Új privát üzeneted érkezett!

Dobok még képeket, úgy pang a topik! :)

itt levente, mint ifjú einstein! :D

Kép


Itt meg a gyerekszoba tavaszi díszletben! :) A képek nem túl jók, hisz az ablakon vannak... de igyekeztem. Ezek a tündérek vigyáznak Gergő álmára! :)

Számszerint 5-6-an. Van benne méhecske, pillangó, tavasztündér, pipacstündér, rózsatündér.


Kép Kép Kép Kép

Az utóbbi Gergő kedvence, ez lóg középen! Ő a tavasztündér, ahogy kikerült az ablkara másnap már kezdődött is újra a jóidő! :)

KépKépKép
bogyra
 
 


Bogy, ezek nagyon jók!
Jó lehet nálatok gyereknek lenni én mondom! :lol: :lol:

Kép
niki30
 
 


gyorsba jövök csak.. Gergőnek 38.5 volt a láza, aztán ma reggel 39.. Felkelt, és rángatózott.... ügyeletes orvos ki, se a torka nem piros, se füle, se hasa nem fáj. Szerinte vmi vírus.. és a láztól lehet..

tudomásom szerint lázgörcs ennyi idős gyereknél nem nagyon van, ráadásul lázas sem igen szokott lenni, plusz SOHA nem volt semmi ilyen jellegű dolog vele. Most komolyan aggódom... :?
Vendég
 

 
 

Dóri!

Agyhártyagyulladás? Tarkókötöttséget nézett a doli? reflexeket?

KépKépKép
bogyra
 
 


Dóri, reméljük nincs semmi komoly.
Elég félelmetesen hangzik ez a rángatózás.
De gondolom utánajársz a dolognak, h. mi is volt ez.

Kép
niki30
 
 


Dóri, gyógypuszik mennek Gerinek, remélem semmi komoly!
Bogyra, naaagyon helyes kiscsákó lett Levi :) És azok a díszek!
Niki, pedig tettem fel esküvői képet :wink: De mindjárt keresek egy bemutatkozósat.
Vendég
 


Ágyhártyagyulladás?
Jesszusom. Ennek ilyen tünete van?

Kép
niki30
 
 


Bogi,
oltva van a gyerek ellene (bár az jó rég volt, x éve..) az számít vmit??? És nem tudom, mert az apjával voltak, aki most este hozta haza.. bakker.. :roll: de rohadtul bepánikolt annyi bizonyos.. és pedig nem egy ijedős fajta annyi szent. :? :(

holnap saját gyerekorvost kihívom..
Vendég
 


Sziasztok,

En is csak gyorsban vagyok. Hiaba vagyunk anyumeknal, nem sok segitseg. de nem panaszkodom, csak estere mar kipurcanok! :)
Ricsike 2 napja taknyos. :( Hoemelkedese van, meg ma nagyon nyamvadtka volt! :( remelem lassan gyogyulgat mar!

Jajj Dori remelem semmi komoly baj! Nagyon rosszul hangzik! :(

Lilkanak gratulalok az elso lepeseihez! Nahat!! :) Mennyire ugyes!! :) Ricsike nem mutat hajlandosagot jarasra....oldalra mar megy, kapaszkodva, de elore fele nem akar lepkedni, inkabb a biztos negykezlabazast valasztja! :) Abban viszont nagyon gyors!!! :D

Bogy nagyon klassz a dekoracio! :)

Nekem most nagyon hanyingerem van....pedig nem ettem mar 3-4 ota...es nem is akarok!! Megis olyan erzesem van, mint amikor nagyon bekajal az ember es mar rosszul van!!!!! :shock: Elvittek az ufok es telenyomtak kajaval!!! :D :D

Mindenkinek puszi. majd ha egyszer atkoltoztunk, es kipakoltunk es minden oke, akkor biztos surubben jovok!

Addig is puszi!

Kép

Kép
lorcika
 
 


Dóri!

Ugye az attól is függ melyik ellen van beoltva.... Mindenképpen figyeld, ha apró véraláfutások jelennek meg, vagy erős fejfájás, akkor ne habozzatok!
Ittas vele egy magnézium + calcium pezsitabit, lehet a lázmiatti ion vesztés okozta a görcsöt, arra jó a pezsitabi!!!

