Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi, természetesen nagy Boldi!
Vendég
 


Játszóház nekünk is jó, bármelyik nap. :wink:

Liget: 11-kor alszik egyet Gergő, aztán ebéd és utána. De ha más nem tud jönni, akkor felfedezhetjük a helyi játszótereket is. :wink:

Magyar u: ismerem a cipőboltot, a felnőtt cipőiis n jók, sokat jártam oda....az előző életemben. :lol:

Síelés: ugye h milyen jó? Én is csak nemrég kezdtem, ez volt a 3. alkalom, h elutaztam síelni, nálunk síelésben Ádám az ász. Mint a mellékelt ábra mutatja. :lol: :lol: Én is tőle tanultam és nem vagyok irigy, átadom a tőle szerzett tudást: "Akkor lent találkozunk!" :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Akkor liget: mi egy körül érünk ki, akkor még kint lesztek?
Timo, felveszünk titeket is, ha nektek jó, mert sztem a babakocsi helyett most csak a ""kismotorját"" viszem Gergőnek, úh tuti befértek!!! :wink:
Vendég
 

 
 

BOLDOG 1. SZÜLINAPOT TOMI!!!! :D

Timi
És mi a különbség a két cipő között? Végül milyen méret kellett Lillusnak?

Sági, Pann
Nekünk jó a Liget ma. Játszóház is jó bármikor, ill. csütörtökön csak du. jó. Brigi is most alszik, sztem a szokásos 2 körüli idő jó volna. Vagy max. kint találkozunk.

Ágiboldi
Ti a 7-es buszhoz közel laktok, nem? Azzal eljöttök (ill. a párod :lol: ) a Hungáriáig és ott a Hermina úton besétáltok. Ott a Liget és a Közlekedési Múzeum. :wink:
lora7
 
 


Most látom, akkor a Ligetben találkozunk. 1-re tuti nem érünk oda, hacsak nem ébred korábban Brigi. :wink:

Timi
Igen, gyertek ti is!!! :D
lora7
 
 


Nekünk is jó a Liget.

Pann!
Ha felveszel, akkor mi is csak a "verdát" visszük! :)

Lora!
19-es cipő kellett. A csaj elmondta, hogy a Siestában van harántemelés, ezt inkább már a rendesen menő gyerkőcöknek szokta ajánlani. A Falcon talpa tök sima, tipikus és ideális első lépés cipő! Ezt mondta.

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!

BOLDOG SZÜLINAPOT TOMINAK!
Kép

Kditke
A képen nem mi vagyunk a gyerekekkel,hanem a keresztszülők.Én magamat mikor megláttam a képen valahogy nem tetszettem.És nem akarok itt valami borzadályt felrakni.De a közös képekbe raktam fel esküvőit,mert tényleg olyan írogatni,hogy ti nem ismertek és meg már igen.
Gyönyőrű kertetek van.Mekkora területen?Milyen növények vannak?Azt láttam ,hogy van tölcsérvirágotok.Sárga?Azzal vigyázz,mert a virágja mérgező és a leándernek,muskátlinak is. :(
Kerti tavotok nincs?

Lorca
Szerencsére Dani már tud kétkerekű biciklin menni és hála szót is fogad.Igaz Laura van hogy eltereli a figyelmét.Lehet most megbánom nyáron,hogy tavaly meg lett tanítva kétkereküzni.De annyira akarta,szíve szerint már 3 évesen megtanult volna.Így is az Apja titokba vette le a pótkerekeket,mivel Én megtiltottam.

Timi
Jó lehetett síelni.Képeket nem raksz fel?

Pann
Látom vége a pihinek.MIlyen visszarázódni a hétköznapokba?

Ágiboldi
De jó hogy írod az assok le vannak értékelve.Holnap Én is megnézem itt a cipőket.

Sági
Írod,megeteted a szabadba is Pretit.A főzik,hogy melegíted meg neki?

A talikról majd rakjatok fel képeket.OLyan jó nézni őket,ha már nem vagyunk ott.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Halihó!

Tomi! Boldog 1. szülinapot!

