Új privát üzeneted érkezett!

Fanna: Háááát, ilyesmi van tesóméknak.....hogy az gőzkabin e kifejezetten, arra nem tenném le a nagyesküt. :? :roll: :oops: :? :roll: :oops: De mindenfelől spriccel az emberre a víz és van benne rédió. :D Meg valami gőz is.... :?: :?:

Dorka: Dejszen azért írtam, "úúúúgy" amit írtam szülésznő ügyben. :wink: Nekem azt mondta egy ismim, hogy azért nem volt vele megelégedve, mert nem vállalta az NST-ket. Mikor oda került a sor, hogy megcsinálja őket, húzta az orrát, hogy ő azt nem szereti csinálni. :shock:

Hehe, mi volt az az ügy a parapettel? Lemaradtam róla. :D
jaimee1
 
 


na, jöttem pótlásra, de zéró energiám van, rövid leszek!

Erika, értettem! :wink:
Parapet(t) (Nem tom, hogy kell írni - he-he, magyartanár voltam... mielőtt leépültem volta...) : volt olyan időszak, hogy elaludt a gyújtóláng vagy 8-10 alkalommal, erre kértem jó gázszerleő-telószámot, akinek van, Ditke át is küldte, de megjavult magától... :shock:

Szilbee, mizu Leventével?????

Még mindig úgy néz ki, szombaton Szegödre megyünk, csak legyen jó idő! És szombat este csajbulit rendez egy barátnőm, a pasija külföldre megy üzleti útra, pancsi után elnézek én is 1-2 órára! He-he, kimenőt kaptam! :)

Ha nem untok még állandóan, és nem küldtök el a képeimmel a sunyiba, akkor teszek egy-két friss épet: Szabi önellátó üzemmódra kapcsolt! :)

ez csak gyümölcs....
.. de ez egy ember!!! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka! :lol: Nagyon édes Szabi a második képen (is)! :lol: Ahogy harisnyába nyomja befelé a fickókámat!!!! :lol:

Megjegyzés: ezt a parapetet én idáig csak Szolnokon hallottam. Gondolom a gázkonvektor a másik megfelelője (szinonimája?)? :oops:

Kati! Máris küldöm pü-ben a kért adatokat!

Judit! Olyan jó volt dumcsizni! Viszont a gyerekem alig nyugodott meg! Mi ez, ha nem szerelem első látásra?


Na jó éjt!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

 
 

Ditke: He-he...ÉÉÉdes! Tőlem minden nap tehetsz fel, imádom nézegetni. Sosem elég belőle.

Szöged, nem? De te vagy a magyartanár... :oops: :oops: Mitokoskodomfolyton.....

Szami, hol kóborolsz? Kata? Baaaalwin?? És mindenki más?
jaimee1
 
 


Nem Ditkeeeee....Dorkaaa....csak Apa macerál itt... :oops: :oops:
jaimee1
 
 


Nyugodt éjszakát!

Itt vagyok, ragyogok, bár fényeim kicsit ilyenkor már halványodnak. Szóval a nagy mű 2/5-e készen van, eddig azt írtam, mint atomgép, holnap reggel küldöm a külső konzulensemnek, és holnap egy kis pihit rendelek el magamnak. A többi részhez úgy sincs anyagom, azt majd a konzulensemtől kapok.

Jaimee: teccenek a vízipólóssapkás képek is ám, hu, hu meglestem :lol:

Szilbee: miért kellene mizu lenni Leventének? Történt valami a bölcsis tömegverekedés óta? :roll:

Dorka: ha a Szabiról készült képek frissek, akkor ne tessék összekavarni, ma nem is vasárnap van, amióta itthon vagyok Benőkével úgysem tudom sosem milyen nap van. Azt meg, hogy hányadika...? :oops:

Balwin Juditék meg biztosan mamókáznak.

:lol:
szolkata
 
 


Kép

No enyim fiam is lebetegedett. Semmi komoly, csak hátha meg egy kis hőemelkedés. Pedig tegnap mikor jöttünk haza a böliből még semmi baja nem volt. :roll: Lehet pont a séta hozta ki... de ha így van akkor jobb is, hgy még most jött ki. Inkább itthon legyen beteg, mint a böliben.
Azért ez már rekord, hogy nem 1 hét hanem másfél hét után lett beteg. :roll: Csak próbálom a pozitív oldalát nézni a dolognak. :(

Tegnapról én is dobok képet...

