Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hű! Először is köszönöm szépen a dícsérő szavakat, nagyon jól esett!
Ne irígykedjetek fiatalabb babósok, szépen lassan (iszonyú lassan ) eltelik az idő és ti is megláthatjátok!
Tudom, hogy az idő vaslábakon vánszorog, mert én is alig vártam már ezt a napot. KITARTÁS!!!

Lányok! Olyan édesek ezek a kislányok!
Lanta!
Micsoda gyönyörű kék szeme van! Kire hasonlít?
Lolobaba!
Az a rózsaszín nacis kép... megtudnám zabálni a kis formás popóját!
Kistesót majd később szeretnénk, mert én is vissza akarok menni dolgozni egy kicsit. Kb: 5-6 évet várnék.

A.M.!
Gyógyolj meg hamar! Pihenj sokat! A tarkóredő méretét majd délután medírom, mert mos Anyáéknál vagyok.

Anyóstéma: Nekem óriási szerencsém van az anyósommal, mert egy igazi tündér. Legalább annyira szeret, mintha a saját lánya lennék. Ott segít, ahol tud. Mi náluk is élünk egy háztartásban.
tudom viszont, hogy milyen egy gonosz anyós, mert nekem az előzőnél duplán kijutott. csak menyasszony voltam, mert addig bántott, hogy össze sem házasodtunk. Ma már tudom, hogy százszor jobban jártam így!!!

Vigyázzatok magatokra!

Üdv: Szilvi
Kép
szemirámisz
 
 


Lolababa
Segítség nélkül elhiszem ha néha kivagy…

Szilvi
Édesen látszik a kis pofija.

Monee
Szülésig még 6 millió tanácsot fogsz kapni. Ezeket meghallgatva eldöntöd melyiket fogadod meg. Amiről tudod ugyse így fogod csinálni azt engedd el a füled mellett. Ne idegesítsd magad rajta!!!

Kornélia és Lola is tüneményes!!!

Judit
Nem a 12 hetes UH miatt mentem hanem a barnázás miatt de tarkóredő is rendben van :lol:
Szóval még 2 hét neked.... :(
holka
 
 


szisztok!

Nagyo gratula mindenkinek, aki betöltötte a 12 hetet! :D

a párom hazahozta a gépemet, úgyhogy végre itt vagyok. Az elkövetkező 2 hétben úgyis "karanténban" vagyok. :)
Egyébként sosem hittem volna, hogy tényleg ennyit jelent az ágynyugalom. 1 nap fekvés és minden bajom elmúl!
Viszont amilyen hülye voltam ma, gondolváb, hogy most már úgy is jól vagyok... elmentem bevásárolni meg ügyeket intézni. Meg is lett az eredménye. :(

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 

 
 

wiona

ki a dokid az Istvánban?
Én is egy ottani dokihoz járok még, de már nem sokáig, mert elmegy onnan áprilisban. Úgyhogy új dokit kell keresnem.

viszont a mostai dokimmal azt beszéltük, hogy a 12. hétig , még nála leszek.
Én még nem kaptam se kiskönyvet se semmit, sőt még a magánrendelésén kívül nem is küldött semmilyen vérvételre vagy visgálatra.
Mondta, hogy a 12. héten menjek be az Istvánba genetikai UH-ra meg vérvételre. Gondolom ezekre be kell előre jelentkezni, nem?
Ha igen, tudsz adni valami elérhetőséget?
Sajnos a dokim nem túl informatív. :(

Kösi!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


honey:jófej a dokid....
nekem a dokim horváth tamás, ő adott a vérvételre beutalót, és az uh-ra meg egy időpontot.

Kép
winona
 
 


Honey akkor tessék betartani a pihenést :)

Szemirámisz Kornélia többségében tiszta apósom de a szeme az az apukájáé! Mivel apósomnak barna szeme van! Tényleg gyönyörű szeme lett a drágámnak remélem ilyen is marad! El is olvadok mindig ha Rám néz főleg ha még grimaszol is hozzá!!! :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Megjöttem UH-ról.
55 mm-es, a tarkóredö is rendben van :)

Monee :)
Igen, én mondtam a májust, amit azóta áprilisra gondolok, de majd meglátjuk. Enyémembör meg azön höbörög, hogy minek idegesitem magam a munkahelyen, ahelyett hogy otthon pihiznék...
Tényleg sok "jó" tanácsot fogsza kapni mostanság, nekem egyik ismerösmondta, akivel együtt pocakosodtunk anno, hogy még most mondd meg, hogy mit szretenél és mit nem szeretnél csinálni a gyerekkel, most még betudják "kismamahóbortnak" és le lehet rázni öket, késöbb majd elválik, hogy mennyire tartósak az elvek.

