Új privát üzeneted érkezett!

Hali csajok!

Én már elég régóta a www.babastyle.hu oldalról veszem a rucik nagyrészét Lolának. Szintén angol cuccok, és egy kismama csinálja, aki nagyon aranyos, segítőkész.
Szerintem nézetek be hozzá is. ;)

Kép
Kép
lolababa
 
 


Tegnap voltam dokinál, ma védőnőnél, így már hivatalosan kismama vagyok én is. :D
Már azt is tudom, hogy 6 hetes, és uh-t is csináltunk, de a szíve még nem pulzált. Na majd legközelebb.

Minyu!
Beírnál a táblázatba? Kaposváron fogok szülni, papírok szerint 09.25-én. :) Egy kislány van eddig...

Starlark!

Jövő héten tervezek csütörtökön vagy pénteken menni vérvételre, ultrahangra a kórházhoz. Voltál már? Megyünk együtt?

Kép
Kép
lolababa
 
 


sziasztok, bepofátlankodok kicsit, én a fogamzás_ vetélés fórumból kacsintok be hozzátok, én is ma voltam uh, mert tegnap nagyon kevés nagyon halvány rózsaszín váladékom volt, petezsák 13 mm baba benne van de szívműködést még nem látott neked lolababa mit mondott erre a doki.
Én még néhány nap múlva lennék 6 hetes de ahhoz túl nagy a terhesség...ezt mondta.
a szíkhólyagot láttátok?

Kép

Kép
napsugár035
 
 

 
 

Sziasztok!

na bocsi, hogy így eltűntem, de bementem a korházba. Utálom a bizonytalanságot!

Uszkve 5 órát vártam a dokimra de a lényeg hogy minden a legnagyobb rendben!! :D
Sőőőőt! Mindennek meg van az oka: hétfő óta a duplájára nőtt Maszatka és ma már vert a kis szive, de nagyon!! Úhygogy legalább azzal a tudattal megyek el nyaralni, hogy nem kell még 3 hetet várnom , hogy lássam a pici szivét!

A barnázás teljesen abbamaradt mire beértem ( még a hüvelyi uh.-n sem volt semmi nyoma )
Az ok, amit már valaki korábban leírt: ilyenkor nagyon érzékenyek a nyálkahártyák. Ugyan az az oka, mint az ígyvérzésnek vagy orvérzésnek.
De amíg nem piros és nem görcsöl, addig no para!
A dokim még a nászútra is nyugodtan elengedett!! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


szia napsugár!

Én pont ma vagyok 6 hetes - de csak naptár szerint, amúgy jóval félidőn túl fogant a bébi. Szóval max 3,5 hetes.
Hétfőn még nálam sem látott semmit a doki, csak szikhólyagot. Ma már 9 mm és ver a szive.
Szóval 3 nap is iszonyat sokat számít!
Fel a fejjel!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon HURRRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Nagyon örülök Nektek!!! Szupi jó nászutat kívánok Neked mégeygszer!!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Köszi! :D :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon!

Ez nagyon jó hír! Nagyon örülök neki, hogy minden rendben! Kellemes nászutat kívánok nektek. Vigyázzatok magatokra! :lol:

Lolababa! Köszi. kipróbálom!

gwini
 
 


Sziasztok!

Én sem győzlek olvasni benneteket :)

Gratula a jó vizsgálati eredményekhez!

Roni! Szorítok, hogy a helyzet megoldódjon, biztos nehéz lehet :(

Konan!

Aranyos vagy, hogy aggódsz értem. Nagyon jól esik! :D :D :D
Sajnos a héten "Vuk" sűrűn kergetett és mára már elég gyengének érzem magam. Alig kívánok valamit,pedig azt hittem, hogy hétröl-hétre jobban leszek. :shock:

1 hét múlva látom újra a babát és már nagyon várom. Ha ilyen rosszul vagyok akkor biztos szép nagy már!! :D :D :lol:

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Napsugár!

