Új privát üzeneted érkezett!

Márti,naaaaagyon jók az alanyok :lol: :lol: :lol: a képeken!!!!!!!4
Zsombi és az alvása :lol: fenomenális :lol: :lol: :lol: .
Vecsésen is csinálnak figurás tortákat,meg ha jól tudom a szamos marcipánnál is az Árkádban.
bibolya
 
 


Márti, igen 7x :) Ebből 4x 2 db bébiételt....

Szerintem abban az időben kiette magát az elkövetkező pár évre, most azért eszik olyan rosszul :)

Ne mbaj, hogy én még most is röhögök???? Hahláli Zsombi alvása :)

Nisszababa meg szerintem tiszta Zsombi :) Legalábbis a fürdős képen tuti :)

Nagyo nédesek mindannyian a képeken :)

Ibolya, hát minden még nincs meg, a bölcsőt elhozta apa, de még csiszolni, festeni kell, az ágyneműt még meg kell varrnom (márciusban végre lesz időm, már nem fogok dolgozni :))
A babakocsiért 6.-án megyünk, utána tudok képet feltenni.

Ruha van, kiskád van, hordozó van, cumisüveg is, végülis a bölcső is használható így is (csak csúnya) szóval végülis minden megvan, csak mégse :)

De azért 8 hét nem kevés :)

HOlnap megyek UH-ra, remélem minden jól fog látszani, és minden rendben lesz :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jól van Zsu,akkor alakultok ti is szép lassan.Azért a 8 hét már nem olyan sok,főleg ha ugy jártok mint a Mártiék / vagy mi/,hogy 1 hónappal korábban jön a baba.
Pocakfotó?
bibolya
 
 

 
 

Andi,3 kazit találtam meg /teletubbies/,ha küldesz egy címet feladom neked.
bibolya
 
 


Zsuzsi, Ibolya köszi. :lol:
Ibolya a Vecsési cukrászdának megadnád a telefonszámát, ha tudod???!!!Megkérdezem azt is, nővéreméktől nincs messze!!!!!

Zsu:nem baj ha még röhögsz :wink: , azért tettem fel!!!!! 8)
8 hét, az már semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Fél lábbal is kibírod!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


És hol van mindenki???????????????????????? :(
Tessék írni, mert én nem fogok magamban dumálgatni!!!!!
Jó lenne már egy tali!!!!!! :lol: :lol: :lol: Na na ez sem hoz lázba senkit???????????????????? :shock: :roll: :wink:
Nálunk lehet nyugodtan!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó lenne még talizni veletek szülés előtt :) De ne mtudom Márti hozzátok el merek-e indulni a két gyerekkel....
Max apával, de akkor meg ő unatkozna :(

De ha konkretizálódik, akkor megkérdezem apumat, el tudna-e vinni :)

8 hét az 8 hét, ne ilyesztgessetek :) Na jó, április 2 után már jöhet nyugodtan, de addig még ne..... :)

Annak örülnék ha április 21 előtt kibújna, és nem bika lenne a horoszkópja.... bár bika vagy kos, majdnem mind1 :)

Katának húz a tüdeje..... bakker, ő is asztmás lesz :(:(:(:( Ha azonban ez tényleg így van, akkor megvan az oka hogy miért köhög olyan sokat, és végre tudunk vele mit kezdeni...

Mondta a doktornő, hogy panel lakás+szmog nagy eséllyel hajlamosít az asztmára, de nálunk még a hajlam is megvan rá ugye :(

Katának két csoporttársásól derült ki most hogy asztmás. Döbbenetes, nem???

NA megyek, oda kell érnem uhu-ra :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziaszotok!

Márti, tényleg jó a Horváth cuki, csak szerintem elszálltak az árakkal nem is kicsit. Szinte már hitelkártya kell a nyűves tortához.
Van Dunakeszin is egy hasonló cuki, a pasi a Horváthban tanult, ő is mindenféle formát megtud csinálni. Egy darabig még az árak is jók voltak, de most! Dettó mint a Horváth.
Nem is tudom, vagy csak én vagyok anyagias? DE úgy gondolom, 7000.-ft egy tortáért, ami nem is a legnagyobb...

Zsu, szent ég, mindjárt itt a vége neked is. Szerintem csináljátok meg gyorsan azt a bölcsőt, sosem lehet tudni. Nem akarok vészmadár lenni, isten ments, de látod a Mártiéknál is hamarabb jött a kiscsaj, nálunk is az Ádám.
Nálunk még az ágya sem volt összerakva, ruhák kimosva de nem kivasalva, sehol sem álltunk még. Utána meg kapkodás, ráadásul én a kórházból irányítottam, mit kell venni vagy csinálni. És úgy bántott, hogy nem én készülődök. Mert minden "okos" azt mondta, ráér még ez is, az is.

Taliba én benne vagyok! Röpke pár hónap, és lehet nálunk is. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti,úúúúúúúúú tali,most naaaagyon izgalomba jöttem :lol: :lol: :lol: .Én nagyon örülnék neki,végre legalább személyesen is találkozhatnánk.De nem nagy falat ez neked,hogy mindenkit magatokhoz hivsz?Vagy neked igy egyszerübb,hogy nem kell kimozdulni a gyerekekkel,ugye?

Megnéztem a cukrászdát,itt az oldaluk:
http://www.gabrielcukraszda.hu/index.html
Nem irok cimet,mert Gyálon is vannak már,lehet,hgoy az közelebb van a nővérednek.De ha Vecsés,akkor szoljatok csak,szivesen segítek bármiben.

Zsu,hát sajna az asztma/meg még annyi minden / igen,örökletes tényező.De azért hátha mégsem az :oops: ,reménykedjünk benne.

