Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük a köszöntéseket, itt van három szülinapos kép:

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
agiboldi
 
 


az első a húgommal

a torták pedig sima piskóta, az egyik gesztenyés meggyes krémmel, a másik banános túrós krémmel. Boldi mindkettőből evett pusztakézzel, leginkább lelegelte a meggyet :wink:

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Agiboldi,
Nagyon jok a tortak! Te sutotted? Tovabbi kepeket teszel fel ide vagy a picasara (pl Boldi hogy ette a tortat, milyen ajandekokat kapott... stb)

KépKépKépKép
thelga
 
 

 
 

Ja, es a legfontosabb! Hihetetlenul edes, aranyos kisfiu Boldi! Jol sikerult a hajvagas!!!!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Drága Boldi! Nagyon, nagyon boldog születésnapot! :D :D :D

KépKép
csongria
 
 


Ágiboldi! Nagyon jók lettek a képek! Nagyon hasonlítotok egymásra a tesóddal. :) Nagyon jól néznek ki a torták. Na és milyen ajándékokat kapott Boldi?

KépKép
csongria
 
 


Tortákat nem én :oops: hanem az anyukám sütötte :lol:

Ajándékok: főleg fürdőjátékok, pl. kád oldalára tapadós kacsa, akinek a kalapjába lehet vizet tölteni és lezúdulás közben forgat egy kereket stb, könyv, sőt tulképp a háttérben fekvő nagy tigris is szülinapi, csak azt már korábban megkapta a nagybátyjáéktól, kapott pénzt könnyű szerkezetű babakocsira :wink: , és tőlünk egy ikeás faizét, tudjátok, amin a golyókat kell áttologatni, csak elfelejtettük odaadni :lol: :lol: :oops: majd holnap

Kép
Kép
agiboldi
 
 


BOLDI NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KIVÁNUNK !!! :P [color=blue][/color]

Nagyon jók lettek a szülinapi képek !!! Nagyon nagyfiú már Boldi !!!

Pankaa

Akkor azt hiszem így én is könnyen megjegyzem Emili szülinapi dátumát !! :wink:

Elfelejtettem írni, de nagyon édes Emili új avatarképe !!!!
Kép

Kép
kditke
 
 


Ágiboldi!
Én is azt hittem az első képre, hogy te vagy rajta. :oops: :D (bár én még csak képen láttalak amúgy is :wink: )
Torták nagyon fincsinek néznek ki, biztos az is volt!
Milyen nagyfiú lett Boldi, és milyen dús haja van!!!Teccik nagyon. 8)

Ditke!
Köszi.
Tomi is nagyon vagány ezen a képen!Kis törökbasa azzal a lábikóval. :wink: :D Csipeszezik?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa

Igen a csipesz rejtelmeit találgatja továbbá segít apukának a korlát heggesztésében amit az ő védelmében kell megcsinálni !

No lefekszem, mert holnap korán kelünk , itt van anyósom és elő szülinapot terveztünk holnapra a kedvéért, a férjem süti a tortát !! A rendes az kedden lesz akkor jön a többi vendég !!! :wink:

Istenem csak most született, még most volt pólyás csecsemő, most meg már önállóan megy, alig tudom elhinni !! :lol:

Kép
kditke
 
 


Jó Reggelt!

Blin
Boldog hófordulót Grétinek!

Timi
Nálunk se aludt jól Laura péntek éjjel,sajna.Fenn voltunk másfél órát és ahogy eleredt az eső aludt is. :shock:
Én is megkérdem csak nem baba?
Milyen volt a tegnapi családlátogatás?

Mazsi
Hogy tellik a hétvége?

Ria
Szauna,Áztatás?Halmozod a jó dolgokat. :lol:

Május
Gratula Kelének a felálláshoz.

Panka
Nem tudom milyen márka a bicikliülés.Szerintem egy egyszerű valami.Semmit se tud.Sajna itt hőn szeretik lopkodni a bicikliket és inkább olcsobbat vettünk annak idején Daninak.De ahogy nézem Laurának ez is megfelel.Majd rakok fel képet.
Esetleg a szélharang?Igaz csak a szélbe jó,de hátha megriadnak tőle.De hálón kivül jobb megoldást én se hallottam.Nekem Aposom szereti nagyon őket és ő hús galambokat tart. :? Pedig megse eszi.Totál ki vagyok tőle,mert ha megyünk az udvarra mellettük kell elmenni és minden galamb...Azért a kuvaszunk nagyon szereti,kezdi az állományt csökkenteni. 8)

Kditke
Aranyos a képen Tomi.Szérp lehet a kertetek.

