Új privát üzeneted érkezett!



Halihó!!!
A nagyfiam ma 2 éves :shock: :lol: !!! Hihetetlenül gyorsan repül az idő...
Mi jól vagyunk, Tündike továbbra is jó baba, Zolcsi meg imádja :lol:



Gyönyörűek a babák!!! nagyon szép képeket raktátok fel!!!Öröm nézni!

Barbi:
Te már teljesen felépültél? A hasad már rendben van?

Tegnap már 3320gr volt a kisasszony, mindjárt 1kg tartunk :lol:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Mirci: neked meg szívből gratulálok a kis pötyihez!!! Vigyázz nagatokra!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


MIRCI: Gratulálok a pozitív tesztedhez, várjuk a beszámolót az UH-ról!
OLIK: Nagyon boldog 2.szülinapot kívánunk Zozinak! Örülök, hogy jól vagytok! Képeket nem raksz fel Tündiről? Olyan kíváncsi vagyok, mennyit változott..
Vendég
 

 
 

Olik: Nagyon boldog szülinapot Zolcsinak! :D :D
jaimee1
 
 


Olik,
nagyon boldog szülinapot Zolcsikának!
sirkici
 
 


Olik!
Boldog szülinapot Zolcsinak! Már tényleg nagy fiú! Hogy repül az idő. Mit kap Zolcsi? Gondolom szép ajándékokat.
Tündike is szépen nő. Jó kisbaba? Te hogy vagy? Pihenj sokat!

Lányok!
Én egyre rosszabbul viselem a pocakomat. :? :oops:
Ez csak ennél rosszabb lesz? Nem tudok lehajolni, guggolni is nehezen. Fájnak a lábaim, a csípő csontom egész délelőtt, mert most már csak az oldalamon tudok aludni, viszont mivel éjszaka rossz a vérkeringésem, párna van a lábam alatt, mert ha nem, akkor reggelre bedagad, vizesedik a lábam. A párna miatt pedig nagyon nyomom a csípőmet. Cseppet sem irigylem azokat, akiknek feküdniük kell. Én ki nem bírnám. Így is hosszú az éjszaka. Viszont pár napja nagyon álmos vagyok egész nap, este már 9-kor húz az ágy. Lehet, hogy megint rossz a vérképem, és kevés a vasam?

Lányok!
Ti hogy vagytok? Hogy voltatok így a 30. hét körül?
Nem akartam panaszkodni! Bocsi! :oops: Mert ez egy gyönyörű állapot, és eddig ezt vártuk, hogy nagy pocink legyen, de már meg tudom érteni a vége felé járó kismamikat, hogy mennyire nehéz nekik, és miért is várják már, hogy ettől az édes tehertől szabaduljanak. :wink: :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Olik: Nagyon boldog szülinapot kívánok Zolcsinak és én is nagyon várom a Tündikés képeket!!!!!!!!!!!!! Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


OLIK,


BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK ZOLCSINAK!


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Chris,

Nem akarlak elkeseríteni, de lesz ez még roszabb is.
Bár ez attól függ, hogy milyen alkat vagy, hányadik gyereked várod. Látod én nagyon pocsékul érzem magam. De látok olyan fürge kismamikat, hogy csak csodálkozom. :shock: :shock: :shock: :shock:

Mirci,

Mi volt a dokinál????

Én ma egész nap keményedek. Nagyon kellemetlen érzés. Azt várom mikor megy át görcsbe.
Gyorsan be is pakoltam a táskámba, ha netán menni kell éjszaka. Szóval utra készen vagyok.

Gondoljatok rám holnap. Megyek UH-ra és NST-re. Izgulok nagyon. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok,

Gyorsan bekukkantottam. Voltam reggel orvosnál. Mindent rendben talált. Még csak petezsákot látott (1.5 mm) de az teljesen jó helyen volt. Azért jó érzés volt látni a pici foltot a képernyőn. Jövő héten pénteken kell megint mennem, akkor majd többet látunk.

Este még bekukkantok, mert most nem volt időm visszaolvasni.

puszi

Kép
Kép
mirci74
 
 


JUDY: Gondolunk Rád holnap, aztán nehogy ott ragadj ;) Éjszaka is üzenhetsz, ha akkor születik Barbi :) Kíváncsi vagyok nagyon a méreteire :)
MIRCI: Nagy-nagy gratula a kis petezsákhoz! :)
Vendég
 


Judy: én ilyenkor másnap megszültem...

