Új privát üzeneted érkezett!

El is felejtettem!

Most néztem, jövő hétre már +8, +10 fokokat mondanak. :D

Itt a tavasz! Pedig megigértem magamnak, hoyg tavaszra fogyni fogok. Na azért a héten 3x tornáztam. De uncsi egyedül, halk zenére (Szonja felébred). Anyukám fellép március végén egy hastánc rendezvényen. Oda is mibe megyek? JAj! Micsoda gondjaim vannak?

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Hola :)

Judit, azta, Leti belehúzott :D Lassan motorra pattan :wink: Egyébként ez így megy? Megvan az első pár lépés, és onnantól rohamosan belekezd a járástanulásba?
Annaluci még mendég nem akar mászni...de kúszni se. A senekét már emelgeti, de még csak fejjel a földön tudna haladni...azt meg nem szereti :)

Mameg micsinált! Apa lelépett fellépni, szal a wc-t is nyitott ajtóval használom :oops: , hogy halljam, mi történik Pöttömmel. Szal ücsörgök, gyermekem csendben elvan a járókában. Eccercsak hallom: áááánnny?! Ígye, kérdő-sürgető hangnemben :shock: Mondom: itt vagyok! Oszt ennyiben maradtunk :lol: Lehet csak bebeszélem magamnak, de tök úgy hangzott, mintha rákérdezett volna, hogy: Anya, hunvagy? Aztán, hogy hallotta a hangomat, elvolt továbbra is...

Kati, anyud hastáncol? Te is? Télleg, eddig KatÁztalak, és bár volt még egy Katalinunk, ő Kati volt...de most újra van egy Katánk, szal ajutomatikusan leKatizlak...baj? :oops: Vagy melyiket szeressed? :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


RC az M1-en, MOST! :)
JUdit, kiszúrtuk az urad-parancsolód!

Kép
Kép
dorkáék
 
 

 
 

Sziasztok!

Óh lemaradtuk az RC-ről!!!! Most már valami irakiak rohangásznak!

Kati!
Tényleg hastáncol anyud? nagyon fajin! És kihez jár? Az Anikóhoz?

Judit!
Aha, ilyenkor már nagyon begyorsítanak, sztem jövő héten már rohangászhatok utána, biztos kimerészkedik a szobán kívülre, akkor aztán vége a jólétnek... számomra...

Biztos anya akart lenni! DE JÓ!!!! Én hiába mondogatom Kisgizinek továbbra sem mutat hajlandóságot. :cry:

Én is nyitott ajtónál szoktam.... :oops: sose tudni, mikor kell pattanni, és nálunk a villanykapcsolóval elszívót is kapcsolok, szóval tuti nem hallanék semmit, ha bezárom az ajtót.

Minek kapcsán voltak a tvben?

na mentem mosdani.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
Ha még emlékszel 51-es nincs csak nagyobb méretben(2-3 év), gondolom akkor nem kell. valamit helyette? Még ma estig lehet, holnap adja le a rendelést.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit el tudnád mégegyszer a linket küldeni ahol meg lehet nézni a rucikat? mert nem találom de rendelnék én is

köszi

kellemes délelőtőt mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


Haj :)

Dorka :D Én mán csak felvételről láttam az elébb :oops:

Judit, a Főtér-ben volt ma Szolnok, osztán mint helyi zenekar, az RC szerepelt benne.
Hűha, minnyán megnézem mi az 51-es, aztán írok pü-t.
Hát sztem ezt az "ány"-t én se fogom mán hallani egy darabig :| :( Nem ismételgetős fajta a Kicsiszívem... Nem baj, majd lesz olyan is, hogy egész nap ezt hajtja :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Hófordulósoknak utólag is boldog hófordulót!

Balwin Judit: Mi is láttuk ám a férjedet a tévében. Voltak a Tiszások is, mi azért néztük.
Anyaszerűséghez gratula Annalucusnak! Mászás miatt ne aggódj, Kata is 9 hósan kezdte (sőt kicsit később), de már jóval előtte Ő is emelgette a fenekét.

Judit: Letinek is gratula a további mutatványokhoz! A szám gyógyul a krémeknek köszönhetően. A tapaszok a hátamon voltak, de semmi hatás a helyükön, nem piros, nem viszket egyik sem.

Fanna: Múltkor nem válaszoltam Neked,a kinti képek a Művésztelepen készültek az eslüvőnkön.

