Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép

Kép

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Na végre írtatok. Ahogy olvasom mindenki jó fáradt mostanság.

Verzsike!
Mit mondot a doki babóról, mert azt nem írtad le. Kaptatok valami gyógyszert is? Gondolom, te is hogy várod, hogy hazaérjen a párod. Én már elég jól megszoktam, hogy nem akkor jön haza amikor én akarom. Igaz nekem a szomszédban vannak a nagyszülők, akik minden nap átjönnek.
Akkor ti is izgalmas hetek elé néztek.

Zsuzsa!
Már levizsgáztam, csak volt néhány óra bérszámfejtés, de ebből nem kellett vizsgázni, csak egy papírt adtak róla. Sokan már nem is jöttek vissza arra a pár orára. Most már a párom szervezgeti a melót nekem. Nem tudom, hogy fogom megoldani távmunkában, főleg úgy, hogy még soha nem is foglalkoztam hasonlóval. Már most izgulok, de a pénz nagy úr. Remélem hamar belejövök.
Ő persze úgy gondolja, hogy a Sára mellett lesz időm dolgozni. Na de akkor mi lesz a lakásban, ki fog vasalni, na meg mit fogunk enni?

Éva!
De jó, hogy ilyen sokat írtál. persze a házról semmit. Már nekem is kilyukad az oldalam. Biztos nem lesz egyszerű nektek sem a költözés, ne meg utánna a meló.
Igen, fiatal az anyósom. Csak 20 év van köztünk. Ő nem is szereti, ha úgy mondják neki, hogy anyós, ha beszélget valakivel. Erzsikének is kell hívnom.

Momo!
Nem a tortára tettem az ötveneseket, hanem az asztalra díszként, meg néhány gyertya...
Mishal is imádja akkor a kavicsozást. Nem veszi a szájába?

Még jó, hogy írtátok az epret. Szerintem én is várok még vele. Csakhát látta, hogy a Rezi eszi, és neki is kellett. Azt a hisztit amit le bír vágni. Lehasal a földre, és úgy sír. Meglehet szabálni.

Na valamelyik nagyon mozgolódik..
Mennem kell!
Puszi:GYüngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Köszi mindent, amit írtatok.

Tabletta, állandóan figyelni kell beszedtem-e...ha elfelejtem bevenni és 12órán belül nem jut eszembe, 1hétig a tabletta nem biztos.
Hízhatok tőle, ez bennem van és bevallom félek.

Cserében nincs bennem idegen anyag.
Elköttetni most nem akarnám semmiképpen magamat, kb 40éves korra gondoltam, addig egyenlőre próbálkozom a gyógyszerekkel, hátha vagy meglátjuk mi jön be addig.

Erzsike: Párom tutti nem fogja magát elköttetni! Kitudja mi lesz x év múlva, nem kívánnék tőle ilyet. Énse mennék ilyet csinálni ilyen fiatalon, szóval, sztem ez nem megoldás.

Nekem kell megtalálnom a megfelelő gyógyszert és igyekezni szedni.

3hónapig lehetnek ezek a pecsételő vérzések, de gyulladás az nincs nézte Uh-gal.

Kezdek beletörődni...

Sport, van egy elliptikus trénerem és egy labdán, súllyzók(picik)
Amíg volt vérezgetés most megint nem, de heti 1* szombat reggelente úszni is fogok.
Tornázni meg mindennap igyekszem, de a gyerekek egyből ott vannak és nem hagynak...nem egyszerű. Már gondoltam arra, ha elalszanak, de addigra estére én leszek fáradt...

Amúgy sem lehet 3 gyerek mellett nem mozogni.:)
Tegnap követ hozatam a házunk elé és azt lapátoltam gereblyéztem...jól el is fáradtam.

Evés: nem tudok rendszeresen enni ez a legnagyobb baj, 11 fele eszek egy szendvicset, aztán persze ebédelni nem tudok és d.u. uzsonnakor eszek megint.

Majd írok mindenkinek később.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Jól lemaradtam megint... de igyekszem megfogadni a tanácsotokat, és mindig aludni a bébivel.
Tegnap azért tv-ztem este, volt egy baromi jó film az Rtl Klub-on, biztos többen is néztétek. Úgyhogy megint jó későn kerültem ágyba, holott Bébike már 9-kor aludt.
Aztán persze, reggel 1/2 7-kor volt ám ébresztő! Teljesen meglepődtem, képzeljétek, este 10-kor egyszerűen felébredt, kipattantak a szemei, és el kezdett nyekeregni. Nem tudtam, mi tévő legyek, megsimogattam, bekapcsoltam a zenélőjét, aztán csak elaludt kb 20 perc alatt.
Aztán kelt 2-kor, 5-kor és végül 1/2 7-kor. Hál' Istennek a tejcsi visszajött, tegnap már egyik ciciből is tudott 120-at enni, nem is kellett a másikat odaadni. Általában 7x eszik egy nap és ilyen 120-130-akat. Még mindig úgy hízik, hihetetlen, milyen hurkái vannak.
Tegnap itt voltak megint kolleganőim, úgyhogy ismét kaptunk sok csodás képet.
Csak azt sajnálom, hogy a kisasszony megint úgy üvöltött vagy fél órán keresztül, nem tudom, talán megilletődött az idegenek láttán és hallatán?
Aztán csak megnyugodott, de azért úgy készülhetett volna több jó kép, ha nem ordít az elején. Na, de így sem panaszkodhatok, ez a drága kolleganő egyszerűen szuper képeket hozott össze!
Teszek is fel néhányat.

Annyira szeretnék már jönni reagálni a hozzászólásokra is, de muszáj voltam életjelet adni. Remélem, ma már tudok gép elé ülni.
Az a gond, hogy este Dani ül a gép előtt, mert az övé bekrepált, és tudjátok, napközben meg nem igazán van lehetőségem írni.

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 



Én is azért jöttem, hogy nagyon-nagyon boldog névnapot kívánjak Bufo!!!
Remélem, ma ünnepled a névnapod, mert tudom, hogy van augusztusban is egy.

Mesikém, teljesen meglepődtem, hihetetlen, mégiscsak sikerült felállnia Ágikának?
Már ilyen hamar, 6 hónaposan?! Jézusom, milyen hamar el fog indulni Neked?!
És amúgy hogyan telnek az egyedüli napok/esték? Nyugodtabbak így? Gondolom, azért hiányzik a társaság és a segítség. Annyi kérdésem volna feléd, de jó volna, ha tényleg eljuthatnék én is hozzátok.

Erzsike, de örülök neki, hogy Babó már sokkal jobban van! De még mindig ilyen sokszor felkel?
Mi is 6-kor kelünk! :) De hál' Istennek ma csak 2x volt fenn éjjel. Ez is elég, gondolom, Te is energiahiánnyal küzdesz rendesen. Tényleg kellene valami vitamin. Nehogy még jobban fogyjál, így is olyan vékony vagy!
De szupi volna, nekünk is jó lenne a csütörtök!!!
Mesiék is mennek? Vagy hogy lesz ez a tali? Mert olyan rég láttam őket is!!!
Nem tudom, milyen idő tájban szoktál menni, mi 9-kor és 12-kor eszünk általában. Utána délután 3-kor. Ez általában fix, persze, ma 5-kor kelt enni, így előre tolódik 1 órával, de általában pl 10-kor menni tudunk bárhová.

Momo, még nagyon filózom a kerten, drága vagy, ha úgy alakul, elkérem a számot.
Igen, jól emlékszel, annak idején hozattunk földet, úgyhogy az van, csak füvesítés és virágok kellenének, amiket én mindig elcseszek, mindig meghalnak, ezért nem akarok már én nekikezdeni ennek.
Csak félek, hogy olyan horror lesz az ára, hogy elkeseredem. :(
Neked amúgy gyepszőnyeget tesznek le? Biztos meg tudják csinálni jövő héten, szupi időt mondanak.
Momo, nem tudom, mikor terveztek menni Eszterékhez, de nem mehetnénk esetleg oda is veletek? Pofátlanság tudom, de legalább akkor veletek is találkozhatnánk. Nem láttalak már azóta, hogy Mishal megszületett. Létezik?!

Most megint mennem kell, nyüszizik a kisasszony, alvást követel, és nézzétek meg, hogy tud csak elaludni.

http://videa.hu/play.php?v=E2UBv7iSFH4OffjI

http://videa.hu/play.php?v=IJEFZkBn6A0wEslY

Cseppet sincs elkényeztetve igaz?! :wink: Na jó, tényleg nincs, de napközben ezzel én rontottam el, csak úgy alszik el a járókában, hogyha ringatom, tologatom.

