Új privát üzeneted érkezett!

Szamóca! Hehe... Reklám! Ez jó! :lol:
Nekem nem tűnt bántónak a hsz-od! Miért írod, "hogy ha mégszóbaállsz velem"?! :shock: :lol:

Egyébként, ha valamit megtanultam 2 éves fórumozásom alatt, az az, hogy csak jóindulatot (vagy humort ;) ) szabad a hsz-okból kiolvasni... ha meg vki nagyon durvát ír és egyértelműen bántót vagy személyeskedőt, azt az egyént csak kiröhögni lehet, esetleg pü-ben elküldeni a sunyiba! :lol:

De a lényeg, hogy én már rég nem bántódok meg egy-egy hsz-on. Lehet hülye vok, de nem tudom már magamra venni őket... néha lehet még akkor sem mikor tényleg nekem szól. :roll: Szegény másik meg lehet majd felrobban dühében, hogy nem ért célt nálam... :lol:
szilbee
 
 


Szilbee, én is azért tettem oda a vigyorit :lol: Nem is bántónak gondoltam, csak mondom magamnak félig komolyan, (mostanában gyakran társalgok ezzel a Szamóca nevű nőszeméllyel, ha már Jázmin rámunt , s ennyit vagyok egyedül :lol: ), na ezek után, hogy én ezen nevettem, mit gondolhatsz rólam :? :lol:

Nah, egész jó ez az új porszívó, csak kicsit macerás a takarítása.

Szilbee, mit főzöl?

Juditok, Katlina, Évi, Niki, Dittke, Ildi, Kati, Erika és akit még kihagytam? Mindenki levegőzik? :lol:

Játszó és ebéd után mi is készülünk a Mátrába, viszem a kengurut, meg benne Jázmint, legalább megizzadok egy kicsit, hátha lefelé mozdul a mérleg mutatója :roll:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szamóca! :lol:

Nem főzök! :P Tegnap már megfőztem. :D Csak takarítok, meg pakolászok... és megvarrom Levente pizsijeit. Valami oknál fogva, majd az összeset kikoptatta fütyi tájékon. :shock: Ez a hátránya, ha már nincs az ember gyerekén pelus. :wink:
szilbee
 
 

 
 

Szilbee: Nem tudom, mit vártam....de ennél rosszabbat. Ahogy Szami, én is nevettem egyet rajta. Na jó, oké. Azért le lehet takarítani mielőbb...

Mi volt bántó? Miről maradtam le? Sztem semmi. :wink:

Mátra? De jóóóóóó nekteeeek!

Dorka: Jó pihit Szögeden. :lol: Én nem vezettem lassan egy éve. Vajon tudok még egyáltalán? :roll:
jaimee1
 
 


Szilvi: Réka rizsszemei? Az mi? :lol: :lol:
Vérzés update: Most váltottam rendes petyóra... :? :? :cry: :cry:
Veszek magamnak valami nagyon szépet aznap, hogy elmúlik...és nem jön vissza legalább 3 hétig....
jaimee1
 
 


Erika! Én is csak érdekességnek szántam! :lol: Ti meg itt várjátok a szaftos részleteket... :lol:
Én csak hüledeztem, mikor Ed ezt mesélte... Meg úgy nem értettem, hogy ez miért is jó? vagy ki leli örömét illyen marhaságban... :roll: Áhh de mindegy... 8)
szilbee
 
 


Rizszsem = két fehér pötty, amit a szájában láttál = fogacska?? :lol:
szilbee
 
 


Jaimee, hozzátok is csak bő egy óra a Mátra! Elég ott eltölteni annyit, mintha sétálnál Rékával. Mi már akkor mentünk Jázminnal babakocsival, amikor még szopizott, azt megejtettük az autóban, a nagyok rohangáltak az erdőben, vittünk szendvicset, meguzsiztunk, meg teát, aztán alvás a kocsiban hazafelé :lol:

Ma is így lesz, csak szerintem most a játszó után odafelé alvással :lol:

Szilbee, lassan írhatunk egy babanet szótárat, jó lesz Dorka következő szakdogájához :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Hát ez nem is hülyeség!!! :)
szilbee
 
 


Szilvi: Jaaaa....rizsszemek. :D A Hajni által ajánlott kanál teszt negatív. Szóval apának igaza lehet. Valszleg ott lesz majd a fogacska, mindkettő, de még nem mostanában.

