Új privát üzeneted érkezett!

Dóri!

Akkor már értem a tekercselést! :) :D

És te képes voltál elválni attól az aranyemebrtől aki így aggódik? :) :)

Nahjó nem viccelődöm... tudjuk mind milyenek a pasik... ez van. vannak akik ebben jobbak, vannak akik abban, de tökéletes nincs! :)

KépKépKép
bogyra
 
 


Csilla, egyszerű és tömör válasz: nincs. Még telefonos segítségem se. lsd. férj hozzáállása a dolgokhoz. Ma meg ráadásul bankba is mennem kell, hát ez sajátságos lesz, pedig muszáj lesz.
Vendég
 


egy utolsó panaszáradat, aztán köpni-nyelni sem lesz időm, mindjárt felkel Marci is.. szóval ez a bankos dolog.. mennem kell befizetni egy kisebb összeget, mert mínuszban van a számla, tegnap szóltak a férjemnek a banktól. Utalnák a köv. hitelösszeget, de emiatt nem tudják. De az hozzátartozik az igazsághoz, hogy az előző összegről (4.5 milla) nem szólt a kedves férjem, hogy utalt a bank, holott aznap 3x is beszéltünk emiatt, és előző du. ő már bankban járt és átutalt a saját számlájára másfél millát és kivett fél milla kp-t. Édes pofa, nem? Állítólag engem akart megleckéztetni, hogy tudjam merre hány méter. :shock: Persze a hitel az kettőnk nevén van közösen természetesen és együtt is törlesztjük, de úgy gondolja nekem ahhoz semmi közöm és ízlés szerint utalgat a külön számlájára.. de most, hogy befizetni kell a számlára menjek intézzem, mert ő dolgozik és nem ér rá. Szóval elmegy a p..ba. És arra nem méltatja a másikat, hogy vele megbeszéljen dolgokat vagy érdeklődjön a másik hogyléte felől.

nah, befejeztem, panasznap vége. csak ez kibukott belőlem, mert egy undorító dolognak tartom, és az a baj, hogy amérleg ezen serpenyőjében már több az ilyen dolog, mint a másikban. :evil:
Vendég
 

 
 

Még olvasok, de hirtelen én is bekavarodtam Dóri, azt hittem először, hogy a volt férjedről, Gergő apukájáról beszélsz... :roll:

Kép
ági_bp
 
 


Fúú, Dóri, akkor nem túl rózsás a helyzet nálatok :( sajnálom. Azt hittem a múltkori nagy "válság" után rendeződtek a dolgok. Ezek szerint anyagi téren nem sokat változott a hozzáállása a férjednek. Elhiszem, hogy rosszul esik, én személy szerint ezt SEMMILYEN SZINTEN NEM TOLERÁLNÁM! :twisted:

Kép
ági_bp
 
 


Dóri!

Én egyből értettem,kiről írsz.
Én is kiakadtam,én párom sem hív,ha gáz van,el is küldtem anyukájába,de megmagyarázta,hogy ő nem lát ide,és nem tudja,mikor csinálok olyat,amiben megzavar.Hát már hogy a fenébe zavarna ő bármikor is?Mindig nekem kell hívnom,szó szerint elvárja.Amúgy köztünk minden rendben,de ezek a pasik valahogy olyan idiótán működnek.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Hát Dóri, nem irigyellek!!!!!
Ez nálam már majdhogynem a lopás kategóriába tartozna... gondolom ez a lakás kölcsön nem??? Tehát valami közös pénz, akkor onnan csak és kizárólag úgy veszek el, hogy a másik tudjon róla... szerintem!!!

És miért akarja neked megmutatni??? Miért leckézetet?

KépKépKép
bogyra
 
 


Gabi!!
Van már eredménye Brendus vérvételének?? Írj, ha tudod már!! Izgulunk Értetek, hogy rendben legyen!

Kép
ági_bp
 
 


Dóri, mi az, hogy meg akart leckéztetni??? :shock: Ezt nem értem. Vagy tényleg ennyire idióta lenne?
Közösen törlesztitek, de nincs közöd hozzá? Hát, ezt a hozzáállást tényleg nehéz tolerálni.

A tekercseléssel én már szemezgettem. Mindenképp érdekel a végeredmény, meséld majd el milyen. Van valami (valaki) konkrét célja hogy belevágtál? :wink:
Vendég
 


Nálam is lopás kategória, ráadásul ezért hívtam fel reggel fél 8kor emékszem, hogy jött-e apénz, és mondta nem. Mondtam, akkor jó, felhívom a csajt mit lát a rendszerben, ő csak helyeslt. Felhívom (magamból komplett idiótát csinálva), hogy hol tart az utalásunk, erre a csaj: hát a számlánkon. Na vazze... bementem a bankba, hogy kivegyem az apukám pénzét, (2.5 milla), amit a hitel folyósításáig adott nekünk, hogy haladjon az építkezés, erre közlik a bankba, hogy aférjem tegnap du ottjárt és utalgatott meg pénzt vett fel. Na , ezen a pontom szakadt el a cérna, és ordítva hívtam fel hogy képzeli, hogy hazudik és miből gondolja, hogy mindez nemderül ki. Oltári botrány, és még neki állt feljebb, aztán mondta, meg akart leckéztetni, mert én sem beszéltem vele mindenről. Ez pesdig nem igaz. Aki ismer, az tudja, hogy nem is bírom magamban tartani a dolgokat. és mégha így is lenne, akkor sem hiszem, hogy a közös építési hitel szembe való hazudozása lenne a megoldási kód.

