Új privát üzeneted érkezett!

Ha irsz,akkor én is :lol: :lol: :lol:

És tessék visszatenni a vonalzókat-irgum-burgum :roll:
bibolya
 
 


:shock: nem tudom felrakni a vonalzókat :shock: megcsináltam de nem változik a profil, na ezen nem ügyködöm tovább :? ez van vagyis nincs :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


ez a babanet dilis akkor csak sikerült :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Ok Márti, akkor jövök én is. Az utóbbi időben rajtam is erőt vett a depi, már Anyukám is aggódni kezdett. Úgy tűnik, kilábalok belőle.

A Mam-os üvegre jó az Aventos cumi is, de szerintem a levegőnyelést igazán a saját cumija akadályozza meg.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Na végre lányok, lassan csak előkerültök.

Márti: én is MAM-os üveget használtam amikor a Szandi kicsi volt, hát nem tudom megmondani nyele vele levegőt a baba. Mert a Szandi minden üvegnél bukott és büfizett is.
De nem csak a mam cumi jó bele, az aventos is belemegy szerintem. Én egy bizonyos NUk-kal használtam, ami olyan duci alul, a felső része meg olyan mint a rendes nuk-os cumi.
De ha ki akarod próbálni, mindenképp venned kell, mert az újszülött cumi csak az üveggel kapható. (ha jól emlékszem Edit kereset és jött rá)
Az üveget én szíven oda adom, ha kell, csak cumim nincs bele.

És légyszíves te is és Edith is írjatok, ha baj van, mert ha nem tudjuk még lelkisegélyt se tudunk adni. (bár a vonalzó ügy nagyon gyanús volt nekem!)
Én hívnálak telefonon, de félek pont alszotok, inkább nem zargatlak.

Andi, Barbi: azért összességében nekem is tetszett a HP, csak az eleje elég uncsi volt.
Azért 2 nap alatt kivégeztem.

Na ma megint variáltak a cégnél, ha minden igaz, most úgy néz ki, február utolsó hetében kezdek.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Mire megírtam látom Edit is írt. :lol:

Edit: te se depiz, gyere és mond el mi bánt.
Nem jó ha magadba tartod, attól még beteg is leszel.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


:lol: :lol: :lol: jó akkor kipróbáljuk azt hiszem mármint a cumisüveget

Edit :shock: :shock: :shock: depi na ne csináld máááááááááááá, 1 topikban elég 1 depis tyúk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :lol:

jaaaaaaaaaa és volt valakinek pihenőszéke vagyis a bébinek????Bevált?????Na nem mintha lenne manink(bár most a teszveszen láttam egyet nem túl drágán), de ilyeneken gondolkodom :oops:

Szülinapokat március 8-án tartjuk, de hogy hogy lesz itt akkor rend meg kaja???????????????? :shock: :shock: :shock: Na arról lövésem sincs!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


És szegény Anissza nem igazán köszöntötték névnapján :shock: , mert nem tudta senki :shock: :oops: , így jár akinek ilyen különleges neve van!!!! :lol:
AZt hiszem Edit TE kérdezted múltkor , hogy milyen érzés 3 gyerekes anyának lenni....................isteni jó de tényleg :lol: , gondolom majd átfogom látni egyszer a dolgokat és akkor még jobb lesz, de a káosz még mindenhol tapasztalható az életünkben!!!!! :shock: :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, az Ádámnak egy nevesincs cumisüvege volt, de annak alul volt egy szelepe. Így nem nyelt levegőt amikor evett, és nem is fájt a hasa. Illetve ez nem is szelep volt. Olyan félkör alakú volt az alja, abban volt egy gumi (lyukacsos) betét. De nagyon bevált, mindig ilyet vettünk.

Nekünk sajnos nem volt pihenőszékünk, mert a Dévényes tornászunk azt mondta, nem ajánlja az Ádámnak. Én meg annyira szerettem volna!
De a Zsuzsiéknak volt, ha jól emlékszem. Ugye Zsuzsi?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nekünk volt pihenőszék, a Szandi nem igazán szerette. El volt benne, de nem sokáig, hiába rezgett, zenélt.
De a hintát imádta, abban hatalmasakat aludt.
Viszont a Nini meg pont a széket szerette, ő ott tudott jókat aludni.

Szerintem, mint minden más ez is gyerekfüggő, lehet bejön neki, de az is lehet, hogy nem.