Sehitség: anyuék és anyósék is 90 km-re laknak, tehát nem közel :( Viszont anyum elég jól riasztható, ha bármi gond van, másfél óra alatt ideér hozzánk. Anyósék ritkábban jönnek, még nem olyan rég óta van autójuk és após még félve vezet, de lassan beleszokik. Egyébként meg 2 hetente járunk "haza".

tábli:
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu gartula az uh-hoz és a jó tarkóredőhöz! Akkor Te sem vagy ellátva nagy segítséggel, Nándi hogy áll a dologhoz, várja már a kistesót? Amúgy az Én férjem is Nándi :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Lanta, Luca!
Én is fázom borzasztóan. Otthon folyton ezen vitatkozunk: én fázom, a páromnak meg melege van. :lol:

Lanta!
Épp az előbb dorgált meg a védőnő a +3 kg-ért (mellesleg igaza van!). De ha egyszer állandóan éhes vagyok?! :?

Asszonka!
Jó hallani felőletek! Örülök, hogy minden rendben van! :D

Lolababa!
A védőnő csak szívhangot hallgat, képet csak a jövőheti UH-n tudok kérni. Remélem kapok is! Egyébként nemrég jöttem meg a védőnőtől. Nem akart még szívhangot nézni, azt mondta még túl kicsi a baba, az ő műszere nem biztos hogy hallja a szívhangot ilyen korán. Azért én megkértem. Sem én sem a párom nem hallottunk semmit, csak az én verőereimet (amire először azt hittem, hogy az a baba). De a védőnő egyszercsak megtalálta és ő hallotta is! Végül is az a lényeg, hogy legalább ő hallotta! Egyszer hallottunk egy bugyborékolást, amire azt mondta, hogy most megmozdult. Na ezt már mindketten hallottuk. Nagyon jó érzés! A hétfői UH-n már láthatom is! :D

A.m.!
Sajnálom, hogy beteg lettél! :( Jobbulást kívánok! Pihenj sokat és sok-sok folyadékot igyál!

Holka!
Gratulálok 6 cm-es Pöttömkétekhez!!! :D

Honey!
Vigyázz magatokra!!! Attól hogy jobban érzed magad még nem biztos, hogy több terhelést bírsz. Nyugi! :wink: Tudom hogy nehéz lehet, bár én néha úgy érzem, hogy szeretném az ágyban tölteni az elkövetkező pár napot!

Minyu!
Örülök, hogy rendben vagytok! :D

Kicsi gyerekes kismamik!
Minden tiszteletem a tiétek! :wink: Biztos nem lehet könnyű, bár ennek is megvan a jó oldala! Nálunk a korkülönbség nagyon nagy lesz, így egy kamasz fiúval kell nap mint nap megküzdeni. Hát ez sem túl egyszerű! De utána már nem kell rohangászni, emelgetni. Sőt még néha segíteni is tud (ha akar) bizonyos dolgokban.

Kép
Kép
konan
 
 


Sziasztok!

Lanta és Lolabab, olyan szépek a kislányok!!!!

Én is voltam reggel a védőnőnél, és megkaptam a kiskönyvet, nekem kék, egy kék fejkendős baba van rajta.

Képzeljétek, hétvégén költözünk az új házba, nemsokára megyek is ablakot pucolni...
De előbb még ellátom a 6 kis kutyakölyköt, meg a kutyamamát. :)

Kép
Kép
petra1980
 
 


Most csináltam a kölykökről pár képet, majd este rakok fe ide is, ha esetleg kiváncsiak vagytok rájuk......

Kép
Kép
petra1980
 
 


Szuper jó hírek minyu!!

wiona,
na ez fasza... én nem kaptam se beutalót se semmit...még csak infót sem. Az én dokim amúgy Dr Pálfalvi.

Mivel amúgy is dokit kell váltanom a távozása miatt, azt hiszem nem várom meg a köv. vizsgálatot.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ja, képzeljétek.. el kellett mondanom odabent a cégnél.
Dobtam egy hátast olyan kurva jó fej volt a főnököm!!! :D

mondta, hogy mivel nincs minden rendben még ne mondjuk meg bent a szabim valós okát. Simán bekemuzta ő maga a pénzügyesünknek (aki a TB-t intézi ), hogy vírusos gyomorroöntást kaptam thaiföldön!! :D
Sőt! este meló után még felhívott és 1 órát dumcsiztunk a babárol meg a terhességről! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!
Nagggyyyyon sokat írtatok! Nagyjából visszaolvastam.