Kata megtanult tapsolni és Ő meg valami nem-nem szerűséget mondott utánam.
Tegnap moziban voltunk apával, megnéztük a 9 és fél randit, jó volt, de nem ez volt életem filmje.

Jó étvágyat mindenkinek!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


na közben Niki kiütött!

Betty!
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=264315

estig szólj, mert ma este a határidő, habár folyamatosan szeretné hozni, csak nem tudja, mi lesz még kapható a jövő hónapban

Judit!
OK

Niki!
ja akkor hátha nem allergia, és marad az első verzió!
gratu Katának!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Húú gyorsan..

Csak anyukám hastáncol, én nem. Semmi pénzért nem mutogatnám a hasam. Nincs olyan állapotban. Egyébként nemtom jól leírni de Habibi (így kell mondani) tánccsoport és Csilla az oktató.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Judit!

Akkor kell az 5.-ös 47.-es és a 319.

Csütörtökön meg majd odaadom az árát.
Tényleg talizunk akkor? Mikorra érsz be a városba? Nekem 15:45 ig órám van!

kellemes délutánt, megyek terigetni :roll:

Kép
kbernadett
 
 


Kép Csipkerózsika a bálba indulás előtt
Kép a bálban a királyfival aki cowboynak öltözött
Kép 2 hete még ilyen frizurát terveztünk
Kép ez lett a vége

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Betty, bár nem írtad, de gondolom 3-4 éves méret. ha valamelyik nem, akkor szóljál, mert így rendeltem

Judit:
Módosítottam!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Balwin!

Teljesen mindegy, Kati vagy Kata. A családban is vegyesen szólítanak.
:D

Márti!

De csini a lánykád és az első képen az az arc hát nagyon aranyos! :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Judit!

Szerinted a Barbie Baseball (vagy mi) sapi, 1-es méretben az mit takar szerinted? Gondolom nem az életkort? :oops:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ja! és a 2-3-as méreteket meg vehetem már Szonjának? Gondolom nem lehet az olyan nagy :oops:
mert akkor kellene
a

14-es naci 2-3 as méret és a 29-es poló szintén a 2-3 as méretben.

meg ugye a sapi

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Judit!

Igen annyira megörültem ezekneka csini ruciknak! a kis papírkámra felírtam de ide nem hogy a 3-4 éves méret kell :oops: na át szanaszét álla fejem...
jah a fejemről jut eszembe!

Tegnap fodrász járt a háznál!!!szőkültem megint csak...ugyhogy az ilyeneken nem kellmeglepődni :wink:


judit s azt nem írta hogy mikorra jönnek meg? mert én nem láttam. Ez amugy honnan jön ide?


nos akkor a tali? mert ez ugy látom mindig elkerüli a figyelmed :roll:

szép napot!

Kép
kbernadett
 
 


Kati!
ment privi, és várom a választ!

Jók az új vonalzók!

Márti!
de gyönyörű haja van Anginak, és a jelmez is nagyon tuti volt!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Betty!
ment privi, sé a 3-4éveset megrendeltem

Kati!
Még annyit, hogy a Barbiesok egy kicsit kisebbek, szóval akkor a 2-3 éves az oylan 86-92-es

Valaki még? Még estig nyugodtan lehet variálni...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!

Most látom, hogy a Barbiesok kisebbek akkor meg tuti jó lesz.

Ment a privi is.

Köszi

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Bbj!
Most nagyon gondolkodóba estem, mert van itthon egy barbies nadrágunk ami 4-5 évesre jó és még egy kicsit nagy is Angélára, éppen ezért rendeltem 4-5 évesre. Te mekkorákat rendeltél Grétinek? Vagy rendeljek inkább egy számmal nagyobbat, 5-6 évesre valót?

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Hú, lányok, nagyon klasszak azok a ruhák, de szerintem nekünk már így is annyi van, hogy egy magán turkálót tudnánk nyitni :roll: :lol:

Balwin, rögtön jönnek a képek :lol: És mi mikor is kapjuk az újakat? A múltkor a hódolótok megmutatta a nagyszülőknek is. Anyukám oda-meg vissza volt, azt mondta, ő még ilyen vörös kislányt nem látott :lol: Tényleg nagyon ritka hajszínben pompáztok :lol: Azt az "anya"-szerűséget nagyon irigylem, Jázmin már a lámpát is mondja, de az anyát véletlen sem :cry:

Judit, Leti nem semmi, egyszerre járás és új szavak! Nagyon ügyes!!! :lol: Mi volt végül a szülinapi ajándék? (lehet, hogy írtad, csak elkerülte a figyelmem?)

