Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni hsg. ügyében!? Mert nekem elvileg pénteken lesz, de nem tom, hogy ha van egy kis barnázgatás akkor is megcsinálják?! Vagy az baj, ha még egy kicsit barnázgatok?

Várom a válaszokat és előre is köszi! :)

üdv.!
kjaja
 
 


Egy kérdés: Szerintetek ha a harmadik nap kezdem el szedni a gyógyszereket az már késő?
szmet
 
 


Mazsi
Gratulálok!

Szmet
Az, hogy mikor kell kezdeni a gyógyszereket, a protokolltól függ...
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Bocsánat, hanyagoltalak titeket egy kicsit. Illetve nem hanyagoltalak titeket, mert olvastam hogy mik történnek veletek. Kismamiknak gratulálok, a többieknek hajrá!
Kértünk időpontot, Bodnár Bélához, ahogy olvasgattam, nektek inkább ő jön be jobban. Április 8-án megyünk.
jennyke35
 
 


sziasztok!
itt vagyok, és figyelek rátok, de nem mindig írok....lustaság fél egészség:-)
akinek van mihez, mindenkinek gratulálok:-)
amihez nem tudok hozzászólni, abba nem pofázok bele, csak azért írtam, hogy ne higgyétek, hogy eltűntem:-)))
figyelek rátok;-)
1szálpasi
 
 


Jennyke: Én Tándor dokinál voltam, ő is nagyon rendes és jól vizsgál. Tényleg diplomatikus de nagyon rendes ő is. Mindent meg tesz az érdekünkbe és hála egyrészt az itteni dolgozoknak is köszönhető hogy lelkileg jobban vagyunk a párom jobb eredménye miatt.
szmet
 
 


[quote="szmet"]J írta:szmetennyke: Én Tándor dokinál voltam, ő is nagyon rendes és jól vizsgál. Tényleg diplomatikus de nagyon rendes ő is. Mindent meg tesz az érdekünkbe és hála egyrészt az itteni dolgozoknak is köszönhető hogy lelkileg jobban vagyunk a párom jobb eredménye miatt.


Nekem mindkét gyerekem T. közreműködésével készült.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Mazsi nagy gratulációm!! Hurrrrrááá!
Elég jól működik a topik! :D Egyszer mindenkire sorkerül!! :D
Pihizz és csak pozitív gondolatok!! Pocakom nekem is sokáig görcsölt 3*2 néha több magneb6 mellé esténkét borocskáztam is, és nekem picike vérzésem is volt...fel a fejjel ezek nem jelentenek rosszat! pocakot úgy tudom hogy tényleg nem jó simizni.
Aspirint a vérkeringés javítása miatt adják,ha jól tudom, velem egyből abbahagyatták(vérzés miatt) és a káliumot is az inszem után pár napig szedtem csak...a papírodra nem írta rá B.B. ??? nekem ráírta mit meddig szedjek..de egy telefont is elengedhetsz!
aztán néha tessék benézni!!

Poppilau nektek is nagy gratulációm a trónörököshöz!!
B.B. tényleg aranyos, mi a napokban a baumaxban futottunk össze vele és a feleségével, előre köszönt.
Ti is gyertek topikolni sűrűbben!! (láttalak a pco-ban is te is?? ezt nem tudtam)

Szmet én mindig a ciklus3.napján talán volt hogy negyediken kezdtem a stimut!!Uh-t nekem vérzés alatt soha nem csináltak vérvételt igen.

Kjaja nekem egy éve volt hsg-m,ha csak 1-2 pötty az sztem nem gond ha több az igen..de hívd inkább a dokid!
Minden jót!

Ani te már mosol? :D mi jövőhéten megyünk vásárolni, én még csak takarítgatok meg pihizek..sztem most jön ki a festési fáradtság..

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Halihó!

Túl vagyunk az első vérvételen (hepatits és HIV), várjuk az eredményt.
Aztán jön a többi.
vovanda
 
 


Kincs!

Igen,mosok vasalok.Nem szeretném ha hamar kibújnának,de mostanában elég sok ikres anyuka megszült hamarabb(és nem ikres is).Ne érjen váratlanul a dolog.És a védőnő is azt mondta,hogy ne lepődjek meg azon sem ha netalán azt mondja a doki,hogy befekvés a 28-ik héten.Az pedig pár nap,és itt van.Mi már mindent meg is vettünk.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Poppi én is gratulálok, :lol: jó egészséget, és sok-sok boldogságot nektek.


Mazsi hurrááá örülök neked nagyon, vigyázz magatokra, és gyere sürübben.

Kjaja péntekre még elmúlhat a barnázás, max holnap hívd fel a dokit ha tanácstalan vagy.
Drukkolok neked nagyon, ne izgulj!!!!
Ki fogja csinálni?? Gyere majd hírekkel.

