Új privát üzeneted érkezett!

Igen! Remélem Gabiékkal minden oké, és csupa jó hírt mond majd. Bár nem tudom, hogy ennek a vizsgálatnak rögtön lesz-e eredménye, vagy csak 1-2hét múlva... :roll:

panna1
 
 


Ja, és Pöttömék is biztos jól vannak, ő majd jön az UH-s élménybeszámolóval :lol: (ugye UH-znak? :oops: )

panna1
 
 


Fúú Kitti,

Megnéztem a ruhás oldalt, nem semmi, szerintem ebédszünetben be is ugrom a Bajcsyn lévő üzletükbe:)

Köszi a tippet!

sniky
 
 

 
 

hú, Lei ezt a kis gyüjteményt. Ha nem 8 óráznék, egész nap ezeket a helyeket bújnám. :o

Sajnos a Vichy semmit sem ér. Mármint a terhességi csíkok ellen. Az arckrémről nem tudok nyilatkozni, de az említett krém nagy csalódás.

Én sem csináltatok semmiféle tesztet a kötelező orvosi vizsgálatokon kívül. Bár nagyon vaciláltam, de ahány szülésszel eddig beszéltem, mind ellene volt. + párom, aki szintén doki (lesz a nyáron) szintén nem tartja jó ötletnek.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Na mindenkinek csodás napot kívánok!

Nekem csodálatos :lol:

KISFIÚ 100%!!!

Annyira jó volt lányok a mozizás. Édesen kicsi a hely, de szépen berendezett, kellemes környezet. A hölgy, aki csinálta az UH-t nagyon kedves (néha mondjuk már sok), de inkább ilyen legyen :D
Mondta, hogy imádja az ilyen pici terhességeket, amikor még egyben lehet az apróságokat látni.
Babussal minden rendben. Ficánkolt össze-vissza. Lába keresztben, karja a feje mögött, mint aki fekszik egy nyugágyban a tengerparton. Hatalmas pocija van...kis beles :lol:
Ismét egy héttel nagyobb volt, 15+5 naposnak mérték. Ilyenkor már CRL-t nem néznek. Viszont 125 g, a könyv szerint egy 15 hetes magzat kb. 50 g...nem tudom mitől lehet.
Végig ébren volt, szopta a végén az ujját is. Imádom!

40 percet moziztunk, plusz 1500 Ft-ért CD-n megkaptunk 28 képet, és kettőt kinyomtatva, így összesen 12000Ft-ért haztunk egy vastag paksamétát. És adnak EP-re számlát is.

A késői időpont miatt a műszaki résszel kicsit már össze vissza bánt a hölgy, a férjem szólt rá, hogy a dvd bent maradt a gépben:)
Ami sajnos rossz lett, hogy a dvd alatt végig megy a zene. És a mozi végén direkt felvett szívhangot, csak a zenét nem állította le, így semmit nem hallana belőle pedig olyan megható volt ott hallgatni a helyszínen :cry:
Erre figyeljetek, legalább nálatok sikerüljön.

Ja, a kis kukiját pedig többször is megmutatta az én drágám, nem titkolózott hála istennek.

Így nem hiába hívtam egész eddig Noel babának:)

Jaj, bocsi, hogy hosszú lettem, de ez akkora élmény :oops:

pöttömpanni
 
 


Okés Niki, de az a boltjuk pont a legkisebb, én ott még nem találtam, de remélem te találsz valami jót. Majd írd meg.


Én nekem van egy kedves ismerősöm, aki vichy tanácsadással foglalkozik és mindig megmondja, hogy ténylegesen mik azok, amik t6énylegesen használnak, és eddig egyet értettem a véleményével.
Természetesen a világon nincs olyan krém, ami a már kialakult terhességi csíkot eltunteti, max egy kicsit csökkenti (nekem mondjuk csökkentette), ezek mind megelőzésre szolgálnak.