No mizu?
Ugri-Bugri a teknősön
Nagyszemű Szabi

Dorka! Majd feltöltöm a videjókat is az albumba. Sasold majd napközbe! ;)
szilbee
 
 


SZió!

Dorka!
M.tanár mielőtt leépültem......(hehhhe.....még akarsz majd visszamenni dolgozni?....) Király a Babó embert is eszik?.....Hát végülis magadról is rakahatsz fel képeket amint szárnyalsz a játszótéren...vagy amint rágod az újságot...stb... :shock: Csini Mamit is jó nézni....

Szilbee!
Asszem példát veszek az optimizmusodról!!!!!! Rám fér!!!!!!! :wink: köszke!

Kata!
Hűűű de bagoly voltál......jó pihit!

Kati!
Tudod lehet kicsit lassan jönnek elő a dolgok az agyamban....mert mindig kimarad vmi amit írni akartam...csak ugye persze éjjel jut eszembe ...már le nem ülök gépezni.... :roll: :lol:

fanna3
 
 


Jó reggelt,

kicsi betegek, gyors gyógyulást!

Szilbee, közke a képeket! Mér csak Szabikáról tettél fel képet? a két sajátról is dobjál már! :)
Levente akkor gondolom otthon maradt... remélem nem lesz lázas, mentek dokinénihez du.?

Kata, de gyorsan haladsz a szakdogáddal!
Jaj, az a zigazság, hogy előkénél azt teszem fel, ami tiszta... :oops:
A dátumokkal én is gondban vagyok, de ez már csak ilyen, mióta itthon vagyok.

Ma a pihenés alatt mit tervezel? Mivel töltöd a napod? Bencike-Benőkével eltepertek valahová? Játszótereztek? Hmm, vagy egy kis tavaszi vásárlás? :wink:
Hú, én sajnos orovsi eset lettem, engem télleg feldob, ha veszek magamnak valamit! Depresszió elleni öngyógyító terápia...
ez általában a turkálókban csúcsosodik ki!

Erika, Szöged-Szegöd, egyre megy, csak moccanjunk már ki egy kicsit!!! :)
A nagynéném tudja olyan jól nyomni ezt a déli nyelvjárást, (ő szegöd-szögedi) , olyan jó ízesen beszél, öröm hallgatani! Na, és ő Szögedet mond. Áá, az a legjobb, mikor beidegesedik, és annyira aranyos, mikor mondja, hogy áá, bedilizök!!! :) (Van egy 12 éves rosszcsont fia, sűrűn elhangzik ez a szájából!)

OLga, Balázs fiad szerelembe esett? Gréti vagy Leti a kiszemelt? :)
Parapet csak itt dívik? Nekem Debrecenben volt érdekes egy-két kifejezés: pl. a forgó (ami itt sergő), a furi, ami aranyost is jelenthet stb. Jól emlékszem, hogy Te is debreceni vagy?
Testvéreddel mi újság? Nincsenek újabb hírek? SOkszor eszembe jutnak....

Tegnap brokkolit főztem Szabinak, kcsit féltem az éjjeltől, hogy fáj majd a pocija, de szépen végigaludta az éjszakát, negyed 9-kor ébredt! Húú, ez nálunk nagy szám! :) Most örül a fejem, egész sokat aludtam!

Niki, ha kicsit meg vagy zuhanva, gyere, és mesélj, öntsd ki a szíved!!!

Régen írók, kicsit aktívabban tessék jönni, ha van időtök!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szép napot Mindenkinek!

Tegnap este színházaztunk, a Hotel Mentholt néztük meg itt, a Műv. Központ színháztermében. Nem volt rossz, a zenét ismertem, de a történet maga elég bugyuta...

Szilbee, jobbulást Nektek, hátha nem lesz komolyabb!

Dorka, annyira gyönyörű, hatalmas szemei vannak a fiadnak! S szó se róla, nagyon csini mami vagy! És vékony... :roll: Én meg irigy, irigy... :?