Többiek merre vagytok?????????,Irgum burgum fekete pont lesz a sok hiányzásért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Márti drága:
én írnék, de most dolgozom :? , majd este ha lesz még erőm írok

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


A Zsuzsi már dolgozik? Nem figyeltem eléggé, vagy úgy is volt, hogy már most visszamegy? :roll:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsuzsi dolgozik??????????? :shock: Én is lemaradtam, bár néha azt sem tudom milyen nap meg hónap van :shock: :roll: .

Ibolya:köszi megsasolom a cukrászdát.
Igen nekem így könnyebb lenne, csinálok tésztasalit ha az jó, az én gyerekeim is szeretik,nincs vele sok gond, valami nasi is biztos akad, úgy időzítjük, hogy a Roland is itthon legyen :lol: , ha szép az idő ki lehet menni a kertbe, csúszdát is kihozzuk..............mit írjak még?????????????, :wink: Homokozó is van.
Márciusban kinézünk 1 jó kis napot, javaslat????Hétvége vagy hétköznap jobb és már nézem is!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na meg is jöttem UH-ról :)

Kiscsaj (HA kiscsaj egyáltalán) feje 81 mm, combja 60 mm, haskörfogata 274 mm, a becsült súlya pedig 1820 g.

És ami a lényeg, befordult, immár fejen áll, és be van illeszkedve. Kérdezte a doki hogy nem fáj-e a csípőcsontom, meg a méhszájam... mondtam hogy deeeeeeeee, nem is kicsit. Na ezé fáj :)

Barbi, most márciusban mindent megcsinálok, de olyan nehéz ezt kisakkozni, mert ha túl sokat állnak a ruhák, akkor porosak lesznek, aztán meg lehet hogy késő lesz....

A bölcsőre is ugrasztom majd apjukot, most hétvégén itthon lesz :) De még gyerekbarát festéket is kellene találnunk...

Na megyek, dolgozni :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Márti, nekem mindegy, hogy hétvége vagy hétköznap. Ha véletlenül szar idő lenne, legfeljebb bevisszük reggel az Istvánt dolgozni és utána miénk a pálya! :lol:
Szerintem megegyezünk, mindenki visz valami kaját oszt csá!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Csak ezt az oldalt futottam át, nem igazán vagyok időmilliomos! :roll: És hullafáradt is vagyok. Boróka ma éjjel másfélóránként kelt enni, ezért reggel még szundítottam én is másfél órát, miközben Krisztának (szégyen-nem szégyen) mesét tettem a tévébe. :oops: :oops: :oops: Nemcsak azt csinálta, hanem "jendet" =rendet is csinált közben, de mindegy. :)

Eredetileg nem állt szándékomban most sem írni, főleg, hoyg most ilyen jó a hangulat a topikban, de láttam, hoyg hiányoltatok. Szóval, nincs semmi baj, csak nincs semmi időm se.
Ezenkívül szopival kapcsolatban elkezdtünk csúszni lefele a lejtőn. A kisasszony lusta és nem szívja ki a melleimet. Megjött a krém Írországból, ami nagyon jó. Illetve nagyon jó lenne, ha rendes mellbimbóm lenne és akkor jól tudná bekapni Boróka is. De így, amit gyógyul két nap alatt, ha pihentetem, egy-két szopi alatt vissza is romlik. :( Szóval, nekem ez már reménytelen. Azért rá-rá teszem erre a mellre is, de sajnos nem tudja helyesen bekapni.
Ma kíváncsiságból megmértem szopi előtt és után (eddig még soha) és szomorú a szitu. 70 ml-t szívott ki, pedig volt még benne. Azért még nicns baj, mert eddig csak este van szükség arra, hoyg a lefejt tejet adjam neki, még elég napközben 1 mell. De már rendes szopi nem hiszem, hogy lenne belőle.

Szóval, ne haragudjatok, hogy ismét panaszkodtam, jobban mondva, hoyg én még mindig itt tartok, de nálunk, velünk most ez van. Amúgy nagyon aranyos a kisasszony, fejlődni szépen fejlődik, az értelme is nyiladozik, legalábbis a maga szintjén, nagyon figyel színes dolgokat, játékokat, odafordul a hang felé, és kezd dumálgatni, főleg, ha beszélgetünk vele. Ha úgy csinálok neki, hoyg gggggggg, máris fülig érő szájjal mosolyog, és ő is próbál hangokat formálni, "válaszolni".
Kriszta hazajött vasárnap anyóséktól, és azt mondtam, hogy egyhamar nem megy el ilyen hosszú időre, mert egy teljesen más leánykát kaptam vissza: hirtelen, durváskodó és szörnyen hisztis. Remélem, hogy mindez csak átmeneti, és csak azért van, hoyg megviselte a távollét és pár nap alatt visszaáll, mert így már nem igazán merem egyedül hagyni Borókával. Nagyon szomorú vagyok emiatt, mert tudom, hoyg milyen kis finomka volt eddig vele.

NA, most megyek, mert a délelőtti alvásom miatt sokat ma nem csináltam még.
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith drága!!!!!Ne szomorkodj, nagyon ügyesek vagytok!!!!!!Látod én már feladtam :? , de már kezdek megbarátkozni a gondolattal!!!! :? És ha holnap utánig lesz tejcsim éééééééés miért ne lenne, akkor Anissza lesz a 3 közül az a csemetém aki a legtovább kap anya tejet!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: És sikerült a depit is elkerülnöm!!!!Tehát boldog vagyok :lol: :lol: :lol: !!!!
Te is legyél az, a 70 ml meg lehet , hogy nem volt éhes már nem?????????????Vagy evett még üvegből??????Ne aggódj emiatt sem!!!!Semmi miatt sem!!!! :wink:
Az, hogy a Kriszta változott az sajna előfordul :roll: , bár nálunk nem 1 hétre mennek a gyerekek a mamához hanem csak délután, de tegnap is eltévesztette a Szoni az emeletet mert elég hisztis volt :shock: , pedig tudja hogy engem ezzel nem hat meg.Bezzeg a mamát!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na akkor tali időpont :mrgreen: a jövő hét az gondolom korai, utána héten lehetne 12-én szerdán , vagy 13-án csütörtökön, vagy a hétvégén ha nem zavar senkit a március 15 :roll: , vagy vasárnap 16.
Ha ez a hét sem jó nézhetjük a következő hetet. :lol: :lol: :lol: Csúszda már kint van :wink: , délelőtt Nisszát is kiszellőztettük!!!!!!!!!!!!!!Jót aludt!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Edith drága,ne légy szomorú.Nagyon ügyes vagy,hogy egyáltalán eddig kitartottál ilyen problémák mellett.Halgass a Mártira,és végy róla példát,látod pozitívan kell felfogni a dolgokat és nem lesz semmi baj.Már /gondolom/ te is tullépted azt az időt ameddig Krisztát szoptattad.
De tudtommal 1 mellből is lehet csak szoptatni.Próbáld ki gyakrabban mellre tenni,hátha több termelődik.A másikat meg hadjad,szépen lassan el fog apadni.Annak nincs sok értelme,hogy nagynehezen meggyógyittod és utánna 2 szopival máris "elromlik" megint.

