Új privát üzeneted érkezett!

Niki :( Gyógyuljatok meg hamar!

Jaimee, az előző képen nem van kiengedve a hajad?! Omlik valami a válladra... :oops: Réka elég jó súlyban van :D Szép ez a jány, nah :lol:
Hehe...reklamálni én se szívesen, de párom nem szívbajoskodik :lol: Hát nekem se 6,5 évnek tűnik a mi együttlétünk :roll:

Judit, bár még mecce vagyunk az ovitól, én szívesen olvastalak :) Meg döbbeneteződtem is...hát bennem anno nem hagyott lelki sebeket, hogy adott időben, együtt leültették az egész bandát enni :)

Fanna, nálam előfordulnak ilyen gondolatok :wink: Tettekre is beváltom, ha adódik rá alkalom: 17 éves vótam, amikor elkapott egy fajin influjenza, a hőmérőnk szerint 40 fokos lázzal (valszeg annyi azé nem volt), élni is alig bírtam, de amikor be kellett menni az ügyeletre, le kellett borotválnom a lábamat :mrgreen: Félúton a művelet közben összeestem, de Anyukámnak muszáj volt befejeznie, mer addig tapodtat se. Levetkőznöm persze nem kellett a kórházban...
Izé...tudod küldeni azt a mélt? :oops:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Katlina, jobbulást Robikának! Akkor a láz már nem tért vissza?
Jók a vonalzók! :)

Niki, nektek is! Jól kifogtatok most akkor sok kellemetlen betegséget, remélem mielőbb mindenki kilábal belőle!

Szilbee, ti is taxiztok még???

Anna, neked is fejfájósmentességet kérnék... ha rajtam múlna...
Semmilyen gyogyó nem segít? Vagy az időjárás az oka?
Néha eszement dolgok jutnak az eszedbe, de van alapja, az tuti... :)

Erika, édes Réka baba, tetszik a frizkója, nagyon belevaló csaj!
Téged is láthattunk végre!!!! :) Most már lehet esélyem van arra, hogy megismerjelek az utcán is!

Judit, miért vártok fél évet?? ÉS akkor tuti a kistesó???

Eltűntek, Betti, Kata, Márti, és sok-sok többiek!!!
Merre?????

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Judit, télleg, gratu a harmadik baba gondolathoz! :lol:

Fanna, fejfájás :(

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

 
 

Jah, Dorka, oké, majd a jövőhéten :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin: Addig volt kiengedve, míg tudtam, hogy nem leszek a képen. :D

Influenzához miért kellett lábborotválás? :D :D :D Nőgyógyinál, urológusnál logikus...

Dorka: Az iwiw-en eddig is láthattál volna ám! :wink:

Judit: Ja tényleg, gratula a 3. gondolatbanbabához!! :D
jaimee1
 
 


KAtlina!

19nap? Húúha! De izgi! :D
Ja és gyógyúljatok!

Fanna!
:mrgreen: Mik jutnak neked eszedbe?
Amikor erre sor kerül (90-100 évesen) szerintem senkit nem fog ez érdekelni. :D

BAlwin!

Micsoda történet? Igazi nő vagy! :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Jaimee, natessék, akkor ezt elbuktam :D
Há mittuttamén, micsinálnak velem az ügyeleten :wink:

Kati, az egyik unokatesóm asszem ezt is űberelte :) Szülni mentek a kórhába, és útközben kapta le a lábszárszőrét, víz, b.hab nélkül, csak az eldobható borotvával :shock: Az ennek következtében kialakuló piros pöttyök már nem zavarták :wink: Ilyen család ez :mrgreen:

Nah, elfáradtam, elteszem magam...
Jóccak

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

Judit, Évi: köszi az infókat a vegyes csop-ról. HÁÁÁT...tényleg van előnye is, meg hátránya is...ez alapján én sem tudnám eldönteni, hogy melyik a több. Ilyen svédasztalos reggeliről nem is hallottam még :shock: Na meg ezek a felmérők... :?: megkérdem már anyumat, náluk is van-e ilyen, én ugyan nem tudok róla...