Előke: múltkor nekem is mondja valaki, mikor etetem Jázmint, hogy nem kedd van. Mondom, jó. Csak mondja: szerda van. Mondom: legyen. Kis hallgatás. De akkor miért van Jázminon keddi előke?!
Erre már nem volt más válaszom, mint: :roll:

Kata, igazán gyors vagy! :lol:

Máténak ma ebéd után lesz a megyei matek verseny. De már most hányingerem van az idegtől, pedig nem is én veszek részt rajta...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Mátéról egy-két kép!

Kép Kép

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Dorka! Azért nem tettem, mert nincs is róluk kép! :)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors beköszönés. Most nem tudok visszaolvasni.
Kata elaludt, Dorka meg játszani akar, így most megyek társasjátékozni.

Majd délután jövök, szép napot mindenkinek!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szami: Szerintem az nagyobb gáz, ha azért NEM rakod a nyakába a keddi előkét, mert nem kedd van. :lol: :lol:

Kata: vizipólós képek? :shock: Tényleg olyanok....De honnan tudtad, hogy így hívom őket? :shock:

Pihizzél egy kicsit, 2/5-öd már tök jó eredmény. Majdnem a fele...

Dorka: Mit izélsz, tök jól nézel ki!! Szabi gyerek meg édi, mint mindig, cupp! :D

Szép napot mindenkinek!
jaimee1
 
 


Erika, :shock: :shock: öööö, izéltem? VAgy most mi van???? :roll:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


http://velvet.hu/poronty/2008/02/22/uja ... eveleshez/
ha van időtök, nézzétek meg... néha kerekedett a szemem...
ilyen a "helyes'" gyermeknevelés?
Hááááát................

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka: Hát panaszkodtál, hogy nem mozdul a mérleg. Vagy ha igen, akkor fölfelé. Jobbra...vagy hogy írtad. Te voltál, emlékszem. Csak azt bááátorkodtam megjegyezni, hogy jól nézel ki. Na. Ez van. :D :D
jaimee1
 
 


Dorka! Miért??
szilbee
 
 


A hatos pont mondjuk hülyeség szereintem.... vagyis nekem más a tapasztalatom. :roll:

A 22. pont tök jó ötlet!! Pláne, hogy mér itt van Dávid is!
szilbee
 
 


A mér helyett már-t akartam... :oops:
szilbee
 
 


Ja, igen! Az tényleg én voltam, én írtam! csak az már 3-4 napja volt, és az nekem már történelem, azért nem értettem! DE tényleg felfelé billen a mérleg!
Olyan aranyosak vagytok, ahogy itt mindenki pumpálja a másikba az önbizalom-növelő vakcinát nagy dózisokban!

Szilbee, pl. az altatáshoz kapcsolódóan (asszem az első 25-ben van benne): mindig ébren tegyük az ágyába. Nálunk ez naggggyon nem műxik, mert ha ébren van, egyből felhúzza magát a rácson, és hát oké, hogy a lovak állva alszanak... de Szabinak sajna nem megy.... :D
de az ebédre fagyis tanács tetszett! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hát mi kb. 80%-át így csináljuk! Persze én is leltem olyanra, ami nálunk nem jött be... De ez így is van jól. Végül is ha nincs két egyforma ember, akkor két egyforma gyerek sincs.

Ja tényleg! Az ébren letevés nálunk bejön. Hosszabbat alszik Dávid nappal, ha úgy teszem le, de éjszaka tök mindegy ébren van e vagy sem... gondolom a sötét miatt. Mármint arra gondolok, hogy ha alszik mikor letszem, akkor se ébred fel.

Leventét meg, mivel nem akart este cicin beszunyálni X hónapos kora után, így ébren tettük le. Volt dumcsi meg, ágykörbemászás, de idő után elaludt... Mikor állva kajabált értünk, akkor beslattyogott Ádám, lefektette a hátára, elköszönt tőle, aztán otthagyta. Ő meg bámulta a plafonra ragasztott csillagokat. :lol:
szilbee
 
 


Szilbee, tényleg vannak köztük hasznosak, de néhány kicsit túlzásnak tűnt nekem is első olvasásra.
És hát tényleg nincs két egyforma gyerek!