Márti,hát ha lehet választani én egy hétköznap délelöttjére szavaznák.
És igaza van a Barbinak,ne készülj semmivel.Aki menni szeretne az hozzon is valamit :lol: .

Zsu,hát már nem kicsi a kiscsajszid.És miért is van zárójelben?Most akkor nem biztos,hogy lány?


Tali nálunk is lehetne-ha van kedvetek Vecsésig kijönni :lol: bármikor szivesen látok bárkit.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Tök jó olvasni a készülődgetést nálatok! Szerintem is hamarabb elmegy az a 8 hét, mint gondolnád, úgyhogy hajrá! Főleg, hogy jövő héttől már nem dolgozol. A bölcsőre kíváncsi vagyok, az nagyon jó lehet.

Edith!
Sajnálom, hogy nem megy minden simán, de szerintem nagyon jól csinálsz mindent, csak magadra is gondolj!!!!! Tudod, a legtöbbet azzal adsz a gyerekeidnek, ha kiegyensúlyozott vagy, a többi csak körítés. :wink: Lassan 2 hónapos Boróka, klassz vagy!!!!!!

Zsuzsi!
Akkor most már dolgozol? Ez engem is váratlanul ért. :wink:

Jó ez a taliszerveződés, én majd fényképeket kérek belőle. :wink:

Márti!
Nagyon tetszenek a hozzászólásaid! Csupa jókedv jön át belőle! Hmmm, helyes, helyes.... :wink: Ja, a fényképek szenzációsak!!! Behaltunk Zsoltival Zsombi alvásán. Legkisebb manód meg nagyon hasonlít a középső gézengúzodra. :)

Én meg mingig el vagyok havazva, ha Zsolti itthon van. :oops: Hétvégén is ez volt, tegnap meg a manók anyukáméknál voltak, mi pedig csempebeszerző, és kádnéző körúton voltunk. A csempe azért vicces, mert csak a fél fürdőszobánk lesz szétrombolva csempeügyileg, így olyat kellett keresni, amilyet 6 évvel ezelőtt vettünk. De sikerült!

Vasárnap kicsit kirándultunk, na nem sokat, nekem elég is volt. :oops: Nem vagyok egy nagy túrázó. :oops:

Rakok pár képet, bár a minőségük eléggé silány, mert a telefonommal készültek. (Ömlesztve lesz, mert így kevesebb helyet fogalal. Van, ami a Kis-Balatonnál készült, van, ami itthon, miközben apa bemutatta új tűzoltó egyenruháját...)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:na nem én vagyok az optimizmus legnagyobb küldötje, de az tutifix, hogy igaz, amit Te írtál, hogy az anya legyen kiegyensúlyozott!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekem a Roland nagyon sokat segít ebben is, mert ha Nissza baba felébred kaja idő előtt én már pánikolok, hogy úristen megint éhes a gyerek, Roland meg csak fogja sétálgat vele aztán kiderül, hogy vagy éhes vagy nem!!!!! :shock: Na ezt a lazaságot tanulgatom tőle erősen!!!!
Mondjuk ma is sírva fakadtam, mert nem találtam a Zsombi vastag zokniját :shock: :shock: :oops: :roll: 8) , Hofi szavaival élve TISZTA ŐRÜLTEK háza!!!!! :wink:
Meg ha néha nem röhögnék akkor tényleg visítva szaladnék ki a világból..................ma is Anissza tele rakta a bugyrot, de úgy hogy kifolyt, teszem tisztába , ugye a body is olyan, mikor veszem le róla a homlokára kentem egy kis anyagot :shock: :oops: :roll: , aztán lepisilte a zokniját, az egyetlen ruhadarabot ami még volt rajta!!!!!!!!!!!!!!
Később Zsombi leesett az ablakból :shock: , jó az ágyra de azért megütötte a lábát, apa persze kint ,így a két kisebbet egyszerre vígasztaltam, Nissza nem árulta el mi a baja...................Szoni meg közben áááááááááááá én nem tudom mi lesze vele kamaszkorában, mert már most felesel!!!!! :shock:
Szóval én meg az optimizmus az két különálló fogalom,de nem óhajtok bedilizni :lol: :lol:

Manók nem próbálták fel a bakancsot????Enyimeknek az volt az első!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Akkor most márciustól megy a Zsolti????De izgi!!!!!!!!!!!!!!!!
És milyen nagyok már a gyerekek!!!! :shock: Kitartást a felújításhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: 8)
Gyönyörű az a naplemente,csak halkan meg zárójelben, lehet hogy ősszel megyünk Alsópáhokra :lol: , ha addig nem eszünk akkor is!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!
Az nagyon helyes, ha azon fakadsz sírva, hogy nem találod Zsombi zokniját. Ne is legyen nagyobb gond!!!! :wink: Egyébként nálam is kb. ilyen kaliberü dolgokon szokott elszakadni a cérna. Az már meg sem kottyant, hogy ma délután apa annyira belejött a labdázásba az udvaron, hogy kirúgta a gyerekszoba ablakát. Szerencsére dupla ablak, és csak a külső törött ki. Így nem lesz azért akkora huzat. :wink: Ha a gyerekek csinálták volna, akkor azt mondom, hogy ez is megvolt, előfordul, de azért apától nem számítottam rá.