Judit, 3. gyerkőc? De szupi!!!Kisfiút szeretnétek? :wink:

Dorka, jó kikapcsolódást a mai napra, és jó vásárlást!

Niki, jobbulást az egész családnak...sajnálom, hogy megint nem tudtatok elmenni. :cry:

Szilbee, te még mindig nagyon szűkszavú vagy! Mizu a srácokkal?

Csajok, a szomszédom, Kati felhozott nekem egy komplett turkálónyi ruhát, ami az ő kislányáé volt. Jó álllapotú nacik, felsők, kiskabátok, stb. 1-2-2,5 évesre való, csajszis ruhák. Érdekel valakit? Turizósok? Akit érdekel, szóljon, és összehozunk egy talit, ahol meg lehet nézni őket!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Sziasztok!

Szilbee!
üdv néked, sé a reggeli kv-nak!
gyerkőcök? most már tessék beszámolni!

Jaj, köszönjük, bár ez még elméleti síkon műkszik. eddig nagyon tiltakoztam, mikor Misi szóba hozta, de most úgy érzem, megértem rá. Min. két év legyen Leti és a baba között, ezért a min. fél év. Mit szeretnénk? kisfiúsok vessenek meg, de mindketten lányt. Már hozzászoktunk. nem is tudom, mit kell egy kisfiúval csinálni, na persze gondolom uazt. de akkor is!

Szőrmentén...
most hoyg voltam nőgyógyinál, fürdéskor jutott eszembe, hoyg hoppá, szőrtelenítés. mivel volt egy jó 3/4 órám, hoyg be is érjek Szolnokra, Nikiéknél ledobjam Grétit, így húztam egy jó sötét térdzoknit! Nagyon büszke voltam magamra, hoyg ezt kitaláltam!

Judit!
Téynleg nőcis banda vagytok! Nincs időm megnézni! csak nem skorpiók? Ők a nő nők. na értitek....


Ditke!
Miylen márkák vannak benne? ha a nekem valók, én tutira megnézem!
Nem vagyok márkabuzi, de azokban tutira nem csalódok!

Jaj, Grétinek megjött az első babazsúrra a meghívója! Sztetek egy 6 éves kislánynak egy 500 db-os valamilyen hercegnős kirakó megfelelő? ha nem akkor tippeket sos. szombatra kell....

Szami!
Már itthon? mesélj!

Niki!
helyzet?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jó reggelt!

Jól vagyunk. Bár a mellem még nem az igazi, jó piros és Dorcsi is köhög még. De apa itthon van, sokat segít, úgyhogy nincs vészhelyzet.

Ovi: Eddig a vegyes csoportosat pártoltam, de most elgondolkodtatott, amit Évi írt. Ditke: Anyukád melyikben dolgozik?

Tegnap kihagytam Szabit és Fannit a felsorolásból, Ők is nagyon szépek.

Akkor lesz tali 15-én?

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jó reggelt!

Judit: Mi megértünk, mi is lányt szeretnénk másodjára is. :D 3. ügyben már nem is gondolkodunk, mert mire szóba kerülhetne, végérvényesen meg fogunk öregedni. A késői csalásalapítás hátránya. :cry:

Niki: Örülök, hogy jobb már a helyzet nálatok! :)
jaimee1
 
 


Judit: Ja, és irigyellek, amiért nálatok apa ilyen lelkes. Adhatna leckét nekem Apának....
jaimee1
 
 


Hal!

