Új privát üzeneted érkezett!

Viki és ugy jobb??? Mármint ha csak gyümilét iszik?
Vendég
 


Csokinyufff: azért jobb szerintem, mert neki már nem kéne éjszaka ennie, és ha megszokja, akkor azt hiszi az a természetes, ha éjszaka is kap enni...

horvviki
 
 


viki igaz akkor ma megis kezdem a büncselekményt mától nem kap enni... mármint éjjel...

Annak örömére hogy fél éves maja meg is jött :?
Vendég
 

 
 

mamiblue!

márc 8 hajnalban indulunk, már nagyon közel van, a lakás is már doboz kupacokból áll....

egyelőre nem lesz netünk, de beszereltetjük amint lehet, nem tom mikor jelentkezem majd legközelebb, de mindenképpen visszatérek hozzátok! Kép
nora80
 
 


Sziasztok

Annyira szép idő volt ma,szinte az egész napot levegőn töltöttük. :lol:
Nekem is jót tett.
DÉlután jöttek anyósék köszönteni , kedvenc tortám hozták:):):):)
Isteni volt.Nesze fogyókúra.... :lol:
Kapott Bálint is mellényt ,pulcsit ,edénykészletet külön amibe neki főzhetek.Volt már de jól jön.
Apa még egy szál virágot sem vett. :oops: Megcsókázott reggel és ennyi,illetve holnap megyünk vásárolni,mert ő nem tudta mit vegyen.Jó mi???? Egy kórónak is örültem volna amit magától vesz.

Csokinyuff
Nagyon ügyike vagy ,de ezt már mondtam :):):)

No mennem kell káoszt pakolni.

Én is vettem sportkocsit .teszveszen alig 1 éves és jóformán használva sem volt.Könnyű cipelni buszon,héven ,és mindenhol.A nygakocsit már el is raktam ,csak jövő télen veszem elő./giraffe club a kocsi neve/
pusza Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


Hello

Jucu: PAsik!!! :evil:

Nora: Hu...az már tényleg mindjárt itt van! Sok szerencsét, remélem jól fogjátok érezni magatokat!:)

Viki: Jó neked, hogy megissza a gyümilevet! NEkem nagy nehezen sikerül elérnem, hogy megigya a teát kiskanállal! Szerintem az összes cumisüveget dobhatom majd ki, mert soha nem fog belőle inni! :?

Szunya ma délután:

Kép

mamiblue
 
 


Mi is áruljuk a babakocsinkat 99eFt-ért erre felhiv ma valaki és azt mondja nekem hogy elviszi 70eFt-ért! ANYÁD! :D Már megvettem neki az autósülést, meg most van babakocsi vásár, én azért veszek újat mert egyrészt ha igy szettben adom el a régit sokkal jobban járok, másrészt nálunkm ezek a pici kereke kaz utcánkban nem jöttek be. Náunk lóbaszó nagy kerekek kellenek azzal eljutunk mindenhova. Már ki is néztem egy babakocsit Bebe Comfort Everest.

Már mi is várjuk jövőhetet, most akkor kell vinni sütit vagy üditőt???

Kép
sziszike77
 
 


[quote="sziszike77"]
írta:
sziszike77Mandala: ÉN IS elleneztem hogy más jöjjön a buliba!!! Még amúgy az apák is neccesek, de hadd jöjjenek, legalább érzik h ők is számitanak vmit :D:D:D


Legalább lesz aki rohangál a nagyobb tesók után.... Így nem csak azt érzik, hogy fontosak, hanem azt is amit mi, egész álló nap.... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


[quote="h.bogesz"]N írta:h.bogesza azéééééééééért ez már túlzás:

http://www.recontra.hu/index.php?pg=mar ... =STK512406

Nem csak mert már annyira futurisztikus, hogy nem is hasonlít babakocsira, hanem az ára :shock: :shock: Vazeeeeee


Brutáááál! Az ára nem kevésbé.... :?

Sajna nekem a "kiskerekű" nem jön be, mert Stendre macskakövein képtelenség kiskerekű babakocsit tolni... nekünk anno két kocsink kereke tört ki... :? Danika után (amikor vártuk a babánkat, aki sajnos meghalt), vettünk egy Graco-t. Az van még most is. Nagyon szeretem, 15 ezerért vettük (lábzsák, esővédő, téli bundazsák), mondjuk használtan, de nálunk már ugye a negyedik babát szolgálja (még Danus is aludt benne) és nekem megfelel. Dehogy adnék ennyi pénzt egy babakocsiért???!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Csokinyuff: király a torta! Nem küldenél egy kis kóstolót? ÚÚÚÚgy ennék belőle! Plííííííííííííííííííííííííííííííííz! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Hello!