Bakancspróbálás kimaradt, csak a nagy áhítattal nézés volt, miközben apa divatbemutatózott. Igen, márciusban indul a munka, ráadásul mivel C-s lesz, így már szombaton kezd.

Akkor én is csak halkan, zárójelben, hogy már most várunk benneteket, ha Alsópáhokra jöttök. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:húúúúúúúúúúúúú de izgi!!!!Na akkor csak jól jön az a naptár!!!!! :wink: Roland meg vasárnap megy, így megosztják a hétvégét egymás közt!!!!! :lol: Azért majd számolj be milyen volt-lesz, biztosan nagyon várja már!!!!!
Akkor az szép rúgás volt!!!!Nagy gratula hozzá, hiába no , sohasem nőnek fel!!!!

Ehhez kapcsolódva valami szakértő pszihomókus vagy ki, mondta a tv-ben(volt alkalmam ezt az 5 percet meglesni 8) ) hogy a férfiak 42 éves korukban érnek meg(hogy mire azt nem tudom :shock: ) de addig úgy kell kezelni őket, mint a saját gyerekedet!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: De én ezt eddig is tudtam!!!!! :lol: :wink:

Zsandi!!!!!!!!!!!!Ha vártok akkor megyünk!!!!! :wink:

Ibolya:egyszer hozzátok is elugrunk az tutifix!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na, akkor már csak 12 év, és lesz egy "felnőtt" férjem, és két kamasz gyerekem. Lehet az sem lesz jobb. 8)

Jól jön a naptár, nagyon bírom, hogy előre látom, hogy melyik ünnep hogy telik majd munkaügyileg. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ú,Márti,akkor nekem már csak 3 év és férfi lesz a férjemből :lol: :lol: :oops: .

Andi,mostanában nem jöttök pestre?Mert akkor tarthatnánk esetleg akkor egy talit :lol: .
Marci nagyon komoly,ahogy olvassa a könyvet, na meg a csizma próba :lol: .
Új babakocsitok van?
Ja,nem küldtél még címet.

Márti,az tényleg tök jó,hogy csak a zoknin borulsz ki :oops:
Szegény Nisszát meg már máris megkeresztelted a saját kakijával:lol: ?
A feleselésre már Encsit többször megfenyegettem hogy keresek neki hetes iskolát :oops: ,meg már a fakanál beüzemelését is előtérbe helyeztem :roll: .
bibolya
 
 


Ibolya!
Sajna mostanában nem megyünk Pestre, legalábbis nem tervezzük.
Babakocsit még decemberben vettük, amikor hirdettem a két Pikolót. Végre beférek a helyi boltba, nagyon szeretem, meg a gyerekek is.
A címet elfelejtettem :oops: , mindjárt megy a privi.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:a saját címedet elfelejtetted????????????? :shock: :shock: :shock: anyám és eddig nem fértél be a boltba???????????,,,huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tudom tudom hülye vagyok, de ezeket nem bírtam kihagyni :mrgreen:

Ibolya:most bíztatni akartál :shock: :shock: :shock: ,hááááááát nem sikerült!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,látom elemedben vagy :lol: :lol: :lol:
De igen,ez az igazi Márti,én ilyennek ismertelek meg,ez hiányzott már nekem hetek óta :lol: :lol: :lol: .

Nem nyugtattalak meg :oops: ,nem is ez volt a cél :lol: ,inkább készülj fel rá,hogy mindig csak rosszabb és rosszabb lesz.Ez majd csak akkor szünik meg,mikor a mi kis drága kislányunkat férjhez fogjuk adni.És majd emlékezzél,mikor a kislányodnak is lesz egy kislánya és jön hozzád tanácsért :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: .
bibolya
 
 


Márti!

Kötekedünk, kötekedünk? :lol:

Timi!
Ákos nagyfiadnak nagyon boldog névnapot kívánok!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Tegnap este tökre meglepődtem, mikor altattam a gyerekeket. Ilyenkor Flóra mindig elemében van, össze dumál mindent, és röhög magán is, meg én is rajta. De tegnap azt mesélte el, hogy mi történt tegnapelőtt a mamánál, amikor nem voltunk ott. :roll:
Persze tudtunk a sztoriról, de érdekes volt a gyerektől hallani.
Szóval:
- Hintáztunk a mamánál. Marci sírt. Leesett a lépcsőn. Bibis lett az orra. Fájt.
Konkrétan ezeket a a tőmondatokat modta. Úgy adta elő, mintha éppen átélné, eszméletlen pofákat tud vágni a dumájához.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jaaa, és még valami. :oops:
Nem emlékszem, hogy mióta (kb. 1 éve) a mai volt az első éjszaka, hogy mindenki a saját ágyában ébredt!!! Vagyis nem ébredtek, és nem jöttek át a manók hozzánk. Tudom, hogy csak beetetés volt, de felcsillant a remény. :lol: Egyébként 2-kor felébredtem, eltartott pár percig, míg rájöttem, hogy nincs ott egyik gyerek sem, és hiányoztak. :oops: Reggel 7-kor meg már szabályosan aggódtam. :oops: :D

Andi
Kép
zsandi
 
 


Julcsi!

Mi újság nálatok? Meggyógyultatok?????