Én a babaszobán láttam egy jót azt hiszem 10 e Ft-ért. Az a fajta, ami később hintaszéknek is jó, azt még a nagyok is élveznék.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Ja, túlvagyok a HP-n, a vége nagyon tetszett. Mondjuk összességében nem volt rossz a könyv, tetszett az egész, csak a bújdosós rész kicsit vontatott lett, szerintem.
De én is sajnálom, hogy ez az utolsó.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:és hol vettétek ezt a csoda cumisüveget??????????????????????????? :lol: :wink:

HP???????????????????????? :shock: :shock: :shock: És mi az hogy olvasás :shock: :shock: :shock: :roll:
Viccesek vagytok!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Én az alvásidőmből lopok, úgy tudok csak olvasni. De annyira szeretek, hogy inkább nem alszom. :wink:

Márti, a csodacumisüveget az auchanban vettük. Jó drága volt, azt hiszem 1200 vagy 1500ft. :lol: Olyan félkör alakú a cumisüveg. Illetve nem is félkör, de nem egyenes, hanem hajlított.
Megnéztem, hátha még megvan a szekrényben, de már kidobtam.
De a Corában is lehetett kapni, az tuti. Szerintem még a Tescoban is megnézhetitek, amelyik közelebb van. Mondom, tök sima márkátlan, ezért sokkal olcsóbb mint a többi és nekünk bevállt.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Látod Márti,te vagy a topic szive-lelke.Ha te "elbujdokolsz"akkor mi is azt tesszük. :oops: :lol: .

Nekünk nem volt sem babahintánk,sem pihiszékünk,én a babahordozóba tettem,és ugy jött velem mindenhova a lakásban.

Gerinek Aventos cumisüvege van,de ő nem egy hirtelen zabagép,szerintem nem nyelt sok levegőt mert emlékeim szerint soha nem bukott,és a büfivel sem jött vissza semmi.Én minden szempontból nagyon meg vagyok elégedve ezzel a cumisüveggel.

Nálunk ugy néz ki a Gergő lassan de biztosan meggyógyul.Még nem az igazi,de már a javulás utján járunk.Láza már tegnap nem volt,de estére tiszta kiütés lett a mellkasa és a háta.A doki szerint allergiás reakció az AB-ra.A hisztije és az agresszivitása is alább hagyott,az elmút napokban már azt hittem agyon ütöm :oops: :twisted:.Szerintetek lehetséges,hogy az AB-nak ilyen mellékhatásai legyenek?Ma még délelött volt egy kisebb dühkitörése-reggelire még nem evett semmit-,de aztán már fél 11-kor elaludt és másfél óra múlva ugy kelt fel,mint akit kicseréltek.Azóta is semmi baj vele,és végre / 4 nap után/ evett is ma már.Én arra is gondoltam már,hogy a gyógyszer okozta ezeket a tüneteket + a napokig tartó nem evése /éhezése????/ rátett még egy lapáttal.
Az éjjel végre aludhattam volna-hisz a Geri végigaludta az éjszakát-erre most nekem gyulladt be a csuklóm,1 hét alatt már másodszor.Hajnalban már cataflamot kellett bevennem,mert már az ujjaimat sem tudtam megmozdítani,a tenyeremben fájt,hasogatott a csont .Hogy ez mi lehet,gőzőm sincs,de délelöttre mintha elfujták volna. Ennek mondjuk örülök is,mert holnap tartjuk a Geri szülinapját és főznöm kellett ma,na meg a dokinál is voltunk a kiütések miatt-szóval én sem unatkozom egyáltalán.
Ma a drágám a frászt hozta rám.Hogy az utcai ablakon kilásson ,felmászott a háttámlás kisszékére úgy,hogy a háttámláján állt :roll: és közben a függönybe kapaszkodott.
bibolya
 
 


Ja,képzeljétek a Gergő napok óta folyamatosan mondja hogy HAPCI.
Ezt azóta mondja,hogy vasárnap este óta rámjött a tüsszögés és ugye azóta is tart.
Persze azt,hogy ANYA,kizárt dolog,hogy kimondja,de azt,hogy APA,azt ugy tudja mondani,mintha szerelmes lenne belé.Nálunk most az apa az isten :twisted: :roll:
Ugyhogy lassan megharagszom a saját fiamra :roll: :lol: .