Ne aggódj, a babák a tényleges koruk 5. hetének végére "produkálnak" látható szívhangot. Ez a hivatalos terhesség 7. hetének végén lehet (mivel a menstruációtól számolják a terhességet, viszont a fogantatás csak azt követően 2 héttel valószínűsíthető).
Szóval no para, egy hét múlva lesz nektek is, nekünk is szívecskénk. :D

Kép
Kép
lolababa
 
 


Sziasztok!
Vissza kellett mennem dolgozni.

Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat, vígasztaló szavakat. Tudom, hogy ez a téma nem annyira tartozott ehhez a topikhoz, de annyira el voltam/vagyok keseredve, hogy muszáj volt leírnom.

Lolababa
Köszönöm, hogy megosztottad velem az élethelyzeted. Akkor neked sem lehet könnyű. Én is nagyon sajnálom. Igen, valami hasonló helyzetet vázoltam fel a sajátommal kapcsolatban.
Lelkileg hogy bírod? Gondolom a gyerkőc, +a baba, azért ad erőt neked?

honeymoon!
Gratulálok!!Akartam egyébként mondani, hogy a vonalzódon feltüntett időpont szerint már elképzelhető hogy lesz szívhang. Legalább megnyugodhatsz, és így mehetsz nászútra, :D :D
Igen, ennyi idő alatt valóban kiismertem. Elég bonyolult volt a mi kapcsolatunk. Nem is élünk együtt. :cry: Én otthon, ő otthon.

Blúmi
Köszi a közhelyeket, abszolút helytálló. Meg amit írtál.Igazi jó tanács valóban nincs, mert nyilván nekem/ünk kell ezt elintézni.

Mira
Igazad van. Valóban nem jó ómen, ha már csak a gyerek tartja össze a családot. Bár nagy összetartó erő, mégsem ideális helzet, mert attól még a szülők is érző emeberek, akik társra, szerelemre vágynak.

Starlak
Többen is írták, hogy ezt csak mi tudjuk megoldani. Valóban így van. csak annyira nehéz. Sajnos elég sok dac van bennem, ami nem jó tanácsadó. De megbántják az embert igaztalan vádakkal, akkor mit tegyen? Főleg, ha még ésszerű magyarázatot sem kapok rá.

a.m.
Köszi!

Ha kihagytam valakit, előre is elnézést!És bocs, hogy ezzel a témával "zaklattalak" titeket.
Mégegyszer köszi.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Szeder74!

Üdv. és gratula a babához!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Annyira jó volt hallgatni ma reggel a szívhangot!!!!!Kihangosította a dokim az UH-t. Azért ez erőt adott.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!!

Annyira orulok, mara elmult minden barnazas!!
Csak nehogy visszaterjen!
Gwini neked is orulok!Nekem eloszor barna, majd ver, majd megint barna jott. Doki szerint a barna is ver, csak keves, es huvelyvaladekkal osszekveredve.

Kepzeljetek en alapjaraton vagyok szorulasos, de minden egyes terhessegemben ment a hasam. Most is megy, ebben a terhessegben is, ez is iszonyu, nemcsak a szorulas. Alig nyelek le valamit, hascsikaras es rohanas a budira. De mondom, az elozo kettonel is ez volt a helyzet. Pedig Elevitet szedek. Na ehhez szoljatok!

Mindenki vigyazzon magara, sajnos en nem tudom megjegeyzni, hogy ki mit irt, persze a barnazassal kapcsolatos irasok megragadtak.
Honeymoon;pihenj!!

Puszi!

Ui: hariveranak a hetfoi nagy uh.-jarol van vmi hiretek?
kolkok3
 
 


sziasztok!

Nem tudtam visszaolvasni, bocsi. :oops:

Sajna, elég rosszul vagyok, főleg este és reggel hányok. Munkahelyemen "csak" émelygek.

Ha valakinek tábli gondja van, PÜ-ben irjon, ugy tutira megoldom, csakigymost nem akarok a gép elött görnyedni, inkább pihizek.

Remélem, mindenki jól van, baba, mama egyaránt..