Sziszike: HOl van babakocsai vásár? Nem mintha érintene, mert nem veszek újat, de lehet vkit érdekel!

mamiblue
 
 


Mennek a torta szeletek :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Már mindjárt itt a tali :lol:
Akkor most tényleg ki mit hoz?
Edit hoozza a tányérokat, poharakat.
Én sütni nem tudok, szóval üditőt vállalok, és cukrászdai sütit :oops:
De szerintem elég ha megegyezünk abban, hogy ki hoz üditőt és ki sütit, mert ha mindenki mindent hoz, nagyon sok lesz :lol: Többiek? Szerintetek hogy legyen?

Ma éjszaka sem volt evés, csak ivás :lol: Kis léptékekkel haladunk :lol:

horvviki
 
 


süti!!!!
Vendég
 


És Maja anya által kreált fél éves szülinapi ajándéka....
Ami majd a kiságy fölé kerül... Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ápr. 19-én bababörze a BNV-n, talán ott érdemes babakocsit-babaholmit nézni. Vannak újak is, bár én inkább a használtra szavazok , azok olcsóbbak-és már látszanak a hibáik. Jól meg kell nézni, és jó vásárt lehet vele csinálni. Én minden évben kimegyek a párommal- akkor is, ha semmi konkrét elképzelésem nincs. Tul. képpen a gyerekek ruhatára jórészt onnan van :oops: Ilyen kis korban a használt ruhák sincsenek lehordva, tiszta újnak tűnnek.

Luca baba végre forog. Tudtam, hogy csak idő kérdése :wink: Hason fekve addig himbálja magát, míg az az okos feje át nem lendíti, és akkor hanyat zuhan. Hatalmasat csattan a hátán, és nagyon megdöbben az új helyzeten :roll: . A technikán még csiszolni kell.
Vendég
 


Noémi grat lucának!
Na majd még jövök maja éppen bebogyozott :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Taliiiiii, szupiiii! :D Én szívesen sütök! :D
Noémi! Grat a forgáshoz! :D
Nyuff: Hogy csináltad az ajándékát? Fali dísz? Nagyon szép! :D
Nálatok is bogyók vannak a pelusban? :D

Kocsi: Nekünk Red Castle van, én is elégedett vagyok vele! Tegnap kint voltunk a Margit-szigeten, dobok képet, aztán m,egyek, mert Emó már türelmét vesztette! :D

A második képen az apjára néz ilyen szerelmesen! :lol:

Kép Kép Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus igen Maja is bogyozik :lol:
A képet meg szines kartonokból kivágtam a mindtákat felragasztottam, és aztán megrajzoltam ennyi....
Édik a képek :wink:
Vendég
 


Viki, én hozok üdítőt. Rostos-szénsavas, de mennyit? 3-4 liter?

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukk...

SÜTI.... apa úgy néz ki nem tud jönni... ügyeletes... igaz, csak telefonos, de bármikor elérhetőnek kell lennie, szóval nem bizti, hogy jön. Én meg majd rohanhatok háromfele.... Gergőm egy égedelem.... de nem baj...

Ki adja kölcsön a férjét a három rosszcsont kölköm összeszedegetése céljából? :twisted:

Csokinyuff: köszi a tortát! :D Maja milyen szépen csücsül! A falidísz naggggyon dögös! :)Festetted vagy szalvétatechnika? Én a festésre adom a voksom...

