Új privát üzeneted érkezett!

Hoztam egy kis vicceset:
Kép Kép Kép Kép
A mocsok anya meg ahelyett, hogy segítene, jót röhög, és még fényképez is... Mesi közbe azt hajtogatja, hogy mi? mi? mi? Miután letakarítottam róla a fél doboz niveát, elkezdte mutatni a dobozt, és mondja: popó-popó... Oda akarta kenni ezek szerint eredetileg...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Gabella!
Tényleg vicces! :lol:

Juca!
Remélem nem haragszol! :oops:
egyébként térden megy!Nem négykézláb,hanem csak térden!
Vendég
 


Csajok, ne háborúzzatok, béke van! :wink: :)

Gabi, te nevettél? Humorodnál vagy. :lol: Amúgy nagyon jófej Mesi. :) Milán tegnap a fogkrémet nyomta ki és kente az arcát úgy, ahogy tőlem látja (az arckrémet). Nagyon vicces volt. :lol:
Vendég
 

 
 

Juhúúúúúú Gabella!
Édes ez a Mesi nagyon, de ha az én lányom csinálta volna ezt, nekem nem lett volna vicces.
Anyám, hogy mosdattad ki a níveából? legalább nem száraz a bőre :lol:

jaj, most csak ennyit, majd délután, vagy este mindenkinek, most értünk haza az oviból, este megint szülői, most az igazgatók jönnek a suliból. Muszáj oda elmennem.

bocsi a kisbetűkért, de sietek.... Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Kimike!

Nem szeretnék!
csak ezért rossz az írás!Nem látjuk egymás arcát! :(

E
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 12:17-kor.
Vendég
 


jaj, el is felejtettem a lényeget:
a nagylányom megint bilibe pisilt az előbb. :P Úgy örölök.
Mondjuk ma már vagy hatszor ültettem rá, meg mondókázunk közben, stb. De most csak ráültettem és már jött is.
Kintről jöttünk be és lehet, hogy a hideg hatására :?:
Tapsoltunk, örültünk, mindent csináltunk, hátha megtetszik neki. Na, nem akarom siettetni, de legalább nyárra nem lesz neki új dolog.

Erika

Kép
viera
 
 


Igazából én sem tudtam, sírjak, vagy nevessek, aztán inkább az utóbbi mellett döntöttem. Tudjátok, volt tegnap a Naplóban az a pozitív gondolatos riport. Bár beteg nem vagyok, de gondoltam, nem árthat. Próbálok pozitív lenni, és hát úgyse sok volt már a krémben... Valóban, nem lesz mostmár száraz a bőre, a nagyját azért törlőkendővel letörölgettem.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Viera! Gratu Noinak!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benia:
Mikor Zorán kicsi volt, akkor ő is mindig elbújt, hogy ne lássuk, amikor kakil. Persze a pelusba. Sőt a két keresztlányom is ilyen volt, hogy elbújtak a fotel mögé.
Ez már az első lépés a bili felé.
Szerintem is vedd elő, de kaki még biztos nem fog bele jönni, pisi szerintem tuti, ha elkapod a megfelelő pillanatot. Mert nekünk is csak véletlen volt ez a mai is.
De sok ilyen véletlen, olyankor nagyon örülünk és nevetünk és pusziszkodunk, hátha kedvet kap hozzá.

Sőt: a Zorán utána elment wc-re, Noémi utánament és ott tapsolt neki, hogy ügyes-ügyes!!! Mármint hogy a Zorán az ügyes, mert pisilt.

Szóval szerintem kezdi érezni, hogy örülünk, ha odakerül a pisi, ahová való és kedvet kap hozzá.

Erika

Kép
viera
 
 


Benia:
Mikor Zorán kicsi volt, akkor ő is mindig elbújt, hogy ne lássuk, amikor kakil. Persze a pelusba. Sőt a két keresztlányom is ilyen volt, hogy elbújtak a fotel mögé.
Ez már az első lépés a bili felé.
Szerintem is vedd elő, de kaki még biztos nem fog bele jönni, pisi szerintem tuti, ha elkapod a megfelelő pillanatot. Mert nekünk is csak véletlen volt ez a mai is.
De sok ilyen véletlen, olyankor nagyon örülünk és nevetünk és pusziszkodunk, hátha kedvet kap hozzá.

