Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép

képek Regináról, hát nem olyan frissek, de majd dobok olyat is!


Kép
nora80
 
 


Hello!

Viki: Sejteni lehetett, hogy ez hamarosan bekövetkezik!:D

Sziszike: Grat, Hangának!

Csajok, ti bébitek milyen hangokat ad ki? Mert nálunk ez a gagagaga-ázás teljesen abbamaradt. Most inkább olyan nyögés szerű van, ami olyan magyarázásnak hat. Na meg persze sikongatás meg röhögés, avval nincs is gond. De én már nem emlékszem, hogy csajok ilyen idősen miket gagyarásztak!:)

Nora: Regina is aranyos! Megy a küzdés nálatok is, nagyon koncentrál!:)

mamiblue
 
 


Sziszike:Ha nincs cégem akkor nekem milyen papírokat kell vinni, mindent amit előző alkalommal kértek?

Kép
Kép
zeze
 
 

 
 

Sziasztok!

Jaj de édesek- ügyesek a bébikék! :lol:
Hát Viki, nem lepődik meg sztem senki Fancsidon, mindent 1-2 hónappal hamarabb csinál! :D
Sziszike! De drága Hangus is, cuki lehetett, ahogy elkezdett kúszni! :lol: Majd rakj képet apáról, magadról és Hangáról egymás mellé, és akkor majd szavazunk! :D Nálnuk bnagyon változó, mikor épp kire hasonlít! DE leginkább magára! :D
Mandala! Szépek a gyerekek a jelmezben!!! :D
Nora! Regina a 2. képen kicsit hasonlít Emmára! :D

Képzeljétek, ma oda voltunk barátnőm kisfiánál, Áronnál, Emma úgy barátkozott vele. Húzta a fülét, odafordult hozzá, szinte ráfeküdt, gyűrkélte aza arcát, Áronka meg csak pislogott! Másfél hónappal fiatalabb! De több mint 10 kiló, azt hittem, leszakad a karom! Meg ő már eszik husikát is, és kajál másfél óránként! :shock: Bár sztem nem mindig éhes, amikor ad neki az anyja! :oops:

Holnap hozok képeket! :D És olyan ügyi volt Emma! Nagyon jól érezte magát, aludt is egy kicsit Áron ágyában. Megette a gyümipápet is tejjel keverve, én 60-ba szoktam keverni egy fél üveggel, így lesz vagy 140...és bőven betermeli, sőt még ált. kér, és utána jöhet a fél üveg gyümi!

No megyek tentézni, mert holnap vásár, és megyek picsájára verni a pénznek! :oops: :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Az első fogzás menete, a tejfogak megjelenési sorrendjében.


Időpont
Fogak
6 hó - két alsó középső metsző
8-12 hó között - két felső középső metsző
10-12 hó között - két felső szélső metsző
13-14 hó között - két alsó szélső metsző
15-16 hó között - négy első zápfog
20-24 hó között - négy szemfog
36 hó - négy hátsó zápfog

Kép
mona76
 
 


[quote="horvviki"]S írta:horvvikiziasztok!

Mandala a jelmezeket készen vettétek, vagy Te varrtad???


Hogy én??!!! :shock: Hízelgő! Anyósom varrónő... asszem Neki eccerűbb.. és mi tagadás... jobban is néz ki a produktum! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


[quote="horvviki"] írta:horvviki

És tudom, hogy még korai az állás, de Fanni térdelő helyzetből állandóan állásba nyomja ki magát. Nem szoktam neki engedni, de most egy fénykép erejéig hagytam :oops


Ha magától csinálja, hagyd csak!!! Az a lényeg, hogy erőltetni nem szabad, tehát Te ne állítsd fel, ha ő maga feláll, hagyd! Egy ismerősünk kislánya 9 hónaposan elindult! Nincs kizárva, hogy ez lesz nálatok is. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


[quote="sziszike77"]m írta:sziszike77i meg nekiálltunk kúszni.
Felébredt a 3 órás nagy alvásból és kúszással nyitott :D
én meg itt sírok


