Új privát üzeneted érkezett!

Nadine
nekünk is Csöpi volt, amit összetörtem tegnap, pedig az nekem tetszett.
aztán tegnap férj vett Arianna nevűt, ez műanyagból van, viszont szélesebb kicsit a vége, így nem annyira fér bele az orrába mint a CSöpi.

na most elolvasom a többieket is, de előtte megvígasztalom síró gyermekemet

ANdi
psandi
 
 


Kangi
Szilárd detto, napközben másfél alvás. Éjszaka 12-05-ig nem szopizik, csak -na. Vizet adok neki, de nincs megelégedve vele. Megvárom, míg visszaalszik a kezembe, néha nagyon kell csititgatni, és beteszem az ágyba. Nem tom beválik-e, de már unok zombi lenni...
Viszont mostanában hajlandóságot mutat a fözikre.

Timici
Hát nem írigyellek nem alvás ügyben. Azért nálunk jobb a helyzet. Elalszik Szili az ágyban, ha ott vagyok vele, és szóvaltartom, simizem, stb... De néha csak szopival. Ezért úgy gondoltam, hogy bánja fene, aludjon mindig szopival el, mert nálunk ennyi az össz tejbevétel már. Kép És, hagy m enjen annyi tej bele, amennyi csak lehet. Kép

Zulu
Köszi, látod ezt nem tudtam (scs). Legközelebb tuti oda megyünk, a weboldanát is lecsekkoltam.Kép
Bocs, hogy már volt téma, de milyen tutyit érdemes szilinek venni télre? Mert Macnak nagyon pofás cipői vannak, teccenek! Kép

Kaska
szplutty Kép

Nadine
tündéri Zsani

Toffi
úszásKép

Virga
Igen, végre, úgy örülök. Kaptam is egy papírt, hogy megvan minden, és kezdik. Kép
Tényleg, akkor most Ti végül is jöttök oda lakni?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Zulu
Szili még nincs 8. Kép
De narancsbőre viszont igen!

Nadine
Nekünk Ariana van, ami szerintem jó, bár az egyik szívófej már el is tört. Hiába nem törékeny üveg... Lehet, hogy gyárilag volt selejtes.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Azúr,
Próbálj szilvalét inni. Nálunk bejött, naponta kakilt Roni. Most viszont (hétfő óta kap almát, azóta) nincs kaki, így én is iszom majd megint.

PIldi,
Így kezdi, aztán majd ébren is forgolódikKép

Toffi,
KépekKép
Látom még nektek is barátkozni kell az almával, pedig nekem is ízlikKép
Milyen a nyelvtanár? Kb. milyen szinten vagy (angol)? Mennyibe kerül? Jöhet mélben is. Én is gondolkodom rajta.
Rombi-ZsombiKép

Évi,
KépKép

Kaska,
Gratula a 3 hóhozKép
Roni sem evett soha annyit, amennyit a súlya és kora alapján kellett volna, mégis nagyon szépen fejlődött. Violával sem lesz semmi gond, csak nem nagyétkű. Próbálj nem aggódni, oké? Kép

Nadine,
Orrszívó: mienk üveg (talán Csöpi), porszívós, hatékony.

Myssnia, Kangi,
Éjszaka vizet adtok? Miben (cumisüveg, varázsitató...)?

Hozzátápi:
Mikor adjak új kaját, pl. krumplit? Ha megeszik egy egész almát (3. napon 1/3 almáig jutottunk)? Vagy akár naponta próbálkozzak mással, amíg nem találok olyat amit szeret?

Na, gyorsan végigolvastam.

Maci_2
maci_2
 
 


Maci2
Cumisüvegben. Szili iszik varázsitatóból is, de hatékonyabb a cumisüvegből, ezért tejet abból kapja. Most szeretném átvezetni, hogy csak itatóból igyon, kiváncsi leszek.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Maci_2,
gratula a kutyázáshoz! Úgy látszik, összebeszéltek MikivelKép.

Myssnia,
örülök, hogy tetszenek a cipőink, mármint Macóé.(bár nekem is van egy-két remek darabKép)
Én mindenképp bőrt vennék, lehetőleg béleltet, csuszigátlóval az alján, mert a télen bizti megindul a srácKép. Nekem a Fehn tutyik nagyon bejöttek, állati szépek. Meg most láttam olyan mamusszerű, kívül hasítottbőr, belül bárány cipőcskét, ez nam olyan cipőkinézetű, viszont állati meleg lehet.
Tényleg, Ti vettetek bundazsákot a babakocsihoz? Mert most vettem egyet kint, de nem találom a mosási útmutatót, és dunsztom nincs, hogy kell mosni, mert belül bárány, kívül TeflonKép, külön-külön menne a mosás, mindkettőhöz van mosószerem, na de együtt?

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Teszek képet isKép.

MatatóMaca:

Kép

Zsebkísértet vásárolni indul:

Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Biztosan én vagyok szörnyű béna, de nem tudom feliratozni a képeket. Beírom a szöveget bepipálom mellette a négyzetet, majd a módosítra kattintok (fönt vagy lent mindegy mert) nem működik.Kép
Ja és csak megnézni sem tudom. Hiába írom be az azonosítót és a jelszót (a megnézőset).Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Kaska
Kristof a nyaron lemert egy jol sikerult pelust 19 deka volt benne a termes.

Nadine
Nekunk is Arianna Orrszivonk van egesz jol bevalt kicsit nehez pucolni, de ha frissiben folyatsz at rajta vizet nem is veszes.

Maci2
alma meg szarad, mar majdnemjo van meg nehany oraja holnapra kell technika orara, valami kepet krealnak belole.

Zulu
Orszivos modszered holnap kiprobalom eddig a takaromba tekertem de igy csak a kezek voltak kiiktatva.