Niki és Dorka a Primot csinálja? Én is szeretném azt a filmet megnézni, a témája tetszik, kiváncsi vagyok, mit hoztak ki belőle.

Márti, nem volt semmi az a ruci, inkább meg se mutatom Annának, mert aztán mehetünk a varrónénihez :wink: A haja is nagyon szép volt a tervezetten. Mitől lett ilyen? Hajsütő vagy valami modern eszköz?

Dorka, maradt valami a Corában? :wink: :lol:

Katlina! RUHA!!!!Még mindig nincs róla kép? Megesz a kíváncsiság (hehe, nem is lenne rossz, akkor legalább lefogynék... :roll: )

Betty, kép az új frizurádról?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Katlina, Robinak boldog hófordulót! :lol:

Anna, azóta van valami a sátor ügyében? Milyen színű lesz?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Jaimee, most már csak "amoda" írogatsz? Nem szép...akinek ilyen naplója van, annak kötelező lenne minden nap írnia nekünk, hagy élvezzük :lol:

Nah, a képek:

Az oviban, a nyílt napon:

Kép

Az udvaron a hóesésben:
Kép


Nyárra készülve, az új Corás cuccokban:
Kép

Tánc közben a művésznő:
Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szamóca!

Húú de nagyon szép Anna! Igazi kis modell, még a beállás is
.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Húú Szami!
gyönyörű ez a lány! Nagyon szupi kabát! Milyen színű? kék?
FP elefánt lett végül. hááát so-so

Márti!
Gréti 90 cm, és a Barbiesból a 3-4(98-as, csak mert kisebb) éveset vettem, a ponysból 2-3 (92-es)éveset.
Szólj ha módosítsunk, még lehet!

na mnetem fürödni!

Mütyikének boldog hófordulót!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
és mit gondolsz Bettikém 100 centijére jó lesz még a 3-4 éveseknek határ? hu most igy nem tudom ....nah mindegy megvárom a válaszod aztán majd írom hogy változik e améret vagy sem...

megkaptam a privit majd írok vissza

pd

Kép
kbernadett
 
 


Szami nem vagyok fotgén alkat:-) igy valszínű nem csak ha a csjaszival nem csináunk egy közöset.

De bunkó vagyok!!!

a Hófordulosoknak nagyon boldog hóforudlót!!!!!
Gondolok itt Robikára, Balázsra,Dávidnak, szabikának hát és töredelmesen bevallom hogy Anna Lucának kívántam e boldog hóforudlót ha nem akkor most neki is megtenném :oops: annyira szétszórt vagyok...borzasztó!!! :-D

Kép
kbernadett
 
 


Ne viccelj már, Betty, ami képet eddig láttam Rólad, nem lehet panaszra okod :lol:

Judit, olyan halvány mályva színe van és a zsebén, ami most szinte nem is látszik, rózsaszín a hímzés.

Szombaton voltunk Pesten a Katica boltban, olyan jó játékokat vettem! Anna kapott Logicót, meg egy olyan játékot, amivel az ellentéteket gyakorolhatja (gondban van vele), ill. már húsvétra gondolva vettem neki édes pici fa konyhai eszközöket (nyújtófa, fakanál, vágódeszka, szedőkanalak, pici fém tepsi, kékfestő díszítésű lábas, serpenyő).

Jázminnak vettem tenyérfestéket és méhviasz rajzolót (nem ceruza, hanem oylan kis téglatest, amit ő még könnyen megfog), Máté könyvet választott magának, meg a barátnőm lassan 2 éves kisfiának vettem a szülinapjára ajándékot.

Utána mentünk a Csodák Palotájába. Kati, biztos összefutottunk akkor a lányoddal is! Máté nagyon élvezte, bár a kiállítás/játékok egy része ugyanaz, amit kb. 1,5 éve látott már. Viszont újdonság volt nekünk is, hogy a legfelső szinten felnőtt "játékok" (képességfelmérő dolgok) is voltak, ahol mi is kellemesen elfáradtunk.

Ezután irány a Mammut, ahol megnéztük az Asterix az Olimpián című, számomra feledhető (a közepén hunytam kb. 20 percet :oops: ), de Máténak tetsző filmet. Legvégül még elmentünk kedvenc teázónkba a Ráday utcába, ahol én Cacao teát ittam tejszínnel és barna kandispálcával... mmm... olyan fincsi volt.