Ágiboldi
Nagyon jók a képek!
Én is azt hittem az első képen,hogy te vagy.Mekkora a korkülönbség?Mert szerintem ikrek is lehetnétek.Boldi frizurája nagyon jó.Torták szuperul néznek ki.

Ma lesz Laura keresztelője,kiváncsi leszek mit produkál,mert lehet délelött nem tudunk aludni.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Jó reggelt!

Grétának boldog hófordulót!!! :D

Dana! Érezzétek jól magatokat a keresztelőn. Képeket kérünk szépen. Milyen ruhája lesz a nagylánynak? Nagyon jól éreztem magam az usziban. Úgy kiszívott a meleg víz, hogy úgy aludtam mint akit agyon ütöttek. Nem is hallottam, hogy éjfélkor sírt a nagyfiú. :oops: Apuci mondta.

KépKép
csongria
 
 


Sziasztok!

Tegnap meg volt a szülinapi ünnepség. Apával elmentünk este vacsizni és moziba. Megnéztük a 9 és 1/2 randit, szerintem nagyon jó volt. Ria az olaszban voltunk vacsizni, nagyon finom volt és a 3/4-ét hazahoztuk.

Köszönjük a köszöntést!

Dana: Remélem jól sikerül a keresztelő. Képeket kérünk.

Sok-sok boldog születésnapot Boldinak!!!!

A tegnapi éjszakánk már jobb volt, nem kellt fel egyszer se. Reggel kapta meg az utolsó antibogyót, megláttjuk mi lesz hétfő délutánig, ha nem javul akkor megyünk vissza a doktornőhöz. Nagyon csúnyán köhög még mindig és az orra is folyik még.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Lin! Igazi romantikus ünneplés volt! :D Olasz! Nyam-nyam! Biztos jobban van már Gréta ha nyugodtan tudott aludni. A köhögés nálunk is hetekig elhúzódott. :roll:

Megint szalma vagyok! :( Ezen a hétvégén is dolgozik Beniapu! :evil:

Van egy isteni máktorta receptem! Olyan egyszerü mint a pofon. Megosztom veletek mert olyan jó, hogy egy ütő helyembe meg birom enni. :oops:

Máktorta!

-1 bögre liszt

-1 bögre cukor

-1 bögre mák

-1 bögre tej

-2 tojás

-1/2 sütőpor

-1 vanilliás cukor

-fél citrom reszelt héja

-meggybefőtt (én már barackbefőttel is kipróbáltam) 20 dkg

A tojást kikeverem a cukorral(vaniliás is). A lisztet összekeverem a mákkal és a sütőporral és felváltva a tejjel a tojáshoz adom. Bele a reszelt citromhéj. Kivajazott tortaformába öntöm. mehet bele a gyümi. Előmelegített sütőben 175 fokon 25 percig (tűpróba)

KépKép
csongria
 
 


Sziasztok!

Lin!
Grétának boldog hófordulót!És további gyógypuszik mennek.

Dana!
Jó keresztelkdést!
Mi is ettünk a múkltkor galamhúst, egy barátunk tenyészti már évtizedek óta.Hát volt egy pár gonosz gondolatom miközben ettem.
:twisted: :lol: Szélharangot nagyon útálom, olyan biztos nem lesz. :wink:

Ria!
Akkor ketten vagyunk szalmák.

Megérkezett apa japán honba, és mondta hogy ott olyan szélvihar van, hogy a gép alig tudott leszállni, össze-visza dobáéta őket. :(

Megint rossz éjszakánk volt, Emili többször is felébredt, 4 körül nem akart visszaaludni, akkor megetettem.Ez megint bejött aludt reggel 7ig. 8) De akkor is evett egy jó adagot. :roll: Utánna mentünk usziba, most egy ismerős csajszi jött velem Tomi helyett.Utánna hintáztunk is, nagyon szép tavasz van itt! 8)

Képzeljétek éjjel 2x is felébredtem, hogy vmi nagy kopácsolás van.Azt hittem vki kalapálja a falat, de utánn állati hörgések és nyögések is hallatszottak, na akkor rájöttem hogy az alsó szmszéd rendez ágyjelenetet. :twisted: :lol: Mikre elaludtam volna, fél óra múlva megint nyögések és hörgések! :x Még jó hogy Emili nem ébredt fel rá!Az ágyuk szétverte afalat.Pont mint a filmekben, remegett is rendesen. :twisted: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! Úristen! Milyen szomszédaitok vannak netek?! :shock: Részvétem. :?