Ezek az anyukák..... Sztem a papírzsepi gyártó cégek belőlünk élnek.... :wink: kezded a terhesség alatt, azzal hogy végigbőgöd az időjárásjelentést meg a reklámokat, aztán ha megszületik a bébi ez az állapot csak fokozódik.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Csajok!
Megyek, mert a smasszer már üvölt... :) Legyen kellemes napotok!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Nóra: Ezek a szemek :D
Sziszike: Kúszás, hát nem semmi, megy az idő nemsokára szaladhatunk utánuk.Ikres anyukák, meg 2 felé, télyeg!
Szabinaés Ikres anyukák! Kérünk szépen képeket!

Kép
Kép
zeze
 
 


sziasztok!
Viki Fanni egyenesen csúcs!
Minden gyerkőc gyönyörű!
mi meg végre meghaladtuk a 6 kg-ot.igaz nem sokkal 6,02kg.
most csak ennyi.nem nagyon tudtam még visszaolvasni csak nagyjából

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok :) Jól esik hogy felmerültünk :) -napok óta csak gyors olvasok :( Viki őrület milyen fürge Fanni :) Babák csodaszépek :) Mandala nagyon klasszak a srácok -nálunk is farsangi láz van -sajna az ovitárs Balázs nem akarja elvenni Barbust így aztán nem menyasszony hanem hókirálynő lesz :) -és remélem meggyógyul addig -egész éjjel 39 fokos láza volt -ikerhölgyek meg kúsznak mint a kis vizisiklók sőt Annabell tegnap nálunk is mászni kezdett- hiába a félig bekerített szoba állandóan össze kell őket valahonnan szednem.Most Barbi az egyik szobában lányok a másikban én a kettő között ingajáratban..
Olyan szép idő van -aki teheti menjen jó nagyot sétálni :)

Kép
Kép
panni7
 
 


Te jószagú málnabokor........... kúszás, meg állás???????? Mindjárt feldobom a pacskert!
Őszíntén gratulálok! Még nem hallottam ilyet, hogy ennyire ügyesek legyenek! :D :D

Mi még nyögünk, hörgünk és csak imitáljuk a mászást! Viszeont gyönyörűen ülünk és ülve játszunk! Fog még mindig sehol, pedig literszám folyik a nyála!

Sziszike, Visszatérve a jó éjt papira: napközben cicizik, meg gyümit eszik és estére lenne még tej, de már annyira szeretném ha átaludná az éjszakát, hogy tápival próbálkozunk és ez az egyetlen ízesítésű amit hajlandó megenni!

Lányok, mitől lehet, hogy az utóbbi napokban nem eszik 120-130 ml-nél többet??? és ugyanúgy 4 óránként éhezik meg. Mondjuk eddig is max 160-at evett, nem volt az a zabagép, de most még annyit se. Ráadásul teát sem akar inni. Eddig napi 200 ml-t megivott, most meg 80-100 is alig. Aggódom......

Kép
h.bogesz
 
 


Kép egy kupac kopasz kukac :-)

Kép
Kép
panni7
 
 


Csajszik, gyors segítség kellene. Ma reggelre eltűnt a tejcim. Totál. Négykor bepróbálkozott mindkét cicin - eddig én csak egyikből szoptattam egy alkalommal, akkor még úgy ahogy elég volt, de 8-kor már csak gyümit kapott, mert sehol semmi......

Recept nélkül is tudok neki tápszert venni? Mindegy milyet veszet, vagy van vmi spec dolog, amire figyelnem kell?
Elég az, ha reggel, meg este adok neki, a többi időben meg eszik ahogy eddig, csak tej nélkül? De: gyümi, ebéd: zöldség, du: tejpép. Este csak fagyasztott anyatejet adjak, vagy vmi mást is? Mert hát ugye az az akkori igényeknek megfelelően készült....... És gondolom a folyadékbevitelre most jobban kell ügyelnem......
Van még valami, ami fontos, és tudnom kellene? Ja igen, a fagyasztóban még van egy kisebb készletem, azt esténként odaadom neki, tápival kiegészítve.
De jó lenne, ha estére lenne valami a cickókban!!!! Úgy szeretném reggel és este szopiztatni.

mikegirl
 
 


Úgy látszik a habszivacs a varázsló, mert amióta megvan (tegnap óta) azóta a gyerek totál felvan pörögve. Már reggel 8 óta fenn vagyunk és mostmár olyan szinten fejlesztette tökéletesre a kúszást, hogy muszáj voltam a terét párnákkal kirakni, mert mindenfelé „elcsavarog”.