Szami: Nálunk apa nem ilyen kiruccanós. A nyaralásokat is mindig én foglalom, különben nem mennénk sehova. Ha le is foglalom, 2 napig morog, hogy miért ekkor, miért nem akkor, miért ide, miért nem oda....rééémes... :D De ő maga nem intézne semmit. Szóval...

Szilvi: Nyugi, érdekesnek így is nagyon érdekes volt. Csak tudod, olyan sok a durva és genya felirat, a legrosszabbtól tartottam. Oké, ez is rossz.... Na, túlspiláztuk a dolgokat. :D
jaimee1
 
 


Erika! Hát akkor irány a Mátra, ha egyébként is mindig te szervezed a kiruccanásokat! Porold le a jogsid, aztán spuri! Szép idő van! Én is mennék ha nem "nyúlták" volna le a fiam! :lol:
szilbee
 
 


Jaimee, félig-meddig nálunk is így van. :lol:

Én ma tényként közöltem, hogy jé, milyen szép nap van ma, ugye a holnap délután elég arra, hogy megcsináld a hazahozott munkádat, mert akkor a játszó és ebéd után mehetünk a Mátrába sétálni :lol: Most mit mondott volna erre? :lol: A nyaralások is ált. az én ötleteim, megnézek mindent , kész útitervet állítok össze, szállást nézek, kalkulációt készítek, aztán ő rámondja, mi miért nem tetszik, javítok, újabb változat.... és aztán csak nyaralunk :lol: Az idén is tervben volt egy szép körút, de a költözés miatt most tolódik. :? Jó is, meg rossz is...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak nem túl jól. Fáj a torkom, gyenge vagyok.

Kirándulás, nyaralás nálunk is az én reszortom, de a kedvem is elmegy, mert apának néha sem jó semmi.

Szami
: A matekfeladatokhoz nem vagyok jól, de nem semmi, hogy ezt 9 éveseknek kellett volna megcsinálni. Máté büszke lehet magára. Gratula Neki!

Jaimee
: Nekem is elküldenéd ezt a sokat emlegetett privit? Piri engem is boldogít most, így most én sem ugrálok apára. Már biztos leírtad valahol, de a 2. vonalzó csak Piri tiszteletére van?

Szép napot mindenkinek!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok még...Az éjjel 2-3-ig hánytam. Azt hiszem az epém Egy hete csak nehéz kajákat eszek, emellett rohanva-kapkodva, hát ez lett a vége. Alig bírtam elmenni focikupára, az igazság az, hogy el is jöttünk idő előtt. Iszonyú szarul voltam, és most az egy évvel idősebbekkel voltunk, 4 meccsből Csongi egyben játszott 5 percet. Este fél 8-ig tart, megbeszéltük az edzővel, hogy most mi hazajövünk.
Holnap megyünk a Széchenyire, akkor már a saját korosztályban.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

FAnna!

Az igen! Ennyi édesség! De rajtad nem látszik. Az a baj, hoyg én minden nap nasizom.

Dorka!

Ó de édes lehetett Szabi, annyira aranyosak amikor olyan jóízűt kacagnak.

Szamóca!

Feladat :shock:

Évi!

Nahát! Jobbulást Neked!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Megvolt a farsang! Szép volt, jó volt.

Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kép

Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Háj!

Kati!
NEM A FENÉT 94kg.-al mentem szülni.....azóta meg lekillódtam....de szó szerint egész életemben egy nagy kínlódás!!!!!!!!!! Sajnos nálunk női ágon a combos megy... :evil:

Évi!
Biztos az epéd?.....emlékszem mondtad hg apa a héten sokat volt otthon.....??..... :wink: Jobbulást!