Szmet a doki nem írta ki a gyógyikat, ha már most kezdtek??

Moni drukkolok

Ani nagyon előre látó vagy, de Jázmin és Szabi még egy jó ideig bent akarnak maradni :lol: :lol:
Ha egyszerre voltatok Kinccsel akkor miért van ennyi nap eltérésetek???
Szerintem majd áprilisban fognak jönni. :lol: :lol: :lol:

Rólam: már második napja nagyon erős migrénem van :( plusz csináltam/ok egy teljes méregtelenítést, hát csajok felér három beöntéssel. Azt hittem én kis buta hogy, ettől is fogytam, de egy fikarcnyit sem.
megyek, mert piszok sz....ul vagyok

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ani!

Egyetértek, a manócskák még jó ideig bent lesznek.

Árnika!

A méregtelenítés (ha jól csinálod és eleget iszol) nem fogyaszt. Viszont hasznos. Milyen módszerrel csinálod? Én ehhez nem vagyok elég kitartó, pedig nem ártana...
vovanda
 
 


Árnika!
A terhességet a ciklus első napjától számítják.Kincsnek hosszabb volt,mint nekem.

Vanda!
Én nem bírnám ki! :shock:

Kép
ani0227
 
 


szaisztok!

tegnap nem gyottem mert meg roszabb nappom volt, vagy 4 orat bogte4m, a koleganom nekem vagta hogy tisztesegtelen vagyok es hogy miattam el kel vegye a lanyatol a tejet mert meg szoptat (a nagy igeretek hogy februar vegen vissza ter egy nagy humbuk) es persze en ki kene varjam meg neki jol esik viszajonni es mivel a masik koleganom el megy (neki jogos azt csinalni ami jobb neki) okvetlenul meg kel mondjam a nagy fonoknek amit csinalok, persze eszt sosem akartam, el magyaraztam mar higy miert... azt mondta vagy meg mondom en vagy o mondja meg, mintha az ovodaban lennek....
vegulis meg mondtam inkab tolem tudja mint mastol es sokkal jobban viselte a dolgot mint hittem, aszt mondta hogy nyogotabb kene hogy legyek es hogy en aszt csinaljam amit kel hogy sikeruljon,
vegulis orulok az egyesznek mert ra jottem hogy a koleganom csinalta a nagy sajnakat es csak sajat magaval foglakozik, a fonokom pedig nem ugy nez ki hogy kidobb emiatt, persze nem tudja hogy lehet tobbszr kel probalkozni....

ma sokal jobb volt, hala Istennek!

nevtelen! gratulalok es vigyaz nagyon a kis fickora

Vanda! tenyleg olyan rossz ha masok velemenyeznek valakirol akit meg picit sem ismernek, tiszta szemetcseg, jol csinalod ha le se sz...od

Arnika! kitartas, csodallak hogy akor is ha le vagy torve tovab viszed a programodat! pont ezert el jon a te idod is es neked fogunk szurkolni
Timi rad is vonatkozik!

Szmet! draga Szmet todom hogy szamolod a napokat es orakat de el telnek ezek is... en 3-ik nap kezdtem a szurikat

Kincs jo vasart nektek!

Ani vigyaz magadra, ne vidd tulzasba a rendezkedest, mosast, vasalast remeljuk hogy soka lesz mikor mesz a korhazba, de ha hamarabb kel az sem baj mert biztos nagyon fognak ratok vigyazni

Mazsi vegre visza tertel es jo hirekkel, nagyon szoritok neked!

Kjaja nekem laparot es hsg-it ciklus 5-ik napjan csinaltak, biztos nem problema egy kis barna, el altatnak? engem igen de szerintem inkab a laparo miatt, biztos ugyesen csinaljak igy is ugy is, ne felj veled vagyunk es fogjuk a kezed

Na szep almokat!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!

Nagyon örülök a jó híreknek. Jobb, ha nem kell hazudozni a főnöknek. A kolléganőddel meg ne törődj, úgy látszik, csak magával foglalkozik. Nem éri meg kiborulni miatta.
vovanda
 
 


Hát ma szomorú vagyok mert az öcsém 10:30 kor indul Angliába, így még jó hogy nem kezdődött el a stimu. 3 hónapig nem látom őt, na de mindegy.

Moni én is örülök a jó hírnek.

Ani kitartás már nincs sok hátra. Te vagy az egy a sok közül aki önti belénk a lelket ezért köszike.
Ha neke sikerült másnak is fog.
szmet
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm nektek a bíztatást, nagyon jól esik!!!

Árnika!