Megyek, elringatom!

KépKép
titi_27
 
 


Szia ZsuzsI, énis ezért jötttem!

Nagyon sok boldogságot névnapot alkalmából!

Kép


Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Erzsike, Titi!

Csütörtök tuti nem lesz jó Zsuzsinak, de ha majd jön, biztos ő is fogja mondani.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a köszöntést.

Verzsike
Babónak további gyors gyógyulást!
Mesi jól írta a csütörtök sajnos nem jó.
Max úgy hogy én napközben úton vagyok és be tudok ugrani a ruhákért 12 körül.

Kicsi
Mit jelent az, hogy nincs konyhád? A gépek sem működnek vagy csak ajtóid nincsennek?
Gondolom Dudi jó nagy segítség mindennemű pakolásban.:)
Egy percig se legyen lelkiismeretfurdalásod amiatt hogy elalszol este, és nem rendezkedsz, a dobozok megvárnak és neked meg valamikor pihenned is kell.

Mesi
Nem semmi Ágika egy hét alatt is mennyit ügyesedett.
Még hívlak és egyeztetünk mikor talizunk.:)

Titi
Tényleg nagyon jó húsban van Kicsibébi. Egyáltalán nem úgy tűnik mint akit éheztetnek.:)
Szupi, hogy a tejed is újra elég. Pihenj amikor csak tudsz, nyugodtan feküdj csak le te is este 9-kor.

Momo
Látom Mishalnak nagyon bejön a kertészkedés. Lehet, hogy simán úgy kellene hagynod a kertet ahogy van, mert ha elkészül akkor már csak a fejed fog fájni ha kigyomlálja neked a szép növényeidet. Hidd el a homokozó már nem lesz olyan izgi.

Sziszike
Ez a mennyiség amit te eszel rettentően kevés szerintem. Eszel te egyáltalán meleg kaját? Ha meg tudod oldani egyél a gyerekekkel, nem kell sokat ha félsz hogy felugranak a kilók, de legalább annyit hogylegyen valami a gyomrodban.
Be kell hogy valljam most az egyszer én is a doki álláspontjával értek egyet. Még fiatal vagy és sokminden történhet az életedben.
Remélem 3 hó után már panaszmentesen hat a gyógyszer.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


jajj lányok,vagyok én is,csak 2 napig nem volt net,most meg itt ül bababácsi az ölemben,így egy kézzel írok.remélem holnap vissza tudok olvasni és írni is tudok majd nektek.nagyon boldog kismama vagyok. :D zsuzsinak én is boldog névnapot kívánok. :wink:

puszi

eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Bufo!

NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVANUNK NEKED!
momo35
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
NAGYON BOLDOG NÉNAPOT KÍVÁNUNK! Látom mi vagyunk az utolsók, de sajnos napközben nem tudok jönni, mert apa elviszi a gépet.
Habár már intézi nekem az újat, igaz a meló miatt.
Párod is felköszöntött?

Titi!
Annyira édes kicsibébid. Az a kerek kis pofija. kár, hogy a hurkáit nem látni rendesen, de karperece neki is van látom. :lol: :lol:
Lehet dögönyözni, igaz?
Nem próbáltad még babakocsiban altatni? Azt könnyebb lenne tolni nem?

Eszter!
Hogy telnek a napjaitok, éjszakáitok? Fáj még a sebed?

Kicsi!
Mit sikerült főznöd? Hogy áll a koyhád? Még sokmindent kell elpakolnod?

Mesi!
Ágika már így tud állni? Nagyon ügyes! Nemsokára már te is szaladhatsz utánna.
Hogy bírsz velük egyedül? Te hogy vagy, nem írsz mostananában sokat.

Sziszike!
Akkor a doki nem igazán nyugtatott meg. Akkor most vársz, vagy felírt másik gyógyszert.
Van valami injekció is, vagy lehet nem jól tudom.
Én is már kiváltottam a tablettákat (Harmonet), de még mindig nem akar megjönni. Már nagyon várom, mert megint kezdődnének a hosszú ciklusok, amit utálok.

Koda!
Már készülödtök a hétvégére, vagy mégse mentek?
Meggyógyultatok már?

Ma a lányoknak is folyt egy kicsit az orruk, de nem vészes.
A Sára ma egy jó nagyott esett a kanapéról (fejjel előre). Apja tiszta fehér lett, és azt hittem infartust kap. Még szerencse, hogy a szönyegre esett nem a kőre. Egy nagyon pici vér volt az orra mellett. Aztán utánna egy darabig figyeltem, de ugyanúgy viselkedett mint máskor. Remélem nem lesz baj, mert a dokihoz nem vittem, és az orrát sem fájlalja.
A Rezi ma délután óta csak vihog magában. Nem fogjátok elhinni, de szerinte az vicces, hogy kakika, meg pisike. Ezeket a szavakat becézgeti, és közben röhög. Mentünk Dabasra vásárolni, és a boltban is ezt játszotta. Szerintem hülyének néztek minket. Aztán itthon jól leszidtam, és egy darabig nem csinálta. Fürdés után megint elkezdte. A Tesóm kislányána körülbelül 4 hónapja csinálta ugyanezt. 6 hónap van a két csajszi között. Szerintetek? Le se tagadhatnák, hogy rokonok.
Aztán egy könyvben olvastam, hogy azok a gyerekek szoktak ezeken a szavakon nevezni, akik már teljesen szobatiszták. Azok akik még néha napján bepisilnek nem nevetnek rajta. Nem éretm, mert a Rezi már több mint 1 éve szobatiszta.

Mikorra szervezünk akkor talit?

Virág!
Még mielőtt el nem felejtem, és, hogy holnap ne én legyek az utolsó:
Isten éltessen, és kívánom, hogy váljanak valóra az álmaid!

Verzsike!
Babó hogy van? Kipihented magad? Kászülj fel rá, hogy telihold közeleg. Legalább is én akkor nem szoktam jókat aludni.

Éva!
Már biztos írtad, csak én elfelejtettem: Mikor költöztök?




Na kit hagytam ki vajon.
Remélem senkit, ha mégis, akkor bocsi, nem volt szándékos.
Jó éjt mindenkinek!
puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Zsuzsa!
Nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!
Kép

Juci!
Köszönjük a dobozokat! Éppen akartalak kérni, hogy ne dobd ki!
Ha nem fér el Nálatok szívesen elhozzuk. Erzsike jóval előttünk költözik, még Ők is bőven tudják használni!
Nagyon várjuk ám a képeket!!!!

Eszter!
Úgy hiányzol! Persze megértem, hogy nincs időd. Megnyugtató, hogy a kezdeti nehézségek után minden a legjobban alakult!
Mi van most a lisztérzékenységeddel?

Hű! Most megint lemaradtam egy szerveződő találkozóról? :shock: :?
Én még ráérek és már influenza sincs!

A ház: Erdőkertesen van és lefoglalóztuk. Még mindig nem akarom elhinni ezért olyan félve írok róla. Április végén költöznek ki a tulajdonosok, szerintem utána gyorsan költözünk, mert nem szeretnénk egyszerre 2 lakás rezsijét és a hitelt fizetni.
Ráépítünk mégegy szintet, de azt még nem tudom milyen ütemben haladnak majd a munkálatok!
Szeptemberben pedig vissza megyek dolgozni.
Már kaptam is egy ajánlatot!

Titi!
Micsoda huncut mosolya van ennek a lánynak!
Hamarosan könnyebb lesz egy kicsit! Úgy szeretnélek már látni!

Sok puszi mindenkinek!!!! :P

Éva

Kép
balimama
 
 


Látod Gyöngyi?!
Nem is Te lettél az utolsó!
Sok hasonló esést kell még túlélnetek! :cry: Balázs is életveszélyes.
Ha nem aluszékony, nincs hányingere, fejfájása, akkor szerintem nem lesz baj.
Kaki-pisi: Balázs még nem szobatiszta, de a világ legjobb vicce nála a kaki szó használata. Néha majd el süllyedek. Én igyekszem nem meghallani, ez általában segít.

Erzsike!
Hogy van Babó? Úgy sajnálom szegénykét. Hamarosan jön a tavasz és véget ér a náthás időszak!
A férjed marad azért hivatásos?