No a felét nem értettem amiket itt írtatok Jaimee, SZilbee és Szami......de mindegy.... :roll: Lehet kéne a sorok között olvasnom.....

Tényleg nagyon sokan vannak mostanság OLVASÓ ÜZEMMÓDBAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?: HÉÉÉÉÉÉÉÉ

fanna3
 
 


Haj :)

Csak becsekkoloke...osztán menek 3 oldallal visszább...majcsak végzek valamikor :roll:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Aztadebrutál a lányod!!!!!!!!!
TUTI!!!!!!!!!!!
Én így néztem ki egész kamasz koromban...naggyon szimpatizálok vele.......

Akartam mán írni mikor még az EMo-ról volt szó pár oldallal ezelőtt.......hg ezt annak idején Dark-osnak meg gruftie-nak hívtál...csak jobb volt a zene és egyáltalán nem volt nyálas!....Ez egy lenyomatos sz@r koppincs!!!!!!! Azt sem tudják mi fán terem a kar-reszelgetés!!!!!!.....szal......meg hát a haj és a ruha is elég gáz......azért egy férfi legyen férfi!

fanna3
 
 


Héló Judit Te is!!!!!!! :D még mindig lusta voltam ...de majd pótlom elmaradásaimat.......

A csíkos túrótorta jó volt...csak nem lett csíkos.... :oops:

fanna3
 
 


Sziasztok!

Enyje Fanna, milyen epés megjegyzés volt ez :wink: :lol:
Egyébként kizártnak tartom, mivel éppen fogamzásgátló. injekció elvonásban vagyok. Már három hónapja abbahagytam, de még mindig nem volt "ferrari"....

Egyébként még mindig nagyon rosszul érzem magam, úgyhogy jó éjt!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok,
újra itthon! :)

Mi ez a falfirkás, szaftos story? Vagy mi van? Má megint elvesztettem a fonalat....

Évi, jobbulást akkor! EGy kis diéta, pihenés...
Niki, neked is!! +++++ Olyan szomorú vagy mostanság...
Pedig itt rendelünk jónéhányan a fórumon, tudod, ha akarsz róla beszélni! :)

Kati, kodályos a nagylánykád? Fain kalóz volt! És jó a kard is!!! :)

Anna, a lényeg, finom volt a tortád, nem? CSík ide, csík oda...

Bocsi, jön a kajcsi!
Szép estét

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!
Mi most jöttünk meg pestről, éppen visszaolvastam, de semmit nem értek, mint Fanna! most akkor mi van? mi az a pü, mármint hoyg tudom, minek a rövidítése, de mi van benne? meg a Hajni, az kicsoda? na mondjatok el midnent, ez így nem ér!!!!!!!!
egy oldal teljes káosz......

na már elmúlt 8, szóval 18 éven felülieknek megy a téma....
aztán én is ugrok apára.....mert hogy 3,5 év után mellette ültem a kocsiban mindvégig simizve, hol a haját, hol a kezét, hol ......
:wink: :oops: :oops: :oops:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szép estét!
Nálunk a fiúk épp fürdenek (kicsit megcsúsztunk).

Most már én is kezdem elveszíteni a fonalat. Ki az a Hajni? Olyanról is volt szó?

Amúgy az a falfirka épphogy nem is volt szaftos, összesítve: csak egy kis hülye picsa talán részegen szórakozott.

Fanna: Én ezeket a zenés dolgokat már nem ismerem :roll: Hogy készült a túrótorta? Recept?

Évi: jobbulást Neked! Milyen injekció volt? Fogigátló? Mit lehet tudni róla? (ható idő, Ft?)

Szilbee: én is kérek brassóis receptet.

Üdv. itthon Mindenkinek! Itthon nagyon erős szél volt egész nap, de jó meleg. Máshol?

Majd még jövök, menek, kiszedem afiúkat.
szolkata
 
 


Dorka: Szeged milyen volt?
Milyen figyelmes vagy, érdekes, hogy a hozzászólásaimból is kiszúrtad. De igazából nem szomorú vagyok csak fáradt. Gondolom a tavaszi, meg a folyamatos éjszakázás is kimerít már. Meg ez a hét a 3 gyerekkel. Szami: Minden elismerésem a Tiéd!

