncsóhoz lilát meg vanilia színt.

Kép:
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Igeeen, figyelek! Mért van ilyen hideg????

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Narancsra, és türkizre szavazok, lehet? Vagy ne politizáljak (narancs :lol: )

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Narancs és türkiz együtt? Hm! Tényleg jó élénk! Milyen mintával? Csíkosan? Szivecskésen? Vagy hogy?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Fú, Gab, de gyönyörű az a cirkalmas élénk, halvány narancs és talán bordó szinváltós fonal!!!!!!!Nekem az is tetezsik, kár hogy abból kevés van, az talán egy sapira elég csak. De olyan szép!

benianya
ákosbenianya
 
 


Sapira se elég már sajna, abból egy hajpánt lesz még Meminek e mellé:
Kép

Colett! Vagy egy narancsos ruci meg egy türkizes? (Utóbbiból már nem jön ki egy egész ruha, esetleg csak a bézzsel kombinálva...)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Fúúú, de gyönyörűűűűű!!!!!Nagyon jó! És milyne érdekes, hogy valahogy szabályosnak tűnik avéletlen minta, mintha oldalra mutató szögek, sulis anyukák relációs jelesnek is hivhatják! Nagyon ügyi vagy!!!!!
Nem mutatkozik igény(-vagy nem szeretsz olyat csinálni, nehezebb?), a kardigánokra? Én Benin a gombos, vagy cipzáros kötöttet szeretem, sokkal könnyebb ráadni, és én magam is a gombos vagy cipzáras kötött pulcsikat szeretem. Benevezhetnék egy fekete kötött hosszú kardigánkabátra?

Ex! Hát a gy hang után nem jó a B,hangzásilag ezért lett Á. És szerettem volna ha ugyanaz a monogrammjuk: N.A. B. Hát ugye Á lett. De pont azért amit Viera is irt, hogy nem biztos, hogy vezető pozicióban felnőtt férfiként szereti a Bencét, ezért nem húztuk alá egyiket sem, mindkét nevét használjuk, én gyakran ÁkosBencének hivom, ahogy Blanit is annabalankának, hogy mindketten majd felnőttként dönthessenek, ne vegyük el tőlük a döntés lehetőségét. Az csak a véletlen műve, hogy mindkettejüknek a 2. nevét szeretjük jobban, de ettől ők még lehet hogy az elsőt fogják használni, szeretni. :wink:

benianya
ákosbenianya
 
 


Hali!

Nem mondjátok, hogy ma ennyira haldoklott a topik :?: :!: :roll:
Nem is nagyon tudok mit írni így.
Ez a cirmos pulcsi nekem is nagyon tetszik.
Jaj Gabi! Nagyon sok dolgod lesz még velem. Holnap lefotózom azt a ruhát, amit mondtam, hogy igazából strandruha lenne. Nekem van kettő, azt fogom lefényképezni. Olyasmi kellene Noéminek.
De az tényleg pillanatok alatt megvan és egyszínű.

Benia:
Kardigánt én is jobban szeretem, akár gombos, akár zippzáros. Sokkal praktikusabb. Egyébként Gabi által kötött gyönyörű pulcsin kívül nincs is más Noéminek, csak kardigánja. Belebújós kötött nincs.
De ezt a rózsaszínt meg annyira féltem és annyira sajnálom ráadni, hogy csak na... Főleg kabát alá. Úgysem látják, hogy milyen gyönyörű, na még másfél hónap és mindenki látja, hogy milyen egyedi pulcsink van. Ja, meg majd a kisrucink. Azt is már nagyon várom.

Na, ezt nem csak neked írtam, hanem úgy általánosságban.
Annyira senki nem írt ma, hogy nem tom mit írjak.
Ja, vettem Flavon Kids-et és Flavon Max-ot is magamnak és apának. Fini és remélem tényleg jó hatással lesz Noémire. Zoránnak nem nagyon ízlik, picit savanykás, de mégis édes lekvár. neki nem is annyira akarom adni, ő elég erős immunrendszerű hál'isten (kopp 3x), de Noéminek mostmár muszáj valamit kitalálnom.
ERről mindenki jót írt. A családban is van aki eszi és évek óta nem beteg. Várom a hatását.