Franyó,
Felfedező Anka Kép, en mar most felek ettol Kristof szobaja a babara nezve tiszta veszely LEGO femepito stb..

Heppi,
nagyid KépKép

Toffi az uszis kepen ki fél jobban te vagy a nagylegeny?

Andi, Daninak jobbulast! Bori is rosszul alszik miota beteg mara virradora fel 1 tol 2-ig logott a cicin ha kicsuszott a szajabol rogton felsirt.

Sofka,
Defekt Kép Az vigasztaljon, hogy ha tudod is hogyan kell kereket cserelni nem birod meglazitani a csavarokat. Tapasztalat Kép

Urszila,
Remelem jovo heten tudunk menni tornazni. Holnap hivlak kaja ugyben.

Mara ennyi Borival este 2 orat meccseltem az elalvassal. En nyertem Kép, de elfaradtam. eddeig mindig bealudt a furdes utani szopin.

Ari
ari
 
 


Zulu,
KépekKépKép

Ma elmentem a szemészetre, mert 2 és fél hete nem múlik el az árpám (szemcsepp mellett). Erre kiderült hogy csak délelőtt volt rendelés. Mehetek holnap megint.Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Na itt vagyok, orrot szívtam és most alszik Kép
Ami a gáz, hogy apa is lebetegedett, még csak a torka fáj, de a közérzete sem a legjobb KépKép

Heppi, Zulu
köszi az orrszívópózokat, Heppiét már kipróbáltam, holnap Zulu-pózt is próbálom.

Zulu
jaj de jók a képek! Kép

Sofka
jó, hogy nem vagy lázas! remélem most már javulsz Kép

Zsuzsi
ugye haza tudtatok jönni?

Dani már mindig és mindenhol kutyázik, annnnnyira édes! És közben röhög ezerrel KépKép
Ja azt akartam kérdezni (tudom hogy már volt róla szó), hogy mikor kell lejjebb rakni a kiságyat? CSak akkor, ha már egyedül fel tud ülni? Ha kutyázik, már kilóg a feje a rács fölött, azért gondolom nem tudna átbukni rajta, vagy mégis?

Andi
psandi
 
 


Zulu, zsebkisertetKépKép
Maci_2 szemeszetKép
ari
 
 


Zulu
Köszi a tutyinfót! Kép
Fenh-t hol lehet kapni Mo-on? Mert a Brendonban nem nagyon volt.
Vettünk lábzsákot, belül bari, hogy kívül teflon-e? Remélem. De nem Quinny, hanem Knokin:
http://www.knokin.de/images/zubehoer/fesa0212.jpg
Még egyszer sem használtuk, mosásilag ezért nincs tapasztalat, bár emlékszem, hogy az üzletben mutatta a nő,hogy vehetek hozzá szereket, de már így sem volt occsó, azt legyintettemKép. Szerintem elég lesz ha néha kivül áttörlöd a teflon, belül úgy sem lesz hamar koszos.
Mackisértet nem tanyázik el a hálózsákban?Kép

Nekem csak egy alvós mai kép van:
myssniaKép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Maci 2
szemészet Kép remélem most már elmulasztják vhogy azt a makacs árpát!

Lányok, nálatok is ilyen lassan tölt le a babanet, vagy csak én nyertem meg ezt a remek lehetőséget? Kép

Andi
psandi
 
 


Myssnia
alvó Szilárt nagyon drága! Kép

Andi
psandi
 
 


FeladomKép, majd talán holnap jobban boldogulok a képtárral.
Addig is pár kép:
Ujjszopi
Kép

Szökevény
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


vááá, most látom, hogy a prima pappa tálcája felhajthatós Kép

Szüleim elmentek egy hétre, tökegyedül vagyunk itthon. Erre az előbb barátném hozott otthonkészült pizzát! Nagggyon finom!!!!

myssnia, a magányos
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
Szundi SzilárdKép

Maci_2
maci_2
 
 


Maci2
Tipikus, Szilit sem érdekli a számára kijelölt terület.
Nagyon édes Roni!
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon koszonom a biztatast, most jobban erzem magam. Ugy latszik, muszaj neha szetlocsolnom a bubanatomat... :-]

Timici, Zulu, Erika,
koszi, hogy elmondtatok a tapasztalataitokat, nem riadtam el a foorvosnotol :-) ugyis a sajat szemelyes benyomas a donto, es az alapvetoen nem zavar, ha kicsit kemenyebb, de akkor igy erre keszulok! :-)))

En egy Judit nevu LLL-es holggyel beszeltem, aki nagyon kedves, baratsagos es megnyugtato egyeniseg volt, es lehetett erezni, hogy vagja a temat. Szerintem ha szukseg lesz ra, en ismet hozza fogok fordulni. De barcsak ne is lenne ra szukseg, hatha-hatha...

Mac es Szilard nagy fazonok :-)))

Csak jokat mindenkinek! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Megkapta Lőrinc az oltást. Kicsit nyügi volt ma, de lehet, hogy nem attól. És megtanult hisztizni. Ha valamit nem kap meg, megy a rettenetes visítozás. Ezt az arcát eddig nem mutatta.

Heni!
FülbevalóKép A keresztszülők miatt kellett feltenni? Apa távolléte szintén Kép Ismerős, enyém apa is alig van itthon mostanában. Kivétel ma, de ez ritkaság.