KépKépKép
bogyra
 
 


Lorci!

Megyek hozzád is gyerekszobát dekorálni! :) :) Hogy áll a kecó? Ti nem Szigetszentmiklóson laktatok eddig? De ki is írja a profilod. Mi jövőhéten megyünk oda házikót nézni...

Miért jöttetek el onnan? Írj! :) :)

jobbulást Ricsinek is. Mi lesz így a fogyással, ha téged tömnek az ufók?

KépKépKép
bogyra
 
 


Bogy,

Nekunk nem jott be szszmiklos. Maffiozo kisebbseg mercikkel, bmw-kel, agasbogas utcak...mittomen. Mondjuk mi a varos szelen laktunk minden fenyevekre volt. Gyerekkel ott nem volt jo. Attol meg baratnomek ott laknak, persze bentebb a varosban es ok szeretnek ott lenni. Nekem nem tetszett...bar Nemedi se nagy szam, sot...de my hometown :D es itt majd el merem engedni Ricisket bicajozni! :)
na mentem hanyni! :shock: :oops:
fogyokuram eredmenye -6 kilo. bar megindult ujra, de mostanaban en vagyok leha!! :( Bele kell huzni!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
lorcika
 
 


Jajjj, anyunak lakik ott munkatársa ő szereti...hát majd meglátjuk hova esik. 10-15 házat akar nekünk megmutatni a faszi... :shock: :shock:

KépKépKép
bogyra
 
 


Bogi,
a feje kurvára fáj-már bocs'. És egyet hányt is (gyümölcsteát ki). Most alszik.. reggel kihívom a mi dokinkat, remélem "csak" undorító vírus. Ja, és azt főleg remélem, hogy Gergikém hamar meggyógyul és a két kicsi nem kapja el ezt a kórságot, mert kitépem a maradék hajamat. :roll: :x

Levente azt de sármos! Huh.. :)

Visszaolvastam nagyjából..

Brigi,
Lilikének hatalmas gratulaaa!!! Ejha! :P :D :D :D :D

Halkan megjegyzem, hogy a topik leglassabb babája (Marcikám) pont 10 hónaposan kezdett el MÁSZNI :oops: :P :lol: Pontosabban hernyómozog :lol: , összekötötte a négykézlábazást a kúszással :lol: . De nagyon meg y neki. :)

Lorci, akkor Ti is bennevagytok a tutiban.. :)

Teszek én is pár képet, kinn készültek a napsütésben a kertben. :) valami isteni idő volt ma, megmászattam Marcit a pléden, érdekes, nekem az összes gyerekem eleinte utálja a füvet, ha leér a keze a plédről üvölt. :? :lol: ezt miért csinálják? :D
Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


bakker, elszállt, amit írtam :evil: akkor egyelőre megtartom magamnak :roll:
Vendég
 


Gergőkém jobban van, aludt hatalmasat, most 37.4 volt a hője, de tök piros a feje, tutkó megy még feljebb is sajna. Jön a doki délelőtt.

Ja fogyás, én is fogytam.. 59 kg vagyok :) de alig van étvágyam egyébként, meg a kh-as hercehurca is tutira.

Egy képet akartam még tenni, a 2 kicsiről, ahol Viki fogja az öcsköst. Kép Kép
Vendég
 


Dóri!
Basszus,írj,mi van!!!Nagyon szép gyerkőceid vannak ám!!!!!!

Mi vérvételre csak holnap megyünk,én is be vagyok feszülve...

Bogy!Bakker,tegnap megint vettem egy 200l-est....ez az 5.aksi.(és készül egy nagy az étkezőbe)Gyere má át!!!!!!!!Dekorálhatnál itt is!

Mindenkinek jobbulást!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Gabi! Természetes, hogy nincs sértődés, sőt, mint irtam köszi, hogy figyelsz (figyeltek) ránk! A krumpli dolog valóban meglepő, de biz isten, ki fogom próbálni legközelebb. Felnőtteken is működik vajon??

Bogy! Köszi, hogy ilyen részletesen leirtad a Gergő dolgait, kimásoltam magamnak. El fogom vinni egy alaposabb kivizsgálásra, ha ennek a cécónak vége lesz.
Levi nagyon cuki!!!!! Szuper az Einsteines kép!
Klasszak a diszek! Magad csináltad őket? Én tegnap lemostam az ablakokat. Most úgy ragyognak, hogy nem is kell más disz.