Noémi: gratula Lucának a nagy mutatványhoz! Asszem a tanáruk azonos volt... az én Emesém is hasonló technikával próbálkozik. :)

Dincus: Emma már most tudja hogyan csavarja az ujja köré az apját.... hmm.. a nők a génjeikben hozzák a tudást, hogyan

Bakker... Enikő lázas... remélem nem komoly és rendbejön... ha nem, csak én megyek Mesivel... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Csokinyuff: Te miért mondod, hogy Maja nem csinál semmit??? Hát gyönyörűen ül!:)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Ahogyan én itt elnézem a babakocsi-csodákat, nekem bizony nem sok büszkélkedni valóm van. Van egy kb. 10 éves örökölt kocsi a játszótérre járáshoz (komoly 3 állású támlával!), és egy tesco-s sportkocsi (ez 2 éve volt 6e Ft). De meg kell mondjam, hogy én ezzel a kettővel teljesen elégedett vagyok. A tesco-s "esernyőre" csukható, már 2 éve mindenhová jön velünk. Csenge legutóbb hisztizett, hogy most nem ő ül benne, hanem a huga. :wink:

Mandala!
Nem neked kell rohangálnod Gergő után, ezt majd inkább Csengére bízzuk :lol:
Vendég
 


Mandala kartonokbol van összerakva :D
Vendég
 


Sziasztok!!

Bogárka
Mi is itt tartunk :lol: És ne tessék ledegradálni, hogy csak "bohóckodik" :wink:

Sziszike
Majd megnézzük, hogy apák mihez kezdenek magukkal :lol:
Autósülést úgyis kell venni, aztán majd jó lesz az egész a tesónak. Egyébként én azért erőltetem a mostani hordozót, mert 13 kg-ig használható, és háttal utazik Ati. Ennél biztonságosabb nincs.....
Bölcsi - ilyen egyszerű nálatok bekerülni?

Csokinyuff
Boldog félévet!!!
Ati rágja a csőrös poharat. De nem adtam fel, csak most más gondjaink vannak. De az Aventes is gumis, viszont elég erősen kell szívni - kipróbáltam. Az én kicsi fiam kényelmes..... :lol:
Babakocsi - sok funkció - nem értek egyet, szerintem használható. Inkább az a fontos, hogy pl a bébihordozó jó minőségű legyen. Erre az egyre nem sajnálom a pénzt. Életet menthet.
Torta - szuper!!!! :D

Dincuska
Pocó nekem is hiányzik.
Olyan édesek vagytok!!
Pelus - vagy fosás, vagy gyurma állagu egy darabban lévő valami :oops: :oops: Bocsesz!!

Pattogó
Sajna, hogy nem tudsz jönni. :(
Építkezés - ne a szívás lebegjen a szemed előtt, hanem az új ház képe, hogy milyen is lesz majd ott lakni :wink:

Bogesz
Nem is tudtam, hogy létezik fogápoló kendő :shock: Köszi az infót:)
Nekünk olyan kocsink is van, amit kinéztél. Azért vettük, mert a vázára rá lehet tenni a Maxi Cosi hordozót, és utazáshoz ezt visszük majd, mert sokkal kisebb, mint az másik. Egyébként ha a méret nem számít, és itthon ha sétálunk, és kényelmes helyet szeretnék Atinak, akkor ezt használjuk:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =4&whid=25
Masszív és kényelmes darab. Összecsukva befér a Cliomba is :lol: Igaz, akkor más nem :lol: :lol:

Viki
Autósülés háttal beköthető?

Ami a módszert illeti, már többen írtátok, hogy bevált. Szuper!!!! :lol: Nálunk meg bajok vannak, de azt majd a végén.
Csokinyuff, semmi extra, csak éjjel nincs kaja. Vizecske van. Meg száraz cumi. Pár korty, és alszanak is tovább. Én már akkor lépek, ha nyüszi van, nem várom meg az ordítást. És nincs is, még azért sem, hogy csak viz jön a cumiból. :)

Noémi
Gratula Luca babának!!! :lol:

Tali - megpróbálok sütni :oops:

Röviden rólunk:
Szerintem foggal szenvedünk, mert bár kaja nincs éjszaka, ezerszer kelek. Volt, hogy egy órán belül háromszor kellett átmennem. Szóval mosogatórongy vagyok, nagy bevásárlótáskákkál.... :?
De ami sokkal rosszabb. Atinak nem kell a tápszer. Alig eszik belőle. Meg étkezéseket hagy ki. Tegnap este hatkor evett utoljára, ezt követően nem fogadott el semmit. ötkor nagy nehezen 100ml-t nyomtam bele, délelőtt egy korty sem, csak egy üveg gyümi, ebédre 80ml és egy üveg finomfőzelék, és most nem tudom mi lesz.... tegnap és tegnapelőtt is kimaradt egy kaja, sík ideg vagyok. Sehol nincs meg a fél liter tápszer. Tej már nincs. Csak fagyasztott, azt még nem próbáltam. Próbálok neki vizet meg gyümilét adni, hogy a folyadék meglegyen, és tápszer helyett tejpépet adni.
Egyik arcocskája csupa pattanás. Az egyik nap nagyon aluszékony, ma meg pl semmit nem aludt egész nap, úgyhogy megyek is, mert sírás van.