Kitti

Kép
kollibry
 
 


Szió Pöttöm,
pont egyszerre írtunk.
Úgy irigyellek, hogy már így láthattad!
Gratula a kis Noelhez!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitti

Kép
kollibry
 
 


Bemutatom nektek Kovács Noelt:

Kép Noel babus

Kép És még egy kép a világ legjobb pasijáról:)

pöttömpanni
 
 


Húúúú pöttöm, nagyon tündér, tényleg olyan lazán fekszik, mintha függőágyban pihenne. :)
Nagyon jó lehetett látni!! :lol: Örülök, hogy ilyen nagy élményben volt részetek! És GRATULA Noelhez!
lei
 
 


Nem tudom erről a kismama ruha boltról hallottatok e már, de szerintem nagyon csinos ruhákat árulnak.
Nőcis dolgokat és nem drágán. Nézzétek meg, szerintem érdemes.
www.christinamoda.hu

pöttömpanni
 
 


Jajj, pöttöm, de jó ez a bolt, amit ajánlottál. Tök közel van a melóhelyemhez, itt van a Margit kórház mellett.
Júniusban esküvőre megyünk, és oda biztos kell majd valami szép ruha. ezen a honlapon nagyon szépe felsők és ruhák vannak!!
Köszi a tippet! :P
lei
 
 


Pöttöm!

Annyira helyes, lehet hogy mégis ráveszem magam egyszer egy 4D-s kirándulásra? majd valamikor félidő tájékán.....

Kitty!

Persze, tudom, hogy el nem tünteti, de nálam megelőzésre sem használt anno. Persze mindenkinek más a bőre is, ezért nem 100%-os ez a vélemény sem.
Most a milupát vettem meg, majd meglátjuk. De benézek a DM-be is, mert még a milupát is sokallom kicsit, ha van más megoldás, inkább azt preferálnám.

Annyi boltot írtatok, hogy már nem is tudom lekövetni. :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


TÖk jó Pöttöm! Nagoyn édes!
Gratulálok, és hogy bejött, hogy kisfiú!!!!! Akkor most biztos nagy az örömködés nálatok!
A súlyt valahogy a könyv ronthatta el, mert kaptam a védőnőtől egy táblázatot a baba növekedéséről, és abban az avn, hogy a 15. héten 100 gr a baba súlya, a 16.-on meg 135gr. Ha most ténylegesen a 15+5 vagy, akkor teljesen normális lehet az a 125gr!
Gondolom a 15+5-öt a fejméretből számolják már ilyenkor....

panna1
 
 


Istenkém Edi:)))

Nagyon aranyos Noel baba, gratulálok hozzá, tudom, hogy kisfiúra vágytál:) Remélem én jövőhéten büszkélkedhetek majd egy Ms. Kovács babóval, hehe:)

Ez nagyon szimpi, hogy ilyen rengeteg képet adtak még plusszban, én is kérni fogok:))

sniky
 
 


Kitti, akkor lehet hogy mégsem ma megyek el a boltba, hanem inkább szombaton benézek a Rákóczi útiba:)

köszi az infót:)

sniky
 
 


Pöttöm! Tényleg jó ez a bolt! És vannak alkalmi cuccok is, szépek... Mi is esküvőzünk ápr-máj-júniusban! Mondjuk annyira nem olcsó, de ha az ember jól kombinál, és jó vásárol 4-5 darabot, tök sok kombináció lesz belőle!

panna1
 
 


Köszi a gratulációkat!

Hát valóban madarat lehetne velem fogatni :lol:

Panna!

Örülök, hogy jó a súlya, ez a könyv határozottan dilis akkor...nagy megkönnyebbülés, hogy nem zsírgombóc a fiam :lol:

Niki!
Megy a drukk hogy csajos legyen a babó :)
Bár a nőci szerint a nagyobb méret általában fiúra utal és nálatok ugye meglehetősen magas egyéniség a gyerkőc, remélem nálatok kosaras kiscsajszi lapul...

pöttömpanni
 
 


Niki!

Jobban jársz, mert a rákóczi uti egy hatalmas 2 emeletes bolt.