Ditke
az már nem is kert, hanem park :shock: :lol: :lol: :lol: nagyon klassz!
most aztán irigy vagyok :oops: :wink: :lol:

cipő
elkezdtem nézelődni de itt a városban elég gyér a kínálat és amikor azt kértem,hogy ne legyen semmi emelés benne csak a kérge legyen megerősítve bután néztek rám az eladók ,hogy mit akarok?

na mindegy csütörtökön megyünk Szegedre a szemészhez vissza majd ott nézelődök cipi ügyben...

amit én Falcon cipőt találtam abban mintha lett volna emelés... :roll:

Timi
a tiétekben van végül vmi?

nanica
nem semmi sztori :shock:
lenyugodtatok már?

pankaa
akciózó szomszéd :twisted: :lol: nekünk is volt benne részem anno :twisted: én ezért tartottam mindig a társasházaktól :lol:


új tudományaink :lol:
puszi dobás
"nem-nem" intése a fejével (hát persze, hogy nem az "igent" tanulta meg először :twisted: :wink: )
odaadja mot már a dolgokat ha kérem (tegnap egész nap ezt játszottuk)
áll egyedül hosszú percekig


lorca
köszi a szavazatokat!kitartás! :wink:

Szabi hogy tűri ha te TV-t nézel?

körkérdés
használtok vmi napkrémet a gyerkőcöknél? (pl pofira,kezekre?)

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


Boldog hófordulót Leának! :) :)
A cipőben semmi emelés nincs, tök sima talpú az egész. Napkrémet nem használunk. :?

Kedvcsináló:
Kép Kép

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Tök jó képek. jól látom, hogy nem is voltak sokan?

Dana,
Peti nem tiltakozik a szobahömérsékletű kaja ellen sem, főleg ha éhes. :D
Vendég
 


Sági!
Mivel kábé 10 különböző pályán lehetett síelni, eloszlott a tömeg. Én a bébipályán próbálkoztam! :lol: :lol: :lol: Alma-vilmos itthon maradt, pedig néha jól jött volna! :D :D

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timo! 20 perc csúszásban vagyunk (önmagunkhoz képest), úh 1-kor kanyarodnánk a házatok elé, ok?
Vendég
 


...tavaly ilyenkor még a kórházban voltunk....
Vendég
 


Mazsi! Mi használtunk naptejet kint a sípályán az arcára, de itthon még nem. Kéne? :roll:
Vendég
 


Pann!
Ok, 1-kor! :) Autósülést vigyek? :roll:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok,
Boldog szülinapot Tominak!

Helga,
Mi is a Mountexben vettük a háti hordozót és ennél a Tatoonka-nal a felszerelés része volt a napellenző. Az szerintem is fontos, mert nyáron nagyon rá tud tűzni rendesen a nap. Viszont én úgy gondolom, hogy az esővédő nem annyira fontos, mert ha esik, úgyis behúzódunk valahová. Kivétel, ha nagyon komoly túrákat akarsz tenni, de sztm az nehéz gyerekkel a hátadon. Mi nem vettünk és nem is tervezzük.

Egyszer majd mi is mennénk játszóházba, pláne ha a Lurdy a célpont. Meg a nagytali ötlete is tetszik. Újra megnyíltak a szabatéri lehetőgek.
Különben jól vagyunk, csak Zsófinak jön a két felső egyes foga, így kicsit nyűgösebb. Meg azért írok ilyen ritkán, mert úgy tűnik megvesszük a házat és a netes kapacitásaimat hitel- meg egyéb információk keresésével töltöm. Zsófi sokat viháncol, imádja a kutyákat, a galamokat és a rohangáló gyerekeket kb. ebben a sorrendben az értékrendjében (ezektől néha sikongat örömében).


Ágiboldi,
Nagyon aranyos Boldi és tök jó a frizurája. Azt hiszem nekünk is le kell most már vágni Zsófi haját, mert egyre kevésbé tűri a csatot, meg olyan össze-vissza áll már.

Timi,
Nagyon jó lehetett nektek a sielés!

Na, most nem reagálok egyébre. Főzök valamit gyorsan, míg alszik.

KépKép
bozotka
 
 


Kditke
Gyönyörű a kertetek! :o Én már egy pici kertnek is örülnék, bár nem panaszkodhatok, mert a nyáron két telek közül is választhatok. (a baj csak az, hogy nagymamástúl :oops: )

Timi
Tök jók a képek! Szép hely. Már engem is próbáltak megtanítani, de antitalentumnak bizonyultam. Ha elindult a síléc (mert nem én!) inkább leültem. :oops: Aztán meg nem tudtam felállni. :oops: :lol: Azért szeretek síelni menni, olyan szép a havas táj! :D

Csakhogy én is dicsekedjek egy kicsit, Briginek is vannak új tudományai: :lol:
- Ma először egyedül lemászott az ágyról. Igaz nem tolatva, hanem előre, de szépen lecsúszott, míg a talajt nem érezte a lába alatt.
- Mondja hogy "anya" és "apa". És már rendesen nekünk mondja, tehát nem csak véletlen. Ez annyira, de annyira jó! :D Ma is reggel felébredt és Brigiapu ment be érte és mikor jöttek ki integetett és mondta, hogy anya. :D Egyébként a szókincse: vau-vau, no (=nózi), ta (=hinta) és most anya, apa. :D
lora7
 
 


Lea, boldog hóforudlót!!! :D
lora7
 
 


Timo! Anyósülésre tettem Gergőt, úh tiétek a hátsó rész! Én hoznék autósülést a helyedben, mert mégiscsak biztonságosabb, mint anélkül, még ha tökéletlen a bekötés, akkor is. (többieknek: u.i a Renault-ba hátulra nem lehet előírt módon bekötni a Graco hordozókat, mivel kb.10 cm-rel rövidebb a biztonsági öv, mint kéne :x )
Vendég
 


Sziasztok!