Jó éjt mindenkinek!!! Pussz!!!

mikegirl
 
 


Babszika fogyott a múlt héten :cry: :cry: :cry: :cry:

mikegirl
 
 


Sziasztok

Mikegirl
Nekem sem akarta napokig elfogadni tápit BÁlint.Most eljutottunk odáig ,hogy amennyit szív este szív utána elelszik és ha akkor teszem szájába megeszi,így 180 ml körül már megeszik megint.

No mekkora pechesek vagyunk????no mekkorák???
Ma reggelre mindenki fosott.Kijött ÁNTSZ,vittek mintát tortából.Jó mi?Cukrászdai túrótorta gyümivel.Most várjuk eredményt és szaladgálunk.El sem hiszem ha nem velünk történik.Ilyen csak a mesében van.

Viszont tegnap nem voltunk olyan sokat bent éjjel Bálintnál ,talán kezdünk javulgatni .,de nem akarom elkiabálni./5-6 felkelés / éj már nem olyan rossz/ :P
No pusza mennem kell fürcsiztetni

Kép

Kép
jucu
 
 


Mi három hete stagnálunk Mikegirl,bár így is visszük sztem a prímet 9 kilók vagyunk :):):):)

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok!

Ma csak gyors bejelntkezés!
Nagyon várom már a tlit, Babszikám is készülődik:)

Én ücsit vinnék, ha nem baj!!!! De milyet????? Ki mit szeret? Úgy válogatok......Na csajok????

Kép
kis pupu
 
 


Mikegirl!

Olyan autósülésünk van, ami háttal beköthető!

Nem evés: én is azon parázok, hogy Fanni keveset eszik. Mi étkezésünk napot óta így néz ki:
reggel: anyatej (nem tudom a mennyiséget, de max. 10 perc szopi)
tizórai: FÉL üveg gyümi
ebéd: FÉL üveg főzelék(nem kell már neki szopi utána...)
uzsonna: maradék fél üveg főzeléket adom neki péppel (védőnő tanácsára)
vacsi: anyatej (max. 10 perc szopi)
Uzsonna és vacsi között esetleg még egy kis gyümi...

Védőnő szerint egy üveg bébiételt meg kéne enni ebédre, de nem fogad el annyit. Fél üveg után már nem nyitja a száját, és löki el a kezemet... :shock: Nem tudom súlyban hol tartunk, majd szerdán megyünk tanácsadásra ott kiderül...

Van még valaki, akinek csak ennyit eszik a babája? Egy üveg bébikaját mindenki elfogyaszt ebédre???

Tali: akkor én üditőt viszek, de szerintem abból is elég, ha 1-1 litert viszünk.

horvviki
 
 


Viki nekem megeszik egy üveggel simán, sőt Mikegirl által ajánlott Zöldséges Rizottóból akár képes lenne többet is.:) De Hagyusz mindig is ilyen kis zabagép volt.......

Kép
kis pupu
 
 


Sziasztok!

Dani sem aludt egésznap, pedig sokat is sétáltunk, de végig nézelődött :roll: . 7-kor bealudt, tovább nem bírta, ezt nem szeretem, pedig már másodszor játsza el, 1 hét alatt.
Mikegirl, Atinak elég a csak gyümölcs? Nekünk mondta a doktornő, hogy a gyümi mellé mindig kapjon valamit (Dani pépet kap) mert azzal nem laknak jól, mint ahogy mi sem, vagy csak 1 órára.
Képzeljétek, akkora marha vagyok :x . Dani imádja ha dobáljuk a magasba, hát ma is ezt tettem vele, csak véletlenül a boltívnél, és a drágámnak odaért a buksija. Együtt sírtunk :cry: . De szerencsére nagyon nem verte be, mert 10perc után már nem is volt piros :roll: .
jucu, hű, gyorsan gyertek rendbe, reméljük nem szalmonella, mert az nagyon sokáig eltart :?
Nekünk Hoco Rangers bébkocsink van, igaz hogy nagy, de imádjuk. :lol:

Kép
mona76
 
 


Dani is megeszi az üveggel, főziből, gyümiből meg bármennyit megenne :lol:

Kép
mona76
 
 


Mona! És hogy adod neki? Előbb gyümi aztán pép, vagy előbb pép aztán gyümi vagy esetleg a pépbe belekevered a gyümit??? :shock: És milyen pépet adsz neki? Izesítetett vagy azt a Sinlacot?

horvviki
 
 


Viki, mi a Milupa pépeket szeretjük nagyon. Néha elöbb pép, aztán gyümi, de sokszor összekeverem.

