Új privát üzeneted érkezett!

Én már nem igazán fárasztom magam, azon gondolkodtunk, hogy majd ha Milán itt lesz, akkor hazamegyek anyához egy hétre, addig megcsinálja a Csabika néhány haverjával.

jutiboszi
 
 


Az jo,addigis pihensz egy kicsit.
Csajok,en most lelepek,mert leszakad a hatam.Holnap jövök..
Jo ejt mindenkinek,puszi

Kép
ami6
 
 


 
 

Halihó!
Ami! Egyszerüen tündéri ez a gyerkőc :wink:
Juti! Éppen én is kérdezni akartam, hogy küldenek-e valakit. Olyan szempontból lehet nem is rossz, hogyha nem leszel otthon, hogy ne kelljen szagolnod a festéket.

Kép
bettó
 
 


Ami! Nekem is szokott úgy fájni, de Kincső mocorogni is szokott úgy, mintha ki szeretne jönni. Szerintem annyira lent van és azért érzem. Bár a pocakom annyira nincs megereszkedve.

Kép
bettó
 
 


Sziasztok csajok! :D

Betto,köszi. :D Ugy nez ki a kis piros sapiban mint egy kiscsaj. :wink:
Nekem is olyan volt tegnap este,rendesen ereztem a kis fejet odalennt,ahogy mocorog.Elegge kellemetlen erzes,föleg mikor be-be görcsölget meg mellette.Mar azt sem tudtam hogy feküdjek hogy jobb legyen.A hasam meg nekem sincs megereszkedve.

Kép
ami6
 
 


Sziasztok!

Ami! De jó, hogy megvagy.

Juti!
Ez borzasztó, még belegondolni is rossz. Mi kertes házban lakunk, de ez is egy 30 éves ház, de amitóta a papám meghalt 17 éve, nem nagyon volt ráköltve. Mi tavaly csináltuk meg a központi fűtést, járólapozás, festés, (csak a mi szobánk maradt ki, de azt majd ősszel), idén kell a bejárati ajtót cserélni, fürdőszobát megcsinálni, a tetőt átrakni, mert sok benne a rossz cserép, de még jó lenne kicserélni a konyhabútort és a portálokat is, de szerintem ezekre nem lesz pénzünk idén, ezért majd jövőre. Sokat nem akarunk rákölteni, mert ha úgy alakul és a mama meghal (persze ezt nem várjuk, még éljen sokat), akkor szeretnénk elköltözni, valószínűleg apósékhoz, mert ott közelebb van a megyeszékhely és jobb a tömegközlekedés is. De ezt előre nem lehet tudni, hogy mikor lesz ebből valami és ezért az alap dolgokat meg kell csinálni.

SZerintem az én Nikim kihúzza a végéig, ami nem baj, mert a héten úgysem fog jönni, jövő héten ne jöjjön, mert nem lesz a doki, utánna meg már jöhet, mert doki is lesz, meg a férjem is itthon lesz már szabin.

Megyek eszek valamit, mert megéheztem.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Sziasztok!

Vivien! Nagyon jó olvasni, hogy haza mehettetek már! Remélem minden okés veletek is! Várjuk a képeket!

Jadika!
Pont vasárnap voltam bent a kórházban nst-n. Meg is akartalak látogatni titeket, a szülésznőmet meg is kérdeztem, hogy tud-e rólatok valamit, de aztán sajnos sietnünk kellett tovább, így nem is tudtalak felhívni (gondoltam majd szerdán, akkor kell mennem megint nst-re). De akkor ezek szerint már nem is voltatok bent akkor amikor én ott voltam a vizsgálaton. :D Nagyon örülök, hogy mindenki jól van! Szorítok, hogy legyen több tejcsid neked is!

Kép
Kép
giga1
 
 


Jutti:Ne ídegeskedj majd csak megoldodik minden.Náliunk is mindig tőrténik valami amikor már ép egyenesbe jönnénk még jó hogy fízet
a bíztositó.
Ami:jó hallani rólad márkérdezni akartam mi van veled.

Kép
[url=http//babafalva.hu]Kép[/url]
szasza84
 
 


Sziasztok!