Márti,majd megnézem nálunk is az üveget /tesco/,hátha van.
bibolya
 
 


Barbi,én is csak esténként tudok olvasni,mert napközben v.du.hiába is lenne rá időm,olyan hangzavar van nálunk,hogy néha a gondolataimat sem hallom :oops: .
Ti már nem használtok cumisüveget?Mi még igen :oops: :oops: .És cumit is egyre többet kéri napközben is :oops: :cry: .Hogy mi lehet ennek az oka :roll: :?:

Timi ,mi van a munkahellyel???????,Kaptál már választ?

Iza,olyan-de olyan régen irtál nekünk :!: Mi a baj :?: Te is depi :oops: :?:
bibolya
 
 


Ibolya, dehogynem használunk. A reggeli meg az esti tápi még abból megy. De most olyat, ami nem szelepes, arra már nincs szükség. Kb. fél éve.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


sziasztok!

örülök, hogy kissé felélénkült itt az élet és végre bejelentkeztetek! :)

Márti, tényleg gyere gyakrabban, hiányzol ám innen. Sajnálom, hogy el vagy anyátlanodva, ha tudok valamiben segíteni, csak szólj!

Julcsi, ügyes vagy az időnkénti 4 gyerekkel. Néhányszor nálunk is megforultak a szomszéd család gyerekei, ők nagyobbak voltak, mint Samu. De sajnos elköltöztek...

Zsuzsi, pontosan ugyanez van nálunk is. Samu is meg szokott zizzeni a bölcsis napok délutánjain, időnként elviselhetetlen lesz. Szerencsére nem mindig. Ezeken a napokon biztosan jobban elfárad, meg persze a bölcsiben más és több korlátozó tényező is van.

Ibolya, és mi lesz a szülinapi menü? Örülök, hogy Gergő "megjavult". Fogalmam sincs, h az AB-tól lehettek-e ilyen "tünetei". Ezen a héten Samu is extra zizi volt. A bölcsis gondozónője szerint biztosan front volt a héten :)

Andi, ti aztán nem kispályáztok a ház felújításával! Sok kitartást hozzá!

Edit, gyere majd gyakrabban! És sajnálom, hogy rossz hangulatba keveredtél...

Edith, szurkolok, hogy használjon az ismerőstől érkező cicigyógyító kence. És te is gyere, mesélj! Hátha tudunk segíteni...

Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


SZIASZTOK!!!!

Olvaslak am Titeket!!!! :D Igaz most jo nagy lemaradasom volt,mert 3 hetig nem voltunk itthon.
Most kicsit olvasosba mentem,mert hat bizony Ibolya ratapintottal,azert ha depinek nem is neveznem,de szornyu nehez napokat eltem meg az utobbi idoben.

Lapozzunk....Mindenkinek van eleg baja es persze orome is.Igy vagyok ezzel en is.Ugyhogy probalom gyujtogetni azt ami jo es bizony szep szammal meg is talalom oket.
Olyan csodaszep tavaszi hangok vannak itt nalunk a kertben,gondolom Nalatok is. :D

HP=Harry Potter???? :roll: En is megvettem,de meg csak az elso fejezetet olvastam el.Gyakorlatilag tegnap ota egyfolytaban a hazat suvickolom.

Nem igerem hogy surun tudok jonni,valami nagy-nagy valtozas van bennem....Nehez,mit csinaljak...Majd lesz konnyebb is. :D

Millio puszi mindenkinek,most igy kukkolosan :oops: 8)
rillisz
 
 


Iza!

Reménykedtem, hogy jó hírrel jössz. Sokszor voltál eszembe, mikor elpityeredtem és az optimizmusodra gondoltam. Nézd csak a szépet, jön a tavasz, bújnak a virágok ki a földből stb. Gyere Te is gyakran!

Ibolya!

Szerintem az allergiás reakció rögtön jelentkezett volna az első gyógyszerevés után. Nem lehet víruskiütés? Az 5. nap után bármikor jön. Virágnak 7. napon jöttek ki, két nap alatt elmúltak.

A héten mindkét gyerek elviselhetetlen volt nálunk is, pedig betegek sem voltak.

Mit kap a szülinapos csemete?
Emlékszem, mikor az első szavait próbálgatta Virág, mennyire örültem. Ma reggel már azt visította Barninak, hogy HÜLYEEEEE! Annyira kell vigyázni, mert mindent meghall és mondja is.

Tegnap volt az ovis farsang. Oroszlán volt a Drágám. Képem nincs, majd adnak az oviban, a szülők nem lehettek bent. Múlt héten volt a jótékonysági bál is, 437.000 Ft-ot szedett össze az ovi. Játékokat vesznek belőle.