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Emma kezd átállni a 4 óránkénti evésekre, úgy látom ált. nem éhezik meg hamarabb, így viszont csak napi 4szer eszik. Szerintetek az kevés? Reggel tápiból vagy 200 ml, aztán 11 körül jön a zöldséggel kevert tápi (150) +gyümi (fél üveg), aztán 15 körül, és a vacsi ismét tápi, most épp 250 ml benne van. :roll: Nekünk a tejpépet nem mondta a védőnő, lehet hogy fel kéne hívnom?
Én is úgy tudom, hogy nem elég csak a gyümi, mert az inkább csak desszert. Én egyszer adtam neki egész üveggel, amikor az autóban voltunk, és nem volt más.

Mikegirl, és ha kevernél egy kis gyümit a tápiba, hogy édesebb legyen?

Jajj, Jucu, ez már kész pechsorozat. :cry:

Képzeljétek, csináltam cukkinikrémlevest, húúúú hát ez nagyon fini, tudom ajánlani! :D

No jóccakát!

dincuska
 
 
 
 
 
 


Csokinyuff: Láttam Maját a babavilágon, sajna szavazni nem tudok, mert hiába regisztráltam, vmiért nem enged be!:(

mamiblue
 
 


Nálunk a kajálás:
Napközben még mindig 3-3 és fél óránként szopi+ délelőtt az egyik szopi után v. előtt gyümölcs, du. zöldség, mindegyikből 1/3-1/2 üveggel.
Éjszaka ált. 2 szopi...
Nekem fogalmam sincs, milyenek is ezek a pépek, amikről írtok, Beninek sem adtam...

Enikő viszont kinézi a szánkból a kaját, úgyhogy kenyérhéjat én is adok neki :) ... és pufit is... persze csak 3-4 darabot eszik meg, de legalább elvan vele 5 percig.

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Mamiblue: a mi babakocsink Peg perego Pliko P3 teljes szettben (mózes, hordozó és kocsi) és ha kell valakinek priviben küldök róla képeket. és most Bébé Comfort Everestet akarok venni.

Csoki: szupi a torta és Maja nagyon édesen ül

Alig van ám időm jönni mert úgy egyeztem meg a barátommal hogy heti 4x3 órát melozom intenziven az irodában, mert itthon ez képtelenség.

Dincuska: nálunk is van talléros pelus, de ha kajcsi után még ciciztettem akkor viszont tetőtől talpig kakás. Emma nagyon szépen ül a kocsikájában

Ugye már vannak közöttünk 7 hónapos babák is?? Dani és Ati??

Szerintem a bulira mindenki csak vagy 1liter üditőt hozzon vagy 3-4 szelet tortát esetleg 20dkg sütit. Untig elég lesz ez a családonkénti adag, gondolom senki nem jóllakni jön oda???? Főleg nem zabálni fogunk azalatt a pár óra alatt amig ott vagyunk (legalábbis én nem :D bocsi )

Bölcsi: egyáltalán nem egyszerű a bekerülés, már most feliratkozom és akkor jó esetben lesz hely (most 30 fő várakozik előttem) és mondjuk hátha segit hogy após képviselő a helyi testületben :P
Nálunk apa két dologgal van el: Vadászat és főzőcskézés. Ja meg Hangus :D:D

Csőrős pohár: nem megy belőle az ivászat, de nem aggódom a barinőm 10 hónapos kisfiának sem :D Van még Remény :D:D:D

Mikegirl: Sztem Atit azonnal mutasd meg a gyerekdokinak, nehogy kiszáradjon vagy valami egyéb baja legyen! Nehogy úgy járjatok ahogy Jucuék.