Zeze: a céget úgy értettem, hogyha a szülés előtt dolgoztál és az a cég nem TB kifizetőhely akkor ők intézik, ha te intézed amúgy az a legjobb és igen olyan papírok kellenek mint a TGYÁS-hoz. (eredeti anyakönyvi kivonat !!!!, kiskönyv, TAJ kártya, Adókártya meg a cég igazolása)

Dincuska: nem hiába a mondás GYEREKNEK GYEREK A BARÁTJA!

Teszek fel mindjárt képet apáról is :D

Sírás: én már azt gondoltam hogy én vagyok hiperérzékeny

Panni: istenem de drágák ezek a picikék, na így most nagyon hasonlítanak egymásra :D

Árkád HM-ben óriási leárazás van babarucikból!!!!!

Eszti: Én azt olvastam hogy 48 órán keresztül feküdj együtt a picivel és felváltva ciciztesd és a tej újra megindul, amúgy meg a Tescoban meg a DM-ben láttam Nestlé tápot! És ne idegeskedj, mert akkor tutti nem jön vissza tejci

Kép
sziszike77
 
 


Sziasztok!
Néhány kép...



Kép
Felipe

Kép
Valentin

Kép
Ketten
Vendég
 


Szaisztok!

Köszönjük a bókokat!!!

De minden baba nagyon széééééép!! Jó termést hozott augusztus, bár igaz mi átcsúsztunk szeptemberre, de nem baj!

Panni:Hol vetéttel ezt a karámot? Én is inkább ilyet szeretnék, mint járókát!Szerinted jobb???? :D :o

Na most rohanok majd jövök

Kép
kis pupu
 
 


Kép

két kis bambulosom :D

Kép
sziszike77
 
 


Kép

apu nyakában.... Kép

de jó az élet....

szóval ezek már frissebb képek... Kép
nora80
 
 


Hello!

Mikegirl: Tudsz venni recept nélkül is, csak az nem hipoallergén, de avval is bepróbálkozhatsz, mert van ahol kiadják! De ne ess kétségbe! Állítólag 42 nap kell a tejcsi elapadásához! De aztán ki tudja...láttam én már karón varjút!:) Mitől lehet, nem tudod, hogy most hirtelen nincs?!

Panni, Szabine, Sziszke: :D :D :D :D :D

Kis pupu: Mintha láttam volna ilyet a soroksári outletben...

mamiblue
 
 


Nora: Igen ezeken már kerekebb is a kis pofija!:)

mamiblue
 
 


Gyors bekukk... Most értünk haza anyóstól, jól elfáradtam mára.

Ennivalóak a babák, a két ikerpárra meg egyenesen irigy vagyok :lol:

Mikegirl: hogy lehet hogy egyszer csak teljesen eltünik? Én azt hittem, hogy úgy apad el, hogy napról napra kevesebb lesz... És most estére sincs? :shock:

horvviki
 
 


Szintén egy gyors tájékozódás, szintén anyóséknál voltunk.

Köszönöm a tejcis tanácsokat. Képzeljétek a délelőtti gyüminél üres volt mind a kettő, aztán ebédre már lett valamennyi, és az előbb is tudtam a tejpép után valamennyit szopiztatni. Azt hiszem elfelejtettem inni :oops: Talán azért nem volt, meg hajnalban depis hangulatban pislogtam az ágyban, még egy-két könnycsepp is volt :oops:

Most mennem kell Atihoz, folyt köv holnap

mikegirl
 
 


Mikegirl!
A rosszkedv is sokat árthat a tejcsinek....
Persze a nemivás is :?
Nálam pár hete a folyamatos nemalvás tett be a dolognak egy kicsit (napokon át 2-3-4 órát éjszakáztunk), 1-2 napig a szokásos 3 óra helyett másfél óránként szopizott a csajóca és akkor kezdtem el gyümit is adni neki. Azóta többet és jobban alszik és a tejcsi is több lett.
Szóval minden mindennel összefügg....