Kitti

Kép
kollibry
 
 


Gratulálok Pöttöm, nagyon édes az ifjonc!! Egy hete agyalok, hogy nekünk is kellene menni, hogy végre apu is láthassa. De mostmár biztos bejelentkezem :)

Gabi miatt nagyon izgulok, egész este rájuk gondoltam. Annyira küldöm a sok +++++, csak rendben lehet mostmár.

Köszönöm a sok ruhás linket. Nagyon felkészültek vagytok :).

KépKép
columbine
 
 


Pöttöm!

Gratulálok a jó hirekhez - klasszak a képek! :)

Köszi a linket is, tényleg szép dolgok vannak, azt hiszem elnézek oda pénteken.

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Pöttöm!
Gratulálok!!! Nagyon édes Noel baba!!!!!!!!

Kép
Kép
györesz
 
 


Végre be tudtam nézni!!!

PÖTTÖM!! Nagyon örülök, hogy most már biztos!!!!!! :lol: :lol: :lol: Nővekedj szépen drága Noel baba, és vigyázz anyura!

Olyan jó ez az uh, úgy izgultam, és vártam a híreket, főleg most izgalmas, hogy már a nemek is kiderülhetnek!!
Én azért vágyom nagyon a kislányra, mert férjem már beleélte magát, hogy neki is lesz egy kis szerelme.. persze amúgy is inkább kicsit lányt szeretnék, de neki fontosabb...

Sokat gondolok Gabira, de normál esetben egy hasbaszúrós vizsgálat után estig fektetnek. (legalább is a szobatársamat miután szegény 4es ikrekkel lett terhes, a kockázat miatt elvettek 2-őt. :cry: és őt egész nap fektették, utána szállították vissza hozzánk a kórterembe.) Tehát szerintem holnap hallunk róla először jobb esetben, de legalább már túl van rajta....Drukk!!!!

Mazska; szerintem csatlakozok, és én is ki fogom próbálni, mert jó az időpont, de csak, ha a dokim engedi, mert ugye én az előzmények miatt a 20 héttől veszélyeztetett leszek...

Aprooka- van minden-bútortól a babaruhákig, de mindenképp nézz körül, mert csak nyugodt szívvel lehet nagyobb dolgokat vásárolni!
Tudatlan vagyok.. :oops: hogyhogy anno nem vált be Neked a krém... :roll:

Köszi lányok a boltajánlót; hihetetlen mennyiségűt szedtetek össze!! :D

Lei- voltak ott 40-es gatyók, mert nekem messze van a váci u., de akkor megérné bemenni...

Kép

Kép
mákszem
 
 


mákszem: úgy emlékszem, hogy 36-on felüli méretek is voltak, 40-es, 44-es...stb. De nem tudom, hogy meddig van az akció és hogy a készlet meddig tart.
lei
 
 


Esetleg ma is járok arra és akkor benézek megint, hogy van-e még....vagy vegyek egy 40-est neked látatlanban?
lei
 
 


Örülök, hogy tetszik a ruhabolt, nekem első pillantásra bejöttek ezek a ruhák. Valahogy tőlem a kertésznadrágos stílus messze áll. Bocsánat, ha valakinek ez jön be :oops:

Én is nagy felbuzdulásomban 1,5 hónapja Vichy krémet vettem, napi egyszer használom, és rohamos mértékben fogy és kb. 3 hete használom csak rendszeresen. És ahhoz meg tényleg drága, hogy havonta újat vegyek.
Vichy amúgy is kettős érzéseket kelt bennem, mert volt krém ami nagyon jó volt, de az egyik arclemosójától égési nyomok lettek a nyakamon...éljen a hipoallergén cucc :lol:

pöttömpanni
 
 


Columbine!

Nem írtad meg, hogy milyen cuccot viszel tornára. Csatlakoznék hozzád kedden, de jó lenne tudni mire lenne szükségem.
Fél 5-től szokott lenni?

pöttömpanni
 
 


Sziasztok!
Pöttöm, hatalmas gratula a kisfiadhoz!
Mazska küldd a képet a szuszununu@gmail.com címemre és megcsinálom neked.
Kitti, képzeld, én a Rákóczi út 70-ben dolgozom, de ebben a turiban kábé kétszer voltam, amikor megnyitott, de most, hogy tudom, hogy van kismamacucc is, hát tuti bemegyek majd. Mindig az volt ezzel a bajom, hogy reggel mikor dolgozni jövök még zárva van, este meg, amikor hazaindulok már zárva van.
Lei, köszi a sok-sok hasznos linket. Mindig rácsodálkozom, hogy neked mennyi infód van mindenről!