Judit! Meg tudom érteni!! :lol: Én is így vagyok vele... ha akarnánk harmadikat (de nem akarunk... még... vagy ki tudja... ) fiút szeretnék. Én is már megszoktam. Pedig előző terhességem alatt mennyire szerettem volna egy kislányt! :shock: :lol:

Köszi! Megvagyunk egyébként! Orszívás megy még mindig ezerrel... :roll:
Levente nekilátott vééééégre a beszédnek. Le se lehet lőni, annyit karattyol... mindent kommentál. Meg újabban játékokat kezdeményez, aztán így mindig le vagyok foglalva. :lol:
Dávid a kezeit bogarássza és oldalra nyúlva megfog tárgyakat... Persze bele telik pár percbe mire sikerül... mi meg gúvvadt szemekkel szurkolunk neki... :lol:

Niki! Nem tudtam nagyon követni a topik eseményeit! Miért fáj a melled??

Bocsi Mindenkitől hogy nem ragáltam még a hsz-okra, de most próbálom felvenni a fonalat.. :oops:

Mennem is kell! Levente vár..
szilbee
 
 


Niki!
persze, hoyg lesz, csak azt kellene tudni, hoyg ki mikor szeretne jönni, mert a Kolompos ugye 11-12-ig van. én Letivel biztos nem megyek, majd a következőre. de gondolom sok baba akkor alszik, köztük mi is, szóval..... mindenkire rábízom, hogyan tud jönni, mi ráérünk oylan 1/2 11-től másnap hajnalig :wink:

Szilbee!
Hát, ez a le sem lehet lőni.... Gréti is lyukat beszél a hasamba!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judi!

Hátezmeg!!!!!!!!!! SZOMBATON elküldtem a w-sre!!!!!!!!!!!!! Nem mondodkomolyan hg nemkaptad meg????????

fanna3
 
 


Ruhák: leginkább magyar gyártóktól, első kézből való darabok. Bár van köztük néhány turis is.

Niki, anyukám nem Szolnokon dolgozik. (Tápiószentmártonban :) )
Anyukád is pedagógus, jól emlékszem? Ő hol is dolgozik?

Szilbee, tessék felvenni a fonalat, hiányoztál!Gratula Leventének, de jó!!!Egyik ismink is mesélte, hogy mikor a gyerkőc megindult beszédben, egész nap nem tudtak a felnőttek fontos dolgokat megbeszélni, mert a gyerkőc állandóan közbeszólt :lol:

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szió!

Most olv.tam végig...

Szilbee Hal! :mrgreen: ez király! A kedved azé még nem a régi.... :(

Judit! Ugyi ugyi....ez nekem nem jutott volna...bár már nem vagyok terhes és vizes sem...szal lehetne zoknizni....
Sztem kirakó megfelelő!

Judit!
Hát nem csalódtam benned!!!!!!!!!! :mrgreen: :roll:
Ez akkor az a kaliber amikor én mikor indult a szülés zuhanyozás után kivasaltam éjjel a hajam..... :shock: (PACSIT!!!)

Dorka!
Fáj a fene enné meg...most mán minden nap bogyót kapkodok...

Jaimee!
...... :roll: akkor ez jó....mert lehet alapul venni...hg nem mérvadó amit a kedves ismerősök mondanak .... :D
És úgy gondolom hg rövid a karunk....tegnap is egyf. rugdostam az újat is..... :lol: Öregek????......áhhhhh......tapasztalt, megfontolt.... :wink:

Lehet gáz lesz a szgéppel...az előbb leültem be volt már kapcsolva....újraindult...kattogott....meg vmi súlyos hibát emleget amit elraktározott magának.... :? f.sza lenne ha elromlana...vagy egyelőre csak fenyegetőzik?....

fanna3
 
 


Ditke! Köszi! :oops: :mrgreen:

Anna! Ennyire átjön?? :shock: :oops:

Nem"tom mitől vok ilyen kedvetlen... de mondjuk ez csak akkor jellemző, mikor nem csemetézek. A fene tudja.. egyszer majdcsak elmúlik. MEg folyton álmos vok!!!! Biztos nosztalgiázik a szervezetem. 1 év és pár hete estem "teherbe".... :mrgreen: Ilyenkor már teszteltem tavaly egy halovány csíkot!!! :lol:
szilbee
 
 


sziasztok.
olyan ramaty idő van erre fele. Gondolom Szolnokon és kötrnyékén sincs jobb.

