Új privát üzeneted érkezett!

Nyafi, elöszőr én is arra gyanakodtam de hát megette a 160ml, és nem kellett neki több.
Sajnos a hasa fáj, mert mikor bebugyolálom és simizem a pociját, meg ringatom úgy elalszik. Megvettük a meggymagos zsákot, úgy néz ki az segít neki.
Eddig nem volt hasfájos, minden nap van kaki, meg pukizik is. Azt hittem hogy megúszuk a hasfájos időszakot, mert eddig szerencsére nem fájt a hasa, de nem. :oops: :oops:

Tök jó ellopták a rendszámtáblánkat, így csak az én pici kocsimmal tudunk járni. :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
Jó kis hétvége most mehet a férjem a rendőrségre, plusz új forgalmi meg egy csomó pénz ez is!!!! Jó lenne ha casco kifizetné, bár biztos nem fogja..................

Üdv.: Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!Nálunk a múlt héten volt a krízis.Sírtam, mert a cicim nem termelt elég tejet.Rohantam fűhöz-fához, mivel az én védőnőm egy nulla :evil: Még nem akartam kipótolni tápszerrel.Egy ismerős végül elmagyarázta, hogy rengeteg függ az evéstől, ivástól, pihenéstől.Szigorúbb lettem magammal, már odafigyelek ezekre a dolgokra.Kristóf alkalmanként átlagban 170 g-ot eszik, de éjszaka 240-250-et :shock: Most egy hétig két ciciből etettem alkalmanként, de úgy tűnik, kezd több termelődni és néha elég az egy.
A ti babáitok nem nyűgösek mostanában?Szerintem front van, mert Pocok tegnap du.4- éjjel 1-ig folyamatosan fent volt és nem akart semmi áron aludni.Ma meg minden szopi után beájult... :D

Kép

Kép
linus
 
 


Ja, és mi már 5 kilósak vagyunk :D

Kép A kis Bruce Willis :-)))

Kép

Kép
linus
 
 

 
 

Linus! Zabálom meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Szépek a babák!
(Bence, Hunor - kis duci :lol: , Kristóf - aki tényleg hasonlít B.W-re)

Kakik
Néha nekünk is van napi 1-3 db, ami nagyon tele van :shock:

A szerdai UH-on minden rendben volt.
a dokinő gyorsan végzett, Levi felavatta a helyet , odapisilt :lol:

Anna
Remélem Levi hasfájása csökken.
A mi Levinknek már nem fáj annyira.

Nyafi :cry:
Remélem most már rendbe jössz.

A kis duciManó:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nektek nem volt olyan, hogy nagyon sírt álmában?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok4

Kia: nálunk is volt már, hogy felsírt a Manó álmában... legutóbb múlt hétvégén napközben elaludt a nappaliban. Mi is ott voltunk, az Apja pont kapott mail-ben egy linket amin Kiszel Tünde videofelvétele volt. Csak beszélt, beszélt a "nő" egyszer csak Patrik égtelenül fura hangon felsírt! Szerintem nem bírta már azt a ...... -t. Gyorsan odamentem és megsimiztem a kis fejét, arcát és szerencsére megnyugodott :-)
De máskor is van, hogy pár másodpercig felsír, de ritkán...

Kép
zuzmara08
 
 


Akkor nem mi vagyunk így egyedül...

Ma mértük ismét Levit...
6450 gramm :lol:
430 g 1 hét alatt - ez rengeteg :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jézusom..
Nem is merem, mondani, hogy az én kislányom 4220 g..

dhbetty
 
 


Betty
De mondhatod!

Levi nagyon sokat hízik... pedig sokat mozog a keze - lába.
...és én is azt hittem, hogy kevesebb a tejem - úgy érzem pár napja.

Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Zsuzsi
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok Kismamik!

Betty nagyon szép súlya van a kis Panninak. A lányok mindig kisebbek, hiszen ők csajok és vigyázni kell az alakjukra. :D :D :D :D :D :D :D

Mi is szépen lassan de biztosan hizogatunk, hetente 180-220gramm.

Niki örülök hogy a kis Réka pocija is kezd rendbe jönni. Tényleg a kislányok sokkal nagyobb veszélyben vannak a felfertőződés miatt, mi fius anyukák nem is gondolnánk. Vigyázzatok magatokra!!!

Linus Kristóf tündéri. Olyan fura hogy a picuroknak vagy száz arcuk van. Olyan képet vág mint egy komoly pasi aki csábítani készül.