Én is sokat gondolok Gabira. Nagyon szorítok neki. Állítólag a Telkiben aznap megmondják az eredményt.

szuszu
 
 


Lei- Igazán drága vagy, de azért felpróbálnám. (Somával még ugye 38-as volt a méretem, de pl az alkalmi ruha amit akkor vettem 1 esküvőre 36-os volt :shock:, az egyik felsőm meg 42-esként vettem akkor, most persze nem jó...) Így látatlanban nem, de ha annyit megtennél, hogy megkérdeznéd, hogy meddig van az akciójuk, azzal sokat segítenél; előre is nagyon köszi!!!

szuszu-Pöttöméket beír6od a táblába.. :wink:

Kép

Kép
mákszem
 
 


Pöttöm, a tornára, kényelmes naci, póló, polifoam vagy törülköző magad alá, zokniban vagyunk, cipő nem kell. A körülmények nem a legszuperebbek, ott a teremben kell öltözni, és nagyon sokan vannak, de szerintem, ha negyed 5 körülre oda tudsz érni, mindenképpen érdemes, mert jó nagyon a torna és akkor még hely is van bőven. Ha gondolod talizzunk a kórház főbejáratánál, mert baromi bonyolult eljutni az F épületbe. Legalábbis én vagy 10 percet keringtem :) mire megtaláltam. Azt hiszem ez a lényeg. Ja még annyi, hogy 200 forint a csajszinak aki tartja, és a kiskönyvedet is hozd el, mert beleírja, hogy tornázol és az orvos le kell pecsételje, hogy egészséges vagy és ok a dolog. Ha még valami eszembe jut szólok.
Örülök, hogy jössz :)

KépKép
columbine
 
 


Columbine! Ági?
Köszi szépen, szerintem ott leszek kedden. Ha a fejem is úgy gondolja. És jó lenne talizni, hálás lennék a navigációért is :D

pöttömpanni
 
 


igen, Ági :)

KépKép
columbine
 
 


Remélem, majd ahogy betölti mindenki a 12-13. hetet többen is leszünk. Jó társaságban még kellemesebb. Pöttöm, gyógyuljon a buksid :) neked is küldök +++++++++ energiákat!
és közben Gabinak is megy ++++++++++++.

KépKép
columbine
 
 


Én nagyon szívesen mennék, de akkor még javában dolgozom. Ki is vagyok akadva, hogy a legtöbb ilyen torna úgy van szervezve, mintha azt feltételezné, hogy a kismamák nem dolgoznak.

szuszu
 
 


Nekem is fél 6-ig lenne munkaidőm, de szerencsére lehet görgetni a plusz minusz órákat. Mondanom sem kell, hogy mostanában nem pluszban vagyok, semmi kedvem dolgozni :lol:

pöttömpanni
 
 


Ági köszi a + energiákat, remélem használ :D
Ma minden kollégám igyekezett ellátni jó tanácsokkal, homeopátiás szereket ajánlgattak, stb stb.

pöttömpanni
 
 


Apróka, köszi a receptet, jól hangzik!

Pöttöm, örülök, hogy ilyen jó élmény volt az UH. Nagyon jók a képek is. Nagy gratula Noelhez!

Ma nem volt jó napom. Iszonyat bunkó szomszédaink vannak (szerencsére csak az egyik, a többi ok). Nagyon kiborultam, nincs kedvem írni sem :(

Remélem Gabi hamarosan jelentkezik jó hírekkel.
Vendég
 


Kép

Sziasztok Lányok!

Tegnap voltunk a 12. hetes UH-n. Feltöltöttem egy képet a kicsimről, mert olyan büszke vagyok. Ez még sajnos nem a legjobb kép, de majd megpróbálok a dvd-ről menteni egy jó pillanatot.