Szilbee! Álmosságról jut eszembe: Vasad hogy áll? nem lehet alacsony? Csak egy kósza gondolat.

Kéne kotyvasztani valami kaját, de nincs ihletem hozzá.

Bébiüvegemből van sok. Mire lehetne azt hasznosan felhasználni? Vajon lehet rá kapni jó fedőt, mert az eredetit ha leszedem, akkor utána már nem tudom rendesen visszazárni. Pedig lekváros üvegnek jó lenne. Valaki használta már?
Vagy dobjam ki, semmire sem jó?

képzeljétek, most hallottam, lesz "sókabinunk" Önkormányzat ráadta az "áment" . A hely adott, ők finanszírozzák. Már nagyon várom. azt mondták, nagyon egészséges, jó dolog. Hallotttatok róla? Ígéret szerint, elérhető áron akarják, majd biztosítani mindenkinek. Hát majd meglátjuk, mennyi lesz az az elérhető ár.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Hát az bizony lehet! Bár nekem gyerekkorom óta alacsony a vasam, de legjobb esetben is az alsó határértéken van... :? Kivéve azt a bizonyos 2X9 hónapot, amikor terhes voltam... akkor megtáltosodott a vasraktáram! :lol:

Szedem még mindig az Elevitet, bár igaz, hogy néha .. na jó, gyakran elfelejtem! :oops: :roll:
szilbee
 
 


láttam tegnap egy jó játékot: Olyan volt mint a "kuki" (kukorica pehelyre gondoltam)

Csak mindenféle színű van benne. Nedves ruhán, meg kell görgetni, amitől ragad, és építeni lehet belőle, minden félét. Lehet formázni is. Dobozon láttam vonatot, fát, házat... amiket csináltak belőle. Jó kreativitás, képzelet kell hozzá. Ha kisebb gvyerek megeszi sem baj, mert nincs benne mérgező anyag. (legalábbis a boltban ezt mondták).
Azt már nem tudom, hogy a kész alkotmányt, szét lehet-e szedni, és újra lehet e belőle építeni, mert erre nem kérdeztem rá.

Talán egy 6 évesnek jó lehet. Vagy ők már kinőttek az ilyenből?
Persze ehhez ismerni kéne a gyermeket is, hogy mivel szeret játszani.
Gondolkodom további ötleten.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


hihihi egyszerre írtunk.

Hajhullás, körömtöredezés, étvágy, bőrszárasság, fáradékonyság... más egyéb tünet, ami vashiányra utal.

Bár szerintem ez auz idő is álmosít.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Ditke!

Ha marad akkor minket is érdekel a ruci. Ha van 86-92 es méret. :)

BBJudit!

Nőgyogyi!? Te nagyon lelkiismerets vagy! Én már 2 éve nem voltam rákszűrésen! Ilyet még nem csináltam! Lusta vagyok! :?

Fanna!

Ennyit fáj a fejed? Mondjuk nekem is gyakran. Nem sikerül rájönni, hoyg mitől lehet? AZ időjárásra végül is rálehet fogni mert amit mostanában művel :evil: Iszol eleget? Mán bocsi csak tudom milyen szar! :)

Erika!

Bár még nem voltam ilyen sóbarlangban de akitől hallottam meg amit olvastam róla az csak pozitív.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Erika! A hajhullás stimmmol... több van mostanában hajmosás után a kádban, mint a fejemen,,, :oops: :roll: :x

Dorka! Hogy sikerált a pesti kirucc?
szilbee
 
 


Elúszott a ma esti színház is. :(
Anyósom beteg lett, így lemondta a bébiszittelést, mást meg már nem tudtam ilyen rövid idő alatt szerezni.

Dorka egyébként sincs túl jól, megint felment a hője, nem lettem volna nyugodt a színházban. Remélem most már jobban lesz. Azt hittem, hogy láza már nem lesz.

Kata szerencsére jól van.