Jósűrű de-ünk volt, lassan megyek is ebédelni.

Ditke!
Nekünk is gyümiillatú van.
Isten éltesse Tomikát!Nagyon sok bolodg szülin apot Neki!
Azta, micsoda kert!Nem is tudtam hogy kastélyban laktok. :wink:

Dana!
örülök hogy jól sikerült a kerztelő!Nagyon ügyi voltLaura! :D
Férjem szombaton jön haza.Eddig hozott mindenféle japó cuccot, de az édességek nem annyira finomak, minden vany zöldteás, vagy algás :? :lol: Náluk a nyugati cuccok a menőek, meg ha vki "nyugati" emberrel jár! :?
Nagyon jók a képek!Majd én is lfotózom a bicajoülést.Jól látom, hogy a tiétek a csomitartóra van felrakva?Laura nem hajolgat ki belőle?Milyen márka?A miénk Belleli, olasz.

Lorca!
Emili még mot sincs 9 kg, de már egy ideje az új ülésben feszít.
8) A hordozóból már rég kilógna a feje.:)
Mosógép??Oda meg hogy kerül fel Szabi? :roll:

Pann!
Aranyos a vonalzós kép!
Én is elsőre az ok babyt néztem, de amit most vettünk 7500 az megfelel a célnak.Szerintem nem kell dönteni az ülést, bár elsőre nekem is szimpi volt, dehát a bicajon ne aludjon. :wink:
Belleli a márkája.Állítható a lábtartója.És egész jól ment vele a hazabicajozás. :wink:

Mazsi!
Boldog hófordulót Leának!Kis ügyeske Ő is!
Napkrémet biztos fogok használni, épp a héten selejteztem kia tavalyi lejártakat. :wink:

Timi!
Én még a szánkóra is félek felülni, nincs az a pénz amiért sílécet raknának a lábamra. :lol:

Lora!
Gratula Briginek is a tudományokhoz!Emili nem mond semmi értelmeset, csak halandzsázik. :lol:

Jó játszóterezést mindenkinek!

Mi majd megyünk bicajozni ha felébredt a kisasszony.

Ja, új tudomány:ki-be rakosgatja a fürőkádban a dugót.És minnél kevesebb benne a víz, annél jobban kakod, hogy sikerüljön jól beletennie a dugót. :lol: Nagyon cuki.:D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!


Boldog szulinapot Tominak!!!!
Es boldog hofordulot Leanak!

Ditke,
Nagyon jo a kertetek!!! Nem csodalom, hogy jol erzed magad ott! :)
A keresztelot nem en kerdeztem, ha Te kerdezted tolem :) (legalabbis azt hiszem) De nem baj, hogy leirtad, hogy mi volt nalatok! :)

Dana,
Nagyon jok a keresztelos kepek! Tok jo, hogy Laura ilyen jol viselte az egeszet! Es milyen csinos volt! :) Ugy lattam, az itteni pap is nagyon kedves, remelem, osszebaratkoznak Aronnal, es nem lesz majd gond.

Bozotka,
Koszi a hatihordozos valaszt! Kar, hogy a Mountexben most fogytak ki a napfenytetos hordozokbol.
Jo koltozkodest es kitartast!!!!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Na, az egesz felkover lett :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Juj, mennyit írtatok ma!

Szerintettek hogyan tudom magam legjobban feltölteni folyadékkal??? Kicsit hülye a kérdés, szóval nagyon ki van száradva a bőrőm, mindenhol. Főleg az arcomon és a kezemen. Még szopiztatok napi 4-5ször (24 óra alatt), de nem tudom mennyi folyadék lenne elég. Amikor szomjas vagyok, iszom. Napi 2 liter sztem lemegy, de érezem többet kéne innom, de nem bírok. Hiába kenem a kezem meg az arcom mindenfélével, édeskevés.

Teszek fel egy két kedvenc képet.


úúútálom a sapit
Kép

Segítek teregetni :D Állva!!!