Mindegyik kölyök gyönyörűséges!!!
:) :)

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Sziasztok!

Ma is odavoltunk vendégeskedni, őrület! :D Mindenki tök rég nem látta, és ilyenkor nagy a mászkálás! :lol: Ma voltunk a 1,5 éves unokatesóméknál is, háááát Emma barátkozott volna, de ő olyan kis szemérmes volt! :D

Holnap lehet hogy meglátogatunk még egy babócát Szegeden! :lol:

Mikegirl: Remélem visszajön, ahogy szeretnéd. Én már csak reggel és este szopiztatom, de én azért így, mert napközben el se fogadja...
Tápszerből én simán vettem a patikában hipoallergént, de akkor patika válogatja...

Hát Sziszike! Ezen a képen tényleg apja lánya! Az álla is meg minden... :lol:

Nora! De kis édike ott az apja nyakában! :D

Sabine, Panni! Nagyon falatkák az ikrek! :D Hááát, én nem bírnám. Most is, ahogy ott voltunk Áronéknál, ha ő sírt (márpedig ő azért szokott, Emma szinte soha), akkor Emi szimpátiasírt vele... Ez ikreknél is így van? :roll:

Na, gyünnek a képek:

Kép macival alvósKép Félixszel, aki 4évesKép tévét ha meglátja...Kép kézfogóKép szemtől szembeKép arcpöckölésKép Emma orrot szerelKép alapos vizsgálódásKép kell még a füled?Kép vásárfia sapiKép új mutatvány: térdelek a kádban, és a szélébe kapaszkodom

Asszem több voltam, mint sok(k)! :oops: :oops: :oops:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincuska, nagyon édi Emma, gyönyörű mosolygós baba :D
hűű, jó húsban van a vendég kisfiú :shock: :D

Kép
mona76
 
 


Jaja, Áronka az akit meséltem...Szeptember végi, és 10 kiló felett van! :shock: Anyukája 5ször etette míg én Emit egyszer! :shock: Én mondtam, hogy bitos éhes ez a gyerek? Inkább csak a hasa fáj a sok kajától! Bár nem tudom, nemén vagyok vele... :roll:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincuska!
Felkaptam egy mondatodra a fejemet:
[quote]M írta:ost is, ahogy ott voltunk Áronéknál, ha ő sírt (márpedig ő azért szokott, Emma szinte soha), akkor Emi szimpátiasírt vele...

Hogy sikerült összehoznotok egy ilyen szuper csajt? Éjszaka végig alszik, mindig vigyorog, sose sír... ugye tudod, hogy mákod van? Az enyém 1 óra altatás után nagy nehezen elalszik (mind a kettő!!!), éjszaka legalább 3 ébredés, ha anya nem vesz fel, üvöltés, öltöztetés-20 perc üvöltés sikitozva...
Na jó, mindig panaszkodok, de imádom! Mind a kettőt :)

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Enikő még se nem kúszik, se nem mászik, de azért valahogy mindig rossz helyen köt ki... (a szoba egyik feléből átjut a másikba :))
Kép

Kép
Kép
pfranciska
 
 


De édes Enikő is, és igen ő is tudja, ha fényképezőgépet lát, mosolyogni kell :D

Kép
mona76
 
 


és megint elszóltam magam...
Éjfélkor feküdtem le, 1 óta megszakításokkal fönt vagyunk. Kapott már Nurofent, dentinoxot, de csak bömbizik. Már nem bírom hurcolászni, kicsit letettem, most ordít...
Persze ő bepótolja majd holnap, de nekem ott lesz Beni, aki nappal nem alszik, így én sem tudok.
Dühömben bekapcsoltam a gépet és jöttem panaszkodni. Bocsi :shock:

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Jó reggelt :)
Szabina nagyon szépek a pasasok -ti még mindíg sokkal jobban hasonlítotok mint mi -a természetükről nem is beszélve ... :shock:
Sziszike -le sem tagadhatják egymást :D (jó hát nem is akarják nyílván :) ) -az én összes gyerekem is fénymásolóval készült apuci után -a génjeim labdába sem rúgtak egyik esetben sem :?
Nora irtó édes az a lelkes pofi amit Regina vág :)
Pupu -német Ebay -on licitáltam a karámot mert itthon égen földön nem találtam -menten megőrülök ha az outletben meg kapható :shock: Nekünk bevált mert még régebben vettünk ilyet Barbinak és most ezzel kiegészítve elég nagy részt körbe tudunk keríteni -de ajtókat is le lehet vele zárni..meg veszélyes falrészek elé is tehető...
Dincuska milyen kényes egy dolog ez igaz... :? -az ember jánya látja hogy valaki tönkre eteti a gyerekét de beleszólni meg ....szóval 10-bő 9 és felen vérig sértődnének :( Hát a kis pufóka csak emeli Emma fényét (és remélhetőleg azért ahogy nő a fiúcska ez azért rendeződik)... különösen édes a macis kép :)
Franciska Enikő azonnal összezabálandó :) -Annyira hasonlít a képen Annabellemre -pont ilyen cinkosan tud ő is somolyogni.. :)
Mi ma megyünk Barbival dokihoz -szerintem torokgyulája van ..és holnap viszem a kisebbik almomat mázsálásra- visszatértünk a régi Pesti doktornénihez mert sehogyansem tudtam megbarátkozni az ittenivel :?
Ja nálunk nem szimátia sírás van hanem szimpátia szipogás -ha Barbara megbetegszik lányoknak is tuti aznaptól szívnom kell az orrát :oops:

Kép
Kép
panni7
 
 


Hello!

Nem szivesen mondok ilyet, de én sajnálom ezt a kisfiút! :roll:

mamiblue
 
 


Szép reggelt!

Igen, a kissrác szerintem is (mondjuk ki) ducibb, mint kéne... De ezek szerint nála sem működik valami, mert elvileg a gyerkőcök nem nagyon esznek többet, mint amennyi kell nekik.
Nálunk Beni azonnal kihányja, ha valami nem esett jöl neki, Enikő meg elfordul, ha úgy érzi, végzett a szopival és egyszerűen nem hajlandó egy kortyot sem inni többet :)

No, fél 5-re azért visszaaludtunk, de már szabályosan rázott a hideg a fáradtságtól... De azóta megvolt 4 óra alvás, ez már valami. Persze Enikő még szunyál :)

Panni!
Nekem is nagyon tetszenek a lánykáid, annyira édesek és mosolygósak!

Felipe és Valentin pedig két igazi nőcsábász lesz ezekkel az igéző szemekkel...

Nóra!
Regina is nagyon aranyos!!!

Sziszike!
Aláírom én is, hogy tiszta apja a lány ... :)

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Kép pedig a bátyus tanítaná kúszni... Kép anya, ez az alma savanyú!!!

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Kép Kép
Nézdcsak hogy hasonlítanak :) -a büdös kölke csak a nővérére nem akar hasonlítani... :D :D

Kép
Kép
panni7
 
 


Jó reggelt!

Dincuska! Amikor olvastam, hogy az a kisfiú fiatalabb Emmánál, hát majdnem leestem a székről! Én nagyon aggódnék az anyukája helyében :shock: Egy kollegám 2 hónapos kisfia most 7600 gramm, hát azon is nagyon meglepődtem...