Nem idegeskedek, tegnap végigröhögtük az egészet a Csabival. Most mit tudtunk volna csinálni?! Ha nekiállunk idegeskedni, attól nem oldódik meg! Szedtük a vizet lapáttal a kisvödörbe, én meg fényképezgettem. Kellett a biztosító miatt is, meg ilyet nem sűrűn látni, hogy a fürdőszobaajtóban esik az eső! :lol:

Kép

jutiboszi
 
 




Juti!
Atya-gatya! Hát ez nagyon durván néz ki. A legjobbkor jött ez is nektek. Jöhet majd az újabb festés... :evil:

Kép
Kép
giga1
 
 


Ez a lakás egyébként tuti, hogy el van átkozva. Annyi baj volt már amióta itt lakunk! Bár ha azt nézem, hogy közel 30 éves, akkor nem is csoda. Most jönnek csak elő a hibák

jutiboszi
 
 


Juti,uramistenem :shock: Hat nem semmi,szegenykeim.

Kép
ami6
 
 


Kép

Pocakfoto. :)

Kép
ami6
 
 


Juti! Ez nagyon durva! De jó, hogy így food fel, én biztosan felrobbantam volna :evil:

Ami! Szép nagy a pocakod. Voltam ma a barátnémnál, látott vagy egy hónapja, és szerinte eggy kicsit már ment lentebb a pocak. Majd hogyha Gézu ráér, csináltatok vele képet.

Driennke! Jó, hogy úgy érzed, hogy végig fogod tudni vinni. Én ma amíg mentem Katához, azt hittem sosem érek oda. Szinte minden percben nyilalt ott lent+ mansis fájdalom. Elég durva volt. Hazajöttem, pihentem és mostmár jobb. Bár a mensis dolog nem múlt el. :roll:

Kép
bettó
 
 


Ami!
Szép pocak. Szerintem az enyém lentebb van, majd én is csináltatok apával képet holnap.

Juti!
Ez nem semmi. Én sem tudnám, hogy sírjak-e vagy nevessek.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Kép Lilien

Kép Jázmin


Kép Jázmin

Kép Lilien


Küldtem egy-két képet :lol:

Ilyenek a csajszik :lol:

Vivien

Kép
Kép
labasv
 
 


Vivi!

Tündériek ezek a kiscsajok! Jaj, megint irigy vagyok, ne haragudj! Szuper!!! Ők egypetéjűek? Mert vélek felfedezni némi hasonlóságot, de fényképen ezt elég nehéz megállapítani.

És hogy bírjátok? Jól alszanak? Esznek jól? És Te hogy vagy? Mesélj ha van időd, milyen otthon?

Ami! Nekem is hasonló a poci formám. Mindjárt le is kattintatom apával!

jutiboszi
 
 


hali!

Üdv újra köztetek! :)

Azt senki nem tudta megmondani, hog egy vagy kétpetéjűek... Jó, mi? Még a doki sem figyelte szüléskor. Vagy legalább is azt mondta, hogy ha hasonlítani fognak, akkor egypetéjűek. Vicces...

Nem jártam a Kerepestarcsai kórházban... Tulajdonképpen még soha. A SOTE II-n voltam, onnan is engedtek ki.

Naponta kb. 2-szer egyenként rájön a lányokra a hiszti roham :D
Tápszert eszünk, ami 3kg-ig ingyenes a koraszülötteknek...hál isten...
és hasfájósak vagyunk :(

Kép
Kép
labasv
 
 


Vivien! Tündériek a csajok! Hogy birod? Remélem van segítséged :wink:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Zoli vagyok, Lau férje...

Hoztam képet Ádámról.

Kép


Kép


Ma már Launál van folyamatosan Ádám. Ha minden rendben lesz, akkor hétvégén jöhetnek haza. :lol:
Vendég
 


Zoli!
Kösszike az infót :wink: Cép gyerkőc!!!!!!!!!
Én is irigy nagyon :oops:

Kép
bettó
 
 





Juti! Nem tudom, hogy bebeszélés, de mintha picit lentebb lenne a pocak? hm???

Kép
bettó
 
 


Holnap nst. Kiváncsi vagyok kell-e majd lépcsőznöm :roll: :D

Kép
bettó
 
 


Juti! Hol van a vonalzód?