Fanna, Szilbee: Recept jöhet nekem is.

Judit: Merre voltatok Pesten?

Évi: Jobbulást!

Kata: Írtam már Jaimee-nek is, de biztos nem látta. Valaki mostmár küldje el nekem is azt a falfirkát, légyszi.

Azt hittem nagyjából képben vagyok a tegnapi csevejt illetően, de ez a Hajni most új nekem is.

Na, jó éjt! Holnap lehet mi is kirándulunk egyet.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Még Katinak kimaradt, hogy a lányai cukik és szépek.

Évi: Nálatok kép a farsangról?

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szép estét, mi is hazaértünk a Mátrából. Hozok ma még képeket is. Kicsit volt szeles csak az idő, de olyan gyönyörűen sütött a nap és 14 fok volt. Egy jó 1,5 órát mászkáltunk az erdőben, mindenki úgy elfáradt, hogy hazafelé apával ketten énekeltük az almamániát, a többiek horkoltak :lol:

Niki, mit tettem, amivel kiérdemeltem az elismerésed? :shock:

Anna, kép nincs a tortáról? Hol kellett volna lennie a csíknak? :shock: :lol: Hogy áll a sátor kérdés?

Évi , jobbulást Neked!

Hajni Réka baba fogához kapcsolódva jött elő, szerintem Szilbeenek írta Jaimee, és Ő a másik topicból valaki (én nem ismerem), nincs köze a falfirkához. Judit, kellemes estét Nektek, érezzétek jól egymást :oops: :lol:

Dorka, milyen volt Szeged?

Kati, szép NAGYlányod van, csak ámulok rajta! :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Dorka/Niki: Privi ment.

Kata/BBJ: Hajni a másik topikban van, Mano. :wink:

Kata: A falfirkás sztorik jól összefoglaltad. :D :D

Kati: Juj, nagyon szépek a lányok!!!! A jelmez is klassz volt.

Kavarodik a két topik, azért nem világos néhány dolog annak, aki a másikat nem olvassa. Sorok között nem kell olvasni. :D
jaimee1
 
 


Csajok a Brassóis recepteket még BbJudit küldte szerintem, nem csak nekem, egy vagon másik recepttel együtt, de akinek kell elpócstázom ... csak szóljatok, ha tényleg nincs meg a gépeteken! :)
szilbee
 
 


Akkor a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Kép
szilbee
 
 


Szami: De kár, hogy nem aktív a tickerem.... :cry: :cry: Énisénis akarom ilyen szééép nagy családot! Találó az emotikonok sárga színe. Irigy vagyok egy picit. Nagyon szépek vagytok!!!! :D

Jó az a hordozó! Ilyen jól ki lehet használni? Azt hittem csak pár hónapig lehet gerincsérv beszerzése nélkül használni....

Mi is visszavonulunk, jó éjt mindenkinek! :wink:
jaimee1
 
 


Olyan kedves vagy, Jaimee, ilyenkor kicsit kevésbé fáj a szívem, hogy én azt is látom a képen, micsoda tokám nőtt :shock: Vagy csak a fényképész (a párom) bénázta el a felvétel szögét? :oops:

Bébé Confort Kenguru Isys II a neve a hordozónak, elvileg 10 kilóig használható, a Brendonban vettem. Annát én olyan 1,5 éves koráig hurcibáltam, akkor már csak inkább olyankor, ha elfáradt a túrázáskor. Most nagyon praktikus, mert a babakocsit már annyira nem szereti (plusz a fák között nem is tudtam volna tolni :roll: ), de magától még nem megy, vezetgetni se kényelmes és jó a hátának hosszú perceken keresztül. Én imádtam mindegyikkel ezt a szállítási módot :lol:

Jó éjszakát mindenkinek, megyek fürdőszobát tervezni, ez lesz kb. a 33. variáció.... :roll:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!