Jucukám: ne haragudj de Hanguskám 9900 gramm volt ma este :BOCSI :D

Én gyümiből mindig igyekszem frisset adni neki, igaz csak alma és banán van most,ja meg a körte. Minden evés után ciciztettem, hát én nem panaszkodhatom a gyerek étvágyára, van neki. Képes ebédre egy üveg kaját megenni, vagy egy aventos pohár főzeléket és utána még fullra szivja cicit is. És már úgy van hogy képes 6-7 órát is elleni evés nélkül.

Még mindig bejön ez a vizes dolog, mert tegnap éjjel is leraktam őt 9kor és reggel 7ig csönd volt, egyszer kellett csak visszarakni a cumit és utána húzta tovább a lóbőrt, na de reggel!!! Kiszippantja a cickót mint egy vákumos motor.


Már mi is nagyon várjuk a talit.

Jó éjt

Kép
sziszike77
 
 


Sziasztok!

Rég nem írtam, de olvasó üzemmódban itt voltam gyakran.
Minden baba tündéri, a kisfilmek is nagyon jók!
A találkozóra én is nagyon szeretnék elmenni, de sajnos nem tudok, mert Budapesten én sem merek vezetni, sőt még vidéken is csak bátortalanul. Busszal meg hosszú lenne Hannának.:(

Horvvkiki, Hanna sem eszik meg fél üveg kaját. mi még csak kábé egy hete kezdtük el a hozzátáplálást, és harmad üveg gyümölcs a tízóraija, egyébként a többi anyatej. Nappal átlag 3 óránként eszik, éjjel még mindig kelünk kétszer enni. Legutóbb 8 és fél kiló volt Hanna, 70 centi. Mostanra már mi is megközelítjük a 9 kg-t szerintem.

Csokinyuff, Noémib, Bogárka üdv! :)
Valóban szépen ül Maja, úgy látom, segítség nélkül!
Jucu, gyógyulást, remélem, gyorsan elmúlik! :(
Dincuska, jól hangzik a cukkinikrémleves. Én is kipróbálnám.:)

Kép

Kép
tipetupa
 
 


Sziasztok!
Horvviki! Az én lányom is ugyanennyit eszik és ugyanilyen sorrendben ahogy Fanni.Én nem erőltetem, hogy többet egyen.Ha éhes lenne úgyis reklamálna. Meg ha gyarapszik rendesen a súlya és fejlődik addíg nem aggódom. Igaz a súlygyarapodásunk nem annyi havonta amennyineka doki szerint kellene, hanem kicsit kevesebb, de nem fogom tömni a gyereket. meg hát annyit mozog, hogy nem csoda ha lemozogja amit megeszik.
Képzeljétek ma láttam,hogy fehérlik az egyik fogacska. Azt szeretném kérdezni, hogy innen még mennyi idő míg áttöri a kis ínyét?
Babakocsi: nekem az van amit eddig használtam,csak a mózest lecseréltem a sportra.Úgy gondoltam,hogy ha már tud járni,akkor veszünk neki egy esrnyőre csukhatót.

KépKép
dudu_84
 
 


sziszike :lol:
1203977167.0624.doc

Már fogalmam sincs régen hogyan szoktam beilleszteni :oops:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok csak ugy kutyfuttába siklottam át amiket irtatok.
Maja reggel cici.. 10 körül egy üves fözi
ebédre ami ugy egy körül szoktt lenni... egy üveg másmilyen főzi
uzsikor szopizik
este tejpép de tegnap kiprobáltuk a milupa Jó Éjszakát és egész jól aludt :roll:
Vendég
 


JA igen nem kell segitség az üléshez de egyedül nemtud felülni.
Elvan igy akár fél órát is...nem dől fel :wink:
Vendég
 


Judit!
Én se tudok szavazni :roll:
De mindegy is nem is tudom miért küldtem be képet megint... :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!!


Jucu
Jobbulást!!! Már ami a fosást illeti.....tényleg pech...... :(
És nagyon örülök, hogy Bálint egyre jobban van!!! :lol:

Viki
Tipusát írd meg légyszi, hogy milyen. Az tök szuper!!!!
Kajamennyiség - nekem védőnő azt mondta, hogy ne erőltessem az evést, még most sem. (Ja, és egyébként kérdezte, hogy nem fáj a torka? Mondtam neki hogy nem tudom. És hogy segítsen, hogyan tudhatnám meg?)