Csajok, megen egy kis főzési tanácsot kérnék: 8 hónaposan már lehet adni sertés- és marhahúst, de melyik részét érdemes adni?
Én most nagyon szép karajt vettem Szabinak, nincs egy deka zsír se rajta, azt gondolom, adhatom neki, nem?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Az ébren letevés Rékánál is jól működik, kivéve ha bántják a szelek. Meg ha úgy dönt, hogy nem is álmos.

Dorka: :D :D :D :D :D Lovak állva alszanak....ez jó volt. :D :D :D Különben a fiatal lovak lefekszenek, Apa mondta, ő tud lovagolni.
jaimee1
 
 


Erika, előszedtem a nagyítónkat, és akkorát nevettem! Nem is tudtam! :)
na léptem, jön a du-i sétafika!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Erika! Ezt nem is tudtam! :D És szokott is még pacigolni?
szilbee
 
 


Egyébként nem állva alszanak. Én is azt hittem, de most Dorkával járunk lovagolni és megkérdeztük. De hogy ez a koukkal is összefügg, azt nem mondták.

Nekem tetszenek ezek a gyereknevelési tanácsok. Csak az a baj, hogy úgysem tudsz mindent betartani és hiába határozod el, úgysem tudod tökéletesen nevelni a gyerekeidet. Én ettől néha nagyon frusztrálok.

Ditke: A Thököly 12-ben laktunk (anyukám még mindig) a 3. emeleten. És Ti?

Szilbee: Érdekes volt ez a bölcsis eset. Nekem nagyon furcsa, hogy beírtak a kislány üzenőjébe. Szerintem ez nem igazán szokás, nekünk még soha semmit nem írtak be. A konfliktusok pedig mindennaposak a gyerekek között, szerintem hagyni kell, hogy elintézzék egymás között.

Fanna: Köszi a Somás oldalt, megnézem.

Réka (huncutul mosolygós), Dávid, Máté és Szabi nagyon édes!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Niki! Én nem fogalmaztam pontosan, bocsi! :oops: Tehát minden gyereknek írtak be vmit, hogy mit csinál, mit nem, hogy halad a fejlődésben ... stb. Szerintem ez havonta csinálhatják... gondolom legalábbis. De attól még fura, hogy nekik beírták nekünk meg nem. :|
szilbee
 
 


Helloka!

No akkor sorjában:

Fanna: pihiből nem sok jutott, reggel ugynúgy kelek mindig, negyed 8 körül. Ha van kedvetek Nefag játszóterezni szálj és elmegyünk értetek (egyébként bárkiért) és kihozunk. Tök jól ellapátolna, nézelődne Nimi is :-)))

Dorka: délelőtt voltunk a városban csavarogni Benőkével, miután a szomszéd asszonyunkat bevittük a boltjukba, a takarító nénijüket meg kihoztuk :lol: Sétálgattunk, büdösül sasoltam minden gyerekkel rendelkezőt, de megint csak nem láttam ismerőst. :( Vásárlásokat egy ideje hanyagolom, a gyes elég kevés. :( Csak kenyeret vettünk. Turkáló meg lehetetlen vállalkozás rohangáló gyerekkel. :roll: Délután pedig menünk játszótérre,a Nefagosba. Csak aludna már el Bence! Már háromnegyed órája szórakozik :roll: Alvás: Nem baj, ha alvás helyett áll Szabi baba szerintem, ez most érdekes neki, viszont azt is meg kell tanulja, hogy az ágy alvó hely, majd szépen lassan (nagyon lassan) megérti, lefekszik magától a fáradtsáágtól és elalszik. Nálunk is így volt. Ha bementem hozzá lefektetni, mert sajnáltam, olyan fáradt volt, akkor is vissza felállt. Mikor elaluudt, akkor meg sokszor úgy, hogy kapaszkodott az ágy rácsába :?

Ivett: Máté baba szépen gömbölyödik, husi pasi.

Szilbee: én is: Mi zu Leventével? változás?

Jaimee: én is úgy hívtam :lol: kismama társaimtól hallottam a szakkifejezést :lol: Amúgy ez a sapi azért is jó,mert egyébként sose lesz jó semilyen sapka Réka fejére sem, de ha ezt aláadod a másiknak, akkor nem kell 10 másodpercenként a babakocsiban kotorásznod, hogy megleld a gyerek szemét. :lol: És ne kicsinyíts annyira légyszi, mert kigúvadt szemmel is alig látom :shock: :lol:

Köszi mindenkinek a doli drukkot, igyexem. Bár most néhány nap pihi.