Az a baj, hogy a férjem annyira másként visletetik az anyagi dolgokkal kapcsolatban, hogy valami döbbenetes. Ijesztő és riasztó, és az abaj, hogy javuló tendenciát sem látok, márpedig így milyen lesz a jövő.. :roll: egyetlen kapcsolatomban sem voltak anyagi gondok, hazugságok, titkolózások stb. Annyira idegen tőlem.. :( és még hátravan a tulajdonihányad kérdése, amikor is a lakhatási engedélyt kell majd megkérni. És olyan szinten búvalbaszott állandóan minden családi összeröffenésen is, mindnekinek feltűnik.

Ja, és az sem érdekel, ha elolvassa, amit írok, mert minden szava igaz és kettőnk közül nem én vagyok az, akinek szégyellenie kell magát.

Csilla, hát persze, hogy van konkrét célja. :wink: :wink:
Vendég
 


Nálam is lopás kategória, ráadásul ezért hívtam fel reggel fél 8kor emékszem, hogy jött-e apénz, és mondta nem. Mondtam, akkor jó, felhívom a csajt mit lát a rendszerben, ő csak helyeslt. Felhívom (magamból komplett idiótát csinálva), hogy hol tart az utalásunk, erre a csaj: hát a számlánkon. Na vazze... bementem a bankba, hogy kivegyem az apukám pénzét, (2.5 milla), amit a hitel folyósításáig adott nekünk, hogy haladjon az építkezés, erre közlik a bankba, hogy aférjem tegnap du ottjárt és utalgatott meg pénzt vett fel. Na , ezen a pontom szakadt el a cérna, és ordítva hívtam fel hogy képzeli, hogy hazudik és miből gondolja, hogy mindez nemderül ki. Oltári botrány, és még neki állt feljebb, aztán mondta, meg akart leckéztetni, mert én sem beszéltem vele mindenről. Ez pesdig nem igaz. Aki ismer, az tudja, hogy nem is bírom magamban tartani a dolgokat. és mégha így is lenne, akkor sem hiszem, hogy a közös építési hitel szembe való hazudozása lenne a megoldási kód.

Az a baj, hogy a férjem annyira másként visletetik az anyagi dolgokkal kapcsolatban, hogy valami döbbenetes. Ijesztő és riasztó, és az abaj, hogy javuló tendenciát sem látok, márpedig így milyen lesz a jövő.. :roll: egyetlen kapcsolatomban sem voltak anyagi gondok, hazugságok, titkolózások stb. Annyira idegen tőlem.. :( és még hátravan a tulajdonihányad kérdése, amikor is a lakhatási engedélyt kell majd megkérni. És olyan szinten búvalbaszott állandóan minden családi összeröffenésen is, mindnekinek feltűnik.

Ja, és az sem érdekel, ha elolvassa, amit írok, mert minden szava igaz és kettőnk közül nem én vagyok az, akinek szégyellenie kell magát.

Csilla, hát persze, hogy van konkrét célja. :wink: :wink:
Vendég
 


Nálam is lopás kategória, ráadásul ezért hívtam fel reggel fél 8kor emékszem, hogy jött-e apénz, és mondta nem. Mondtam, akkor jó, felhívom a csajt mit lát a rendszerben, ő csak helyeslt. Felhívom (magamból komplett idiótát csinálva), hogy hol tart az utalásunk, erre a csaj: hát a számlánkon. Na vazze... bementem a bankba, hogy kivegyem az apukám pénzét, (2.5 milla), amit a hitel folyósításáig adott nekünk, hogy haladjon az építkezés, erre közlik a bankba, hogy aférjem tegnap du ottjárt és utalgatott meg pénzt vett fel. Na , ezen a pontom szakadt el a cérna, és ordítva hívtam fel hogy képzeli, hogy hazudik és miből gondolja, hogy mindez nemderül ki. Oltári botrány, és még neki állt feljebb, aztán mondta, meg akart leckéztetni, mert én sem beszéltem vele mindenről. Ez pesdig nem igaz. Aki ismer, az tudja, hogy nem is bírom magamban tartani a dolgokat. és mégha így is lenne, akkor sem hiszem, hogy a közös építési hitel szembe való hazudozása lenne a megoldási kód.

Az a baj, hogy a férjem annyira másként visletetik az anyagi dolgokkal kapcsolatban, hogy valami döbbenetes. Ijesztő és riasztó, és az abaj, hogy javuló tendenciát sem látok, márpedig így milyen lesz a jövő.. :roll: egyetlen kapcsolatomban sem voltak anyagi gondok, hazugságok, titkolózások stb. Annyira idegen tőlem.. :( és még hátravan a tulajdonihányad kérdése, amikor is a lakhatási engedélyt kell majd megkérni. És olyan szinten búvalbaszott állandóan minden családi összeröffenésen is, mindnekinek feltűnik.

Ja, és az sem érdekel, ha elolvassa, amit írok, mert minden szava igaz és kettőnk közül nem én vagyok az, akinek szégyellenie kell magát.

Csilla, hát persze, hogy van konkrét célja. :wink: :wink:
Vendég
 


Hmm hogy mindenki értse ! :)

Dóri csak nyomatékosan dühöngj! :) Igazad van. Csúnya rossz férj az ilyen, nem szeressük!

KépKépKép
bogyra
 
 


bocsesz :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Hát itt nem sok minden történt azóta...

Mindenki sétál ebben a gyönyörű időben, igaz??? Csak én vagyok szobafogságra ítélve.... De holnap reggel már megyek suliba, meg utána ide oda...