Nálunk sajnos nincs a közelben Fanni korabeli baba. Pedig úgy megnézném, hogy mit művelnek egymással :lol: Mert Dincuska képei nagyon aranyosak, ahogy egymáshoz nyúlkálnak... :lol: Múltkor voltunk vendégsében, ott egy 13 hónapos kislány volt, de igazából egymásra sem néztek... Pedig mi anyukák próbálkoztunk, de semmi... A kislány akkor nézett először Fannira, amikor az anyukája lehozott Fanninak egy játékot. Na akkor a kislány felfeldezte, hogy az bizony az őve :lol: :lol: :lol:

Pfranciska: teljesen átérzem az éjszaki felkeléseket... Bár most lekopom, nálunk mostanában nem volt. 2-3-szor felkel enni, de rögtön vissza is alszik. (Remélem nem szóltam el magam...)

horvviki
 
 


Sziasztok

HÁt csajok csak nézem a képeket és komolyan potyognak a könnyeim, jó közben fekete vonatot hallgatok :oops: Egyszerűen annyira édesek a babók.ÉS tényleg igaz nagyon jó termése volt a topicnak. :lol:
Az ikrek egyszerűen zabálnivalók /fiúk és lányok / egyaránt.Valamint Emmácska ...no és Hanga baba óriási ámulós ,bambulós,mosolygós képe,megf Viki Fannimanója aki olyan mint egy búgócsiga/jön-megy -pörög -forog/,és Mandala babái ,és a többieké is persze :lol: ...szóval.......jó hogy vagytok!!!!!! :P
No megyek is mert ma potsogós kedvem van,.minden sírok,és valószínű a nyavaját is benyeltem..no pusszancs

Kép

Kép
jucu
 
 


Panni!
Tényleg nagyon hasonlítanak! :) Lehet, hogy ezért is tetszenek nekem annyira a lányaid ? :D Bevallom, azért is választottam ezt a képet, mert reméltem, hogy úgy reagálsz, ahogy reagáltál... és igen, teljesen igazad van.

Kezdek élni a gyanúperrel, hogy én szúrtam el az éjszakánkat... tegnap lecsóztam, lehet, hogy nem kellet volna... az én hasam is fáj. Fiam nem hajlandó kimenni (és én is gyakran járok egy bizonyos helyre...), így sajna délelőtt már nem megyünk ki. Pedig olyan szép idő van! No de majd délután bepótoljuk.

Na, most szokás szerint írtam 1 hétre valót, akkor a héten már nem jövök :)

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Sziasztok!

Már megint jó régen írtam (apa múlt héten szabin volt, Márknak szerdától síszünet volt), de mindennap olvastalak benneteket. A babák nagyon szépek, ügyesek és aranyosak, nem kívánok senkit sem kiemelni, mindenkire vonatkozik.

Mikegirl: én biztos sírógörcsöt kaptam volna a helyedben.

Ádám már nem díjazza az anyatejet, reggel szopizik, este pedig cumisüvegből issza meg az aznap (vagy előtte nap) lefejt tejet, de ez sem több mint 120-130 ml. Nem tudom mi van vele, többet nem hajlandó meginni, és már így is a felső határt írtam, mert van hogy ennél jóval kevesebbet iszik. De a lényeg, hogy kibírja reggelig. Bár most éjszaka volt egy kis balhé, nehezen tudott kakilni, biztos még nem szokott hozzá az emésztőrendszere a más kajákhoz. Tízóraira gyümölcsöt, ebédre zöldséget, uzsira pedig Sinlac-ot kap egy kis gyümilével vagy gyümivel felturbózva. Nagyon imádja és imád enni!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok!!!

Múltkor el voltam foglalva a tejci problémámmal, így most pótolom az elmaradottakat.
Az éjszakáról csak annyit, hogy ezerszer kellett kelnem. Hol szopi, hol keresztbe beszorult az ágyba, háton, és úgy nem tudott aludni, ráadásul ilyenkor a hálózsák is rátekeredik, na meg cumi miatt. És hajnalban volt kelés :(

Mandala
Édes a Királylánkád meg a Törpapád is :lol:
Kemény időszakon vagy túl. (Remélem túl vagy.....) Most hogy Mesi jobban van, biztosan ráugrik egy-két kiló, és nagyobb kedve lesz majd izegni - mozogni :wink:

Dimet
Gratula a félévhez, és a csőrözéshez!!! Nekünk azért még nem megy olyan simán. Igazából rágcsálni imádja :)

Bogesz
Mi nem tápizunk még de ezen felbuzdulva kipróbálok valami Milupás gyermekálom tejpépet este. A februári Kismamában vagy benne?