A Magzati Diagnosztikai Központban voltunk, és az UH mellett megcsináltattuk az integrált tesztet is, aminek második része majd február 26-án lesz. én egy percig sem gondolkodtam rajta, hogy megyek e vagy sem, mert minél több megerősítés, annál jobb.

Az UH is nagyon jó volt, mi is kaptunk 4D képet. Olyan hihetetlen, hogy ilyen picike, és már így mocorog.

A tarkóredő mérésnél azért megijedtem, mivel mindannyian 1 körüli értéket írtatok, és nekünk 2,5. De megnyugtattak, hogy 3 alatt teljesen jó az érték. Az pedig igazán nagy meglepetés volt, hogy a méretei alapján már 13 hetesek vagyunk :lol: Szóval növekszünk ezerrel.

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de az én pocakom most rohamos növekedésnek indult!!!!!!

Pocakos gatyót nagyon jókat lehet kapni a Vörösmarty téren lévő H&M-ben. Leárazás van, és 3500 Ft egy fekete nadrág, ami tényleg szuper.

Gabiékért szorítok folyamatosan!!!!!!!

Szilvi

rizsimami
 
 


sziasztok!

gabi! bár csak most olvastam el, hogy mi történt, és már túl is vagy a vizsgálaton, én is nagyon nagyon sok pozitív energiát küldök és remélem, hogy holnap, vagy holnapután jó hírekkel térsz vissza közénk!!!

gratula lányok a csodálatos uh képekhez! ezek mind 4d-s képek amúgy???

én ma voltam a 12 hetes sima, 2d uh-n és hát a következő eredményeket kaptam:

CRL 54 mm
nyakiredő 1,3 mm
magzati kor 12 hét 2 nap

a szívverését is hallhattuk! annyira jó volt! és apa is velem volt, és nagyon élvezte! ;) mondta, hogy a gyerkőc úgy pörgött, forgott, mint a ringlispil :D

most megyek vacsizni, mert iszonyat éhes vagyok!

jók legyetek!

sophie27
 
 


Szia Kitti!

9.45-kor ott leszek a sote 1 elött,a fényképed alapján biztosan megismerlek.

Pöttömpanni!
Gratulálok a fiadhoz,én is voltam náluk szombaton de nálam a hölgy sajnos nem látta a nemét.

Veronika
l.veronika
 
 


Zsófi, Szilvi!

Nagyon örülök én is nektek a jó eredményekért! Szilvi nagyon édes a picurkád a képen:)

sniky
 
 


Sziasztok!

Sajnos csak most tudtam újra csatlakozni....
A vonalzóm meg végre gészen pontos adattal rendelkezik.

Köszönöm a krémes tippeket, meg én is követem a ruha boltokat.

Én a Lövőház utcában dolgozom a két mammut között és itt van a 2 in 1 kismama üzlet és mellete van az outlete is, ma átmegyek megnézni a kirakatot láttam -70% és a felsők 1990-től. Majd délután megírom, hogy valóban mi volt.

Mi most megyünk az első ultrahangra már várom, igyekeztünk a legtovább kihúzni, de mostmár eléggé kiváncsi vagyok.

Nagyon vidám napot kívánok Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi, mesélj nekünk valami nagyon jót!

Huh, azt hiszem a holnap délutánom kissé rohanós lesz, ha minedn helyre el akarok menni, amit kiszemezgettem.

Nam tudjátok véletlenül, hogy a kismamafürdőrucik mennyire tágulnak?
Mert gondolom árban eléggé rémisztő, de ha mondjuk csak az 5. hónapig tudom hordani, akkor nem is érdemes megvenni.
Vagy igen?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Mákszem!

Sajnos az én bőröm babó nélkül is eléggé borzasztó.
Pedig nem vagyok hústorony, mégis a pocakomon elkezdtek megjelenni a csíkok. Nem volt semmilyen hirtelen hízásom, csak amikor leszoktam a cigiről, de nem akkor jelentek meg a (tigris)csíkjaim.