Ari! Gyors gyógyulást Borinak! Sikerült almát szárítani expressz? APEH Kép vagy inkább Kép. Bár én az APEH nevét hiába a számra nem veszem, most könyörgök egy kis könyörületességért. Sok jóra nem számítok, inkább tartalékolom a követelés összegét. De ha mégis elengedik, akkor jó világ lesz. Mind Lőrincre költöm!Kép

Zsuzsi! Ha valami véletlen folytán olvasnád: remélem sikeresen hazajutottatok, jó pihenést itthon. Ááááá, és most látom, hogy Miki miket tud! KépKépKép Látod, nem kell aggódni! Addig voltak jó napjaid, míg csak fekszik, vagyis feküdt. Bár ezt nyilván tudod tapasztalatból.Kép

Zulu! Kényszeresen evő ropiKép

Urszila! Addig élvezd a tornát, amig Julka nem mozog el. Lőrinc már nem marad fekve (kivéve, ha elalszikKép), a mászó babák után meg folyton rohangászik a mamájuk. Azért mi is szeretjük. Háttérkép Kép

Heppi! Nagyid KépKépKép

Elli! Szegény Kevin! Remélem, már jól van! Lőrincet is a háromhónapos viselte meg nagyon.
Én most kérdeztem a Nórát, minden hónapban indul csoport. A mostani megbeszélése azt hiszem szerdán lesz. (Azaz ma volt?)De hívd föl Nórát: 06-20-9169-221. Plázázáshoz csatlakozni? Naná!!!
Ma a doktornéni azt mondta, hogy azért megy lassabban a mászás, mert nagy a súlya Lőrincnek. Ez Kevinre is áll. Persze, hogy nehéz a mozgás ekkora súllyal. (Ezt tapasztalatból mondom.Kép Saját mozgásom is srendkívül nehéz.) De fokozatosan erősödik, és egyre többet produkál majd.

Kangi! Utólag lehet még gratulálni merüléshez? KépPedig büszke voltam, csak nem írtam! Ropi? Jajdehogyis, jajdehogyis!

Nadine! Zsanka édi! Nekem is van punkos képem! (Mármint LőrincrőlKép) Lehet, a punkok majd jól kijönnek egymással, ha már értékelik a stílust . Lelki rokonságKép

Myssnia! Végre teljes gőzzel köztünk. Fotót is kérünk fotogén Szilárdról! Láttam már az alvósat. Édi!
Apropó fotó: megint nem tudok kicsinyíteni, a 15 napig ingyenes már nem jó. Nem tudnál segíteni?

Azúr! Lőrinc csak kicsit volt hasfájós, nekünk használt a GW. Ha nem volt kaki, masszíroztam, az is jó volt. Nem hiszem, hogy egy pici gyümilé elvenné a kedvét a szopitól. A lányok a szőlőlét preferálják. Varázsitató: nekünk Avent van, néha megpróbáljuk rávenni, hogy igyon belőle, (pl. ma is) de nem. Igaz, semmi másból nem juttat magába folyadékot, csak ciciből. Gratula a duplázáshoz!

Andi! Még egy sírós merüléshez is gratulálunk! KépElvégre ez volt az első életében. Sikerült kimosnod?

Maci! Nekem sem engedte a feliratozást. Ugyanezt csinálta! KépKépKép

Orsoly! Gratula a fogas Manóhoz!Kép

Franyó! Te is zombi? Szegény! Nappal meg a rohangálás Anka után. Jaj-jaj-jaj! Mi lesz velem!Kép

Toffi! Édes a kép.Kép Mindkettő. Alma: ismerős kép és ismerős helyzetKép. Rombi ZsombiKépKép Apa hogy bírja a pesztrálást, ha Te órán vagy? Töltött paprika sikerült?

Azt hiszem, nem viszem többet talizni Lőrincet. A maguk kis titkos nyelvén tuti, hogy összeesküvést szőttek a kis gazfickók. Megdumcsizták, hogy utálnak éjszaka egyedül aludni, legjobb, ha felkeltik anyát és apát is (olyan viccesek a zombi fejükkel!), esetleg esznek is egy kis tejcsit, mert az jó. És tényleg, ha már ilyen jó az a tejcsi, akkor lázadjunk fel a hülye narancssárga pempők ellen, amit a szánkba akarnak gyömöszölni hülye kemény vacakokkal (bezzeg az a jó puha, meleg, amiből a tejcsi jön!). Zárjuk össze a szánkat, fordítsuk el a fejünket, és köpjük ki lehetőleg az egészet, ha mégis sikerült az akció! És babanetes babák körében legyen a sztár PIldinéni, aki azt mondja, hogy egyéves korig lehet ezt csinálni. Na, de hozza csak el Ancsát egyszer közénk, majd kitalálunk neki is valami anyabosszantót!Kép Aki baba meg nincs benne az összeesküvésben, az lázadó, aki nem megy a tömeggel, és egész más módszert talált ki szülei bosszantására.Kép

Na, most pihizek egyet, meg dédelgetem betegeskedni készülő apát, aztán még jövök.

Beu
beu
 
 


BeuKép
mail akartam küldeni, de nem ment a címedre.
helyette ide:
http://www.pollar.hu/ACD_FotoCanvas_2-0-0-0008-English.zip
1. töltsd le és csomagold ki
2. indítsd el az exe-t!
3. Kattints a PATCH gombra. Keresd ki az adott fájlt (ACDTrialLicense.dll)
Ezt, a Program Files\ Common files\ACD Systems\ könyvtárban találod!
4. Kattints megint a PATCH gombra.
5. És kész! Kép Ezek után indíthatod a programot!

jóéjt
myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Kiscsajszi köszöni a dícséretetKép.