Debrecenben a Kenézyben csinálja Dr. Kálmánzhey Albert (azt hiszem így kell leírni a nevét :oops: ). Majd elmesélem hétfőn, hogy milyen volt!

Dominiq!

Köszi neked is, hogy együtt érzel velem! :) Nem hiszem, hogy altatnának, max érzéstelenítőt kapok!

üdv. mindenkinek!
kjaja
 
 


Sziasztok

Úgy néz ki megmaradok :lol: ez a fránya migrén nagyon kikészített.
A méregtelenítést orvosi felügyelet mellett csináltam. nagyon nehéz volt. Kaptam egy üveg lötyit amit meg kell inni (végbéltükrözés és társainál használják) gondolhatjátok milyen tiszta lettem belül is. :lol:

Vandus én szoktam csalánteát ,és zöldteát csinálni az is nagyon jó méregtelenitő. ha gondolod leírhatom részletesen, bár tényleg nagy akaraterő kell hozzá.

Móni próbálj meg ne stresszelni!!! Az nagyon jó dolog hogy elmondtad a fönöködnek, legalább nem kell tovább alakoskodni. A munkatársaddal meg ne foglalkozz, sajnos sok buta ember van.
Próbálj meg pozitív dolgokra gondolni.

Kjaja szoritani fogok neked nagyon holnap. Nekem altatásban csinálták. (vigyél magaddal betétet) és gyere minél hamarabb a jó hírekkel. Mi az hogy hétfőn?? :twisted:

Ani akkor neked már teljesen kész az utódok lakhelye???Nem dobsz róla fotót, persze csak ha nem gond.
Harcika a pesti kaáli intézet dolgozója, és ahogy olvasgatom egy tündéri, segítőkész csajszi lehet.

Kincsi kérdés: ha a TSH magas akkor van pajzsmirigy alulmüködés??

Kabócáról nem tudtok vmit??? Aggódom, olyan régen írt.

Timcsi druszám :lol: ígérem amint lesz időm jelentkezem , most összejött sok minden. kitartás :lol:

Jennyke jó soká kaptatok időpontot, addig akár a szükséges leleteket be is tudjátok szerezni.

puszi mindenkinek, jó legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

Azért jelentkezek lehet csak hétfőn, mert otthon nekem nincs net! :(
De ha beérek a munkahelyre időben, akkor tudok netezni! :)

A sima hsg.-t neked altatásban csinálták?! Miért? Vagy ezt így szokták? Azt hittem, hogy csak érzéstelenítés lesz?

üdv.!
kjaja
 
 


Árnika
Igen... a magas TSH pajzsmirigy csökkent működésére utal...

Kincs
Most már többet leszek, hogy be ne depizzek itthon.
PCO... igen. :cry:
A met segített :lol:
Vendég
 


Kjaja igen nekem altatásban csinálták, de én nem bántam, igaz ez már vagy 6 éve volt.
Én azon kivül hogy felfeküdtem a röntgenre semmire sem emlékszem.

Poppi neked a pco-nak milyen tünetei voltak?? -és meddig szedted a metet mire Ádám sikerült??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Ani ha van kedved képet rakni, én is szívesen megnézem!
Hogy haladsz a vasalással?
Pocak???

Árnika a magas TSH csökkent működést jelent ahogy Poppi is írta!
Örülök,hogy jobban vagy! Ez a méregtelenítés nem hangzik jól :shock: :?

Poppi mikor tudtad meg,hogy pco,meddig szedted a metet,milyen tüneteid voltak?
Az jó hogy gyakrabban leszel! :D

Kjaja nagy nagy drukkok mennek!! esetleg sms-t nem tudsz küldeni vkinek,hogy hétfőig ne izguljunk?
(sztem már nem altatnak HSG-nél,csak érzéstelenítenek)

demoniq kitartást!
Sokan mondják,hogy nem biztos hogy előnyt jelent ha tudnak a nehézségeinkről, bár vannak munkahelyek ahol segítőkészek....mi nem mondtunk,soha senkinek semmit, még a családnak sem..nem tudom ha lombik lett volna akkor beavatjuk e őket,lehet akkor sem.

Többi kismami??
Vendég
 


Kincs!

Annyira aranyos vagy, hogy így izgulsz értem! :oops: :D

Akkor ezek után holnap mindenképpen írok, hogy milyen volt! :)
kjaja
 
 


Árnika!

A gyerek szoba még tök üres.Mivel padlásszobás házban lakunk,és a hálók fent vannak,nem merem megkockáztatni,hogy felmenjünk.Legalább is az elején.Így a nappaliban fogunk lakni mind a négyen kb.6 hónapos korukig.Ott egy sarkot nevezünk ki,baba-saroknak ideiglenesen.Közben ráérünk fent rendezkedni.De majd lefotózom,ha kész lesz a sarok,és majd a szoba is.