Máté nagyon élvezte, az én lelkem meg egy kicsit nyugodtabb volt, hogy mindkét naggyal tudtunk egy-egy teljes napot eltölteni, ami igazán csak az övék volt. :oops:

Viszont elmarast a fürdőszobás cuccok vizitje, majd kedden és szerdán... :roll:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Judit, oké, köszi :)

[b]Robikának Boldog Hófordulót[/b] :D

Niki, akkor még van egy kis időnk :wink:

Szamóca, naggyon gyönyörű ez a lány :D Mikor láthatjuk a kifutókon? :wink: Jók az új rucik is!
Akkor biztosan örült Máté is, Anna is, hogy egy-egy napra csak az övék lehettél :)

A Mammut van a Moszkva tér közelében, ugye? :oops: A Lövőház utcában isteni gyrost, falafelt lehet enni; egyszer vettünk ott, azóta is azért csorog a nyálunk :roll: És egy fajin keleti fűszeres boltocska is van ottan :)

Eheh...a képeken és természetes fénynél télleg meglepően vöri a picurka :D Olyan színű, mint az apja szakálla :mrgreen: Amúgy meg ollan szőkésféle.

Márti, Angéla is olyan szép hercegnő :D Nagyon jó mindkét frizura :)

Menek altatni. Nemtom hogy leszek a köv. pár napban, bedurrant a derekam, legszívesebben feküdnék egész nap :(

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Betti: Mi van??? Te Nem fotogén???? Jó vicc.... :roll: :roll: :roll:
Kéne a fenekedbe napi egy önbizalom injekció. Az helyretenne! :wink: :wink:

Szami: Anna gyönyörűű! Nagyon jók a képek!

Olvasó üzemmódban vagyok. :wink:

Pusza mindenkinek!
jaimee1
 
 


Betty!
Kép


Bettike!

Kép

Boldog Névnapot! :)
szilbee
 
 


Betti és Bettike! Nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

Robika, neked pedig nagyon boldog hófordulót!!!!

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Bettike! Boldog névnapot Neked!
Kép

Betty! Neked is nagyon boldog névnapot kívánok!
Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szaisztok!

Bettykének!
Kép

Bettynek!
Kép

Szia Szilbee!
Hiányoztál!!! :wink:
Na mizu volt a hétvégén? pöttyök leszáradtak?

Dorka! Nem írtad, a múltkor, hoyg hol voltál ugrálni? a hétvégén ha midnen igaz elmegyek az Árkádba a H&M-ben akarok nézni melegítőnacikat, állítólag most akciósak vagy lesznek, vagy voltak, és egy párat be kellene szerezni, sé megyek tornázni, csak nem ugrálni...
Nem akar billeni ez a r.. mérleg!

Judit!
Te akkor eljössz Velem/ünk? Derekad?


Niki!
Mit mondott a bőrgyógyász?
Ja, és már annyiszor akartam a kerti játszó neve Jungle gym. így keresd , ha valakit még érdekel, csináld magad kerti építmény, bővíthető, nagyon szupi!

Fanna, Olga, Ildi! Hol vagytok????
Kata, Ditke, Katlina, Anikó?
Évi! Disznóvágás?
Erika, Márti?
na és akit kihagytam, meg ne kövezzen! :roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hali! Köszi a hiányolást! :) :oops: Most már vok én is... csak kicsit sokat írtatok! :twisted: ... majd még jövök, csak Dévid hiányol! Pusz!
szilbee
 
 


Ház nem mondom, hogy húú de kipihentem magam a hétvégén! :lol:

Boldog hófordulót minden hófordulósnak!!! :D

Judit! Nem tudnál esetleg videjót is feltenni Leti sétálásáról?! Olyan jó lenne! :)

Dorka! Ti mégsem aludtatok anyudéknál?

Olga! A biztosítós nő jobb lett volna, ha meg se szólal inkább! Hogy lehet így mellétrafálni??? Ritka béna ez a csaj! :lol:

Balwin! Hehe... csekkolva vagy! :lol: De édes lehetett! :D Bakker az RC-t én is szívesen megnéztem volna. De talán fent van archívumban az m1 oldalán, nem?

