Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi
Majdnem ua., csak kicsit hi-tech-esebb. Kép
Másmilyen a lába, van tartója, és pici aprósűgok még. Ami nem annyira lényeges szerintem.

Sofka
igen lemaradtál. Kép Nekem nincs férjem, párom stb... Gyerekem apja van. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
Ebayen a vadi uj 104 euro:http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3547806925&category=25654

Nem mentek inkabb megint Becsbe, hatha ott olcsobb? Kép
Apropo, ha mar ugyis uj autod van, egyszer igazan meglatogathatnatok minket idekint!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Ellimami! Hát ahogy azt hittem, hogy mostmár havaj és babanet, rögtön csőstől jött a mégsebabanet. Először is két napja lopva próbálok profilt csinálni de nem sikerül, de nem adom fel. Rossz cuccot küldenek, amivel nem tudok bejelentkezni. Aztán meg mára bekaptunk egy hasmarsos vírust... Úgy néz ki reggelre okék leszünk és végre le tudtam ide is ülni. Te újpesti vagy? Én is ott laktam '99-ig. Kevinnek gyógyerő: +++++++++++

Nadine! Szuri Kép Szorítunk! Ja, most látom, hogy már túlvagytok. És milyen édesen alszik!

Miszike! Boldog szülinapot Apucitoknak! Nekem is a könyökömön jön már ki a pizza meg a ravioli. Azért van remény. A múltkor már sikerült új recept alapján új kaját főznöm. Kép Épp csak Virágnak fájdult meg tőle a pocija. Kép Ünnepi túrógombóc? Az gyorsan megvan és finom is. Kép Nyami.

Zulu! Kösz a fogadtatást, fotó (éljen, végre sikerült!) a profilomban.

Manó2! Gratula álldogáló Dorkához! Kép

Csucsuka! Mailcím a profilomban, köszi, és ha sikerül, akkor fotó is Virágomról (és lőn, siker!). Kép

Zsuzsi, Myssnia! Babócák nagyon ennivalóak!

Sikerült végre megcsinálnom a profilt, és képet is raktam fel Virágról. Majd megtanulom hogyan kell olyan kicsiket, amilyet ti szoktatok és akkor teszek fel egy egész Virágcsokrot. Kép

Most ragadnak le épp a szemeim, úgyhogy megyek aludni. Jóéjt mindenkinek!

dé_
 
 

 
 

Zsuzsi
Jó lenne meglátogatni, de még Pestre sem merek nekivágni. Kép Olyan béna vagyok. Holnap is jön faterom is. De azért edzek vezetéssel, és lehet, hogy... Kép
Bécs. Tényleg megérné, de most nincs kilátásom rá, nem ér rá nemférjapa. oda vele mentem multkor is. Éshát innen a benzin kb 10-15, annyival lenne olcsóbb. Bár ha mennék, akkor vennék mást is...

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Heni,

Mac tutyiban nyomul. Cipőszerű, de vékonyabb a talpa, viszont csúszásgátlós.
Megpróbálom inkább képpel:

Kép

Kép

ennek a talpa ilyen
Kép

de van már igazi nőcis cipője isKép.

Na hogy ne csak a cipőarzenálból tegyek fotókat, itt egy Macókép isKép:

Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 



Virág aranyos hajasbaba. Gratula! Kép

Jó éjt!
myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Bocsánat, kicsit nagy lett, most lusta vagyok kijavítani.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


ZUlu
Cipők nagyon frankók, és MAcó is!!!

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


zulu
bocs, MAcó inkább édes.
(fáradok)
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi is hazaértünk a Mátrából. Nagyon szuper volt. Ott nem volt olyan nagyon meleg esténként néha meg fűtöttünk is. Mostmar itthon is Kép
Meg volt Bori keresztelője, nagyon laza volt a papbácsi, csak egy igazolást kért, hogy nincs még megkeresztelve itt Gödöllőn. Az igazolást szépen összehajtogatva iktatta a muskátlis cserépbe. A misét végig ordította a máskor vigyorgó gagyarászó lányom, mentségére legyen, hatalmas zápor volt égdörgés villámlás...
Visszaolvasni sajnos nem tudok, szalad a lakás és dolgoznom is kellene. Meg két adag ruha is vár mosásra, de nem tudok hova teregetni nem száradnak az eddig mosott ruhák.
Borinak is kell ruhákat venni alig van pár darab ami elég vastag és jó is rá. Csak az a baj, hogy nem nagyon kapni olyan rugit amit szeretünk (elöl végig patentos vagy cipzáras) amit nem kell a fejen áthúzni vagy hátul patentolni, gombolni.
Tegnap méretkeztünk 65 cm es 6,4 kg.
Megyek könyveket kötni. Rendetlen fiamnak meg egy plusz kartont is bele kell szabnom a puha kötésű könyvek borítójába, hogy ne legyenek pár hét alatt saláták. (Miért nem lehet rendes könyveket gyártani amik nem esnek szét karácsonyra???? Kép Kép )

Beteg babáknak jobbulást.
Ari
ari
 
 


Toffi,
Ausztriából?! Így töröd értem magam, nagyon rendes vagy, kösziköszi!Kép
Szandi?

Elli,
Mielőbbi gyógyulát a kis betegnek!

Beu,
Kellemes rohanást, érezzétek jól magatokat, azért csak óvatosan, vigyázzatok magatokra.

Manó,
Drukk megy a kutyusnak!

PIldi,
Hogy viseltétek az oltást?

Zsuzsi,
Ez a műtét, szegény Gyuri! Még jó hogy már túl vagytok rajta.
KépekKép
Miki csak kényelmes, nem kell úgy sietni!Kép

Manó2,
Ügyes kiscsaj DorkaKép

Andy,
Drukk, hogy minden rendben legyen!

Anita,
Orrszívó, mi porszívósat használunk.
Kb. 2 hónapig fejtem.
Valahol azt olvastam, hogy 24 fok legyen a fürdetés helyén (szoba, fürdi...).
Itt hasznos dolgokat találhatsz: http://www.otlettar.try.hu/

Merc (vagy inkább Margit?),
Üdv itt és gratula a babához.
Megtudhatnánk rólatok többet is? Pl. a kicsi fiú nevét, mit csinál már, mekkora... És képet is kérnénk.Kép
Látom közben írtál pár infótKép

Kangi,
Szegény gyerek, csak 10 g-ot kap és senki nem aggódikKép

Nadine,
Szundizó édesKép
Milyen lötyit kaptatok szájpenészre?

Mariann,
Ne aggódj! Marci ügyes fiú, ezután is minden rendben lesz. Itt sokan drukkolunk nektek!Kép
Próbálj meg napközben aludni, amikor Marci. Nem az igazi, de azért segít.

Ruhaméret:
Anno vettem egy 62-es rugit Roninak. Nem elég, hogy 2 márka azonos számozású rucija nem egyforma méretű, de még össze is ment. Így végül nem is tudtuk használni!

Myssnia,
KépekKép

Zulu,
KépekKép

Dé,
Üdv a nagy hajú lányok anyukájának csapatábanKép

Csucsuka,
Lesz még tali?Kép

Ari,
De jó, hogy megjöttél!Kép
Milyen nagy már Bori!Kép
Jó könyvkötést.

Lányok,
A Pólusban is nyílik C&A holnap, azt írják, hogy baby bodyk 3db 1390 Ft. (Valaki kérdezte régebben.)
Ja, és a Kikában akciós etetőszék 8990. Szerintetek milyen (a márkája nincs ideírva, de hátha ti is kaptatok reklámújságot)? Egyébként mire kell odafigyelni etetőszék vásárláskor (pl: összecsukható, levehető tálca...)?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Kösz a hiányolástKép Megvagyok, csak nehezen. Nem könnyű két iskolás gyerekkel+elkapott a nátha keményen. Julka nem is kapott oltást tegnap miattam. A reggelek rohanósak, tegnap mind a kettőt én+Julka vittem, ma legalább Andrist az apja. Egy iskolába járnak, csak 2 külön épületbe, egymástól kb. 500 mre és egy forgalmas utcányira. Előkotortam az örökölt téli overált, reggel legegyszerűbb azt húzni Julkára.