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Ibolya:szerintem is víruskiütés, Zsombinak is volt de úgy, hogy beteg nem is volt :shock: csak a víruskiütés.

Barbi:nem találtam olyan üveget :shock: , egyedül elbuszoztam :lol: , de nem volt, vettem új aventes cumikat ez elvileg olyan, hogy nem nyel sok levegőt, meg 1 széles cumijú NUKot, most azzal evett olyat büfizett, hogy a hajam lebegett tőle!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :D :D :D

Iza:tessék csak jönni!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Olyan hóvihar van nálunk, hogy télen sem volt ilyen. Szaggatja a szél fákat, már kb. 1 cm-es hó esett negyed óra alatt. :( :( :( :( :evil: :evil: :evil:

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Ja és mindkét gyermekem full zizi.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Julcsi drága, nagyon boldogságos névnapot kívánunk Neked!

Márti, ha járok valamerre és látok, veszek nektek olyan cumit. Jó lesz tarcsiba.

Olyan szinten hideg szél fúj, hogy valami iszonyat. Csontig hatoló. De jövő hétre megint jobb időt mondanak.

Andi, a manócskák mekkorát nőttek! Elhiszem, hogy egy perced sincs mellettük. Nekünk egy van ebből az égedelemből, de sokszor 5 felnőtt is kevés lenne mellé. :?
Jó kis terveitek vannak. A belső falakat miért kell szigetelni?

Iza, igen, HP=Harry Potter. Olvasd el ha kiganalyoztad a házat, tényleg jó! :wink:
És ha úgy érzed, gyere gyakrabban, hiányzol ám nekünk.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Julcsi:boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Jajjjjjjjj én is átfagytam nagyon hideg szél fúj!!!!! :shock:
De hó az nincs. :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


És nem is kell már hó, én is a tavaszt várom, hátha akkor már jobb lesz a kedvem is meg minden :roll: :oops: , többet tudunk kint lenni, Nisszának is lesz egy jó kis napiritmusa................de jó lesz.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Edit, és ti voltatok a jótékonysági bálon? Samu bölcsije is rendez ilyet márc elején, de engem öszintén szólva nem nagyon mozgatott be a lehetőség... Inkább veszek pártoló jegyeket, mert persze jó dolognak tartom, hogy legyen valamennyi szabad forrása a bölcsinek pl. játékokra, de hogy egy egész estémet erre áldozzam...
Farsang is lesz két hét múlva, de még fogalmam sincs, mi lesz Samuból, meg egyáltalán beöltözzön-e. A gondozónők is tanácstalanok. Mivel Samu a kiscsoportba jár, (másfél-2 éves gyerköcök közé), ezért itt még nem jelent olyan sokat a beöltözés. Samu esetében azt mondták, épp határeset :), ő már lehet, hogy élvezné a dolgot, de még a 2 évet elhagyók között is vannak szép számmal olyanok, aki ilyenkor megijednek egymástól... :oops: Próba-szerencse. Tényleg Zsu, nálatok már megvolt a farsang (ha jól emlékszem), milyen volt? És Zsuzsi, nálatok lesz a bölcsiben?

Iza, örülök, hogy bejelentkeztél, annak viszont kevésbé, hogy alapvetően olvasóüzemmódban vagy csak.

Mi most délelőtt megjártuk az egyik dédit - szülinapja van/volt, így leugrottunk hozzá (kb 50 km-re van a falu, ahol él). Egy órája értünk vissza, és Samu még mindig nem alszik. Fekszik az ágyában és szövegel.
Ja, és ott is esett a hó, és brutálisan fújt a szél végig. Meg jó nagy hófelhőket láttunk jönni-menni. Itt meg hétágra süt a nap, de közben fagypont körül mozog a hőmérséklet.

Márti, egyedül buszozgatsz? Jól nyomod! :)
No, lépek, szétcsapok a gyerek között, hátha megérti, hogy ideje lenne már aludnia...
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi, voltunk a bálon, egy 12 fős baráti társasággal. Nagon jó buli volt, rengeteget táncoltunk.

Most meg megyünk Kecskemétre névnapot ünnepelni egy étterembe.


Julcsi! Nagyon boldog névnapot Neked!


Márti!