Nyafi, Abigél baba mit kapott a névnapjára?

Zsuzsi, Cicus mi újság van nálatok?
Itt van néhány friss kép a picúról.

Levike már nagyon várja a sétát:
Kép
Apával a legjobb dögleni így szombat reggel a buli után:-)))
Kép
Apa most megfoglak!!!!
Kép :)

Puszi Mindenkinek!!!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Anna
Nagyon szép Levi baba!
Azok a szemek... :shock: :wink:

A mi Levinknek is hasonló kék.. Csak nem sikerül jól (pl. így) lefényképezni.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Köszönjük a dicséretet.
Ti is cukik vagytok mint mindig.
Nekem sem sikerül mindig elkapni a szép kék szemecskéit. A lényeg hogy vaku nélkül fényképezd, és a baba legyen fénnyel szemben, nekem úgy szokott sikerülni.
Puszi!
Ann, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Velünk minden rendben. Tegnap végre sikerült vennem egy jó minőségű hordozókendőt. Már várom hogy megkapjuk mert leszakad a hátam.

Kia: köszönöm hogy gondoltál rám jól esett :D :D :D !!!!!!!!

Nekünk is szokott álmában sírni. Van hogy egy-két simi elég hogy megnyugodjon, de van hogy ki kell venni az ágyából és csak úgy nyugszik meg.

puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!
Kia köszi, jól vagyunk. Egyébként ő is fejlődik szépen mert 5-6hete kb 3220 g volt, tehát ő is hízik. :lol:

Anna, Linus, Kia!
Nagyon helyesek a pasik!
Várjuk a többiektől is :)

Ma voltunk kardiológusnál. A lyukak még megvannak, de a doki elégedett volt, mert látta, hogy szépen fejlődik és nincsenek a tünetek meg. (szájkékülés, izzadás..stb)
Akkor nyugodhatunk meg ha elmúlt 1 éves és addig nem történik semmi. Addog járni kell folyamatos ellenőrzésre, mert műteni kell ha a bal pitvar megnagyobodott. :cry:
És nagyon kell vigyázni kell a baktériumokra, veszélyes a szívére.
Ezért fontos, hogy szoptassak, mert az ad valamennyi védettséget. Dehát fele már így is táp a napi adagnak.
Csak ez a mennyiség maradjon meg, akkor is boldog vagyok. Kb 350 ml naponta.
Akinek csak anyatejes a babája nem is tudja az mekkora adottság.

dhbetty
 
 


aaa

Kép
nyafi
 
 


Nekünk is sír néha és nagyon kis keserves...
Utazóágyat kapott nevenapjára a Corából.
Mi 5600gr.ok vagyunk, és kb 80%ban anyatejesek...
Hajrá Pankuci!!!

Kép
nyafi
 
 


Anna

Majd próbálgatom! :wink:

Zsuzsi
Holnapra
Kép

Betty
Remélem egyre több tejet tudsz majd neki adni... és nem lesz műtét sem!

Nyafi
Már az is szép súly!
Gratula!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ma megyünk oltásra, kicsit félek apa nem tud velünk jönni!!!! :oops: :oops:

Olyan aggódó lettem az elmúlt időben (mióta anya lettem). Tegnap a férjemmel voltunk színházba, és nagyon jó volt a darab de mégsem tudtam teljesen kikapcsolni. Mi lehet az oka, mostanában elkezdtem fogyni is (mondjuk van mit), de szerintem ez a szorongástól van.
Nálatok nincs ez, ha igen mit csináltok hogy ez elmúljon???

Üdv.: Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Nyafi tegnap mi is pont 5600 gr-osak voltunk. :D :D :D

Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Anna
Boldog 2 hós fordulót Levinek!

Én is jobban aggódok :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hát túl vagyunk rajta!

Az én kis hősöm annyira jól viselte egy picit sírt de ahogy felvettem megnyugodott. Szóval a vizsgálaton már mosolygot és beszélgetett a doktornőval. :D :D :D

Kia köszi a felköszöntés Levikének is továbbítottam. :D :D :D

Zsuzsinak nagyon boldog névnapot kívánunk!

Többiek mi újság???

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Ügyes fiú volt!
Gratula!

...ő is Levi :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Anna jó neked, hogy már túl vagytok az oltáson. Én csütörtökön viszem délelőtt és nálunk sem tud ottl enni az apuka. Tartok tőle sajnos, hogy miként fogja viselni, de remélem férfiasan tűri majd. Én már most be vagyok tojva miatta, hogy előttem fogják megszúrni, de még addig agyban helyrerakom a dolgot, hogy ne érezze a feszültségemet.