KépKép
csongria
 
 


netek=nektek :oops:

KépKép
csongria
 
 


babaruha
 


Ria!
Nekünk köcsög szomszédaink vannak. :twisted: :lol:
Sőt, még a padláson is köcsög galambok laknak. :lol:

Vettem ma a DM-ben buborékfújót.Hát ne tudjátok meg mennyire tetszett Emilinek!Csak nézte abuborékokat, és nem értette, hogy miért nem tudja megfogni őket. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Dana


Remélem jól sikerült a keresztelő, biztos csini volt a kiscsajszika és az ő hatalmas bátyja is !!!
:lol:

Lin

Grétának Boldog Hófordulót !!!
Szuper lehetett a szülinapi este !!!Irigy-irigy !!! :wink:

Csongria

Te kész konyhatündér vagy, nagyon jó ez a recept is elmentve !!

Pankaa

Ezek a szomszédok ????(nem tudják a falvastagság méreteit ???)
Ez rémálom lehetett !!!

Mi nemzeti gyerekek vagyunk Emilivel kérem szépen ez nem semmi !

Anyós hazament képzeljétek csodatörtént egy megjegyzést sem tett semmire, amit hozott Tomikának ruhát azok természetesen most is alig-alig mennek rá a gyerekre, de kivételesen nem ő a hibás, mivel 92-ket hozott a gyerkőc kb 82 cm úgyhogy a méret rossz !!!Visszacserélni nem lehet mivel mindenről leszedett minden cimkét !! Nekem pedig nem vett semmi ajándékot ami szintén csodaszámba megy, mivel mindig valami miniméretű ruhadarabot vett nekem is, most pénzt kaptam, hogy vegyek amit én szeretnék !!! SZUPER !!!

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Boldog 11-et Grétának! :)

Ria!
Szalma: :( :( :(
Tök jó recepteket teszel fel, kár, hogy a mákot nem szeretem. Vajon dióval is lehet csinálni? :wink:

Panka!
Szomszédok! :twisted: :twisted: :twisted:
Ha kicsit gonosz lennék, akkor azt mondanám, kár, hogy apa nincs itthon, még kedvet is kaphattatok volna! :lol: :lol: :lol: :lol:

Vettünk Lillusnak cipőt. Falcon első lépés cipő. Fel is avattuk, egész ügyesen lépegetett benne, ahhoz képest, hogy most volt először a lábán cipő. :)
Ja, és tegnap ő is megtette első önálló lépéseit! :)

Kép Kép Kép

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timi!
Ja, majd hajnal 3kor mi is nekiállunk lepedőt szaggatni. :lol:
Gratula alépésekhez, és a kiscipőhöz is.:D

Ditke!
Szomszéd tudja hogy nincs hangszigetelés a 20 millás 4 éves házban, de baromira nem érdekli. :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Timi

Gratula a fogacskákhoz és a járáshoz is. Nagyon aranyos Lillus ahogy tolja az autót. Jónak tűnik ez a bébitaxi. Megkérdezhetem hogy hol vettétek?

Ági

Boldinak nagyon boldog szülinapot, nagyon helyes a képeken.


lin

Grétinek boldog 11-et. Hogy van? Javulgat már?
Jól hangzik a szülinapi mozis-vacsi. Én még nem bíztam senkire Lilit. Mondjuk ahogy ismerem pont akkor ébredne fel és általában a visszaalváshoz csak én vagyok jó. :(

panka

Emili nagyon ügyes(orrfújás, szandi). Bár már mi is itt tartanánk. Irigykedem az éjszakákért!

majus

Hogy sikerült a kirándulás? Nagyon szép idő volt biztos jól éreztétek magatokat.

mazsi

Örülök hogy Leánál minden renben. Szavazást próbálom remélem összejön.

dana

Okosbaba programot én is néztem de apa nem igazán látja értelmét. Meg aztán rengeteg idő ha te készíted az anyagot vagy rengeteg pénz ha veszed.
Szerintem sem probléma ha nem jár egyéves korára. Manapság szinte versenyeztetik a gyerekeket, mintha baj lenne ha valamit később csinál. Meg persze mindenki mást tud hamarabb, nem egyformák.

ditke

Tomiapu süti a tortát? :shock: Milyen ügyes.

ria

Jól hangzik a recept azt hiszem én is kipróbálom!

rólunk!