Myssnia,
csak egy pasi tud így kiterülniKép. Édes nagyon!
Mi zsákunk is így néz ki, néztem kint ezt a típust is, emlékeim szerint szintén GoreTex vagy másmilyenTex. Én végül azért vettem mást, mert az ment színben a táskáhozKép. Apasas ezen a ponton dobta be a törölközőt, hazáig hallgattam. Igazából nem értem, mert nem kergettem körbe az egész soppingcenteren, hogy megf. színt találjak, de ha már ott hever, persze hogy azt választomKép. Na meg azt is mondta, hogy ennek a sz.rnak az árából két komplett juhot is vehettünk volna, de én itt már bedurciztam, úgyhogy nem folytatta.

Maci_2,
guminőci tündérke!Kép Na ezt máig nem értem, hogy ha a lakás 98%-át babásítom, akkor miért a maradék 2% izgatja őket...Kép

Andi,
de jó, akkor a srác közérzetével nincs gondKép. Kiságyat én letenném, mert hamar felhúzzák magukat, jóval azelőtt, hogy önállóan ülnének.

Ari,
altatás nem lehetett semmi, nem csoda, hogy elfáradtálKép.

Szörtyögő babáknak jobbulástKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Beu
KépKépKépKép
jó az összeesküvős sztori!
Apa betegedőben van? Kép
ja kimostam, 2 adagot is, sőőőőt, ki is teregettem! Kép
és még fini husilevest is főztem enyémisbetegedő Apának Kép Ő már alszik, én meg netezek Kép
és köszike a sírósmerülés-gratulát Kép

Maci_2
ujjszopi és szökevény nagyon édes!

CSajszik, ránéztem a www.vitalitas.hu-ra, tök jó! van benne gyógyszerkereső is, még az ár is fel van tüntetve, meg hogy receptre vagy anélkül, meg minden infó... szóval teccik Kép

szerintetek ha most még kicsit taknyos Dani, de péntekre meggyógyul, (ugye meggyógyul?!), akkor vihetem már szombaton úszni?
és kedden tornázni???? Mi is plázázhatunk veletek utána?

Andi
psandi
 
 


Zulu
köszi, akkor holnap ágylerakás a program

találtam a spejzban fokhagymás Bake Rolls-t. most azt majszolom, már úúúgy ki voltam éhezve valami rágcsálni valóra Kép vagy inkább Kép, mert egész nap ennék

Andi
psandi
 
 


Zulu
két juh KépKépKép
Mi egy piros Bugaboo tutilábzsákot láttunk meg, miután összeállítattuk a babakocsit,majd visszáztuk, hogy mégsem a zöld, hanem a piros kocsit vinnénk, mert tetszik a lábzsák. Az eladók rendesek voltak, de akkor vitték el a piros kocsit is. Így maradt a banánzöld, és örülök neki. Nem is szersetem a pirosat. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Andi
Én inkább várnék még az uszival 1 hetet.
Tényleg!

Szerintetek van még értelme Szilit úszni vinni? Mert 6 hónapos koráig van a buvárreflex.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Kaska! Látom, micsoda mélypont van! Amit elhatároztál, vidd véghez, hogy megnyugtasd magad. És próbálj meg minél kevesebbet aggódni. Nem lesz semmi baj! Mérleg félre, azt hiszem Urszila írta, hogy látványos jelei vannak, ha egy gyerek éhezik. Észre fogod venni.
Látom már, hogy jó úton vagy a megnyugvás felé!

Évi! Gratula a háromhónapossághoz! nagy fotelben kicsi lány Kép

Virág! A Norka-féle linkben, illetve a könyvben írtak jó ötleteket adnak, de nem mindig lehet megcsinálni a babákkal. Vagyis nem úgy reagálnak rá, ahogy később, de azért biztos hogy hatással van az értelmére. Pl. a Lőrinc korosztályának írta, hogy fogjon száraz levelet, hallgassa a zörgését. Eredmény: zörgés meghallgatása nélkül levél betömése a szájba. És sok hasonló van. De mégis azt hiszem, hogy ezek fejlesztik. Játssz vele akkor is, ha nem pont úgy reagál, ahogy Te elképzeled.

Nadine! A varázsitatós szoktatást ki fogom próbálni.

Maci! Kutyázik!!!! KépKép Gratula! Édi, nem? Én imádom. És hogy vigyorog közben. A kanál mint ellenség engem is elgondolkodtatott. Az ujjal etetést ki fogom próbálni. SzemKép Képek viszont Kép Lőrinc pillanatok alatt lekerül a parkettára, és ott nyugiban elvan, büszkén néz, és csapkodja. Kép

Myssnia! Gondoltad volna, hogy egyszer rád is lehet irigykedni elalvás ügyben? Lőrinc is csak szopival alszik el (majdnem kizárólag, csak néha sikerül máshogy), nem tudom, mi lesz, ha nem fog szopizni. Most ezzel elégedett vagyok.
Köszi, remélem, megbirkózóm vele.
Mi is most kezdünk majd merülni. Nekünk azt mondták tovább van reflex, de ha nincs már, akkor is tanítható a merülés. Szerintem próbáljátok ki, aztán meglátod.

Zulu! Matató Maca és Zsebkísértet állati aranyos! Bundazsákvásárlás Kép

Sofka! Lemaradtam: defekted volt? Jujj!Kép

Andi! A teljes férfiszekció kidőlt? Szegények! Kép Én már rég leraktam a kiságyat. Sose lehet tudni. Szerintem tedd le te is, mert ki tudja, mit tanul meg holnapra. Ügyes vagy mosásilag, főzésileg. Ja, ja, apát valami kórság kerülgeti. Remélem, minket meg elkerül. Húsleves jó ötlet. De ma már, azt hiszem, nem kezdek neki.Kép Szombati úszásról nem nyilatkozom (ugyanis nem tudom, meglátod, milyen állapotban lesz), de kedden már biztosan hozhatod. Alakul egy Árkádos minitali? Én nemcsak ennék egész napKépKép vagy inkább KépKépKép

Na, lassan elpihenek, becsülettel pótoltam ma. Jó éjt,

Beu

Bár lehet, még Urszilát megvárom. Ilyentájt van érkezése. Kép Magdit már biztos, hogy nem. Különben is ritkán jön mostanában. Norkáról meg ne is beszéljünk. Tud róla valaki valamit?
beu
 
 


Myssnia,
szerintem igen. Anna is később kezdte, és nagyon élvezte.
Hmmm... a zöld tényleg férfiasabbKép.