Képzeljétek! Ma voltunk UH-on és találtak a Manócska agyában egy cisztát és a bal veséjében egy tágulatot :-(
Mondta a doki, hogy egyik sem vészes, de mégis el vagyok keseredve. 6 hónap múlva újra vinni kell...
Amúgy nagyon aranyos volt, teljesen jól tűrte, csak az volt a baj, hogy aludt és arra ébredt fel, hogy vetkőztetjük. És hát az Apukája fogta a kezét, hogy ne kalimpáljon én meg a lábát! Na ez volt a nagyobbik baj, ugyanis nem rugdalózhatott kedvére, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy jó nagyokat durrogtasson. Aztán azért megoldotta valahogy és kitört a háború a pelusban. Ott vihogtunk fölötte.... annyira cuki volt :lol:
Remélem rendbejön a KisDrága!

Kép
zuzmara08
 
 


Linus én is nagyon tartottam az oltástól már elötte lévő nap szomorú voltam, de a kis Levi adott erőt nekem, hiszen annyira bátor volt.
Kristóffal is így lesz. Remélem elmúlik a ciszta meg a tágulat is. Olyan vicces hogy ha én nem mondom ezeket a Uh vizsgálatokat (feji, hasi), a védőnőnek, ő nem is mondja magától hogy van ilyen vizsgálatra lehetőség. És már nem elöszőr hallom hogy ezeken a vizsgálatokon mik derülnek ki. Szörnyű hogy ezeket nem teszik kötelezővé. :x :x

Ti hogy álltok az ajánlott oltásokkal ki adja, vagy már adatta be a rotavírossal kapcsolatos oltást??

Cicus merre jársz? :shock:

Egy szó mint száz Linus szorítunk, és ügyik lesztek!!!

Puszi!!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Anna!
Köszi, de szerintem ezt nem nekem akartad írni, hanem Zuzmarának :)
Egyébként mi épp holnap megyünk UH-ra.Remélem nem lesz gond.

Kép

Kép
linus
 
 


Jaj Linus ne hari!
Zuzmara ezt neked szerettem volna írni!
Látjátok olyan koma vagyok mintha én kaptam volna meg szurit, ez az igazi anyai együtérzés.
:-)
Puszi!
Anna, Levi baba

Kép[/quote]
boganna07
 
 


Sziasztok!

Zuzmara
Drukk Patriknak, biztos ő is férfiasan fogja tűrni :wink:
A tágulatot pedig - remélem - kinövi vagy helyrejön neki.

Linus
Mi volt az UH-on?
"Jó" kis papucsok vannak ott Budakalászon? :?

Anna
Az oltások...
Mi , vagyis Apa eldöntötte, hogy a Rotát be akarja adatni.
Szerencsére a nagyik mindig adnak egy kis hozzájárulást, így ez nem jelent gondot.
Az oltóanyag már itt van a hűtőnkben :P

Én a Pneumococcus-on gondolkodok, mert az legalább sok fontos dolog ellen véd.

Nektek nem változott / változik az alvásidő?
Levi néhány napja ismét 3-4 órákat alszik csak éjjelente.
Szerencsére éjjel már csak pisi van , így tisztába nem kell rakni - nem ébred fel - érzi, hogy éjszaka van.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Anna a bátorítást, holnap ilyenkor már túl is leszünk rajta. Én is azzal vígasztalom magam, hogy régen nem nézték meg ezeket a dolgokat UH-al, és biztos akkor is voltak hasonló eserek. Most nézik szerencsére, tudunk róla ha valami nem 100%-os és persze lehet is rajta segíteni ha mégsem javulna. De hiszem, hogy nem lesz baj, és a tágulatot kinövi a ciszta meg felszívódik...
Oltások: nekünk még egyenlőre a doki csak a Rotát elmítette, ami adható ha akarjuk. Mi akartuk! Nekünk is itt van a hűtőben, holnap meg is kapja az elsőt, a másodikat meg 3 hónaposan. Nem dúskálunk mi sem a pénzben, de megbeszéltük a férjemmel, hogy a baba megkap mindnet ami csak az egészségét szolgálhatja. Nem olcsók, de ez van...