Mamiblue
Örülök, hogy picurkád jól van!!!!!
Ati mindenféle hangot ad: mozgatja a száját, artikulál, mintha beszélne, csak még érteni nem lehet. De olyan édesen pödri a nyelvét :lol:
Tejci - valószínűleg nem ittam eleget :oops: Bár tény, hogy a hajnali szopi után az esetek zömében nem tudok visszaaludni, és emiatt halmozottan fáradt vagyok. Ilyenkor elkezd járni, kattogni az agyam, néha elszomorodom.....de hiába hessegetem el a rossz gondolatokat, aludni nem tudok.

Viki
Nem hiszek a szememnek!!! Fanni már olyan nagy kislány, olyan ügyes!!! :D Nálad nem csábul el a tv miatt? Csak mert kb nekünk is így van a játszószőnyeghez képest, és én be se kapcsolom, mert állandóan azt nézi akkor.

Tipetupa
Dobjad a képet a fülbevalós csajsziról :)

Sziszike
Gratula a kúszáshoz!!!!! Hangus nagyon kis ügyes. :)
Tejci - anyóslátogatás miatt nem ment a fekvés és összebújás, de iszok amennyi csak belémfér, na meg megy a cicizés.
Ami a képet illeti - tiszta apja Hangus :)

Panni
Barbusnak jobbulást!!
Mi is holnap megyünk a féléves állapotfelmérésre, na meg egy oltásra.

Sabine
Helyesek a pasik nagyon!! Mi van veletek? Hogy telnek a napjaitok?

Nóra
Regina csak úgy szárnyal a boldogságtól :lol: :lol:

Dincuska
Emmácska igazi nő!!! :lol: Egyik-másik képen úgy látom, szívesen kikozmetikázta volna Áron arcát :lol: :lol:
Áron - tényleg nagyon dundi. :oops:

Franciska
:lol: :lol: :lol: - már ami a képet illeti.
A homeos kúpot nem próbáltad? Hat hónapos korig 2*1 adható, reggel és este. Hátha...... írta valaki más is, hogy használja. Csak hogy teljes legyen a lista. :wink:

mikegirl
 
 


Figyu Franciska utolsó vérünkig tagadunk amikor kiderül hogy közös a postásunk :D :D :D :oops: okszi? :D

Kép
Kép
panni7
 
 


Hát igen, én is aggódnék és aggódom.... De állítja, hogy nem bírja másképp... Én meg hát ugye mit mondhatnék? De az éjszakát ő is átalussza, szal csak kibírja azt is kaja nélkül...

Hát igen, Pesten nekünk sincs pici babu ismerősünk, dehát Viki mért nem jöttök el??? :D Fanni hátha megtanítaná Emót mászni, térdelni, meg ilyesmi! :D :lol:

Unokatesóm sem barátkozott Emivel, ő másfél éves. Ha kértük, akkor odavitt neki egy játékot, de amúgy nem nagyon foglalkozott vele.

Panni! Tényleg hasonlítanak a gyerkőcök! :D

Enikő meg ahogy a szárító alatt van, csúcs! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Mikegirl: én Atit szeretném vejemnek :D , azok a nagy kék szemek :D ígérem jó anyós leszek, de mondjuk mindig a fiús anyákkal van a probléma :D:D:D:D

Az én kis zabagépem is visszavett már a tempóból, nálunk reggel cicizik, 10kor gyümi, 12kor főzelék, 15kor cici, 18kor főzelék, 20kor fürdés és utána cicire alvás. Ha nem vagyunk itthon viszek magammal kaját vagy ciciztetem, de a cici már alig köti le.
Főleg ha találkozunk a barátnőim 9-10 hónapos gyerekeivel, akkor egyáltalán nem érdekli a cici.