Bocs, hogy nem reagálok senkinek.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sóbarlang az jó!Úgy tudom hogy az asztmásoknak nagyon ajánlott!!

Niki!
Dorkának jobbulást!!


szami??


Fanna!!!!!!!!!!!!!!
Kérdeztem de bizti nem láttad mekkora kereke van a jjárgányotoknak??????


Íme a vőlegénykisérő ruci: Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Niki!
Ha közelebb lennénk, én elmentem volna szívesen!

A doki mit mond? Mi a baj? meg ez a hő....

Mit néztetek volna meg?

nekünk azt mondta a dokinő, hoyg Gréti már most (elmúlt)hétfőn mehet oviba, igazából addig azért nem, hoyg meglegyen a napi öt melegítés.... de én még nem engedem a héten. ott úgysem úgy fújják ki az orrukat, ahoyg kellene, és akkor én hiába melegítgetem itthon amit kimelegítek, másnap visszarakodik....

Katlina!
Nagyon szép ez a ruci! És én csak félve kérdezem a képen Te vagy? vagy a kísérő? :oops: :oops:

lányok ez a vashiány. Grétinek szinte születése óta a hüvelykujján repedezik a körme, hát a haja nem hullik, de nem is nő... na meg az étvágy. egyedül a fáradtság nem stimmol.... de nem akaom megszúratni! sztetek? csak kéne? írtatok egyszer valami, csak kisujj szúrásról... hogy/hol is lehet azt? a dokinő még nem mondta.... nála?

Sókamra
én úgy hallottam, minden felső/alsó légúti nyavalyára jó, még egy egyszerű dáthára is! ártani biztos nem árt!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 



Olga

Kép
juhaszolga
 
 


http://babacipo.liliputi.hu

Bocs, gyerek az ölemben.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Katlina!

Nagyon klassz ez a ruci. :) Tetszik!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Bbj!
Nem én vagyok a képen hanem Robi unokatesólya ő lesz a kisérő

Dorka tudja ezt az új szúrásos dolgot habár nekünk normál vérképből nézték,vagyis ampulla vért vettek,de nekünk akkor mst is néztek!
Ha a szeme alatt karikás az is azt jelenti így mondják az okosak,meg ha nagyon hóka
Szerintem azért érdemes lenne megnézetni

Kép

Kép
katlina
 
 


Szió!

Kati!
Nem tom.. :? fáj fáj...arra is gondoltam hg esetleg dupla frontérzékeny lennék...nem nagyon akarok orvoshoz járkálni.....pedig a múltkor vagy 1 hónapja tiszta kék zöld voltam...minden apró ütés meglátszott rajtam...de most szedek rá rutascorbint..lehet nekem is kéne egy vérkép....na hátha múlik...

Katlina!
De láttam csak úgy értelmeztem hg mondtad hg neked a kicsi kerekes nem jó....ennek olyan normális kereke van...kicsit kissebb mint a Bergon...de nem az az apró....A ruci nagyon szép!

A gépem fagyogat :twisted: :twisted: lehet hg egyszer majd csak eltünök...akkor majd szerelőnél lesz.... :?

Szilbee!
A kedvem nekem sem olyan .....mondjuk én most a szülinap előtt asszem sokat nosztalgiázok hg milyenis volt a szülés meg a kórház...aztán ezért vagyok kicsit gyeszorább....

fanna3
 
 


Az jó,ha normál kerékkel rendelkezik,mert aprót nem akarok azzal nem tudok itt közlekedni :?

Kép

Kép
katlina
 
 


Hell :)

Gyors leszek...

Judit, utesóm bika, én meg szüzi (duplán; az aszcendensem is) :wink:

Fanna, kűttem egy harmadik mélcímet :oops: :D

Szilbee, derülj fel hamar, kellesz a bandának :lol:

Katlina, fajin a ruha! :D A tiédet meg nem győzzük kivárni :wink:

Aszta, Bogyóm az elébb először kapaszkodott fel térdelő állásba a járókában :shock: Nálunk ez nagy szó, mert a mászás nem nagyon érdekli :mrgreen: Az állás mán annál inkább...lehet ezért kezdett kapaszkodni felfelé :) Jah, meg kibújt az ötödik foga, és már látni a hatodikat :)

Dorka? Mijót vásároltál? :) Láttuk az ismerősödet meg a kislányát, nagyon cuki az a lányka, kis mosolygós :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk NST-n, meg uh-n is.