Mesi!
Ez egyszerűen hihetetlen! Ágika már áll???? :shock:
Nagyon gratulálunk! Bár ennyivel lerövidült az a nyugalmas időszak, amikor még ott maradnak, ahova az ember leteszi őket!
Hamarosan eltűnik a különbség a két gyerek között!

Éva

Kép
balimama
 
 


ZSUZSA!
Kép

Sajnálom, hogy nem jó a csütörtök, esetleg péntek? De ha nem tudunk összehozni semmit akkor odaadom csütörtökön, csak jó lett volna bezsélgetni is egy kicsit.

Éva! Annyira talányokban beszélsz... "Már kaptam is egy ajánlatot" Emellé igazán leírhatnád, hogy mi is az...
A háznak nagyon örülök, nem lesz egyszerű építkezés sel együtt élni, de legalább majd siettek befejezni :lol: .
Persze hivatásos marad a párom, csak egy másik katonai szuervezethez megy magasabb beosztásba. Sajna nem jött be neki ez az irodában csücsülés és onnan dolgozás, de elviselte mert nem kellett ingáznia. Itt majd megint hasonló munkája lesz mint Tatán volt.

Gyöngyi! Rezi biztosan az oviban szedte össze és pár nap alatt elfelejti, szerintem gyorsabbn, ha nem tiltod neki és nem fogllkozol vele.

Momo! Teljes lakást kell átcuccolni, minden bútor a miénk kivéve a konyhát. De nem parázok annyira, ha inden jól megy megkapjuk pénteken a kulcsot lesz egy hetünk. És nincs nagyon messze apróságokat délutánonként is át tudunk vinni.

Kicsi! Aranyos vagy, de szerintem nekünk elég lesz az a pár ami van, úgy gondolom nem csomagolok be semmit tartósan, a konyhát és a kamrát át tudjuk úgy vinni, hogy itt be, ott egyből ki, a ruhákat is, mert van egy csomó beépített szekrény, amiben addig elférnek míg a szekrényeket nem visszük, így csak a könyvek és a benti porcelánok árnak doozolásra. (Gondolom én most...)

Ahogy így olvasgatok már elég sokunknak hiányzik egy igazi tali, úgyhogy ki kellene találnunk egy dátumot és helyszínt. Konkrét javaslatokat szeretnék!!!

Babó szerencsére teljesen jól van, ma nagyon ügyes volt. Amióta beteg nem játszik a földön, mert egy kicsit hideg vn szerintem, hanem az ágyunkon. Délelőtt eljátszott egyedül egy csomót amíg én vasaltam mellette. Mást nem igen tudtam, mert ugye otthagyni nem lehet, tuti egyből lezuhanna.

A többiektől bocsi, most muszáj emnnem aludni, hogy bírjam a holnapot.

Jó éjt!
verzsike
 
 


Erzsike!

Péntek délelőtt Zsuzsiék tücsökzenéznek! (már ilyen jól tudom a programjukat)

De ha esetleg jövő hétre át tudnánk tenni a dolgot, akkor mi is szívesen elmennénk Zsuzsiékhoz. Nem tudom, neki mennyire sürgősek a rucik.

Magamról, magunkról:
Nem igazán akarok itt a nagy nyilvánosság előtt írni a történtekről, ki tudja, kik olvasnak minekt csak úgy, nem akarok vadidegeneket beavatni a mostani legbelsőbb dolgaimba.
De akivel találkozom (azaz Zsuzsival), úgyis megbeszélek mindent. Így ha lesz egy tali, megpróbálok eljutni rá, feltéve ha olyan helyen lesz ami számomra is megközelíthető, és ha a gyerekeket le fogom tudni passzolni.
Lenne mit mesélnem.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Most, hogy jön a jó idő, jöhetnétek hozzánk is, mert a kertben jól ellenének a gyerekek és a ház is elég nagy.
Bármikor szinte jó nekünk!!!

Éva: szuper hír!
Nagyon drukkolok.

Gyöngyi neked kevésbé van meg a gyógyszertől?

Igen kicsit bennem van a félsz, de ugyanezt szedem végig, 3hónapig, aztán meglátom.

Már anniyan írtátok, hogy nem mertek itt nyíltan írni, mit szólnátok egy másik fórumhoz, ahol csak a tagok olvashatják el vagyis a 2006 babanetes csapat, akit beengedünk magunk közé!
Tudok egy ilyet, amjd ma utánna olvasok és átmehetnénk oda, így őszíntébben írhatna mindenki!

Szerintetek?

Igaz a talikat ez sem pótolja. Már nagyon jó lenne.

3.napja dolgozom az utcán hozattam 3,5 köbméter követ és ezt terítem megunk elé...majd meglátjátok milyen jó lesz...de most még nagyon soknak tűnik..megyek tovább dolgozni.

Szép napot: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Bevallom nem volt még időm visszaolvasni,így csak írok pár szót,ha nem veszitek zokon,hogy csak magunkról. :oops: Tegnap voltunk sétálni babakocsival,napról napra jobban megy minden.Nagyon boldog vagyok és hihetetlenül imádom a fiamat.Mármint mindkettőt. :D Nálunk az éjszakák nem vészesek.Persze kel enni,de mindíg alszik.Tegnap pl fél 12-kor elaludt,aztán 3-kor kelt,aztán meg fél hétkor.Délelőtt általában ébren van.Sajnos nincs tejem,már csak 3* szoptatok,mert így legalább összejön 60-100 g között a két ciciből,amúgy,ha mindíg kap cicit,akkor csak 20-30 g van a kettőben.Szóval tápszerezünk ezerrel. :( De szépen fejlődik és én azzal nyugtatom magam,hogy azért kap napi 150-200 anyatejet is és az sem rossz.Nagyon igaz,hogy ahány gyerek annyi dolog,mert nekem eddíg minden más,mint Bálintkámmal volt.Se tej,se fogyás.Szóval pufinyúl is vagyok,meg a hasam is nagy,ja és letört az első fogam,a hajam pedig csomókban hullik.Nem vagyok szép :lol: ,de legalább nagyon boldog. :D Amúgy meghalt a kocsim,de végérvényesen,úgyhogy most azt sem tudom mit tegyek,mert ezt már nem érdemes megjavíttatni.Megy,csak olajcserére vittük és kiderült,hogy repedt a motorblokk,meg életveszélyes a fék,lukas a hűtő... 100000 se lenne elég a javításra,és az autó nem ér többet 150000-nél.szóval nagy a dilemma.Pénzünk 0,itt a baba,úgyhogy van min agyalni.De lesz valahogy.A lényeg,hogy egészséges a két gyerek,és ezt egyre jobban tudom értékelni,mert ez a legnagyobb ajándék.Lányok igyekszem visszaolvasni és reagálni mindenkinek egyenként is,mert nagyon hiányoztok ám.

Puszi

Eszter Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Verzsike
Ha honap megfelelne neked akkor beugranék a rucikért. Péntek szintén nem jó mert akkor tücsökzenén vagyunk ahogy Mesi írta.
Ettől még talizhatunk a jövő héten ha nektek is jó.

Anubias
Látod nálad is totál különböző a két fiú. Nekem sem csináltak semmit ugyan úgy.
Ha ennyi tejed van akkor ennyi lényeg hogy ez is van. Visszagondolva teljesen átérzem azokat amiket írtál halhullás....Nekem még azzal volt több, hogy jó ragyás is lett az arcom. Borzasztóan éreztem magam. Hidd el nemsokára helyrerázódik minden és újra tudsz tükörbe nézni. Lényeg, hogy boldog vagy és jól vagytok.:)

Oné
Nem csak családi vonás a kaki és társain nevetgélni ez ebben a korban borzasztóna vicces a gyerekeknek. Dávid is mondogatta és jókat derült ezen. Úgyhogy megnyugtatlak normális Rezi.
Igen felköszöntött a férjem.

Balimama
Hú ez aztán a haladás. Igazán beindultak nálatok a dolgok. Van ott a közelben ovi ahová Balázs járhat majd? Most már hogy lesz állandó lakcímetek így nem utasíthatják el.
Szeptemberi állás tuti? Hová hívtak?
Az építkezés miatt meg sok erőt előre is. Nem lesz egyszerű úgy ott lakni, hogy közben a feje tetején áll minden.

Sziszike
Te aztán ki fogsz erősödni rendesen ha ennyit lapátolsz. Fogd be a gyerekeket is ezt nagyon tudják élvezni. Legalábbis Dávid rejongott érte ha ilyet lehetett csinálni.Még a kis talicskáját is megpakolta és úgy segített.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsa!