Beu,
ÖsszeesküvéselméletKép. Az én Macómnak meg mélt küldtek vajon a többiek? Van egy párhuzamos levlista?Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Jó reggelt!
Már akinek az, én elég sz-ul aludtam. Sziliboy ki tudja hányszor ébredt, és matricázott...

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

BeuKépKépKép. Ancsit nem kell biztatni, ő már tudja magától, hogyan ne aludjon éjjelKép És megigérem, ha lesz közeljövőben Pesten tali, és nem a délután közepén, akkor megpróbálunk menni, jó???Kép A délután közepe nem jó, mert 4 kor tudom összeszedni a nagyokat. Viszolt élvezem, hogy népszerű vagyok az aprók körében!Kép

Maci2: gratula a kutyázáshoz!!!

juhé, kisütött a nap!!!

Ancsi mostanában az egy sárga kaki egy zöld kaki verziót csinálja. Ez mitől lehet?? (csak szopik) Lehet, hogy megint jön egy foga? De a múltkor attól végig zöld volt. Na, nem filozofálgatok, leányzó unja az ölemben.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!


Megprobalom a lehetetlent...azaz vegigolvasom az oldalt es meg irok is?!!! Kép Mostanaban ez valahogy nem megy, nem is ertem miert? ;)

Myssnia
De jo,hogy megint van normalis neted! Kép Nemalvasert reszvetem Kép De alvoSzilikep jo! Kép

Azur
Ne aggodj amiatt,hogy mast is adsz szopi mellett a kissracnak! Jazi is ivott 5 honapos koratol gyumilevet, nagyon szerette es a szeklettel sem volt gond tobbet. Sajnalom,hogy nem valt be semmi praktika Kép

Ildi
Meg regebben kerdezted a gesztenyet, csak mindig elfelejtettem irni. A babaszakacskonyvunk 6 honapos kortol ajanlja fozve (bevagva) es anyatejjel keverve. Azt irja nagyon szeretik a babak. Mi bolti gesztenyes bebikajat vettunk, Jazi mindet elpusztitotta... Kép
Grat a forgolodashoz.

Zulu
Kepek nagggyon jok! Kép

Franyo
Kép
Natha huuuuuuuuussss, viszont maszkalo Anka cuki lehet! Kép

Virag
Nagyon nagyoooonnnn orulok,hogy megis osszejon!! Kép GRATULAAAA a lakashoz na meg persze az elso lepesekhez is! Kép
Figyuuz, a jatekok a linkben 7tol 14honapos korig voltak rendzserezve, szoval en a nehez-konnyut meg nem is probaltam, mert Jazi is kapasbol kikapja a kezembol. Hat hadd kapja, neki meg ez az erdekes.Fura,hogy Jazinak pici kora ota mondok verseket,mondokakat,de nem izgatjak. Csak ha enekelek neki, akkor oriasi vigyor kerekedik Kép De esetleg kerdezd meg a vedonod,hatha tud valakit ajanlani ha tenyleg aggodsz.

Barbi
Nektek is kitartas! Kép Miert nem adsz pindurira halozsakot? Azt nem tudna lerugni.

Maci2
Szemeszet brrrrrr Kép KepekKép

Beu
Megvagyunk csak ecceruen nem jutok oda,h. irjak. Olyan sokat termeltek. Aki ugyi raer?! Kép
Oltas+ hiszti Kép Levelmegeves zorges nelkul Kép Osszeeskuves elmelet Kép

Heppi
Nagyid Kép

Kaska
Drukk,hogy nekiinduljon a kiscsaj gyarapodasa! De ugy is hamarhamar nekifog! Kép

Nalunk egesz heten furjak a betont (elso emeleten lakunk), ezert Jazit szinte nem lehet egyedul hagyni, mert fel. Meg is ertem, remegnek az ablakok Kép Tegnap mar ott tartottam,hogy lemegyek es elvagom a zsinorjukat...
Egyebkent nem ilyen dramai a helyzet. Voltunk uszni, nagyon tetszik nekunk az uj uszopelus Kép Aztan sokat maszkalunk, es mivel leszakadok Jazialldogalas mellett, ugy dontottem kap egy bebikompot. Nagyon nem akartam, de kesz vagyok Kép Mire kell figyelni, milyet ajanlotok?? Es kb. mennyibe kerul?
Kiscsaj annyit eszik,hogy mar kezdek aggodni, hogy ez normalis-e? Komolyan szinte egy leveses tanyer kajat bevag ebedre es szinte barmit beburkol. Normalis ez 7 es fel honaposan? Tudom, h itt a tobbseg az ellenkezojevel kuzd...
Na asszem egyelore ennyi is eleg belolunk, azert majd meg 1 fotot csatolok, oszt megyek takaritaniKép

ElveszettNorka es folytonallniakar JaziKép
norkini
 
 


S a foto(K) egy kirandulos:
Kép

es egy uszis Apaval
Kép

Na leleptem! Tsok mindenkinek!
U.I. Tegnap ejszaka negyed1ig matricafestoztem Kép

N & J
norkini
 
 


Hali!
Hú-húúúú, jó sokat írtatok!