Mi most ébredtünk 11kor, nagyon jó volt az éjszakánk, bár a lefekvés előtt nyügi volt. Fürdés utána 9ig játszott az apja vele, utána alvás kb fél 10felé és reggel 3kor volt az első ébredeés, aztán 8kor és utána aludt még 11ig. Most fitt vagyok, ezért nekiszaladok a lakásnak takaritok, aztán egy kis melo és hát a SZAKDOGA :D:D:D

Dincuska: Emma kis húsgombóc, imádnivaló, gyönyörű

Panni: Tényleg ikrek??. kaptál a sorstól két csodálatos, gyönyörű kislányt :D Lehet hogy fognak majd egymásra hasonlitani idővel

pfranciska: Mi újság Enikő fogacskáival?

pattogó napok óta nem jelentkezett

Kép
sziszike77
 
 


Sziasztok!

Nagyon ügyesek a bébik :) .Zsófi még csak a forgolódásnál tart,de azt nagyon...

A kenyérhéjját már én is odaadtam neki rágcsálni :oops: ,de nem sokáig hagytam nála.Kinézi a kaját a szánkból,de azt ami neki való lenne,nem igazán akarja enni.Totál kész vagyok tőle.Már görcsbe van a gyomrom ha a következő etetés nem tápszeres... :(

Már kezdek én is befordulni néha(nem tudom ki írta),Pláne most hétvégén,amikor 100 ágra sütött a nap.Apa ment quadozni én meg itthon possadtam :( .De vasárnap Zsófit lepasszoljuk,és Gábort elvisszük a tropicáriumba,meg szülinapjára veszünk neki valamit(amit akar).Már úúúúgy várom.
24.-én lesz megtartva a szülinapja,meg akkor lesz a keresztelő is.Azon héten bizti belerokkanok a takarítás-sütés-főzés-vásárlás dolgaiba :? .De majd kérek segítséget...

Kép
Kép
huni
 
 


Gábor apa motoros csizmájába :D Kép Kép Ez pedig még karácsonykor készült

Kép
Kép
huni
 
 


Mikegirl: Fanni is bámulja a tévét, főleg, ha valami érdekes hang van benne, akkor arra odakapja a fejét, de pár másodperc aztán játszik tovább...

Dincuska: csak nehogy szavadon fogjunk :wink:

Egyébként tök jó, hogy Fanni megtanult mászni :? Bárhova rakom le, 10 másodpercen belül a lábamnál van, és már kapaszkodik is felfele...

Pár kép a mai délelőttönkről

Kép
Kép
Kép

horvviki
 
 


Azt elfelejtettem írni, hogy Ádám sem magyaráz mostanában. Most már 3. napja morog, vagy nem is tudom mit csinál. Olyan mintha hörögne, a torkán keresztül "morog", mint az igazi oroszlánok, vagy kutyák. Először nagyon édi volt, de amikor egész nap csak ezt hallja az ember, sőt még amikor éjszaka felébred, na akkor már idegesítő, sőt az apjának még a feje is megfájdult tőle. Remélem amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is felejti.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Istenem Viki! Ez a kép, amikor a lábadba kapaszkodik és vigyorog rád.... !!!!! Na én ezen sírtam el magam! :D Nem azért írtam, hogy nehogy, hanem hogy jóhogy!!!!! :lol: Ha hazamegyünk, megbeszéljük priviben, és megejtjük. Benne vagytok? Még valaki társulni? Erre a kapaszkodós történetre meg kell tanítania Fanninak Emmát! :oops: :D

Huni! Zsófica is nagyon aranyos! Olyan szép forma, jó sok haja van! :D

Sziszike! Akkor 3szor ciciztek? Emmát se érdekli abszolúte napközben a cickó... :( Nekünk nem a husi a jegyesünk, a másik topicban van, Milánnak hívják, szőke, kék szemű, és majd 8 hónapos gyönyörűség! Persze bármelyik fiúka lehetne, mert itt mindenki csodaszép! :D De ők már a pocakban el voltak jegyezve! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?