Persze gyere csak be a ruhákért, csak előtte légyszi csörögj rám, hogy mikor jössz, mert akkor szoktunk sétálni. De úgyse megyünk messzire, ha kb fél órável előbb tudnál szólni, akkor bizti ithhon leszünk.

Megyek este 6-ra fogorvoshoz, időpontom van, de azt mondták azért lehet hogy várni kell, remélem azért fürdésidőre hazaérek. HA nem, akkor apa nagy bajban lesz...

Puszi
verzsike
 
 


Eszter! Nem akarok én neked szoptatási tanácsot adni, de nekem mindenki azt suajkózta, ha kevés a tejcsi akkor minél sűrűbben kell szopiztatni, nem ritkábban.
És ez tuti így van, mikor Babó beteg volt és sokat volt cicin egy-két napig, utána nem tudtam mit kezdeni a sok tejcsivel.
verzsike
 
 


Erzsike!

Én is úgy tudom,ahogy te,de sajna a gyakorlatban nekem másként működik.Így a védőnő tanácsolta ezt a megoldást, és nálam most ettől van "több".Mondjuk inkább az volt rossz abban,amikor mindíg cicire tettem,hogy csak felbosszantottam a gyereket,mert sok melóval hozzájutott egy falat tejhez és utána fejtem,aztán meg mire elkészítettem a tápit lilára üvöltötte magát.Most meg könnyebb,mert reggel és este apa hozza a tápit a cici vége felé,délben mondjuk így is macerás.Én azt hiszem talán most a betegségem miatt nincs több tej.De nem adom fel! :wink: Most a homeos bogyókat szopogatom,a teákat sajn anem ihatom a betegség miatt. :cry: Úgyhogy iszom sokat,de többet nem tehetek.Jajj a termoszt előre is nagyon köszönöm,ha nem gond elfogadnánk,mert ahogy Ági írta ez jól jön tápihoz. :roll:

Majd még jövök,csak most meg Bálintkám akar jönni a géphez! :wink:

Puszi

Eszter

Ui: Képzeljétek a védőnőm egy angyal lett,mintha kicserélték volna.El se hiszem. :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem sok időm volt, hogy jöjjek közétek. A múlt héten már azt hittük, Bence meggyógyult, de péntekre újra visszaesett. Kezdődőtt előlről a betegség. Megint 39 fokos volt a láza, ráadásul már hörgött, köhögött is......Az antibiotikumot már 11 napja szedi............mára már elég jól van szerencsére, egy ici-pici szortyogás van még. Már jókedvű, eleven, eszik is rendesen, alszik is:) (kop-kop-kop) Így talán el tudunk menni holnap Egerbe.

És sajnos én vagyok az utolsó, aki Zsuzsit és Virágot felköszönti:( Nagyon sok boldogságot kívánok, ráfér mindenkire!

Erzsike:)
Milyen volt a fogorvos? Apa fürdetett?
Én is most járok a fogorvoshoz, közben varrótanfolyamra is elkedtem járni megint. Mondjuk a fogászatot annyira nem élvezem. Leszedték a fogköveket, de azt hittem betojok.....

Eszter:)
Nagyon édes a fürdőkádas kép! Olyan nagy már, pedig még csak most született:) ízlik Dominak a tápszer? Elfogadja? Az én gyerekeim sokkal jobban szerették, mint az anyatejet. Bence még most is meg van zavarodva érte:)
Bálint mit csinál a képen? Szaval valamit?

Titi:)
Hihetelen milyen nagy Szandika:) Hány kiló lehet? Összepakoltam pár ruhát, de lehet, hogy el sem küldöm :D Kíváncsi lennék, ha mellé raknánk Bencét, milyenek lennének:)

Éva:)
Nagyon örülök, hogy sikerült megfeleő házat találni és hogy már nem vagy letörve:) Én is nagyon kíváncsi vagyok az apró részletekre

Kicsi:)
Hogy haladtok? A szobákban van bútor? Vagy azokat is kell még venni?

Mesi:)
Nagyon aranyos Ágika, nagyon szépen fejlődik! Ő is cumikázik? Bence álandóan.....
Az apjuk legalább a gyerekere kíváncsi? Látogatja őket?

Gyöngyi:)
Igen, úgy néz ki elindulunk. Talán még az idő is jó lesz. De Bence már most hiányzik:) De anya mondta, hogy nyugi, jó helyen lesz, el lesz kényeztetve 3 napig:)
Én is úgy érettem, hogy a tortára tetted az 50 forintosokat :lol:

Momo:)
Köszi, igen, mi is örülünk, hogy Marci idegileg rendben van. De lekileg vannak gondok, remélem megoldódik az is. Bár én is ilyen típus vagyok, gyanítom Marci örökölte ezt sajnos:(
Most rohanok, mert még be kell pakolnom.

Ági!
Hogy vagytok? Bírtok a harmadik gyereketekkel? :roll:


Két friss kép a fiúkról. Azóta Marcinak levágattuk a haját, már nem ilyen kis gömbfejű :)

Kép

Kép :wink: :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda! De jó, hogy Bence meggyógyult és el tudtok menni. Érezzétek nagyon jól magatokat!

Tegnap jól megjártam a fogorvossal. 6-ra volt időpontom, negyed 7-ig még senki nem jött ki, de egy csomóan vártunk. Ekkor bementem, hogy bocsi, de úgy beszéltük meg, hogy akkorra jövök amikor már nem kell várni, hogy hazaérjek szoptatni Babót. Kiderült valami hiba csúszott a rendszerbe és még a 4 órási beteg is vár...
Így kértem egy új időpontot, úgy hogy én legyek az első a rendelési időben, így majd csak márc 14-én mehetek.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Nagyon Boldog Névnapot Kívánok igy utolsónak! :roll:
Kép

Virág!
Neked pedig NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK! (...így a 18.-on :oops: :lol: )
Kép

puszi,
Ági

ui: nézzétek el nekem, ha most egy ideig nem jövök, de nehezen élem meg a mindennapokat. Nem tudom, hogy képes vagyok-e én ezt hosszútávon csinálni..?! :(
csné
 
 


Lányok, én is képtelen vagyok jönni, egész napom a bébi körül forog.
Annyira nyűgös mostanában, sírva ébred, alig tudom megnyugtatni, ha sétálni viszem, akkor a babakocsiban is sírdogál. :(
Este meg mikor Dani itthon van, kitúr a gép elől, ááá, én is megint depis vagyok.
Azt hiszem, ránk férne már egy igazi tali, ahol jól kidumálhatnánk magunkat!

De valahogy úgy kellene megoldani, hogy mindenkinek jó legyen. Lányok, alig várom már, hogy jöjjön a jó idő, és ki tudjunk menni a szabadba, mert így, hogy be vagyunk szorítva a négy fal közé, szörnyű!

Én most nagyon energiaszegény vagyok, a gondolataim nagyon kuszák, le vagyok tompulva rendesen. :(

De szerintem találjunk egy olyan hétvégét, amikor jó sokmindenkinek!!!

Kérem a dátumokat!!! Szerintem legyen egy szombat a közeljövőben valamikor.
Erzsike, Zsuzsi, utaztok valamikor haza? Csak hogy akkor ne legyen? Szerintem jelöljetek ki Ti egy napot, aztán meglátjuk!



Töredelmesen bevallom, én nem tudtam, hogy Virág ma van a szülinapod, de én is kívánok Neked nagyon sok boldogságot, kívánom, hogy teljesüljön szíved minden vágya!
Láttam a profilod, hogy új kép van fent, és új a frizurád. Nem tennél fel a kedvünkért egy fotót?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!
Menjél mindennap sétálni már nincs olyan rossz idő és nem fázik meg Szandika!
Mi délelőtt 2órát és délután 2órát vagyunk kint!
Csenge nagyon szeret kint lenni már reggel 8kor mondja menjünk:):).

Nem akarok okoskodni de nekünk a levegő pici kora óta bevált!:):)
Legalább találkozol kismamákkal és beszélgettek!

Puszi mindenkinek!

brimo
 
 


Sziasztok!

KOda!

Orulok,hogy jobban van Bence,a kepeken olyan nagyfius mar o is,nagy kis fiad meg mar igazi nagyfiu.Latom,porszivo a slager nalatok is.
JO pihenest kivanok nektek!

Balimama!

Gratula...az epitkezes nem lesz kellemes,plane hogy benne laktok majd,de jobban tudjatok majd felugyelni es igy gyorsabban dolgoznak.

Mesi!