Sőt: a Zorán utána elment wc-re, Noémi utánament és ott tapsolt neki, hogy ügyes-ügyes!!! Mármint hogy a Zorán az ügyes, mert pisilt.

Szóval szerintem kezdi érezni, hogy örülünk, ha odakerül a pisi, ahová való és kedvet kap hozzá.

Erika

Kép
viera
 
 


Bocsi, kétszer ment....

Erika

Kép
viera
 
 


Helló!

Rossz volt a gépünk! :twisted: Helyzet: Máté bárányhimlős...Nem csoda, 2 hete kiírták az oviban, hogy a csoportban van valaki. Na, el is kapta. Szerencsére azonkívül, hogy van pár pötty, semmi baja. Csak én parázok, hogy, hogy tanulok majd így, stb...Különben nem tóm mi van, de tiszta depi vagyok, urammal bunkó, gyerekekkel kiabálok...Remélem abba hagyom már, mert már a saját agyamra megyek!!

Meteor: Asszem mi is konyháztunk először! Majd ha benne leszek a melóban, ajánlani foglak, hátha be is akarnak rendezni pár kéglit!

Gabella: Ja, pozitív hozzáállás, anyám is ezt mondja...Krémről jut eszembe, Máté egyszer bekente a flat, át lett festetve, de így is látszik... Noinak már csak tök üreset adok. Viszont Mátét soha nem engedtem "felmosni", Noi meg a kis felmosójával múltkor jött utánam, éde volt. Ez csak azért írtam, hogy fura, hogy más dolgokat engedek meg nekik. Nálatok?

Benianya: Noi is elbújik kakilni. De ha próbálom a bilit, nagyon határozott nem a válsz. Hagyom, Máté is így volt. Csak rohadt drága a pelenka, az zavar.

Viera: Hát, ezek a Noémik! Miénk is ilyen kis összetöröm mgam típus. Mondjuk én volt, hogy nem is szóltam Máténak, kimentem, és rá 1 minutumra kiabált a Máté, Noi felállt!!! Hát, ő inkább árulkodik rá, az se jó!

Vicky: Asszem vízöntő az asszcendens! Hol jársz?

Alziza: Újpesten merre laktok? Mi Újpalotán, de Újpesten is eléggé "otthon" vagyok. Nagyszülők ott laktak. Néztem is, Vogue-on a fiad...

ja, duma: Noi eléggé durva: Azt is mondta már, hogy Fogd be a szád, meg az újabb, hogy kiabál, hogy Anya menjél aludni! Az első Máté ovi hozománya, másikat apjától hallhatta, mikor már nem bírta nézni, hogy fárad, idegbeteg vagyok....Szóval ő már eléggé mondatozik ( de ilyeneket? )

:oops:

Mentem...

KépKép
KépKép
colett77
 
 


A múltkor a bölcsiben szólt a gondozónéni, hogy "gyertek gyerekek ebéd". Erre Milán: "de gyorsan". Másik sztori. "Milán, add ide a játékot. "Erre Milán: "Ó, persze."
Na ezt tőlem szedte. :oops: Gondoltban a fejemhez kaptam, hogy nem árt óvatosan beszélni előtte, mert az agya mint a szivacs. Csak azt nem értem, hogy a kérlek, szeretlek stb. szavak miért nem ragadnak meg??? :shock:
Vendég
 


Colett! Gyógyuljatok! Bár attól tartok, akkor ez még csak a kezdet! Valószínű, hogy Noi is elkapja? Vagy neki volt védőoltása esetleg? Fú, én úgy félek a bárányhimlőtől, nem tudom miért...

Mesi nem kapta meg a krémes dobozt, kiszedte a szekrényem fiókjából. Eddig leginkább akkor kente magát, mikor én kenekedtem fürdés után, de most kitalálta meglepiből... Na mindegy, ezért még csak nem harapom le a fejét!