Nekem is küldjétek el azt a falfirkát vagy micsodát!!!

Na, örülök, hogy szállóige lett az egyik mondatomból!

Még volt valami, amire reagálni akartam, de... szolkata méghozzá neked. Na majd éjszaka hátha megálmodom. (Ha nem akkor visszaolvasok...)

18 éven felülieknek: hajnalban apa ugrot... :mrgreen:

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Holle,

Alvóknak: szép álmokat!

Fanna: 94 kiló? A piros kabátos kép után , most már összezavartál, nem tudlak elképzelni. Milyen magas vagy? És mennyit híztál terhesen? :roll:

Kati: Nagyon csinik a lányaid. Még élvezik a farsangot Trixiék? Az én majdnem keresztlányom 10 vagy 11 éves ( :oops: nem tom) már nem öltözött be idén, mert az tök ciki.. :roll:

Szamóca: én is irigy vagyok a 3 gyerkőc miatt. Olyan szép a családotok. (Nikivel kapcs.: a 3 gyerek miatt írta)

Szilbee: emléxem, hogy korábban is küldött Bbj recepteket, de én akkor még nem voltam. Kérhetek szépen :lol:

Bbj: A legutóbbi hsz-edet olvasva úgy elkezdtem magamban röhögni. Bocsi... de elképzeltem hirtelen a ráugrást apára... mint egy pankrációt... :oops: 8) mi szoktunk apával komolytalankodni is az ágyban, az meg valahogy úgy szokott kinézni... :lol: :oops: :oops:
szolkata
 
 


Olga: küldtem

Jaimee: szerintem is látogasd meg mihamarabb a dokit ... ne hablatyolgy mellé.... én is utálom, ha nőgyógyihoz kell mennem (meg mindenféle dokihoz), de legalább tudnád, hogy normális-e.
szolkata
 
 


Niki: én is azt hittem, hogy szomorú vagy.

Mindenki: ráér valaki holnap valamikor a Nefagos játszira? Összefuthatnánk, akkor úgy mennénk ki.
szolkata
 
 


Jaimee: egyetértek a másik topicos csajokkal szopi ügyben. Akkor szoptas, amikor kell neki, nálunk is volt, hogy másfél - két óránként kellett neki. Ne gondolkozz annyit! :lol: És ne méregesd! Ha jókedvű, akkor minden rendben van nála! :lol:
szolkata
 
 


Kép
szilbee
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Sajnos mostanában csak olvasó üzemmódban vagyok-voltam, majd egyszercsak utólérem magam az olvasással is.Tegnap megint farsangoltunk, csak éppen most Kristóffal, ma pedig Kecskemétre megyek színházba és a HAIR- t fogjuk megnézni, és a kísérőm mint mindig ismét Kristóf lesz.Ez már a második évad hogy minden előadásra jön velem és nagyon élvezi.
Szamóca73!Hát nem irigyelem a fiadat a matek feladatokért, jó kis fejtörést okozott nekem is. Jó tervezgetést az új házhoz.Én a mátrában gyerekkoromban voltam utoljára, de az idén tavasszal mindenképpen elmegyünk a gyerekekkel.
Én tisztára belepirultam az éjszakai műsorotokba olvasás közben.
Bbj! Lehet-e már tudni valamit a rendelt áruról, hogy mikor érkezik, az a nyagiakat mikor rendezzük?Tali lesz akkor márc. 15-én?
Megyek még Angélát el kell vinnem a Mamáékhoz, mert délután ők vigyáznak rá, mi pedig készülünk a színházba.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Kata! Niki! Elküldtem! 8)

Ki kért még receptet?? :oops:

Judit! Merre vagytok? Gréti hogy van? Leti ugye megúszta??

Szamóca! Szépek vagytok! :)
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Jaimee, Szilbee: megkaptama privit, ill. a mailt. köszi. Falfirka ügyben már kifúrta az oldalam a kíváncsiság. Azt hittem, hogy valami negatív Mosonyi papára nézve. De azért gondolom, nem örülne, ha látná.