Kosz: gyerekdokik szerint az első évben 1 kiló koszt kell megennie a gyereknek a jól működő immunrendszer érdekében. Előbb-utóbb úgyis bemássza a lakást. Napi takarítás+cipőlehúzás már az ajtóban. És a cipők rögtöni elpakolásaKép Andrist 1 évesen szoktattam rá a cumira sk., amikor az utcán nyomtam a szájába, mert előszeretettel ette volna a csikkeket, azt meg már nem viselte el az érzékeny anyai lelkemKép

LeszterKép nálunk a rugi volt a nyerő járásig. van olyan, amelyiknek a lábfeje szűk a bokánál, nehezebb ráadni, de abból nem tud a lábfeje kibújni. Járástól kb. 2 éves korig a kantáros gatyók, mert a pocak nagy, a sima nadrág lecsúszik, ha meg szoros, akkor kényelmetlen.

IldiKép nálunk is kész hiszti az öltöztetés, fel van háborodva, hogy mi ez? a csúcs a sapka, akkor kezdi a nagy ordibát.

MyssniaKép mi kisbörzén vettünk Prima Pappat 25 ezerért. Nézted a babaszoba hírdetési oldalán?

Holnap de. bepótolom a hiányzásomatKép Most még tornacuccba nevet varrok és megcsinálom a tízóraikat, mert reggel szörnyű sok időmet elvesziKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Visszatertunk a nagy nyaralasbolKép Kolping klassz hely, bar szerintem hosszu tavon uncsi lehet.

Tortenesek: Lacko eszik!!!Kép Kolping erre is jo volt, hogy megkostoltunk par tejpepet, uveges kajat stb. A MIldi alma-sutotok a kedvenc, ebbol elso nekifutasra lecsuszott egy egesz uveg! Az en nem evo fiam....Kép

Elkezdett forogni is, nem tudom a torna jotekony hatasa-e, de csinaljaKép

orsoly, aki mostan boldogKép
orsoly
 
 


Sziasztok!

Franyo
Agival ugyanannal a dokinal szultunk, amugy netrol ismerjuk 1mast. nagyon jo fejek. Koszi a fuszertarto fedore a textiles 5letet! Kép
Jazi is fura dolgokat mond mostanaban. Annyira jo fej Kép
Mackos kep edi. Hogy birja Anka az etetoszeket?

Mano
Elfelejtettem gratulalni a keresztelohoz legutobb, olyan luke vagyok... Kép
Timici
Nem felejtettem am lemerni a kendot, csak nem talalom a meroszalagot Kép Kép

Elso (es sokadik) fogacskasoknak Gratula KépKép

Andi
Milyen az uj vedono?

Virag
Kép

Momo
Akko nemtom, gyerek nem atverheto? Pedig en olyat rendeltem... Kép

Gomboc
Remelem jobb mar a helyzet!!!

Elli
Orulok,hogy minden ok. Meg mindig jobb felni, mint megijedni! Kép

Miszike
Kitartas! Milyen volt a szulinapi banzaj?

Zulu
Beketargyalasok Kép
Mindig is sejtettem,hogy a gyerekeid boldogtalanok es Te egy hazi csokiellenes sarkany vagy!!!Kép
Nagyon edesek a cippentyuk! Na meg a tulaj! Kép
Zsuzsi
Szegeny Dani Kép Stramm srac!
Gyuri venaja Kép
Miki nagyon edes! Kép Szerintem ne aggodj! Olyan hamar valtoznak!!! Jazi is egyik naprol a masikra tanult meg forogni, ulni. Szoval kis turelem, par nap es johetnek az ucsorgos Miki kepek! Kép

Toffi
Nagylanynak jobbulast!Kép

Ildi
Hogy van a kis oltott?

Mano2
Nagy gratula a felallashoz! Kép

Nadine
Zsani nagyon edes! Kép
Myssnia
Szilard megint edes! Es meg mindig nem unatkozhacc mellette, ahogy elnezem! Kép

Heni
Mi is pont tegnap adtunk Jazminnak 2 falat joghurtot, kinezte Apaja szajabol Kép
Nekunk van kis mamuszkank, azt huztam ma kiscsajra zokni fole.

Ari
Jo,hogy megjottetek!

Mi megvagyunk, lanyom egyre vigyoribb. Kép Ma mar 1 oracskat ult foldhozragaszkodas nelkul. Szombaton meg nem indul az uszi, pedig azt hittem Kép Szoval kis joghurtot mikortol fogyaszthat szegeny ehenkorasz? Amugy a kiflicsucskot ugy fogyasztotta ma, mintha vilag eleteben ezt evett volna Kép Bulata nem jott be neki :0/ En is holnap indulok oszi sapeszt venni, nincs itthon olyan amelyik a fulet takarna. Na, csupa izgalmasakat irtam! Kép

Tsok
Norka es vigyoriKép
norkini
 
 


Orsoly
Gratula az eveshez! Kép

Urszila
KITARTAS!!!

Ket mai fotozmany:
1 a fogakert, 1 a vigyorert...
Kép

Kép

U.I. Csak csondben mondom,hogy Jazi ismet vegigalussza az eccakakat. Zombi anyukak ne bantsatooook! Kép

Jo ejt
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Koszi a setas infokta, orulok, hogy ezeket leirtatok, mert igy nem hagyom majd, hogy lelkiismeretfurdalasom legyen, ha nem megyunk setalni, hanem inkabb megyek, mert ti is...Kép

Csucsuka,
A hore kemenyedo textilfestek nagyon jo otlet!Kép
WC-be kakkantashoz gratula!Kép

Toffi,
Az a gond, hogy nalunk este van az az idoszak, amikos Petra nyugoskodik, es ilyenkor jol jott a seta. De mar sotetedik, mire indulnank.Kép Igy most nap kozben is setalunk, mert a levegozes tenyleg kell...

Kangi,
Probaszopi? Az meg mi? Csak azert volt, hogy megtudjatok, mi a nemalvas oka?

Nadine,
Zsanka ugyesen viselte a szurit!Kép Nagyon ari! Most olvasom, hogy lazas. Petranal is igy volt, csak neki meg magasabbra ment a laza (39,1 popsiban), es o is nyoszorgott, annyira sajnaltam.Kép Viszont ami jo hir, hogy a 4hos oltasnal amikor hazaertunk, kapott 1/2 kupot (ugyanugy, mint a 3hosnal), es epp csak egy pici hoemelkedese volt. A kedve is jo volt, a laba sem fajt annyira.Kép Kivancsi leszek az 5hosra...

Mariann,
Kitartas!Kép No para, nagyon ugyik vagytok, csinaljatok csak a tornat, es biztosan csupa jokat mondanak majd a kontrollon is!Kép Szivbol kivanom, hogy igy legyen!Kép
Taliiii!Kép

Virag,
En mostanaban azt csinaltam nehanyszor, hogy bevasarlas, stb. elintezese utan elballagtunk egy kozeli "jatszoterre" (1 db homokozo, es 2 db padKép), jo kis csendes utcacskaban, es ott olvasgatok, mig Petra szundizik.Kép Ma pedig a kertbe tettem ki egy szuk oracskara, na ez kevesbe tetszett a lanynak, de ez van.

Merc,
Koszi az infot, majd akkor korulnezek a boltokban. Jo neked, egy varro hug jol jonne, de hat ocsem van, mit csinaljak...Kép

Elli,
Orulok, hogy Kevin mar jobban van.Kép

Myssnia,
Zokni ide vagy oda, Szilard nagyonnagyon ari a kek szerkoban!Kép

Sofka,
Itt rotyogok a romantikus fiadon!KépKép Marmint nem rajta, hanem a megfogalmazason.Kép Teccett!Kép

Zsuzsi,
Miki nagyon edes, ugy latom, izlik neki a keksz.Kép

De,
Jobbulast! Kicsi Virag nagyon edi, varjuk a csokrot is!Kép

Zulu,
Ezek a csopp cipok...Kép A tulajdonos meg mar ugy ul, mint a nagyok.Kép

Ari,
Orulok, hogy jol telt a nyaralas. Pap bacsi jo fej.Kép

Maci,
mi ez a stift, amirol szo van?Kép En megyek Petraval a C&A-ba holnap.Kép

Urszila,
Gondolom, csak az elso napok ennyire rohanosak, aztan majd belerazodtok. Bar ha belegondolok, hogy engem hogy megviselnek a reggeli programok, mikor iodre kell menni valahozva (pl. orvos, stb.), hat, nem irigyellek...