Szamóca! Márti! Nagyon jók a képek! :D NAgyon szépek a csemeték! :)
szilbee
 
 


Judit, a Pelikán hotel 1. emeletén votlam megen, de tán mostantól a Thökölyn, a Tigáz melletti nagy konditerembe megy át a csaj, aki tartja. Az a baj, hogy oda már kocsival tudok csak menni, és nagyon koppra érnék haza fürdetésre, mert negyed 7-től háromnegyed 8-ig tartaná kedden meg csüt.ön. Szóval lehet más után kell néznem....(
Hol fogsz tornázni? Amúgy meg ha az ember beszerez szép edzős holmikat, onnantól úgy érzi, muszáj használni is őket!!! :)

A r... mérleg felénk sem mozdul, max. felfelé.... Talán valami rossz mágneses térbe kerültem???? Mindig jobbra billen....NEm is tom.... :wink:

Szamóca, hogy milyen gyönyörű Anna!! Tényleg kész kis modell!
De jó lehetett az Annás és a Mátés napod is!!!! :)
OLyan ügyesen csinálod!
A cora kék fele ott is maradt, végül a vásárlás nem jött össze, apa ment el Szabival a Tesco-ba, egy gyors vásárlásra. (Először ült a bevásárló kosárba Szabi!! :))
De ma akarok már játékokat venni, már tökre unja az összes játékát Szabika. VEnni akarok építőkockákat, dömpert, apróságokat... Meg talán egy-két rucika is becsúszik... remélem... Olyan szép holmik vannak!

Erika, csak nincs gond, hogy olvasó üzemmódban vagy??

Szilbee, minden itt maradt, amit összekészítettem!!!
:roll: Oda volt téve az ajtóba, hogy kiszúrja a szemem, erre SEMMIT nem adtam oda Ádámnak, mikor itt volt!!! Bocsika, majd estefelé elugrunk vele, jó?

Balwinjudit! Óóóóóó, van valami gyogyó, ami segíthet a fájós derekadon? És segítséged erre a pár napra?

És köszönjük a köszöntéseket!!!!! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka! Nem baj! Ráér még! Majd Ed beszalad vele, ne ti rohangásszatok már vele folyton. Még nem turiztam át az itthoni rucikat! Majd este... Leventével... Szólj, ha kell vmi! 8)
szilbee
 
 


Dorka: Nincs gond szerencsére, jól vagyunk. :wink:

Eltekintve attól, hogy lerobbant a babakocsink... :evil: Nem hittem volna,hogy 1 hónap alatt ez bekövetkezhet. Mert ugye egyértelmű, hogy egy 1-2 hónapos gyerekkel nem száguldoztam vele. Apa intézi a héten az ezzel kapcsolatos ügyeket, előkapartam a jótállást, ami amúgy egy másik csoda a káoszban, amiben mostanában élünk... :roll: :roll:

Kilókat küldhettek, zéró étvágy következtében lassan a fejemből csak a két szem marad....Ha így megy tovább, kérek egy labort a házidokitól. :?
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Disznóvágás meg volt, már alig vártam, hogy hazaérjünk, nagyon elfáradtam. Szombaton egész nap ettem, vasárnap már csak csipegettem...

Jaimee, szedsz valami vitamint???

Szami, gyönyörű Anna!!! Jöhet hozzánk menyasszonynak! Szereti a focistákat :wink:
Egyébként így kép alapján idősebbnek néz ki. Hú, micsoda kis szépségkirálynő lesz belőle!

Bocs, vissza kell még olvasnom, egyelőre csak átfutottam a termést!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!
Alig győztem visszaolvasni... Jó volt nézni a sok-sok fotót, minden gyerkőc ooolyan szép!!!
Esküvői fotó nálunk nincs, mivel vadházasságban élünk :D , és úgy tűnik, ez már így is marad... Bár sose lehet tudni, eddig nem volt fontos, aztán még lehet egy napon úgy ébredünk, h. az lesz...
Rólunk: jövő héttől nst. Gyomorégés ÁLLANDÓ, egyre rosszabbul viselem, h. bármit eszek, ég a torkom. Szerintetek enyhül ez még valaha???
Úgy várjuk már Pöttömöt, hogy megölelhessük, velünk legyen, aztán vannak pillanatok, amikor bepánikolok, h. Úristen, mindjárt itt lesz, hogy fogom megszülni, mit fogok vele kezdeni??? Nálatok is volt ilyen, vagy én vagyok ilyen nemnormális?

donkoaniko
 
 


Anikó!!!