Akit érdekel Prince Oliver body, vagy felső az szóljon nekem... :)

Kicsit bővítem a profilt! :)

KépKépKép
bogyra
 
 


Köszönöm a hozzám szólásokat,Bogyra neked a megértést,igen azt hiszem aki még nem élt át ilyen szitut,annak nehéz megérteni min mentem keresztül,mindegy nagyon rosszul éreztem magam.Azóta hallottam ezer véleményt,ilyet is olyat is,majd lecsapódik belőle valami,addig is emésztem a dolgot.
Annyira cukik a babák,Elina egyszerűen bomba abban a piros szerkóban.
Nem tudom a többi topikon is ilyen szép gyerekek vannak,mint nálunk???Többiek akik írtok több helyre,mit tapasztaltatok???
Ja már ezer éve írni akartam,de mindíg kimarad,van egy dupla cds válogatás,Óvodások aranyalbuma,gyerekek énekelnek gyerek dalokat,Martinra hipnotikus hatással van ,csak bámulja a lejátszót,és nem tudja megfejteni,hogya dobozban énekelnek a gyerekek,vagy csak elbújtak és mögötte vannak?????Nagyon élvezi,és már megkülönbözteti a kedvenceket,olyankor kitörő lelkesedéssel csapkod ....és sikít,ha meg tudjátok szerezni,érdemes,akinek kell esetleg meg tudom írni,és elküldöm postán,annyira jó,hogy amikor már semmivel nem tudom lekötni a gyereket,ezt benyomom és átlépünk a nyugis dimenzióba :) :)
Este megint nem lesz apa,akkor mindenkihez hozzászólok,megyek dolgozni,puszi szép napot, már most 15 fok van nálunk....imádom a tavaszt!!!

KépKép
riella77
 
 


Sziasztok!

Valakik irta, talán Niki, hogy megvan neki az Embergyerek DVDgyűjtemény. Hol lehet kapni és mennyiért?

Dóri! Nehéz az anyagiakkal kapcsolatban különböző állásponton lenni. Sok türelmet kivánok és remélem, hogy megoldódik a dolog és sikerül megbeszélni a férjeddel.

Ilda, Elina nagyon jó fej!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Vanda, nekem nincs meg sajnos, de szeretném.
Valaki mintha írta volna, h. bizniszel dvd-kkel. :oops: Már nem emlékszem.

Kép
niki30
 
 


Azt hiszem, Csilla foglakozik DVD-kkel, nem?

Csilla, a Csodabogarak megvan Nektek és ha igen, mennyibe kerül? Bár még jobban utánanézek, hogy mégis milyen korosztálynak szól ez. Csak nemrég a Nők Lapjában ajánlották és megtetszett az ajánlás alapján.

Blanka beteg lett. Ez az első ilyen megfázásos betegségünk. Tegnap reggel óta szörcsög, aztán délutánra már hőemelkedése is lett. Éjszaka nem volt semmi gáz, de reggelre megint volt hőemelkedés.
Voltunk délelőtt a dokinál, nagyon piros a torka, kaptunk Cecloretta-t. Plusz Cebion cseppek és szükség esetén Navisin (de azt mondta a doki, ezt csak akkor ha már nagyon eldugul az orra - de mi számít nagyon eldugultnak? - szerintem már nagyon el van dugulva :roll: ).
Most alszik a kismoszat.

Még nem olvastam mindent vissza, de majd igyekszem. De azt már láttam, Doo hiányoltad a választ paraffin ügyben.
Nem felejtettem el, mindjárt jövök. :)
mary74
 
 


[quote="doo"]
írta:
doo
mary, akkor ez az egyik amire már rég kíváncsi vagyok: több helyről hallom-olvasom h a "kőolajszármazékok", ásványolajok, így a paraffin sem szerencsés. miért nem? és hát ugye tudtommal a fürcsi kenőcs is paraffinos :roll: akkor az most nem is olyan tuti frankó, mint ahogy mondják? :shock: a glicerin az OK?


Szóval, én inkább csak nagyon zsíros bőrrel kapcsolatban hallottam, hogy káros lenne a paraffin. Nem tudom. Az tény, hogy valóban kőolaj-származék. Ez lehet, hogy így rosszul hangzik, de mire a kőolajból kinyerik a paraffin-frakciót és az belekerül valamilyen kozmetikumba, addig nagyon sok minden történik - az már nem nagyon hasonlít az eredeti állapotra. Szóval szerintem a száraz bőrre nem rossz, jól megpuhítja, nem tudok róla, hogy káros lenne.
A glicerin nyerhető ugyan természetes anyagokból is, zsírok és növényi olajok "elszappanosításával", ez volt régen a szappanfőzés mellékterméke. De létezik rá szintetikus előállítási mód is, és az a gyanúm, hogy inkább az utóbbit használják gyakrabban az ipari előállítás során. Ennek során propilénből kiindulva állítanak elő glicerint, a propilén pedig szintén kőolajból ill. fölgázból származik, tehát ilyen szempontból nem tudom, jobb -e, mint a paraffinok.
Nem tudom kielégítő -e a válasz, de ennél többet sajnos nem tudok erről.
mary74
 
 


És még azt akartam elújságolni, hogy néhány napja Blanka átváltott kúszásról mászásra. Néha azért még kombinálja a kettőt, de mostmár inkább mászik. És ahová csak lehet felkapaszkodik és feltérdel. Ülni azonban még mindig nem ül fel.
mary74
 
 


Kép

Kép
mary74
 
 


Jelen.
Dóri ez megint elég drasztikus ami férj produkál,én nem is értem,hogy bírod???Gergő jobban van???Anyukád???
Tudod a barátnőm azt mondja,hogy minden pasi akasztani való pernahajder,még az ő párja se kivétel,ezáltal minden nő meg van áldva egy extra tuti példánnyal,csak kinél ez kinél az a defekt,a kérdés csupán az számomra,hogy akkor miért vagyunk velük??? :?
Ez a megleckéztetős duma viszont nagyon gáz volt tőle,szerintem ha egy kapcsolatban erre hajt bármelyik fél,hogy jól móresre tanítsa a másikat, ....nem folytatom,tudod annó az ezt megelőző zűrnél írtam neked,hogy jól gondold meg a dolgot,hogy valóban akarod-e ezt,utána nem írtál róla ,és azt gondoltam minden gyönyörű és rendben van,de akkor ezek szerint semmi sem változott,sajnos!!!Bár másképp lenne!!!Azért én kívánok a helyzethez megoldásához,és megemésztéséhez sok sok erőt.