Kincs
Ma nagyon álom-szuszi voltam,nem volt kedvem semmihez.
A pocakom már nem fáj,pár napig kínzott.A védőnő ijesztett meg ma,hogy örüljek,ha márciusig bent maradnak,mivel nagyon lent van a hasam,és nagyok a babák is. :shock: :? Kaptam anyukámtól haskötőt.Sokat jelent úgy érzem.

Kjaja!
Ha túl leszel beavatkozáson még csodálkozni is fogsz,hogy ezért izgultál annyira.Veled leszünk!!

Móni!
Neked egyáltalán nem tesz jót most ez a hülye idegeskedés!Ne foglalkozz senkivel!!

Kép
ani0227
 
 


Ani!

Nyugi!!! Az, hogy lent van a hasad, egyáltalán nem jelent semmit. Ez is olyan, hogy van, akire igaz, van, akire nem. Nekem pl. egyáltalán nem volt lent a hasam, mégis két héttel előbb szültem. Barátnőmnek lent volt, 3 nap túlhordás után indítani kellett a szülést. Szóval nyugi!!!
vovanda
 
 


Ani!

Nekem is mindenki azt mondja,hogy nagy a pocakom,és az utolsó uh-n a doki nagyobbnak látta a babát..sőt a napokban a zöldséges azt mondta mikor szülök mert olyan lent van a hasam.. :lol: :lol: azt hiszem el kell engedni a fülünk mellett ezeket a megjegyzéseket,mert ha mindenen rágódunk pár napot esetleg hetet,az idegörlő,sőt ha az idegeskedésre nézünk azt hiszem nem vállalnék több babát..de én akarok még párat! :D
Egészséges megfelelő méretű babócáink lesznek a kiírt időpontban :wink:
A pocimat egyébként én néha érzem,húzódik.Próbálok feküdni.
Vendég
 


Szaisztok!

ne izguljatok mert most 2 napja vasarlasal dobbom fem magam, vettem egy par cipot, egy szoknjat es egy pulcsit is, azert vettem a ferjemnek is egy pulcsit, itt nagyon jo arleszalitasok vannak, ugy hogy nagyon jo nekem, a koleganoimmel probalok nem foglalkozni... buta libak :evil: most azzal vannak hogy az inszemes nem egy normalis terheseg es biztos ahogy rogton sikerul nem fogok tobbet dolgozni, ti hogy vagytok vele? mert ne lehetne dolgozni, legalab 4-5 honapig?

Kjaja, szerintem ha erzestelenitenek nem fogsz semmit sem erezni, vigyaz magadra es irj amit tudsz!

Szmet tudom miljen rosz tavol lenni a csaladtol, de mindenki probal jobb eletet keresni, lehet mire visza jon jo hirekkel fogod varni...

Arnika! en laparo elot csinaltam meregtelenitest a korhaz kerte, azon kivul hogy nagyon rosz ize volt a lotynek a furdoszobaban toltotem 2 nappot, nem kivanom egy hamar, de biztos a javunkra val, kivanok jo egeseget!
:D

puszi es szep almokat!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!

Itt Magyarországon a lombikosokat automatikusan veszélyeztetett terhesnek tekintik, én még ez ellen is lázadok. Nem tudom, inszemnél hogy van, esetleg kérdezd meg a dokit. A magam részéről úgy gondolom, hogy ha orvosilag nem lesz semmi gond, akkor ameddig lehet, dolgozom. A kisfiammal pl. hat héttel szülés előtt maradtam otthon, és nem bánom azóta sem, hogy így volt.
Szerintem ha a dokid nem ellenzi, nyugodtan dolgozz, ha úgy érzed, bírod.
vovanda
 
 


Nekem van egy kolleganőm aki insemes volt, már pár hónapos a baba, és őt rögtön táppénzre küldte a miskolci doki. Na de persze ebben az esetben nála volt a hiba nem a párjánál.
szmet
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy azért dumálok ilyen "könnyen", mert az első babámmal spontán voltam terhes és nem volt gáz. A veszélyeztetett terhességre vonatkozó jogszabálynak van egy ilyen mondata hogy "fenyegető vetélés esetén". Ezt pedig szinte mindenre rá lehet húzni. Viszont mondjátok meg nekem, hogy ha teszem azt elsőre sikerül a lombik és kb. nyárra terhes leszek, hogy magyarázom meg egy örökmozgó 3 évesnek hogy jaj bocs, anyának a baba miatt pihenni kell, nem megyünk pl. strandra. Csak felesleges féltékenységet szül. Szóval nem tudom. Papíron a harmadik és a negyedik gyerekével a tesóm is veszélyeztetett volt egy korábbi méhen kívüli terhesség miatt. Mégis ugyanúgy tette a dolgát, nem is nagyon volt más lehetősége. Na mindegy, majd meglátjuk. Az biztos, hogy főleg első babánál nagyon könnyű ráijeszteni az emberre.
vovanda
 
 


[quote="ani0227"] írta:ani0227rnika!
A terhességet a ciklus első napjától számítják.Kincsnek hosszabb volt,mint nekem.