Pusz

legutsó tábli:
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


köszönöm aranyosak vagytok, nekem előző hónapban egy spontán vetélésem volt, ami 3 hetet vett igénybe, és most ebben a hónapban ami maratoni volt 20 napra lett pém, ami a hőgörbe szerint jan 5, vagy 6 lut szakaszom 16 szokott lenni.
nekem tegnap volt egy kis afférom az egyik vendégemmel, és ezután kicsivel jött ez a halvány rózsaszín valami.+ment a hasam ma délig.
Kétosztatú a méhem, ami a méh hosszának legalább feléig tart, okt 5 -én is volt egy missed-ab-om, a vetélések nálam azért vannak mert nem jó helyen tapad meg babó. a sövényen gyönge a vérellátás.
Most a doki megnézte, jó helyen van de látszik is mert az előző terhességeknél hat hetesen még nem látszott semmi, 8 hetesen petezsák, 10 hetesen műtöttek, üres petezsák, benne méhlepény.
nagyon sokat segítettetek, tudom attól még alakulhat rosszul de az idegeskedéstől jobb enmlesz a helyzet.

Kép

Kép
napsugár035
 
 


napsugár!! Pozitív programozás!
Csak a jóra emlékezz!! :)
csak arra, hogy a doki azt mondta ez most okés!! :)
És akkor okés is lesz!!

Én is, amíg ma a dokira vártam "röpke" 5 órát és már tűkön ültem, direkt a dokim utolsó mondatát idéztem vissza magamban, amikor azt mondta, hogy "Gratulálok Anyuka"

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


bocsi, de nagyon tudatlan vagyok... mi az a két osztatú méh?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


mikor voltál ezelőtt és mit látott?

Kép

Kép
napsugár035
 
 


van a méhemben egy vaskos sövény ami kettéosztja a méhem, hogy milyen hosszan tart nem lehet tudni, de ettől a méh ürege természetesen kissebb amikor erre a sövényre tapad, nem tud fejlődni, abból is látszott , hohy mensi elmaradása után 4 héttel lett egy petezsákom, most viszont még 6 sem vagyok

Kép

Kép
napsugár035
 
 


ez a kérdés kinek szól? :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


ha a doki azt mondja, hogy most jó helyen van megtapadva, akkor rendben lesz!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


neked

Kép

Kép
napsugár035
 
 


én hétfőn voltam elöször .

A méhemben legfelül van megtapadva. Akkor 5 + 5 napos voltam. 8mm petezsák, benne jól látható szikhólyaggal. de szív még nem volt.

ma pedig ( 6+ 1 napos ) 9 mm-es baba, nagyon erősen látható (szinte világítóan fehér volt az uh ) szikhólyag és már volt szív. Olyan intenzíven, hogy még én is simán láttam anélkül, hogy a doki külön rámutatott volna, hogy melyik a szive.

Szóval ilyenkor az elején 2-3 nap is iszonyat sokat számít!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Most viszont csajok én lépek, mert még minimum 3 óra vasalás és pakolás vár rám. Pihi helyett. :(

További jó babásodást mindenkinek!! :D
ha visszajöttem, jelentkezem!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


roni0422!
Köszönöm a gratulációt! Nagyon jól esett :P

honeymoon!
Nagyon jó hír, amit írtál. Örülök neki, hogy minden rendben van veletek!
Érezzétek jól magatokat a nászúton!
Vigyázz magatokra, és várunk vissza :D
szeder74
 
 


Lolababa: Csak holnap tudok menni a terhesgondozóba. Jövőhetem meg még iszonyú képlékeny egyet tudok hogy a hétfőm valószínű szabad, de csütörtökön már mennem kell Pestre mert pénteken kezdődik a szakmérnöki tanfolyamom. A hét többi napján meg szerintem Pécsen fogom húzni az igát mert az akkreditációnkkal is haladni kell.

Kórházban még nem voltam, de ha a Gyócsi csinált UH-t akkor minek csinálnak a kórházban is?

Szal sajnos most a csütörtök péntek biztos nem jó nekem :( sőt szinte csak a hétfő jó, de még nem tudom mit mondanak a gondozóban.