Noi nem semmi, hogy ilyeneket mond! Mesinek az most az újabb, hogy mutatja, hova üljünk, és mondja hozzá, hogy csücsüsz, és Lackóval esténként vitáznak:
- Mesike, feküdj le!
- Nnnnem!
- De igen!
- Nnnnem!
- De!
- Nnnnem!
- De! Stb. stb. stb. Én meg egyre jobban nevetek a helyemen. Ha meghallják, akkor mégjobban elkezdik a harcot.

És a cicának mondja: mijáú-mijáú, de már így tisztán. A Jó éjszakát Annipanni minden este kötelező olvasmány, már mondja, hogy cica ebú (elbújt) otta és mutatja, hogy a könyv alá. Meg mutatja, hogy mosdik a cica, mármint simogatja a pofiját és közbe kint a nyelve. :D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Benianya!
Peti már nagyon régóta elvonul, ha kakálnia kell. Egy sarokba vagy az etetőszék alá. És nem leül, hanem csak gugol. A lelkes anyja meg megpróbálkozott pár hete a bilivel, mivel mindig ebéd után kakált. Hát, azóta szegénykém már nem kakil ebéd után, átrakta estére, de mostmár kiszámíthatatlan, hogy mikor. Szerintem még éretlen a bilire Peti!

Ma megint cici nélkül aludt el ebéd után. Melléfeküdtem, kérte a cicit, mondtam, hogy elfogyott, majd este lesz. Elfordult és 5 perc alatt elaludt. Tegnap, hogy nem cicilt ebéd után, estére tiszta tejgörcs lett a cicim. alig vártam, hogy Peti leszivatyúzza! :lol: Nem gondoltam volna, hogy ennyi termelődik, pláne koplalás mellett. Remélem pár alatt elfelejti a cicim is a napközbeni szopit! :roll:
Azt mondta a nagyim, hogy vizes ruházzam de akkor teljesen elapad, nem?


Betegbabáknak mennek a gyógymanók!!!

Gabi!
Nem semmi a kiscsajod!!!!

Katus!
Én is olyan leugatós típus vagyok. Tőlem amit kapott volna az a picsa!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni! Ha feszül, fejj le pár cseppet! Tényleg csak annyit, hogy ne feszüljön, pár nap alatt be fog állni, de kár kínlódni estig. Lehet, hogy másnap már nem is lesz fölösleg... Attól lesz folyamatos a dolog. A hidegtől meg a csomó ottmarad...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Kórház:
Lehet, hogynekem is le kellett volna ugatnom a nyanyát de mit értemvolna el vele?
Az ilyen ettől sem fogja szarul érezni magát mert alapből nemtörődöm és szívtelen, mit neki egy lázas baba. Valószínűleg nincs is gyereke mert öreglány.
A levélen még gondolkodom bár azzal sem érek el semmit hiszen ha azt nézzük nem én következtem a sorba én csak egy kis emberséget kaptam asorban álló betegektől mert ők egytől-egyig azt akarták, hogy menjek be.

Csak az a szar, hogy én még még a gyanúsítottjaimmal is emberségesen bánok ( persze nem tömeggyilkosok), így elvárom másoktól, hogy velem is emberségesek legyenek.
Csak ez valamiért az egészségügyben kivitelezhetetlen persze tisztelet a kivételnek.
Elszomorít....

Kép

Kép
katus73
 
 


Bocsi az elgépelésekért :oops: , ilyenkor indulatból gépelek a klaviatúra pedig nem bírja a tempót.

Kép

Kép
katus73
 
 


Katus! Igazad van, de akkor is elszomorító... Nem tudom, én mit tettem volna, bár beteg gyerekkel általában én is inkább kiharcolom a gyerek érdekének legjobb megoldást...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Andi!

2,5-3 hónaposan voltunk fejlődésneurológián, mert enyhén ferdén tartotta a fejét. Ezt úgy értsd, hogy csak én látam, rajtam kívül senki. Mutattam Kofának, hogy nézd már, és mondta, árnyalatnyi, de holnap gyerekdokker. Gyerekdoki megnézte, igen icipicit ferde, de tart, forgat, emel, jobban, is mint a kora, szerinte el fog múlni, de béke kedvéért menjünk a fejl. neurológiára. Ott az orvos először konkrétan hülyének nézett, majd kicsit fanyarul közöltem, hogy ez lepereg, továbbá a gyerekdoki is így látta, nem semmivel küldött el. Na akkor elkérte a záróimat, és megakadt azon, hogy 40. hétre szültem Kingát toxémiával nem császárral. Megkérdezte mit jelentett a toxémia. Mondom azt, amit kell, elmondtam. Na erre váltott. Gyanítom egy hisztis libának nézett, aztán meggondolta magát. Megvizsgálta Kingát, és közölte, hogy minden rendben, volt uh is, meg speckó "rázós vizsgálat". Kérdezem akkor miért írta rá a papírra, hogy nagyon enyhe ferde fejtartás, mondja mert tényleg nagyon hangyányit ferdén tartja, de ennyi, és ez nem gond.