Nekem a doki az első stimus szuris naptól számolta :wink:
Vendég
 


PCO
A 2. lombik (+1 fagyis) után derült ki... hormonális eltéréseim voltak, peteérésem nem volt, a testalkatom... :oops: :evil:
Aztán kivizsgálás és kiderült az IR. 8 hónap met és a 4. lombik sikeres volt :lol: :lol: :lol: :lol:

Munka
Én december végéig dolgoztam.
Vendég
 


Sziasztok!

kjaja????

Poppi az jó,hogy kiderült az Ir (b.b.-nél?)
A másik topikon olvastam,hogy dokit keresnél, Debiben Valicskó drnőhöz járunk :wink:
Nekem nem a 12-14 napon volt pé-m és az inszem is "tolódott" így pár napot,ezért az eltérés Anival.

Gyorsan mesélek kicsit magunkról aztán rohanok tova...legyen kellemes hétvégétek!!

Tegnap zsufi napunk volt, de nagyon jó volt :D
Van 4db rucink, matracunk, szopis melltartó,és gumis lepedő
Voltunk 4D uh-n!! Ébren volt,sokat pózolt, mosolygott kortyolta a magzatvizet és tornázott.
Megdicsértek,hogy nagyon fotogén :)
Minden szerve rendben! BPD: 74mm, AC :241mm, FL: 57mm Becsült súly : 1360gr korának megfelelő!
És még medencevégű fekvésben van.
Képet raknék,de amit kaptunk cd-t,hogy képek vannak rajta nem sima képek,hanem vmi programmal lehet képeket csinálni belőlük , így lefotóztam amit kinyomtattak és azt felrakom .

Pocak kívül: 28+4
Kép


És belül
Kép
Vendég
 


Kincs!!!
Hatalmas gratula! Nagyon szépek vagytok! Szopis melltartót mekkorát vettél? Csak mert nekem anno két számmal nagyobb kellett, mint a normál méretem, a cicid még a mostaninál is nagyobb lesz az elején. Hol fogtok szülni?
vovanda
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a kismamiknak én is.

Olyan sokat írtatok, hogy még nem győztem visszaolvasni.

Magunkról: a 24 hetes UH-on a dokim közölte, hogy minden rendben, de a 30. hétem be kell feküdnöm, mert onnantól kezdve már bármikor, bármi történhet és nem szeretné, hogy valami baj legyen. A két kis tökmag teljesen egyforma nagy: combcsont 43mm, BPD 64mm. Mikor a doki elmondta, hogy be kell feküdnöm, rögtön kétségbe estünk, mert mi még nem nagyon vásároltunk. Tehát most a mindennapjaink azzal telnek, hogy beszerezzük a dolgokat, csinálgatjuk a szobát. A festés még most következik nálunk. Persze most állandóan aludni tudnék, de nem éjszaka, hanem nappal! :lol:
( ma 25 hetes és 4 naposak vagyunk)
Próbálok visszaolvasgatni.

Puszi, és jó babásodást a várakozóknak, az áldott állapotban levőknek sok pihenés !
kabócabobár
 
 


Sziasztok

Kincsi huuuuu de szép nagy pocid van, és olyan édes a babócád, tényleg nagyon fotogén Kiskincs :lol: :lol:
Nagyon sokat nött a pocid mostanában.

Kabóca olyan régen jelentkeztél, örülök hogy minden rendben veletek.
de te még adós vagy nekünk pocakfotóval

Kismamik a Corába láttam hogy leértékelés van babaholmikból, az hogy szép dolgok vannak az tuti, árban viszont nem vagyok sajna kompetens.

Poppi Ádámmal mizujs?? Könnyen összeszoktatok, van tejcsid??
Mielött mentél újra lombikra elötte megnézték hogy a met helyrehozott-e?? Te terhesség alatt szedted a metet??

Vandus Manókád meggyógyult??

Kjaja hírek???

Ez a táppénzes dolog kicsit elgondolkoztató. Én nem szeretnék 9 hónapot egyfolytában pihizni, viszont aki ilyen sokat küzd érte , az inkább vállalja ezt is. Én még csak az ET. utána két hétig jutottam sajna, de akkor sem tudtam eldönteni hogy pihizzek vagy dolgozgassak :roll:

Móni remélem lelkileg helyrejöttél, kell jönnöd vissza debibe??

jó hétvégét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Kabóca!Nekem talán elég lesz a 32-ik héten bemenjek!Hasonlóan növögettek ,mint mi!A 24-ik héten nekem is ilyesmi volt.