Egyelőre nincs gégész orvosunk.

Hihetetlen, hogy Lili totyog.... Biztos, hogy csak ennyi idős? Nem lehet, hogy előbb született, csak nem emlékszel rá??? :) :) Fantazstikus teljesitmény, nagy gratula!

Emma drágám, boldog fordulót! Remélem, hogy nem boritod ki anyádat a hisztikkel!!! Niki! Nekem úgy tűnik, hogy más szinű a hajad, mint eddig. Lehetséges?

KisCsillag 4 nap nemevés után tegnap este megevett másfél Fruttapurát. Bár mi ilyesmiket nem szoktunk venni, de úgy voltam vele, hogy ha valamit, akkor ezt tuti meg fogja enni. Meg adtam neki cukros teát is, DE legalább ivott!!!! Ja, és csak cumisüvegből volt hajlandó elfogadni. SOHA nem ivott cumisüvegből, hanem rögtön poharazni kezdtünk....érthetetlen, DE nem számit, mert legalább ivott. Ma megyünk kontrollra, hát javult az állapota, de lett egy csomó mellékhatás és a tüdeje még mindig zörög.

Remélem, hogy tegnap mindenki volt kirándulni!!!!! Olyan szép idő volt! És ma is az lesz.

Dóri!!! Volt már az orvos??? Mit mondott?
Édesek a gyerekeid!

Bocsi, ha nem reagáltam mindenkire, de mindig sikerül kifelejtenem valakit.... :oops:

Hófordulós babáknak boldog fordulót! És mindenfajta úgy tudományhoz jó gyakorlást kivánok!!!!!!

Tegnap anyukám azt mondta, hogy reméli, hogy csak 2 gyerekem lesz majd. :cry: Mondtam, hogy nem örülnél egy csomó unokának? Erre azt mondta, hogy nem akarja, hogy egész életemben csak pelenkázzak, meg szoptassak. Akkor minek szereztem diplomát? Van benne igazság....de nem értek vele egyet! :?

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Dóri, nagyon szép Viki, és helyes kiskrapek lett Marciből is. Nekem most tiszta apja :)
Küldtem neked meglepit...
Vendég
 


Köszi lányok mindenkinek ! :) :oops:

Enyhén lobos a torka hátul (ezt az ügyeletes doki miért nem látta :?: :roll: ) és valszeg ahogy ment fel a láza produkálhatta azokat a tüneteket nála.. most 37.4 épp..

megyünk ki lassan, felkel Marci is .. Lányok, ez már TAVASZ!!! :)

megyek is test tekercselésre a héten :lol: hát kiváncsi vagyok mennyi fog lefaragódni a körfogatomból, bizakodom, az tuti.

Csilla, köszi :wink: :wink:
Vendég
 


Jajj, Bogy, annyira cuki a fürdős Levi! Emmának is tetszett. Vigyorgott rá.

Dóri, akkor nincs akkor gáz ugye?
Gyógyuljatok! Vigyázz rá!

Ja, és nagyon szépek vagytok. Marci is sokat nőtt.

Kép
niki30
 
 


akkor nincs akkora :oops: elnézést

Kép
niki30
 
 


Hello!

Most jöttem a fül orr gégésztől ugyanis a jobb fülemre egy napja nem hallo, már a balra is alig... Az SZTK-ban nem fogadtak, majd egy hét múlvára tudtak volna időpontot adni...
Elmentem egy magán dokihoz, kétoldali középfül gyulladás....

A gyógyszer kétszer annyiba került basszus mint a vizsgálat...

Nah fekszem.

KépKépKép
bogyra
 
 


Bogyra, jobbulást! Gyógyulj meg!
A fülgyulladás marha szar.
:cry:

Kép
niki30
 
 


Levinek boldog hófordulót!!!!
Bogy, Te meg gyógyulásszál! Gabi, van valami jó kis tipped fülgyulladásra? Az a fokhagymás ilyenkor bevethető?
Vendég
 


Leventének nagyon boldog 9. hónapot kívánunk!

Kép
niki30
 
 


Levit Isten éltesse! :D
Bogy, jobbulj!