Mirci: gratula! :D :D :D
jaimee1
 
 


Mirci,
akkor mostmár hangos gratula! Akkor betehetlek a táblába??? :lol:

Judy,
gondolok rád holnap! :D

Chris,
szerintem ez már csak roszabb lesz. Én már kezdem sokszor magam hülyén érezni, egy hete észrevettem, hogy elkezdtem totyogni is, a baba is feszit odalent, két napja nem kaptam levegőt, rosszul alszom, álmatlanság, meg minden, pedig még nem is vagyok a 29. héten. Úgyhogy kitartás! Ez szerintem is teher, de az biztos, hogy édes teher! :D
sirkici
 
 


Köszi mindenkinek :)

Sirki betehetsz a táblába. Milyen adatok kellenek? Írd meg priviben, és átküldöm.

Lányok nektek mikor kezdődtek az első émelygések?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Olik, Isten éltesse a nagyfiadat!

Judy, ez kezd nagyon izgi lenni, drukkolok! :lol:

Mirci, de jóóóóóó! Nagy nagy gratula a kis petezsákhoz! :lol:
Én kb. 7 hetesen kezdtem el hányni, és kitartott egész a 15. hét környékéig, de meglepetésszerűen azért hetekkel később is ölelgettem még a wc kagylót...meg pl. tegnap is majdnem :lol:

Sirkici, én is nyugtatgatom magam, hogy tök felesleges izgulnom a neme miatt, hisz már hónapokkal ezelőtt eldőlt, hogy mi lesz, ezen aztán semmilyen drukkokkal nem tudok változtatni, mégis...Február 5-én délután 4D!
Vendég
 


Mirci,
privi ment!

Bibi,
neked is beirtam a 4d-t a tábliba,és hát igen, ezt én hajlamos vagyok elfelejteni, de már hónapokkal ezelőtt eldőlt a neme... Szóval, akkor azért megy neked a drukk, hogy megtudd a nemét! :D
sirkici
 
 


Akkor mivel van új kismamink felteszem a táblit:

Kép
sirkici
 
 


Mirci,
én nem hánytam, de émelygés az volt délutánonként főleg, és ha jól emlékszem nekem is 7-8 héten kezdődtek!
sirkici
 
 



Zozika mindenkinek köszöni szépen a gratulákat!!! Együtt néztünk meg este :D

Íme a képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Judy: én is 36+5 napon szültem :wink: Gondolunk Rátok nagyon!!!
Puszika[color=red]

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik,
nagyon jók a képek! :D

Judy,
mikor mész ma?
sirkici
 
 


Jó reggelt,

Mirci,

Nagy-nagy gratula a ksi petezsákhoz. :lol: :lol: :lol: 2-3 hét mulva már dobogó szívecskét fogsz látni.
Pihenj sokat, és remélem kis vuk el fog kerülni benneteket.

Betsy, Jaimee,

Sajna nem szültem meg az éjszaka, pedig próbáltam fűzni Barbika fejét, hogy bújjon ki, mert anyuci már menni sem nagyon tud a fájdalomtól, de nem igen hallgatott rám. Igazi gyerek, az ellentétét csinálja amit a szülők mondanak. :lol: :lol: :lol: :lol:

Bibi,

Már csak pár nap a 4D-ig!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Olik,

Szupik a képek. :lol: :lol: :lol: A torta meg istenien néz ki, mindjárt én is megkívánok egy kis sütikét. :wink: :wink: :wink: :wink:

Azt a kis házikóféleséget hol vettétek??? Nagyon tetszik nekem is.

Gyönyörű ez a kiscsaj és milyen szépen fejlődik!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sirkici,

10-re megyek ma a kórházba, utána még van egy pár elintézni valóm. Ha hazaértem jelentkezek. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
akkor várjuk a hireket!

Bibi,
igen, már csak 4 nap... :lol:
sirkici
 
 


Betsy,
irtam neked e-mailt!
sirkici
 
 


OLIK: Nagyon szép kislány Tündike, és Zozi is milyen nagyfiú már! Mikor mentek a 2 éves státusz vizsgálatra? Majd írd meg mekkora Zolika, nekem olyan magasnak tűnik :)
JUDY: Várjuk az Uh-ról a beszámolót. Siess a hírekkel!