BPD: 88 mm
THQ: 104 mm
FL: 71 mm

NST-n megint ficánkolás, de most könnyebb volt befogni a kis ketyegőjét... IMÁDOM!!!
Ja és képzeljétek: 10-től csak fél 12-ig kellett várnom!!!!!!!!!!
Ja és megvettük az első csomag pelust + törlőkendőt! - még ezek hiányoztak. Meg még jó minőségű textilpelust körözök.

donkoaniko
 
 


Sziasztok!
Köszi az érdeklődést mindenkitől. Nekem sincs túl sok jókedvem mostanában, de azért minden nap olvastalak titeket.

Szakdoli most elég lassan halad, napközben semmi, ilyenkor meg már szinte semmi. Ma délután a Szerelmem 40 percet aludt....hát sírni tudtam volna, amikor meghallottam, hogy "anya gyeje".

Egyébként minden nap, amikor csak lehet délelőtt és délután is kint vagyunk... lapátolunk, ma meg Elinékkel játsziztunk például.

Minden képen mindenki nagyon cuki... ez csak természetes :lol:

Ditke: majd igyexem sűrűbben jönni.

Kné Erika: anyukám a bébiételes üvegekbe lekvárokat csinált és le tudta zárni rendesen a tetejét. Nem penészesedett be egy sem (eddig).

Szilbe: örülök, hogy neked is alakul a kedved. Levente gyógyulj meg!

Anikó: kicsit irigy vagyok... nemsoká hihetetlen érdekes lesz neked (nektek). :lol:

Olga: azért, mert nem írok, az ajánlat áll... teloszámom a tábliban...

Bbj: Milyen jó is, hogy nektek már a harmadik gyerkőcön jár az "eszetek" :oops: (én egyre jobban teszek le a babánkról, inkább most mennék vissza dolgozni, lehet, hogy mégsem nekem találták ki a többgyerekességet :( ) Grétinek jobbulást!

Fanna, Balwin Judit: jól szórakozom a nőcisségeteken, mikor mik nem jutnak eszetekbe :roll: :lol:

Niki: jobbulást Dorkának! Én úgy gondolom, hogy sokszor nem véletlenül történnek dolgok. Például ez a meg nem valósult telelés... Lehet, hogy még az volt a szerencsétek, hogy otthon maradtatok, mert ott történhetett volna veletek valami rosszabb... :roll:

Jaimee: sokáig nagyon izgultam miattatok, hogy minden ok legyen babóval, szopival, de most már megnyugodtam.... ügyes "kislyány" vagy :lol:

Katlina: nagyon trendi rucija lesz a kísérőnek, izgultok már? Vagy igazából élni sincs erőd... :? Robika is gyógyuljon meg végre!

Kati: olyan keveset írsz a lánykáidról...? :lol:

Évi: nagyon eltűntél... nem ér a másikba meg írogatni.... na jó, én még csak írni sem írok :oops:

Dorka: mi lett a budapesti körút eredménye? Apa kiborult? :wink:

Szamóca: hogy sikerült a pihi?

Úúúh, remélem, nem felejtettem ki senkit, ha mégis, bocsánat... :oops:
szolkata
 
 


Anikó: Én a Mayában vettem annó olcsón textil petyókat!
Ha nem vigyázol, legközelebb azonnal bejutsz NST-re! :D

Kata: Ügyes? Ezt miből szűrted le? :D

Hú, megyek, apa ferdén néz...................................azt mondja a ferde szeme: "Már megint Babanet????? :twisted: "
jaimee1
 
 


Jaimee: amiket írogatsz, abból gondolom... több tejed van, visszavittétek a mérleget...nem emléxem, de úgy érzékelem, nyugodtabbnak tűnsz :lol:

Betti: hopsz, hol vagy? Te vagy a kakukktoji!! ??