Pénteken dokinál voltunk mivel Lili kipöttyösödött. Úgy néz ki öblítőalergia, legalábbis múlnak a pöttyök a kencétől amit felírt a doki.
Az éjszakák még mindig szörnyűek. Kétszer-háromszor is kel Lili, ráadásul mostanában már 1 körül át akar jönni hozzánk. Ha nem a visszaaltatás legalább fél óra és egy óra múlva újra próbálkozik! :evil: Ha aludni is akarok kénytelen vagyok engedni.

Első cipőt megkapta ő is a mamától 18-as dr Leo. Egyébként nagyobb a lába más fajtából a 19-es is kicsi volt rá. Egyelőre nem igazán tetszik neki próbálja lerúgni! :( Remélem majd megszereti.

Kép
emoke27
 
 


Emőke!
Milyen a cipő?vagy inkább szandi?Képet tudsz róla tenni?Majd megszereti idővel, most még nagyon furcsa nekik(Emili is szerintem csak azért tűrte meg, meg előtte is volt néha rajta egy kis textil cipőcske.Vagy lehet tényleg stabilabb benne neki az állás, és ezért jön be neki annyira :lol: )
Éjszaka se tegnap se azelőtt nem volt vmi fényes, de ez biztos csak átmeneti.Kívánm hogy nálatok is mielőbb rendeződjön a helyzet!

Na megyek nézem a Mirígyéket8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT BOLDI!!!! (így utólag)

Gréti boldog hófordulót!

Timi
Nagyon helyes a kiscipő! És gratulálok a lépésekhez!!! :D
Tényleg mit jelentenek a ":wink:" -k? Csak nem?

Holnap nem csinálunk valamit? Séta a ligetben? Szép lesz az idő állítólag, mint ma.

Majd jövőhéten jövök bővebben, elég hosszú hétvégém volt. (legalábbis hosszúnak tűnő)
lora7
 
 


Imádok sütni. De csak amióta ide költöztünk és szupi új sütőm van. Apunál egy sima villanytűzhelyem volt és sose sikerült a süti. Itt egyértelmüen siker élményem van! :D

Timi! Nagyon édes Lillus! :D Kérünk szépen képet a cipőről. :) Ja a sütiben a mákot lehet helyettesíteni szintén egy bögre kókusz reszelékkel. Így még nem próbáltam. De szerintem finom lehet. De próba cseresznye csináld meg dióval. :)

Panka! A ti házatok is új épitésű? Itt is kifelejtették a hangszigetelést. :evil: A szellőzőn át gyakorlatilag tisztán hallom a szomszédokat. :x

KépKép
csongria
 
 


Sziasztok!

Boldi Boldog 1. születésnapot!

Megint csak helyzetjeletnek. Linusapu itthon volt a héten táppénzen, nem tudtam ezért géphez ülni. (Mire ide jöhettem voltna, addigra ált. elaludtam Linus mellett) :lol:


Pénteken igen vacak napunk volt. Délelőtt sikerült majdnem elesni a Linussal. A babakocsival jöttünk ki a lépcsőházból, 1 lépcsőn kellett ledöccenni. A tolókar azonban elengedte a rögzítésnél így majdnem orral előre esett ki a Linus a babakocsiból! Én fél kézzel a kart emeletem főlfelé, hogy a zuhanás megálítsam, a másikkal a gyereket próbáltam megtartani. Nem esett ki, de a karja beszorult a napellenző és a tolókar küzé! Nagyon megrémültünk. Irány a doki, de hálistennek nem tört el, nem is fájlalta, csak kék-zöld lesz a karja.
Délután az ágy szélén akart leülni és hanyatt leesett az ágyról! még jó, hogy bírt aludni aznap éjjel a sok megrázkódtatástól...

nanica
 
 


Sziasztok!



Boldog hofordulot Gretanak!


Raebredtem, hogy en is csak gondolatban valaszolgatok az utobbi idoben :)
Kditke,
A keresztelo itt lesz Bp-n, ugye mi idetartozunk mostmar teruletileg, igy konyebb megoldani. Egybekotjuk majd az elso szulinapi partyval :)
Aront en is marc 15-re vartam :)
Dana,
Remelem, jol sikerult nalatok a keresztelo, Laura nem felt a ceremaoniatol. En bavallom, kicsit tartok tole, hogy Aron meg fog ijedni.... Ja, es ha nem tul indiszkret a kerdes, mibe kerul mostansag a keresztelo???? A pap elore szolt, hogy mennyit kert? Mert en meg nem is beszeltem a pappal, csak a gondnoksaggal, igy halvany fogalmam sincs, hogy megy ez....
Majd teszel fel kepeket????