Nem nyugodtam meg, és ekkor a védőnő már megadta a helyi dévényes címét. Kb. egy hónapra rá tudott időpontot adni, de akkor már tényleg semmi baja nem volt (én is láttam, azaz nem láttam), viszont ha már ott voltunk tetőtől talpig átgyúrta a gyereket, játszatta vagy fél óráig nézte alaposan. Ekkor mondta, hogy tényleg icipicit ferdén tarthatott, mert a fejformáján érzi, de ez tényleg csak icipici eltérés volt. Kérdezem gáz, hogy ennyivel rohangálok? Mondta nem, de örüljek, hogy csak ennyivel rohangálok. Na akkor mondta, hogy Kinga nagyon erős, bitang hátizmai vannak, jó a hallása, látása, és a hasonfekvés, meg kabriózás miatt nagyon erős. Csodálkozott, hogy mennyit képes hason kitámasztva nézelődni, és amikor felállította négykézláb és úgy maradt, akkor mondta, hogy kb. 1-1,5 hónappal előbb jár mozgásban, mint a többi, és ne lepődjek meg, ha hamar kezd mászni. Így is volt. Aztán most is el akartam vinni, de találkoztam a petős lánnyal, aki ingyen egy délelőtt szakmai szemmel nézte Kingát, így nem jutottunk el Margithoz.

De ha már szakember, a baba-mama klubba járnak demozni/marketingelni fejlesztők. (múltkor volt a GEKKO) És hát a vezető csajszi tökre élvezi, hogy elmeséli, hogy Kinga már 6 hósan profin mászott, és 17 hósan indult el, és mi van akkor most ilyenkor. És azon szórakozik, hogy melyik szakember mit mond. :twisted: (Kicsit "perverz, de érdekes, lassan már én is szórakoztatónak találom) Hát finoman szólva vadakat, és tök különbözőeket mondanak. Az úszós szerint hiányzik a víz, és az egyensúlyérzékét kell fejleszteni, meg érzelmileg instabil volt, a gyógytornász szerint semmi gond, a Gekkos nő szerint hoppá ez nem is egy év, min. kettő, min. diszlexiás lesz, és biztosan azért mászott mert jobb szem-bal kéz dominanciája van, a gödiek szerint a füle jó, de gurulós, meg mászós játékokat kellene csináltatni vele (tudod olyan alagutast), ők ezzel foglalkoznak, a gödöllőiek szerint meg feltétlenül vegyem meg a 43 ezer forintos félgömb izét, mert láthatóan mennyire élvezi, és előbb járt volna.
Szóval azért mondom, hogy szakember és szakember közt is van különbség, és persze, hogy nekik érdekük azt mondani, hogy igen fejleszteni kell egy egészséges gyereket is, hiszen adott esetben nekik is élni kell valamiből. Így nálam van egy pref. sorrend, hogy hova vinném a gyereket, ha baj van, ne adja Isten a másodikat. :-) És még az sem számít, hogy dévényes, az számít, hogy a Margit az. :-) Hallottam már nagyon gáz dévényesről is :-( De ha nagy gond van, akkor Pető.