Hát felírtam mi-mindent kéne ma megcsinálnom. Nem tudom, lesz-e valami a kirándulásból. Abonyi vadasparkra vagy berényi állatkertre gondoltunk.
Állítólag nagyon szép idő lesz.

Szami: Valóban a 3 gyerekre gondoltam, hogy elismerésem. De a képeket nézve, irígy vagyok. Én is akarok még.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Falfirka? nekem is küldjétek már el? honnan van? Szolnok, vagy valami netes?

Fanna!
Túrótorta engem is érdekel! A múltkor Olgánál láttam nagyon szép, és gondolom fincsi tortát, az milyen volt? joghurt? annak a receptjét is kérném!

Kata!
nagyon tuti a lánykád jelmeze! és látom Szonja is ott volt! Élvezte? gondolom!


Nálunk fordítva műkszik a dolog a nyaralással. én nem nézek semmit, a férjem csinálja az egészet. kalkuláció, ide megyünk oda megyünk, én meg csak bólogatok. A kirándulásokat viszont én találom ki menjünk, ide, menjünk oda, vagy csak kocsikázni akarok.

Pest az elég érdekesen alakult. úgy akartuk, hoyg mi lányok megyünk a barátnőmhöz, tőle 10 perc az ikea, árkád, Misi tovább Szfehérvárra méhész kiállítás-, vásárra. de miután Leti nagyon sírt az éjszaka kb 20 percet arra döntöttünk, mégsem. majd reggel mégiscsak. Misi elviszi Letit a kórházba a fül... ügyeletre, mi addig Grétivel beosonunk a corába, aztán Pest. így csak a barátnőmhöz mentünk, 3-ra értünk oda, finom ebéd, duma....majd legközelebb shopingolunk is.
a fülészeten azt mondták, tökéletesek a dobhártyák, szóval a füle most (kivételesen) nem. Igaz, már egy hónapja melegítem minden este. megijesztettek a múltkor azzal a lehetőséggel, mely szerint ha nem alakulnak a dolgok, akkor orrmandula-nyissz. reggel észrevettem, amikor öltöztettem, hoyg az felső ínye középen teljesen be van dagadva, szóval ez lehetett a ludas. várjuk az újabb fogacskák érkezését, hisz még a ketteske sem bújt elő, csak ott ínyen belül vigyorog.

Szami!
Tényleg nehezek ezek a feladatok, és a részvétel a fontos! sokan még addig sem jutnak el! bár annak is iagza van, aki azt írta, hoyg mi már nyakatekert módon akarunk dolgokat megoldani, akkor jutott eszembe, hoyg egyzser én si öcsémnek általánosban 3. gyök alatt akartam elmagyarázni egy feladatot, az meg csak bámult rám....
az első mennyit ért el, már ha ezt lehetett tudni?

Nagyon jó lehetett nektek si a kirándulás, ez az egy óra, hát tényleg... nincs olyan messze. fel kellene menni a Kékesre si.

na most már majd nézem miylen progik vannak, és hol? aztán mi is elindulunk! Lehet csatlakozni! :wink: Hátha jönnek most már a jobb idők!

na kidobom, aztán olvasok tovább

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szami!
Egyértelműen a fotós hibája, a nem jó szög! :wink:
ja, és én ám apára is kíváncsi vagyok!

na és miylen lett a fürdő? vagy ha két szín lenne sem menne?

Kata!
Ha kéred a korábbi recepteket, nagyon szívesen elküldöm, sok használható vna, és egy nagy rakattal.
Apára ugrás? az én súlyommal? na szegéyn meg is halt volna, na persze, csak képletesen értettem. de egyszer egy nyaraláson leszakadt alattunk az ágy, (pedig akkor a versenysúlyom 60 körül mozgott)na attól kezdve a földön aludtunk.

katlina!
Háztervezés?

Szilbee!
Gréti alakul, bár még midnig gennyes az orrfolyása, a klacidot szedjük, nyomkodjuk ki a bacikat, most már beveszi az amboxolt is, aztán hátha holnap megy oviba óvónő kérésére, hoyg még utoljára elpróbálják a farsangi műsort.