Nem akarom foglalni az oldalt a képekkel, akit érdekel, megnézheti, hogy mosolyog Bence (kicsit lassan töltődik az oldal..):


http://www.photoshow.com/members/fixb/all/cd7ed8RT
Vendég
 


Sziasztok,

NST-n minden rendben volt, méhszájam váltzatlanul 2100-as. vagyis még nem szülünk.


Súlya kb 3000 gr, BPD 92 mm AD 90 mm, méhlepény II-III érettségi fokozatban, magzatvíz átlagos. Combcsontot nem mért, pedig abból lehetne következtetni a hosszára. Na mindegy. Teljesen normális méretű Barbika.
1 hét mulva ujra kell mennem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
örülök, hogy minden rendben! De akárhogy is már akkor sincs sok a szülésig! :D
sirkici
 
 


Betsy,
megnéztem a linket, hát nem semmi, nagyon jó lett! Hogy te milyen kreativ vagy! :D
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok,

Olik: nagyon édesek a gyerkőceid :)

Judy: gondolom már alig várod, hogy kibújjon Barbika.

Besty Bence is zabálni való :)

Kép
Kép
mirci74
 
 


Jó reggelt elveszett kismamik! :D

Betsy ajánlására készült egy új (kibővitett) tábla, amiben már benne vannak a képek is a babákról. Szerintem szuper ötlet volt, igy most felrakom nektek, hogy megnézzétek mit szóltok hozzá:

Kismamák:

Kép

Anyukák:

Kép
sirkici
 
 



Sziasztok!!!

Judy: nagyon örülök, hogy jól vagytok :D Most már nagyon izgi van nálatok :wink: Minden nap keresem a híreket rólatok :lol: de még ráér!!!

Sirki: nagyon ügyi vagy, tök szupi a tablicsek :lol: Majd küldök Tüncsiről "szebb " képet, amin jobban látszik :roll:
A játszóházat a nagyszüleitől kapott , ők meg a RÉGIÓ-ban vették.

Mirci: nagyon csini a vonalzód :wink: Boldog babavárást kívánok Neked!!!

Betsy: február 6-án megyünk státuszra, Tündikével együtt ( neki meg 1 hós lesz)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Betsy: Nagyon cukkkki :lol: :lol: Te meg nagyon ügyi vagy, olyan szépeket kreálod!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Mirci!
Gratulálok a kis petezsákhoz! :wink:

Olik!
Nagyon guszta volt Zolcsika tortája. Nagyon szuper ajándékokat kapott. Látom Apa is kipróbálta. :wink:
Tündi baba nagyon aranyos. Nagyot nőtt. :wink:

Betsy!
Nagyon aranyos Bence! :wink:

Judy!
Örülök, hogy minden rendben nálatok. :wink: Szép nagy baba Barbika! Még van pár hete nőni. Kitartás!

Sirkici!
Szerintem nagyon jó a tábla. Nekem tetszik. :wink: Hogy vagytok? Dolgozol még?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Olik,
ok, majd küldessz képet!

Éppen akartam irni, hogy akinek időközben van újabb képe az elküldheti, hogy azt tegyem be, a kismamik pedig ha "jobb" uh képet! :)

Chris,
kösz a kérdésed, ma éppen nem vagyok valami jól. Kb. 1 órája megfájdult a fejem, alig birom ki az itt ülést. De már kezdem megszokni, ha meg lehet egyáltalán ezt a fejfájást. Bár sokszor elég nehéz, főleg, ha valakivel társalogni kell, nagy önuralmat igényel "jó képet vágni", de a babáért mindent. Végül is sok mindent ki lehet birni, főleg, ha belegondolok, hogy máskor mennyi gyógyszert megettem a fejemre, most meg...
Igen, dolgozom még, február végéig. Számolom vissza a napokat! :)
Te hogy vagy? Igy a harmincadik hét táján már gondolom még nehezebb lesz. Épp ma reggel mondtam apának, hogy már lassan öreganyám gyorsabb lesz nálam :D . Gondolom ezzel nem vagyok egyedül! :D
sirkici
 
 


Sirkici: nagyon jó a tábla, nagyon ügyi vagy!!!!!
Adatok: febr. 4. vérvétel, következő héten genetika

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Olik és Betsy, nagyon aranyosak a bébik, olyan klasszak a képek!
És Sirkici az új tábla is!