Doo,tudod rám pont nem jellemző,hogy önző módon csak magamra gondolok,sőőőőt az is a bajom hogy sose magamat nézem,hanem mindíg mást.Ezt a kislányt tényleg megpróbáltam szeretni,és hogy Ági kérdésére is válaszoljak leírom az előzményeket.
5 éve a neten ismerkedtem meg apával,első látásra szerelem,levelezés ,telefonok,majd randi,ahol eldőlt a dolog,mi egymásnak lettünk rendelve.. :oops:
A netes adatlapjában szerepelt ,hogy elvált,de a gyerek nem.
Mikor a exfeleségre rákérdeztem őszintén elmesélte,hogy 21 évesen leszerelt,és minden barátja nősült,hát ő is elvette azt a lányt,nem szerelem volt,már a lagzi napján megbánta,pláne hogy a hölgy a jól ismert "terhes vagyok"-mondattal vette rá a frigyre.
Persze kiderült,hogy nem az,de hamar tett érte,mert ő szerelmes volt apába,megszületett Alexandra.De apa ott volt éretlen fiúként aki még nem tombolta ki magát,és hajtotta a vére,nem érezte a súlyát,hogy van egy gyereke(mikor Martin született akkor mondta,hogy na most érett meg az apa szerepre 32 évesen)
Élte világát,ami persze konfliktusokhoz vezetett végül váláshoz,és egy sértett nő csúnyán tud viselkedni.Onnantól a gyereket az apja ellen nevelte,nem szólíthatta apának,csak Nándinak és nem sorolom,gyarló módon bánt a lánnyal,mintha rajta állt volna bosszút amiért apa elhagyta.
Visszatérve hozzánk,megbeszéltük a válást,és ennyi többet nem mondott.Közben kiderült,hogy az egyik unokatesóm egy osztályba járt az ex-el,és mikor erre fény derült,első kérdése az volt,hogy hogy van az a szép kislány???Hoppá.
Mivel 100 km volt köztünk 3 évig távkapcsolatként működött a dolog,és volt olyan hogy otthon volt,beszéltünk telefonon,és közben hallottam hogy egy gyerek hang megkérdezi -apa kérsz palacsintát??Szépen lassan biztossá vált a dolog,addig nem mertem megkérdezni amíg nem tudtam tutit.Vártam,hátha elém áll és elmondja,nem tette.2 évig bírtam,aztán egy alkalommal belecsaptam a lecsóba,és akkor bevallotta,rá nem sokkal el is hozta nagy könyörgéseim hatására.Nagyon befelé forduló gátlásos kislány volt,nehezen engedett fel,de egy idő után megtaláltam hozzá az utat,és azt gondolom tényleg baráti volt a viszonyunk.Mi se bizonyítja jobban,hogy amikor apa diplomázott ,a lány itt nyaralt egy hétig akkor még nem laktunk együtt,apa otthon tanult,lány nálunk nyaralt,tök jól elvoltunk.Nincs bennem rossz érzés az miatt,hogy nem tudtam már a legelején róla,de talán ha már akkor elkezdődik a kapcsolatunk,nem jutottunk volna,ide,mert akkor meg tudtuk volna beszélni,hogy ez az élet rendje,hogy apa velem él,és gyerekünk születik.Egy ismerősöm azt mondta,hogy nem velem van baja,az otthoni életével nincs megbékélve,és rajtam vezeti le,pláne ebben a korban amikor ha szólok az a baj,ha nem szólok az a baj.Ez hozzá tartozott a témához,és ezzel le is zárnám,akinek van véleménye ,priviben tegye meg felém,nem traktálnám ilyen mélységekig a topik tagokat a magánéletem ezen részleteivel.

Kukis anyukák a ti fiatok is szoros kapcsolatban van a nudlival????
Mert Martin ahogy kicsomagolom a keze azonnal ott van,fürdés közben a víz alatt matat....ez normális????volt ,hogy elfordultam a popsikrémért és véletlenül betépőzáraztam a kezét a pelusba,mert amíg nem néztem oda már el is kapta... :roll: :D :D
Megyek van egy rahedli mosatlan edényem,megpróbálok hang nélkül elmosogatni,mert a golyókám itt szundít a nappaliban.
Puszi

KépKép
riella77
 
 


hang nékül elmosogatni :lol:
ja, és én mint nem kukis anyuka is bizton állítom h enyém is matat :wink: azért a kezét még nem csomagoltam be :lol:
Vendég
 


mary, köszi a paraffint. számomra nem a kőolaj hangzik rosszul, hanem mostanában ilyen bio-fórumokon hallom sokszor h nem jó. meg mostanában egyes krémeket pont ezzel reklámoznak h nem tartalmaz ásványolajat :shock:

minden betegeskedőnek jobbulást - kicsinek, nagynak egyaránt!

Blanka marha édi - főleg a két asztal között kukucsolóson :D
Vendég
 


Vanda, igen nekem vannak dvd-im. Az embergyerek sorozat 4990,-Ft.
Mary, a Csodabogarak 3 külön film, 1000,-Ft/db. És a mászó Blanka tényleg tündéri!

Ma randiztam a férjemmel :) :lol:
Nagymama és álnagypapa itthon maradt Csimpuval, mi meg elmentünk vacsizni, vásárolgatni, tekeregni. Éééés, kaptam vásárfiát is :wink: Jaj, de jóóóóóóó volt! :) Mint a régi szép időkben! Ajánlom nektek is, nagyon fel tud tölteni.

Riella, szerintem neked sikrülni fog újra a gyerek szívéhez férkőzni. Nem létezik, hogy valaki hosszú távon át tudjon nézni rajtad. :D Addig is kitartás, türelem, és megértés...