Mona
Csak gyümi - én olyat adok neki, amiben vagy rizs van, vagy teljes kiőrlésű gabona, vagy teszek bele kekszet, . És simán elvan vele négy órát egyébként még úgy is, hogy ha csak tisztán gyümit eszik.
Puszi Danus buksijára.

Én egyébként hippes gyümi párti vagyok, mert így sokkal változatosabban tudom táplálni. Pláne most fontos ez, hogy tápiból kevesebbet eszik, és a vitaminokat a többi kajából szedi össze.

Dincuska
Tápba gyümi - félek, hogy akkor előbb-utóbb csak az megy majd, ami édes..... Tegnap este olvasztottam ki anyatejet, és abból csináltam tejpépet. Így megette, de önmagában már az anyatej sem kell neki. Így meg kapott egy kis vaniliás ízt.

Sziszike
Tegnap reggel felhívtam már a dokit, ma délbe kell újra hívnom. Nyomatom bele a vizet, a gyümilét, és ha összeadogatom, akkor nagyjából valami alakul. De nagyon figyelek. Mindenesetre ma reggel befigyelt már 180 ml táp. Ici-éicit hagyott belőle....
Ati csütörtökön lesz 7 hónapos :D

Tipetupa
Gyere gyakrabban!

Szép napot!! Ma napközbe is tudok jönni, mert ma apa dolgozik, és az emberek sincsenek itt.

mikegirl
 
 


Jó reggelt!

Tipetupa: jó hogy jöttél :lol: Szencáziós a kép Hannáról :lol:

Dudu: én sem erőltetem az evést, és nem venném észre, hogy Fanni éhes maradna... egyszerűen elég neki ennyi... csak a védőnő paráztat, hogy ez kevés neki.
Fog: nálunk 2-3 hét volt mire rendesen kijött

Csokinyufff: Milupa JÓ éjszakát bejött? lehet mi is kipróbáljuk.. ma 4-szer keltünk éjszaka inni... bár szomjúság ellen nem tudok mit tenni, nem?

Mikegirl: Brevi autósülésünk van, de amikor nézelődtünk, hogy milyet vagyünk, mindegyiket be lehetett volna kötni háttal! szerintem ez ma már követelmény...

Viszont kezdek már anyagilag kilenni... Mivel anyuéknál lesz Fanni napközben, szinte mindenből kettőt kell vennem. Ja autósülésből 3 van :? Egy nekem, egy apának, egy anyuéknak a kocsiban, hogy ők is tudjanak vele majd ide-oda menni. Most etetőszéket kell vennünk, de abból is mindjárt kettőt... Egyet itthonra, egyet anyuékhoz... Minden reggel csak nem cipelhetem át... :shock:

horvviki
 
 


viki nemtudom.
Maja pl megszokásból felkel éjfél után de legalább egy kicsit később kelt most utána nem lehet visszaaltatni :?
Csak ha cici van a szájába ha kiesik felkel... :roll: :shock:
nemtudom hogy lehetne erről leszoktatni :?
És ez megy 5.ig :x
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert Encsinek 39,7 a láza... :(
Nemsoká jön a doktorbácsi....

Néhány reag.:

autósülés: marha mázlim van! Vettem kettő használtat 8 ezerért. Ők azok:

Kép
Kép

Ez a második háttal is beköthető. Enikőm 3,5 éves és még belefér, amúgy 18 kg-ig jó, van hozzá egy fejtámla is, az most nincs rajta. Emese utazik benne a Loganban. A Feliciámban még hordozóban viszem.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Evés, hízás: elég rabszódikus a kajcsi nálunk.. már úgy értem, hogy pl. tegnap össz-vissz egy banánt bírt magába tömni, tegnap előtt csak szopott, azelőtti nap meg kétszer is evett paradicsomos burgonyát, amit készítettem (anyukám tavaly szedett a kertjükben koktélparadicsomokat, lefagyasztottam, azt főztem meg és passzíroztam át a nagyságos kisasszonynak).
Általában úgy néz ki a dolog, hogy reggel szopi, (éjjel ki tudja hányszor???), délelőtt gyümi és szopi, ebédre főzelék, du. tejpép vagy gyümi. Kajcsik előtt és után is cici, és közte is ha megéhezik, megszomjazik... hát, ennyi.
A fogzás idején gyakran van szopisztrájk, gondoljátok el, ha fáj a pici szája, a fogacskától szinte még a feje is... ki a csudának van étvágya???!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?