Dóri, kívánom nektek h ezzel a mostani kórsággal tudjátok le a sok betegeskedést erre az évre (sőt, ha lehet, még hosszabb időre) - mert azt hiszem, az elmúlt hónapokban nagyon is kijutott nektek az orvososdiból :?

Mary, nem válaszolsz nekem a paraffinra? :(
cserébe ;) elmondom h ma kölespehelyből csináltam frankó kis vacsit: felforralt, lobogó vízzel öntöttem le a kölespelyhet (kapható: DM), tettem bele 3 szem meggyet ( :lol: ez jellemzi gyermekem étvágyát. no, lehet h még egy szem elment volna azért...) és pici sinlac port (sztem ez elhagyható). nagyon bejött neki! az egészet megette! :D úgy veszem észre h az ilyen kásás kajszik bejönnek neki, de pl a sinlac ala natur nem. :shock:

eügyisek, különösen Bogy, a topic védő- és szülésznője egy személyben :lol: , no és minden topic-anyuka! ti mit tudtok azzal kapcsolatban h kell-e, érdemes-e minden nap husit adni a főzikhez? védőnő, doki, szomszédasszony, könyv, stb. felhomályosított benneteket ezzel kapcsolatban? én végülis adok naponta, de lehet h nem kellene :roll:
Vendég
 


Doo!

Nem a húson van a hangsúly, ha nem azon, hogy mindennap komlettálva legyen a főzelék korának megfelelően. Zsírral vagy olajjal, fehérjével.
Én felváltva csinálom túró, sajt. husik, tojglisárgája, rizs.

Ugye neked ebből csak a hús van esetleg rizs... szóval akkor neked szerintem ajánlott adni naponta husit, ha nem is "kell".

Köszönjük a köszöntéseket! :)

KépKépKép
bogyra
 
 


bogy, köszi!
rizst kap szinte minden nap v kölest ritkán. én "hagyományos" főzit egyáltalán nem csinálok neki - tegnapelőtt próbáltam, de nem ette, tegnap uahhoz tettem szemes rizst, úgy meg még a vacsi adagját is benyomta :D (azért ez így összevissza is csak 100ml, de nálunk az naggggyon jóóóó! :) ) na szal rizs/köles mindig van, plusz szopik is még sokat, ami megintcsak fehérje - így is adjak husit?
Vendég
 


na csak azért izgat h nehogy má fehérje túltengése legyen szegény gyereknek. az asszem a vesének se jó... :roll: vagy ennyitől nem lehet gond, ugye?
Vendég
 


Levinek boldog fordulót!

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Igen,Bogy!Foghagyma,meg amit még olvasol... :lol: jobbulást!

Husit Brendus minden nap kap,de én nem főzök neki,kecskemétizünk.szereti,nekem meg kényelmesebb.
Nem tudok róla,hogy ennyike husiadagok fehérjetúltengést okoznának... :lol: nk szerint heti 3szor minimum.

Betegeknek jobbulást,aki jól van,meg ne üljön otthon,én sem bírok.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Én nem tudom mi van ma velem, de annyira fáradtnak érzem magam, mindjárt ülve elalszom.
Emma meg sír, ha nem vagyok itt vele. :x

Kép
niki30
 
 