Nyugi, teljesen természetes, amiket érzel!!! :)
Én is ugyanezeket éreztem: úristen, ez a baba nem fog bennem maradni, tehát:
1. te jó ég, én szülni fogok;
2. anya leszek.... én...
3. mi lesz, ha hazajöttünk? Mit kezdek vele, ha ébren lesz? :shock:
stb. Aztán olyan szépen helyére kerülnek a dolgok!!! KOmolyan!
Aztán majd száguldanak a hónapok, évek...

A gyomorégésre Rennie??? Nekem segített, kismamik is szedhetik!

Erika, és a javítás alatt miben viszitek Rékát sétálni? :shock:
ja, és ha kilók kopogtatnak, tessék beengedni őket! :)

Évi, akkor próbáld kipihenni a hétvégi fáradalmakat... valahogy....


Na, egy-két kép:
A Nagy Reklámtotem előtti tisztelgés...:)
Anya feszt játszik velem :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Köszi Dorka a biztató szavakat!
Rennie nélkül sztem már nem is élnék... Ki se teszem anélkül a lábam otthonról.

donkoaniko
 
 


ÓÓ én is mennyi Rennie-t megettem Dáviddal való terhességem alatt... :roll: Leginkább Dorka készletéből!! :oops: :oops:
szilbee
 
 


Szilbee, ez hülyén hangzik, hogy "örülök, hogy segíthettem", mert bárcsak ne lett volna rá szükséged... Nekem csak az első harmadban kellett a Rennie, de akkor nagyon!
Okes, majd megdumáljuk, hogy Ádám szalad-e erre, vagy mi ugrunk el. Mi elvileg megyünk a Corába 4 után... de ez még változhat!
Majd csörgünk! MIndenesetre bevágom a csomagtartóba acuccost, aztán majd meglátjuk.

Ja, és Anikó: ezt neked szerettem volna megmutatni

Odabent 26 hetesen
idekint 2 hetesen :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka, ez nem semmi!!! Jaj úgy várom, hogy már lássam a mi Kicsinket!!! Vajon milyen lesz?

donkoaniko
 
 


Szega!


Bettiék Nagyon SOk Boldog Névnapot Kívánunk!

Húú még régen vki kérdezte hg Nimi szopik-éééé.....nem.... Már pacal és egyéb nyalánkságok....

Balwinka!
Írtam vagy 3 napja...megkaptad?


Nekem a doki az utsó 2 hétben szólt hg lehet Rennie-t enni....addig meg virrasztottam.. :twisted: és nyomtam a tejet ezerrel....dejazcsak fél órára volt jó....

Timi!
Nem tok róla semmit....sztem vmi olyan színű lesz. Ő intéz mindent(adtam hozzá pénzt)...meg mondtam hg nem sürgős elég márc. 24-ére, .....majd hív ha van valami. De már kivi vagyok rá!!!

Egen dömper és tsai nekünk is kellene...Dorka láttál vhol jót , jó áron?

Mérleg..... pont a hétvégén közölte a barátnőm...hg talán mennem kéne zsírleszívásra (bizonyos helyeken).....mondtam ha kifizeti.....dehát nem sértődtem meg rajta... :roll: :wink:

fanna3
 
 


Ankió! Én a második gyereknél is sokat majréztam! :oops: :oops: De szerintem egy felelősségteljes ember ezzel így van. Féltjük a csemeténket... néha saját magunktól, de csak azért, mert még nem tudjuk elképzelni hogy minden jól is mehet! Pedig az ember gyorsan beletanul a dolgokba! :) Még ha most nehéz is elhinni! ;)

Ez a felkészülés, hogy jó szülők lehessünk! :D
szilbee
 
 


Anikó: Vadházasság itt is van, de az nagyon virágzik és az a lényeg. :wink: Majd a kövi poronty után azért elmegyünk már a PM-be...
Hogy milyen lesz? Hát gyönyörű. Az a minimum. :wink:

Rennie? No, nekem nem hatott. És hányingerem volt az ízétől. Ennek az ízétől is. Így pontos, úgyhogy ahogy Fanna, én is tejjel bénáztam, aztán 20-30 perc és megint égett...De nekem talán egy hétig tartott csak.

Dorka: Már mondtam egy párszor, de csodaszép ez a Szabi gyerek. Picinek is milyen imádnivaló volt.... :D

Babakocsi?Hát majd kirakom a kertbe önagyságát, vagy lóbálom a mózesben, mert azt nem szereti ,ha egyhelyben állunk. :roll: :roll:

Nem kopogott eddig senki...

Kata, hol vagy? Kész már a szakdoga??
jaimee1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?