Pusz, megyek aludni.
Vendég
 


Sziasztok,

Meg mindig anyumeknal vagyunk, de szerintem mar mindneki unja! Jol megvagyunk viszonylag, de ugye azert kupi mindenfele, mert annyi cuccunk van,hogy alig fer el a hazban!! :) A haz remelem most mar 2 heten belul elkeszul. Most mar kezdik belulrol festeni...legalabbis ezt mondtak...meglatjuk.
Nem tudom mar ki kerdezte, de nem mi epitjuk, hanem epitteto. Uj epitesu, kulcsra kesz haz lesz, mi csak megmondjuk mi hogy legyen, ok meg megcsinaljak. Szocpol vegre megjott...marmint a kincstartol a torles, de mivel a banknak is ben van jegyezve, igy nekik is le kell venni a jelzalogot a hazrol. Arra varunk mar masfel hete!!! Idegbajt kapok hogy ebben az orszagban milyne lassan mennek a dolgok!!!!! :twisted: :twisted: Addig a vevoink sem tudnak fizetni, amig nincs leveve a jelzalog!!!!!! Ahhhhh!!! Most meg mar azon aggodok, hogy fizessenek...a vegen meg ugy lesznek, oke bekoltozhettunk, aztan nem is fizetunk!! Na de nem paraztatom magam!!!! Le vagyunk vedve ugyvedi papirokkal....csak erjenek is valamit ha gond van!!! De ne legyen!!!! Varom a pozitiv gondolatokat es energiakat ezugyben!!! :)

Dori. En nagyon megdobbentem! :( Ilyen kapcsolatokban az a rossz, hogy akkor mi lesz kesobb? Ha mar most nincs a ferj ott amikor kell es ilyen dolgai vannak.....ez az idovel hogy fog valtozni? :shock: Nem lehet konnyu neked! :(

Riella: Engem is nagyon bantott volna a dolog es ugye tenyleg ugy van az ember, hogy persze, o meg gyerek es nem igazan erzi hogy ez a viselkedes masnak hogy esik, meg igen, a csaladi korulmeynek sem jok...de azert baromi szarul tudja ilyenkor erezni magat az ember!!! :( Remelem azert, hogy majd idovel javul a kapcsolatotok.

Babukak nagyon szepek! :) Ricsike is betoltven a 9. honapot lebetegedett es azota is folyik meg az orra, meg kohog. :( Be vannak duzzadva total a mandulai, ugyhogy most kanalas gyogyszer megy, meg orrszivas folyamatosan!! :( Remelem hamar helyre jon mar. AMugy az egesz csalad atesett ezen.....kiveve engem!!! :) Iron vagyok!! :lol:

Nem adnatok nehany tippet, hogy ti mit adtok reggelire??? Semmi otlet!! :oops: :oops: Tap, tejpep, vajas kenyer valtogatja egymast!!!! :shock: Mostnaban nem nagyon fozok, mert valahoyg ez nem az en konyham, es mittomen..alig talalom a helyem. Eszi Ricsike amit mi, vagy uvegest!!!
Nektek mar iszik csoros poharbol vagy sima poharbol? Mert Ricsi meg nem nagyon jott ra a titok nyitjara!!! :D Es miket csinal?
Ricsko negykezlab baromi gyorsan teker, mindenhol felall es most amit kapott kis tologatos jarmuvet tolja, szepen lepked vele. De ha fogom a kezet akkor nem akar lepni. Egesz nap kiabal es veszekszik velem!!! :shock: :D Ho ho ez megy egesz nap, meg baba, mama, nyanya (szerintem ez vagyok en!!!), Tzzziiccaaa (ez a macska!). :D

Na megyek, mert mar ebredezik ahogy hallom!
JObbulast minden betegeskdeo babanak es anyukanak!

Puszi nektek es szep napot!

Kép

Kép
lorcika
 
 


Sziasztok!

Drága egyetlen Lorcink, már épp hiányolni akartalak.
Örülök, h. azért haladnak a munkálatok a házzal. Nyugi, előbb utóbb készen lesz.
Majd ha oda jutunk mi is (3 év kb), h. házépítés, akkor sok-sok információt szeretnék tőled kérni. Mi is szeretnénk szocpolt felvenni (ha még lesz akkor egyáltalán), és új építésű házat/sorházat venni.
Segítesz majd pár dologban?

Te vagy a nyanya:) Hát ez jó!
Ejnye Ricsi! :lol:

Riella, én még nem szóltam hozzá a családi drámához :oops: Ugyan nem voltam ilyen helyzetben, de elképzelésem van, milyen hülye szitu lehetett. Mármint, mikor megtudtad, h. van egy lánya apának.
Nem is tudom...de miért nem volt veled őszinte? Sokkal jobb, ha az elején kiderülnek dolgok. Vagy azt gondolta, akkor nem maradsz vele?

Dóri, Neked továbbra is kitartást!
Én azt tudom csak mondani, az ilyen helyzetet vagy megszokja az ember és elfogadja, h. ilyen a másik (sajnos), vagy "megszökik".
Tudom, nem megy ez ilyen egyszerűen.
Nem is akarok pálcát törni senki felett.
Remélem nem maradnak így a dolgok.

Bringa merre vagy, hogy vagytok? Olyan rég néztél be hozzánk!
Márti, nálatok hogy mennek a dolgok? Apa hogy boldogul? Te hogy bírod a munkát? Stella jó kislány? Cicizés megy gondolom éjjel.

Kép
niki30
 
 


Bogy, nálatok meg mi újság házügyileg?

Kép
niki30
 
 


Lorci, kitartást, egy költözés meg házeladás-vétel mindig csupa stressz. Ricskóbak jobbulást. Mi rendes pohárból iszunk, de persze én itatom, Ő tátja a száját,. de még nem fogja a poharat-ha erre gondoltál azzal, hogy iszik-e pohárból.