Ditke? Merre vagy?
szolkata
 
 


Ja igen! Szerintem is meg kell tanulniuk megoldani + kezelni a konfliktusaikat. Nekünk szülőknek talán annyi dolgunk van, hogy visszaigazoljuk a reakciójukat, ha helyes vagy ha helytelen. No és mindenekelőtt meg kell tanítani őket irányítani az indulataikat, hiszen ők még annyira ösztönből cselekednek. Szerintem ez iszonyú nehéz feladat szülőnek és gyereknek egyaránt. :? Nem is igazán vagyok benne tapasztalt, még csak próbálkozunk mi is. Csak remélni tudom, hogy jól csinálom... :oops:
szilbee
 
 


Kata! A kapaszkodós alvásról nincs véletlen képetek??? :D

Levente egyébként jól van, csak taknyos, néha pici hőemelkedése van, de nem vészes. Dokihoz ilyen tünetekkel nem megyünk.
szilbee
 
 


Fanna: bocsi, persze ne szálj, elég, ha szólsz :lol:

Niki: én kb. a gyerek fél éves kora óta nem olvasok komoly megfontolással gyereknevelésről szakirodalmat. Ahány író, annyi féle, akkor meg inkább mást olvasok, ugyanabban az időben, nevelni meg úgy nevelem a gyerekem,ahogy sikerül. A belülről jövő elképzelések többet érnek. Bár azt i shozzá kell tennem, hogy azért tanítóképzőben is sokféle ismeretet szereztem a gyerekekkel kapcs., na meg önbizalmam is van hozzá 8)
szolkata
 
 


Szilbee: én is sokszor legszívesebben hagynám, amikor egy kisgyerekkel nem ért egyet Bence (valamit mind a kettő magáénak akar), de a másik szülő nem ismerete miatt nem merem rájuk hagyni. Egyetértek Veled.
Sajnos mi nem vagyunk nagyon fényképezősek, így sokszor eszembe sem jut, hogy például egy jó pillanatot meg lehetne örökíteni. Ezért aztán nincs kapaszkodós kép. :(
szolkata
 
 


Oh, Levente hajrá :lol: C vitamint adsz neki? Vag yvalamit?
szolkata
 
 


Menek megpróbálom elaltatni a gyerekem, már eléggé túlpörögte magát :? Nemsoká jövök
szolkata
 
 


Jaja! C-Vitamin, gyogyótea, Bérescsepp, Sinupret... Már ő csöpögteti a teájába a cuccokat... de ha ennyit beteskedik pár hónapon belül megtanul számolni... :shock: :roll:
szilbee
 
 


Szilbee: Már nem pacizik, de most is a lovak szerelmese. Felismeri a fajtákat pl.

Kata: Én meg aszittem ilyen kreatív vagyok. :D :D

Igen, mi két sapkával járunk, ez a vizilabdás az alsó. Drága "anyósomnak" köszönhetően kereskedelmi mennyiségű kissapkánk van, így valamelyik mindig jó, de nyugodtabb vagyok, ha kettő van rajta. Meg ne fázzon a szentem.


Nem is tudtam, hogy már az ovisoknak is van üzenő füzetük.
jaimee1
 
 


Elaludt. háromnegyed 1-től fél háromig küzdött :roll: Már majd nem feladtam.
szolkata
 
 


Bölcsiseknek! ;) Ne öregítsd a fiam! :lol: Így is úgy nő mint a gomba!
szilbee
 
 


Kitartó vagy!! :D Én meg megyek vasalni... majd még bekuksizom pihi gyanánt! :wink:
szilbee
 
 


Kénytelen vagyok kitartó lenni, mert alvásra igenis szüksége van egy ilyen kisgyereknek. Egyébként a játszótéren felbukna, kötöszködő lenne... nyűgi. Most meg felébredt :? Menek Csá, este jövök :lol: Addig is jó munkát!
szolkata
 
 


Osztom a véleményed! :)
szilbee
 
 


Kukuccs!

Séta megvolt. Nahát, milyen meleg van odakinn... :shock: :shock: Réka alvósbabát játszik ma, eszik-alszik-eszik-alszik....És remélem hízik is....