Először is köszi a tanácsokat! Sós vizes öblögetés és tantum verde a torokgyuszira tényleg jó volt, csak sajna a nyelőcsövem is begyulladt.... :cry: szerencsére elértem a homeopata doktornőt, és ő mondta, hogy miket vegyek be. Éjjel már tudtam aludni, úgyhogy már jobban vagyok. Most kicsit köhécselek és folyik az orrom, de ennyi..... Család sokat segített, lefoglalták a kis örökmozgót, úgyhogy tudtam pihenni is.

Nagyon jó UH felvételeket láttam!!! Már jó lenne a 12 hetesnél tartani, ott már olyan jól látható minden!!!
Luca, az ikres UH külön tetszett! Gondolom a következőnél már mindkettő fog látszani egyszerre....

A kiscsajokról feltett képek is tünemények! Én is ilyen zabálnivaló tündibündi rózsaszín kiscsajról álmodok... :D

Húú, mi volt még.
Ja, Szeder ment kórházba a görcsök miatt, ugye? Nagyon drukkolok neki, hogy minden rendben legyen!

Honeymoon, tényleg jó fej a főnököd! :D Pihenj sokat, de tényleg!!! És a többi barnázós is pihenjen!!!

Laborok miatt nem kell izgulni, minden doki máshogy kéri és máshogy csinálja a dolgokat! KÉRDEZZETEK, ez nagyon fontos!!! Nálunk 3 év alatt is változott a terhesgondozás rendszere, úgyhogy most nekem is kérdeznem kell a friss kismamáktól!

Húúú, jó hosszú lettem.... na de most megyek, szépen süt a nap, úgyhogy megyünk az udvarra. Vigyázzatok magatokra és a pöttömökre!!!

Kép
Kép
netti77
 
 


Szeder!
Végeztél a kórházban? Mit mondott a doki? Ugye jobban vagy? Ahogy tudsz jelentkezz! Addig is sokat gondolok rád és drukkolok nagyon hogy minden rendben legyen!!!

Kép
Kép
konan
 
 


Jujj mennyit tudtok írni :)

A lányok tüneményesek, és tényleg minden elismerésem a kisgyerekkel otthon levőké. Én ha hazaérek csak az ágyikómra tudok gondolni.:)

Lola: a 12. heti UH-ra lenne kedved együtt menni, vagy a férjeddel mentek? Az én párom nemtud elkisérni mert Tab-ról nem tud lelépni :(

Honey: Látod kár volt parázni, vannak még rendes főnökök. Az enyimmel mi is titkolódzunk mert folyamatban van egy tanulmányi szerződésem is a cégnél, nehogy e miatt vmi okoska megfúrja.

Na asszem most buktam le az egyik kolega előtt... Laptopon nyitva a hsz közben fontos teló, ő meg bejött...
Mondjuk nem mondott semmit de igen csak nézte miez... :)

Kép

Kép
starlark
 
 


a.m., netti jobbulást nektek!!

Minyu
Örülök, hogy minden renben!
Már jó sokan vagyunk :lol:

Kép

Kép
judit(bálo anyuja)
 
 


starlak: te hová mész genetikára?
én Kaposvárra, most látom, hogy te is ott laksz :)

Kép

Kép
judit(bálo anyuja)
 
 


Sziasztok!

Hol is kezdjem, asszem jegyzetelnem kellett volna.... :oops:

Röné!Én a nővédelmi központba járok, az ifj Nagy Lászlóhoz. Te?

Lanta!Lolababa!Eszméletlen aranyosak a babáitok!Annyira édesek, meg zabálnám őket! :D Te csatlakozom az előttem szólokhoz, minden elismerésem!!
Én kb olyan 3 évet gondoltam a babócák között!! :D De lehet, hogy nem lesz annyi. Majd meglátjuk.

Holka!Gratulálok a vizsgálathoz, nagy megkönnyebbülés, hogy minden rendben volt, a többi meg majd rendeződik előbb vagy utóbb!

Minyu! Örülök, hogy minden OK!

Konan, bagzerka! Köszönöm a biztatást!
Anyóssal olyan szinten vagyok, mintha nem létezne. A 4 évem alatt olyan szinten megkeserítette az életem, hogy köszönöm, nem kérek belőle. Szerencse, hogy anyum itt van, és ő segít mindenben, amiben kell.