Hihetetlen,hogy Agika all,nagyon koran csinalja az biztos.Nagyon edesek egyutt.

Verzsike!

Fogdoki...en is eljottem volna. Ugy kellene nekem is menni,csak az enyem bent van a varosban,es hova tegyem Micimackom. Koltozes akkor talan nektek konnyebb,irigylem,hogy ilyen laza vagy,en agyon aggodom magam mindenen.Mentsegemre legyen mondva,hogy mindig egyedul kell megcsinalni mindent. :roll:

Eszter!

Nagyon edes Dominik,nagyot nott maris. Kar,hogy nem megy a szoptatas ugy ahogy eltervezted,de a lenyeg,hogy jol van,egeszseges es boldogok vagytok.Nagyfiad,szaval?

Gyongyi!

Na,akkor jo,mert elkepzeltem,hogy teliraktad 50 ft-osokkal es banyasztatok le utana a tortarol...Sara meg nyalogatta...Hat igen,para mama vagyok. :lol:

Agi!

Neked akkor kitartast,mast nem nagyon tudok kivanni.

Virag!

BOLDOG SZULINAPOT KIVANUNK NEKED MICIMACKOMMAL.

Titi!

Igen,igen,ahogy Brimo irta,menjetek ki..most mar olyan szuper az ido...es biztosan Kicsibebi es te is jobb kedvuek lennetek.Mi is imadunk kint lenni,Mishal uvolt mikor cipelem be.
Es aludni is biztosan jol aludna kint a friss levegon.

Sziszike!

Jo kohordast,..nagyon fitt leszel! Es igen,ehhez enned is kell!!!!!!

Brimo!

Hivlak,megkaptam a tel.szamodat.Csak...ugy nez ki,hogy ferjem meglatogat minket,sikerul "elugrania par napra" ha minden igaz. Igy majd utana hivlak,ok?
Holnap fodrasz lett betervezve,de elore latom,hogy Mishal ott fog ulni(remelem a hugom le tudja kotni valamennyire)..annyira anyas..ha csak kimegyek a haz ele(es itt van mondjuk anyukam,vagy hugom vele) mar akkor sir,mit sir,zokog..oda kell allitani az ablakba,hogy lathasson.IMADOM!
Egyebkent ujabban megint sirva ebred reggel es mivel ma nem roahntam be hozza hanem elmentem fogat mosni..mire beertem,allt a kisagyban es ram nezett nagy szemekkel es azt mondta,hogy "dádá"..le lettem tolva. :roll: :lol:
Ma voltunk a Decathlonban,az egesz csalad..kiprobaltam a gorkorit(ugy dontottem,hogy megtanulom,annyira elveztem)...Mishal meg meg golfozott is,le is fotoztam.
Na,leptem..puszi mindenkinek!
Ha nem jovok akkor remelem azert mert jol erezzuk magunkat a ferjemmel es nem azert mert oljuk egymast. :lol: :lol: :lol:
momo35
 
 


Titi!

Elfelejtettem irni,nagyon edes Kicsibebid! Jo husban van es huncut a mosolya!!! :lol:
momo35
 
 


Sziasztok, jó reggelt lányok!

Sajnos mi már ilyen korán fenn vagyunk, és már fél órája! Éjszaka 2x is fenn voltunk, és hiába adtam neki teát, nem hagyta abba a sírást, muszáj voltam cicire tenni.
Mindegy, így legalább elaludt vissza, de a fejem már szétesik ettől a korán keléstől. És ordítva ébredt lányok, már megint. Nem értem, mi a fenéért sír az ébredéskor? Hiába megyek oda hozzá, adok neki teát, megsimogatom, bekapcsolom a forgóját, azt régen mindig nézegette, most meg ordít. Pedig csak wc-re mennék ki, meg zoknit húznék, hajat tűznék, de nem lehet, csak miután kihoztam. Amint kihozom a nappaliba, minden rendben van.
Szombaton jön apa, szegényt nem fogjuk hagyni aludni, jó korán ébresztő lesz neki is.

Igen, igyekszünk levegőzni most, hogy végre ilyen szép idő van. Jót tesz mindkettőnknek. Csak annak örülnék, hogyha kicsit zöldebb környezetben lakhatnánk, mehetnénk valami kis erdőfélébe sétálni.
Na, de ha lesz autóm, csak bevágom a manót és megyünk valahová messzebbre. Vagyis ez a terv, de mire autó lesz, addigra szerintem megint itt a rossz idő. :(

Mára semmi különösebb tervünk nincs, főzni hétvégén megfőztem mindent, azóta azt esszük. Jó hogy így csináltam, ugyanis egész héten semmi másra nem volt időm, csak a bébire.

Képzeljétek, tegnap majd' felrobbantam!
Próbáltam délután elaltatni, mire elaludtunk, csörög ez a hülye telefon. Én voltam a dilis, elfelejtettem lenémítani, ahogy szoktam. Szóval, Kicsibébi ordítva felkelt, aztán semmi nem vigasztalta meg, csak a cici, mindegy, úgyis evés idő közeledett.
Aztán úgy elaludt, hogy aludt 2 órát este 7-ig! Persze, ilyenkor nem fekszem le vele, mert ki gondolná, hogy 5 órakor így bealszik?! Féltem is tőle, hogy éjszaka nem fog aludni, de nem így lett.
Nagyon szeretném visszaszoktatni a délutáni nagy alvásra, de nem tudom, hogy fog menni. Muszáj volna kicsit nekem is pihennem, és csak így lehetne ezt kivitelezni.

Momo, de jó, hogy megint hazalátogat a párod! Remélem, tényleg így lesz, ahogy írtad, és nagy lesz az egyetértés. Rátok férne már megint néhány nyugis nap közösen!
És ilyen szép időben biztos mentek majd erre-arra.
Mishal édes baba, ennyire ragaszkodik hozzád! :)
A cicihez is még mindig? Gondolom...
Fodrász miatt Istenem, de irigyellek! Én haldoklom, még mindig lenőtt hajam van, és őszülök, annyira ronda!

Timikém, hihetetlen, hogy megnőtt Bencus! Annyira édes kis pofija van!!!
Marci meg olyan édes, ahogy vigyáz rá. Jól látom, ahogy ott áll mögötte, fogja a kis kezével?
Milyenek így együtt Timikém? Jól viselkednek? Marci nem féltékenykedik? Tudnak már együtt játszani? Lekötik egymást?

Mesi, megértelek, hogy nem akarsz ide felírni, de nagyon sajnálom, mert így annyi mindent nem tudunk egymásról, és látom, hogy ritkán is jösz. Gondolom, beszélnél, de nem mersz.
Én is így voltam sokáig, leírtam a családi zűröket, de nem merem már én sem, nehogy valahogy visszajusson a fülükbe, más sem hiányzik, csak egy jó kis újabb családi balhé.
Remélem, azért hamarosan találkozunk, mert nagyon jó volna tudni, hogyan alakulnak az otthoni dolgok.

Ági, szegénykém, baromi nehéz lehet Neked! Úgy sajnálom, hogy emiatt nem tudsz gyakrabban jönni közénk.
Te, én annyira szeretnélek már látni benneteket, valamit tényleg ki kellene találnunk.
A kék metrótól gyalog mennyire vagytok? Mert ha jön ez a jó idő, én lassan elindulnék tömegközlekedve is akár. A metróig meg kivitetném magunkat.
Talán sétálhatnánk is nálatok egy kicsit.

Mennyivel egyszerűbb volna az élet tényleg kocsival. Én annyira mennék lányok mindenhová, mindenkihez! De így, baromi macerás lenne. A másik, hogyha Dani kocsiját elhozom (de ezt is már csak nyárig tudom tenni, mert akkor elköltözik a cég az utcánkból), akkor is 1-re haza kell érnünk, mert akkor jönne haza ebédelni.

Na muszáj mennem, hátha Kicsibébi elalszik még egy picit idekint a járókában, én meg ledőlök vele. Megy a cumizás nagyon, hátha ez azt jelenti, hogy álmos.

KépKép
titi_27
 
 


Timi, majd' elfelejtettem válaszolni kérdésedre.
Bébikénk 7,5 kg! :) De olyan fura, hisz a 68-as ruhákat meg még csak most kezdtük el hordani kb 2 napja!
Inkább a bodyk a csalókák, tudod, feszülnek a karján, de a rugik közül némelyikből még a 62-es is kényelmes. Például a sárgátok, nem tudom, emlékszel-e még rá.
Amúgy nagyon tervezem az utunkat haza, tegnap telefonáltam is egy ismerősnek, aki kölcsönadja majd otthonra a babakocsijukat, így azt nem kell vinni, mert az egész csomagtartót elfoglalná akkora nagy.
De mielőtt megyünk úgyis szólok mindenképp! Márciusban egy hétvégére már elindulunk, ha ilyen jó idők lesznek.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!