Riella, Zitának nincs kuki, és ezt le is ellenőrzi rendszeresen :wink: bár mostanában már ritkábban. :D

Ricsike ügyes, hogy tolingál és lépked, Lorci ne bánd, hogy vezetve nem akar menni, ne is próbálgasd, gondolj bele, arra rákattanna aztán egész nap sétálhatnátok, a Te derekaddal! Amúgy is az a legjobb, ha a gyerek annyit áll és annyit lépked amennyit önállóan tud. Anyának nem kell ehhez aszisztálni.

Zita is szokta nyanyát mondani. és ami a legtündéribb, tegnap azt mondta a cicire, hogy tyityi :D lehet ez lesz az első szava?

Riella, ez azért tényleg furi, hogy egy ilyen tényt el akart titkolni a párod, hogy van egy lánya. :roll: De Te ismered, ha amúgy meg tudsz benne bízni, akkor biztos érdemes is rá.

Kép
ági_bp
 
 


Blanka csak a pá-pá-t használja "tudatosan". De azt már tényleg ügyesen. :)

Ma megint meglátogattuk a doktor nénit. Úgy tűnik, Blanka allergiás az antibiotikumra, amit tegnap írt fel neki a doki néni.
A nyakán/tarkóján piros pöttyök, foltok jelentek meg, a mellkasán pedig ki van száradva a bőr, de nagyon. Plusz ma délelőtt produkált egy jó adag híg kakit, úgyhogy elvittem az orvoshoz.
A diagnózis: valószínűleg allergia, úgyhogy antibiotikum beszüntetve, helyette Fenistil cseppek és Calcimusc. És a biztonság kedvéért vissza kell térnünk a gyógyszertári fürdetőre, amit mi már jó ideje nem használtunk.
Egyébként hőemelkedése van és folyik az orra. A hangulata általában elég jó. Most éppen alszik és jókat szörcsög közben, szegénykém.
mary74
 
 


Blankának jobbulást!
Szegényke, allergiás az antibiotikumra:(

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

bementem ma angolra, utána meg elmentem Prince oliver rucikért! :) Olyan szépek, én nagyon szeretem a márkát. Most cska itt pakolom jobbról balra. :) Nézegetem, aztán este felteszem. (olcsóbban mint a boltban) :wink: :wink:

Házügyileg úgy állunk, hogy az a link szigetszentmiklósi ingatlanügynök egy link nah, nem tudom és nem is akarom hosszabban jellemzni... most annyi időre pihenőre tettük, amíg jövőhéten meg nem nézzük a lakásvásárt illetve készház vásárt, hátha találunk valamit. Ha nem akkor a követlkező lépés az, hogy a preferált településeken illetve környékein működő ingatlanirodákat megkeresem és leadom az igényeket....
Annyira utálom ezt a szitut hisz nem vet fel minket a pénz, de van bizonyos minima igény, aminek teljesülnie kell ha már belevágtunk. Persze amit mi akarunk és amilyen áron az ritka, de van!!!
Azért kezdtünk el már most keresni, hogy a kijelölt 1-1,5 év alatt találjunk olyat amit szeretnénk. Nah szal amit utálok az az, hogy elmondom mit szertnénk, és akkor belevihog a telefonba és mond egy 10 millióval magasabb összeget, hogy ennyiért lehetilyet CSAK ÉS KIZÁRÓLAG...
Nah szal utálom ezt az úgyis eladom neked a szarom stílust, miért kell hülyének nézni az embert????

Levente mászik, még csak nyolc ütemet, aztán kilapul, de mászik!!! :) :)

Lorci!
irigyellek, neketek csak pár hát, nekünk jópár hónap vagy év, még mire odajutunk.

Építkezni nem akarnék.... de lehet az marad. Találtam egy háztervet , ami pont az amire vágynék, annyi modosítással, hoyg az egyik fürdőben csak eg yzuhanyzót tennék be és a maradék része a mosókonyha lenne. 150 nm garázzsal, tehát mondjuk a lakórésze 120-130 nm és ez egyszintes. De annyira jó elosztású. Linkelem is! :)

http://www.haztervek.hu/haztervek/terve ... _152m2.htm

De akkár kétszer 70 nmen is tetszene....

KépKépKép
bogyra
 
 


Bogy, nekem is egy egyszintes ház az álmom.
Csakhát ugye az drágább is a nagyobb telekterület miatt. :cry:

Kép
niki30
 
 


Bogy, én nem ismerem ezt a márkát, de kiváncsi vagyok rá milyenek.

Kép
niki30
 
 


Köszi Niki, most már emlékszem, hogy Csilla volt az.

Csilla! Húha, nem olcsó ez a DVD. Még gondolkodom rajta egy kicsit....Jajj!

Bogy, mi van a füleddel?? Csepegtetni kell bele?

Jelentem most jöttünk meg a kontrollról és Bálint egészséges!
Bálint csőröspohárból iszik és ugy 30%-ban már ki tudja szolgálni magát. 2 napja pá-pázik és ha kérem a dolgokat, akkor odaadja kezembe.
A kutya meg a lámpa, GYö, továbbra is. :) A cici felszólitásra pedig jön és húzza a pólómat.
Fütyicsavargatás és huzogatás van, ha megmutatom neki, hogy hol a fütyije. Különben rá se hederit. Illetve 2 hónapos volt, hogy 1 napig minden pelenkázáskor meg próbálta fogni, de akkor még nem ért el odáig a keze.

Mary, jobbulást a kicsinek!