A hétvégém extra szarul sikeredett,lélekben összetörtem,és mostanra kapartam össze lelkem apró darabjait,és próbáltam egészbe gyúrni.
Mint ahogy mondtam itt volt apa első frigyéből származó 11 éves lánya.Én tökre készültem,vásároltam finomságokat,amiket tudtam,hogy szeret,a köszönet az volt,hogy péntek estétől vasárnap délig egy árva szót nem szólt hozzám,baromi megalázó volt.Tudjátok úgy éreztem magam a saját házunkban,mint egy motelben ahol ő a vendég én meg a kiszolgáló személyzet,akivel nem kell kommunikálni.
:cry: :cry: Szombaton végighányta a lányzó az egész lakást de cudarul,amit apával letakaríthattam,és kimoshattam a ruháit amit összehányt,persze vasárnap mikor jobban lett,se egy bocsi a kellemetlenségért,és köszi hogy kimostad a cuccom,semmi...aztán rájöttem,hogy a mi kettőnk kapcsolata mondhatni barátnői volt amíg nem jött a képbe Martin baba,onnantól datálódik ez a folyamat aminek most hétvégén volt a csúcspontja.Tudjátok ezért a kislányért én a 3 év alatt,mióta ismerem( ismeretségünk első két évében hivatalosan nem tudtam a létezéséről,csak privátilag volt róla tudomásom,apa nem mondta meg) többet tettem,mint a saját anyja,aki szoc.polért szüli a gyerekeket,és esküszöm nem normális...nem érdekli hogy mi van a legnagyobbal,mikor van két kicsi,csak a 22 ezer forint gyerektartás meg a családi pótlék számit amit utána kap.
Én nem várok egy gyerektől hálát,azért hogy 7.hónapos terhesen nagy hassal hastáncos jelmezt varrtam neki,hogy szülés előtt két nappal keringő ruhát vasaltam neki a kölcsönzőből,ami komoly fizikai munka,mert nehezek a ruhák...és sorolhatnám,de amikor 3 napig nem szólnak hozzám,azért mert szültem egy kisfiút aki megosztotta apa iránta érzett szeretetét,és ez miatt nekem kell bűnhődni,azt gonosz dolognak tartom,és pokolian fáj.
Túl teszem magam rajta,csak még túl friss az élmény....
Emma,Zsófi,Levi Boldog Hófordulót!!!
Dóri tündéri Viki és Marci a közös fotón,Gergőnek sok sok gyógypuszi!!!
Vanda ti meggyógyultatok?????
Bogy nagyon cuki a fürdős kép,Martinnal is ilyen csibigriffisen áll a haja fürdésnél,zabálni való.Tök ügyi vagy,szép a dekoráció!!!
Niki,Emmácskának még a hiszti is jól áll,olyan kis édes ahogy puffog!! :D
Minden kis betegnek gyógypuszi!!!!
Lilikének nagy gratula!
Tegnap este azért volt valami ami visszahozta a kedvemet az élethez,anyukámmal meg apával beszélgettünk vacsi közben a konyhában,Martin a csípőcsontomon csüngött,aztán ahogy nagy elánnal meséltem a naunkat egyszer csak bepördült elém az oldalamról,és tátott szájjal belenevetett az arcomba,majd vissza tért a hónom alá,folytattam a beszámolót mikor is gyermekem megint eljátszotta ugyanezt,akkor már kirobbant belőlünk a nevetés,kb.mint Lelkes Emese Zoltánra,úgy nézett rám a fiam :D :D :D az 5.behajolásnál már alig bírtam tartani annyira nevettem,mondtam is neki hogy ő a fény az éjszakában!!!!!!
Apropó éjszaka ,kelünk ha kell ha nem,3 a magyar igazság éjfél, 2óra, 5óra van valakinek elmélete erre???esetleg valami összefüggés saját példával???Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi is kint voltunk ,kerítést festettem két ruha kiszabása között,babuci meg nézte a kocsiból,és lelkesítő szavakat sknadált,majd sikítani kezdett a boldogságtól,hogy készen vagyok...ő legalább értékeli az alkotói ösztönömet.
megyek fürödni,apa angolon van,későn jön,puszi jó éjszakát.

KépKép
riella77
 
 


naunkat=napunkat
sknadált=skandált :lol:

KépKép
riella77
 
 


Riella, sztem ne lovalld bele magad a párod lányának a viselkedése fölötti búbánatba! ő egy gyerek - még ha időnként szeretne is nagyobbnak látszani a koránál -, te meg felnőtt vagy, neked kell bölcsebbnek lenned. nem mondom h nem lehet szar érzés, de azért gondolj csak bele az ő helyzetébe is! lehet h undokul viselkedik, meg minden, de érthető is: a te világod kerek, az övé meg nagyon nem az - legalábbis ahogy írod, de nagy valószínűséggel így is van. meg ő aztán persze h még végképp nem tudja felfogni h mit jelent nagy hassal ilyen extra mutatványokat csinálni - hiszen mi se nagyon tudtuk (legalábbis én tutira nem :oops: ), mielőtt magunknak nem növesztettünk egy óriási pocakot :wink: :lol: szal nem hinném h valójában gonosz a csemete, csak érthető módon úgy érezheti h MEGINT kiesett a kosárból :?
Vendég
 


Riella!