És mekkora már Nissza baba? És egyáltalán mennyit eszik egy ekkora baba? Akkor bevált az új cumi?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:mostanában nem mértük, mert ugye az üvegen látni mennyit eszik :roll: , szóval olyan 3800 gr körül van és 58 cm már tuti van, mert a dokinéni annyinak mérte, az 56-os rucikat el is tettem!!!!
Tápiból 100-akat eszik, tejcsiből lecsúszik a 125, van hogy kicsit kevesebb 700 ml/nap kb 840 volt a max eddig.
Most az aventes cumit teszteljük, végülis csak büfizett .Majd látjuk.

Évi:választhattam, hogy vagy autóval megyünk 5-en vagy egyedül busszal inkább az utóbbira esett a választásom úgyis mindíg autóval megyünk mindenhova!!!!

Edit:jó bulizást!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Én is én is :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Julcsi nagyon boldog névnapot kívánok neked!!!

Sajnos most többre nincs időm.Pihizek,mert fel kell töltődnöm a következő napokra.(Bandi reggel ügyelni megy és csak kedden du jön haza.)

Állásom még nincs,és egyik hely sem jelentkezett! :cry: Majd egyszer csak eljön az én időm is! :roll:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok csajok!!!!

Na végre,jelentkezett majdnem mindenki :lol:

Edith,jól vagytok????
Mekkora már a Picilány???

Márti,örülök,hogy írtál.
Annyira "kihalt" volt a topik nélküled.
Nagyon nagy lett a Nissza baba,most született csk,és tessék... :lol:
Élvezted a buszozást,nem???
Legalábbis,én élvezem a csend bármilyen formáját mostanában.
Nagyon várom én is a tavaszt,biztos segít a hangulatomon.

A hisztirohamok nálunk is egyre többször vannak :cry:
Ma akkorát lekevert nekem a Martin,hogy fel sem fogtam hírtelen.
Soha nem csinált még ilyet. :oops:

Timi,sajnálom,hogy nincs még munkád.
Gyerkőcök,hogy vannak???

Évi,Martin is du.3-kor aludt el,de még akkor sem nagyon akart...... :lol:

Ibolya,örülök,hogy a Geri jobban van,a szék támlán állás,durva lehetett,jó,hogy nem repűlt ki az ablakon :?
Tudnak alkotni.
Mit kap a Gergő szülinapra????

Hugom babája is nagyon jól van :lol:
Már 3600gr,55cm,130-akat eszik,3 óránként,már csak tápit kap.
Keresek majd friss képet róla.

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


JULCSI?BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!! Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Regi:és mennyi idős a nagy legény?????Biztos nagyon édes!!!!És jó baba?????
Nagyon kellett a buszozás!!!! :wink:

Timi:tarts ki, majd csak lesz valahol hely!!!!Ez a mai kórház helyzet!!!!! :roll:

Edith:azt a sudocremet próbáltad a sebre kenni????Julcsi szomszédasszonyának állítólag az segített!!!!!

Aventes cumi szerintem lótúró, nem szólt a csaj hogy büfizni kéne, és annyi tejcsi jött vissza, hogy beterítette!!!!! :shock: Még a MAM-osat kipróbáljuk, aztán csak rájön a drága, hogy szóljon!!!!! :roll: Pedig szoktunk büfi szünetet tartani!!!!A nagyok nem csinálták ezt ha jól tévedek!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Julcsi: nagyon boldog névnapot kívánok!!

Andi: hatalmasak lettek a gyerköcök, nagyon édesek. Közösen rosszalkodnak vagy inkább külön külön?
Nem irigyellek a felújításért, de lebegjen a szemed előtt milyen szép lesz, ha készen lesztek.

Évi: nálunk már a héten megvolt a farsang, nekünk is azt mondták, hogy az ilyen kicsik még nem élvezik a beöltözést. Pedig lett volna nagyon ari, kis tüll szoknyák, szárnyacskánk, igaz egyiket se hajlandó felvenni.
Nekik rajzoltak az arcukra, a nagyoknak azt amit kértek, a Szandinak virágot, mert kis virágos ruhába volt.

Barbi: én se aludtam, amíg ki nem olvastam a könyvet. :wink:

Márti: nem lehet, hogy egyszerűen Nissza is olyan kis bukos baba, mint a Szandi volt? :roll:
Mi is kipróbáltunk mindent, emlékszel semmi nem használt.
Cici után is bukik, mert akkor biztos, hogy nem a cumisüveggel van a gond.

Timi: sajnálom, hogy még mindig nincs semmi hír munka ügyben. Drukkok továbbra is mennek.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:most már csak üvegből kapja a tejcsit, mert nem csinált vákuumot a drága így nem szopott hatékonyan, akkor nem bukott ennyit :shock: , szerintem.

Regi:és mennyi idős tesód babája????Jó kis adagokat eszik :wink: , és akkor ő ciciből nem is evett??????
Tesódat nem viseli meg ez a tápis dolog?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,kedden lesz 8 hetes,csak most kedden kellett volna megszületnie :lol:
Evett ciciből,tápi elött 20-30-at tudott.
Nem volt több,teje.
Cumisüvegből,sokkal ügyesebben eszik.
Szerintem nem kell egy anyukát sem,hogy megviselje a tápi.
A babának biztos,hogy jó az anyatej,de a tápi semmivel sem rosszabb.
Én tudok összehasonlítani,Gábor tápis volt,Martin 8 hónaoig tejcsis.
Különbség nincs kettő között,talán csak annyi,hogy a cici egyszerűbb az anyukának,nem kell vizet forralni,melegítgetni,mindíg kéznél van stb..... :lol:
Jó kisfiú különben,csak a hasáért harcol,különben alszik.

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!

Iza,nagyon-nagyon örülök hogy jöttél.Sejtettem,hogy depi áll az eltünésed hátterében.Meg tán az okokat is,de hagyjuk,majd beszélsz róla ha akarsz.
Azért jó lenne,ha sürübben jönnél.

Edit,ennyit mondott a doki,hogy szerinte allergia.Lehet benne valami,mert a gyerek már a 2.napon egyfolytában dörzsölte a szemét és olyan lett mint egy kis kinai.De én ezt a magas láznak tudtam be /39,3-38,5 között ingadozott 2 napig/ ,pedig ez is az allergia egyik jele.

Márti,nem lehet,hogy azért bukik ennyit a lánykád,mert mohón eszik?Vagy nagy a cumin a lyuk?Próbáld a teáson adni / 1-es /a tápszert-én azon adtam 3 hónapig.Átmegy rajta,csak lassabban,igy talán nem nyel annyi levegőt,meg jobban kell küzdeni a kajáért.

Timi,sajnálom,hogy még mindig nem szóltak munka ügyben :cry: .

Julcsi,én is nagyon boldog névnapot kivánok neked! Kép

Andi,iszonyú "nagyok"lettek a gyerekeid.Az első képen azt hittem,hogy bilin ülnek-még akartam is irni,hogy milyen rendesek,egyszerre nyomják az ipart-erre látom pár képpel arrébb,hogy az csak egy fellépő :oops: :lol: .

A szülinapi bulin túl vagyunk,Gergő kapott csúszdát,meg kerti homokozót,nagy lapáttal+gereblyével,motort.Még akarok venni neki 4 kerekü rollert,csak most nem láttam.Most mindenkit kifejezetten megkértem,hogy a csuszdába adjon pénzt,meg ha vesznek valamit,az kerti használatú legyen.
Majd mindjárt dobok fel képeket,csak most mennem kell vacsit adni.
bibolya
 
 


Ibolya, és milyen csúszda? Hol vettétek, mennyiért?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Felkészészültem a maratoni napokra... :? Bár már most fogócskáznak a nappaliban a gyerekek,pedig apa éppen csak kitette a lábát! :x :roll:

Márti,
én NUK cumit használtam mindegyik gyereknél,nálunk nem volt gond.Lehet,hogy túl mohó a drága,és mindegy milyen cumival eteted sok levegőt nyel,és amikor nagyot büfizik visszajön a tejcsi is.Próbáltad már a legkisebb lyukú cumival?Hátha úgy nem tud olyan gyorsan nyelni,és így kevesebb levegő megy le a pociba. :?: Bár nem tudom,hogy a teás lyukon átjön e a tápi,ha éppen azt kap Nissza.
Mondjuk az Aventos cumit nem ismerem,lövésem sincs,hogy annak milyen a lyuk mérete. :roll:


Köszönöm a további drukkokat,mondjuk most nem igazán tudnék a Telkin kívül máshol melózni,mert a Bandi munkáihoz kell igazodnom,és egy 1,5 órás utazás egy pesti munkahelyre jelenleg kivihetetlen.

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


No chance visszaolvasnom...
Tegnap sógornőéknél, ma Anyuméknál leszünk... remélem, holnap jövök... Amúőgy jól vagyunk...

Szép vasárnapot mindenkinek. Itt kiba hideg van (Évi után szabadon :wink: ) de gyönyörűen süt a nap... :)
Puszi

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Barbi,ezt a csúszdát vettük meg:

http://www.jatek-city.hu/product_info.p ... ts_id=3996
bibolya
 
 


Véletlenül elküldtem :oops: .
Én itt rendeltem tőlük meg neten,és házhoz is szállították 990 ft-ért :lol: :lol: :lol: .Komolyan mondom ennyiért be sem tudok autózni érte.
Van ennek egy nagyobb változata is,de én annyit már nem akartam adni érte,meg szerintem az még nagy is lenne.
Nagyon élvezi,tegnap délután kb 100x csúszott le rajta :lol: :lol: :lol: .


Timi,már most nem birnak magukkal?Zavard ki őket egy kicsit a hidegre :roll: ,majd megnyugszanak ott :oops: .

Edith,jó kis mozgalmas hétvégétek van/lesz.Csak látogatóba mentek,vagy valami "céllal"?
Most nálunk is rohadt hideg van,de holnaptól megint tavaszias időt emlegetnek.Tegnap itt is olyan szélvihar volt,azt hittem széjjel fagyok mig elmentem a tortáért.
Képzeljétek,annyira igyekeztem,hogy pénteken elkészüljek mindennel,hogy tortát elfelejtettem rendelni :oops: .Még jó,hogy itt van mellettünk a tesco és ott mindig van kész torta.

mindjárt kicsinyítek képeket és dobom fel őket.
bibolya
 
 


Kép anyummal Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Encsivel zenét hallgatnak
bibolya
 
 


Ibolya,
nagyon jó képek!Geri mennyire élvezi a csúszást!!!!!És a tortát is gyorsan megoldottad! :wink:

Reggel egy darabig tűrtem a rohangálást,aztán "szétcsaptam"köztük!Utána nyugissan telt a délelőtt,lassan készülünk az ebédhez,utána remélem csendes pihenő lesz. :? Hannánál biztos,de a többieknél.....Talán amíg alszik Hanna eljátszanak csendesen.(sajnos nem ez a jellemző,általában ők keltik fel :x )

Megyek megnézem a Lassagne-t a sütőben.Már egész jó illata van...nyam-nyam!

Pusz
timiban
 
 


Timi,csak határozottan :lol: :lol: :lol: /csapj szét köztük/

Tegnap nálunk is lassangne volt meg baconbe göngyölt csirkemáj.

Geri ugy elfáradt a délelötti csúszdázásban,hogy a kanapén ülve elaludt :lol: .

ezek ma készültek-a Geri azt mutatja meg nekem,hogy még mi mindenre használható a csúszda :lol: : Kép Kép Kép

és arról már nem is készült kép,hogy a kismotor hogy tud lecsúszni :roll: ,és hogy a Gergő hogy tud majdnem fejjel lefele lejönni :roll: .
bibolya
 
 


Sziasztok!

Edit, no igen, baráti társasággal egészen más a dolog. A barátaimmal nyilván én is szívesen bulizok. De erre nem valószínű, hogy ráveszem őket. Senkinek sincs ekkora gyereke, mint a mienk a szűkebb körben, másrészt, semmi közük nincs a csepeli bölcsikhez - a bölcsi-ovi támogatás pedig olyan lokálpatrióta dolog :) A nagyváros hátrányai :)

Ibolya: Gergőfotók nagyon jók! édes, ahogy csúzdázik, sugárzik róla az öröm, és tényleg elég kreatívan használja :)

Timi, a nagy hallgatást állásügyben sajnálom. csak összejön már valami hamarosan! És most egy kicsit lemaradtam: párod eljött Telkiből? Vagy csak nálad merült fel, hogy a régi gyakornoki helyeden vállalsz állást?

Edith, szűkszavú voltál, bár a sűrű kis programotokat elnézve, ez nem csoda :)

Márti, eldöntöttétek, hogy Szoni megy-e oviba márciusban?

Julcsi, egy nap lemaradással ugyan, de nagyon boldog névnapot kívánok neked!
Kép
Nálatok aztán most nagy ünneptorlódás van! :)

Nálunk: Balázs ma ismét elutazott, minimum egy hetet újra egyedülálló anyaként töltök... Remélem, nem lesz több belőle.
Egyébként OK a kiscsávó, egyre nagyobb dumás: elkezdett rövid mondatokban beszélni, és minden szót megismétel, amit hall és megtetszik neki.
Jó éjt, készülnöm kell holnapra!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


SZiasztok!

Vagyok, csak olvasni sincs időm, nemhogy írni....

Kata múlt héten itthon volt, először egy hányós-hasmenéses vírust kapott be, majd jött a szokásos, taknyos,köhögős izé is. De ma már ment bölcsibe, olyan örömmel, hogy csa kna :) És sikerült megbeszélnem a gondozónővel, maradhat a Kata bölcsiben, akkor is ha már ne mdolgozom :) Mondjuk a doktornő is ezt javasolta, meg a védőnő is, mert ők belülről látják hogy hogy mennyire élvezi. Én csak azon ahogy megy :)

Én még mindig dolgozom, remélem ha már itthon leszek, több időm lesz írni nektek is :)

Már csak 10 nap :) Már csak ennyit megyek :)

MÁrti! Tényleg ne fordulj be a szopi miatt, nem éri meg :) Ha buta gondolataid támadnak, csak nézz rá a 3 gyönyörű gyermekedre :) És majd te is bátoríts engem 2 hónap múlva :)

A Barbi által javasolt cumisüveg nem márkanálküli (legalábbis ha egyre gondolunk) az a NUBY üvege, hajlított, alul szelepes, csöpögésmentes cumival, amit képtelenség szívni :) De a cumit ki lehet cserélni. Ha szeretnéd kipróbálni, szívesen elküldöm, nekem van kettő, épp a teszveszre akartam feltenni.

Kicsi baba remélem jól van, sokat rugdos, de nagyjából ennyi amit tudok róla. Most megyek dokihoz, de nem tudom hogy lesz-e esélyem kivárni a sort, mert dolgozni kell mennem.
26.-án megyek legközelebb ultrahangra.

Elhozta neki apum a bölcsőt, Tamás már el is kezdte lecsiszolni :) Megvan a hordozója, le van foglalva a babakocsija, megvan a kiskádja is, és az összes gyerekruha :)
Tényleg ha tudtok olcsó méteráruboltot (kilóst is) akkor írjátok meg, mert anyagot kellene vennem az ágyneműjéhez, mert azt én szeretném megvarrni :)

Mennem kell, mert tényleg nem érek be :(

Minden szülinaposnak, és névnaposnak utólag küldünk sok puszit!!!!

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ibolya:milyen nagyfiú lett a Gergő is :shock: :shock: :shock: :shock: , a csúszdát szerintem minden gyerek élvezi!!!!! :wink: Enyémek is, jöjjön már a jó idő!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Zsu:képtelenség szívni :shock: , akkor az Ádám hogy evett???????????? :shock: Vagy nem azzal a cumivel Barbi???????

Figyeltem Nisszát, egyik éjjel sokat aludt , ébredt evett mint aki életében sose kapott enni, de büfizett ügyesen és nem volt gond, biztos a gyomorszája is éretlen még(Julcsi doktornéni homályosított fel :wink: ), mert nem mindig bukik.

Zsuzsi:Szandi mindig bukott???????????????????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Igaza van a Zsu-nak, nem márkátlan hanem Nüby. (esküdni mertem volna rá, hogy márkátlan volt :lol: )
De azzal vitatkoznék, hogy képtelenség szívni. Az Ádám 1 hónapos korától ezzel evett, nem volt semmi gondja vele. Pedig az Ádám kicsit sárga is volt, kicsit koraszülött is, kicsit gyengus is, és kínlódtunk rendesen az evéssel, hogy egyen eleget.
Igaz, kicsit lassabban ürült az üveg, mint a másik cumiból. De pont ez a lényeg. Alul megy be a levegő, ezért nem kell a babának elengednie, hogy belemenjen levegő, így nem nyeli le, nem fáj a hasa sem, nincs akkora büfi sem.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti,így már én is tudom,melyik az a cumisüveg,amit a Barbi ajánlott.
Igaz,mi csak késöbb használtuk,tápinál,de tényleg nagyon jó.
A hugomnak is ajánlottam,és azt használja.
Ja,és a saját cumijával,az a lényege szerintem.
És árban is jó :lol:

Ibolya,nagyon szupi a csúszda,Geri élvezi nagyon,ahogy látom.
Nekünk csak kinti van,de már a Martin is emlegeti nagyon.
Nagyon várom a tavaszt :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?