Új privát üzeneted érkezett!

Kata: ha a sorok csillag alagzatot alkotnak. Nem? Sztem...Ezek a kertészeseknek ilyesmi a lényegük... :roll: :roll:

Na tente. Cupp!
jaimee1
 
 


Kép
szilbee
 
 


Kata! Nekem is pont az jutott eszembe tanácsadáson, hogy félévesnek nézték ugye, de még annak is sok lett volna... :roll: :lol: Nem is csoda, hogy mostanában 2x5 percezik cicn, aztán meg csak vigyorog rám, mint egy jóllakott napközis. :lol:
Levente ennyi idősen 7500 g volt, tehát még a tesóját is túlszárnyalta...
szilbee
 
 

 
 

Az elefántos kérdés nem úgy van, hogy lehet három mozdulattal betenni egy elefáncsit a hűtőbe?? :shock: :oops:
szilbee
 
 


Dorka! Nyúlt is.. igen... 2 cm-t... bár nekem többnek tűnik. :roll:

Teszek már pár képet a hétvégi játszóterezésről... meg egybekről...

Retro mobil
Fúj a szél...
Frédi és Béni
Családi legózás, vonatozás
Hát te ki vagy?
Szia Öcsisajt!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Na levagyok maradva egy pár körrel...még tart a visszaolvasás, ezért nézzétek el nekem, hogy nem nagyon reagálok semmire.

De azt a falfirkát valaki küldje már el nekem, kifúrja az oldalamat a kíváncsiság! Köszike!

Gyöngyi szülésznő egyébként nem vörös, hanem sötétbarna hajú, 32 éves és most vár babát, augusztusra. :lol:

Na majd jövök...

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Jó reggelt!

Teszek akkor én is néhány képet a hétvégi kirándulásról.

Kép

Kép

Kép

Kép

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Ezeket meg már régen meg akartam mutatni. Húgom karácsonyi ajándéka:

Kép

Kép

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Niki! Ez a berényi állatkert! :D Márciusban én is megint menni akarok a kölykökkel oda! 8)
A férjed honnan ismerős nekem?? :oops:
De jók ezek a névtáblák!! 8)
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Ditke, jaj de jó hírt hoztál!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Gyöngyike kismama!!!! Ó, de örülök neki!!!! :)

Igen, én is írn kartam, hogy nem vörös a haja... hanem sötétbarna.

Niki, Szilbee! Csajok és srácok nagyon aranyosak!!!! :) Még képet!!!!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


csak gyorsan két kép a felállásról, aztán megyek ezer a dolog. szép az idő, nagy a kert...........

Kép Kép

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Szép napot Mindenkinek!

Tiszta ideg vagyok: az internet explorerrel két napja nem nagyon működik a babanet. Nem nyit meg semmit. Most átváltottam mozillára. Másnál működik? :roll:

Jaimee: nem tom a megfejtést :roll: Nem ismerem, de azt sem tom, hogy Balwin Judit hol nézhette meg... nem árulta el. Vagyok én nem látok a szememtől, hol kell?

Bbj: elárulnád a megfejtést? Kifúri az oldalam.

Niki: Naon fajinak a csajok. Külön szobában alszanak? Ősszel Bencénket a jászberényi állatkretből a botok, levelek és a kecskéknél az átjáró híd érdekelte. Meg persze a játszótér. :roll: Még most, Abonyban sem kötötték le igazán az állatok. Csajok figyelték?

Szilbee: mega jók a képek megest.

A Tabános firkát még én sem tudom. Valaki? Ditke a másikat elküldöm.

Gyöngyit én nem szerettem, az Nst-n találkoztam vele néhányszor, nem volt túl szimpatikus.

Erről jut eszembe: Anikó!!! Hogy állsz NST-ileg?

Betti: merre vagy? Te vagy elveszve mostanában legjobban.

Persze Ildi mellett!!!
szolkata
 
 


Lányok: Amikor én szültem decemberben, istenemre vörös volt! :lol: :lol: Hű, ez tényleg jó hír, hogy babát vár! :lol:

Niki: De jók ezek a betűk! :D
jaimee1
 
 


Kata: Itt működik expl.-ről, jelentem! :D
jaimee1
 
 


Köszi Jaimee, biztosan csak engem utál már, mert mindig itt lógok. :roll:
szolkata
 
 


hú de egyszerre írtunk!
Kata: Igen neki is kék a szeme.