Titi: Hatalmasak vagytok.:) 7,5 kiló az nagyon szép.

Reggel egyszerűen te kellesz neki, nem tea, nem cici a közelséged, sokszor csak ez nyugtatja meg őket. Félnek, hogy egyedül lesznek hagyva, kell a biztonság nekik..

Tudom jó lenne a délutáni pihi vele...énis sokszor annyira kimerült voltam...nekem még annyi gond volt, hiába aludt volna Bence, ha Anna pörgött -én nekem is azt kellett.

Koda: nagyon jók a képek, örülök, hogy kicsit jobban lettetek és összejött Eger.:)

Virág: Nagyon boldog születésnapot!
Kép


MOmo: Decathlonban lehet görkorizni? :)
Hova szeretnél járni?

Én ezer éve nem göriztem(12éve)....pedig nagyon jó dolog, és nem utolsó sorban a popsit , combot is formálja.:)


Timi: olyan rég olvastam rólatok, írjál magatokról!

Ági: tudom nagyon nehéz időszak ez az életednek, ha gondolod írd ki a haragod néha...nagyon sokat gondolunk rád!!!

Erzsike: A fogászatra, ahova jársz magán?
Sajnos ez megy mindenhol.:(
Én a nőgyógyásznál, majd 2órát vártam. Fogászat nekemis aktuális, de olyan nehezen hozom össze.

Éva: Nagyon sok erőt kívánok elkövetkezendő időszakhoz, tényleg nem lesz egyszerű, de utánna nagy boldogság!

Zsuzsa: hogy vagytok?

Tegnap végeztem a kavicsokkal, de a földdel még nem, ma megyek vásárolni, hamarosan 2 manóval.:)

MAjd d.u. még benézek.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok:)

Jöttem köszönni, vasárnap találkozunk. Hozok majd képeket is:)

Sziszike:)
Kitartást a várásláshoz a két gyerekkel :roll: Én 1 gyerkőccel sem indulnék el....de a muszáj nagy úr, tudom.....

Titi:)
Nálunk is van babakocsi, nem használjuk. Ott áll vadi újan, úgyhogy bármikor mi is odaadjuk, ha jösz! Remélem hamarosan találkozunk. és 7,5 kiló??????? Jézusom...mi 8 kilók vagyunk még mindig. És 1 éves :) Bár ennek ellenére nem néz ki rosszul és nagyon sokat eszik. Csak ő már reggeltől estig rohangál, úgyhogy ami eszik, azt le is mozogja. Na meg nem is volt nagy baba soha sem.

Momo:)
Jaj már én is úgy drukkolok neketek, hogy végre ne veszekedjetek a pároddal. Úgy látom mindenki drukkol nektek:)

Puszi a többieknek is!

UI: Rimar, ha olvasol, jelentkezz már be légyszi!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Timikém, de drága vagy!
A babakocsit akkor legközelebb elfogadjuk, akkor nem fogok máskor szívességet kérni. De jó Istenem, így nem kell cipelnem!!! Bár nyáron már kis kocsit fogok vinni, addig már ülni fog a manócskám. :)
Tuti, le fogja majd ő is mozogni, ha beindul, legalábbis remélem! Amúgy valahogy eloszlik rajta, nem tűnik ducinak, csak olyan édes kicsi husis. Ahogy Gyöngyiék Sárikája is volt. És ha most megnézem, egyáltalán nem mondható duci babának, sőt. Hát, én is ebben bízom.
Érezzétek nagyon jól magatokat, Rátok fér a kis pihi. A kis lurkók meg biztos hogy el lesznek kényeztetve!
Remélem, mire hazajöttök, tökéletesen meggyógyul a lelkem.

Sziszike, hogy Te milyen ügyi vagy?! Jézusom, ezt mind Te csinálod? Na, jó kis mozgás ez Neked. Nem kell emellett semmi más torna, hidd el!
Görkorizni én is szeretnék, bár nekem nincs, de biztos nagyon szuper mozgásforma lehetne.
Abban pedig tökéletesen igazad van, hogy két gyerek mellett még ennyi pihi sem lesz.
Talán örökre hozzá kellene szoknom?

Kicsibébim elaludt, szaladok gyorsan lezuhizni, mert a porszívózásban folyton leizzadok.
És ami a legjobban zavar mostanában, hogy úgy lógnak a cicijeim már most, hogy alattuk szinte nem is levegőzik a bőröm. Hihetetlen lányok, nem gondoltam, hogy valóban ennyire sokat jelent ez a szoptatás. Ha most így néz ki, mi lesz két-három gyerkőc után?!

További szép napot mindenkinek!

Timikém, Ti pedig tényleg csináljatok sok szép képet, és hozzál majd nekünk!

KépKép
titi_27
 
 


Eszter, remélem, benézel ma napközben!

Utánakérdeztem, az Espumisan emulzió újszülött kortól adható!!! 25 cseppet adtam a kicsilánynak minden evés előtt kiskanálból. De bele is teheted a cumisüvegébe a tápszerbe.
Nekem ez tényleg jobban bevált, mint az Infacol. Próbáld ki, hátha segít.
És ami még nekünk bejött, az, hogyha nagyon fájt a hasa, kicsomiztam, és tornáztattam, a lábát felfelé nyomtam a pocijához, és Dani közben szétfele húzta a popsiját, de csak finoman, és egyből olyanokat pukizott, hogy hihetetlen!
Hátha valamelyik bejön. Tudom, hogy Domibaba nem szereti a vetkőzést, de hátha rájön idővel az ízére.
Ha lesz időd, este csörizz meg, 7 körül már itthon leszek, mert ha Dani hazajön, megyek vásárolni. Apa ugyanis jön szombaton, és mire hazamegy, össze akarok gyűjteni neki néhány dolgot otthonra. (Most még belefér talán anyagilag.)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Virág
Nagyon sajnálom, hogy így utólag de annál nagyobb szeretettel köszöntelek születésnapod alkalmából!
Mostanában megint eltüntél mi van veled? Lelked jobban van, hogy érzed magad? Kép


Csné
Ennyire kemény dió az új helyzet? Nagyon sajnálom, hogy így szenvedsz. Gyere egy kicsit mesélj mi a baj?

Momo
Ez aztán a szuper. Jön a férjed. Nagyon bízom benne, hogy most minden jól alakul. Ha tudod oldjátok meg, hogy Mishalra legalább este vigyázzon valaki( ha elaltattad akkor már ki tusz egy kicsit mozdulni te is) és akkor tudtok egy picit kettseben is lenni.
Drukkolok nagyon!

Koda
Nagyon csintalanok a fiatalurak.:)
Gondolom ez az összhang nem nem sikáig tart nálatok sem. :wink:
Nagyon jó pihenést kívánok , érezzétek magatokat nagyon jól.

Titi
7,5 kg igazán szép súly. Tényleg le fogja mozogni.
Tudod azon gondolkodtam, hogy ha Daninak összekészíted az ebédet és elviszi magábal akkor te is ki tudsz mozdulni egy kicsit. Néha néha megpróbálhatnád rábeszélni. :wink:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziszike
2 manóval vásárolni élmény. Bár bevallom minnél többször kényszerültem rá annál jobban ment. Már én is simán elmegyek a fiúkkal nagyobb bevásárlásra anélkül, hogy szétrobbannék.
Most egészen harmóhikusan a helyzet itthon. Továbbra is jól megvagyunk a gyerekek is sokkal nyugisabbak, igaz van hiszti így is, de lényegesen kevesebb mint eddig. A hangulatom is általában jó nem vagyok most feszült annyira mint voltam.

Verzsike
Ahogy megbeszéltük várunk Titeket kedden.
Remélhetőleg most nem hiúsul meg a randi.

Kicsi
Mi a helyzet? Még mindig annyi doboz van, hogy nem érsz rá bekukkantani? Remélem jól haladsz és hamarosan jössz megint.