Kép
bettó
 
 


Jutti:ez még rosszabb mint gondoltam volna én biztos síró gőrcsőt kaptam volna.Vigyázzatok ne hogy penészesedjen mi mikor albérletbe laktunk a konyhánkat ásztaták be fűtés véget eléggé elkezdet penészesedni.
Labasv:nagyon szép a csajszik ugy irigyelek már túlvagytok mindenen és végre otthon.
Ma nekem is sokat keményedik erős szuró érzésem van alul ilyenkor mindig olyan mintha kiakarna potyani.

Kép
[url=http//babafalva.hu]Kép[/url]
szasza84
 
 


Sziasztok!

Bettó!

Hogy lejjebb lenne a pocak? hát nem tudom, fentről nem látom. Lehet. Én abból gondolom, hogy nem nyom annyira fent a gyomromnál, csak néha, és egyre kevesebbet érzem a gyomorsavat. Talán megy lefelé?!
Melyik vonalzómat keresed? Most nekem bejött. Nem változtattam!

Szasza!

Most megijesztettél, remélem nem penészesedik majd. Eddig úgy tűnik szépen kiszáradt, csak hát csíkos mindenhol a fal. Nem túl szép. Meg egész nap nyitva az ablak, talán ki tud szellőzni.

jutiboszi
 
 


Bettó!

Nem tudom, olvasod-e nst előtt még ezt az üzit, szerintem egyél valami olyat nst előtt, amitől mocorogni szokott. Én sima sajtos-párizsis uborkás szendvicset és kakaót szoktam venni a kórház büféjében, és attól jókat mocorog. Meg ha széken ülsz, csússz előre, majdnem fekvőhelyzetbe, nekem akkor is sokat mozog. Vagy ha lehet alapból feküdj.

Én mindig simogatom, meg picit megnyomkodom oldalt, akkor bepörög, és mocorog rendesen.

Ha most kellene nst-re menni, akkor jó lenne nagyon, mert majd kibújik.

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinél gyönyörűek a babák!És szép nagyok a pocakok.:)
Juti ez tényleg durva.Ha hagyjátok rendesen kiszáradni nem fog penészedni szerintem.
Én tegnap voltam Nst-n.Szerintem a kislányom érzi,hogy mikor kell magát produkálnia:) Mondták is,hogy végre egy mozgékony baba-ugyanis egész délelőtt lusta babákkal találkoztak....
De jobb így!Az egyik ismerősömnek az első nst-n aludt a baba,és ébresztésként ugy meg nyomkodták a pociját,hogy másnapra elkezdett szivárogni a magzatvíz...
Ugyhogy Bettó szerintem inkább lépcsőzz,mint te is így járj:)
Legyetek jók!Puszi
ildikó82
 
 


Zoli!
Köszönjük a képeket! Gyönyörű kerek kis srác! :wink: :D

Vivien!
A lányok is nagyon-nagyon szépek! Bárcsak már én is így fényképezgethetném a kiskrapekot! Szorítok nektek, hogy minél hamarabb elmúljon a pocakfájás! Azért ez elég durva, hogy nem figyeltek ilyen alapvető dologra, hogy egy vagy kétpetéjűek! :shock:

Juti!
Nem semmi hegyes az a pocak... :wink: :D

Ami!
A tiéd viszont elég kerekecske-gombocska. :D
Nagyon szépek vagytok!!!

Kép
Kép
giga1
 
 


Képzelétek el!

A háziorvos írt egy spéci receptet, mivel koraszülöttek a csajok, ingyenes a tápszer 3 kg alatt. ( a koraszülött kód nélkül a tápszer 701 ft receptre).
Elmegyünk a tápszerért, mire közli a picsa, hogy ilyen nincs, hogy ingyenes, és különben is dobozdíjat fiztni kell, ami 9000 ft!!!!!!!! :shock:
Tehát 1 doboz tápszer 701 ft, 5 db-nak csak a doboza 9000!!!!!
Szerintetek normálisak?????

:x :evil: :x :evil:

Kép
Kép
labasv
 
 


A másik gyógyszetárban "csak" 300 ft az ingyenes tápszer.... :?