Bozotka, Majus,
A hatihordozotokon van napellenzo es esovedo??? A ferjem szerint ezek eleg fontosak, de sajnos a Mountexben mar csak ezek nelkulieket lehetett kapni, igy nem vettuk meg.

Nanica,
Sajnalom a balszerencses napotokat! :( Az a lenyeg, hogy Linust nem razta meg annyira. Mi lesz itt meg????


Panka,
Nekem mar volt hasonlo elmenyem panelban!
:oops: Hogy viselitek apa hianyat? Anyukadekhoz mentetek???

KépKépKépKép
thelga
 
 


Ja, es gratula az ugyeskedo Lillusnak!

Ujabb fogacska nalunk is van, a masik also egyeske... lassan negy foguak leszunk! Nalunk ujabb tudomany: felmaszik a kanapera :shock: Viszont meg a hatratolato lemaszast meg nem tudja, igy rettegek, mikor esik le :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Meglátszik, hogy milyen szép idő van mindenki kinnt van a szabadlevegőn ! :lol:

Thelga

Nem tőlem kérdezted, nálunk tavagy aug.-ban volt a keresztelő 1 évi egyházadót kellett befizetni, de csak a kereső családtagnak, akkor még nálunk a férjem dolgozott ő fizetett, nekem nem kellett mivel GYÁS-on voltam és abból nem kell fizetni. :wink:

Egyébként nálunk Tomi végig nevette az egészet, egy másik babát is akkor kereszteltek ő meg végig sírta, szerintem ha előtte tele a hasa és kipihente magát akkor nem lesz baj Áronnal sem !!!
Nálunk a pap megjegyezte, hogy reméli Tomi egész életében ilyen mosolygós lesz, nagyon összebarátkoztak.Nagyon jó fej volt a pap ! :P

Hány hétre született Áron ha 03.15-re voltatok kiírva ? :wink:

Nanica

Ezek a napok tényleg nagyom pechesek voltak a számotokra !!!

Emőke

Igen apuka nagyon házias !!! :P

Tomi is volt allergiás azóta sem tudtuk kideríteni mitől !
Biztos minél többet lesz Lilien lábán a kiscipő annál jobban megszokja !

Az éjszakáink nekünk is változóak, az utóbbi 2-3 napban megint hajnalban többször is felsír, de biztos a két foga ami fennt jön a már meglevő kettő mellett !

Timi

Nagyon aranyos Lillus a fényképen , gratula a lépésekhez ! :lol:

Pankaa

Én karácsonyra vettem a buborékfújót 4 db-ot amit néha még mostanában is előveszek, gyümi illatú de Tomi is nagyon szereti !!

Hát nagyon Bunkó szomszédaitok vannak !!! :twisted:

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Olyan szép idő van.Remélem nem lesz meg a böjtje húsvétkor.
Tegnap este már akartam jönni,de nem volt babanet. :evil:

Keresztelő nagyon jól sikerült.Laura a templomba végig beszélgetett a másik keresztelt baba nagyszüleivel./Totál nem érdekelte mit mond a pap/Szerencsénk volt,mivel nagyon jó papunk van és nagyon tetszett neki Laura,hogy ilyen életvidám volt.Na de a türelme a fényképezésre elfogyott,azért látszik a képen is,hogy már hagyják békén.Étterembe voltunk.Picit féltem mit fog csinálni.De türelmes volt,inkább tetszett neki,hogy ő van a középpontba.Az étlapot vágig ette,meg még a főzelékét is amit vittem. :shock:

Ria
Én is voltam már így,hogy reggel Zsolti mondta Laura fenn volt az éjjel.
Máktorta receptet elmentettem.Fininek hangzik.
Nem felejtettem el a recepteket,de ma adta vissza a csaj,hogy sok és nem vállalja. :twisted: /majdnem 1 hónapot ült rajta/Holnap viszem máshova és neked meg Nanicának küldöm postán.


Blin
Hogy van Gréti?Vinni kell orvoshoz?