Jaj de zavaros vagyok, bocsi :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!
Anya ma 6+3 és volt uh-n.
8,1 mm-es élő magzat
Az már szívhangot is jelent???
Gratula mindenkinek
bálo
 
 


Szia Bálo!

Igen, az már azt jelenti. Csak akkor mondhatja a doki, hogy élő, ha már kimutatja az UH a szívhangot!Gratula!! :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok Lányok!
üdv Szedernek!
Honeymoon: asszem vasalnánk páran helyetted egy ilyen út érdekében! :)
Van végre kiskönyvem. Kezdődhet a dokilátogatás! Ettől kezdve szerintem a munkahelyan már mindenki sejteni fogja, hogy mi a helyzet.
Roni: ha nem éltek együtt, még nehezebb a helyzet. Így aztán nagyon kell erőlködni, hogy helyrehozzátok. A szüleid hogy fogadják? Mármint a bébit, és a válásgot együtt? Segítenek? Melletted állnak?

Kép
blúmi
 
 


Sziasztok!

Most jöttem az orvostól, megállapította a terhességet, bár azt mondta most kisebbnek érzi, mint múltkor. Kedden kell mennem ultrahangra, azt mondta UH után ír fel egy d betűs szert, hogy megerősítsük a terhességet.
És azt is mondta keddig pihenjek, és ne csináljak nagy dolgokat. Hát egyáltalán nem nyugtatott meg, lehet azért óvatos, mert már volt egy vetélésm fél éve? :(

Kép
Kép
petra1980
 
 


Blúmi!
Köszi a kérdést.Tudnék még sokat írni, hogy nem olyan egyszerű a helyzetem.....Anyukám nagyon örült a bébinek, ő azt mondta, bárhogy is döntök a párommal kapcsolatban, elfogadja. Ő annak a híve, hogy a gyereket családba kell szülni. Mellettem áll minden tekintetben, nagyon aranyos. Egyébként megviseli őt is ez a válság. Nyílván nem ezt szerette volna a gyerekének. Csak tudod, annyira megbántott, hogy jelenleg nagyon nehezen tudom elképzelni hogy megtudok-e bocsátani. Ha valaki meghazudtolja az egész együtt töltött éveket.Nehezen lehet szerintem túllépni rajta. Csak az bánt, hogy pont most. Ha tudnátok min robbant ki a dolog, röhögőgörcsöt kapnátok.... :shock:
Azt hiszem majd az idő megoldja, és talán megpróbálok túllépni rajta és megpróbálok megbocsátani. Elsődlegesen majd beszélni kéne vele.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Honeymoon, neked gratulálok, örülök neki!
A nászút így még csodálatosabb lesz!

Kép
Kép
petra1980
 
 


petra1980!
Szerintem duphaston lesz az! Én is azt szedem, és nekem is azért kell szednem, mert volt már egy vetélésem. Semmi gond nem lesz, csak az orvos is óvatos, és óvni akar.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Neked is azt mondta pihenjél?

Kép
Kép
petra1980
 
 


Igen, mondta. Pihenni kéne, de nem tehetem még meg. Szerintem hétfőtől elmegyek táppénzre, ha más nem, egy hétre.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok, üdv mindenkinek!
Judit vagyok, bálint anyukája. (Tehát létezem :D :lol: )
Már hívott, hogy jöjjek netezni, mert jó itt a légkör, de eddig még magam sem mertem elhinni, hogy minden rendben van...
Mindenkinek kívánok nagyon szép 9 hónapot.( vagy már csak nyolcat :D :) )
Judit
judit(bálo anyuja)
 
 


Köszi Roni!
Aranyos vagy, megnyugtattál.
Remélem nálad is minden renben lesz, a párkapcsolatban és a babával egyaránt.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Roni!

Nagyon sajnállak, tényleg nem könnyű a helyzeted!De nem lehet, hogy most a terhesség miatt érzékenyebb vagy a szokásosnál?