Petra! Kíváncsi vagyok a képekre! :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Minyu
Tablahoz: 2008.09.15-re varjuk a babat, elso gyerek, Seattle-ben lakunk es ott fogok szulni.

Nagyon szepek a csemetek :lol:
En egy vagany kiskrapekot szeretnek :oops:

Nekem lenyegeben semmi kismamis tunetem nincsen.
Vendég
 


S.O.S. lányok aki GYED-en van! Nektek változott az összeg január óta! Most voltam a kolléganőmnél és úgy Rám ijesztett, hogy azóta teljesen magam alatt vagyok! Olyat mondott, hogy állítólag januártól valamit még kell vonni a GYED-ből ami Nálam - 8.000.-Ft-ot jelentene és mivel januárban nem vonta így most -16.000.-Ft-tal fogok kevesebbet kapni! Ti tudtok erről valamit??? Az az igazság, hogy a bérszámfejtőnk abszolút nincs tisztában a kismama kérdéssel ugyanis Én vagyok az első kismama Nála. De ugye ez nem igaz???? Akkor nem tudom mi lesz ha mégis igaz!!

Petra! Várjuk a képeket!

Netti! További gyors gyógyulást!

llerica! drukk, hogy vagány kiskrapekod legyen :)

Honey! Örülök, hogy ilyen jól sikerült a bejelentés!

Konan! Pont arra gondoltam Én is, hogy egy kis kamasszal fiúval sem biztos, hogy könnyű lesz, de bízzunk a legjobbakban és, hogy sokat fog Neked ssegíteni!!

Szeder merre vagy???

Kép
Kép
lanta
 
 


lanta
Én kapom a gyedet,nem vontak le semmit. Megkaptam ugyanazt az összeget mint eddig.
holka
 
 


roni
köszi.
Én mindig kicsi korkülönbséget terveztem a gyerekeim között,hogy partnerei lehessenek egymásnak. :D Bár ha nem lenne segítségem akkor lehet nagyobb korkülönbséget hagynék köztük...

Honey
tartsd be a szigorú pihit!! Főnököd tényleg rendi. :D

Szeder
drukkok mennek!!

Minyu
gratula az 55 mm-es kistesóhoz :D
holka
 
 


Holka köszi a gyors válaszod remélem valamit nagyon félre néztek :?

Kép
Kép
lanta
 
 


Még annyi eszembe jutott,hogy kaptam egy levelet,hogy január 1-től emelkedett a max gyed összege. De ez most minket nem érint mert nekünk szülés előtti fizetésünk marad az alap.
Megnéztem az elmúlt 3 havi bejövő pénzem...minden hónapban uannyi.
holka
 
 


Holka köszönöm még egyszer! Azóta is böngészgetek és Én sem találtam semmit bár Én tök béna vagyok ezekhez! Most már azt sem tudom, hogy a következő babánál mi után fogom kapni a pénzt és kb. mennyi lesz! Totál elbizonytalanodtam!!! Mi lesz ennek a vége?!

Kép
Kép
lanta
 
 


Huu csajok, az előbb úgy begörcsöltem azt hittem itt pusztulok meg...
Elmúlt, de most nagyon megijedtem, holnap felhívom a dokim.

Kép

Kép
starlark
 
 


Szép jó reggelt! Megjöttem :D

Köszönöm, hogy gondoltatok rám, olyan nagyon jól esik :D

Tegnap reggel bementünk a kórházba. Mondanom sem kell, hogy addigra a keményedéseim elmúltak, és hál Istennek a doktornő sem érezte, hogy kemény lenne a méhem. Zárt a méhszáj, úgyhogy tartja magát a keményedések ellenére. Ettől féltem, hogy nehogy kinyíljon.
Viszont ajánlotta, hogy 1 üveg magnézium infúziót folyassunk le, mert az még jobban hat, jobban lazít, mint a magneB6 tabletta.
10 órától este 6-ig csepegett..hát azt a 8 órát..de túl vagyunk rajta.
Semmilyen más lazító gyógyszer nincs, ami segítene, vagyis nem lehet még adni mert még "csak" 12. héten vagyunk.
A 16-17 héttől tud majd adni lazító gyógyszereket. Rákérdeztem a no-spa-ra. Nem lehet! Mert a méhszájat is lazítja, kinyílhat és vetélést okozhat! Úgyhogy nehogy szedjen közületek bárki is!