Nekem is van egy jó matek példám:
Egy anyuka most 21 évvel idősebb a gyerekénél. 6 év múlva az anyuka pontosan ötször annyi idős lesz, mint agyermeke.
Hol van most az apuka? És persze mennyi idős a gyermek?

Amikor megláttam a végeredményt, nekem fülig ért a szám. majd este megírom
szép napot.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Kata: Írtam privit!

Erika: Hű, el sem kezdek gondolkodni ezen... :D

Télleg, Betti, mi a helyzet felétek? Bettike? Suli?
jaimee1
 
 


na, itt a feladványok tömkelegében én is küldök nektek izgit, lehet, már ismeritek, de csak mélben tom elküldeni, akinek megvan a címe, átküldöm!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szilbee: óvoda: a telefonkönyvben nézd meg, de én nem találtam felétek másikat.

Jaimee: mingyá nézem.

Erika: du. tudok gondolkodni

.... mert most rohanunk a Corába... holnap apa Sopronba megy, ott alud, kaját veszek.
szolkata
 
 


Kata! Te mindig ezt csinálod?? :lol: A másikban elolvasod, ide pedig megírod a hsz-od??? :lol: Kis trükös!! :wink: Közben Vali már meg is írta, hogy hol van a másik ovi! :)
szilbee
 
 


Helló!

Szilbee: Apa néptáncolt a Tiszában. Sokat lépett fel Szolnokon, május 1-én, aug. 20-án, stb. Talán onnan ismerős?
Nagyon aranyosak a fiúk. Úgy látom már Dávidot sem szabad semmiből kihagyni nálatok sem.

Erika: Józsika is édes és ügyes.

Kata: Igen, a lányok külön szobában alszanak, de úgy tervezem, hogy ha Kata leszokik az éjjeli evésről a Kata szobájában fognak aludni (az picike) a Dorkáé pedig a játszószoba lesz.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!
Igen az én feladványom egy 5 ágú csillag, aminek a metszés- illetve a csúcspotjain vannak elásva a magok. szám szerint 10, és a csillag alakból kijön az 5 sor is, soronként 4 maggal

Erika! Kiszámoltam a tiedet is, majd este megírod, nem lövöm le a poént, de tényleg nagyon jó!
Na jöhet még iylen, mindjárt megnézem a Dorkáét is!

Jók nagyon a képek.
A gyerekek édesek, mint mindig...

majd mindjárt rakok képet a farsang első napjáról, jól sikerált... (csak csendben súgom meg a bohóc 40 percért 40.000 pénzt kért, szóval aki munkát akar változtatni gyes után....)

Kata!
Én mozillával nyomom. mennyivel töltessz le, nem azzal van a bibi? (a levelező thunderbird)

Évi!
köszi a táblit!

Olga!
Balázs?
még milyen gyogyókat kaptatok?

Na most elakadtam két firka van? már megint nem értek semmit

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szamóca!

Tőlem ötleteket? De aranyos vagy! :D Én szoktam ámuldozni a Ter szép és ötletes megoldásaidom. Amúgy ötletek egyenlre csak a fejemben vannak, a megvalósításhoz pénz kellene. :( De még mi is kialakulóban vagyunk mert lesz egy konyha-szoba csere, falkivétel stb.

BBjudit!

De szépek vagytok! Én olyan lustácska vagyok, nem adnám Szonjának így oda a kajcsit mert akkor hajmosi, fürcsi , takarítás :oops:

Niki!

De klassz! Tök jó az a hely! :D Gyerkőcök aranyosak!

Szilbee!

JAj de édesek! Dávid álla már nem is látszik, egyben van a pofijával. :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kép Kép Kép

Egy apuka odaszólt a feleségének, mikor meglátta Grétit, nézd már az a kislány de pöttöm, az si ovis? az anyuka vágott egy pofát, aztán súgott valamit az urának, de szegénynek gyorsan a segítségére siettem, mondom az enyém a ygerek, hát igen, ilyen pöttöm.... :roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee: mekknézem, hol az az ovi. Ja, bocsi az ott olvasok, ide írokért :oops:

Bbj: nem tudom én ezeket... annyira nem értek hozzá. Ja, kettő van. Egyik az Árkádoknál, a másik a Tabánban.

De én még mindig szeretném a Tabánosat megkapni!!!