Lónyálról no comment. Viszont én. pl még nem láttam, de valszeg nem szólnék, mert ott halmozati gáz lehet, és különben is totál máshogyan gondolkodik. Itt meg jó gyerekdoki van, idős, olyan, mint egy bakafántos katona, na ő szól. :-) Pl. ha anyuka cigizik a babakocsi mellett, akkor szólsz? Legszívesebben letörném a karját, de akkor sem szólok. Ő élete. :-(

Bölcsi: hát nem sikerült, de ugye van B terv, azaz baba. Én nem vagyok pofátlan és nem adom be addig, míg itthon vagyok kettessel. Ez elvi kérdés. Sajna erre más szarik, de nekem meg nem venné be a gyomrom. Másodikkal viszont már születése előtt megyek, és hajtom, hogy legyen, mikor Kinga oviba megy. És lesz, ebből nem engedek. :twisted:

Katus!

Az ilyeneket kellene megírni valamilyen fórumon. Felháborító! Én is ugyanígy tettem volna. (a fülfájás a legborzalmasabb dolog, amit el tudok képzelni, na jó fogfájással pariban). És egy gyerekkel. :-( Mivel már régebben írtad, hogy volt, biztos vannak praktikáitok, de mégis... nem térek magamhoz.

Kimi!

Nem háborúzok. :wink: Sztem Andi sem, csak mások vagyunk. :-P
Tegnap mi is sütiztünk, akeresztfiam 9 éves lett. :-)

Alziza!

Az unokatesóm kislánya is térden járt, aztán egyszer csak rendesen. Van ilyen is, csak nem gyakori. Ez olyan, mint a gurulós gyerek, tudod, aki mászás helyett mindenért gurul. :lol: Viszont volt egy ismerős gyerek, aki szintén térden járt, az anyja nyugtalan volt, de ott szakember megállapította, hogy kötöttek az izmai a lábában. Na azt kellett tornáztatni, "nyújtani", és elindult. Egyszerűen csak fájhatott neki a járás, ezért nem járt. Ha volt szakembernél gondolom megnézték van-e ilyesmi.
:wink:

tjuca
 
 


Katus!

Igazad van, ha leugatod, meg alapban is, hogyan vizsgálta volna meg a gyereket? Jobb nem belegondolni, és a gyerek az első. Hülye barom, erre lenne jó, ha névvel meg lehetne valahol írni, hogy köszi kedves nyanya. :evil:

tjuca
 
 


Szia Juca! Mért nem szólsz hozzám soha??? :oops:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella!

Nincs mit morognom? :wink: :twisted: Nem egyébként tényleg csak nagyon mesgyén reagálok ezer bocsánat, és gondolom még sokan mások is kimaradnak, és nem is olvasok rendesen. Ma amúgy különösen mord vagyok, 4* dobtam ki a kaját, már üres a hűtő a sav meg marja az orrom mag a nyelőcsövem. :evil: és biztosan nem írtál semmi olyat, amin moroghatnék. (Bár ez már önmagában morgásra késztet. :-))

De csak Neked, csak most: nevelési tanácsok :lol: (csak hogy cáfoljam én nem szólok bele a nevelésedbe! :wink: )

http://ajanlo.kapu.hu/pics.php?d=gyerekneveles

Megyek is, mert a komfortérzetem elment délre nyaralni. :-(

tjuca
 
 


Juca! Kösz! A bajom nem is az, hogy nem szólsz, hanem hogy ezek szerint olyanokat írok, ami említésre se méltók... Nézem a linket!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Valami komolyra gondoltam! :shock: :oops: :P :? 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ugyan már Gab!

A blogot is olvasom, és egyáltalán nem említésre sem méltók. Örülök, hogy gyógyultok, és Mesi nagyon huncut, és látom veszi a bőrápolási leckéket rendesen. :-)
Én meg tapló vagyok nya. :roll:

Tényleg megyek, mert ma csak hátrafelé haladtam. Viszont egy fél joghurt bennragadt! Juppié!!!

tjuca
 
 


Juca! Csak így tovább! Mármint a joghurttal és társaival kapcsolatban!

És hát: kösszabókot!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, nem vagy ám tapló!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Én is szelektálok, ami nem érint, vagy nem tudok rá mit reagálni, vagy nem túl lényeges, és mire az olvasnivaló végére érek, el is felejtem, na arra nem reagálok... Így eshet meg, hogy napokon keresztül le sem írom valakinek a nevét, aki itt aktívan cseveg...) Kismamaként meg az ember hajlamosabb a feledékenységre! :wink: :wink: :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


KépKép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Panelosok, írjatok! Most nézem a fűtésszámlát, 51 négyzetméterre 31 ezer Ft. Nem sok ez egy kicsit? :roll: :shock:
Vendég
 


Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Bocsi, de ki kellett kísérleteznem, hogy fér oda a blog is meg a képek is az aláírásba.