Naszóval, köszönjük szépen, Kevin a tegnap déli alvás óta a régi. Este azért benyomtam neki egy kis adag Panadolt, 37,5 volt, kúp még nem kellett, de azért mégis valami, hogy ne menjen feljebb. Ébredéseink 8 órás lefektetés után: 11:30, 03:00, fél5, fél6, fél7-végleg. Azért ez már szinte jó, én bizakodok, mert kaját csak az első alkalommal és a végső ébredéskor kapott, tehát egész sokat kibír (van tarcsiKép), teát is csak 3kor kapott, úgyhogy már nem anyira zord a helyzet. Bár azért bírnék 5-6 órát aludni egyben. Kép

Lányok, hogy borogassam a combját a rugi alatt, hogy ne legyen mindene csuromvíz?

Toffi,
Képek tök jók, megnyugodtam, talán túléli DagimadárKép

Évi
Jaj, persze, már mondtad a talin is az úszással kapcsolatos gondot.Kép Bocs! Tiszta szitaagy vagyok. Petra nagyon szép nagylány lett!(Nekem a talis kiskockás cuccban jobban tetszett-ugye nem bajKép?)

Heppi
Orrszívásod horror lehetKép Képzeljétek, Kevin tutira megtanulta, hogy ez jó neki, utána kap levegőt, úgyhogy hagyja magát, és utána vigyorog!!! Kép Mondjuk ő imád minden ilyen "testi macerát"-tüsszentés, ásítás után is nagyokat vigyorog, a csuklást észre sem vesziKép

Ez a Zsuzsi nem semmi, még a reptérről is van ideje bejelentkezniKép

Kaska,
Én nagyon drukkolok, leginkább annak, hogy TE megnyugodj, és úgy legyen minden, ahogy szeretnéd. Látom beszéltél a LLL-val. Örülök, hogy kissé megnyugodtál!KépKép
Én is parázhatnék amúgy: tegnap úgy láttam, Kevin csak nyammog már a bal cicin, áttettem a jobbra, az még tele volt. Üvöltés. Vissza balra, boldog nyammogás. Oké, nem éhes. De ma reggel amikor jobbra akartam tenni, megint nem kellett neki, csak a bal. Nem gond, kifejem. Ha állandósodik a helyzet, legfeljebb a balból eszik.

Barbi,
Drukk, hogy valami megnyugtatót mutasson a mérlegKép

Nadine
Hát, azért ezek a mozgások jöhetnének nálunk is. Örülj, hogy ilyen mozgékony manód van, rám úgy rámijesztett a doki 8 hetes korában, hogy csak akkor leszek nyugodt, ha már szaladKép
Az Ariana orrszívó klassz, de én mindig megszenvedek a tisztítással.

Zulu
A te orrszívásos módszered láttam egy haverunknál élőbenKép Télleg hatásos, bár nézve ez is horror.
Matató maca, és ZsebkísértetKépKépKép
Apaszöveg KépKép

Sofka,
A keréksztorid után itt merengtem a gép előtt 20 percet, a régi szép időkön, amikor is defektem volt, és a benzinkútnál egy csini srác felajánlotta, hogy segít kicserélni a kereket. Aztán együtt mostuk ki az ő kocsiját. Délután már együtt eprésztünk, este séta...KépKépKép
Nyár volt, meleg, és Ellimami 20 kilóval, 5 évvel, egy férjjel, és egy gyerekkel kevesebb volt, mint mostKépKépKép

Myssnia
Alvó Szilárd is édi.KépKép

Maci2
Séta közben mindig nézem a babakocsikat, Ronit tutira felismerném, még akkor is, ha épp nincs a szájában a tapijaKép

Beu
Köszi a megnyugtatást mozgás ügyben, én is ezzel nyugtatom magam - Dagimadár dagi, és kész.
De azt én már látom, hogy addig van "nyugalmam" amíg csak cicit kap a ded. Így "csak" a mozgás, elég evés, láz, borogatás, stb miatt lehet parázni, ha jön a hozzátápi, akkor jaj minden maminak! (Bár az összeesküvés-elmélet nagyon jó!KépKépKép)

Virág
Én a múltkor szemeztem a Libriben egy könyvvel, az a címe, hogy "Anya játssz velem!"
Tök jó fejlesztő játékok voltak benne, csak egy kissé korainak ítéltem. De meg fogom venni később.

Na, ezt most feltöltöm, Myssnia 7:24-es üzije az utolsó, azóta íromKép

Sziasztok
Elli
ellimami
 
 


Énis, énis depressziósKép Éjjel nem alszunk jól, reggel összevesztem Zsuzsival a kabáton - szerinte nem kellett, szerintem igen, odavágta, hogy nem is szeretem őt - férj későn jár haza, foglalkozik a gyerekekkel, velem már nem, utána beájul.

De van egy jó hírem is, tegnap írt Mariann, megdícsérték Marcit a kontrollon, kardiológia is rendben, megnyugodtak. Ők is jó érezték magukat velünkKép a kupi eltakarításáról nem értekezettKép

BeuKép csak most volt érkezésemKép Zombi vagyok én is, Julka 5-6x ébred éjszaka. Így mire bepakoltam a tornazsákokat, ellenőriztem a tolltartókat, rendbetettem a konyhát és megterítettem reggelre az asztalt, már nem csábított a szg.Kép

KangiKép gratula a lemerüléshez! Belevaló kiscsaj DruszaKép Ne is mond, én is már azon gondolkodom, hogy Zsuzsival még rosszabb lesz az egyedüljárás, szép kislány, mi van pl ha becsapják egy autóba???

KaskaKép nekem anno Andris éhezett 2 hónaposan, egy nap alatt látványosan lefogyott a keze, kék árkok a szeme alatt, fél órás alvások, nem bömbi, hanem panaszos, halk sírás. Ha ezek nincsenek, akkor nyugi, nem éhezik Vilcsi.