Panka
Jó kis szomszédok. :roll: :D
Laura is imádja a buborékfújást.
Férjed mikor jön haza Japánból?Szokott ajándékokat hozni?Mikor Apu ment mindig gyerekkorunkba külföldre,már alig vártuk hazaérjen,hogy valamit kapjunk.Egyszer Angliából küdött haza egy böröndnyi édességet. :lol:

Kditke
Milyen rendes Anyósod lesz a végén. :lol:
Ma szabadnapos vagy?

Timi
Gratula a lépegetéshez.Nagyon jó a bicikli.Múltkor nem is figyeltem a képen,hogy ő is tudja tolni.Megkérdezhetem?Férjed fogyózik?/A többi képhez viszonyítva vékonyabnak tünik./

Emőke
Én is így vagyok Az okos babával.Az első csomag is húzós.Azért is kérdeztem mivel hátha valaki tudja mennyi csomagból áll,és miket tartalmaz.Köszi utólag is a választ.
Cipővel ne idegeskedj,nekik még szokniuk kell.
Cipőméretet én is észrevettem,hogy akárhány márka annyi különbség.

Lora
De nem rossz értelembe hosszú hétvége?

Nanica
Jó kis pénteketek volt.Még szerencse nem 13-a.Jobbulást férjuradnak.

Helga
Gratula a fogacskához és a felmászáshoz.Bizti a lejövetelt is hamar megtanulja Áron.
Mi a pappal beszéltük meg a keresztelőt,de most új püspök van és nem engedi,hogy 1 gyereket kereszteljenek hanem össze kell várni párat.Nálunk nem kérdezett jóformán semmit se.Szerintem ez pap válogatja./Szerintem amit kérdez csak arra válaszoljatok,amit nem kérdez azt ne mondjátok/Bocsi,hogy ilyet mondok,de mi is féltünk,mivel mikor Danit keresztelték kérték a keresztszülök bérmálkozási papírjait és a keresztelő papírokat is. :shock:MOst csak azt kérdezte a keresztszülők házasok-e,ha igen nem kell neki semmi.Pedig dariztunk,mivel egyikük,evangélista,a másikuk meg majd jövő szep.-től jár majd bérmálkozni.Pénzen én is csodálkoztam,mivel nem kért semmi összeget,hanem a most épült új templom javára esetleg amennyit gondolunk adjunk.De egy másik templomba hallottam egy esküvő 8000-8000ft volt.
A kereszvíz leöntés nagyon tetszett Laurának,mivel hátra tartani a fejét imádja és a víz is meleg volt.
Képeket este rakok mivel Oviba kell mennem.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Sziasztok!

Villámbejelentkezés :)

Boldinak boldog szülinapot, milyen nagyfiú lett! Ági, összefutottam egy ismerősöddek az egészséges rendelésen, Andi, ikrekkel, jól elbeszélgettünk! :) Nagyon édesek a babái! És itt lakik jó közel.


Az én gyerekeim (ha jók akkor nagyon jók):

Kép

Mi is megtartottuk már a szülinapi bulit, egybekötve Zsuzsa névnapjával, de azt hiszem, ilyet többet nem csinálunk... most még nem érti Vivi, de megérdemli, hogy külön bulija legyen. Egész menüt csináltam, két napig sütöttem-főztem, 8 felnőtt és a két gyerek volt, hát teljesen kipurcantam a végére!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Ja, és Vivi új tudománya, hogy le tud csúszni hason magas felületekről (pl ágy, kanapé), aminek nagyon örülök, hogy végre metanult. Így is 10-ből 9-szer lejön, 1-szer viszont nekiront fejjel és leesik mielőtt elkapom, úgyhogy még mindig csupa kék-zöld folt a gyerek. :roll: :roll:

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem jövök jó hírrel. Voltunk délután az orvosnál, megint ezren voltak. A doktornő azt mondta a torka nem javult ráadásul még látt egy kis tüszőt is az egyik oldal. Kaptunk másik antibigyót és másik köptetőt. Remélem ez már jó lesz. Egyépként aránylag jól bírja, nagyon picit nyűgös, szerencsére az éjszakáink is rendeződtek.

Most megyek, majd jövök ha holnap is lesz áramunk.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?Mindenki olvasó üzemmódba kapcsolt?

Rokica
Aranyosak a gyerekek ahogy eggyütt fürdenek.Tényleg ezekért a pillanatokért jó ha több gyerek van.Gratula Szilvi új tudományához.

Blin
Nagyon sajnálom Grétit.Remélem tényleg hat az új gyógyszer.