Jó hétvégét, remélem, hogy nem fog esni!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, csak nagyjából tudtam visszaolvasni.
A babák továbra is gyönyörűek, nem győzök csodálkozni hogy nőnek.
Dóri hát nem könnyű a helyzeted bár ezt tudom tudod. Őszintén megmondom nem tudom milyen háttered van / anyukádék ilyesmi/ de én nem tűrném ezt az embert. Ne haragudj nem akarok ítélkezni de ez már nem tűrhető amit csinál. Én nem vagyok egy lázadó tipus de próbáltam úgy alakítani az életem hogy bármi áron de boldogúljak egyedül is. Néha akit úgy szeretünk imádunk, támogatunk pont az ver át. Sajnos én is megjártam már. Gyerek mellett ez nagyon nehéz tudom anyagi és egyéb gondok miatt de ez jó így?
Én sokat panaszkodok a páromra de anyagi szinten ő az okos. Fogja a pénzt ha kérek ad, csekkek befizetve időre, mindenről pontos elszámolás szó nélkül. Bár benne más hiba van. Én nagyon remélem hogy rendeződnek a dolgok. A helyedbe valószínű hogy én is próbálnám tisztázni a dolgokat és megoldást keresni /és ez érthető is/ de ez csak egy ideig megy/. Remélem nem haragszol, kívánom a legjobbakat, de ne légy vele kíméletes.
Hoztam képeket.


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


Nagyon jó ez a sorozat Balázsról! Édes nagyon!

Kép
niki30
 
 


sziasztok!

Rena, hajjaj, tudom, hogy igazad van, és meg i steszem a megfelelő lépéseket. Mert muszáj. :?

Marcinak 38.2 volt a hője a fenekében most este lefekvés előtt.. hát fasza, ha elkapta a kórságot ő is. :( Gergő hétfőn megy suliba, ő már jól van, "csak" köhög. Érdekes, hogy Marci se reggel se este nem kart már szopizni, teljesen elválasztotta magát.. most szomorú vagyok meg nem is..

Prince Oliver: nekünk csomó bodynk volt, szép csajosak, gyönyörű hímzett mintákkal (Vikinek :wink: ), aztán átálltunk a C&A-ra meg a Kengurura.

Ház: a mi házunk is egyszintes lesz, am.konyha+nappali, terasz, fürdőszoba (benne tusoló és sarokkád), külön wc-k, spejz, 3 gyerekszoba, 1 hálószoba és a tetőtér kompletten kialakítva (leszigetelve stb), ha esetleg bővíteni szeretnénk már ne kelljen hozzányúlni. Saját nagy kert, kertváros Fóton. Szóval minden szuper. Lenne... :roll:

Én már kompletten megőrülök, 1 hónapja vérzek már.. :evil: :evil: :roll: és rohadtul unom a dolgot... de sajnos ez most normális. :x
Vendég
 


Rena,
Te olyan jó képeket hozol mindig. :) Balázs már ül, áll.. :) Marci meg négykézlábazik :lol:
Vendég
 


Bogy, most néztem a body-kat, a nevük össze van keverve.
Bár lehet, h. még dolgozol vele és azért.
Csak gondoltam szólok.
Ilyeneket mi kölibe kaptunk mikor Emma kisebb volt.

Kép
niki30
 
 


Lorci, mi tapszert eszunk reggelire, meg vacsira is.

Arra gondoltam, hogy lassan fozeleket adok vacsira, eloszor felesbe tappal, de a reggeli tapszer egy ideig meg marad.

Vajas kenyer? Hogy mi meg nem tudunk ilyeneket...

Elina mar allandoan allni akar, es ha van mibe kapaszkodni, meg is teszi, csak a landolas nem mindig megy siman.

Dori, eleg talpraesettnek tunsz innen, szoval nem feltelek, de sok erot kivanok!

Rena szuper jok a kepek!

KépKép
horilda
 
 


Niki, hol nezed ezeket a bodykat???
Le vagyok maradva!

KépKép
horilda
 
 


Fent vannak a bodyk egy része ha valakit érdekel! :) :)

Új ruhák / Prince Oliver

Én jobban szeretem mint a kengurut, szerintem már a minősége sem túl jó a bodijuknak, nekem mindig szétszakad itt ott, sokkal drágább is, meg olyan szegényes mintázatú. A rugijait azt imádom, nekünk is sok van olyan...de bodyval nem probálkozom többé. Egy időben (még Gerivel) sok bodyt vettünk kenguruéknál, mert csak ők csináltak plüss bodyt, ami télen tök szupi volt, de már azuk sincs. :(
A PO-ban azt szeretm, ha nem vasalod ki a mintát, akkor nagyon tartos, és színes és szép és vidám és jó fajta pamutból vannak!
A C&A-sat is szeressem, az is van jócskán, de ott olyan nehéz néha méretet túrni abból bezanzásított kosárból.... meg néha annyira elcsépelt mintákkal vannak... máskor meg 4-5-öt is tudunk hozni...változó! :)

Nah megyek dolgozok a másik felével is! :)

KépKépKép
bogyra
 
 


Jah, ezek tényleg szebbek, mint, amit a kenguruban lehet kapni.
Őszintén szólva nekem azok a göncök nem is nagyon jönnek be. Egyetlen egy body-t vettem ott, az első, amit Emmának vettem. Az aranyos volt.
De tényleg szegényes mintázatúak, jól fogalmaztál Bogy.

Nekem ami tetszik azok a H&M-es szerkók. Ott gyönyörűek vannak.
Én pl. csütörtökön túrtam egy k...va édes H&M-es sznupis, csíkos felsőt Emmának. Még nagy rá, de később jól jön majd.
Ja, és 100 Ft volt.

Kép
niki30
 
 


C&A-s bodyjain nekünk is vannak.