Kép

Timo: busz :evil: Gondolom még a busz elindulása miatt is parázhattál. Gratula a sétáláshoz. Hogy viseli Lillus a cipőt? Most ünnepeltétek a névnapját? (ha írtad már akkor bocs, nem volt lelkierőm visszaolvasni)

ezt elküldöm, amíg még lehet... :lol:

nanica
 
 


Nagytali!: Mi tavasszal tervezünk majd pár napra felutazni bp-re. (Már csak a barátnőmet kéne megfűzni, hogy ott aludhassunk. :wink: ) Szóval én nagyon szeretnék találkozni közülletek bárkivel, az már csak hab elnne a tortán, ha többen is összejöhetnénk. Szerintem ne addjuk fel a nagytalit!

nanica
 
 



Timo,
Első síelés és felvonózás, meg ennyi csúszkálás?! Nagyon ügyi vagy! Honnan szereztetek havat hozzá???

Pann,
Nem is értem Ádám miért nem síoktatással foglalkozik?!
Gergő már tud menni a kismotorral?

Mazsi,
Én eléggé tartok a napkrémektől, mert ha nem használod azért lesz bőrrákod, ha meg használod akkor azért. A Weledának van bio napteje, lehet, hogy egy olyat fogok beszerezni.

Lea,
Boldog 11-et!

Bozotka,
Hajrá ház!

Visszamenőleg csak a legnagyobb ingerekre (pl:képek) reagálok:
Ditke,
kert, aztaaa!
Dana,
Laura lábról leverő mosolya tényleg haláli!
Róki,
tök jó látni Szilvivin ugyanazokat a gesztusokat, mint Sebin. Szerintem Sebi nagyon bírná, ha lenne egy nagyobb testvére, egy kicsiért lehet, hogy nem lesz annyira oda…
Nanica, Mazsi,
Ezek a balesetek kiakasztóak, együttérzésem!
Ágiboldi,
Apával egymástól függetlenül megállapítottuk, hogy Boldi nagyon-nagyon helyes.

Akkor még gyorsan magunkról:
Bozotkához hasonlóan most mi is az ingatlan bizniszünkel vagyunk elfoglalva, de nem ennyire pozitívak az eredményeink.
Sebi kilábalóban a betegségből, azt mondta a doki, hogy most ez a menő, ha már hasmenése van, akkor már csak 2-3 nap van belőle hátra, semmit nem kell szedni. Szegény úgy legyengült a láztól, hogy nem tudott menni, és nagyon el volt miatta keseredve, meg én is, mert újra cipelhettem egész nap, mint a régi szép időkben, csak sokkal nehezebben.

Nanica,
Én is tök ki vagyok száradva, most valami kérges cucc is kijött az alkaromra, de én szerintem a 2 litert sem iszom meg Sebi meg percenként tépázza a pólóm.
Akkor igazítsuk hozzátok a nagytalit. Mikor mentek fel kb.?

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


visszatértünk :wink:

f1 től kint voltunk :lol: olyan klassz idő volt... :lol:

köszönjük a köszöntéseket és most méginkább szégyellem magam mert én ugyebár továbbra is rendre elfelejtem őket... :oops: :oops: :oops:

a kis ünnepelt ma csúszott először a játszin a csúzdán...(na nem mászott fel :wink: hanem én feltettem) de hidegen hagyta a dolog :shock:
a gyerekek sokkal érdekesebbek voltak.

ismerkedett egy 16 hónapos kisfiúval :roll: :lol: sőt a kissrác egy óvatlan pillanatban le is csókolta :shock: :lol:
a kisfiú a nagyijával volt aki szorongatta a gyereket a karjában (a kissrác küzdött a nagyival) merth akkor nyugodt a nagyi ha a kezében van (a játszin!!!! :shock: ) a gyerek mert így nem érheti semmi baj :roll: szegény gyerek meg tombolt volna ...

apa elzavart a géptől majd jövök még :wink:

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


Most értünk haza a Ligetből, tök jó volt. Játsziztunk, aztán én találkoztam tök véletlenül egy rég nem látott barátnőmmel, és mivel Brigi elaludt, sétáltunk egy nagyot és megittunk egy capuccinot is. Remélem a lányok majd tesznek fel képeket, mert szokásomhoz híven, most is itthon maradt a fényképező!

Róki
Olyan édesek a lányok ahogy együtt játszanak! Én is szeretnék egy testvért Briginek! :lol:

Nanica
Mekkora lett Linus is! :o Kire hasonlít? Bár még csak fotón láttalak titeket, de így egyikőtöket sem látom benne. :wink:
Sztem is jó ötlet, hogy akkor hozzátok igazítsuk a talit. Persze ha ez a többi vidékinek is megfelel. :D :wink:

Pont beszéltük a lányokkal, hogy most már akár szabadtéren is lehet nagytali. Vagy a játszóház is áll még. :wink:

Mazsi
Lea is nagyon ügyi! Én is küldöm ám a szavazatokat lelkesen! (persze ha itthon vagyok) :wink: Remélem nyertek!