Kincs!
Szép a pocid!Nagyon édi a pici is!És a didid is mekkorát nőt!!!!Az enyém nem igazán. :?

Én még nem mertem venni szopis melltartót.

Kép
ani0227
 
 


Kismamik!
Mi voltunk ma Corában, lehet kapni jó árban aranyos bodykat, meg vannak egyéb szép holmik is. Szóval akinek kedve és ideje engedi, érdemes megnézni.

Kabóca!
Pont jók a picik, szépen fejlődnek. Hol fogsz feküdni?

Ani!
Elvileg ráér a szopis melltartó szülés után is, ha ügyes a párod, akár ő is be tudja szerezni. A méreteid miatt meg ne aggódj. Ha beindul a tejcsi, akkora lesz a cickód, mint egy jól fejlett dinnye. :lol:

Árnika!
Engem egy dolog mindenképpen nagyon visszatart a táppénztől: az otthon ülés. Manóval iszonyú sokat voltam egyedül, nem sok hiányzott egy finom kis szülés utáni depresszióhoz. Rosszul tűröm a tétlenséget, nem tehetek róla, ilyen vagyok. De persze majd meglátjuk.
Manó meggyógyult, hétfőtől megint megy bölcsibe. Kicsit lefogyott, de egyébként jól van. :D
vovanda
 
 


Vovanda: Miskolcon a Semmelweisben, a terhespatológián. Legalább is decemberben ott voltam, tehát gondolom szülésig már ott leszek most is.
kabócabobár
 
 


sziasztok lanyok! szep vasarnapot kivanok!

Kincs!olyan edi a pocid es a baba is, latszik hogy nagyon ugyesen csinalod.

Kaboca! te is nagyon jol vigyaztal a pocilakokra! Jo vasart nektek! azert na vid majd tulzasba a dolgokat a festesel!

Kincs es Ani! tegnap visza olvastam a tavalji juliust es augusztust mikor meg tortent nalatok a csoda, hogy probaljak ra jonni ha van e valami hasonlo tunetem, egy picit faj a jobb cici bimbo, nem mindig... egy kicsit faj a hasam mikor jobbra, mikor balra es nagyon szedulok delben es este miutan be veszem az ultrot! persze ezekbol nem jottem ra hogy sikerult e az inszem vagy nem...

Mostanaban elege depressz vagyok, van hogy ra nezek a kolleganomre es jon a siras, de tegnap a ferjemtol is ki kaptam mert itthon voltam, takaritottam es megint boges, amit meg lattot rajtam mikor haza jott, kezdem ki csinalni ottet is! nem tudom mit tegyek mert mindig visza halom a fulemben azt amit mondtak nekem es banom hogy nem valaszoltam visza, meg valamelyk nap azt mondta hogy azert szenvedek mert nem tiszta a lelkiismeretem! nem tudom hogy megoldani ezt a heljzettet, nagyon faj amit mondtak, plane mert en nagyon szerettem volna tobb mint munkatars lenni...

ha sikerul a babuci nem tudom mi lesz, de ha azt mondjak hogy otthon kel csucsulni egy darabig biztos be tartom, mert nagyon farat is vagyok mivel 2 helyet kel dolgoznom, de ugy gondolom hogy esetleg majd be segithetek 4-5 orat/nap, de majd meg latyuk ha erre kerul sor!

Arnika! ha sikerult most az inszem nem kel visza menni (esetleg ha megyek varadra biztos be nezzek B-hez megkoszonni), de ha nem sikerult akor talan marciusban megyek lombikkra es majd varadon maradok 2 hetig meg megy a program, de be vallom hogy nagyon szeretnem mar most a babat, tudom hogy elso probalkozas de azert remenykedem!

ha nem sikerul biztos nagyon ki lesszek! en mar mikor 20 eves voltam ereztem hogy nagyon nehez lesz osze hozni a babat, akkor azert mert cisztasak voltak a petefeszkeimben, kozben eszt ki javitotak, majd azt gondoltam hogy lehet el vannak dugulva a petevezetekek azert nem jon osze, de sajna a ferjemnel van a bibi...

Vanda! orulok hogy Balu jol van es mehet visza kis baratai koze

Puszika es probalok jo kislany lenni!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok! hoztam még két képet..
Köszönjük a dicséreteket.