Amikor még csak egy pötyi volt, akkor szántam rá magam a vichyre, de nem használt. Úgyhogy most krémben áztatom magam. :)
Bár sajnos aki hajlamos erre, akár 9 hónapra beülhet egy nagy kád krémbe, akkor is kijönnek.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Szilvi!

Gratulálok a babushoz! Nagyon kis tündér :D

Veronika! Te is tegyél fel képet, ha tudsz!

pöttömpanni
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki az Eurovit Kismamáknak étrendkiegészítőt? Én folsavból az ő terméküket szedem, és kaptam kis füzetet, ott láttam, hogy ilyen is van. Ahogy olvastam, olyan, mint az Elevit meg a többiek, de erről még nem hallottam itt a fórumon. Csak érdekelne, mert később hátha kell... :wink: Amúgy 1549 ft. a 30 darabos, és 2599 a 60 darabos. (nem tudom a töbi mennyi, csak összehasonlításként írtam, mert nekem a folsavból azért ezt ajánlotta a gyógyszerész, mert állítólag olcsóbb, mint a többi)

Kép
Kép
tabati
 
 


mákszem: sajnos nem tudtam beugrani tegnap a boltba, de megkerestem a honlapjukat. Itt van a Váci utcai C&A linkje:
http://www.c-and-a.hu/stores/detail.php/292

rizsi: édes a babód! Én is mindjárt rakok fel képeket, mert tudtam fotózni a képernyőről :)

Na, mi a hétvégén megyünk anyóshoz elmondani a jó hírt. Vettem egy könyvet (Anne Geddes bébi képekkel), aminek az a címe, hogy Nagymama és én. ebbe a könyveb minden fejezeteben más-és más témában írhatja le a nagymami a régi élményeit saját gyerekkoráról, meg az unokájával kapcsolatos dolgokról. Szerintem nagyon jó ajándék. azt hiszem az én anyumnak is fogok ilyent venni és akkor mindkét nagyi múltja rögzítve lesz a jövő generációja számára. :lol:
lei
 
 


tabati: én nem ismerem ezt a fajta kiegészítőt. De amúgy külön is lehet kapni folsav tablettát, ha kevés lenne a terhesvitaminban. Én is úgy szedem.
lei
 
 


tabati: én nem ismerem ezt a fajta kiegészítőt. De amúgy külön is lehet kapni folsav tablettát, ha kevés lenne a terhesvitaminban. Én is úgy szedem.
lei
 
 


tabati: én nem ismerem ezt a fajta kiegészítőt. De amúgy külön is lehet kapni folsav tablettát, ha kevés lenne a terhesvitaminban. Én is úgy szedem.
lei
 
 


Szilvi!

Gratulálok a babóhoz!!

Lei!

Ti idáig titokban tudtátok tartani?
Nálam sajna nem sikerült.Péterem igen romantikusan közölte anyósommal Karácsony előtt:
"Anya, mennyi kávét ihatnak terhesek?"
Erre kb 5 mp csönd:
"Jaja fiacskám, csak nem jön az unokám?"

No, én kissé másképp képzeltem el a közlést, de hát a férfiak....... :lol:

Az én családomnál sokkal kevdesebben alakult (remélem még nem írtam, mert nem emlékszem :oops: ):
Karácsony után szülinapoztunk: Bátyám egyik fia meg én, közösen ünnepelünk, de nővérem 3 gyertyát tett a tortára és amikor egyet-egyet elfújtunk Jónással (Bátyám legkisebb fia) akkor mondta nővérem hogy a 3. gyertya felől kérdezzenek engem.(persze előtte megbeszéltük, hogy el akarom-e mondani)

A szépséghibája annyi volt, hogy már csak pár ember nem tudta, mert sógorom nőgyógyász, így ő volt az első. Így persze nővérem is megtudta.
Apum meg itthagyta nekünk a kertes házat és egyedül költözött albérletbe, ezért igen beszédigényes. Persze amikor megtudta, nem bírta magában tartani, ő adta le a drótot egy csomó embernek.
De mindegy, a lényeg hogy megható volt.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?