Panka
Asszem te kérdezted: a Lora név az onnan jött, hogy a 3. nevem Laura, a 7-es meg onnan, hogy Brigi 2007.03.17-én született este 7 előtt 7 perccel. És még a dokinál a kartonszáma is 77/07. :lol: (vagy ezt már írtam? :oops: )
lora7
 
 


Nanica!
nagyon édesek a képek!Emili is szeret segíteni teregetni. :twisted: :lol: Vagy inkább ruhát beszdni :wink:
Szerintem szoptatás alatt 3-4 liter folyadék kne, beleértve akajákban lévőeket is. :roll: Vszleg vmi kis ekzema jött ki a kezedre, most nekem is ki van száradva. :(

Sno!
Szegény Sebi meg te is, biztos nehéz lehet így leverve látni, gondozni.Jobbulást neki!Lakáshoz sok sikert!

Lora!
Még nem írtad!Érdekes, kis számmisztika, kiváncsi lennék egy "szakember" mit hozna ki belőle? :roll: :wink:

Mi is kint voltunk ma, méghozzá Bicajjal!!!Emili jól elvolt benne, bár nem aludta ki teljesen magát du., így néha volt egy kis nyafi, de ahoz képest jól bírta.Rám is rámfért egy kis mozgás(azért az üléssel bicajozni nem semmi!)Itt 23 fok volt!! :shock: 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kép Emili és a cupák :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog szülinapot Tomikának!!!

Na jó volt a városligetben???


Panka! Azta de nagy cupák. :o Nagyon jó az ülés, hol vettétek? Nagyon édes a cipi is!

Ditke! Ezer bocsi! 3 dl bögre, rétes liszt. 8) Nagyon szép a kert. Ti hol is laktok?

Csavarogtunk ma apával és Benivel a gyönyörü idő miatt. Voltunk a turiban is. De értelmes dolgot neki már nem lehet venni. :( A kis méretek a szépek. Tavaszi kabátot akartam. Hát be néztem a H&M-be és a C&A-ba de 7 ezer egy kabi. Ezt még meg kell emésztenem. :roll: Órákon át sétáltunk nagyon jó volt. :D

KépKép
csongria
 
 


Ria!
Köszi.Ülést itt vettük anyáéknál.
Én is nehezebben kapok már rá turiban rucikat,inkább sokkal nagyobb méretek vannak. :? Bababizományiba nem szoktál menni?És van bababónuszos kuponod a C&A-ba?Az 50 %-os?Én azon vetem az overlját. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Na egyszer csak rászánjuk majd magunkat a Ligetre, megpróbálom a 7-es buszos módszert, feltéve, h alcsony padlójú..
Nagytali szabadban, én, mint még nem járó gyerek anyukája kicsit problémázok, mert kivenni nem tudnám csak ha cipelem, a kocsiban meg unalmas neki, vagy csak álldogálna.

Pann, azt írtad még Gergő se jár, akkor hogy tudtok csak a motorral menni? Tippeket kérek :wink:

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Boldog első szülinapot Tominak!

mmónika
 
 


Ágiboldi! Ez nekem is probléma. Vittük a hugommal egyik hétvégén a játszira, de az arcán a világfájdalom...Egyáltalán nem élvezte. :roll:

Panka! 50%-os kupon? Bababizományi? Egyikről sem hallottam. :roll:

KépKép
csongria
 
 


Sziasztok!

Mi az utat valamikor a Linus szülinapja utánra tervezzük, április vége, május. Addigra már tuti jó idő lesz. 2 napra szeretnénk majd menni. Barátnőm már beszervezve, még tőle is függ a végleges időpont.

Ria: a dm-es bababónusz programban van 2 db 50 %-os kupon. Mi is így vettünk a Linusnak CuA-s kabátot.

Pankaa: 3-4 litert talán nyáron meg tudtam inni, de mostmár megint meg kell erőszakolnom magam, hogy igyak.

Napkrém: pont a kismamában olvastam, hogy a gyerekeknek szánt naptejek többségét nem ajánlják csecsemők bőrére. Olyan hipoallergén készítménnyel kell próbálkozni, amelyik nem kémiai úton ható fényszűrőt tartalmaz (ezt meg honnan fogjuk tudni???) Kora délelőtt és késő délutáj akár naptej nélkül is érheti a bőrét a nap, hogy ne akadályozzuk a D-vitamin képződést.

Az akciós cipőboltok miatt irigy-irigy - még szétnézni sem mertem itthon. Majd kezdem bp-en...addigra már mindenkinek lesz közülletek cipő és jó kis tapasztalatokat szereztek addig.

nanica
 
 


Sziasztok!