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:te nem csak én!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálunk telt ház volt az ágyban :shock: :D , főleg , hogy Niszza a mózesben szeret aludni és az is az ágyon van!!!! :shock: :lol: :lol:
De jó volt, mert nem volt sok hely és a Szoni úúúúúúgy odalapult a mellkasomhoz, annyira kellemes érzés volt!!!!
Már ilyen sokat beszél a Flóra????De jó!!!Zsombi nem :shock: , bár mond szavakat , de tőmondatokhoz még köze nincs, hiába fiú!!!!! :wink:
Na tessék írni!!!!!!!!!!!!!!!!Mennem kell!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Úgy lebuktam az István előtt mint a csuda. :wink:
Ugyanis az Ádám azzal szórakozott, hogy amíg bementem a konyhába megcsinálni az ebédjét szépen kislisszolt az udvarra. Ja, és még a bejárati ajtót is becsukta. Megyek utána, próbáltam elkapni, elszaladt. Könyörögtem, hogy jöjjön be, eszébe sincs. Sőt, kiabálva levezényelte nekem, hogy csukjam vissza az ajtót. Gondoltam jó, akkor szevasz. Becsuktam az ajtót, ő kint én bent. De az ajtón lévő üvegen kukucskáltam mit csinál. (simán játszott, pont lesz@rta, hogy ott vagyok-e)
Egyszer csak nyílik a kapu, hazajött az apja. Hát látnotok kellett volna az István arcát, ahogy szétnézett. Ugyanis ő csak azt látta, hogy az Ádám kivan csukva az udvarra, én meg sehol. :lol:
Aztán kimentem röhögve, hogy nem vagyok ennyire rossz anya, ne ijedjen meg, figyelem mit csinál a kölyök, de ő utasított, hogy csukjam be az ajtót.
Láttam az arcán ahogy végigsuhant, vajon mit csinálhatok a gyerekével egész nap? :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Végre egy nyugodtabb nap,ma itthon van apa!! :wink:

Zsandi,
köszi!Olyan jó,hogy mostanában többször írsz,nekem hiányoztak a hsz-eid! :wink: Flóra is milyen jól beszél már,sajnos Hanna még nem tart itt!

Mártikám,
látom kicsattansz az energiától,ez a taliszervezés szuper ötlet.Beneveznék rá én is a Hannával.Zsoltit leadjuk az oviba,utána fel tudnánk menni hozzátok!Ha még lehet szavazni a napra,akkor a csütörtök(13-a) délelőttre voksolnék! :wink:

Megyek megpróbálok a nappaliból,ismét szobát varázsolni! :shock: :roll:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Rendben akkor legyen 13-a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Timi:Ákosodnak boldog névnapot!!!!! 8)

Barbikám:ejj ejj!!!! :shock: Furcsa mi, hogy az István csak így betoppan!!!!! :shock: 8) ELszoktál már tőle!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi!

Én a nappali ajtóból és a konyha ablakból nézem, mit csinál a homokozóban Virág. Barninál jól elcsesztem, egy pillanatra sem hagytam egyedül kint, ennek a következménye, hogy a mai napig ki sem megy egyedül. Ehhez azért kell egy biztonságos terep, ha baj van, azonnal lássam. Hát én is ilyen szar anya vagyok.

Virág szerint Apa sárkány, Anya királylány (na jó, én tanítottam neki).

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Barbi!

Ez Murphy! Nálunk is általában akkor toppan be vki, ha épp balhézom velük, vagy valami eksön van, hiába telt el a nap unalomban, nyugalomban.
Egy ideje én is beosonok néha, mikor kint megy a nagy motorozás. Pont olyan megfontolásból, mint Edit. Rájuk látok, meg tuti nem tudnak kimenni, hallom is őket. Persze magamat is edzeni kell még, de nem akarom azt, amit annak idején a babakocsival. A védőnő tanácsolta még az elején, hogy rakjam csak ki őket aludni a babakocsiba, nem kell, hogy toljam, mert megszokják. Én meg nem tágítottam, hogy nekem is tök jó az a pár óra séta (akkoriban 2-3 órát is róttuk a köröket evéstől evésig, teljes alvásban). Aztán mikor később jól jött volna akár csak fél óra is, hogy ők kint alszanak, én meg ittbent nézek ki a fejemből, akkor már nem hagyták a diktátorok.

Képzeljétek, múlt pénteken este megint bejött hozzánk vki. A tavalyi eset óta mindig kulcsra zárom az ajtót, most már a gyerekek miatt is kell, mert simán meglépnek, néha még a kulcsra zárt ajtóval is megbirkóznak (de úgy becsapják maguk után az ajtót, hogy rögtön lebuknak :lol: ). Itt volt a dédijük, és mikor elment, valamiért kimaradt a kulcs elfordítása. Apa a műhelyben volt, mi meg a nappaliban. Hallottam, hogy nyílik az ajtó, gondoltam, hogy Zsolti jött be. A gyerekek persze kirohantak, de épp akkora buliban voltak, hogy ott is csak röhögtek, aztán hallottam csapódni az ajtót. Erre Marci mondja, hogy bácsi. Na, gondoltam megnézem miért bácsizza le apát, és nyitva volt az ajtó, apa sehol. Kirohantam a műhelybe, apa mondta, hogy ő nem volt bent, aztán az utcára mentem, hogy legalább lássam, hogy ki volt, de ott sem volt már senki. Szóval volt nálunk egy "bácsi", aki valszeg megijedt a gyerekektől, és amilyen gyorsan jött, úgy el is ment. :twisted:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti,
köszi!Akkor 13!!!1/2 10körül már mehetünk?? :roll:

Én is kint szoktam őket hagyni az udvaron,de csak ott ahol rájuk látok,meg nyílván csak akkor ha Rebi is kinn van,de azért ilyenkor ki be mászkálok a lakásba.Hannát nem hagyom egyedül,max pár percre,mert képes és megszökik.Ugyanis a kapu ajtóra nem látok rá,csak hallom,ha becsukódik!

Zsandi nem semmi sztori!Fényes nappal,egy kisgyerekes házba bemenni.... :shock:
timiban
 
 


Sziasztok!