Kia: a Pneumococcus oltást mikor kell beadni? Erről nem tudok semmit, mi ellen véd?
Amúgy alvás tekintetében kezdünk mi is kicsit visszafele fejlődni. Pár hete Patrik már csak 1x kelt fel éjjel, kb. 4-5 között. Most meg simán van, hogy újra 2x kel fel. Sajnos nem jövök rá az okára, hiszen minden ugyan úgy van mint korábban. Viszont ami nagyon jó hír számomra, hogy eddig a Manó csak mellettem aludt vissza éjjel. Aztán mikor visszaraktam az ágyába, persze rendszerint felébredt és keztük az altalást előről, persze a nagy ágyban. Most viszont még ébren van amikor beteszem az ágyába, kicsit simizem a fejét és amikor kezd megnyugodni, (nem izeg-mozog keze-lába 1000-el) akkor otthagyom és lefekszem. Persze fülelek, még egy darabig cuppog meg beszélget magában, de szépen lassan elalszik! :) Utána mindíg megnézem, hogy mennyire rugdalta le magáról a takarót és jöhet nekem is a szunya... :)

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzmara
Tessék. :lol:

Remélem segítek kismamik:

Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


A fejsimi nekünk is bejön :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia! Nagyon DRÁGA VAGY, köszönöm! :-)

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzmara!
A fejsimit Pocok is imádja.Bár én még kombinálom cumival és a Bóbitával (énekelve, kb.20-szor) :D
Nem lehet, hogy a frontok miatt vannak a rossz éjszakák?

Szerencsére mindent tökéletesnek találtak az UH-n!! :D

Kép

Kép
linus
 
 


Linus
Örülök, hogy minden rendben.

Zuzmara
:lol:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia tényleg angyal vagy, ezt én így összeszedve sehol nem találtam a neten!!!
Tegnap voltunk a Marfit szigeten szupi volt Levikét teljsen kiütötte, olyan szépen aludt utána.:D :D :D

Köszi!!!!

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Oltások:
A mi orvosunk nem ajánlja a választható oltásokat (kivéve a kullancs ellenit ha nagyon túrázós a család), mert annyi hátrányuk van mint előnyük és nagyon megterhelik az immunrendszert.

Pl a bárányhimlő elleni csak kb 20 éves korig véd és lányoknál tudjuk hogy kifejezetten veszélyes felnőtt korban ha pont babát várnak.

Így mi csak a kötelező oltásokat adatjuk be azt is csak 3 hónaposan kezdi ez a doktornő. Mi inkább a megelőzés híve vagyunk és az egészséges életmódra próbálunk majd koncentrálni.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Anna

Nincs mit! :wink:
A védőnő hozta még az elején ezt a papírt.

Egy mai kép:
Nézem Anyát Kép

Többiek?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Levi nagyon jó kis pasi. 8) :lol:

Nagyon nyűgösek a napjaink. Sír sokat, keveset eszik és csak ölben nyugszik meg. Próbálom máshogy is, de néha már nem kap levegőt annyira sír. Na akkor csak felveszem.. :shock:
De nyugtassatok meg, hogy veletek is volt már ilyen és nem lesz ezentúl ez, mert akkor felköthetem a gatyám..0 segítséggel.. :? :cry:

dhbetty
 
 


Kép Nagyon örülööööök :) Kép Nagyi kötötte tavaszi kollekció :) :)

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Megvolt az oltáááááás!!!! Patrik egy HŐS volt. Egyáltalán nem sírt, volt kicsi nyüszörgés, de semmmi sírás! Annyira büszke voltam rá! Az egyik ápolónő észre sem vette, hogy beadta a doktornő az oltást. Irogatta a receptet, felnézett és megkérdezte: Mikor kapja meg Patrik az oltást? Mire a doktornő: hiszen már megkapta...

Annyira cuki volt :lol: Egy bátor úriember!
Szegénykém a kúpot már nem viselte ilyen jól, de ezt megértem, azt nagyon úúúútálta! Szerencsére csak 37 fokig ment csak fel a láza. Ez azért is volt fontos, mert pont tegnapra volt szervezve egy meglepetés szülinap és mindenképpen szerettük volna magunkkal vinnni. De nagyon édes volt. Napközben csak 15-20 percet aludt, így késő délutánra annyira kidőlt, hogy 2 széket összefordítottunk és ott aludt. Nem érdekelte, hogy 16 ember beszélget!