Orsoly,
De jo hirek!Kép Gratula!Kép

Norka,
FogacskaKép Es a Zulunak kuldott is nagggyon jo!Kép Jazi-vigyor nagyon aranyos.Kép

Na megyek, mert hulla vagyok. Jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Miszike!
Párodnak boldog szülinapot. Kép

Zulu!
Pár napja az én csemetéim is ordítanak. Zsuzsi de. és du. elég szeles üvölt és durrog szinte folyamatosan, viszont éjszaka alszik (valamikor pihenni is kell Kép). Miki mostanában csak ordítva beszél, mintha nem is ismerné a normál hangerőt. Kép Persze, ha Zsuzsi véletlewnül el tud aludni, hát erre felkel.

Andi!
Ti jártok az Kőbánya-Kispesti metróvégállomás közelébe bébiusziba? Milyen ott, mikor van és mennyibe kerül? Még van 1 hónapunk, hogy megfelelő uszit találjunk, de nekünk csak a du., vagy a hétvége jó, mert Mikire csak akkor tud vigyázni apa, vagy Niki.

Betegeknek jobbulást. Kép

Babák tündériek. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Szia Magdi

Mi járunk a Simonyi Zsigmond utcában van. Szombatonként és Vasárnaponként van reggel 8órától. Az ár egy hónapra 3500Ft
Nagyon rendess az uszóoktató csajszi.

Na most ennyi
Pusz
Andy
andy78
 
 


Miki 4-ig aludt. En mar fel 2-kor paraztam, hogy el-e meg a gyerek. Es a baracknak koszonhetoen, amit ferjem este beletomott (miutan kertem, hogy abban az 1 oraban, amig nem vagyok otthon ne adjon neki semmit), gyerek az esti szopinal csak nyammogott, cicik meg nem birtak az ejszakazast. Ugyhogy ahelyett, hogy jol kialudtam volna magam tejben aztam, es fajo, kove kemenyedett cicijeimet helyezgettem az agyban.
Felhaborito, hogy soha nem tudok elegedett lenni!!! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors helyzetjelentes:

Emma ma ALUDT!!!!! Kép Kép Kép

Este 8 tol fel 6 ig egyetlen egy felsirassal.
Ez az Aludj jol... 3. napja volt.
Ugy latszik van remeny.

Ilyen meg SOHA nem volt!!!
Udv mindenkinek,
pusz
Kakukkfu
kakukkfu
 
 


Sziasztok!
Hát ez már disznóság, ez a röptiben netelés Kép

Norka Kép
ücsörgő fogas kicsi csajszid ééédes!!!

Maci_2 Kép
he-he KépKépKép Etetőszék-ügyben nem tudok segíteni Kép Mi örököltünk egyet.
Viszont: nemsokára (he-he, hat hét múlva) lesz a Börze. Nem vártok addig a nagyobb tartóscikkek beszerzésével? Én ott szeretnék autós ülést venni. Meg ilyesmit.

Leszter Kép
aha, azt néztük, eleget tud-e szopni. Továbbra is biztatnak, hogy nyomjam a főzeléket. Ma barackosat kap (ő is azt szereti, mint Mikirályfi). Fogacskához nagy gratula!!!

Kakukk Kép
alvás hurrá hurráááá!!! Julcsi ma is fél négykor ébredt, aztán 6-kor, aztán már nem is aludt vissza, hanem kurjongatott meg te-tetézett meg berregett. Mi lesz itt, ha már szavakat is mond ... Aztán most evett emgint fél 9 után, és bár cicin elernyedt, mikor elvettem, nem akart aludni. Most egy cumival odahagytam hemperegni az ágyon körbebástyázva, de hallom, hogy nyihorászik Kép

Zsuzsi Kép
kőcicik Kép De nem lehet, hogy pont a barack miatt aludt jól a kiskirályfi? Most nem azért, mert védeném a pasit, de lehet, hogy nem lőtt annyira mellé? Tök jó, hogy megint itt vagy!

Myssnia Kép
zoknisrugi Kép Autózás miatt meg ne parázz! Gyakorlás nélkül még egy francia sem szerez rutint, pedig ők, mint tudjuk, tökéletesek KépKépKép (bocsi, de francia tulajú cégnél dolgoztam). Én mondjuk pont ezért vetem kocsit két éve, hogy ne a gyerekkel a hátam mögött tanulgassak, de neked szerintem érdemes lehet pár órát venni oktatótól újra, én is azt csináltam (8 évig nem vezettem a jogsiszerzés után). És az kicsit biztonságot ad.

Auccs, már nyekereg is.
Pussz!

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok lanyok!

Kakukk,
Gratula!Kép Akkor tudtal vegre egy rendesebbet aludni?Kép Ugyesek vagytok!Kép

Konyhatunder lanyok, lenne egy kerdesem. Racpontyot szeretnek csinalni, de busafilem van. Nem fogja elrontani, ugye, hogy nem pontybol csinalom? A masik meg, hogy mit csinaljak a hal borevel? Most kivettem a fagyasztobol egy pillanatra megnezni, amennyire latszik a folia alattKép, talan nincs pikkelye. Akkor hagyjam a boret ugy, ahogy van? A filezesrol is ha tudnatok valamit irni, megkoszonnem...Kép (En ugy gondolom, hogy a hal hossztengelyere merolegesen kell a belsejetol a bore iranyaba valahogy bevagdalni (vagy epp a bore felol?), igy van? De milyen surun? Milyen melyen?) Lanyok, HELP, nem nagyon csinaltam meg halat...

Na puszi:

Leszter
leszter
 
 


Maci_2! ...és ez a babahaj télleg ki fog hullani? Vki azt mondta, hogy úgy fog kinézni, mint egy szerzetes, mert kikopik kétoldalt meg hátul.. Kép Kép

Orsoly! Gratula a forgáshoz. Mi is készülünk a Kolpingba ősszel vmikor. Kell jó előre szállást foglalni?

Zulu! Tök jó kis cipellőitek vannak. Úgy szeretnék már én is cipőt a kiscsajnak, de az még odébb van. Viszont megkapta élete első igazi nőciruhadarabját tegnap Mamától. Egy csudacsíkos szivárványos harisnyát. Kép

Norka! Fogacskák Kép Jazi nagyon édes! Kép

Kakukkfu! Gratula az alváshoz! Kép Úgy látszik vmi van a levegőben (bár látom, hogy nálatok más az ok.) Az én lányom is két napja kilenc-fél tíztől reggel hatig durmol. Csak a cicim nem tudja mi a fene történt, mert ő azért ugyanannyit termel, mint eddig...

Leszter! Sajnos halügyben nemtok segíteni, de ez a bevagdalós leírás olyan sebészien hangzik Kép A bőrét lehet hogy le tudod húzni sütés után? Legalábbis a pisztrángét tök jól lehet húzni olyankor.

Most megyek és próbálok reggelizni. Lányzó az előbb még kiabált de most elhallgatott. Lehet, hogy alszik Kép Holnap izgis napunk lesz, megyek du beiratkozni és anyós fog vigyázni a gyerkőcre. Most azon izgulok, hogy mi lesz, ha nem tudok lefejni és hagyni nekik itthon tejcit. Igény szerint szoptatom és így szinte tervezhetetlen a napunk. Fagyasztott tejcibő szerintetek kaphat? És azt hogy kell kiolvasztani?

Megyek is megnézem a kis drágámat.

dé_
 
 


Kangi!

lehet hogy én is megyek Emmával! Kiváncsi vagyok mit mondanak ilyen nagy babára, meg hogy mennyi idő alatt vergődünk oda tömegközlekedve.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


myssnia!