Amikor lecsöpögött az infúzió a doktornőm bevitt az uh.-ra, hogy legyen valami jó is a napomban.
Hát! Azt a kis csodát, amit ott láttam! Édes kis szivecskéje! Nagyon jó volt látni újra :D

Jaj lányok! Talán most tudatosodott bennem - újra-, hogy hihetetlen felelősséggel tartoom azért, aki ott növekszik a pocimban.
Pedig van már két fiacskám. DE mégis az anyai ösztönnél, ÉS szeretetnél nincs nagyobb!


Röviden és tömören ennyi, most megyek és visszaolvaslak benneteket :)

szeder74
 
 


Jó reggelt!

Starlark! Jelentkezz mindenképpen!!! Remélem utána már nem voltak görcseid!

Nekem szuper éjszakám volt. Lányom átaludta úgy az éjszakát, hogy egyszer sem kellett átmenni hozzá!!! :lol: Jó lenne ha mostantól ez így maradna, de kétlem :? De Én mostanában nem tudok jól aludni, mindig valamin jár az agyam, most éjjel pl. ezzen a GYED kérdéssen!! De mindig valami van amin vergődök éjszaka! Nektek nincs ilyen???

Kép
Kép
lanta
 
 


Szeder!!! De jóóó! Örülök, hogy jobban vagy!!! Reméljük mégegyszer nem fog így Rátok ijeszteni a kis manógida :) Szuper, hogy újra láthattad és, hogy így meg is tudtál nyugodni :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Szeder!
ÚÚÚÚÚgy aggódtam! :( Nagyon-nagyon örülök, hogy minden rendben van. :D :D És most már remélhetőleg nem is lesz semmi gond!

Starlark!
Ugye azóta minden rendben van! Beszéltél a dokival? Jelentkezz ahogy tudsz légyszi!!!

Lanta!
Nekem legújabban álmaim vannak! Évek óta nem álmodtam (vagy legalább is nem emlékszem) szinte semmit. Most meg folyton álmodom. 2 napja pedig olyan rémálmom volt, hogy felébredtem hajnal 4-kor és nem is tudtam utána már elaludni. Jó pár percbe beletellett, amíg egyáltalán tudatosult bennem, hogy csak álmodtam (szerencsére!). Olyan pedig most nem létezik, ami miatt nem tudnék elaludni. Bárhol, bármikor. Álomkór a köbön!

Kép
Kép
konan
 
 


Jó reggelt!

Iierica megoldódtak az orvosos gondjaid? Ha jól emlékszem Te mesélted, hogy ott nagyon másképp megy minden és közel annyira sem foglalkoznak a kismamákkal mint itt.

Szeder,
Ezek nagyon jó hírek!! Akkor igazából most minden rendben van ugye?

Ami a nos pat és egyéb orvosi javaslatokat illeti... hát komolyan mondom hogy kész röhely!!! Mármint az hogy orvosoktól is mennyire ellentétes véleményt/javaslatot kaphat az ember.
Valamelyikőtök írta, hogy a szex semmilyen formálya nem megengedett... nekem pedig pont azt mondta a dokim, hogy az orgazmus jót tesz a babának, mert olyan hormonokat szabadít fel,ami nagyon jót tesz neki... a görcsök pedigmás tipusuak.... Na
Na erre varjatok gombot!!

De a barnázásról is totál eltérőek a vélemények!! Volt olyan doki ( Szt. istván főorvosa ), aki azt mondta, fogjam fel úgy mint egy orr vagy ínyvérzést és utazzak el nyugodtan.... 10 perc mulva meg a saját dokim azt mondta, hogy ez fenyegető vetélés!! maradjak a seggemen!

Na így igazodjon el az ember lánya!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


próbálok feltenni képeket a nászútról, de nem megy :(

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Mindig olyan sokat írtok, hogy nem tudom követni! :?

Szeder!
Örülök, hogy minden rendben van! :lol:

a.m.!
Hogy vagy?