Mazsi
Boldog hófordulót Leának!
Én nem használok napkrémet még.De majd az igazi májusi napra már szerintem kell.Az jobban barnít állítólag,mint a nyári.Danira régebben vagy nagyon magas faktor számút vettem,de az ilcsinek is van paradicsomos napozója és szerintem az többet használt neki.Igaz valaki az illatát nem szereti.
Laurát is csúzdáztatjuk,de őt mikor elengedjük egy kicsit még megijjed,de a végén a kezembe érve már követeli a következőt.

Timi
Szép helyen voltatok.Ha jól látom a fák között volt a pálya?Ez a bébi pálya?Nekem még ez is meredek lenne.Állítólag itt is lesz sífelvonó jövőre/vagyis összeszerelték már,de hó nem volt/és akkor a gyerekek előzöleg tudnak gyakorolni.

Pann
Én is szoktam gondolni,hogy tavaly ilyenkor mit csináltunk.Meddig voltatok ti kórházba?Szerintem nincs értelme a dönthető ülésnek,mert mindig nézelődni akarnak és így is sokat mozognak benne,nem még mikor a dönthetőből felülnének.De bizti el tudják mondani miért jó a dönthető.Arra én ias kiváncsi vagyok.Majd írd meg.

Bozotka
Hol vesztek házat?

Lora
Ugye milyen jó érzés mikor nem csak Apát mondanak?Bizti hamar meg fog tanulni Brigi beszélni is,mint járni is.

Panka
Elfelejtettem megnézni mi a márkája,de holnap meglesem.Igen a csomagtartóra szerelhető.Nekünk is állítható a lábtartója,de Dani nem szerette,ha becsatoltam.Kiváncsi leszek Laurának tetszik-e majd.De ahogy nézem hasonló kialakítású a tiétek is.

Nanica
Aranyos Linus ahogy segít teregetni. :lol: Laura születése után Én is nagyon ki voltam 4 hónapig száradva.Állítólag tényleg a sok víz ivás segít,de én a kezemre meg még ahol csúnya volt a bőr,a végen már erős sarokkrémet raktam fel./nem nevetni :) /

Helga
Mikor akarjátok a keresztelőt tartani?
Keresztszülőket már választottatok?

Sno
Nem építkezni akartok?Valahogy az rémlik.
Sajnálom Sebit.Nagyon szomorú látvány ahogy teljesen gyenge.Talán már jobban lesz./Dani a jelmezt azóta naponta hordja,a végén még újat kell vennem :lol: /

Ágiboldi
Még Én is csatlakoznék a nem járó babákhoz.Sajna Laurával is ez a gond.Míg Dani egész nap a játszótéren lenne,Laurát cipelhetem,vagy hintázik,csuzdázik.Földre pokrócra meg még nem rakom le.Pedig láttam a hétvégén ilyet is. :shock:

Sági
Szerencsés vagy hogy Peti elfogadja.Sajna Laurának hideg.De van hogy még a gyümit is meg kell picit melegítenem neki,mert nem eszi különben.

Ria
Tényleg nagyon jók szoktak lenni a bababizományik.Nagyon sok majdnem új ruhákat ki lehet fogni olcsón.

Akkor senki nem tudja a szem színe meddig változik?

Ma Laura Apával elment felmérni munkát.Ahová mentek ott volt egy házi nyúl/tavaly húsvétról maradt meg nekik/és Laura egyfolytába kergette.Csak kúszott utána,de a nyúl alig tudott így is megmenekülni. :lol: Apa azt mondta többet nem viszi el,mert a munka dupla időbe telt felmérni,mivel csak Laurával foglalkoztak. :lol:

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Nanica
Mikor kaptad a dm-es bababónusz programba az 50%-okat?Hallottam róla,de Én nem kaptam.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Dana, a legelső (0- 6 hós) kuponfüzetben volt, a legvégén. Azthiszem kb egy évig haszn álható fel.

Lorca: még neked akartam írni az egészségpénztárról. Nekünk van. privit írtam róla.

nanica
 
 


csináltam a közös mappánkba első szülinapo albumot! Kérünk képeket pls

nanica
 
 


Tomi! Boldog Szülinapot!

Panka,
Fürdés után a mosógép tetején szoktak landolni törpök, ott egy kis szárítgatás és mehet be aprónép a szobába öltözködni. Ideális magasságban van, nem kell hajolni és a füriben meleg is van. 8)

Mazsi,
Tv-t csak gyerekmentesen nézünk. House az alvásidőmből megy le. :wink: Nati limitje két Kisvakond, Szabi, míg nem tudja szabatosan, bővített mondatokban elmondani, miért is akarna a doboz elé ülni, nem is fog. Robi mondta is, hogy tisztességtelen csak két epizódot engedni Natinak, amikor én ma már három House-t néztem. Nem is mondom neki, hogy igazából négyet. :twisted: Meg különben is, a szülői önkény határtalan.
A szavazós kis képeket megnézegettem, döbbenet, milyen kis ... dívát tudnak csinálni egy 10 éves kislányból. Valahogy a gyomromnak nem tetszene, hogy profi sminkben tetszelegne a lányom kisiskolásként. :roll: Inkább maradok maradi.