Ma jön a húgom és a vőlegénye és vasárnap mennek haza. Hétvégén így igazoltan leszek távol.
Mindenkinek szép hétvégét és használjátok ki a jó időt ha tudjátok!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!nagyon szépen köszönöm hogy gondoltatok rám,pedig meg sem érdemlem mert megint eltüntem!de most nem tudok mit irni mert most még babarpojekt sincs majd csak áprilisba!szerdán voltam kontrolon mert visszahivtak mégegyre mert elözönél nem voltam rendbe de mostmár végre oké minden!ugyhogy most egy kicsit háttérbe maradok májusig!de azért nagyon szeretlek titeket!amugy jol vagyok!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok, beszéltem Eszterrel, képzeljétek, kórházban vannak. Domibabának nagyon fájt a pocija, és nem tudod kaksizni sem, még kúpra sem. Elvitték a gyerekorvosi ügyeletre, aztán a kórházban kötöttek ki, mert hányt is, és nagyon meg volt keményedve a pici pocija.
Most megfigyelés alatt tartják, mert a röntgenen hál' Istennek nem találtak semmit. Még a vér eredményére várnak Eszterék.

Remélem, gyorsan rendbe jön a kis lurkó, aztán mehetnek haza. Istenem, mennyi aggodalom!

Virág, meg sem ismerlek frufruval. Nem dobsz nekünk egy képet magadról?
Örülök neki, hogy rendben vagy!!! Ezek szerint májustól megint lehet próbálkozni? De szuper!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Tegnapom nagyon nehéz volt:
Anna bepisilt a vásárlásnál, persze elkezdett sírni..a kocsiban csak bugyija volt, így ruhát is vettem neki, pillangós farmert..

Énis olyan lettem, Bence üvege eltűnt, haza értünk végre-végre!!! Hogy miért, mert 2* benéztem a kereszteződést és keringtem 10km kerülő a 2benézésem.

Olyan jó volt itthon lenni, amikor Anna megfogta a festékes kannát, amit direkt kértem ne tegye, erre persze a vkék kabátja olyan lett.:(
Ekkor beküldtem...amikor a kubus üveget eltőrte, amikor odaértem már Bence mellette volt és rágott vmit, azt hittem azt, nos, úgy megharapott, hogy mg mindig véraláfutásos az ujjam.
A festés, amit csináltam jó lett, csak az autóval nem álltam el, így azis kapott pár cseppet(remélem a polír kiszedi)...ezt szerencsére csak reggel vettem észre...

Amíg a kubus üveget takarítottam Bence a mosogató gépből kivete a poharat és földhöz verte. Persze széttört, rohantam oda, semmi baj szerencsére, feltakarítottam: söprés, felmosás..mire vgeztem Anna kipakolta a táskámat..

A szomszédnak megígértem elviszem avizesig, de csak este jutott eszembe, ettől is rosszul éreztem magamat, mert nagyon sok volt már addigra.

Amiért mentem a Tesco-ba persze nem volt a méretemben és amit meg Annának vettem felsőt- itthon vettem észre lyukas.:( Annyira szomorú lettem.

Aztán ennek örömére vettem hajszínezőt és mivel eredeti a hajszínem egy jó kis vadszilvát kentem fel, nagyon jó lett!

Vettem magamnak is egy felsőt, kiöblítettem, farmerrral felvettem ma az új hajamhoz és nagyon jól érzem magam!

Ma Velencei tónál voltunk, Pákozdra mentünk , de amiért mentünk nem jött össze, cserébe jót kirándultunk.

Igaz Bence sírt az üvegéért, nem fogadta el az itatócsőröset, a kulacsosat szereti és a poharat is, majd veszek neki olyat.
Gyerkek nagyon összekoszolták a kocsit, amit 1órán keresztül takarítottunk.

Mindent összegezve szupi nap volt és jó volt a szülőkön kívül máshova is menni. Voltam kertészetben is, ahol százszorszépeket vettem a kerítés elé..nagyon jó színekben. Örökzöldet a kiskertembe, nekem ez öröm: a virágok a szép kert.:)
Bocsi, hogy ennyit írtam magunkról csak, de ki kellett írnom!

Remélem mindenki hamar meggyógyul.

Eszter: remélem hamar haza jöhettek és túl lesztek mindenen, tudom mit izgul ilyenkor össze egy anya, átérzem, gondolok rátok!

Virág: örülök, hogy írtál!
Remélem másjusig, azért írsz és igen képet is szeretnénk rólad!

Puszi mindenkinek!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Eszter!
REmélem már otthon vagytok és minden rendben. Szegény Dominik! Akkor ő is nehezen tud kakilni? Pedig mint írtad a múltkor, mr nem csak anyatejet kap, hanem tápszert is. Lehet az nem tetszett neki?
Majd ha lesz időd, és már jól vagytok akkor gyere néhány mondat erejéig!

Titi!
Azóta nincs semmi infód Eszterékről?
Nálatok minden rendben van kaksi ügyben azóta? Vagy gyakrabban mész el otthonról, és akkor Daninak tuti lesz egy kis csomag :lol: .
Még csak most kezdtétek el hordani a 68-as ruhákat? Én a képek alapján azt hittem, hogy már 74-es ruhákat hordtok.
Akkor majd lehet egyik nap elugrom hozzátok (kb. 2 hét múlva), ha már ilyen jó idő lesz. Az odafelé utat úgy is tudom, a többit majd elmondod.

Sziszike!
Hát tényleg jó napod lehetet tegnap. Nekem ma volt hasonló. Már nagyon vártam a nap végét. Szerencsére a csajok is kifárdtak,így már rég alszanak.
A REzi mostanában nem alszik egész nap, és este hamar ágyban van.

Verzsiek!
Megkaptátok a kulcsot? Gondolom akkor már elkeztetek pakolászni. Mennyivel nagyobb lesz a lakás?

Koda!
Jó pihenést! Majd gyere mesélj, és várjuk a képeket is.

Juci!
Hogy álltok? Hogy megy a főzés a konyhában?

Azért nem jöttem 2 napig, mert kicsit betegek voltunk. Pontosabban a Rezi szerda reggelre hányt, de vagy 5x. Először csak azt hittük, hogy a köhögés miatt, mert olyan volt mintha víz lenne. Aztán mikor feltöröltem, akkor vettem éeszre, hogy kicsit nyúlós, és sárgás színű (bocsi). Gondoltam biztos a nátha miatt. Még meg is beszéltük, hogy akkor viszem oviba. Még szerencs, hogy még se vittem, mert ahogy ivott egy kortyot rögtön ki is jött belőlle.
Délben már adtam neki egy kis kiflit, ami bennt is maradt. Aztán aludt egy nagyott, és kész. Azóta semmi baja. Aztán mesélték, hogy van ilyen 1 napos vírus.
végül csütörtökön se vittem oviba. Egész napom egy nagy szaladás volt , még enni is gyorsan ettem. Gondolom azért is, de estére én is nagyon rosszul voltam- Eleinte a mensire fogtam, mivel akkor is szokatt fájni a fejem mikor megvan. Aztán csak nem akart elmúlni, sőt már kimentem a levegőre is (pizsiben, kabátban, és papucsban).Végül visszaköszönt az egész kaja, de nem hiszem, hogy a Rezitől kaptam volna el, hisz nekem csak 1x volt(szerencsére).
Pénteken eljutottam fodrászhoz is. Megvizsgálták megint a hajam, és szerencsére hatott tavasszal a kezelés, és nagyon sok új hajszálam van, és még mindig nőnek ki újjak. Talán már nem leszek kopasz :roll: .
Ma meg a szokásos házimukák vártak rám. Párom megint túlhajtotta magát, ezért egész nap szinte csak aludt (már amikor a csajok hagyták)

Képzeljéttek lassan meg kell gondolnom mit mondok. Ma a Rezi vacsora után feltette a lábát az asztalra. Én meg mondtam neki, hogy nem szabad, és meg ne lássam mégegyszer. Erre azt mondja nekem, hogy akkor ne figyeljek oda. Jó, mi?


Na jó sokat írtam magunkról!
Mennem kell, de holnap jövök.
Puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Verzsike
Sajnos lehet, hogy ismét el kell halasszuk a randit kedden. :(Áron lázas lett és jó kis zöld váladék jön az orrából. Holnap reggel viszem dokihoz.Ti éppen most jöttetek ki eből így ne akarnám rátok ragasztani újra.

Anubias
Remélem hamarosan kiderül mi a baj Domival. Biztosan szörnyű lehet így látni. Bzom benne hamar otthon lehettek.

Bocsi most csak ennyire volt időm.
Jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Szokásos hétvégi pangás! :cry: :cry: :cry:

Reggel beszéltem Eszterrel. Úgy tűnik minden rendben van. Azóta talán már haza is mentek. Egyelőre nem akarom zavarni.