Hu, Andi, ez tényleg nem semmi egy történet... Elképesztő. És még elképesztőbb Flóra beszélőkéje.

Barbi, lebukás :)
Sajnos nekünk nincs udvarunk (ugye a panel), így ilyen akciók sincsenek. De majd egyszer az is lesz... Udvar is és akció is.
Mikor a nagyszülőknél vagyunk, akkor folyamatosan az udvaron lóg a kölök.

Márti, tényleg nagyon jó, h talit szervezel, bár sajnos a körvonalazodó időpont (hétköznap délelőtt, pláne csütörtökön) nekem tuti nem jó. Ez a dolgozó nők sorsa... Délután esélytelen?

Edith, de jó hogy írtál! és továbbra is azt gondolom, hogy ügyesen csinálod a dolgokat nagyon! Márti - ez rád is vonatkozik :)
Valóban süt az írásaidból a jókedv :)

Julcsi, hogy vagytok?

Timi, hogy tetszik zsoltinak az ovi? És mit mondanak az óvónők? Nyilván kevés idő telt még el, de ők milyennek látják a fiadat?

Samu elkezdte mondogatni a színeket! Tegnap egy piros repülőt tartott a kezében (erre már nem is mondok semmit), és rajtam is egy piros pulóver volt. Erre rámutat a repcsire: repülőgép piros, majd rám: anya is piros... :) Eddig ilyeneket nem nagyon mondott, sőt határozottan érzéketlen volt minden színnel kapcsolatos tevékenység iránt (pl. hiába mondtam neki, hogy add ide a zöld karikát, nagyjából lesz@...ta, mit kérek)

Tudtok ajánlani valahol a belvárosban vagy 8-9-20. kerület környékén valami jelmezkölcsönzőt. Pénteken lesz a farsang a bölcsiben, és ötletem sincs, mit adok Samura. Ma bementem egy bababoltba, ahol volt kutya, maci, kacsa, ninja és Robin Hood az ő méretében, de ezek szerintem nem mondanak semmi különöset a gyerköcnek. Bezzeg ha repülő, tik-tak (óra), kisvakond lehetne, az biztos bejönne neki :)
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:tőlem lehetne délutánba nyúló is!!!!!Max. a gyerekek este hamarabb kidőlnek!!!! :lol: :lol: :lol: Mert ha buli van tuti nem alszanak, a Zsombi extra ablakban elalvása is akkor történt mikor a Julcsiék elmentek!!!! :lol:
Timi:persze jó a fél 10 addigra összekapjuk magunkat!!!!! :wink:
És dicsekszem 1 kicsit tegnap rekord mennyiséget fejtem 730 ml!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Na jó a kiscsajnak nem volt elég, de ő is egy extra baba!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi:VII-dik kerület??????????????????
http://www.omas.hu/index.php?option=com ... 1&PageNo=2


VIII. kerület
http://www.jelmezbolt.hu/menu.html

nem nagyon néztem meg :oops: , csak kerestem

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Andi,postáztam a kazikat-remélem megkapod /simán adtam fel :oops: /.
Hihetetlen,hogy fényes nappal akar valaki betörni :twisted: .Még jó,hogy a gyerekek nem ijedtek meg. :twisted:

Márti,nekem is jobb lenne a délelött,mert ha délben vagy 1-kor elindulnánk,akkor simán elalszik a kocsiban és utánna meg tök nyűgi lenne a Gergő.Meg nekem 4-re jön haza az Encsi a suliból,addig haza kell érnem.
Ja,és jó a 13-a.
bibolya
 
 


Ibolya!

Köszönöm még egyszer, majd jelzem, ha ideért.

Márti!
Nagyon ügyes vagy a 730 ml-vel. Én szerintem sose bírtam egy nap alatt annyit fejni, pedig küzdöttem rendesen annak idején.

Évi!
Ügyes Samu nagyon a színekkel!
Nálunk nagyon sokáig csak a kék ment, egy ideig azt mondták minden színre. Aztán betársult a piros, és akkor már tényleg csak az olyan színűekre használták, a többinél mély csend volt a választ. Most már belejöttek rendesen, a furábbak is mennek, mint pl. szürke. De ez szerintem nagyon összefügg a beszéddel. Szóval, sokkal előbb tudták szétválogatni mondjuk színek szerint az építőkockákat, mint ahogy mondani tudták.
Édes lehet Samunál ez a repülőimádat. Nálunk hasonló a helyzet, csak traktor/hinta a kiszemelt.

Betörési kísérlet :) : igazából nem fényes nappal volt, mert este 7-kor akart meglátogatni bennünket, vagyis már sötét volt. Mindensetre vagy azért barom, mert nem tudja, hogy hova megy, vagy azért, mert azt hiszi, hogy egy 2 gyerekes, fiatal házaspárnál van mit ellopni. :) Persze az is érvágás lenne, ha lenyúlná a telefonokat, fényképzőt, stb, de pl. nálunk készpénz szinte soha nincs itthon, vagy csak nagyon minimális. Bár lehet, hogy pelenkára hajtott. :?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti, elvileg jó a 13-a, de az még olyan messze van, addig még majd egyeztetünk. Jó?

Andi, hú, ez nem semmi, hogy így bement valaki megint. Talán nem odavalósi, csak tudná, hogy kisgyerekek vannak és folyton otthon vagytok. Nem? Vagy ez a betörőt nem zavarja?

Edit, de gyagya vagy! :lol: :lol: :lol: És Laci mit szólt hozzá? Vagy már ő is trenírozza Virágot hasonlókkal?

Az Ádám pár szót mond csak, az egyik az anya, a gyere, a mama és az adjál. De azt, hogy apa az istennek sem mondja. Szokta mondani, hogy aga, és akkor néz az apjára. És én okosan megállapítottam, hogy azt akarja mondani az Istvánnak, hogy aggastyán! :lol: :wink: Erre mondom a múltkor az anyunak, hogy az aga=aggastyán. Mondta, hogy milyen dög vagyok, és kérdezi az Istvántól, hogy ő mit szól hozzá? Mondja az István, hogy ő meg már tanítja, hogy mondja nekem házisárkány. :?