Szerintem inkább 40 ezerre számíts a prima pappánál. abrevi dolce vita kb 30. Mondjuk szerintem szinte ugyanazt tudja.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


sziasztok,
háát én is jól elkiabáltam az alvást, ma a lány fél hatkor keltett Kép (hogy nehogymánmutterdicsekegggy)és azóta is nyekereg.valami tényleg van a levegőben!!

Kakukk,
dejóóóó, remélhetőleg folytatódik is..Kép

Myssnia,
Szilard tündér, és az anyás kép is csiniiiiii! Kép és hogy menedzseled az apafia kapcsolatot???

Sofka,
látom a humorod nem hagyott el és a kreativitásod gyermeket ment! Kép

Kangi!
Azért majd pár szót idevakkantasz az usziról (benyomások, terminusok ilyesmi), mi is akartunk menni, de asszem Sophie még kicsi ehhez, plusz a szeme még mindig nem az igazi Kép
JóalvóJulcsit kívánok Kép
Milyen egyetem? Én csak azt tudom hogy te itt vizsgázol meg ott (pocakosan) és persze ötttttösre Kép, de hogy hol??

Leszter,
hogy te mikre vállalkozol (rácponty)..
én mindig ebédszünet körülre időzítem a sétát, és az egyébként aktív irodakukacként dolgozó barátnőimmel kapucccccsínózom Kép..yo, oké, mink a belvárosban lakunk, úgyhogy így könnyű.

Zulu,
topánkák és tulajdonosuk tündér Kép

Nadine,
Zsani Kép. Mi is esedékesek vagyunk a 3 hós szurira, 2 hónál semmi, én még reménykedem Kép

Zsuzsi,
Miki majd elindul Kép.
Jajjj, a kőkemény cici borzasztóóó..miután nálunk már vagy egy hónapja nincs éjszakai cici, gyakorlatilag ettől szevedek..ide-oda pakolom őket, forgolódom és járkálok, néha szehegény apa a régi yo összebujásokra hajt, tőlem meg felszisszenéseket és morgást hall brrr..

Dé,
profil-profi Kép..ViráglányKép

Képzeljétek, ma a lyány elkezdte emelgetni a fenekét és lökögeti magát előre, halad!!!!

napusszzzzzz,
babajaga
babajaga
 


Ja,
Norka, Jázi Kép..
és télleg csöndben tedd a lányok itt sértődékenyek Kép

Mariann,
csodállak hogy bírod !! ezek szerint be is kölzöztetek Dunakeszire???
Merc,
üdv itt, több infót plííz Kép

Urszila,
hát nem irigyellek, a napod 25 órából áll ?

Csucsuka,
Dani-kaki Kép

Heni,
édes lehet Dorina ahogy kunyerál Kép, és Bence nem irigy???

akit kihagytam szorrri, lyukasagyú babajaga
babajaga
 


Ja,
Norka, Jázi Kép..
és télleg csöndben tedd a lányok itt sértődékenyek Kép

Mariann,
csodállak hogy bírod !! ezek szerint be is kölzöztetek Dunakeszire???
Merc,
üdv itt, több infót plííz Kép

Urszila,
hát nem irigyellek, a napod 25 órából áll ?

Csucsuka,
Dani-kaki Kép

Heni,
édes lehet Dorina ahogy kunyerál Kép, és Bence nem irigy???

akit kihagytam szorrri, lyukasagyú babajaga
babajaga
 


Hali Lányok,

Látom, most az öltöztetés a legnagyobb gond mindenkinél Kép

Szal nálunk az úgy van, hogy az én lányom "hosszúlábú". Tehát most a 68-as méret még jó neki válltól fenékig, de ha a lábát kinyújtja, akkor igencsak feszül. Tehát lábilag kell neki nagyobb méret Kép Body-ból a 62-eseket mostanság nőtte ki.
Amúgy nekem az anyukám vett egy 3részes szettet. Egy gombolós kardigán, egy ujjatlan kapucnis cippzáras mellény és egy gatyó. Cuki babarózsaszín, és a mellény a kardigán fölé adható. Ja, és tök jó vastag bolyhos anyag. Eddig nagyoltam rá, de most hogy megjött a hideg, elővettem. Háááát, nem esik ki belőle a kiccsaj, ráadásul neki most egyáltalán nincs sapekja Kép Én meg lerobbantam lábilag (később majd leírom) szal mégcsak vásárolni sem tudok menni. Meg kaptunk néhány klasszikus pulcsit is, amit a rugi fölé adok. Én nagyon szeretem, mert könnyen cserélhető, és ha van passzrész az alján (olyan mint csuklónál vagy nyaknál szokott lenni a melegítőkön), akkor még csak nem is csúszkál. És rendelkezünk még egyetlen darab harisnyanadrággal is Kép

Zulu,
Ilyen tappancsra valókat hol lehet beszerezni???

Ja, és mindene baba édes, meg ügyi, meg a gyengélkedőknek jobbulást!

Na, akkor magunkról:
Képzeljétek el, tegnap voltam a baleseti sebészeten. Nem kell ám megijjedni, semmi komoly - vagy mégis. Szóval az történt, hogy még terhes voltam, és nagy hassal elég béna voltam. Egy alkalommal a lábkörmömet szerettem volna levágni, és a jobb lábam nagyujjánál megszaladt az olló. Elég csúnyán bevérzett, később gennyesedett is. És mostanáig halogattam, hátha begyógyul, de nem így lett. Most meg már, hogy jönnek a hűvösebb idők, és már elkell a cipő, nem húzhattam tovább. Beszéltem egy sebésszel, aki tegnap volt ügyeletes. Este átvittem anyósomhoz a gyereket, és meg kimentem a kórházba, hogy megmutassam a lábam. Sajnos "műteni" kellett, mert - mint utólag kiderült - egy körömdarab a húsba volt ágyazódva, szóval metszeni kellett. Kaptam lidokaint (egy lóadagot), és eltávolították a köröm egy részét, meg a gyulladt szöveteket. Szerencsére a lidokain miatt nem éreztem semmit, de most egy nagy bumszli kötés van a lábujjamon, és nem férek bele egyetlen cipőmbe/papucsomba sem. Holnap kell visszamennem kötözésre. Most nem fáj, csak kényelmetlen. Ráadásul ma kellett volna mennünk 5 hós oltásra is. Majd felhívom a védőnőt, elmondom neki, hogy mi történt, aztán ha nem ér rá az oltás jövő hétig, akkor jöjjön ki a doki, és szúrja meg itthon a pici lányt.
Amúgy jól vagyunk, a "koszos" ajánlatokat meg ötleteket köszönjük. A lányom most is itt játszik mellettem a szőnyegen. Ha a héten nem fog sugárban hányni, és a hasmenés is elkerüli, akkor nem fogok tovább parázni, hadd játszon a földön.

pusz: heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Bocs, kétszer Kép.
babajaga
 


Ez most érkezett kérlek, szóljatok mindenkinek, akinek van e-mailje. A féreg egy csatolt Power Point file-on keresztül terjed, a neve:

Welkome to the matrix.pps
Ne nyisd ki a file-t!

Ha kinyitod, már késö. Elindul egy 10 másodperces animáció, majd megjelenik egy ablak, ?You?re hard drive is over? szöveggel.

Törli a Hard Disk teljes információ-állományát.

Küldd tovább barátaidnak, munkatársaidnak, ismeröseidnek!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Oltás megvolt, eddigi talán legdurvább menet volt. Pont addigra kezdett nyügi lenni (odafele a rendelő sarkánál aludt el, beérve persze megébredt, plusz még a várakozás), vörös volt a feje már az első szurinál, másodiknál is, utána is. Itthon is elég nyügi volt. 38.5-ig ment fel, ez nálunk eddigi legmagasabb. És ráadásnak ma reggel alig evett és megint nyügi lett. Pedig éjjel aludt (3.15-kor evett) reggel 9-ig (mostanában 1/2 9-10 között tart reggeli kelést, egyre függetlenebbül az éjjeli ébredés idejétől, ez végülis jó).
7900g, 67 cm, nem véletlen, hogy feszülnek a68-as cuccok. Mi egyébként rövidlábúak vagyunk (többi gyerek is), válltól fenékig nőjük ki a cuccokat.
Valahogy most olyan csalódott voltan drnéninél, tömeg volt, futószalag, nem tudom. Megemlitettem neki, hogy a múltkor strandoltunk, totál kiakadt, azt hiszem ezt nem várta tőlem.... És eléggé ellenzi a bébiuszit is, a fertőzésveszély végett. Rákérdeztem a menjugate oltásra, hát igen, tkp. javasolja. Én meg nagyon nem tudom, mert ha nem, akkor már csak akövetkező (5 hós) duplaszuri lenne, ha viszont igen, akkor két dupla meg egy szimpla, szóval még 3-szor mennénk oltásra.
Tényleg lányok, mi itt ezügyben a statisztika. HÁnyan oltatnak-hányan nem????