Ha senki sem jár már erre ma, akkor mindenkinek

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok

Van egy hely ahol elvileg lehet tali!
Én is csak úgy találtam! :)
http://www.mazsolajatszohaz.hu

Gabella?
szerinted?
Árat nem tudok csak azt,h. zsúr 3 órás és 20.000 Ft
Vendég
 


Viera: az én Andrisom popója is nagyon csúnya tud lenni, ha sokat kakil! Sebek is vannak olyankor rajta és nekem a dm-es Balea körömvirágkrém segített (Melkfett van ráírva)

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Helló!

Esélyem nincs visszaolvasni, volt egy kis tech málőr a gépekkel.

Pil!

Remélem minden rendben lesz.

Megvolt a 18 hetes genetikai uh, úgy néz ki minden rendben van. Itt a lurkó:
http://gallery.kovacs-telekes.org/v/csalad/2008/02/

én meg imígyen festek:
Kép

Lassan kezd a terhességi kor, meg a hasam mérete szinkronban lenni egymással. :twisted:

Gab!

Ne feledd, nekünk maradék fonalakból lesz vidám csíkos pulcsi vagy valami, tehát nem elkötögetni a maradékokat! :lol: :lol: :lol: Csak egy hajgumi, meg csak egy hajpánt... na jó csak vicceltem. 8)

tjuca
 
 


Halihó!

Benianya! Én azért vagyok a pulcsik híve, mert nálunk a gyerekek nem tolerálják a gombos, cipzáros cuccokat. Amúgy csak picivel bonyolultabb megcsinálni, de már az öcsémmel kezdve úgy ment, hogy ha cipzáros volt rajta, levetette. Lackó dettó. Még most is, ha olyanban viszem oviba, a kabát után azt is vetné lefele. Mesi is leveti. Ezért inkább pulcsi. Vannak kardigánjai, melegítőfelső szerűségek, de alig-alig használjuk, mert úgyis leveti. Majd mikor kabát helyett az is elég lesz, akkor előkerülnek.

Neked nagy kabátot bocsi, de nem vállalok, csak gyerkőc cuccokat, mert ezzel se igazán haladok. Most lehet, majd besegít a nagynéném a kötésbe, hogy minden igényt kielégíthessek. Aztán majd cenzúrázok, ha nem igazán tetszik, akkor majd megy a teszveszre, nektek inkább én szeretnék gyártani. :wink:

Era! Várom a képet, hogy milyen strandruhát gondoltál, bár már én is nézgelődtem, és annyira jók vannak!!!!!!!!!!!!

Juca! Egyre több szín gyűlik, nagyon király lesz Kinga vidám szerencse-pulcsija! :wink: Csini vagy, kár, hogy az arcod nem látszik, de ketteske is nagyon kis helyes! Jaj, de jó lenne kismamának lenni!!!!!!!!!!!!!!!

Bocsesz, ébred Meském, megyek is! Pusszantás!

Még egy viszonylag friss fotó:
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella: Andris is ugyanezt szokta csinálni, mint Meske!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sziasztok!

Itt olyan gyönyörű idő van! Remélem délutánig megmarad és bölcsi után csavaroghatunk egy nagyot! :D

Vicky: Nagyon ügyes a férjed, szuper az ágy! :)

Ex: Gratula a bilizéshez! :P Vizsgád hogy sikerült?

Viera: Nem semmi a vasalós sztorid! Én biztos bepánikoltam volna egy kicsit! Miért vacakoltál a mini vasalóval? Én ezek után hagytam volna a francba az egészet. :wink: Remélem beválik a lekvár és végre kilábaltok ebből a beteges időszakból. :)

Gabella: Gyönyörűeket kötöttél!!! Noémi ruhája nagyin tuti, ez a cirkás pulcsi pedig irtó vidám! Nagyon huncut Mesi! :D

Tjuca: Csini a pocid és a lakója is! :)

Húú mennyi smiling smiley! Le sem tagadhatom hogy jó a kedvem! :wink: :P


nancsa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?