Kabóca,jó hogy benéztél!
Minden jót és értesíts ha nagy történés lesz!
A vásárlást még mi is most kezdtük.

demoniq sztem nagyon nehéz megmondani a jelekből,hogy sikerült vagy nem..bá én is figyelgettem de így utólag azt mondom nem volt értelme..
Drukk és a depit tessék melegebb tájakra küldeni!

Kép Kép
Vendég
 


sziasztok4

húú kicsit régen voltam erre!!!de mostmár itt vagyok!

kincs!húúúúhaaaa...ez aztán a poci!nagyon-nagyon szép és formás!csini kismami vagy nagyon!
és a pici!!!egyenesen tünemény!nagyon aranyos,és szép baba.és milyen édin mososlyog a képen :wink: ...úgy látszik tetszik neki odabent a helyzet anya pocijában :D ...vigyázz magatokra! :wink:

kabóca!örülök,hogy jól vagytok és végre jelentkeztél... :wink: a festéssel óvatosan meg ne erőltesd magad a takarításban! :roll:
az hogy be kell feküdj a kórházba az csak jó...tudom kicsit kellemetlen mert nem a saját megszokott környezetedben vagy de a babócák érdekében biztonságosabb...hidd el minden rendben lesz!aztán írj minél hamarabb!neveket eldöntöttétek már?babaholmik vásárlása...de jó lehet én is szeretnék már ott tartani...de eljön előbb-utóbb az én időm is :wink:
vigyázz nagyon magatokra!

ani!remélem jól vagytok?!a kis Szabi és Jázmin...hmmm...de szép nevük van!annyira tetszik :wink: :D biztosan jól érzik magukat anya pocijában és még ott is maradnak egy darabig...minden rendben lesz! a babasarok meg szerintem nagyon jó ötlet.sokkal jobb lesz így.nem kell állandóan felszaladgálj a kicsikhez.így legalább közel lesznek hozzád,ha te éppen főzöl a konyhában :wink:
vigyázz nagyon magatokra!

móni! te meg tényleg ne agyalj annyit a munkatársaidon!ideje végre hogy most csak magaddal vagyis jobbanmondva magatokkal :wink: foglalkozz!tudom nem könnyű úgy dolgozni hogy közben tudod mit gondolnak rólad és hogy biztosan kibeszélnek a hátad mögött,de ne törődj vele!itt az ideje hogy észrevedd nem ők számítanak hanem te és a lelendő pindurid!ez nem tesz jót neked egyáltalán...
ja és ne aggódj!kijön a lépés amikor visszaválaszolhatsz nekik! :wink:
vigyázz magadra!és légyszi légy vidámabb és ne aggódj!minden rendben lesz! :wink:

vanda!örülök hogy már jól van a kis Balu!látod...segítettek a gyógyimanók akiket küldtem! :wink: volna egy kérdésem tőled...valahol olvastam a neten hogy nem szabad minden nap tornázni fél órát,mert túltermelődik az izmokban valamilyen sav...tejsav azt hiszem...és hogy pihenni kell tehát hogy minden másnap jó a torna.én minen nap 1 órát tornázom,és csak szombaton nem.akkor pihinapot tartok.szerinted így jó vagy tényleg kétnaponta az ajánlatos? :?:

árnika!drága árnikám...sorstársam...barátosném...!hol vagy?hogy vagy?már hiányollak!de nagyon! :roll: :!: jó lenne már egy jót bezsélgetni!na apa belement a biciklivételbe?remélem igen!hidd el nagyon jó.igaz az eliptikus tréner hatékonyabb de drágább is.mondjuk ha egyszer rászánja az ember a pénzt...akkor lehet érdemesebb a jobbat megvenni.remélem helyrejöttél a méregtelenítés bórzalmas hatása után.?én zöldteával szoktam méregteleníteni,meg tudod kakaóval!hihihihihihihi.(tudod attól megy a hasam...)
én megvagyok.minden nap 1 órát tornázom,de az elkezdése még mindig nehéz.aztán amikor belejövök akkor már jó,és könnyebben megy.izzadok is mint a kutya...de remélem megteszi a hatását.
jelentkezz minél hamarabb!már nagyon várom!vigyázz magadra! :wink: :roll: :P :lol: 8) :D :P :roll: :wink: :lol: 8) :D

kjaja!mi újság veled?jelentkezz!hsg?remélem jól vagy? :?:
timé&tati
 
 


Húú zajlik ám az élet!:D

Kabóca: valószínűleg ugyanott leszel. Kitartást és jó szobatársakat!

Móni: tessék magasról leszarni a kollégákat. (bocs) Nem szabad velük foglalkozni. Ráadásul ha görcsölsz és depis vagy, az senkinek sem jó, legkevésbé neked. Hogy az esetleges pocaklakóról ne is beszéljek.