Bébiuszival meg jól el lettem bizonytalanitva. Mert tudom én, ogy van fertőzésveszély, meg azt is, hogy többnyire csak a dokik aggódnak ezügyben. Meg az is bennem van, hogy ez is egy kicsit olyan mint a kiló kosz, nem?? valaki irta (itt?), hogy kell is az első évben néhány baci-virus (takonykór) mert különben nem fejlődik jól az immunrsz. Majd én is beleiszok a medencébe és akkor lesz védelem a tejcsiben, nem? Mi a véleményetek, meg a dokijaitoké?????

Urszila: és apuka miért nem viszi mind a két gyerkőcöt??? nálunk is külön épületben vannak, egy buszmegállónyira, mondju Bálint már önálló, egyedül is jöhetne-mehetne. Meg is beszéltem vele, ha trutyi idő lesz, ő hozza haza az ikreket. (esti ügyeletre felviszik a kicsiket a nagyobbak épületébe, és onnan már nem kell annyira forgalmason átmenniük hazafele) Reggeli uzsikészités: nálunk ezért (is) ebédelnek bent, illletve nem csak ebédelnek, hanem napközi és akkor kapnak reggelit bent (persze itthon esznek, de kell is, tegnap Bálint 2-kor kapott ebédet, kicsi az ebédlő) 3 gyerekre ez is féláron van!!! (nálunk menza meg napközi közt féláron kb 20-25 ft a különbség, annyiból nem nagyon csinálok rendes uzsit. Oké,tudom, amit kapnak az se túl rendes, de megeszik ha éhesek)

Szájpenész: anyósom után családi hagyomány, hogy minden este nedves peluscsücsökkel kitöröljük a szájukat (később ez megy át fogtörlésbe). Más is kipróbálhatná, mert kiváncsi lennék, hogy csak nálunk javitja ennyire az arányt, vagy máshol is működik. Nálunk ugyanis még sehol nem volt -akik csinálták ezt. kop-kop

Ma megyünk a paphoz keresztelő ügyben, és ez egy háklis pap, dehát ez van közel. RÁadásnak a keresztpapa zűrös, még lehet el sem vállalja, jaj.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Szasztok', Netmamik!

Végre netezek egy kicsit!
Kevin továbbra is lázmentes(kopp-kopp) és jókedvű, most a baby-gymnek dumálgat, így tudok kicsit netezni, és kávézni.Kép
Télleg, úgy tűnik, annyira nyom nélkül múlt el az a tegnap reggeli láz-nem volt szó valami rövid lázas állapotról, amit senki nem tud magyarázni? Vagy az 3 napos láz volt? Lukas az agyam...

Beu
Neked nincs izomlázad a keddi tornától? Felkar-has-és combtájékon. Főleg az előbbi kettő. Olllyan jó érzésKépKép

Andy
Márk nagyon bátor férfi(ke)Kép

Anita77
Úgy látom, jöttek válaszok, de azért röviden:
A porszívós orrszívó csak a jó, Kevin kifejezetten vigyorog utána, mert érzi, hogy kap levegőt. Az, hogy nem tudsz fejni valszeg azt jelenti, hogy beállt a tejcsi. Ha nem akarsz fagyasztani vagy adni, akkor ne fejj. Én reggel-este fejek, mert én mindkettőt csinálom.
Hozzátápi: a Kismama újságban most kezdődött egy sorozat, most a 7. hónap kajáit vették sorra, aztán 8. hónap...stb.

Andi
Csak 2 használatlan rugi? Én aszittem, kihúzzuk a nyarat-kora őszt 62-68 rucikkal, 50 cm-el született a drágám. Azt senki nem mondta, hogy a szélesség is számít, és ne hízlaljam 7 kilósra 3 hónapos koráraKép Egy valag cucc nem volt rajta, főleg rugik.Kép Nem baj, jó lesz a huginakKép

Nadine
Édes ez a Zsani! Kép Most látom az oltást nehezen viselteKép Jobbulást szegénykének.

Mariann
Napközben vidám MarciKép Éjszaka meg Kép De kitartás, majd megszokja! Mire meg hozzászokik, felejthetitek is el az egész torna-macerát, majd meglátodKépKép
Mikor jöttök haza?

Myssnia
KépekKép

Zsuzsi
Miki nagyon édesen tud vigyorogniKép


Hát ezt a sok hajat hogy csináltátok a gyerkőcre? Nekünk nem sikerültKép
Ha kiteszed a rendes hűtőbe a tejcsit, holnapra pont jó lesz. Vagy szbahőmérséklet.

Zulu
Játszó Maca édes nagyonKép

Maci2
Én be akartam nézni a Pólusba, de ma nem vihetem ki Kevint, 24 órán át lázmentesnek kell lennie. Kép De apa amúgy is kivágna a bodykkal együtt, jövő héten emiatt autózunk Ausztriába...Kép

Urszila
Jobbulást neked!!!

Orsoly
Gratula a kajáláshoz, és főleg a forgáshoz! KépKépKép

Norka
Vigyori ülős képek szuperek. Ez nekem olyan furi, hogy gyerekek egyik napról a másikra miket csinálnak. Az ember azt hinné, hogy szép fokozatosan fejlődik pl. a mozgás, ehelyett lökésszerüen csinálnak akár órák alatt is új dolgokat anyujaik öröméreKép

Zsuzsi
Ezek a megbízhatatlan apukákKép Eccer kéne nekik feszülő cicikkel feküdni (sőt aludni), kitörne a világháborúKép Pláne gyereket szülniKép

Kakukkfű
Nagy drukk a további hosszú éjszakákhoz!Kép

Na, megyek dógomra(kéne vmi ebédet rendelnem, mert éhenhalokKép)

Pusza
Elli+Kevin
ellimami
 
 


Ildi!

A mi gyerekdokink támogatja a babúszást, sőt ajánlja.

szájpenész nálunks em volt még Emmának, pedig én nem törlöm a száját és kb 3 hónapos korától mindnt rá, beleérteva kutya tápját és a vele gyütt rágcsált kukut, kekszet is, ha nemvagyok elég szemfülesKép Hasmenéses vírust is egyszer kaptunk el, mikor még pici volt és még nem volta földön és még mindnet sterilizáltam neki és a kuytával sem találkozott. Akkor bennem megdőlt minden addigi elva, zóta szabadon mozog. Sőt bevallom, még a kezét is csak akkor msoosm meg ha már nagyon feltünően össze nyalakodta őt a kuyta.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 



A "pont jó" persze azt jelenti, hogy a hűtőben felenged, de még melegíteni kell...na. A hideg tejcsi nagyobbacskáknak való.Kép
E
ellimami
 
 


Dé,
Langyos vizbe állitva is lehet melegiteni a fagyitejet. Nem minden baba issza meg Kristof anno nem itta, Borinál semmi gond.