Más topicokból átvéve, kicsit ferdítve: A betegség monnyon le!
szolkata
 
 


ja, és az én uram még nincs is itthon...
szolkata
 
 


Judit!

Mindig tanul valami újjat az ember. Lehet, hogy olvastam már csak elsiklottam felette:
Mit, mivel, és hol melegítesz????
Azt leszűrtem hogy az orrváladék kiürülését akarod elősegíteni. Szóval mit is csinálsz, és hogyan???

Köszönöm.

Szép álmokat!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Kép

Levente ma ment bölcsibe. Remélem nem lesz anyahiánya... bizti nem... sokat voltunk együt és már egy picit meg is unt... vagyis vágyott már más társaságra is. :wink:

Az estem pocsék volt. NagyMukk az éjszaka közepén berongyolt az ágyunkba és úgy döntött, hogy ott alszik. Rövid úton visszateleportálta apja a saját ágyába. :lol: Szerintem alvajárt!!! egy mukkja nem volt hogy vissza kell menni. Aztán 30 percen belül Dévid kelt tejcsiért.. aztán a takony elkzedte zavarni, így orrszívás, majd egy újabb visszaaltatós szopi... mire ezekkel végeztem Levente trappolt rajtam, mert már reggelt lett időközben.... :shock: :lol:

Jön hozzánk ma délelőtt a védőnő, úgyhogy rendbevágom a lakást. :(
szilbee
 
 


Jó reggelt,


megjöttünk a tor-túrából! :) Szabika nagyon jól viselte a százezer boltot, ahová bementünk, és az utat szinte végigaludta felfelé is, meg "lefelé", hazafelé is. Nagy dolgokat nem vettünk, sok apróság, mint pl. játék szerszámkészlet Szabinak :shock: (apa vette, a munkavédelmi sapkát már leszavaztam), pólók, nyári ruhák, lepedők, termosz, ilyenek. MAgunknak semmi.. Ja de! Ebéd....
Viszont az előtte való éjjel.... :evil: Azt hittem nem megyünk sehová.
Iszonyatos ordítást csapott a drága, most tutira meg tudtuk állpaítani, hogy a foga!! Reggelre láttuk, hogy át is bújt az egyik metszőfoga, az volt a bűnös. De csak Nurphennel tudtuk elaltatni, a fájd.csillapító után kb. 20 perccel sikerült megnyugodnia.
Ma éjjel viszont nagyon jót aludt, 21-től 7.20-ig, semmi sírás, nyöszörgés, úgyhogy mind a hárman kipihentük az előző éjjelt.

Új produkció: direkte fintorog a kicsi!!! Pl. ha zoknit teszünk az orra alá (az övét), és közben fintorogva mondjuk, hogy juj de büdi.

Szilbee, nem jöttök el hozzánk Dáviddal? Tudod, babakocsi, ilyesmi van! Mi még nem is sétáltunk együtt!!!! NAaaaaaaaaaaaaaaaa....légyszi-légyszi-légyszi.....
Védnéni miért megy? Csak úgy? Jó pihenést azért.....
Kemény lehetett az éjjel.

Anikó, nagyon ügyes a lánykátok, ahogy nézem az adatokat, jó nagy baba, nem? Még semmi jel? (Még ne is legyen mondjuk!)

Kata, tessék felpörögni, olyan rosszkedvűs vagy te is!

Katlina, szép ez a ruci! Sajátja? VAgy kölcsönöztétek?
ÉS a tiedet mikor láthatjuk???????

Erika, mi fűszerek tárolására is használjuk az üvegeket. Idővel majd valami díszt is pingálunk rá...

Niki, jobban vagytok már???