Na felrakom a képeket.És rakok fel ahogy Laura bicikliülésbe ül.
Erről akarok kérdezni:
Valaki nem tudja a gyerekek szeme színe meddig változhat,A bicikliüléses képen picit látszik,hogy kék a szeme,de valamikor meg barna. :shock:
Kép Étterembe a fehér ruhába. Kép
Kép keresztszülőkkel Kép másik ruhába répa evés
Kép Kép

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Rakok még egy képet fel.
Nálatok nem szoktak hízelegni?Laura ha valamit jól csinál vagy valamibe sántikál ezt a mosolyt mutatja. :D
Kép hízelgés

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Ria

Tomiapu kérdezi, hogy a mákos receptjében mekkora a bögre (2 dl vagy 3 dl, nekünk van 5 dl bögrénk is) és milyen liszt kell bele rétes vagy finom ??? :P

Bocsika de most nagyon be van indulva sütésileg, főzésileg ! :lol:

Lin

Jobbulást Grétának !!!

Rókica

Gratula Szilvinek a lecsúszásaihoz !!! :wink:

Dana

Sajna nem voltam szabadnapos délután dolgoztam 3-7-ig !!!
Gratula Laurának a nagyon ügyike viselkedésére !!
Igen talán egész kellemes anyósom lesz a végén !!!
:wink:

Tominak most a hátán jelentek meg a melegtől kiütései, csak hogy mi se unatkozzunk, holnap megyünk tanácsadásra, majd mond valamit a dr.-nő !!!!

Holnap ismét szülinap (igazából holnap is lesz) tartás jönnek a keresztszülei, meg a keritesó felköszönteni !! Sokkal jobb így külön-külön, mintha egyszerre jött volna az a pár rokon !!! :lol:

Kép
kditke
 
 


Dana

Nagyon édesek a gyerkőcök a képeken ! Nagyon helyes család vagytok !! Milyen nagyfiú Dani ! :o
Gyönyörű Laura abban a habos babosban !!
:lol:

Tettem fel képet a kertről a múlkor említetted a kertet
Dicsekvő képek: Hi-Hi Remélem nem lesznek nagyon aprók, de nagyon le kell kicsinyíteni hogy fel tudjam rakni !
:wink:

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
kditke
 
 


Ismerőstől megkaptam a Dr House 1,5 évadját, úgy most eléggé időhiányban szenvedek. Sajnos (szerencsére?) azért a legtöbbet láttam. 8)

Szabi rájött, hogy nyakán a szülinap, úgyhogy belehúzott.
Már nem csak a vacsival a pociban lépi át a 9 kilót. :) Végre hivatalosan is mehet az autósülés. :D
Egyszercsak jól kezdett lemászni az ágyról, csak van, hogy magasról is bepróbálja a technikát, pl mosógép. Nem tudom, hogyan, de eddig még kék folt nélkül megúszott mindent, pedig a kiképzés még tart. :twisted: Szerencsére most ez is sokat javult. :D
Egy óriási mérföldkövet léptünk át. Már több lépést tud tenni, mint ahány foga van. Fog még maradt 3, de lépésben már 8 a max és ha ezt nem is ismételte, de folyamatosan próbálkozik kisebb, 3-4 lépéses távokkal.

Lin,
Szegény Gréti baba. :( Pedig már itt a tavasz a nyakunkon. Remélem, hamar megjavul.

Panka,
Ha Hollandia mellett Japán a másik alternatíva, akkor tényleg nem kétséges. :D Jó kis ország, szeretem, de ott lakni?! Na neeem. :lol:

Mazsi,
Két Dr House között szavazok ezerrel. Tizen vhányig még számon tudtam tartani, de a hétvégén elcsúsztam a számlálással. :wink:

Dana,
Nagyon jó a bicaj. :D Ha viszed Laurát, akkor Dani saját lábon (keréken) követ?

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Nanica!
Hú, micsoda meredek sztori!Nagyon sajnálom, örülök hogy nem lett baj! :!:

Helga!
Gratula afogackához!
Igen, anyáéktól netezek! 8)
Én mindig mondtam Emilinek ha az ágy szélére ért, hogy vigyázz, leesel!!A megfelelő hangsúllyal, akkor megállt, nézett le, majd miután megtanult letolatni már magától figyelt a szélén, így nem esett le.Esetleg ha te is szólnál így neki, akkor lehet megtanulná hamar hogy hol a határ, és nem esn le. :roll:

Róki!
Fentebb írtam Helgáűnak a leesésről.