Kép
niki30
 
 


ha ez a PO, akkor nekünk is van - és gyakorlatilag ez vált be, mert bmelyik másiknak (C&A, Kenguru) sokkal gyengébb minőségűek a bodyjai. Kengurus cuccok szakadoznak nálunk is - és nem csak a bodyk, hanem a rugik is!! :evil: :evil:
ez a házterv tényleg jó!! h te miket nem találsz/tudsz a neten! :shock:

ági, Vikó uncsitesójának az első mondata volt h "adj cicit!" :lol: :lol:

enyém sztem semmit sem mond tudatosan :roll: de lehet h csak én nem veszem észre :oops: ill túl kevés tudatosságot feltételezek róla - ez mondjuk már számtalanszor bebizonyosodott :oops: :roll: a kutyákra vmi "e-eee"-t mond, lehet h vaunak szánja :wink: :lol:
Vendég
 


A rugik is kopnak nekünk is, most vesz anyu bébi plüsst és foltozgatjuk a lábujjaknál.... igen sajnos a kenguruéknál az ár/érték arány igen-igen lesüllyedt.

Három felvétel után kikopik a rugi lába, és kb még ennyi se kell hogy a body szakadjon, nyúljon, a pattentja tönkre megy.
De nekem a rugik "dizájna" nagyon tetszik, pl brendonban sem találok olyan rugikat, de a nextnél sem :wink: :wink:
Úgyogy marad a turkűló és a foltozás... :twisted: :twisted:

De ezeket a bodykat szeretem én is nagyon, azért is ezzel bővítettem a profilt :) :D :D

Lehet, hogy ez nem a meggazdagodás "útja", de én cska olyan dolgot adok el, amit én is megvennék... nahszal értitek.

Képzeljétek már annyira belejöttem a beszerzésbe, hogy csak nah. bementem a nagykerbe elkezdtem pakolni a kosárba nem is számoltam mi mennyi. A végén mondom csak összehasonlítom, hoyg egyformán legyen fiús lányos... 18/18 lett az arány!!! :D :D Csak úgy látatatlanban.

Hát igen a ház az nagyon fontos....úgyhogy nézelődöm, keresgetek, mert ha végül mégiscsak építkeznikell, akkor szeretnénk, hogy praktikus legyen, legendő hellyel, költségtakarékos és mindenolyanotthonos legyen, legyen mindennek helye stb stb...hát szerintem mindenki erre vágyik. De ahhoz ám, hogy ez így is legyen sokat kell agyalni.

Annak idején amikor 50 nm-es házba költöztünk gerivel és ki volt minden csupázva...ott is hetekig csak tervezgettem hogy végre jó legyen. És addig addig agyaltam, amíg egy 40 nm-es szobából sikerült csinálni egy szeparált dolgozó sarkot, egy nappalit, egy háló galériát, alatta pedig gyerekszobát...
Nah tehát így szeretném, hogy mindenklappoljon! :D :)

Majd a vásáron biztos gyarapodom sok jó ötlettel.

Doo és többiek! Talán nem is írtam még azóta, de mióta Gertgő szedi a gyógyszert, mint akit kicseréltek. Azóta egy hangos szó sincs itthon a leckéje időben készen van hiánytalanul, magától, egyedül. Végig üli a vacsorát közbenbeszélgetünk... és reggel mikor túl vagyunk a rutinon magától jön hogy anya szeretném bevenni....
A sulioban 4-5 a magatrtása, azót ahozott több 5-öst is mindenféle tárgyból. szóval hat! :) :)

Tudjátok az bosszant csak igazából, hogy ugye most sem diagnosztizálták rendesen, hanem mondták beveszi a gyógyszert ha hat akkor hiperaktív, ha nem akkor nem.. basszus ezt nemlehetett volna 4 éve kipróbálni????? Mennyi de mennyi kudarctól kíméltek volna meg minket!!!

Fent van minden! :)

KépKépKép
bogyra
 
 


Hajnali 3/4 5 es nem tudok aludni! :(
Csak felelbredtem, aztan felspanoltam magam,hogy mar lassan 2 hetet varunk a CIB bankra, hogy vegye le a jelzalogot ahazrol es ugy beidegesedtem!!! :twisted: :twisted: :twisted: Hetfon megint hivom a not es megyek fel akarhova, ahova kell, de ez felhaborito!! 2 honapot vartunk az allamkincstarra, utana a bank azt mondta par nap! Ennek hetfon lesz 2 hete!!!! Mit kepzelnek???? Ha nem engedtuk volna bekoltozni a lakokat,mar reg nem lenne vevonk. Decemberben kotottunk adasvetelit!!!!! Az ember idegbajt kap a dolgoktol!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Nah.....relax. Minden megoldodik.........remelem!!!!!! :?

Bogy neztem a haztervet. Hat nem rossz! Haaat nem tudom de egy ilyen haz.....hat nem olcso. Nem tudom mennyi ra a keret, de mi nagyon sokat neztunk mostanaban is es elvadult arak vannak!!! Az viszont igaz, hogyha most elkezdesz nezni es ha nem sietos akkor lehetseges, hogy talalsz olyat ami tetszik. Vagy hasznalt hazat kipofozni, hozzaepiteni. Remelem sikerul! :)
En sem epitkeznek, mert mar ettol is idegbajt kapok!!! Csuszas van mindenben, mindenert 100x kell szolni, minden egyes mozzanatnal ott kell lenni, hogy az jo is legyen, szoval ha meg ezt 100%-ban nekunk kene intezni, akkor az nagyon kemeny lenne! Le a kalappal aki epitkezik! :)

Ehet tokfozeleket a baba? Ugy ertem hogyan keszitsuk el? Kapor, tejfol nem mehet bele?? :shock:

Na megyek lefekszem hatha jon az alommano! Bar 6-kor kel Ricsi. Jaj ez a gyerek olyan koran kelo!!!!!! :roll: Amikor dolgozni jartam nem tudtam enniyre pontosan 6-kor kelni!!!!!!!

Na sziasztok.

Kép

Kép
lorcika
 
 


sziasztok!olvastam.minden ok,csak agyvérzésen vagyunk...ezek a diszkoszok drága mulatság....és gáz van velük.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?