Judit, a hemoglobint a gyerekorvos mérte, egy kis műszerkével. Pici szúrás a középső ujjon, és 1 perc múlva megvan aze redmény. Nem tudom, minden gyerekorvosnak van-e ilyen szettje. NAgy előny, mert a vérvételt el lehet vele kerülni.

Ditke, vasalnivaló kész? És erről jut eszembe: megfőztél-kitakarítottál-elmosogattál-bevásátroltál-főztél is?
Mert hiszen otthon vagy, te ráérsz, nem????
:wink:
Ezt kaptam meg nemrég én is..... :evil:Férfiak......... :evil:

Na, majd a többit később!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka! Hát délelőtt jön a védőnő, aztán a 12-es szopi után van egy nagyobb alvás... 2-3 órás. Azt nem jó babakocsiban csinálni, mert ott csak 30 percet alszik. Délután 15:30-16:00 körül szopi... aztán ha olyan az idő, irány Leventéért a bölcsibe... Szóval így elég sűrű lenne a mai nap. DE! Ha bölcsi után elszaladunk hozzátok Eddel meg Leventével együtt az jó?
Holnap meg beiktatnánk vmikorra (ha jó az idő) egy sétát délután... Majd úgy alakítom a dolgot, hogy reggel korábban szoptatok és akkor bölcsi előtt tudunk veletek krosszozni a Zagyvaparton!! mondjuk a gyaloghídnál talizhatnánk! ;)
szilbee
 
 


Jóreggelt :)

Nyah, pár sor, Mucikám még alszik :shock:

Dorka, legalább kompenzálva lett az a nyűgös éjszaka :wink: Ódejó, éttermes ebéd Apával :D Asztat mán mi is nagyon szeretnénk :roll:

Szilbee, alvajáró Levente?! :lol:

Fanna...ehehehehe...az egyenes haj nagyon fontos! :mrgreen: Télleg, akkor neked hullámosas-göndörös eredetileg? Meg akartam már mondani, hogy olyan jó sok hajad van!

Anikó, legalább így a vége felé jöhetnél gyakrabban :wink: Szeretünk izgulni a kismamáinkért :lol:
Én a tesco-ban vettem cseh textilpelust, elégedett vagyok :) Bár megítélésem szerint borsos vót az áruk...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hát ja!! Rendesen ledúrt a párnámról... :shock: :twisted: Aztán felhúzta a térdeit és aludt tovább! :shock: :lol: Én meg csak lestem ki a fejemből, hogy mostmegmivan!!! :shock: :shock: Van alvajáró a családban, úgyhogy jobb ha bezárom a konyhaajtót meg a lakásajtót... nehogy vmi hüleséget csináljom... mondjuk tegyen egy kört a háztömb körül egy szál pizsiben.. :roll:
szilbee
 
 


Szilbee, eddig extra nyűgik vagyunk... tegyük már át máskorra...
Oké?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Rendicsek!
Fogzás, ugye? :(
szilbee
 
 


Dorka! Kép
szilbee
 
 


Dorka! A doki szerint most olyan 3 kg körüli ( +/- 10 % ) a súlya, nem kicsi...Hát nem tom, nagy-e. Én a kezdetektől azt mondom, ha kicsi is, majd megnő idekint. De azért most már kív. vagyok. Mert ahogy utánaolvasgattam, sok babónak ilyenkor már 90vmennyi a bpd-je... Szóval tényleg nem tudom. Mert elvileg még ugye most is gyarapszik. Meg napok is számítanak. A terhesség elején voltam hibbant, h. nézegettem a neten, mikor mekkorának " kellene" lennie, de aztán "megvilágosodtam", h. minden baba más ütemben fejlődik.

Balwin! Tegnap óta van itthon netünk, úgyh. igyekszem... :D

Amúgy vessetek meg, de én minden babaholminak vhogy borsosnak találom az árát... Pedig nagyonsok mindent kaptunk, de az " apró dolgok " is iszonyat drágák. Vagy a mi zsebünk kicsi... :cry:

donkoaniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?