Eddig jutottam, megyünk piacolni, majd még jövök.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot Tominak!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok visszazökkenni, Ádám mától dolgozik. :D

:?: Ma tervezek egy Városligetet Gergővel, ha vki még szintén ilyesmit forgat a fejében, egyeztessünk időpontot! Jön vki? :?:

Nálunk semmi fejlődés, a legutóbbi bejelentkezéshez képest, önálló állás és járás még nincs, éjszakai ismeretlen eredetű ébredések még vannak. :(
Szóval gratula a totyogóknak, ha jól láttam Lillus cipőjét a fényképen, akkor mi is ilyet próbáltunk csak kékben, és nekem is n tetszett. :wink: Síelés h sikerült?

Ditke! Kert: hűűűű! :shock: Jó sokat dolgozhatt(at)ok vele, d n szép! Gondolom alig várjátok a jó időt, h ki lehessen ülni! :wink:

Bicikliülés: akinek van vmi tapasztalata/ismerete írja meg, h mennyire fontos, h dönthető legyen az ülés, mert ha Hamaxot nézek, akkor + egy 10-es a dönthető, úh n nem mindegy. És Lora! Mi a baj az Oké Baby-vel? Abból a dönthető annyi, mint HAmax-ból a nem dönthető. :roll: Várok minden bicikliüléses infót!!!
Vendég
 


Tomi,

Boldog 1. Születésnapot!


Sebi

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Pann!
A síelés nagyon jól sikerült, bár az első két órában mást se csináltam, csak estem-keltem. Aztán felvonóztunk és kábé Bridget Jones módjára csúsztam lefelé! :lol: :lol: :lol: :lol: Kábé 6 órát síeltünk folyamatosan, a végefelé tök jól ment. Ahhoz képest, hogy először volt síléc a lábamon, határozottan jól ment! :) :) Ja, és leégtünk, mint a fene, úgy fáj az arcom! :lol: :lol: :lol:
Városliget? Mikor?

ORsi!
Hogy vagytok? Mesélj kicsit!

Roki!
Milyen helyesek a lányok így együtt! :)

Csajok!
Lesz valaha nagytali????

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Ja, cipővásárlás:
Pann, a cipőt a Váci úti Brendonban vettük. Az eladó csaj tök profi volt, elmondta, mi a különbség a Siesta és Falcon között, segített felpróbálni Lillusra meg ilyesmi. Tök pozitív élmény volt! :)

Ditke!
Micsoda kert! Még a karbantartása is elég nagy falat lehet! :D

Nanica!
Jó, hogy jól végződött a babakocsis sztori. Velünk vmi hasonló történt, csak a buszról lefelé szállva. A babakocsi hátsó kereke beakadt a busz és a patka közé, Lillus majd kizuhant. Persze, senki sem segített volna! :twisted: :twisted: :twisted:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Tomi, boldog szülinapot!!! :D

Timi, milyen volt a síelés?

Róki, igen, igen, Andi az az ikres barátnőm akit néha emlegettem is :) Tényleg nagyon közel laktok, jó neked, én alig látom, de majd az új könnyű babakocsival hátha mobilisabb leszek..

Vettem Boldinak egy Asso cipőt, egyelőre kocsicipőként üzemel, de amúgy első lépés. A Magyar utcában van egy gyerekcipőbolt az Astoria mögött, le vannak értékelve! 3000-4000.

Megint munkahelyen vagyok, Boldiapu otthon, a Városliget messze van nekik, pedig egyszer szívesen menne helyettem babaprogramra.. :lol:

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Játszóház vmikor a héten?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Igen, menjünk játszóházba!

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Nekünk a héten bármelyik nap jó. :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!

Tomi! Boldogságos első születésnapot!!!! :D

Timo,
Örülök, hogy jól sikerült a síelés! :D Játszóház ok. Csütörtök vagy péntek jó nekünk.

Pann,
Üdv újra itt! Már hívni akartalak, hogy hogy van Ádám! :wink: :lol:
Liget ok? Peti most alszik, de ébredés után lehet elindulunk és kint simán megebédelhet. Ti mikor jönnétek?

Ági,
Boldiaput szivesen látjuk a Ligetben. Hátmég boldit!!!!!!!!!! :D

Mi tegnap egész nap játszótereztünk. Délelőtt a ligetben, délután meg Lehel piac közelében. Peti nagyon élvezte, már jön megy cipőben is a homokban, a tőzegen...
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?