Mi az Állatkertben voltunk ma. Szuper volt! Gyönyörűen sütött a nap és még a kabátunkat is levettük! Hihetetlen volt, hogy még csak február van.

Sikerélményem is van! Csak azért, hogy Sziszikét bíztassam.
1 hete minden nap sikerült tornáznom! Ráadásul ma kaptam egy ellipszis trainert! Az első 5 perc után azt hittem lefordulok róla, aztán kezdtem érezni, hogy jól esik és már bármennyit tudnám tekerni.
Régen :roll: 8 évig kosaraztam, aztán a válásom után naponta jártam úszni. Valahogy megnyugtatott a mozgás.
Most, hogy egyre közelebb van a szeptember és vissza kell mennem dolgozni, szeretném visszanyerni az erőmet és nem utolsó sorban az alakomat is.
Az én munkám nagyon nehéz fizikailag és lelkileg is. Kezdtem úgy érezni, hogy jelenlegi állapotomban nem bírnám.

Annyira várom már, hogy találkozzunk!!!!!!
A férjem holnap megy megkötni a szerződést a házra-. Ha minden jól megy április végén költözünk.

Momo!
Remélem minden a legnagyobb rendben van Nálatok!

Gyöngyi!
Nagyon sajnálom, hogy betegek vagytok! Csak vége lesz már a télnek és lesz idejük a lányoknak megerősödni nyáron!
Annak viszont nagyon örülök, hogy hatott a kezelés és vissza kaphatod a hajad. Hű, ez nagyon hosszadalmas dolog!

Virág!
Sok-sok puszi és nagyon hiányzol!!!!!

Sajnos csak ilyen rövid időm volt!
Én biztos hogy megyek, bármikor is találkozunk!
Talán marad a jó idő és csinálhatunk valamilyen szabadtéri programot is!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok:)

Hazaértünk tegnap szerencsésen.

Eszter!
Remélem minden rendben van és otthon vagytok! Ugye csak valami átmeneti probléma volt? Nagyon megijedtem, mikor Titi írt a dologról!

Gyöngyi!
Ti is jól vagytok? Senki sem hányt újból? Húúúú de rossz az......nekem tegnap volt ilyen bajom, szerintem össze-vissza ettem minden a szállodában. (svédasztalos reggeli volt, így amit láttam, megkóstoltam......) :roll:

Éva!
Annyira kíváncsi vagyok a házatokra:) Biztos szuper lesz! de nem kiabálok el semmit:)

Zsuzsa!
Áronnak jobbulást! Még Bence is köhög, pedig már 2 hete volt a betegsége.....Mit mondott a doki? Majd ha hazajöttetek, írd meg.
Tesódékkal jól éreztétek magatokat? Voltatok valamerre?


Mi nagyon jól éreztük magunkat hétvégén, bár pihenés szinte semmi sem volt. Marcival talán többet veszekedtünk, mint itthon......De azért jó volt:) Nagyon szép tiszta, igényes szállodában voltunk. A kaja rengeteg volt, és a wellness részleg is szép tiszta volt. Mondjuk szerintem kicsit fel is fáztam, mert az úszómedence 26 fokos volt, Az nekem picit hideg. marci mindig a 32 fokos élménymedencében úszkált:)
Voltunk városnézésen is, voltunk bort vennei a Szépasszoby-völgyében és persze az egri játékbotokat is meg kellett látogatni:-)
Bence nagyon jól érezte magát itthon, minket meg sem akart ismerni. 1 órán keresztül ordított, mikor meglátott. Délután 3-tól este 10-is tartott, mire megbarátkozott velünk. Csak anyukám kellett neki:) De olyan rossz lett 3 nap alatt:-) És úgy megy........alig hittem a szememnek:)


Pár kép rólunk:


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Szobánk:
Kép

egri séta:
Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok

itthon vagyunk. :D baba kézben,így nem tudok írni.jól vagyunk,köszi a drukkokat. :wink: majd elmesélek mindent részletesen,de most nem megy.ma kontrollra is vissza kell mennünk. :roll:

koda.

de jó nektek,hogy ki tudtatok mozdulni.örülök,hogy jól éreztétek magatokat.nagyon jók a képek,látszik,hogy jó volt. :wink:

virág

szupi az új külsőd. :D

zsuzsa

jobbulást áronnak. :wink:

oné

neked is nagyon köszönöm,hogy gondoltál ránk. :wink:

sajna nyfi van,uncsi a gépezés. :lol:

puszi

eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Eszter! Remélem teljesen rendbejöttt Domi és már jól vagytok.

Zsuzsa! NAgyon sajnálom, hogy Áron beteg lett, remélem valaha elérjük azt az állapotot, hogy sehol se lesz beteg gyerkőc...

Koda! Szupi leheett nektek, annak meg örülj, hogy Bence elvolt nélkületek, így ha kell, nyugodtabban tudod otthagyni.

Babó felébredt,...
verzsike
 
 


Sziasztok!

Áron ma reggel is lázas volt. Piros a torka, jó zöld takony és mindkét dobhártyáján kezdődő gyulladás. Így újra nem úsztuk meg gyógyi nélkül. Kb 1 hónapja is ez volt minden megfázás a fülére megy. A doki javasolta a pneumococcus oltást, mert az csökkenti a füles bajokat. Lassan már több antibiotikumot kap mint 5 gyerek együttvéve.

Verzsike
Igen ezt a betegség nélküli állapotot én is tudnám értékelni.
Hogy álsz a csomagolással?

Anubias
De jó, hogy már otthon is vagytok.
Ha lesz egy kis időd kíváncsian várom mi volt veletek.

Oné
Jobbulást a lányoknak is. Remélem azóta nem volt több hányás és megúsztátok ennyivel.

Balimama
Ügyes vagy, hogy sikerül tornáznod. Hidd el újra formában leszel mire dolgozni mégy. Kalappal a lakás miatt!

Koda
Nagyon jók a képek biztosan jól éreztétek magatokat.
Annak meg örülj, hogy Bence jól elvolt anyukáddal sokkal rosszabb lett volna neked is ha folymatosan sírt volna.
Amíg nem voltatok itthon elindult elindult?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Éva: de jó! Örülök, hogy jut időd magadra végre, igen nekemis jó lenne..tudom jobban kellene akarnom, mert amit akarok sikerül, ugye?!

Olyan jó lenne találkozni, tényleg..akár Lurdiban, akár nálunk vagy másnál, akár egy csajos estét csapni manók nélkül...bármi jó lenne!

Zsuzsa: szegény Áron! Jobbulást nektek.

Koda: jó látni, hogy ilyen boldog vagy.:) szupik a képek is.

Eszter: A lényeg, hogy otthon vagytok már, hogy viseled?
Nagy fiad, hogy bírta nélküled..párod?

Mi jól vagyunk.
Élvezzük a napsütést, sokat vagyunk levegőn, s már 7kor alszanak is!
Párom már hiányol, így holnap folytatom!

Jucikám, kérlek teis írj, adj életjelet.
Hogy vagytok?
Timi és ti?

Gyöngyi: sztem pénteken megyek Dabasra..hugomat meglesem..már 36hetes, tök izgi.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!Elég strapás volt a mai nap, csak most jutottam ide.Gyöngyi! Neked is eleged lehet már a betegségekből... Hátha már jön a jü idő és kevesebbet lesznek betegek a lányok.Örülök nagyon, hogy hatott a kezelés, nem is kell több?Igen már pakolásztunk át cuccokat hétvégén, most úgy néz ki a lakás mint a csatatér, dobozok, zsákok egymás hegyén hátán...Éva! Nagyon ügyes vagy, hogy tudsz tornázni minden nap. Az ellipszis tréner szuper találmány szerintem én is imádom, csak sajna nem tudom most használni, mert BAbó játékai elfoglalták a helyét így beszorult a hálóba. De az új lakásban már megint tudom majd  :wink: . Ha kitartó vagy azzal pár hét alatt formába hozod magad!Kicsi! Hogy állsz a kipakolással? Te hogy csináltad végig az estéket mikor Illés játszott? Én kész vagyok egy estétől  :cry: .Így hamizik babó: Kép

Lányok én már annyira szeretnék találkozni veletek!!!!!!!!! Már több mint 2 hónapja találkoztunk!

Jó éjt
verzsike
 
 


Éva! Azt még mindig nem tudjuk hol fogsz dolgozni!!!!!!!!
verzsike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: