Új privát üzeneted érkezett!

Niki: :D :D :D Megfürdött a könyv?
Piri? Múúúlóban. :D

Olga: Na megnézem már magamnak ezt a debrecenis topikot. Visszaszóljak, mint agresszív kismalac? :twisted: :twisted:
Hugodnak gratula!
jaimee1
 
 


Olga: Én "ismerem" ezt a lányt a HSG-s topikból. Hát na....van ilyen. De jól lereagáltad, kicsit biztosan elszégyelte magát a válaszodtól. A többiek pedig rendig voltak, ahogy átfutottam.
jaimee1
 
 


Ditke:Neked elfelejtettem írni, hogy a Vanessa szalonból volt a ruhám. Pesten és Kecskeméten is van szalonjuk, nagyon sok, szép ruha van. De szemetek voltak visszatartottak 30.000-t a kaucióból. Zoli olyan ideges lett, azt mondta adjak egy ollót csinál Ő 30000-es kárt a ruhában. Az alján lévő csipke feslett egy kicsitt fel a varrásnál, de rögtön tudták hol és mit kell keresni.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 

 
 

Szaisztok!

Nagyon szépen köszönjüka köszöntéseket, megmutattam Letinek, és mutogatta, értette, hoyg a képeket kell nézegetni!

Kata!
még egyszer nagyon köszönöm a könyvet, a tali oylan nyúlfarknyira sikeredett, remélem nem haragszol. a tanárnénit én szoktam kivinni a vasúthoz, épphoyg mindig elérjük a vonatot, aztán még mézet adtam be, és utána volt a Letiköszöntés... (torta éjszakára)
Rgyébként nagyon finom, és szép is lett, holnap dobok képet, most már hulla vagyok

Na haladtál a szakdolival? Bence ma már otthon alszik?

Niki!
megveszed akkor? és akkor beugrunk érte, majd megbeszéljük lehet családosan, de hajts el, ha nem jó az időpont...

Elképzeltem az ollós szitut, oylan jót röhögtem!

Olga!
jaj én nem is gratuláltam, a tesódnak, De bunyesz vagyok! Olyan édes volt Balázs! olyan szép a bőre, és olyan barna! Na majd legközelebb egy puszit is kicsikarok belőle!
Ja, és persze gratula!
átolvastam , hát nem semmi csaj.... biztos szar lehet neki, dehát mi senkit nem küldünk el ettől a halál....ra! Sőt, inkább lecsapunk rá, mint a hiénák!

Szami!
mehetek hozzátok welnesselni? habár én már akkor rosszul vagyok, hacsak a lábujjam a melegvízbe(gyógy) ér, de azért kipróbálnám!

na ennyire voltam kalibrálva.

ja, és megrendeltem a rucikat aki kérte
Jó éjt!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kép

Judit! Szülinapi képek??? Meg kérünk ilyen volt, ilyen lett képeket is!!! :) Mondjuk én már megsasoltam az iwiw-en, milyen volt egy naposan Leti, de gondolom mások is kíváncsiak rá! ;)
szilbee
 
 


Szaisztok!

na akkor dobok pár képet, Gréti egy évesen is lesz benne, csak hogy lássátok, tényleg mennyire hasonlítanak. (szerintem, na de nekem rossz a szemem)
Kép Kép Kép Kép Gréti
Kép Kép ide nekem mindent Kép hammmm Kép na és a végeredmény, lehet feketét kellett volna ráadni?

ja és lemaradt az ilyen volt:
Kép 5 naposan Kép 2 hetesen

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Judit, nagyon jók a képek! Tényleg nagyon hasonlítottak, én először azt hittem, az is Leti. Szép volt a torta is. (utolsó kép: Zsófinak is van ilyen kacsás rugija, ma pont az van rajta :) )

Olga! Gratula tesódnak! Írjál már róla valamit, hány éves stb...!
Én is rögtön átolvastam, én még mindig remegek, annyira felhúzott az a hülye pics@!!!!Ekkora taplót! Én jól beszóltam volna neki, hogy előre sajnálom szegény gyereket, hogy ilyen anyja, na meg főleg apja lesz...(bocs, de ez ki kellett hogy jöjjön most belőlem)

Niki, tesóm is egy pesti szalonból kölcsönzött, és neki is visszatartották a kauciót, mert túl piszkosnak találták az alját...hát nem tom hogy gondolták, hogy az egész napos stapa után ugyanolyan lesz...mellesleg azt a szatén csíkot, ami az alján van a ruháknak egy az egyben leszedik és másikat varrnak rá tisztítás után, szóval...érdekes.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


na és akkor hogy töltsem az oldalt, és Judit kérésére, na nem azért mintha szép lettem, volna, csak imádtam menyasszony lenni....
Kép ruha Kép smink Kép csokor, még megvan a szekrény tetején, megszárítva Kép torta Kép ajándék a vendégeknek, mi más, mint mézeskalács Kép újasszonyként a barátnőm húgával

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Na és egy kép Kép Tegnap almát ettünk

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Judit, nagyon szép voltál!!!!

Kép

Kép
ditke2007
 
 



Judit! ÖÖÖ én is összekevertem Grétit meg Letit! :shock: :lol:

De szép menyasszony voltál! :D

Ditke! Nagyon cuki Zsófi! Azok a szemek! :lol:
szilbee
 
 


na, csajok!


De jó lehetett Letinek, nagyon cuki tortája volt, és nagyon édesek mindketten!!! ÉS nekem is vissza kellett néznem még egyszer aképeket, hogy most akkor melyiken is van rajta KicsiGréti??? :shock:
Még jó, hogy melléírtad, eszméletlen a hasonlóság!!!!!

És nagyon szép menyasszony voltál, nagyon boldognak tűnsz!!!! :)
Én is kerítek már egy-két képet mindjárt...


Csajok, ma valakivel közületek voltam az utcán bunkica? Valaki tök kedvesen rám köszönt a Barosson, én meg csak odavetettem egy sziát, robogtam tovább a mínuszokban az Apeh felé... Aztán azon agyaltam végig, hogy ki lehetett, aki ránk köszönt????

Amúg meg hót mérges vagyok, mert tegnap du. potyára galoppoztam el Szabival az Apehhoz, mert nem volt félfogadás, ma meg hiába mentem, elfogyott az adóbevallásos papírjuk!! És sehol máshol nem lehet venni (Posta, nyomtatványboltok, ilyenek!)
MAjd' szétfagytam, még jó, hogy Szabi aludt, mint a bunda, jóóóóól felöltöztettem. Majdnem robbantam, amikor közli a portás, hogy majd jövő hét végén menjek vissza.....

Zsófi nagyon édes! Én parázok a darabos kajától, pedig most már muszáj lenne adnom Szabinak!!!!! Ha megakad a torkán, én tuti ledermedek, hirtelen azt sem tudnám, mit csináljak!

Hűű, esküvői képek: 2005-ből...

Kép
A pocakban Levente (még hárem napig) :)
Kép torticska
Kép Új asszony/Új ember

Kép Kedvenc képem

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka! Az a torta nem csak meseszép volt, de ollllyan finom! hmmm... :)
szilbee
 
 


Szilbee, a tiétekről koppintottuk....:)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Tényleg? :shock: Pedig a tietek szebb lett. :) Az utolsó kép annyira dögös! 8)

Na látjátok! Ilyen egy nagyon durván vizesedett láb a harmadik trimeszter végén! :lol: :lol:
szilbee
 
 


Hájjjjjj!

No annyira izélgettetek itt...azzal a debreceni csajjal...csak elolvastam én is......hát no......így kell neten vkihez hozzávágni valamit.....Olga egyébként is szépen higgadtan tud válaszolni....ezt csípem! ! ! ! :D

Judit!
Végre téged is látni...nem rejtegeted mán magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szép voltál ezám!!! És a hajad is hosszú volt.....nem növeszted vissza? Biztos kiengedve is jól áll!!!!!!!!!
Lyányok meg...tényleg egy brigádból valók :wink: Jó nagy az a katicás...mit evett a katica? Lovat???? heheheh....és milyen torta is volt?....ha mán írtad...nézzed el nekem.....de megkívántam!!!
Aztán a járásról is igértél képet....bár ez hülye kérés...elég nehéz lehet lefotózni.....dejakkoris!!!!!!!!!

Dorka!
Hát te sem voltál egy Banya..és az a szenvedélyes csóóóóóóók....áááááááá........
Neked olyan papírt miért nem küldenek postán?

Szilbee!
Még pont mondtam is....hg kismama létedre milyen jó hg ilyen pipaszár lábad maradt...nem is híztál!!!!! :D

Ditke!
Vetődött Zsófi az almára?????.....Király a kép! Nagyon úgy néz ki....valaki fotózik a családból?

fanna3
 
 


JaJJ Dorka! Miért nem szóltál Ádámnak? Ott dolgozik az apeh mellett! Majd jövő héten hazafelé jövet majd hoz neked papírt.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Judit, azta, mekkora katica :lol: Elfogyott?
Hááát, nekem is vissza kellett néznem a képeket....mire megtaláltam Grétit :lol: Édes ez a két csajszi! Nagyon szép menyasszony voltál (szerintem minden menyasszony szép, hisz az Ő napjuk és ez meg is látszik mindenkin :lol: )

Dorka, nagyon jók a képek! Az utolsó tényleg nagyon tuti!
Minek járkálsz Te az APEH-hoz? Töltsd le a nyomtatványt az APEH honlapjáról (először az ABEV2006-ot, ha még nincs), beírod az adatokat és ki is számolja helyetted. Aztán nyomtatás és kész!

Szilbee, tényleg már kérdezni akartam, a Te párod mivel foglalkozik?
Nem tudom reagáltam-e már a képekre, de Dévid baba nem látszik túl betegnek :wink: Örülök, hogy ilyen jól viselte a barit!

Lányok, minden gyerek egytől-egyig szép, de még nem értem utol magam az olvasásban, nézzétek el nekem, hogy nem reagálok egyenként :oops:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szilbee, köszke a felajánlást! Lehet élünk vele, ha addig nem szerzek valahonnan...
Évi, tudom, hjogy le is lehet tölteni, csak az a gáz, hogy csak a kitöltöttet nyomtathatod ki, az üres nyomtatványt nem. Én meg vizuálisan-manuális vagyok.... :P MEg itthon nincs nyomtatónk (vagyis van, csk patron nincs már vagy 3 éve benne). Így maradna a kézi kitöltés...

Anna, hát ez az!!!! évekig kaptam, persze akkor sosem kellett, most meg az önadózást választottam, erre nem küldtek pépert...

CSajok, ha nyomja Szabi ínyét a növekvő fog, attól vérezhet??? :shock: Mert eddig nem tapasztaltam,d e most véres a kis ínye az új fogánál.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Anna, ma megen tied a humorgumó-díj: a lovat evő katicával....
Besz@rtam rajta!!!! :D :D

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Judit!

Jaj de édik a csajok na és milyen csinosak. :) AZ a vágyakozás az arcukon főleg Grétijén, hogy mikor esszük már naggyon cuki. AZ a torta téynleg jó hatalmas. Bár nincs aza méretes torta ami el ne fogyna legalábbis magunkból kiindulva.

Nahát!!! :shock: Nagyon tetszel mint menyasszony, nagyon szépséges voltál, a rucid meg igazán telitalálat.

Ditke!

Zsófi egyszerűen zabálnivaló! Ez nagyon jó kép, be kellen vhova küldeni :)

Dorka!

Jelentem én voltam a köszöngetős. :D Olyan 90% ra voltam benne bizti, hogy Ti vagytok. Szép, barna anyuka egy kisfiúval. ( Szabiból nem sokat láttam) De amikor nem reagáltal oly pozitívan tök égőnek éreztem a helyzetet. Mit köszöngetek én ismeretleneknek.
Na majd legközelebb :D Egyébként semmi baj.

Húúúúha! Nagyon szépek vagytok a képeken. Az a ,,kedvenc képem" haláli szexi és egyben nagyon bájos is. :D

Debreceni topik!

Én olyan bénácska vagyok! Nem találom.... :oops:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


No! Csak addig lestem míg megtaláltam azt a Debreceni topikot. :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Miért van az hogy a nöivonalas vonalzóm csak 2-3 naponta vált?! :shock:
szilbee
 
 


Megint csak itt olvasgatok, ahelyett, hogy haladnék...

Dorka: Bencének fél éves és egy éves kora között többször volt ébredés után véres nyálas a pelusa, amin aludt, de soha nem találtam forrását. Mondtam a doki néninek, valószínűsíthető, hogy tényleg a foguk jön ilyenkor. Nagyon szépségesek voltatok. Őszinte szerelmetes a csók :lol: És baromi irigy vagyok, hogy vannak Nektek Tesódék és Szilbee persze ez fordítva is igaz.
Miért kellene már darabos kaját adnod Szabinak?

Szilbee: hogy alakulnak Dávid pöttyei? Jött még ki új? Azon gondolkodtam, hogy mivel neki nem volt hőemelkedése sem (ha jól emléxem), ez igazi bárányhimlőnek számít, ami volt (van). Jó értelmes vagyok.. valami olyat olvastam, valaki azt írta, hogy másodjára is van aki elkapja, ha először nem volt olyan igazi... vagy valami ilyesmi. ? Leventének milyen újra bölcsiben?

Bbj: szívesen a könyvet, hát tényleg meglepődtem egy kicsit, amikor elviharzottatok :lol: de már értem. Nem tudhatom én a dolgok folyását. Te is nagyon csini menyasszony voltál. Bevallom, én is többször megnéztem a fényképeket a csajokról, hogy melyik ki.

Ditke: Zsófi jól rárabolt az almádra. Gyönyörű szemei vannak :lol:
szolkata
 
 


Kata! Arra gondolsz, hogy bárányhimlő (Dévidnek), de nem jött ki teljesen ezért, kijöhet újra.., ugye így értetted?
Hát igen! Nagyon benne van a pakliban, hogy nem jött ki rajta teljesen ... de a fene tudja, nem vok orvos, de ha legközelebb megyünk, megkérdem a dokit, hogy mi neki erről a véleménye. Egyénbként varasodik és potyog már lefelé a cucc. :) Hát az én antitestjeim megvédték! :) Engem meg a vakcina! :lol:
Levente jól érzi alapvetően magát a bölcsiben, de nagyon látszik rajta, hogy megsínylette kicsit az előző két hetet. :( Olyan lehetett neki, mintha elvesztette volna a lába alól a talajt. Most azon vagyok, hogy megerősítsem benne, hogy itt vagyunk neki és mindig itt is leszünk, még ha (így kényszerűségből is) el kell válnunk egy időre. Szóval most megy ezerrel a bizalomépítés! vagy inkább erősítés!
szilbee
 
 


Niki: csak egyet aludt Bence mamáéknál, tegnap du mentem érte. Tavaly nyáron, amikor bővítettük a házat 40 fokban, akkor 3 héten keresztül annak nagyobb részét kint volt (itt por, szerszámok, k.. meleg), nem bírtam itt vele.

Jaimee: sajnálom, hogy Réka rosszul viselte az első oltását. Mi is így jártunk a 2 hóssal, ami után én még napokig remegtem, mert nem értettem. Aztán a köv. oltás előtt megbeszéltem Bencével, hogy mi fog történni, ki jön, mit csinál, miért fontos, és persze, hogy tudom, hogy egy kicsit fáj, kellemetlen, de szükséges, hogy egészséges legyen..... És azóta egyetlen oltáskor sem sír, mert ugyanígy történik előtte. Egyetlen egyszer sírt orvosi beavatkozáskor, amikor összevarrta Sthul doktor az állát (de a varrat szedéskor sem, pedig ott érzéstelenítőt sem kapott). Ú, jó hosszú lett. És még a tejről: kereslet-kínálathoz fog igazodni a termelődés, kb. egy hét alatt átáll, utána majd nem feszít (de attól még sok lesz).

Olga: gratula a Tesódéknak. Tényleg tirpák módon válaszolt az a csaj, de lássuk be, megvan neki a maga baja :(
szolkata
 
 


Ja, ja arra gondoltam. De lehet, hogy teljes értékű bari volt neki, csak Te megvédted bizonyos tünetektől. Lehet vérből vagy bármiből vett mintán vizsgálni, hogy innentől akkor immunis-e rá vagy sem?
Kicsi drága Levente, csak félve jegyzem meg, hogy lehet, hogy jobb lett volna még ez a két nap neki otthon.
szolkata
 
 


Fanna: fogatlanul cirkálni... joóóó :lol: :lol: Éjszaka mi zu Nimivel?

Kati: Mindíg is nagyon tetszettek az egyenruhás esküvők... szépek voltatok Ti is :lol:

Ildikó: mi újság a házzal?
szolkata
 
 


Évi: azért látszik, hogy apa itthon van ... :lol: :lol: Használd ki :lol:

Szamóca: édes elfoglaltságok... És Jázmin is megy Veletek ilyenkor?

Katlina: bocs, ha nem figyeltem, de mikor lesz a nagy nap? Milyen volt az éjszakátok?
szolkata
 
 


Jaja! De hát nem egyedül vok a szülője. :roll:
Egyébként vérből úgy tudom meg lehet állapítani, hogy volt vki himlős... én is pár napja hallottam.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Azta, de kis aranyosak vagytok, hogy megnéztétek a felháborodásom tárgyát! :lol: Megmonsom öszintén (egy kicsit mentegetözök), hogy a gyerek itt rít mellettem, nem nagyon nézelődtem el, csak tényleg rákatintottam az első debreceni topikra. Nem olvastam bele egy sort se, láttam felettem aki írt szintén van gyerek, ha jól emlékszem 2 éves Balukájuk, így aztán kérdeztem. Egyébként megértem, hogy problémája van, de szerintem akkor sem egy idegenen kellene kitölteni. Először én is valami nyomdafestéket nem türőt akartam írni, de aztán... Egyébként, vessetek meg érte nyugodtan, de mire fel akar az a nő gyereket? Az alkoholista fickójának szülni, mikor ő maga is idegbeteg? Előre sajnálom szegény gyereket. Na remélem itt senki lelkivilágába nem gázoltam bele.

Jaimee! Köszi az ajánlkozást, nagyon jólesett! :wink:

Hát de szép menyasszony volt itt mindenki! Még jöhetnek a képek!!!

Juditom! Ha tudom, hogy egy ilyen gyönyörű torta leledzik a kocsitokba, biztos nem vihetted volna haza egybe! :lol: Tényleg milyen ízű volt? Hány szeletes? (Marha nagynak látszik.) És mennyibe került?

Húgomról: január közepén volt a 8.együttjárásuk évfordulója (ebből kb. 6 éve élnek eggyütt anyóséknál). Jelentem 26 éves lesz március végén Tünde. A párja pedig 31, Norbi. A dolog azzal kezdődött, hogy a húgomnak sohasem volt rendszeres menstruációja, így a jó kis körzeti nőgyógyász antibébit írt fel neki, hogy az majd beállítja a ciklusát. Többé kevésbbé be is vált a dolog. Majd kb. 2 éve elhatározták, hogy nekiállnak próbálkozni. Igazából annyira még nem siettették a dolgot, hogy orvoshoz/klinikához forduljanaj segítségért. Csakhogy tavaly év elején húgomnak nagyon fájt a hasa, vérzett is. Elment körzeti nődokihoz, aki No-Spát (vagy hogy kell írni, nem vagyok gyógyszerszedő) írt fel neki. Na persze annyit ért, mint halottnak a csók. Aztán vagy 3 napig szenvedett, majd szépen összeesett munkahelyen. A párja ment érte, először hazavitte. Húgom csak szarul volt, kihívták a mentőket 2x vagy 3x. Mentő nem jött egyszer sem. Szóval kocsival bementek a klinikára. Ott eslő körben azt mondták méhen kívüli terhesség. Majd másnapra ez módosult: ciszták vannak a méhében, szölöfürt szerűen, illetve a jobb petevezetékkel is hasonló gond van. Igy amnioszkópiás módszerrel a ciszták nagy részét eltávolították. Onnantól vette át a meddőségi klinika. 6 vagy 8 hónapon keresztül kapott hasfalba hormoninjekciókat, aztán gyógyszereket. Decemberben mondták azt, hogy lehet próbálkozni, de szereintük csak 2 évük van. Igyhát nekiláttak, és az eredmény már ismeretes! :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


És megnézetitek? (mán csak, hogy megnyugodhatsz-e)

Jamiee: Réka baba haja magától ilyen ? :lol: Nagggyyon joóó!
szolkata
 
 


Na, még itt vagyok csak elküldtem nehogy elszálljon.

Szóval, most szerdán húgom és párja újra elment a meddőségire, mert a havija csak nem akart beállni, az otthoni terhességi teszt negatív lett. Húgom megijjedt, hogy nem-e a ciszták tevékenykednek-e, mert voltak rosszullétei is. Hüvelyultrahangot csináltak, mondták, hogy korai terhességet látnak. A vérvétel után már biztos volt. Időpont még nincs a szülésre, mivel húgomnak nem volt mensije. 2 hét múlva mennek vissza a meddőségire UH-ra, akkor már többet tudunk. :D

Na bocs, ha túl kimerítő voltam! :roll: :oops:

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga: Nem ismerjük a csaj körülményeit, kívülről, így nekünk könnyű ítélkezni, bár a kirohanása valóban unintelligenciára vall. Sajnálom szegényt, de hát mindenki a saját életének a pogácsa :lol:
szolkata
 
 


Olga: de remélem akkor a húgod nem dolgozik, veszélyeztetett lett... vigyázzon magára!!!
szolkata
 
 


Kata! Nem hiszem.... mert az bizti hogy ez most bari volt és csak ennyit mutatna ki a vérvétel is (szerintem).
Azoknál érdekes ez, akik pl nem tudják, hgy voltak e már gyerekkorukban. pl. a szülője rosszul emléxik vagy még azelőtt meghalt, hgy a gyereke tudomására hozhatta volna (mert van ilyen is).

Olga! Szegények micsoda kálvárián mehettek keresztül! :( Hát nagyon szurkolok akkor, hogy legalább a terhessége és a szülése problámamentes legyen, szegény hugodnak!

Hazaért Levente! :D:D
szilbee
 
 


Hehe... apját úgy látom (innen az ablakból) elcsábította hintázni a játszóra! :lol:
szilbee
 
 


Én örülök, hogy végre ilyen szószátyár voltál! :D Feltétlen számolj majd be, hogy mit mondtak neki a dokik!!!
szilbee
 
 


Lányok, gyönyörűek a torták, még szebbek a menyasszonyok, te is szuperül néztél ki "Leventével" Szilvi. :D

Tán egyszer görbebottal mi is az oltárhoz járulunk. Unokák konfettit szórnak, Réka támogat a templom padsorai között....A többi gyerek Apát kapdossa, nehogy összeessen a papa...o

Olga: Ez a no-spa jolly joker lehet. Én is azt kaptam a nődokitól alhasi panaszokra. Nem Mosonyitól, jelzem.

Szolkata: Nem. Minden reggel kemény fél órámba telik mire így be tudom neki szárítani. És kilószám fogy nálunk a hajzselé is...

Hát megbeszélhetem vele a dolgokat.... :roll: :roll: szerinted már tud magyarul? Azt is mondtam neki, hogy a böfit nem feltétlenül kell szorgosan visszanyelnie, és mégis rendre szorgosan lenyeli.

Na irány a konyha, sül a vacsi. :D
jaimee1
 
 


No mivel nekünk nincsen digi esküvői képünk ezért lefotóztam az egyik előhívatottat...

2003.szept.20.
Kép
szilbee
 
 


ha már a családból felrakták az esküvői képet teszek én is Virágékról. sajnos még nem irt szülésbeszámolót de dolgozik az ügyön. Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
viragb88
 
 


Védiről is dobok képet .
Minden babának akinek szüli és névnapja volt sok boldogságot kívánunk Kép Kép

KépKép
viragb88
 
 


Na megint itt és a fele lakás takarítása kész!!!!!

dorka!
Ez a kép már akkor is nagyon tetszett, amikor a wiwen megláttam. nagyon szupi beálllítás?
És nagyon csinos volt az újasszony ruhád! Megvan valamelyik?

Szilbee!
Hol vannak azok a vizes lábak? na mondom, hoyg rossz a szemem, na de ennyire!
Ti is nagyon szépek vagytok!
A mi képünk sem digi, majd olyan beállításosat is keresek, jó ötlet a lefotózás!

Fanna!
Katica nevű ló...... hahahaha. tényleg bazi nagy torta, és hihetetlen csak 3500 pénz volt, először azt hittem nem jól hallottam, csak mert a papírra 4500 volt írva. az 1/4 ment a szomszédba, már csak 3/4-et kell a nagyikkal, dédikkel megetetni, most ebéd után nasiztunk belőle, és még mindig olyan puha! csoki egyébként az alapja.
Fogak nélküli cirka! hát téynleg!
na a cirka annyi, hoyg tegnap megmutatta, hoyg tud ő ilyet is, sztem pár nap eltelik, mire újra produkálja, aztán a gép elérhető heyeln van, amit persze majd akkor nem fogok találni, szóval márciusban biztos látod, személyesen!

Kata!
jaj, annyira szégyenlem magam, most mit gondolhatsz rólam! nem vagyok ám iylen dilinyós!

Niki!
Mizu a száddal? érzel valamit? viszket, csíp?.....

képzeljétek kutymorgós anyucik, Niki volt olyan kedves, és nézett nekem, a nem túl kedves eladónénikkel ellátott játékboltban, és az ára: 9700!!!!!! Ft. hát mást vett Misi, még nem tom mit, majd estére kiderül, vagy beborul.

na ennyi

ja, Virág, és Véda is nagyon gyönyörű! Ez a saját haja? revalidot jelentkezhetne reklámozni!


na valamit tuti kihagytam...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Na, akkor Balwin Judit kérésének én is eleget teszek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


ja igen

Olga én egyetértek. annak a pasinak gyereket???? Hát nemtom. na nem egy minta....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ja, és mindenki nagyon szép menyasszony volt. Többiek is tegyenek!

Judit: Jók a szülinapos képek. Én rögtön láttam, hogy a Grétis melyik. Annyira kis jellegzetes arca van, hasonlít nagyon mostani önmagára.

Most nem írok többet, bocsi akinek nem reagáltam, de nincs túl jó kedvem.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jaj Niki! De szépek vagytok, figyelem ki az a csaj jobb oldalt, mondom ismerem, ja a húgod! és Dorka milyen tüni ebben a kékben!
Mekkora uszályod volt!

na ki maradt még ki a fotómutogatásból???

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kép Kép
Csak egy gyors köszönés, én még hiányoztam!

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Haj :)

Naitthone, és már el is olvastalak benneteket :mrgreen: Megpróbálok pár sort is írni...ami még megtapadt a fejemben...

Köszönjük a hófordulós köszöntéseket :)

Olga, grátulászión a hugodéknak! :D Én is átsunnyogtam a kálisba olvasni... Hm, a hölgyike kissé frusztrált. Olyan háttérrel érthető is. De ez nem mentség a bunkóságra.

Judit, fajinak a szülinapos képek, mega torta is :D Szép lányaid vannak! :lol:

És irigykedve lesegettem az esküvős képeiteket, mind olyan csinik vagytok! :D Namajd eccer én is... :mrgreen:

Namennem kell...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


ÁHHHHHHHHH

Irigykedek ezen a sok szép esküvői képen :oops: :-D

Olyan szépek vagytok!!!!!!!!

Én majd ha egyszer lesz elbújhatok mellettetek:-(

hát rakok fel én is egy képet bár már lehet láttátoksőt tuti mert mindenhol ez a kép van a szalagavatósom:-) szerintema sok rossz kép közül ez az amelyik türhető viszonyl Kép atban van:-S

Kép
kbernadett
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?