Jaj, Jaimee, mindjárt írok.
szolkata
 
 


Kata akkor küldd el nekem a másikat küldöm ami nekem van, az nem tom melyik.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


:lol: :lol: :lol: ez ugyanaz volt :lol:

Szerintem Balwin Judit tudja a másikat... :?:
szolkata
 
 


Szilbee: nem gondoltam, hogy ott van ovi, na arra menünk már, és majd megnézem. Amúgy pont tegnap jártunk arra dédipapánál :?
Ja, nem félted Levente fülét (képek) ebben a szélben?
szolkata
 
 


Nem volt ám nagy szél.. inkább csak szellőcske... meg piszok meleg...,de már olyan régen volt sapka nélkül, hogy fura volt neki, hogy éri valami fuvallat a fülét! :lol:

Nem baj az ha olvasol ott is minket, csak oda is tessék írogatni!!!! :D
szilbee
 
 


BBJudit: Ja, egy a Tabánban, amiről már senki nem tudja, hogy szól, másik meg az Árkádoknál. Azt már mindenki tudja, mi vót.
jaimee1
 
 


Judit: Hát kedves emberekkel tele ez az ország! :evil:
Lehet, hogy pöttyöm, de nagyon édes és gyönyörű. Különben meg...mekkora egy 3 éves gyerek? Hát nem lehet sokkal nagyobb...
jaimee1
 
 


pöttyöm=pöttöm
jaimee1
 
 


Lányos anyukák( Judit, Szami) : Létezik olyan, hogy bébi fülbevaló??? Vagy ilyet ne keressek az ékszerboltokban?
jaimee1
 
 


Bbj: ja, így lesz majd mindenhol kedvenc... pici...az mindig olyan aranyos :lol:

Jaimee: olyat írtam pü..
szolkata
 
 


Csak gyorsan, bár nem engem kérdeztél: létezik bébi fülbevaló, Zsófinak olyan van.

Aranyosak a farsangolók! Gréti nagyon aranyos!

Józsika meg nagyon ügyes!

Na ezt a falfirkát már én is láttam vagy 2 hónapja...ki is akadtam, hogy ki ír fel ilyesmiket a falra...

Voltunk megint tanácsadáson, új krémet kaptunk Zsófi kezére, mert újabb foltjai vannak. 112 Ft-ba került :lol: remélem, azért hatásos lesz!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Ja, mindig elfelejtek írni Nikinek: mi meg a 26-ban lakunk.
Na meg azt is elfelejtetm, hogy milyen aranyosak a lánykáid a képeken, és tényleg jók a betűk...
Bocsi, hogy ilyen összeszedetlen vagyok és mindig lemarad valami...nehéz magam utolérni.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Jaimee!

HA nem baj akkor én reagálok kérdésedre :D Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Jaimee!
Tényleg van bébi fülike, de nem tudom tart-e mindegyik ékszerbolt.

mekkora egy hároméves? nem tudom, mi vagyunk a legkisebbek, az tuti. még a ksiebb tesók is nagyobbak nálunk, hát ez van, viszont Katának abban igaza van, hogy így mindenkinek "oylan kis édes"

Ditke!
Óh szegények, akkor majd csak a jobb idővel csökken a dolog
az árából kevertet kaptok. érdemes lenne megpróbálni nem szteroidosat is, de azt csak bőrgyógyi ír fel. nekünk az elidellel ahol bekentük, többet vissza nem jött.

Apa elvitte Grétit, meg Letit sétálni, közben beugrottak a dokinénihez, hoyg Grétinek még mindig nem múlik a köhögése, a tüdeje tiszta, torka még kicsit piros, holnap meg kell röntgeneztetni az arcát. hát remélem nem lesz semmi... majd este melegítem azért csersznyemag párnával....
ennek függvényében írja az újabb adag gyógyszert. Letinek a köhögésre meg adhatunk ambroxolt. Őt meg sem nézték végighum(m?)ta a dolgot.

Húha most hallom a híradó előzetesben, hogy Rota a kiskunhalasi kórházban már annyi a gyerek, hoyg fel sem tudják venni! a vírus akár halálos is lehet, az oltás drága, Tb nem támogatja... na ja most jönnek rá?
:mrgreen:

ja sapi a babaszobán van egy csaj, aki horgol sapikat én tavaly is vettem, nagyon cukik:
sort kel állni, de megéri! (tavalyi kép) Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kati!
Húúú gyönyörű ez a füli, valami ilyesmit szeretnék én is, habár van egy Grétinek (egy kis csillag, de nem tekerős, hanem akasztós), de lassan kinövi,(na meg nem engedi belerakni a fülébe, még mindig az van benne, amit belelőttek!) gyerekfülinek valami karika végigköveset gondoltam, akár rózsaszínt, ha lehet....

nagyon teccc..