Kép
Kép
labasv
 
 


Sziasztok!
labasv:Nekem is koraszűlő volt szabi sajnos mi is bele estűnk már a doboz díjas rendszerbe.De nekünk mindegyik gyógyszertárba csak 300 kértek.Én is tapasztalom már hogy a gyógyszertárak kűlőmbőző árba dolgoznak.
Az előbb olyan erős fájásaim voltak remélem a frontol nem índul be.Holnap megyek dokihoz kiváncsi leszek mit produkál.

Kép
[url=http//babafalva.hu]Kép[/url]
szasza84
 
 


Juti:Nekűnk lehet azért kezdet penészesedni mert nekünk a konyha volt ahol főztem és a főlcsapodó pára véget.Nem akartalak megilyeszteni ne haragudj rám.

Kép
[url=http//babafalva.hu]Kép[/url]
szasza84
 
 


Halihó!
Juti! Tegnap nekem nem jött be a vonalzód, másnak mindenkinek látszott, csak a tiéd nem :wink: Múlt héten is ettem előtte, és akkor ébren is volt, csak utána alukált. Szerintem nem tetszik neki a mérés, mert nekem nagyon belenyomják a pocakomba és meg sem mozdul szinte. Ja meg most úgy jártam, hogy amikor mozgott, akkor is a műszert rugdosta és akkor semmi nem hallatszott. De a végére jó lett :wink:

Vivien! Nem semmi. Szegény :( De akkor ost fizetned kell vagy sem? Vagy akkor azt a 300Ft-ot?

Ildikó! Örülök, hogy minden rendben, ma nekem kicsit mozgatták, de nem volt vészes. Rá is csaptam volna a kezére, hogyha durvábban csinálja. :D

Képzeljétek, ma fél 8-ra kellett mennem nst-re. Mikor végeztünk, vérnyomásmérés. Még sosem volt 120-as a vérnyomásom, most elértük ezt is. Mondja a nőci, hogy irány az uh. Kérdeztem, hogy nem baj, hogyha én még nem kaptam beutalót a körzetitől? Nem mert ő elintézte. Kijöttem nst-ről negyed 9-kor, uh-ra 10 után jutottam be. Már minden bajom volt. Sajna a súlyát nem tudták megmondani, mert az uh gép nem olyan. Majd itt visszalapozok a táblázathoz és megnézem. Nos a lényeg: lepény 2. fokon érett.
Dokibácsival beszéltem, kérdezte, hogy mizujs. Már a pocakom állásán is nagyott nézett. Mondtam neki a lábamat, meg hogy séta közben szinte folyamatosan szúródik a mensis fájadlom meg megszokott. Erre ő: mikor is kellene szűlnünk? Mondom 15-én. Uhhh az még azért messzebb van. Most tesóm sem biztatott sokkal. Szerinte jövőhéten szülünk. A doki is nagyon úgy nézett rám, hogy nem sok van hátra.
Már azt is mondta a doki, hogy mikor menjek be. Akkor, hogyha egy jó órán keresztül 5 percenkén van fájásom. Egy dolgot nem kérdeztem meg. Ugyanígy fog fájni, mint most, vagy másfajta lesz???? :roll: Kép
Ez a kép ma készült :D

Kép
bettó
 
 


A fejemet ne nézzétek, nagyon álmos vagyok :lol:

Kép
bettó
 
 


Megtaláltam a táblázatot, de ott csak az átlagos méret van írva. Az én kis tündérkém átlagos baba :wink: A súlya úgy látszik tényleg meglepi lesz :D

Kép
bettó
 
 


Vivien!
Ez azért tényleg nem semmi.

Betti!
Nekünk nem is kellett beutaló az UH-ra, mert ott megvannak a kötelezők, ahhoz elég a kiskönyv, hogy hány hetes vagy, mer 12. 18. 30. és a 36. heti UH kötelező genetikai UH. Ezenkívül nekem csak a 21. héten nézték a genetikai tanácsadáson, többet nem is.

Nem tudom, hogy Niki mit fog művelni holnap, mert ma egész virgonc, de múlt héten sem nagyon mocorgott, jobban mondva mocorgott szívhang alapján, de nem egyértelműen éreztem, nem olyan intenzíven mint mondjuk most, amikor éppen ki akart bújni oldalt.