Judy: akkor minden oké, szerintem sem gond, ha marad még a pici egy (pár) hetet! :lol:

Én meg tele vagyok új élményekkel! Tegnap elindultunk bébiruhákat venni, a nagy kínai fekete puff szörnyetegkabátban voltam (nemrég vettük,xxxxl, már csak ebbe férek bele:lol: ), és egy nő átadta a helyét a trolin, csak néztem, ebben a rémségben nem is hittem, hogy látszódik az egyébként formás kis pocakom! :lol:

Aztán beszereztünk egy hófehér újszülött meg egy drapp macis kollekcíót, annyira szépek, nagyon örülök nekik! Bár egy kis malőr azért volt, a fehér kollekcióhoz vettünk 4 pár zoknit is, amiről itthon derült csak ki, hogy bölcsőkesztyű! Hát, végülis fontos egy május végi babának!:lol: Azóta ezen röhögünk, mindig is mondtuk, egyszer veszünk Csiribébinek vmi poliposat, emlékezve, hogy először annak nézték, erre spontán bevásároltunk a kicsi polipunk összes karjára a kesztyűből!:lol: :lol:

Este elalvás előtt apa nézi, nézi a pizsimet a mellemnél, és kérdi, ezek a foltok nem véletlenül tejfoltok? Naná, hogy lehurrogtam: áááá, csak leettem biztos magam :lol: Aztán majdnem elaludtam, az új bébiholmikra gondolva, míg egyszercsak éreztem, tiszta víz lett a polóm a bal mellemnél, örömmel pattantam ki az ágyból, felgyújtottam a nagyvillanyt és a meghatottságtól könnyes szemmel újságoltam apának, hogy ez tej, tényleg anya lettem!!!
Vendég
 


Bíbi: :D Nem is Te lennél....! :wink: 8) (nagyon örülök, hogy minden rendben...továbbra is drukk értetek)
Vendég
 


Csajok,
köszönöm a dicséreteket, de Betsyé az érdem, ő találta ki a dolgot, plusz ő küldte el a képeket is, én csak beraktam a táblába őket. Na, jó ahhoz is kell ügyesség... :wink: :lol:

Gyabi,
beirtalak!

Bibi,
:lol: , hát tényleg nem te lennél, ha nem igy történt volna a vásárlás. :wink:
A tejes sztori meg nagyon meghatott, de jó neked! :lol:

Most meg megyek anyóshoz ebédelni... :?
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok,

Ne haragudjatok ha most csak magamról írok, de nagyon magam alatt vagyok :(
Az történt, hogy tegnap éjjel kaptam egy iszonyú pánikrohamot. Sok sok éve pánikbeteg voltam de már öt éve kigyógyultam belőle, erre pont most kell előjönnie!? A roham után meg azon pánikoltam, hogy nehogy elmenjen ettől a baba. Szörnyű volt. Ma gyorsan felhívtam a dokit aki anno kezelt. Azt mondta 6. hétig nem vehetek be semmi, addig meg kell próbálnom "túlélni". De állítolag nem kell félnem ettől nem fog elmenni a baba. Azóta is gyomoridegem van, nem bírok enni....teljesen kész vagyok.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Bíbi: Mi van az orvosfóbiáddal? Húst eszel már? :D

Ismerős a sztori, nekem a karácsonyi vásárban mondta egy eladó néni, hogy jó egészséget a babához. Megköszöntem, aztán később megkérdeztem apát, hogy ennyire látszik rajtam? - Hát...öléggé...-vigyorgott...voltam vagy 36 hetes. :D :D

Köll az a kesztyű, akkora körömmel született Réka is, hogy ihaj...Mire "elhagyta" őket, jól kidekorláta magát. Mi zoknit húztunk a kezére. :D

Apa elmehetne lassan szakvizsgázni szülészetből. Felismeri a tejfoltokat. he-he...

Jók legyetek! Megyek, Réka szemrehányón néz rám. El van hanyagolva....
jaimee1
 
 


Mirci: A baba nem megy el, dehogy megy el, ragaszkodós fajta az! :D
jaimee1
 
 


Bibi,
tényleg, nagy körömmel születnek, biztos jól fognak jönni a kesztyűk! :lol:

Mirci,
bár nem nagyon tudok semmit erről a betegségről, de nyugi, nem lesz semmi baj, és arra még csak ne is gondolj, hogy elmegy a baba. A baba ott van, és ott is akar maradni, tehát ott is fog maradni!!!!!!!!!!!!! Egy ismerősöm epilepsziás, gyógyszert is szedett a terhessége alatt (persze orvosi felügyelet alatt), és nem lett semmi gond. Tudom, az epilepszia más, de azért hoztam fel, mert ott is gyogyikat kellett szednie. Nem lehet, hogy megijedtél a terhességtől? Úgy értem, tudom, hogy örülsz, meg minden, de sokan sokszor mégis el vannak keseredve a nők, amikor örülniük kellene. Ez a hormonok műve. Én is elég depis voltam az elején, talán benned mivel volt ez a betegséged erősebben hatnak a hormonok?! Na jó, mostmár nem irogatok itt mindent össze-vissza, de remélem egy már jobban vagy, és nem idegeskedsz!
sirkici
 
 


Mirci: Jaja, Sirkinek igaza lehet.
jaimee1
 
 


Sirki drága,
Tényleg igazad lehet. Én is erre gondoltam, hogy nálam ezt hozzák elő ezek az óriási hormonális változások. Sajnos a hajlamom gondolom mindíg meglesz rá.
De próbálok optimistán viszonyulni a dolgokhoz. El fog ez múlni, csak kicsit meghülyült a szervezetem.

Amúgy nagyon hálás vagyok érte, hogy beszélhetek róla veletek. Sokat segít ez is.

Párom tünemény! Vígasztal próbálja elterelni a figyelmem.

Arra gondoltam belevetem magam az esküvő szervezésébe. Úgyis csomó elintéznivaló van még. Talán az jót tesz majd .....

puszi

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci,
igen, az esküvőszervezés szerintem is jó ötlet, az annyi örömmel jár. Biztos jót fog tenni, és ne feledd, csak POZITIVAN! Anyum egy időben depressziós volt, a dokik nem tudtak segiteni, és mikor elege lett, ő saját maga lábalt ki belőle akarattal, mert ott voltam neki főleg én, akit fel kell nevelnie. És mostmár neked is ott van valaki, az, aki mindennél többet jelent számodra. Én is sokszor tapasztaltam, hogy hihetetlen, de a gondolatok sok mindenre képesek, sajnos a negativak könyebben hatnak (hisz az ördög sosem alszik), de a pozitiv dolgok is teljesülhetnek, csak hinni kell bennük, és max többször kell őket ismételgetni, mert ott ugye először magadat kell meggyőznöd, hogy minden rendben van és lesz is, utána az agyadat. Úgyhogy pozitiv gondolatokra, esküvőszervezésre és boldog babavárásra fel! :D
Ja, és nyugodtan gyere, és ird ki magadból!
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok,

Ma már jobban vagyok :) Reggel felhívtam a nőgyógyászom, azt mondta a magzatnak nem lehet baja a pánikbetegségtől. Szednem kell magne b6-ot lórugásnyi adagban, az remélhetőleg majd helyrehoz. Köszönöm a bíztató szavakat! Sokat jelentett!

puszi mindenkinek

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci,
na látod! Minden rendben lesz! :D
sirkici
 
 


Kép

Kép

hali! Hol van mindenki? :shock: Íme néhány fotó rólunk!

Hahó Sirki! Hogy vagy?

Mirci! Örülök, hogy minden oké! :wink:
jaimee1
 
 


Jaimee,
hogy milyen aranyos Réka baba, egyszerűen meg kell zabálni! :D De mekkora haja van...
Egyébként kösz jól vagyok, egyre jobban, már február van, nemsokára 3. trimeszter, és nemsokára vásárolgathatunk!

Tényleg, ki mikor kezdett el komolyan vásárolni?
sirkici
 
 


Szia mindenkinek!

Mirci

Örülök hogy jobban vagy!

Jaimee

Nagyon tündéri Réka baba!

Sirkici

Az első babánál megvártam a 30. hetet /de milyen jól tettem így nem volt annyi rózsaszín ruhája Bencének :oops: /.Most meg a ruhák kimosva,vasalva várakoznak a szekrényben a 86-os méretig :oops: .
Tudom, hogy később már egyszerűen az ülésbe is elfáradok, elég lesz a háztartás és a gyerekek,főzésről nem is beszélve/anyós és sógor is az etetendők közé tartozik ,nem egyszerű/.

Betsy

Nagyon ügyesen bánsz a képekkel!

Judy

Hogy bírod az utolsó napokat???

Anyucik hol vagytok? Hogy vagytok?

KépKépKép
bambika
 
 


Sirki: Hááát mi 26-30. hétig vártunk ,de nem érdemes. Ma már elkezdeném a 20. körül, könnyebb még mozogni.
jaimee1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?