Olga!
irígy vagyok a hajnali....! nagyon szeressem az iylen ébrezstést, de gondolom, nem én vagyok ezzel így egyedül....

Márti, sé még aki ruhát rendelt. Márc 4.-e után érkezik a cucc ha minden igaz,
A tali továbbra is márc 15-én.

na még kimaradt egy két dolog, majd.

Druszám? nem jutottál a végére?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Csákó!

Judit!
Miért eddig hol ültél a kocsiban?....hátul a 2 lány között?..... :D (irígy!)

Timi!
Még birod Jázmint így cipelni?...Ügyi vagy! És szupilazák a képek ! :wink:

Kata!
170 magas vagyok...és 73ról indultam babó előtt....bár a többiek unják már...: az utsó 3 hót ágyban töltöttem és kicsit bedepizve állandóan a Zagyvából hozattam a sütiket....Bár ez nem mentség mivel Olga is ágyazott és mégsem hízott el......én gyengusz vok ilyen téren...néha.... :shock:

http://macikonyha.blogspot.com/2007/09/ ... torta.html

ittene torta.....hátha vkinek sikerül.....

fanna3
 
 


HAli!

Köszönöm a csajok nevében is a bókokat! :D

FAnna!
miket írsz Te? :mrgreen: Tetszik! Köszi a dícséretet! én meg 100 felett is voltam :oops: :oops: :oops:

Dorka!

Ja, Kodályos. Hát jó vagy sem?.... nemtom

BBJudit!

Ez a kocsiban simogatós dolog annyira nagyon édes volt :D :wink:

AZért az jó, hogy ,,csak" a foga lehet a bűnös. Szonja is nagyon sírt az éjszaka, egyszerűen nem jöttünk rá az okára.

KAta!

Még egyenlőre élvezi a farsangosdit. :D Alsóban meg kötelező a jelmezesdi.

Szamóca!

De szépek vagytok! :D És téged is lehet látni az meg külön jó!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


JA!

Még januárban, amikor a férjem beszaladt a városba, itt a gyaloghídon, látja ám, hogy a Tabánnál rendőrség, sok ember....

Mosonyi rendelőjének a falát hatalmas betűk díszítették: hát nem anyanyelvünk legszebb szavai voltak :shock:

Szilbee!

MEgosztanád velem is azt a mostani fírkálást ha nem túl nagy kérés? :oops: :D

NA meg mi ez a nagy másik nagy titok.....???????? Légysz... VAlaki
Nem ér elhúzni a mézesmadzagot :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Hell :)

Judit, de, a végére jutottam, csak a közepe maradt ki... :? :D
Akartam kérni a falfirkát én is, de aztán olvasom, hogy Mosonyi papa... nem a Tabános falfirkáról beszéltek? :roll: Azt szoktuk látni 8)

Hajnalban?! Akkor engem haggyanak alunni... :mrgreen:

Judit, régi szép időket idéztél fel bennem az ajutós simizéssel... :oops:

Szamóca, én is irigyes vagyok a szép nagy családodra :D

Namost ennyi...majd még olvasok...vissza...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Húú Fanna! ez nagyon állat! Na megcsinálom a jövő héten, hátha.....
Nem a láynok között, oda nem férnék. Gréti elöl punnyadt, de most már félünk a cseszegetéstől, ha már no tolerancia... így hátra került, bár szeritnem tuti gyerektelen találta azt ki, hoyg gyerek nem ülhet elöl... és ha van egy ksiebb aki mellett még ott kell!!! ülni? akkor mivan?

Jaj, akkor jó, ha simi másnak is ment.... :wink: azt hittem egy kcisit sok voltam...

Kati! tuti rossz volt a mérlegetek ezt el sem hiszem! Most meg vasággyal 50, ha vagy?

Na most már küldje el nekem valaki azt a falfirkát!!!!!!!!!!!

Meg a másik titok?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?