MaciKép tegnap őszibarackkal próbálkoztunk, 3 kanál levet megivott, még kért volna, de többet nem mertem neki adni.

Nekünk tegnap hozott a barátnőm bundazsákot Németo-i bolháról - sárguljatokKép 5 euróért vette -, én is gondban vagyok vele, kívül textil, szerintem nem volt még mosva, nehogy összemenjen. Persze mosási útmutató seholKép

Képek biztos jók, csak du. 4-ig extra pénzért netezem, majd akkor nézem meg.

Urszila
urszila
 
 


Jó reggelt!

Megint zombi, de még milyen! KépKépKépKép
Én sem tudom, hányszor voltunk ébren, héttől pedig már teljesen áll a bál. De látom, nem vagyok egyedül. Kép

Na, majdcsak elalszik, akkor majd jövök.

Bundazsák mire jó? Télen babakocsiba, gondolom. De örökmozgó gyerekeink nyugisan fognak feküdni bezsákolva????

Beu
beu
 
 


Zulu, Erika,

én nem azt mondom, hogy a doktornő nem érti a dolgát, csak azt írtam le, amit én tapasztaltam.
Bizonyára hozzáértő és jó szakember, hiszen hívják a TVbe, nyilatkozik kismamás újságokba.
Nekem nem segített, ennyi.

Ez egy vélemény, az én véleményem, de ha gondoljátok máskor nem írok negatívat, hogy jó fej legyek/maradjak.

Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek tegnap éjszaka Zsani először álmában!!! hasrafordult. Ilyet még ébren se csinált. Többször fordult oldalra, de most csak azt láttam a takaró alól olya furcsa szögben tartja magát. És még a kezét is kihúzta valahogy a teste mellé. Olyan kis ügyi. De azóta se ismételte meg, gondolom azért nem, mert nem tudja, hogy megcsinálta. Kép

Na és hogy sárguljatok az irigységtől, tegnap éjféltől ma reggel 9:30-ig aludtunk. Kipihent vagyok. Ja és 10:30-kor visszaaludt. Gondolkodom, hogy le kéne feküdni Kép (gondolom most veszitek kézbe a lincselő botokat Kép)

Beu
Zsani mikor fázik meg se moccan. Tűri, hogy teljesen becsavarjam a takaróba. Tegnap is csak a szem és az orra látszott ki, de egy nyikkja nem volt. Amúgy is a meleget kedveli. De mi lesz itt télen??? Már látom gondolatban, kisoverál, nagyobb overál, alatta persze pár réteg ruha. majd 2-3 nagy takaró, és a babakocsi összerogy Zsanka súlya alatt Kép

Zulu, Norka, Maci, Myssnia
Mindenki babója nagyon aranyos. KépKépKép Tényleg Zulu nem esik el a hálózsákban, vagy már megtanult vele közlekedni???

NA majd még jövök, de elvileg az egyetemen kéne lennem, de egy anyukát nem zargathatnak, hát mit képzelnek, majd megyek, ha akarok Kép

Nadine + megintalszik Zsanett

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Zulu,
Mac nagyon édiKép lehetne kérni egy képet Malackáról is, plíííííz!
zsebkísértetKép MatatóMacKép

Myssnia,
de jó, hogy van újra rendes neted.
Látod, látod nálatok nem is olyan rémes az éjszaka.Kép
Alvó SzilárdKép
Szilárd már csak este szopizik? napközben mit adsz neki? tápszert? vagy kaptok még tejet?
Bence nem fogadja el a tápot, most majd kérek másmilyet, hátha, de szerintem hülye lesz megenni, mikor van tejcsi is.KépKép

Beu,
összeesküvéselmélet-story haláli, jó rötyögtem rajtaKép

Norka,
de helyes Jázi a sapiban, merre kirándultatok?
matricafestésért irigy-irigy, én is-én is szeretnékKép, de egyenlőre még azt sem igen tudom, hogy fogok így tanulni, ha Bence állandóan éjszakai műszakban leszKépKépKép még szerencse, hogy ez az évem nemfizetős, és még egyszer halaszthatok...lehet ki is használom

Maci2,
szökevény RoniKép

Zombianyukáknak,
drukk egy sorstárstól, majd csak lesz ez még így seKép

Betegeskedőknek, jobbulást!

na ezt gyorsan elküldöm, Bence bealudt és a kiságyba tettem, ilyen sem volt már ezer éveKép, hja aki éjjel 2kor is játszik még, az elfáradKép

visszaolvasok még, hátha tudok még jönni mielőtt felkelne

Timici
timici
 
 


Myssnia! Sikerült! Köszi, köszi, tök jól leírtad nekem.

Teszek is fel képeket.
Két uszis!
Kép
Kép

Norka: A fogápoló szett egyik darabja. Szereti Lőrinc rágicsálni.
Kép
Beu
beu
 
 


Ezt valami miatt nem engedte az előbb, de azért is elküldöm.

Otthoni pancsi a hétvégi nyárban:
Kép

Beu
beu
 
 


Norka! Jázi is irtó édesen uszizik! Mióta jártok?