Igaza van Doo-nak igazából nem neked szól ez az egész, de teljes mértékben megértelek.
Én ugyanebben a cipőben jártam évekig, csak két elviselhetetlen, elkényeztetett nyápic gyereket kellett terelgetnem két hetente, akik számtalanszor hányták teli a lakást az ágyat a nyaralót a kocsit, és még sorolhatnám a merényleteket....

Én egy tanulságot szűrtem le ebből, hogy soha de soha nem kezdek olyan pasivalakinek van gyereke!!!! Ugyanis főleg ha lány... egyzserűen féltékenyek az apjukra, nincs ezen mit szépíteni.
És bármennyire is gyerekek kőkeményen tökre tudnak tenni egy kapcsolatot is akár...nemhogy egy hétvégét.

Nah Doo-nak most meglesz a véleménye rólam, de én kevbésbbé vagyok sajnos toleráns. Persze amúgy a szituba én is toleráltam a dolgot, kivéve az utolsó pár hónapban, akkor a sarkamra álltam...meg is lett az eredménye!! :) :D

Riella csak kitartást tudok neked kívánni, és talán ha nem próbálsz a kedvébe járni, akkor rájön milyen jó volt amikor a kedvébe jártál...ez nekem egyik nyaralásnál bejött! :)
De, ami nagyon fontos, hogy előre beszéld meg apáva, hogy nem azért teszed, mert nem szereted, hanem mert borzasztóan rosszul esik ahogy viselkedik veled és szeretnél lendíteni a kapcsolatotokon. Mert amúgy szerintem létezhet jó kapcsolat "mostoha" anya-gyerek között... elvileg.

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!

Bogyra, Levente gyönyörű kiapasi, jó volt látni a képeket, kár, hogy ilyen ritkán teszel fel-Te aztán nem foghatod arra, hogy nem értesz hozzá :wink:

Dóri, meggyógyultatok teljesen? Voltál már testtekercselésen??

Lorci, Mary gratula a -6kg-hoz. És kitartást! Én 3 kg-ot fogytam eddig, még minimum 5-öt szeretnék. Eddig itthon tornáztam, tegnap már voltam aerobicon, fúú, megizzadtam :)

Zita legújabb tudománya:elkezdett MÁSZNI! :D és valószínűleg hamarosan feláll, mert nagyon felfelé törekszik. És az étvágya is megjött, úúgy örülünk.

Lorci, mikor költöztök?? Ezt a házat Ti építettétek? De jó lesz, ha beköltöztök!!

Riella, hogy érted azt, hogy 2 évig nem mondta el apa, hogy van egy lánya?? :shock: :shock: jól értettem? És Te ezt hogy bírtad, hogy közben meg tudtál róla "privát"?

Hófordulós babáknak utólag is sok boldogságot!

Kép
ági_bp
 
 


sziasztok!

először is az elmaradásom, minden hófordulós babát Isten éltessen! :D

Hát Riella, ez tényleg nem semmi, és ahogy én így megismertelek Te valóban türelmes teremtés vagy, sztem én fele ennyire nem vagyok toleráns. :?

Ági,
köszi, lényegesen jobb a helyzet ár csak 37.5-38 között van a hője, már olvas (Harry Pottert :evil: ) és dvdzik. Holnap viszem vissza dokihoz lessen rá. Tekercselés: nagy nap a hétfő lesz (du. 3-tól 5ig :shock: ), és végülis az iszap+kontúr fáslizásnál döntöttem, igaz, hogy drágább, de állítólag sokkal hatásosabb és már az első alk. után lemérik előtte, utána az embert. És centikben mérhető a különbség. :shock: :) ( http://www.klimed.hu/beauty.html és http://nikotinstop.echt.hu/kontur ) én ezek közül választottam. Bocs', ha másokat nem érdekel, de lehet, hogy küzd még valaki hasonlókkal, mint én és netán gondolkodik ilyesmiben. Majd beszámolok a hatásáról. :lol:
Vendég
 


bogy, nincs meg rólad a véleményem :lol: legalábbis rossz értelemben :wink: uis nagyon is el tudom képzelni h milyen idegőrlő tud lenni a helyzet. én saját bőrön nem próbáltam, de azért van némi empátiám (na és láttam egy-két igen-igen durva helyzetet is) és el tudom képzelni: az embernek néha még a sajátja is fel tudja nyomni a gőzt az agyában :oops: :oops: hát akkor még a nem saját!!! :roll: :evil:
Vendég
 