ötlet, hoyg mivel tudnám kicsalni a belőttet a füléből?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
Tényleg olyan cukik ezek a sapeszok!
Kevert krémet kaptunk valóban, és nem szteroidos, ami megnyugtat. És tényleg azt mondta a dokinéni, hogy a jó idővel csökkenni fog.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Kati: Ez gyönyörű!!!! Én is ilyesmire gondoltam. Köszi, hogy megmutattad! :D :D
jaimee1
 
 


Szilbee!

Küldtem privit!
:D
MAjd még jövök!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Köszi! :D Én is neked! :lol:
szilbee
 
 


Íme a megfejtés:

1) A gyerek most legyen X éves, az anyuka mostani életkorát jelöljük Y . az első feltétel szerint : X + 21 = Y

2) A másik feltétel szerint 6 év múlva (mikor a gyerek X+6 az anyuka meg Y+6 éves lesz: (X + 6) x 5 = (Y + 6 )

3) A második egyenletbe behelyettesítve az elsőt Y= X+21-et: (X + 6) x 5 = [(X + 21) + 6]

4) Felbontva a zárójeleket: 5X + 30 = X + 27

5) Átrendezve az egyenletet: 4X = -3 azaz X= -3/4

Vagyis a gyerek most -3/4 éves /mínusz kilenc hónapos, vagyis a gyerek 9 hónap múlva fog megszületni.

Tehát Apuka éppen Anyukában van!!!!!!!!!!!


hihihihihi :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


nekem nagyon tetszik :)

ez a horgolt sapi nem nyúlik ki???????
az én hosszú hajú lányomról nem csúszna le? csak úgy érdeklődöm.

további szép estét.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: Na erre az ééééletben rá nem jövök! :D
jaimee1
 
 


Na végre nekem is működik a babanet!

Mindig kifelejtem: holnap tud meg húgom eredményt. Hát majd kiugrik a szívem! Hát még az övé! Na, nemsokára többet tudunk.

Hmmm....

Pedig biztos akartam valamit... Babó nem javul, a gyógyszerek hatására többet köhög, ahogy szakadozik felfelé a váladék, néha már elég sokáig köhög, szinte fuldokol. Ma én is mentem dokihoz, de pont ma szabin van, az aszisztens meg azt mondta inkább a helyetesítőhöz ne menjek be.

Csajok, jó bőrgyógyász magánrendelést tudtok nekem írni, de septiben? Az uram akar kivenni szabit csütörtökre, elmenni, mert már vagy 1 éve van a vállán egy pattanás, vagy inkább dudor, és úgy látja, hogy mostanában terjeszkedik. Ugyhogy ha van infó, akkor köszi!

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Szép estét!

Csak beugrottam apa két táblázata között, meg mindjárt kisülnek a tönkölyös - magos zsömléim vacsorára.

Erika, Annának a derekáig ér a haja, s neki is van horgolt sapkája (nem a babanetről, de azért édes, mindjárt keresek képet) és neki sem csúszik le a fejéről.

Többiektől bocsi, most nem tudok tovább maradni...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Judit: És honnan rendelted a sapit? Nekem is nagyon tetszik.
Édes kis pöttöm Gréti. Szerintem Dorka ugyanakkora, nem? Nekünk már csak ilyen pöttömök jutottak. De annál aranyosabbak.
Írok Neked privit.

Ditke: Már azt hittem elfelejtetted. Köszi. Zsófinak puszi a kis bibijére.

Kati: Ma nem voltatok a Plusszos játszón? Mi voltunk. Sassoltam, de nem láttalak.

Erika: Ez jó. :D

Olga: Én az utóbbi 2 hónapban 3 bórgyógyásznál is voltam. Bakos Noémit nem ajánlom, de Szabó András nagyon rendes volt. A Baross 22. alatt rendel, hétfőn és pénteken.

Rota: Katát beoltattam (tényleg rohadt drága volt). Dorka viszont volt benne és kórházban is voltunk.

Menek, mert nagyon álmos vagyok, majd lehet még jövök.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Judit!

Ezt a sapis képet már tavaly is megcsodáltam, annyira édes! :D
Egyébként mennyi a sapi?

Niki!

DE voltunk! :shock: Kb 10-11,15ig

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?