Betty: nekünk a hét elején volt kb. 3 napunk amikor este fürdetés után annyira sírt a Manó, hogy alig kapott levegőt. Megszoptatni sem tudtam, mert egyfolytában sírt. Aztán amikor felvettük megnyugodott, de ahogy lefektettem, hogy etetem, egyből újra üvölteni kezdett. Na ettől persze jól kifáradt, és csak cumisüvegből tudtam beletukmáli egy minimális vacsit.
De ez igazából pár este volt szinórban, szerencsére már elmúlt! Lehet, hogy volt valami front, vagy nemtudom mi, mert a hasa biztos nem fájhatott. Szóval még nem jöttem rá a bajára, remélem nem lesz többet, mert szörnyű volt nézni, hogy ennyire keservesen sír!
Csatolok pár képet:
Kedvenc játszószőnyeg:

Kép

Kép

Tegnap este:
Kép

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Jaj nagyon aranyosak a babócák..... :D :D :D

Mi is élünk ám.Azért voltunk annyira eltűnve,mert kisasszony a múlt héten beteg volt. :( :( :(
Horror volt az a pár nap.Szegényt annyira sajnáltam...De már jól vagyunk. :D

Ma mérték Flórát:6150 gr és 58 cm.Egy kicsit visszavett a hízásból.

És amire nagyon büszke vagyok:végre sikerült elérnem,hogy de és du magától elalszik.Ugy kell elképzelni,hogy evés után dumcsizunk kacagunk kb egy órát,majd egyszer csak fogom magam és ott hagyom egyedül.Semmi ringatás-éneklés-SÍRÁS és elalszik magától. :D :D :D :D :D :D :D :D
Persze az éjszaka más tészta....majd csak kialakul az is.

Zuzmara:neked akartam írni,hogy Flóránál is megállapították ezt a ball vese megnagyobbodást.
Várunk vele hátha kinövi.

Oltás:Mi hétfőn megyünk a 3.-ik szurira és már látom előre hogy milyen nagy bööööööööööööööbmi lesz...Már előre sajnálom.


Ti emlékeztek még Dominra és Melizre?Mi lehet velük?

Puszi:Kinga+Flóri
Vendég
 


Sziasztok!

Kinga
Én emléxem rájuk...
Sok kismama nem ír (más topikokban sem) akik az elején itt voltak...
Biztos nagyon lefoglalja őket a baba.
Nekem is kellene takarítani - amíg alszik - , de előtte egy kicsit itt vagyok :wink:

Levi is elalszik magától, ha olyan a kedve és nagyon fáradt.
Tegnap este is - beraktam a kiságyba, 2 perc múlva már aludt is :lol:

Betty
Felfigyeltem ma az iwiw-en is a képre. Szép a tavaszi kollekció :wink:
Jól áll Pankának!

Zuzmara
Gratula az oltáshoz!
Nagyon ügyes, bátor fiú volt Patrik!..és nagyon szép!

Láz?
Nekik 38 foktól van.
Ha 38 fokot mérsz mérd meg fél óra múlva is, ha akkor is annyi - akkor kell csillapítani!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Betty
Mitől van a nagy sírás?
A hasa? - Rángatja a lábát?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kép

Csak nektek csak itt csak most. :D :D :D
Vendég
 


A mai nap már jobb volt.
Azt hiszem ettem padlizsánkrémet, amiben mustár volt és attól szenvedett 2 napig. :cry: :cry:
Úúúúgy utáltam magam..

Niki? Jól vagytok?
Cicc? Ti is?

dhbetty
 
 


Sziasztok!
Kingii és lányok!
Ne tegyetek fel a kicsikről cunás képet, mert a degenerált pedofilok az ilyen oldalakra gerjednek. :evil:
Domin megvan, beszéltem vele múltkor. Néha olvas minket, de a kisbogyója picit többemberes. Hasfájós a kislány. Remélem ha elmúlik a három hónap már abbamarad nála és Domin is visszatér közénk... :D

Kép
nyafi
 
 


Hoppá! :shock: :shock: :shock:
Nem is gondoltam ere.Léteznek ilyen rohadékok?!Szegény gyereknek milyen világba kellett születnie....

Én csak meg akartam mutatni nektemk azt az imádnivaló hurkáit....
Vendég
 


kingiiiiii! imádnivalóak!!! :D

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Kingii
Szépek a húrkák és a pocak is, csak tényleg kevés a ruha :roll:

Üdv Dominnak és kitartás!

Tegnap itt volt a kerilányunk:
Kép
Kép

Ma nagyon szép nap volt... jön a tavasz :lol:
Sétáltunk egy nagyot hármasban :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?