Kimike! De, sok! De nem értek h ozzá!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok.

Na én is dobok a hsz végén néhány fotót...

Viera, nem is annyira szörnyű az a heg Noémi szeménél. Petinek a homlokán van most egy bibi, azt hiszem vasárnap szedte össze.

Kimike, remélem, Milánnál semmi komoly!
Nálunk támogatással együtt a fűtés+melegvíz a legutóbb 21000 Ft volt, 64 m2-es lakás és havi 8 m3 melegvíz, és "B"-s támogatás.

Juca, az szuper eredmény!

Katus, ez felháborító! Szerintem nem látott a vén picsa a szemétől. Írj az EBF-nek, de komolyan! Ne hagyd magad, egy e-mail meg semmibe sem kerül.

Bénianyu, nálunk Peti az utóbbi időben MINDIG leguggol, ha kakil. És nyög, tehát tuti, hogy kakil. De akkor, amikor már kakil, nem látom értelmét lehámozni róla a harisnyát és a pelust. Pedig már a védőnő is mondta, de várok a jobb időig.

Gab, én infarktust kaptam volna!!!

Colett, javulást Máténak. Neked meg nyugi...inkább bújjatok össze apával. Na bort iszok és vizet prédikálok...

Kép

Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jó estét,

konyhának még csak a felénél járok, csinálom majd éjszaka, de hát így jár az aki az uccsó pillanatra hagyja.

Benianyu,
nem a konyhával kezdtünk, hanem a hálószobával. Az tényleg egyszerű volt, konyha azért már jóval bonyolultabb.

Katus,
ezen a sztorin én is baromira felháborodtam. Szerintem írd meg az igazgatónak. Lehet, hogy nem te következtél, de ha már a többi betegben volt ennyi jóérzés...
Viszont én a helyedben milőtt eljövök még bekoppogtam volna és megmondani a nyanyának, hogy szégyelje magát, hogy egy beteg gyerekkel szemétkedik!

Juca,
különböző fejlesztők kapcsán nekem is az az érzésem, hogy mindenki csak el akarja adni magát.
Mondjuk a Gekkora azért voltam kiváncsi, mert egy barátnőm ajánlotta akinek mindkét gyereke oda jár. Az első két alkalommal viszont a fejlesztő kiscsaj, aki ott volt nagyon nem volt nekem szimpatikus. Harmadszorra most egy másik lány volt, ő sokkal jobban kezelte Pannit, de nem hiszem, hogyha lejár ez a hónap akkor befizetek a következőre.
Nem érzem azt, hogy annyira sokkal többet adna. Ebből a pénzből inkább elviszem állatkertbe havonta, meg csiribirire meg ilyesmikre.

Bölcsi,
én még tavaly szeptemberben jelentkeztem be idén szept.re, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy elviszem majd. Ha igen akkor is csak max. 2 napot a héten félnaposba.

Colett,
kösziköszi:) Remélem hamarosan tényleg ott tartunk, hogy mindkettőnknek beindul a biznisz:)

Viera,
felületessen olvastam vissza. Mit csinált Noi a szemével????

Gabella,
most épp nem tudok mit írni neked, de azért gondolok rád is ám:)

meteor
 
 


Colett,
még annyi, hogy te vagy 1 hónapon belül a harmadik ismerős, ahol bárányhimlősek a babók. Remélem Noi nem kapja el, Máté meg hamarosan meggyógyul!!!

meteor
 
 


Bocsika, hogy megint csak az én kínomról írok.
Szóval a férjem holnap fel fogja hívni a nyanyát telefonon és elbeszélget vel egy kicsit.Biztosan nem olyan mintha személyesen olvasna be neki de ismerve a féejem kimért, hoggadt szigorúságát így telefonon is hatásos lesz.

A levélen még gondolkodom lehet, hogy elküldöm a kórház iginek.

Köszönöm mindenkinek az együttérzést meglátszik, hogy ide anyukák írnak.