Dóri, utálod a harry pottert? sokan dicsérik, még magyar tanárok is. én nem ismerem :oops: egy filmet láttam, de nem dobtam hátast tőle. viszont gyerek szemmel bizti más. na meg az anyósom szemével is :lol: , mert ő rajong érte :roll:
Vendég
 


Dóri, nem csípem a Harryt, ez az igazság, bár olvasni nem olvastam, csak láttam két részt belőle dvd-n. És sztem rohadtul nem 8-9-10 éves gyerekeknek való. De valami lehet benne, mert odavan érte a fiam és az osztályból is sokan. :? Hát akkor olvassa. De nézni nem engedem.

Nem tudom én sem szó nélkül hagyni ezt a mostoha témát. Szerencsére nem ismerem a helyzetet úgy, ahogy Bogi vagy Riella. De. Ugye adódott Gergőnél most ez a hirtelen betegség és igencsak komoly ijedelem, és a kedves férjem arra nem méltatott sem hétfőn sem pedig keddi napon, hogy telefonáljon nekem, hogy mégis él-e hal-e a gyerek, hogy van, lázas-e, mit mondott az orvos. Ezen olyan módon felháborodtam magamban és egyben leírta újfent magát nálam, hogy azt elmondani nem tudom. Meg is mondtam neki este, hogy egy bunkó. Erre a válasza, hogy miért, hát te sem hívtál.. talán nekem kellett volna helyzetjelentést adnom egy tök érdektelen embernek, nem pedig neki hazaszólnia a céges telefonján. Ez újabb csalódás vele kapcsolatban, de ez megintcsak nem topiktéma. :roll:

nah, most kipanaszkodtam magam. de az a helyzet hogy tényleg nem érdeklem sem én sem pedig a gyerekek. Az hogy a saját gyereke mennyire érdekli arról is lehetne mesélni, hogy ugye F1 jobban izgatta, mintsem Vikinek az antibiotikuma a kórházasdi után beadásra kerüljön időben. Tudjátok egy idő után az ember megutálja azt, aki ennyire szarik a másik fejére, mégha valaha szerette is. :roll:
Vendég
 


ja, és azt kezdi el kedvelni, akitől megkapja a figyelmességet, mint nő és érdekli a másik sorsa is, netán annak gyerekei is. na nem ragozom tovább.
Vendég
 


Dóri lehet csak nekem nem tiszta, de most kiről beszéltél?

Ex férj, vagy aktuális férjről????? :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKépKép
bogyra
 
 


Riella, tok megertelek, en nem mondom, hogy Te legy a bolcs stb, bar ez is ok, inkabb csak kitartast kivanok, mert orokke nem fog tartani ez az allapot sem.

Dori, epp irni akartam, hogy szep a csaladod, aztan olvasom, hogy ferj nem volt rendi, kar hogy mindig a nonek kell mindent megoldani, es megis ok azok, akikre azt mondjak "csak egy no".
Ha pedig van ferfi, aki ezt belatja, hogy egy no mennyi mindenre kepes, sot mennyi mindent megtesz, arrol hallgatnak, mert "ez a normalis"
Na ferj/ferfi tema letudva.

Sargaborsofozeleket keszitettem, babanak krumplival habarok, remelem izlik majd neki, meg nem evett.

Ma megyek kondizni, Anyos vigyaz ra.
Ferjem holnap vizsgazik, tiszta ideg, ugy birom, hogy ugy csinal, mintha nem erdekelne...

KépKép
horilda
 
 


Dobok par kepet! :D Kép Kép Kép Kép

KépKép
horilda
 
 


Bogi, az aktuálisról beszéltem. Volt férj kb. 3 óránként telefonozott.

Gergő megint 37.9 :( anyu 38.4 :cry: fasza.. ki lesz a következő áldozat.. :? :cry:
Vendég
 


Dóri :( nem jó hírekkel jössz! Ha anyukád is lebetegedett, van aki segítsen?
Vendég
 


Horilda, nagyon vagány a lány azon a kanapén ülős képen!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?