Ari
ari
 
 


Sziasztok!
Szerencsesen atestunk ezen az oltason is, Kincso vegre nem lazas. Ujabban egyfolytaban kohecsel, de az az erzesem, hogy csak szorakozasbol, elvezi a hangjat, persze azert en aggodok, mint mindig. 5 het alatt 250g-ot hizott, a kedvenc vedonom el is mondta legalabb otszor, hogy ez nagyon keves, a dokineninek is mondogatta, de o nem szolt semmit. Kincso most 6200g es 62cm. Nott 3 cm-t 5 het alatt, meg mindig a 62-es ruhakat hordjuk, de van mar 1-2 68-as is.
Latom irtatok a ruhanemukrol. Mi mar egy ideje leszoktunk a labfejes rugikrol, mert Kincso annyit rugdosodik, hogy szabalyszeruen kikoptatta a talpat mindegyiknek. Meg itthonra raadom a meglevoket, de setahoz nem, mert egyfolytaban rugdossa a kocsit es lyukasra rugdossa a rugik talpat. Mostanaban csak labfej nelkuli rugit vasarolok, a zoknit megis konnyebb cserelni.
Ellimami, gyogyulast Kevinnek!
Leszter, ugyanabban a helyzetben vagyunk, mint ti. Mi is estenkent setalunk apaval kozosen, mostanaban viszont egyre huvosebb van, de amig nem veszelyes, addig 7-tol setalunk, meglatjuk telen mi lesz. Nekunk ez igy nagyon jo, egyutt vagyunk es kozben jokat lehet beszelgetni, igy nem szivesen tennem at a setat maskorra, majd bevezetunk egy rovid delelottit is, hogy lasson napot is a lany. Sajnos a kint altatas szoba se johet, minden kis pisszenesre felebred, altalaban csak akkor alszik nappal, ha en is mellette vagyok, es nyilvan a franciaagyon.
Hepi, Kincso is a padlon nyomul, a szonyegre teritetem egy pokrocot, azon vannak a jatekai, megis mindig a kovon kot ki, es a baby-gym-et is rugdossa magaval Kép
Mano, drukk a kutyusnak. meg tudlak erteni, mi sem ivartalanitottuk a kandurunkat, mert en annyira feltem az altatastolKép Szerencsere neki nem muszaly.
Leszter, melegitot en turkalni szokam, ujonnan meg nem lattam, de lehet, hogy nem figyeltem.
Myssnia, Szilard nagyon cuki!
Hetvegen erkezik anyukam latogatoba egy hetre, nem volt nalunk azota amiota megszuletett Kincso. 500 km-re laknak, Marosvasarhelyen. Mar keszulok lelkileg, biztosan lesz 1-2 megjegyzese a renddel es az oltoztetessel kapcsolatban. Valahogy csak kibirjuk, hiszen ugyis olyan ritkan talalkozunk Kép
Etetoszek: mi is Peg Peregot szeretnenk, kocsink, hordozonk is olyan van, legyunk markafuggok Kép Meg nem mertem megnezni az arat. Valaki tudja, hogy melyik jobb, a Brevi Dolce Vita, vagy a Peg Perego Prima Pappa? Most lattam elado hasznalt Brevit 22000-ert.
Orsoly, gratula Lacko kajalasahoz Kép
Norka, Jazi cukorfalat Kép
Kakukkfu, alvas Kép
Most mar elkuldom, mert reggel ota irom ezt az iromanyt, a lany kozben durmol a franciaagyon, sikerult kimasznom mellole nehany percre, hogy ezt befejezzem,
pussz,
Kiszuny es alvo Kincso
es egy tegnapi foto:
Kép
kiszuny
 
 


Urszila,
Mielőbbi gyógyulást!

Orsoly,
Gratula az ügyes fiúhoz!Kép

Norka,
Tejtermékeket a Kismama szerint, ha a családban nem fordult elő allergiás megbetegedés:
8-9 hónaposan lehet kefir, natur joghurt, túró, kicsi sajt
12 hótól tehéntej, vaj, tejszín, tejföl, kecsketej, juhtúró... szóval a többi.
Ha volt allergiás megbetegedés, akkor 12 hó után lehet a 8-9 hónál ajánlottak, 1 hó elteltével a többi.
KépekKép

Leszter,
Anno a páromnak névnapjára szerettem volna venni Badedas stiftet, amit nagyon szeret. De égen-földön nem lehet kapni.
Megpróbálom rábeszélni apát, hogy mi is menjünk. Remélem nem lesz nagyon fáradt! Roninak úgyis akartam venni pár bodyt meg rucit, és egy sapó sem ártana.

Kakukkfű,
De jó, akkor te is jót pihentél.Kép

Kangi,
Valószínűleg a börzén veszünk etetőszéket, csak gondoltam addig is okosodomKép

Dé,
Szerintem ez is változó. Roninak is hullik egy kicsit a haja, de szerintem észre sem lehet venni (csak a lepedőjénKép).
Fagyasztott tejcsi is jó, de azért próbáld ki előtte, hogy elfogadja-e. És etette már más? Egyszer dokihoz kellett mennem és apa maradt itthon Ronival. Nem akart enni, mert: nem én voltam és nem ciciből kapta.
Igény szerinti szopi van nálunk is, tényleg nehéz mellette tervezni.

Babajaga,
Gratula a haladáshozKép

Ildi,
Statisztikához: Mi már túl vagyunk a Menjugaten.
Kis oltott jól van már? Gratula a szép méretekhezKép

Most mennem, kell mert felébredt a drága. Na és még az ebéd sincs kész.

Maci_2
maci_2
 
 


Ildi,
furdovizbe ivas Kép Kép Kép!

Erdekes...gyerekem egy mareknyi antennakabelert tud maszni. Olyan, mint egy szerencsetlen mozgasserult, ahogy halad, de halad. Amikor odaer, lopva ramsandit, es bekapja a madzagot. na, most meg mar balheznak rajta Gyurival. El kell tenni, kulonben is veszelyes dolog...(bocs, hogy itt magamban filozgatok).

Mikinek foztem krumplit es repat ebedre, sejtesem beigazolodott, utalta. Egy kis oszibarackkal mar jobban csuszott. Eredetileg spenotot kapott volna, de mint kiderult nem tiszta spenot van a dobozban, hanem tejszines, es azt talan most meg nem kene.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Elli! Ezt még anyámék fejlesztették ki, mert én is nagy hajjal születtem. Kép Kevinnek meg úgyse kell masni a hajába. Kép Köszi a tejinfót.(A tejfagyi meg mégnagyobbaknak! Kép )

Kiszuny! Mekkora nagy szeme van Kincsőnek! Ari! Kép

Maci_2! Hát még nem etette más. Ráadásul a cumisüvegtől meg vigyorog csak, meg dumál. Azt hiszi, hogy vmi játék. Persze ha nagyon éhes akkor eszik belőle csak a végén sír a ciciért. Ezt onnan tudom, hogy egyszer itthon hagytam apával+lefejt tejjel. Aludt amíg hazaértem ezért aztán odaadtam neki én üvegből próbaképp...

Most itt nézegeti a kezét a járókában és dumál. Nem kellene még fordulással próbálkoznia (10 hetes)? Én ritkán teszem hasra és akkor is csak rövid időre, mert nem szereti. Próbálkozzak azért?

Na megyek a dolgomra, szép napot nektek!

dé_
 
 


Zsuzsi Kép
mázlista! Julcsi úgy fujjogta ki a barackos krumplit, mint a szél. Maradunk a sima sós krumplinál, azt ette, bár szerintem sósabb lett, mint az egy babának kívánatos lenne. Mennyire lehet sós a krumpli? Én mikor megkóstoltam, nekem pont jó sós krumplipüré íze volt, és én egyébként nem nagyon sósan főzök.
Írtad, hogy Mikirályfi nem mászik. Julcsi sem. Forog oda-vissza, de csak a jobb válla irányába (aggódjak?), és "kúszmálkodik", de még igazi kúszásnak nem is nevezném. Remélem, ez sem baj. Bár mindig Manó Emmája jut eszembe, aki asszem 8 hónaposan fordult meg, most meg már iszkolászik cuki lábain szandival Kép


Kiszuny Kép
Kincsőszem KépKépKép Szuri Kép de a hobbiból köhécselés nálunk is megy. Olyankor én is mondogatom neki köhögve, hogy "ehhe, ehhe", akkor röhög Kép

Kép
fordulás? Dehogy! Három és fél-4 hónmaposan sem késő!

Vasalok még egy kicsi, hátha alszik még cseppet a lány (délben dőltünk le szopizni, azóta szunyál, és 3/4 2-ig én is vele, hurrá!).