Megyek vacsit főzni.
jaimee1
 
 


Jaimee, ma voltunk a Marcipánban és azt mondták, 2-3 nappal előbb kell tortát rendelni. Milyet szeretnétek?

Máté túlvan a matek versenyen, hétfő estére meglesz az eredménye is, én meg addig tövig rágom a körmöm :oops: Úgy féltem, hogy ha nem sikerült neki, akkor végleg elmegy az amúgy sem nagy kedve a versenyzéstől, s mi lesz az önbizalmával? Jaj, tiszta gyogyós vagyok, pedig még nem is tudom az eredményeket...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Erika! Mi ez a ticker?? :shock:
szilbee
 
 


Szilvi: Számolom vele, meddig vérzek. Ha letelik a 40 nap, akkor irány a doki. Bár Apa már hétfőn el akar zavarni/vinni -ez nem derült ki- de még kicsit várok.

Szami:
Máténak drukk, bizti ügyes volt! :wink:

Marcipán: De drága vagy, megkérdezted? Cupppp! Nem tudom, milyet szeretnék, gondolom, van valami listájuk, ilyesmi. Talán Esterházy-t???? vagy hogy kell írni... :oops: :oops: - Dorka, segíts! - Esetleg van valami tipped?

Különben itt lakunk 5 percnyire a Marcitól...szóval legközelebb szólj!
jaimee1
 
 


Jaimee, ó, ott volt velem (velünk, apa vezet csak :lol: ) Jázmin is, de sajnálom, hogy nem futottunk össze :cry: Ez olyan hirtelen jött ötlet volt, apa előbb végzett, Mátéért meg még nem lehetett menni.

Mire szeretnéd a tortát? Én mostanában szeretem a nem annyira szép, de fincsi barackos túrótortát. Ha nagyon édeset akarok, akkor jöhet a minden sorában karamelles lapú Kongó vagy a Móra bomba, aminek zöld marcipán héja van, meggyes és mandulás krém van benne. A párom nagy kedvence a Sacher, kicsi vanília fagyival.

Szerintem hétfőn nézd meg Mosonyit. Vagy inkább Ő nézzen meg téged. Inkább menj kétszer feleslegesen, minthogy egyszer utólag mondd, de jó lett volna, ha akkor elmegyek...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Dorka!Gréti egyenlőre a menyjelöltem! Tegnap nagyon sírt Gréti és Judit után ahogy elmentek töllünk.
Igen, nálunk forgó; a sergőt is itt hallottam, meg a vurslit is itt hallottam. Mondjuk ez lehet régi szó és az én környezetemben nem használták. Igen, a furi, az aranyosat, szépet is jelenthet nálunk. Furcsát soha. Ha azt hallom valamelyik húgomtól: De furi Balázs! Akkor nem esek kétségbe, tudom, hogy dícséret. Állítólag az autó szót mondom furcsán, mások szerint ótónak. Szerintem nem. :lol:
Húgommal ma beszéltem, meg vasárnap jönnek, pót Balázsnapozni. Azt kérdeztem ma tőle, hogy hüvely vagy hasi UH csináltak-e most szerdán. Azt mondta hüvelyit. Hát, igy már egy kicsit kezdek félni.
De azt mondja, még mindíg vannak jelei a terhességnek: mellfeszülés, hányinger. Hát reméljük a legjobbakat.

Találkoztam ma Erikával és Józsika öcsikével Kecskeméten. Azta csajok! Nem kenyerem az üres bókolgatás, de anyuci nagyon csinos hölgy, és Józsika! Azta! Tünemény! Ilyet én is akarok! Egyátalán nem félt töllem még a kezembe is tudtam venni. Hangosan kacagott, ahogy szagoltam a "büdi patkót"! Komolyan mán ráugranék apára, ha valaki garantálná, hogy egy ilyen kis babó jönne hozzánk is!

Juditok?

bbj Judit! Misinek hogy állnak a hangszalagjai?
:mrgreen:


Ja nagyon elfoglalt anyukák! A Corás pontokat is be kell váltani március végéig! Mármint azokat amiket tavaly gyűjtöttél december 31-ig, mert áprilisban törlődnek.

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kati! Köszönöm a pontokat!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!

Nagyon szívesen!

,,ráugranék apára" :mrgreen:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?