Én a múltkori terhességemnél-akkor még nem tudtam, hogy babás vagyok- attól akadtam ki, hogy a párom nem akart elvinni az arborétumba, pedig csak akkor nyíltak a rhododendronok, és annyira rosszul esett, hogy csak bőgtem, és mondtam, hogy remélem, nem vagyok terhes, mert nem érdemli meg a babát...Így utólag vicces, mondtam is Neki, hogy onnét tudjuk meg, hogy babás vagyok, hogy bőgök, ha nem megyünk arborétumba...
Szóval szerintem várj egy picit, amíg megnyugszanak a hormonok, és mindent gondolj át nyugodtan:biztosan Ő az, akivel le akarod élni az életedet?Biztos, hogy olyan nagyot vétett Ellened?

Sajna én is voltam hasonló helyzetben, eléggé eltávolodtunk egymástól a férjemmel, de a második gyerek születése újra nagyon közel hozott minket egymáshoz.Egy darabig.3 éves volt a kicsi, mikor elváltunk.A nagy meg majdnem 7.Nagyon szar volt akkor elválni, nagyon megviselt mindenkit.

Szerencsére megtaláltam jelenlegi páromat, aki a gyerekeimet sajátjaként szereti,és most várjuk a közös babát.

Szóval szerintem a gyereknek legjobb a helye a családban, de egy békés, nyugodt családban.Mert elsősorban szeretetre és biztonságra van szüksége.

Én fellélegeztem, amikor a férjem elment, pedig rettegtem attól a pillanattól.Nehezebb lett az életünk, de sokkal nyugodtabb.
És végül minden jóra fordult. :lol:

Meglátod, Neked is rendeződik majd.Vagy így, vagy úgy.
És nem vagy egyedül, hisz Anyukád melletted áll, bárhogyan is döntesz.

Fel a fejjel, küldök egy nagy ölelést!!!
Jó, hogy leírtad ami bánt, talán picit tudtunk segíteni...ha mással nem, megértéssel.
Vendég
 


Szia Judit!
Üdv itt!
Írj Magadról valamit!
Vendég
 


Petra, én is szedek progit.És pihenek is, már nem dolgozom.
Meglátod, minden rendben lesz!
Vendég
 


Köszönöm, olyan kedvese vagytok. Csak már alig várom a keddet!!!!!

Kép
Kép
petra1980
 
 


petra1980!
Örülök, és tényleg ne aggódj. Reméljük.

luca68!
Le a kalappal előtted! És nagyon örülök, hogy újra tudtad kezdeni az életed, és boldog vagy. Gratulálok a közös babátokhoz! Biztos nagyon nehéz volt. Egyenlőre nem tudom mi tévő legyek. Jól írtad. Rendeződni fog így vagy úgy.Köszönöm a pozitív előrelátást. És a nagy ölelést is!

Igen, mindenképpen tudtatok segíteni a vigasztaló szavakkal, tanácsokkal, meg egyáltalán, hogy foglalkoztatok egy kicsit ezzel a témával. :D :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Petra! Most nézem, hogy félreérthető a reméljük. Azt arra írtam, hogy reméled hogy rendeződni fog minden a párkapcsolatban és a babával.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Kép Nekünk is van kutyánk...
Vendég
 


Szia Luca ! röviden
39 éves vagyok, elvileg vidám és elvileg optimista :P :)
Kicsit későn érett meg bennem a vágy, hogy testvére legyen Bálintnak.
2 éve viszont beindult a "babyösztön."
:)
Már nagyon várjuk, hogy egy kis emberke fényt hozzon az életünkbe-de gondolom ezzel ti is így vagytok
Azt hiszem én május közepéig fogok dolgozni, ha nem jön közbe semmi.
judit(bálo anyuja)
 
 


Judit! Üdv itt! Soha nem késő!!!Gratula!

Luca ! Nagyon szép és édes!!!!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Judit, én is 39 vagyok...
Nekem 2 lányom van, 13 és 17 évesek.
Én sem kapkodtam el dolgokat...és nekem is volt egy vetélésem.
Jó, hogy jöttél!
Remélem, Bálintot nem bántottuk meg semmivel!
Vendég
 


Így nézett ki kicsiként.... Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Kép


most meg ilyen, rosszcsont

Alíz

KépKép
roni0422
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?