Dana,
Szerintem nálunk sem fog sokáig fent lenni a bicajon a pótkerék. 8)
A szem színe jelentősen 6/9 hónapig változhat, attól függően, milyen forrásból olvasol. Világosabb nem lesz. Kékből lehet zöld vagy barna, de visszafelé nem működik. Igazából soha nem áll le a változás.

Nanica,
Köszi. :) Megfontolandó.

Pann,
Ádámnak veleszületett tanári vénája van. :lol:

Kép KépKép
lorca
 
 


Már megint elszállt most írom a második levelet!

Köszönjük szépen a köszöntéseket az illetékes nevében!!!

Nagyon szép szülinapi zsúrunk volt, gyönyörű időben kinnt a teraszon piknikeztünk ettünk ittunk a kerimamiékkal !
Tomi aludni sem volt hajlandó, érezte, hogy ez az ő napja úgyhogy a du-i alvást simán kihagyta !

Köszönöm a kertes dicséreteket is apuka nevében ő a kertészlegény ! :wink:

Ria

Köszi a receptes kiegészítéseket apuka nevében is ő szeretné elkészíteni ! Biatorbágyon lakunk !

Pankaa

Nem sajnos nem kastély "csak" egy családi ház !! :wink:
Nagyon édes a kis cupákos a göndör fürtökkel !!

Helga

Bocsi félreértettelek akkor, mert én úgy értettem, hogy Danát kérdezted, hogy mennyibe került a keresztelő ?

Szóval mostmár érted, hogy miért mondtam, hogy nem mennénk haza Szegedre ! De éppen valamelyik nap mondtam apának, hogy ha nem kap munkát jövőre vagy 2 év múlva akkor edjuk el a házat és vegyünk valahol a dunántúlon egy kis falusi házat a Balaton környékén, meg egy lakást Bp-en és még pénzünk is maradna egy rakás így ott lehetnénk épp ahol kedvünk van, nem kellene a munka miatt idegeskedni.

Bozótka

Azt hiszem te kérdezted Biát, végül is itt sikerült venni házat ??

Mazsi

Boldog Hófordulót Leának ! Bátor a csuszdás kislány !
Nagyon köszönöm a park kifejezést !

Dana

Bocsi a keresztszülök keveréséért !!

A telek 230 négyszögöl, az anygyalkürttel és a muskátlival rámhoztad a szívbajt !Bár most még nagyon sok növény nincs kinnt az emeleten telelnek, de nyárra megint kikerülnek , lehet, hogy addigra már nem eszik meg mindent, mert ma még minden kavicsot a szájával akart megismerni !

Fényképpel ugyanígy vagyok, általában én sem szeretek rajta lenni, vagy elbújok valami mögé !!

Timi

Nagyon jók a síelős képek !! Miért is kell neked fogyizni ????

Lora

Nagyon édes lehet Brigi ahogy modja az apát és anyát, Tomi még egyenlőre csak apát mond de azt sem szándékosan csak kisesik a száján ! :lol:

Rakok fel pár szülinapis képet ide mivel a Picassa-ra én nem tudok !! 142 db-ot csináltam nyugi csak a legjobbakból teszek !! Kép Apa féle gyümitorta Kép Az első falat Kép Nyakig az apa féle tortában Kép A doboz a legjobb játék Kép A dömperrel Kép Kerimami féle túrótorta

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Ditke: Boldog hófordulót Tominak!! Gyönyörű szép a kertetek!!

Mazsi: Boldog hófordulót Leának!!

Szerintem talán egy picit jobban van Gréta, holnap délelőtt kell visszavinni a dokihoz.

Most én lettem egy kicsit takonykóros.

Nagyon jók a képek!!!

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

Lillus szopisztrájkol! Csak hajnalban, félálomban fogadja el a cicit. Vagy lehet, hogy így választja el magát? :roll: :roll:

Kditke!
Jók a képek, gondolom Tomi élvezte, hogy széttrancsírozhatja a tortát! :lol: :lol: :lol:

Dana!
Lilla sem megy még, max pár lépést itthon. Tegnap mégis a játszin tök jól érezte magát, ment négykézláb a fűben. Semmi baja nem lett tőle. Mindig figyeltünk rá, nem evett meg semmit. :D

Nanica!
Mi szívesen benne leszünk egy taliban! :) :)
Nagyon helyes Linus, kis házias! :lol: :lol: :lol:

Lorca!
Mikor lesz szülinapi buli nálatok? :)
Vesztek vmit Szabinak?