Nekem a kínai fogamzásnaptár lányt jósol! Ti próbáltátok? Itt a link:

http://digiscience.rufftech.hu.....ry.php?ev=
Nagyon fontos, hogy a születési dátumot is be kell írni. Amikor bejön az oldal, kattintani kell arra, hogy VISSZA.

gwini
 
 


Igen minden rendben van velünk.
Fel voltam készülve arra, hogy lesznek méhkeményedéseim, mert a fiaimnál is viszonylag korán voltak. A kisebbik fiamnál már a 14. héttől. De most még csak 12. hét, és már jött is. Hát valószínű, hogy marad végig. Remélem azért nem történi semmi baj.

konan! Veled érzek a kamaszkori bajok miatt. A két fiam is kamaszodik rendesen, nagyon-nagyon nehéz..állandóan vitáznak, ami borzasztóan megvisel! A nagyobbik 13. a kisebbik 10 éves. Képzelheted!
Szorzod 2-vel a fiacskád viselkedését :D hát embertpróbáló!!!


honeymoon!
én is így vagyok ezzel, hogy már nem tudom, hogy kinek higyjek! Ezért beütöttem a google-ba a nos-pa-t és találtam olyan cikkeket, amik megegyeznek a doktornőm véleményével.
Nálam kizárt az orgazmus, mert a méhem az kegyetlenül reagál..próbáltuk:) erősen fájt utána, és keményedett..úgyhogy tuti nekem nem jó. Az izém is kivan emiatt... :oops: nagyon nehezen vagyok meg nélküle :oops:
barnázás, mint ínyvérzés? tiszta hülyeség. nem hiszem, hogy hasonlítható lenne egy ínyvérzéshez! háááát nem is tudom, hogy ezek az orvosok hol szerezték a diplomát.. :roll:
Nem akarok negatív lenni, de sokkal sokkal komolyabb dolog, mint hogy ehhez hasonlítsa.
Nem? -vagy én vagyok túl kemény - e témában?

Na megnézem a fogamzásnaptárt :D

szeder74
 
 


gwini!
nem jön a linkről be. www.....kezd beírni hátha sikerül

szeder74
 
 



gwini
 
 



gwini
 
 


nem jön be azt írja nem tudja megnyiti

szeder74
 
 


Hát ezt nem értem! A másik topicban bejön! Belinkelem azt!

http://www.csaladinet.hu/forum/viewtopic.php?t=801

429-es hozzászólásban van!

Szavaznátok egyet a Nórámra?
www.babavilag.com
Először regisztrálni kell. A Nóri a vége felé van. A coffos képe! Ez:

Kép

gwini
 
 


nagyon cuki a kislányod gwini!! :)

Nem akarok ünneprontó lenni, de elég nagy kamu ez a kínai naptár... ezek szerint mindenkinek, aki januárban fogant lánya lesz ?! :shock: :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!

Nem, mert a születési dátumodat is meg kell adni hozzá! Azért kell először a vissza gombra menni! Én is először csak a fogantatás dátumát adtam meg és akkor fiút jósolt. Aztán megadtam a születési dátumomat is és akkor már lányt!

gwini
 
 


aham.. akkor bocsi

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


na íme néhány kép a nászútról.... ebben a hidegben jól jön :D

Kép Kilátás az ágyunkból

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Leonardo di C. itt forgatta a Part című filmet
Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Kép Férjemmel :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!

Nagyon szép helyen voltatok! És ti is nagyon szépek vagytok! :lol:

gwini
 
 


Sziasztok!

Élek még én is, lassan már látom az alagút végét! Ez már a 10. hét, majd elmúlik a folyamatos hányás! Azért már csökkent, napi 4-8-nál tartok! A cukrom viszont jó! Legalábbis egyelőre! Nem tudom, ki írta, de köszönet érte: bevált a Canada dry! Pár napja iszom, így már némi folyadék megmarad bennem! Jövő héten megyek dokihoz, utána köv. héten uh. Már várom nagyon!
Igyekszem képbe kerülni, olvasgatok vissza, látom, jó sokan vagyunk!

Márti
borossné becz márta
 
 


:D :D :D Köszi gwini!

Hello Márta,
ez iszonyú lehet! Mármint, hogy a napi 4-8 hányás nálad csökkenést jelent! Uhh :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey! Gyönyörűek a képek, és tényleg jól néztek ki Ti is !!! :lol:

Gwini megnéztem Én is a naptárt nekem fiú jött kis de a lányomnál is annak idején fiút mutatott! De van valahol ilyen táblázat szerűség ott meg azt hiszem lányt mutatott de lehet nem jól emlkszem! A jónás naptár meg lányos hónapra írta a januárt! Hát majd meglátjuk! Na meg a gyűrűzés! Kornéliánál végig fiút mutatott még a hasam előtt limbálva is most meg lányt!!! Érdekes és egyre izgalmasabb! De Éni s egy fiúnak örülnék legszívesebben! Már a 1 nővérke mellé és 2 unokanővérke mellé már jól jönne egy kis pöcsös :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?