Timi!
Tejsav akkor termelődik, amikor túlterheled az izmokat. Pl. amikor van egy olyan izomlázad, hogy alig bírsz mozdulni. De önmagában véve ez sem baj, ha nem mindennapos. Ha jól seik a mozgás és sehol nem fáj, akkor csak nyugodtan. Egyébként ha fogyókúrás célzattal tornázol, a zsírsejtek felhasználása 20-30 perc torna UTÁN kezdődik, addig "csak" melegítesz. Hajrá, jó tornát!
vovanda
 
 


vanda!
köszi szépen a választ!akkor mostmár tudom mi a helyzet.minden oké...
izomlázam már nincs.igaz az elején volt de gondolom az természetes.mivel akkor kezdtem a fogyókúrát.mostmár nincs izomlázam és mindent bele!hajrá torna!akkor az 1 óra az pont ideális.30 perc bemelegítés és még 30 perc igazi zsírégetés!mégegszer köszi! :D
timé&tati
 
 


Szívesen! :lol:
vovanda
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Túl vagyok a hsg.-n! Nem kívánom senkinek, hogy átélje! Reggel fél 8-ra kellett mennem és a beavatkozás 11kor volt, addig se inni, se enni, semmi. Mivel influenza járvány van, ezért lezárták az osztályt, úgyhogy egyedül voltam! :(

Maga a beavatkozás, marha fájdalmas volt! Azt hittem ott halok meg! Nem tartott sokáig, de iszonyat volt :cry:

De a lényeg, hogy azt mondta a doki, hogy tankönyve illő vagyok, egyszerűen gyönyörű vagyok belül :oops:
Ahogy nyomta a kontraszt anyagot mondta, hogy a jobb oldalom azonnal, a bal oldalom 1 másodperc múlva átment, úgyhogy tökéletes vagyok! :D

A hormoneredmények is megvannak, azok is jók! Úgyhogy elvileg velem minden rendben! Már csak a kaáliban kell uh., és utána indulhat a dolgok! (elvileg)

Úgyhogy most már el tudom képzelni, hogy milyen érzés, ha valaki el van záródva! Csodálom, hogy kibírtátok!

További szép napot!

u.i.: kaptam a fenekembe egy fájdalom csillapító és görcsoldó koktélt, hát még a mai napig sem bírok a lábamra ráállni, mármint kicsit sántítok, és kék zöld foltos, meg fáj! úgyhogy marha jó!
kjaja
 
 


Sziasztok!

Szia kjaja!
Sajnálom,hogy rossz élmény lett a HSG-d :cry:
De a lényeg az,hogy minden oké!! Gratulálok és végre kezdhettek!
A szuri (én nospát kaptam) helye sajnos nekem is hetekig fájt..sőt talán ha jól megvizslatom a tükörben magam, talán egy év után is látszik még a helye :roll:

Merre vagytok lányok?
Vendég
 


Sziasztok!!!

Kjaja! Nagyon sajnálom.
Viszont ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: nekem már van egy gyerkőcöm, elvileg nincs bajom. A nőgyógyászom azt mondta, hogy lehet, hogy emiatt megúszom az átjárhatóságit. Tudtok erről valamit?

Kincs!
Hogy vagytok? Látom a képeken, hogy Kiskincs aranyos és mosolygós! :D
vovanda
 
 


sziasztok!

kjaja!sajnálom,hogy a vizsgálat ennyire megviselt!de ahogyan már kincs is írta legalább minden rendben van odabent! :D és akkor hamarosan kezdhettek is!minden rendben lesz! :wink:
timé&tati
 
 


Sziasztok

Kjaja nagyon örülök hogy minden rendben veled!!! :lol: :lol: Sajnálom hogy fájt. Pedig azt mondják hogy aki átjárható annak nem fáj.
Nekem annyira rossz volt, hogy utána állítolag félálomban sírtam, de kaptam egy injekciót és utána minden rendben volt. Plusz senki nem mondta hogy vérezhetek, így szó szerint mire kiértem a wc-be ,húztam magam után a kondenzcsíkot.
Mikor mész a kaáliba??

Vanda ez az átjárhatóság jó kérdés mivel nekem laparral hozták helyre, így utána megkérdeztem hogy lehet-e elzáródás,összenövés, de a dokinő nem igazán volt határozott az igen válasznál.
Éppen most olvastam, hogy akinek nem sikerül a második beavatkozás annak újra csinálják. Itt a kaáliban nekem ezt még senki nem mondta. Bár ha belegondolok sokminden mást sem. :?
Lényeg én most akarok utána járni.
Szerintem neked ha probléma mentes volt a terhesség, illetve szülés akkor nem vszinü hogy gond lenne.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?