Az, hogy kint van az Ádám az udvaron az nem zavar, semmit nem tud csinálni, mármint kárttenni magában. De azért a bejárati ajtót nem csuknám be, hogy ne is halljam mit csinál! :lol: Sokszor van, hogy megjövünk a boltból, ő még kint kavar, én bejövök a szatyorral, kiszedem a ruhát a mosógépből és kiviszem teregetni, szóval szokott egyedül lenni kint.
De ez most annyira jól jött ki, a gyerek egy szál pulcsiban és a benti szandáljában (ennyire még nincs jó idő :lol: ), az ajtó becsukva az anyja meg sehol. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbikám, mivel már rövid mondatokban beszél és bármit elismétel Virág, ezért nem nehéz megtanítani valamire. A hülyeség az mehet neki rendesen. Ma indult olaszba dógózóba apukával. És öltözködött egész nap, mert lakodalomba készül. (szombaton tényleg oda megyünk) A csajszi szavaival: Nircsike is megy jakodalomba.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantottam, és örömmel látom mennyit írtatok. Nem tudok mindenre reagálni, de azért megpróbálom.

A képek fantasztikusak, csak ámulok mekkorák már a manók, ez vonatkozik a legkisebbekre is.

Márti: 700 ml?????????? :shock: egek, nagyon ügyes vagy!!!! Gratulálok!!
Tali sajnos nekem se jó, de képeket kérek majd, lehetőleg jó sokat, mamákról, babákról egyaránt. :wink:

Edith: sajnálom, hogy ilyen fájdalmas a szopi, de neked is azt mondanám, Nem kell erőltetni, legalábbis nem minden áron. De nagyon ügyes vagy és büszke vagyok rád, hogy ennyi erőd és kitartásod van. Én már biztos rég feladtam volna. :oops:

Timi: Ákosnak nagyon boldog névnapot kívánok!!

Andi: nem semmi, micsoda emberek vannak, délután csak így be mernek menni. Én ezek után azt hiszem folyton zárva tartanám az ajtót.

Erről jut eszembe, pár hete kirabolták a barátainkat éjjel amíg aludtak. Komolyan mondom, hihetetlen mik történnek.

Évi: nagyon ügyes Samu a színekkel, a Szandi egyedül a pirosat tudja, de gőzöm sincs, hogy honnan jegyezte meg. :shock:

Rólunk: hétfőn kezdtem a munkát, eredetileg csak március elején mentem volna, de megint variáltak ezért kellett előbb menni.
Nagyon fárasztó, egyenlőre hulla vagyok, pedig a Ferkó ahol tud segít.
A Szandi tegnap elkezdett köhögni, remélem csak megfázott és nem lesz semmi komolyabb. Most olyan a hangja mint a Donald kacsának.

Csak nézek, miket mondanak már egyes gyerköcök. A Szandi is fejlődik, ő pl. mindenkinek mondja a nevét. Még a hangjukat is megismeri, telefonba is tudja kivel beszél.
De max. 2-3 szót rak egymás mögé, ebből az egyik tuti, az akinek szánja a másik meg valami felszólítás. Pl. anya tea, anya csücs, anya o cucu - anya hol a cumi stb.

Megyek aludni, mert már alig tudom nyitva tartani a szememet.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:akkor téged is váratlanul ért, hogy dolgozol!!!!! :shock: Tarts ki elhiszem, hogy nehéz nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Zsombi nem nagy dumás, ezért csodálkoztam tegnap, hogy apja odaakarta adni az egyik cumit, azt mondja neki, NEM, EZT!!!!!!!!Vagyis a másikat kérte, aztán apja kivette a szájából, visszavette, azt mondja ENYÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: SZóval nem reménytelen eset!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszi a dícséreteket, olyan jó azért, hogy anyatejet kap!!!!! :wink:
Igaz rohadt unalmas 3 óránként fejni, de mindent ezért a kistündérért!!!!Tegnap este is már éhes volt, kiabált nagyon, apja fürdette a kádban: egy hagnja nem volt, meg lehet zabálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Meg már ő is mosolyog, bár a grrrrrrrrrrrrrrr hidegen hagyja próbáltam, ő csak úúúúúúúúúgy szokott, már a kádban is mosolygott, meg büfi után is, nála szerintem ez még nem akaratlagos, csak valami eszébe jut és akkor!!!!

Ibolya:persze legyen délelőtt, de Évi miatt mondtam, hogy elhúzódhat vagy az ÉVI jöhet külön, mi itthon vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Épp kerestem a kölcsönzőket, Szoni itt aggitált, hogy menjek vele, mondom mit keresek meg kinek(Samu anyukájának) erre ő:és a Samuék már nem jönnek soha többet??????????????????? :shock: :D :lol:

Na léptem készülök a mára!!!!!!!!!!!!!!!!!!Apa melózik :roll: , bár ha minden jól megy jönnek a Barbiék, támogatnak lelkileg, meg az Ádám erősíti a gyerekfrontot!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsu, tarts ki a munkához az elején biztos ilyen nehéz lesz, de szerintem 1-2 hét és belejössz. Szandit meg tömjed vitaminnal (mintha nem tennéd), azért most mégiscsak új dolgokkal kell megküzdenie az immunrendszerének...