Pussz
Kangi és nemmászó Julcsi
kangi
 
 


Nemalszik. Nemvasalok.

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok,

hadd kérdezzek valamit már megint :-)))
Janka 7 hetes, 130-140 grammokat eszik, eddig tök jókat aludt este, 6-8 órákat, mostanában viszont megint 4 óránként ébred, és hatalmasakat bukik. Bealszik a cicin, majd arra ébred, hogy visszajön a fele kaja, és megint éhes...
Mit lehet ilyenkor tenni??? Dokinő szerint sokat eszik, adjak kevesebbet, gyakrabban.

???

Köszi
Pocóka
Pocóka
 


Sziasztok!

Mire van egy kis időm leülni a géphez, kiderül, hogy közben termeltetek egy újabb oldalt és megint csak olvasni tudokKép De most reszkessetek...
Tegnap kicsi Zsebi a félévesség örömére jól kibabrált anyucival, váltásban aludt Timivel, így estére hullaszerű volt az összképemKép Tényleg, a Zsebi kor közeli babócák hogy állnak a nappali alvással, mert érzésem szerint Zsebusz már megint az orromnál fogva vezet?Kép Ő már csak 1x hajlandó napközben aludni, viszont amíg fent van, sokszor nyűgös, mert valszeg ez kevés neki. És megint rákapott a cipeltetésreKépKépKép Nekem már herótom van tőle, hogy más a gyerek porszívó üzemmódján aggódik, én meg max a saját zoknimról takaríthatom a szöszt, mer a gyerek csak 1,5 méter magasból élvezi a világotKép Szerintetek hagyjam a járókában vagy a szönyegen üvölteni??? Ja, és az sem számít neki, ha körülötte van mindenki...

Kiszuny, Kincső gyönyörű, még ha nem is fiúKép Engedd el a füled mellet a súlygyarapodásra vonatkozó hülye megjegyzéseket, majd a 2. gyereknél meglátod, hogy az idegesítésen kívül semmi hasznuk nincsKép Az én Timim is tök átlagosan fejlődött, mégis mindíg keveselték a súlyát, én meg tömtem (volna) bele a kaját, lett is egy rosszevő gyerekem...és ezen megint idegelhettem magamKép
Egyébként az én lányaim mindíg úgy fejlődtek, hogy egyik hónapban súlyra, a másikban hosszra gyúrtakKép

Kakukkfű, csak így tovább, még a végén a macit is lekőrözitekKép

Zsuzsi, én is hiába mondok el mindent a férjemnek, mielőtt ráhagyom a kölköket, tuti, hogy az ellenkezőjét teszi. És még csodálkozik, miért készítek mindent a keze alá elindulás előtt.
Gyuri műtétje, vagyis inkább a kórházi körülmények, elég rosszul hangzikKép De szerencsére már túlvagytok rajta. És Gyuri lelkivilágát nagyon megviselte?
Mikiről szuperek a képekKép Az én Zsebim se csinál még semmit, aggódjunk hát együttKép

Myssnia, Szilárd hozza a formáját, csúcshapsiKép Az összebújós kép nagyon meghatóKép
Én a vezetést egy 12 éves kocsin gyakorlom, mondván, azt nem sajnálom annyira. Persze, nem így volt, amikor meghúztam az oldalátKép Azért ne parázz a vezetéstől, inkább menj, mert csak így jössz beleKép

Heni, csodállak, hogy rosszalvó Bencéd után bevállaltál még egy babát. Azt hiszem, ez engem megfogott volna, mert napközben sok mindent eltűrök, de hogy pandás legyen a szemem?..brrr

Zulu, mamusz nagyon aranyos, no meg Mac isKép Engem ezekben a házi tipegőkben csak az zavar, hogy nem tartják eléggé a gyerek bokáját, ami az első években nagyon fontos. Lehet, hogy hülyeség, de én itthon magasszárú(Siesta) szandálban járatom Timit, ne legyen má akkora lúdtalpa, mint anyájánakKép
Látom, nekem nagy szerencsém van, hogy mindkét gyerekem lyány, így megússzák a nemtelenítéstKép Viszont én attól vagyok gondban, hogy Zsebire 74-es méretben csak napozóim vannak Timitől, ami kicsit gázos -20 fokbanKép Szóval megint vásárolhatokKép, bár a férjem biztos azt javasolja majd, hogy hajtsuk vissza Timi 80-as szerkóitKép

Mariann, de jó, újra itthon lesztekKép A tornáért meg továbbra is öszinte csodálatom.

Pildi, a Menjugate oltást nálunk Timi megkapta tavaly, mert volt egy ingyenes akció és mindenkire szinte rátukmálta a gyerekdokiKép Viszont Zsebinek én most nem adattam be, no nem a pénz miatt, hanem mert nem akartam annyiszor összeszurkáltatni, és nem is járunk nagyon gyerekek/emberek közé...sajnaKép Gondoltam, elég lesz neki egy bökés 1 éves kora után, de elbizonytalanodtam ,amikor itt írta valaki, hogy ősszel és télen nagyobb a fertőzésveszély, bár akkor már elkéstem.
Gratula a gyarapodáshozKép Én is úgy szerettem volna másodikra egy habzsolhápot, hogy ne kelljen mindíg izgulni a méreckedésnél, de úgy látszik, nem komálnak az égiekKép

Kangi, ezt a próbaszopit a gyerekdoki akarta, vagy te a saját megnyugvásodra? Szerintem puszta genetikai örökség miatt nem kéne ennyit izgulniKép Legalább nem kell fogyóznia majd Julcsinak felnőtt korában sem, nemúgy mint az én boszikáimnak.
Éjszakákkal hogy álltok?

Nadine, Zsani nagyon édesKép Remélem, szuri utóhatások már elmúltakKép

Orsoly, mire nem jó a nyaralásKép Így legalább megtudtad, mit szeret enni LackóKép

Öltözködés: Azok táborához csatlakozom, akik a poláranyagos, vagy hasonló melegítőkre szavaztak. Én a Tescoból szereztem be Timinek és ő nagggyon szeretteKép Kúszni, mászni esetleg járni a kantáros kord- vagy farmernacik kényelmetlenek, ugyanezek sima gumis derekú változatai meg a nagy babapocitól nehezen illeszthetők a gyerekreKép

Na mennem kell, mert Zsebi megint faxnizikKép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Lányok,
mongya má' meg vki lécci, mi az a Menjugate? Valami opcionális, szorgalmi oltás? Mi ellen? Mikor? Totálisan nem vagyok képben, eddig okosan hallgattam, de má' nem bíromKép
köszikeKép
Elli
ellimami
 
 


SZIASZTOK!

MENJUGATE OLTÁST NEKÜNK IS AJÁNLOTTÁK,ÉS MÁR MI IS MEGKAPTUK AZ ELSŐT.(NEM NAGYON VAGYOK JÁRTAS AZ OLTÁSOKBAN,ÉS FŐLEG HOGY ITT MEG MÁS METÓDUS SZERINT MENNEK A DOLGOK)

ÉN IS RÁKÉRDEZTEM KEDDEN A GYEREKORVOSNÁL,HOGY MIKORTÓL VIHETJÜK USZIBA MARCIT .ÉS Ő IS NAGYON ÓVATOS ,AZT MONDTA ,HA MÁR MEGKAPTUK A KOMOLYABB ALAP OLTÁSOKAT.(MERT HOGY MI LEVAGYUNK MARADVA A HAVI OLTÁSOKKAL)

KÉPZELJÉTEK ,MARCIKÁM OLYAN TÜRELEMMEL ÉS HŐSIESEN ESZI AZ ÚJ KAJÁKAT,HOGY MÁR LASSAN ATTÓL KEZDEK FÉLNI ,HOGY NEM ALKULT KI AZ IZLELÉSE.-AZTÁN KIDERÜLT,HOGY KIALAKULT-NEM AKARJA MEGENNI A TÁPSZERT!!!!HÁT EZEK UTÁN....NEM CSODÁLOM....
MA PL. KIPRÓBÁLTUK A KRUMPLIT RÉPÁVAL...HÁT FALTA,180ML SIMÁN BECSORDULT A KIS BENDŐJÉBE.ÉN MEG CSAK PISLOGTAM,MINDENKI AZT MONDOGATJA ,HOGY AZ ÚJ KAJÁKBÓL CSAK 1 KISKANÁLLAL KINÁLJAM MEG,ERRE Ő MEG BEFALJA AZ EGÉSZET.ÉS MÉG A POCAK SEM FÁJ.
NA SZÓVAL TÖK JÓ!!!!!!