Úgy tűnik, Zsuzsi hazajött tegnap.KépKép

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Ujra itt! Kép

Zombi lanyok KITARTAS!!!!Kép

Elli
Csupa jo hirek!!! Kép

Timici
Haaat ezekert az ejszakakert naggggyon nem irigyellek! :0//// De egesz jol birod!! (Megtalaltad vegul a kendo meretemet? )
Apa szabin volt hetfo,kedd es elmentunk kirandulni. Van itt a kozelben 2 to, olyan csond volt meg havaj. Rendesen feltoltodtunk mind a 3an! (Gondolhatod, ha matricazni van energiam, na de mar megy lefele a piros mutato rendesen! Kép )

Beu
Lorinc nagggyon cuki! Jazi nem elvezte ennyire a vizet. Mi 3 honapos kora ota jarunk, de ugye nyaron nem volt, most voltunk eloszor "iden". Amugy eleinte epp, hogy nem sirt, a furdi vegen meg alig lehetett ravenni, hogy most mar ki kellene szallni.De ekkora vigyorokat nem eresztett, mint a kicsifijad!
Fogapolas: Vettunk Tescoban (kemeny 5szaz pinzer) egy MAM fogkefet,szerintem nagyon profi.Csupa gumi az egesz es pici puha sortek vannak rajta.Most meg csak jatszunk fogmososdit, de remelem megszokasnak ez is jo lesz.

Lanyok
Vettunk egy csomag UP&Go Libero pelust es IRTO BUDOS....de komolyan. Ez mindegyiknel igy van vagy csak mi fogtuk ki???????? (Eleve a felbontott csomagbol arad valami megfoghatatlan buz Kép ) .
Mas: Mar megint nem tudok eligazodni az informacio aradatban.....van aki azt mondja adjak Jazinak minden nap hust, van aki szerint nem kell. De en sem eszem minden nap husit?! Szoval Ti mit gondoltok errol? (Es a bebikomprol)
MegintMas - A babaholmi.hu-n vettem 2E Ft.ert 2 cipot Jazinak. Igaz meg nem ertek ide, de madarat lehet velem fogatni (pedig nem is magamnak vettem....). A babaszoban pedig 5 harisnyat botoltam 1000Ft-ert. Nem birok ma magammal. Le kell alni! De a kedvenc babaturinkban holnap kapnak arut.........Kép

IsmetNorka es talanbealszik Kiscsaj
norkini
 
 


Megmutatom a cipocskeket, folosleges kernetek ra Kép Kép Kép
Kép
Kép

Megyek ebedet gyartani..
N
norkini
 
 


Sziasztok!

Mint a mesében: míg Zsombi aludt, mostam, angoloztam, vasaltam, bekapcsoltam a számítógépet, abban a pillanatban felébredt...

Mai alma-adag: kb. fél kiskanálnyi, a másik felét már elég messzire tudja köpni Kép. Szerintem felesleges próbálkozás, vagy folytassam?

Megpróbálok visszaolvasni...

Zulu
Informatikus Zsombi? Szandi is nagyon ért a számítógép "rongáláshoz" Kép Ő most táncosnő szeretne lenni, utána meg fogorvos Kép
Alma: lásd feljebbKép
Zsebkísértet jajj de édesKépKép

Myssnia
Hajrá házépítés!!! Mikor költöztök (előreláthatólag)?
Nekünk azt mondták az usziban, hogy általában 6-8 hónapos korig van búvárreflex, de utána is megtanulják a babák, mit kell csinálniuk.

Nadine
Nekünk műanyag van (akkor éppen csak azt lehetett kapni), nekünk bevált.

Maci_2
Egy fiatal nőci tanít, rendes, akik ismerik, azt mondják, kicsit szigorú (ennek örülök). Két szintem van még középfokig, 27900 Ft 48 óra.
1/3 alma, de jó NekedKép
SzemészetKép, mit mondtak?

Na, innen csak balkezes vagyok

Ari
Usziban egyikünk sem félt, csak folyamatosan dumáltam a szemkontaktus miatt, ami végül nem sikerültKép

Andi
Gratula a folyamatos kutyázáshozKép
Szerintem inkább rakjátok le a rácsot. (Látom, rakjátok)

Beu
Hiszti-LőrincKép
És még milyen arcokat fog mutatniKép
Első pesztrálást mindenki túlélte, nem ordított senki, amikor hazaértemKép. Ma lesz a második menet...
Töltött paprika sikerüüüült, majdnem el is fogyott, pedig két napra való volt a mennyiségKép
Lázadó babákKép lehet benne valamiKép

Norka
Szuperevő szuperJáziKépKép
Még a sapit is???

Urszila
ZsuzsiKép, mintha Szandiról írtál volna.

Bundazsák: kinek fekszik nyugodtan a gyereke a kocsiban? Zsombi nem. ÉS hogy fognak ordítani, amikor rájuk próbáljuk tuszkolni a zsákot, már előre sajnálom.

Nadine
Alvó_Zsani, de jóKépKép

Beu
Uszis képek jóóókKép

Megyek, mert Zsombi amennyire tudott, levetkőzött (patentos rugi "előnye")Kép

PusziKép
Toffi + duma_Zsombi
toffifee
 
 


Meg1 utolso

Toffi
A sapi pant a kedvenc Kép
Amugy Jazi az almat magaban sosem volt hajlando megenni, szoval szerintem probalj nyugodtan mas adni neki. (mosas-angolozas-vasalasert IrigyIrigy! Kép )

N
norkini
 
 


Évi
Csak ezt a képet találtam, ezen rajta van a barátnőd?
Kép

Toffi
toffifee
 
 


Norka
KösziKépKép
Holnap barack-próba leszKép

Toffi
toffifee
 
 


Norka
Cuki-cipőcskékKép
(én bébikomp-ellenes vagyok, erről nem írok)
Husi: passz, én sem eszem minden nap, de lehet, hogy Zsozsó minden kapni fog, ha majd eszik mást is, nem csak engemKép)

Toffi
toffifee
 
 


Norka
Cuki-cipőcskékKép
Husi: passz, én sem eszem minden nap, de Zsombinak valószínűleg minden nap adni fogok, ha már mást is eszik, nem csak engemKép
(Bébikompról nem írok, én ellene vagyok)

Toffi
toffifee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?