Márti képek nagyon jók. Zsombi bealvása is tuti, Nissza meg szerintem több mindenben hasonlít Zsombira. Vajon ő is olyan kis eleven lesz? Reméljük ő azért egy szelídebb verziót nyom majd... :lol: :lol: :lol:

Barbi, agg... :lol: :lol: :lol: :lol:
Edit, sárkány... :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan bolondok vagytok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi, a múltkori eseten is kiakadtam, és ezen is. Ha a gyerekek kicsit még nagyobbak lesznek. be kéne izzítanotok egy házörzőre akinek legalább a hangja jelezné az ilyesmit... Valami hangos csaholókát. És milyen helyes kispasi lett Marciból... úgy tetszik az olvasós képe. Ja, meg Zsolti hogy kilógatja Flórát abból a kilátó-magasles féleségből... laza. :shock: :lol: :lol: :lol:

Edit, neked van jogsid, nem tudtok feljönni?

Évi tök ügyes Samu a színekkel. Nálunk még nem mindig az a szín AZ a szín...

Timi, Ákosodnak boldog névnapot!!!

Ibolya, akkor jöttök a talira! De jó végre talizunk!

Ja a 13-i taliban benne vagyunk. És ha hétköznap van nekem is jobb a délelőtt, mert ott a csajok tuti nem alszanak és hááát, a múltkor is beájulgattak hazafelé, úgy mint a Zsombi. Alig bírtam felpofozgatni őket, mert azért már van súlyuk és két alvó gyerekekkel tömegközlekedni....

Megyek apának integetni kell, meg puszit adni... megy melózni.

KépKép
kgiulia
 
 


Szép jó reggelt!

Márti,
akkor ma együtt nélkülözzük apáinkat!Bandi csak holnap du.jön haza,aztán hétvégére megint nincs,és csak hétfőn du.látjuk! :shock:
Szupi,hogy ennyit tudsz fejni!Nálam a max egy nap annyi volt,amit egy evésre megevett Zsolti,mert csak nála kellett fejnem,de ez is 2 hétig tartott!

Szombaton lesz "segítségem",jönnek anyámék!De fő az optimizmus! :roll: Talán nem lesznek surlódások,hisz elég régen találkoztunk!És jön Áki is!!!!!Annyira boldog vagyok,őt is régen láttam!!!!!!

Rebi megint beteg!!! :shock: Ebben a hónapban 4x!Most a fosós vírust kapta el!Ezért Zsolti se megy oviba,mert nem akarom Rebit rángatni,már jó lenne,ha kikeveredne belőle,és a márciusunk nem így telne!Apa meg ugye nincs,így csak én tudom vinni-hozni a Zsoltit.Szóval elég hosszú hétvégének nézek elébe apa nélkül a három gyerekkel!Már kezdtem megszokni,hogy hétközben csak egy gyerekkel vagyok itthon!

Évi,
Zsoltinak tetszik az ovi.A gyógypedagógusa nem mond semmi konkrétat,de mindig megdícsérik,és azt mondják szépen fejlődik.
Szokott itt is lenni fogadóóra(azt nem tudom mikor)de utána érdeklődöm,és a következőre elmegyek,és megbeszéljük a fejlődését Zsoltinak!Ugye Zsolti a többi kisgyerekhez képest ügyesebb,ezért én is fontosnak tartom,hogy leüljünk beszélgetni,hogy a konkrét dolgokról is szó essen.Hisz nekem az a fontos,hogy az életkorához képest mennyit fejlődött,nem az,hogy a többiekhez képest mennyire ügyes!
De a beszédén és a beszédértésén észrevehető a fejlődés!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Elaludt a kisebbikem, a nagyobbik meg éppen lefoglalja magát... :)

Timi, örülök, hoyg jó helyre került Zsoltika, ha már otthon is észrevehető a vátozás, akkor biztos valóban van fejlődés. :)

Julcsi, remélem, akkor most már jól vagytok! :)

Zsuzsi, tényleg jó sokat kavartak ott a munkád körül, remélem, hamar visszarázódsz és sikerül ismét megtalálnod a helyed!
Amúgy a szopi nálunk már nem a fájdalomról szól, mert a nagyon sebes mellből már nem, vagy csak nagyon ritkán szopizik, itt most az van, hoyg lusta kiszívni a mellemet, könnyebb üvegből enni. :roll:
De...
Ugye sokszor írtam, hogy hajnali 1-2-3-ig nem alszik el. Azt hiszem, rájöttem, miért: éhes olyankor. Mellből nem lakik jól és gyorsan felébred, ha el is szundít. Az este megetettem üvegből, bevágott 110 ml-t, és 11-től hajnali negyed 4-ig aludt. Utána kétóránként kelt, mert mellből evett, (és éjszaka nem is szándékszom üvegezni egyelőre) de akkor is, elég jó éjszakánk volt. Ha este üvegből kell ennie ahhoz, hoyg normális időpontban elaludjék és jót aludjon utána, akkor én bizony üvegből fogom etetni. Nekem sem árt meg 1 órával több alvás. :P Talán kapok valakitől kölcsön egy elektromos mellszívót, és akkor a fejés is könnyebben megy (rem,élem), mint kézzel. Kézi mellszívóm van, de azzal nem tudok fejni, mert úgy még fájnak a mellbimbóim, még az is amelyik nem sebes.

Jó talizást nektek, lányok, tényleg, aztán árasszatok el fényképekkel!!!!

Én is teszek párat:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Még valami.
Ibolya, fogalmam sincs, hoygan csinálta múltkor azt az emeletes székezést. :roll: Csak bementem a szobába és lemerevedtem. De rögtön mellette voltam és a gép is kéznél volt, így tudtam lefotózni. Tudod, azóta nem ismételte meg, és én bizony nem is kértem meg, hoyg isnmét bemutassa. :roll: :lol: :lol: :lol:

És még valami, erre nagyon régen kelltt volna válaszolnom. :oops:
Edit, megjött a hordozókendő, de sajnos, nem igazán használjuk ki. Amikor sétálni megyünk szoktam inkább, mert úgy hallgat benne a kisasszony, a lakásban és ha ébren van, egyszerűen nem hallgat benne. Hogy miért, nem tudom. Pedig egy nagyon klassz találmány, és nekem jó lenne, ha mindkét kezem szabad lehetne néha.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?