ELLIMAMI!
HA MINDEN OK,AKKOR SZEPT.13.-ÁN MEGYÜNK HAZA ,ÉS OTTHON MARADUNK EGÉSZEN 27.-ÉIG.
HÁT ABBA BELEFÉR EGY TALI!!!!
FŐLEG HOGY LÁTTAM HOGY ÚJPESTI VAGY TE IS MINT MACI2.

ZSUZSI!
HA NEM VAGYOK VINDISGRÉC" MENNYIBE SZOKOTT KERÜLNI NEKTEK A REPJEGY ,HA ILYEN NEM KONKRÉT IDŐPONTOST RENDELTEK?
MI MOST FAPADDAL MEGYÜNK HAZA,KÖLNBŐL,-LETESZTELEM,HA BEVÁLIK RÁSZOKUNK.
VAN MOST A MALÉVNAK IS VALAMI FAPADNAK NEVEZETT AKCIÓJA,DE EZ OLYAN MAGYAROSRA SIKERÜLT....ALIG OLCSÓBB MINT A NORMÁL.EZ VOLT AZ ELLEN REKLÁM HELYE.KépKépKépKép

KANGI!
UTÁLOK VASALNI!KépKépKépKép



MARIANN&MARCI
MARIANN
 


Nos:

Az egész ebéd után kezdődött, amikor Robika elaludt, megfogadtam, mostaztán leülök egy kicsit és mindenkit végigolvasok és megpróbálok mindenkinek írni is, hátha sikerül.
remélem nem gahytam ki senkit, ha netán mégis akkor elnézést.Közbe persze fel fel kelltem és talán sikerül estére elküldenem a leveletKép
Kangi: remélem jót szunyókáltál Julcsival, én is sokszor megofagdom, most alszom egyett , de elmarad...

Zsuzsi74: nálatok is zajlik az élet. Mókás férjed lehetKép ami a felöltöztetős képet illetiKép.A mostani fotók is nagyon jók, aranyosKép.

Kiszuny: örülök, hogy Kincső nem lázasKép, nagyon aranyos a fotón . VédőnőKép Kép. Nálunk sem jobb a helyzet ilyen téren.

Orsoly: de ügyi lehet ahogyan forog Lackó, gratula a kajáláshoz.

Norka: édes kis fogacskái vannak. Tényleg az első mikor bújt ki neki?

Urszila: minden elismerésem a tiéd, biztosan nem könnyű a gyerekekkel, értem ezen: van kapkodás biztosan. Azért örülök, hogy benéztélKép.

Ellimami: köszi a tippeket. Örülök, hogy Kevin is jól van.
Te mennyi adagokat fejsz naponta? Én nem igazán szeretnél tejleadó anyuka lenni, de ezzel a mennyiséggel 20 gr nem is leszek...

Ildi: sikerült a keresztelőt elintézni: Láz: remélem már lement hess hess!

Heppi: jobbulást a lábújjadnak, remélem nem is fáj márKép

Babjaga: gratula a fenék emeléshez és az előre haladáshozKép.

Kangi: nem semmi teljesítményed vanKép

Miszike: remélem jól sikerült a szülinap. Milyen menű lett végülis?

Momo: tetszet az átverhető gyermek leírás, "olyat rendeltem" Kép Kép.

Maci2:
köszi az ötlettárat, csak sajna nem tudom megnyitni. vmi keresést indít el, és nem indul a lap....
Te mennyit fejtél amúgy egy nep?

Ani: bizi jó lhetett a MátrábanKépÉn is kikapcsolódnéák már egy kicsit.

Zulu: édes Macó, naés a kiscipők is klasszak. Hol vásárroltátok őket?

Nadine: hőtermelésKép nem rossz.Zsanka nagyon édesKép.

Virga: köszi a tanácsokatKép

Toffi: neked is köszi a leírtakat.

Myssnia: Te sem unatkozol Szilárd mellett. Tényleg nagyon megható a fotó. Anya és fiaKép Kép.

Hu...

Köszi mindenkinek a rucikról, fütésről, orrszívórol leírtakat.
Már mi is befütöttünk két napja, így jó 24 fokban megy a pancsi pancsi. Robika egyre jobban kezdi élvezni a fürdést. Ma kapott egy kis játékot, zenélős és annyira figyeli, még a kis fejét is elfordítja a hang után. Szerintem olyan ügyi hét hetesen...(elfogult vagyok).
Orszívó: a gépi az lehet, ami hosszú műanyag csőféle és a porszívóra kell rögzíteni. Kb 2000 ft körül van? Mert nálunk ilyet lehet kapni.lehet, hogy nem erre gondoltatok.
Oltások: ti a hónapos oltásokat kivéve, adatattok még be vmit a picurnak?
Ilyen picinek ti adtatok kis teát vagy forralt vízet napközben. Ugyanis mindenhol azt írják, ne csak anyatej. de sokszor ha megkínálokm úgy inná, de lehet, hogy akkor is inkább éhes enne?de nem hiszem, mert előtte evett...
Tényelg a babahaj elhullik? Robikámnak is akkora még a haja.Tiszta hajasbaba.

Na lassan befejezem, mert ébredezünkKép.
Minden betegeskedőnek jobbulást, minden fáradt anyának spk pihit na és mindenkinek minden jót:

Anita+Robika
anita77
 
 


Közben írtatok még egy csomót, nem érvényes! Már nincs időm sajna...
anita77
 
 


De: allitolag most is telthaz volt a Kolpingban, szal szerintem nem art. Hivd fel oket!Kép

Beu, Ellimami: hova jartok tornazni? Gyerekeket hova teszitek?

Kakukk: Emma bizti atkuldte hozzank a nemalvast, mert a jo alvo Lackom meg vagy 4x ebredt. Nalunk sem volt meg ilyen....KépBar en a fogara fogom, remelem azert.

Kiszuny: Kincso nagyon edes.Kép Hol turkalsz?

Erdekes, ma mi is krumplit ettunk repaval, igaz raktam bele egy kis almat is. Kb egy bebiuvegnyi adag lett, Lacko betermelteKép Olyan jo nezni, hogy megeszi amit kutymakolok nekiKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Tegnap majdnem el tudtam olvasni a lemaradásomból a júliusi 3 napot!!! Ma meg annyi dolgom lenne... De nem bírom ki, muszáj benéznem ide Kép


Hajasbabád nagyon szépKép (kinek jobban, kinek kevésbé, de tényleg kikopik vagy kihullik a hajacska)

Zulu
Cipőcskék nagyon jól néznek ki, Macó tündériKép

Maci_2
Sógornőm (vagyis csak jelölt) dolgozik (vagy a lábát lógatja) kint, talán szombaton jön haza, de még mindig nem jelentkezett.
Szandi javul, doki néni szerint csak egy jó emberes nátha, a szemére kapott Brulamycint, már egész jól néz ki a csajsziKép

Norka
Köszi Szandi nevébenKép
Milyen klassz gifekKép
Jázi csuda ügyes és nagyon édesKép

Kakukkfű
Gratula az alváshozKép

Mariann
Az jó, ha Marci jól eszikKép

Csak halkan merem megjegyezni, hogy én szeretek vasalni (és ablakot pucolni is)

Lépcsőházban megint megy az ordítozás, alkoholista feleség nem engedi be alkoholista férjét, az meg szépen beszél magyarul Kép. Lehet, hogy szülinapomra virág helyett baseball ütőt kérek, mert én hiába szólok nekik, de a páromtól félnek (de sajna csak este 8 körül ér ma haza). Megyek, mert Szandi fél tőlükKép (az én gyomrom is össze van ugorva)

Puszi mindenkinekKép

Toffi + mégalszik Zsombi + szomszédoktól_fél Szandi
toffifee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?