Ria!
Volt tavaszi kabi vagy kantáros naci a turiban? Ma szeretnék menni...

Panka!
Azta mekkora cupák!!! :lol: :lol: :lol:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Megint laptető! Tiszta ciki! :oops: :oops:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Néhány tegnapi kép:
Gergő sem jár önállóan, viszont kapaszkodva stabilan áll, és vezetgetve ügyesen lépeget. Így jól elvan, de felőlem homokban, mulcson, gyepen mehet négykézláb is. Miért ne?:roll: A "motorral" való közlekedésen én is n meglepődtem, de megy. :o Hol tanulta? Kitől? Mikor? Passz.

Brigi és Gergő:
Kép

Homokozó: Lillus, Brigi, Peti, Gergő
Kép

Gergő négykézlábas felderítésen (mulcsban):
Kép

És fűben:
Kép


Pihi:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nanica
Köszi a segítséget.Ennyire meg se néztem és most látom,nemsokára lejár.

Kditke
Nem akartalak megijjeszteni.De szerintem nem is fogja Tomi tépkedni.Látom nagyon jól felkészültetek a torta nyomkodásra.Jók a képek.

Lorca
Köszi a választ.Remélem azért nem változik állandóan a szeme színe.

Timi
Én nem az ellen vagyok,hogy négykézláb nem mehet,de sajna még Laura inkább kúszik,mint mászik.És nálunk nagyon apró kavicsos a játszótér,alig lehet látni rajta füvet.Amelyik játszótérre szoktunk járni ott inkább Dani korosztályának vannak meg a játékok és a másikon van piciknek való./homok,bébihinta.../

Pann
Nagyon jók a képek.Ügyesen motorozik már Gergő.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Sziasztok!

Napkrém:tavasszal a legerőssebb a nap, minenféle képpen kell, olyat vegyetek amiben csak fizikai szűrő van, és magass a faktorszáma.Szerintem egy jó patikában érdemes keresni, ott tudnak segíyteni a patikusok is.
http://209.85.135.104/search?q=cache:i5 ... cd=9&gl=hu

http://www.eucerin.hu/productranges/sun/kinder25FF.html
Ebben csak fizikai szűrő van.Tudtommal rá kell elgyen írva mindegyikre, hogy milyen szűrőt tartalmaz.

Én már 3xra kaptam bababónuszos kuponokat.
:roll:

Lorca!
Jaa, lértem már.Gondolhattam vlna, hiszen nálunk is így megy a buli, a mosógépe türcsibecsavarás, majd szobában öltözés.:)

Ditke!
Látom előrelátóvoltál, és leszigetelted a padlót! 8) Ügyes tomiapu a tortával!!!!Biztos fincsi is volt!

Timi!
Lehet, tényleg hogy elválasztódik Lillus. :roll:

Ria!
Nálunk van egy pár babaizományi, oda viszik be az anyukák a használt rucikat.Olyasmi mint a turi, de itt csak babacuccok vannak, babakocsik, stb.

Pann!
Jók a képek!Én is leraknám a homokba fűbe mászni.

na mentem etetni, aztán megyek a műküörmöshoz. :wink: , meg Emilinek labdát veni :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Nanica,
Naptej:http://www.weleda.hu/napozo.htm

Dana,
Nekem 2 éves korom körül váltott a kék szemem fokozatosan zöldbe, most már nyomokban sem található benne kék.

Ditke,
Nekem is úgy dereng, hogy építkezni akartunk…de a ktgvetés elkészültével egy kissé meginogtunk, úgyhogy most a stratégiai újragondolás fázisában vagyuk.
A kerimami csinálta azt a tortát?! Annyira édi! Látom klasszikus tortaszéttrancsírozás volt, helyes.

Ria,
Receptjeid a magját képzik konyha”művészetemnek”, nem tudok elég hálás lenni, meg persze a család sem.

Pann,
Fú, de irigy lettem erre a közös homokozásra.
A minitalisba is felteszed őket?

Sebinek pont 3 napig volt láza, és tegnap estére kiütéses lett, de ma reggelre elmúlt. Ez megfelel a 3 napos láz kritériumainak, vagy tovább tartanak a kiütések?

Átnevezném a gyereküléses mappát „benchmarking”-nak, és tegyük fel oda a cípőkről is a képeket, a márkájukkal és a fontosabb tudnivalókkal, hogy segítsünk egymásnak a tájékozódásban. Mit szóltok?

Timó,
Émelygés, szopisztrájk…nem vagy éhes, nem feszül a melled?

Orsi
Kép Kép
sno
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?