Képzeljétek ma csináltam először gulyáslevest és kelt tésztát egyedül, eddig mindig a mama csinálta, de ma nem érezte jól magát. Minden jól sikerült szerintem.

Most megyek vasalok, meg még fel kell mosnom, meg most mártényleg neki kell állnom a faliszőnyegnek, mert nem lesz belőle semmi.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Sziasztok!

Szasza! Nem haragszom, dehogyis!!! Egyébként a wc-ben nagyon csúnya lett kiszáradás után a fal, ilyen sárgás, de szerintem nem penész, hanem kicsapódhatott valami a falból. De elég csúnya látvány!

Vivien! Ez igen! 9000 Ft! De ugye nem fizetted ki?! Hihetetlen dolgok vannak!

Bettó! Akkor Te is végigjártad a hadak útját a kórházban! Ezt úgy utálom. Sokszor hiába van időpontod, akkor is órákat kell várni.

Most néztem meg a papíromat, a lepény érettsége: I-es. Akkor én még nem szülök???? A 37. héten nézték. Szerintem szülésig már nem is lesz nálunk UH, csak max. indokolt esetben, mert a papírom szerint nem írtak több UH-t. Csak nst-t, meg a 40. héten ASK-magzatvíz vizsgálat. Ennyi. Jajajaj, 3 hét van még kb.

Bettó!

Szeretnél a jövő héten szülni? Vagy inkább megvárnád a kiírást????? Én nem bánnám, ha jövő héten, vagy az azt követő héten jönne. A jövő héten leszek betöltött 38 hetes, akkor már érett szülésről beszélünk, ahogy azt a korábbiakban megtudtuk. Szóval felőlem jöhet is Milán baba. A jövő héttől!!! Most még maradjon bent!

Báááár, hasmenésem van, és naaaaagyon fájnak a lábaim. Alig tudok menni. Főleg a vádlim fáj. De szerintem még nem szülök.

Képzeljétek! Titkos!!!!! Van egy barátnőm, most csinál tesztet, lehet, hogy jön a 2. baba! Pssszt! Titkos! Majd írok, mi volt! Még én se tudom!

jutiboszi
 
 


Vivien!
Azért ez felháborító! Ebben az országban olyan nem létezik, hogy ingyenes... 9000 ft? Én ott helyben a pénztáros szeme közé röhögtem volna! :x :P

Bettó!
Nagyon szép kis pocid van.
A fájások milyenségével ne foglalkozz! Nem lehet azt pontosan elmagyarázni, hogy mit fogsz érezni. Az időt mérd majd, és ha már valamennyire rendszeres, akkor tényleg irány-horány! Azért szorítok, hogy még egy kicsit bent maradjon az a baba! :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Juti!
Pssszt! Csak csöndben szorítok a barátnődnek, hogy tényleg baba legyen! De pssszt! :lol:

Kép
Kép
giga1
 
 





Sziasztok!

Igazán aranyosak babák!Szépek!

Ma reggel is elkeseredetten ébredtem!A hátamon feküdve aludtam és teljesen kényelmes volt! :? Olyan pici lehet Tomi :cry: Egy hét múlva megyek UH-ra megint!Aggódom egyfolytában!Oké hogy kicsi lesz,de EGÉSZSÉGES IS?!Félek hogy ne hogy valami baj legyen!Már kezdek depis lenni tőle!Volt ma itt a védőnő!Azt mondta,hogy próbáljak megnyugodni,mert kihat a babára a lelkiállapotom!De azért okosat ő sem tudott mondani,csak hogy:reménykedjünk rám üt a gyerkőc és azért ilyen pici.

Bettó:nekem már legalább 2 hete II.stádiumú a méhlepényem.Teljesen jól érzem magam!Semmi jóslófáfs vag ilyemi.

Juti:sajnálom a beázást!Fal a fejjel!Van egy jó mondásom:SÍRTAM MERT NINCS CIPŐM,AMÍG NEM LÁTTAM OLYAN EMBERT AKINEK NINCSEN LÁBA!Lehet nem nagy vígasz,de egy kis festés helyrehozza azt a csúnya falat,de nagyobb baj nem történt!Persze soha sem jön jókor semilyen baj,probléma!Jó lenne ha elkerülne mindenkit messziről! :wink:

Kép

Kép
lecso
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?