Kimike!
Panel: mi eddig 54 m2-re fizettünk havonta 21.000.-froncsit ebben benne van a lift, közös költség stb.
Miután mostmár nem vagyunk jogosultak fűtéstámogatásra (sajnos vagy hála Istennek) azt számoltuk hogy legalább 25.000.-kellene befizetni.
Azért nem tudjuk most mennyit kell pontosan fizetni mert nálunk májusban van az elszámolás.

Ex!

Az EBF az az Egészségbiztosítási Felügyelet?

Kép

Kép
katus73
 
 


Hellóka!!

Megint megjöttem a szülőiről. Ez az egész arra volt jó, hogy jól összezavarják az embert. Már eldöntötte a sok anyuka, hogy melyik suliba szeretné íratni a gyerekét, most meg itt volt négy iskolaigazgató meg hozzájuk egy-egy tanítónéni. Most olyan szimpinek tűnt mind, hogy nem is tudnék választani.
De nem is választottam! Beadtam a jelentkezési lapot abba az iskolába, amit legelőször kinéztem. Egyenesen az igazgató kezébe nyomtam, az meg jót röhögött rajta, hogy jól elébe mentem a dolgoknak, ők még csak most hozták a jel. lapokat. Az internetről töltöttem le szülői előtt, gyorsan kitöltöttem és már be is adtam. Na, kiváncsi leszek a fejleményekre.

Alziza:
Hogy csináltad ezeket a fotókat? És a második képen ki van? Ezt már végkép nem értem. Mind a két képet írd le nekem részletesen.

Colett:
Zorán pont az első ovis év végén lett bárányhimlős. Ahogy hazajöttünk az oviból, azonnal kijött rajta. Nem írt rá semmi kenceficét az orvos, csak mondta, hogyha viszketne, kenjek rá Fenistilt. De érdekes, hogy Zorán soha nem vakarózott. Kérdeztem is tőle, hogy nem viszket? Azt mondta, hogy nem. Így aztán nem is kentem és nem is maradt nyoma sem. Illetve egy mégis, mert amikor vette le a pólóját, az arcán valahogy lejött a seb, nagyon vérzett, na, az megmaradt, de már alig látszik. Más meg sem mondaná, hogy van ott valami.

Tjuca:
Min háborúztok Benianyuval? Valahol nem figyeltem.
Egyébként igaz amit írsz, sokszor én azért nem reagálok sokmindenki hsz-ára, mert egyszerűen nem tudok mit hozzászólni.
Ja, ezt most arra írom, hogy Gabi kérdezte, hogy miért nem írsz neki. Én is mostanság kevesebbet írok, de van, hogy nincs is semmi mondanivalóm, csak beköszönök.
Kis pocaklakó jól van? Azt már írtad, hogy Kinga mintha visszavett volna egy kicsit a lendületből, érdekes ez. Biztos érzi, hogy változás lesz, van. Neveken gondolkoztatok? Ha igen, szabad megtudni?

Ex:
Hogy Petinek is micsoda gyönyörű szemei vannak, és azok a fürtöcskék... :D Csudapofa vele.

Meteor:
Vasárnap este (pont dirrekt, amikor apa nem volt itthon) a gyerekek a hálószobában a földön autóztak, játszottak. Ki kellett mennem egyetlen percre a szobából. Mondtam Zoránnak, hogy ha a Noémi már nem autózik, hanem feláll és máshol matat, azonnal szóljon, kiabáljon. Tudom milyen Noémi jön-megy, keresgél, fiókot huzigál, ilyesmi.
Hát Zorán kiabált is. Mire bementem, Noémi szeme már akkorra volt, mint egy teknősbékáé. (fú de ronda hasonlat) Annyira feldagadt, hogy csak egy pici rés látszott a szeméből. Kihúzta az éjjeli szekrény egyik fiókját, Zorán meg nem engedte neki, vissza akarta tolni és nekitolta Nonó szemének. Hát ez történt. De dirrekt mondtam neki, hogyha akkor szóljon, amikor Noémi feláll a földről. Na, túl vagyunk rajta. De azt az ijedtséget. Gyorsan kanalat tettem rá neki, hogyhideg legyen, utána meg a hűtőből előkaptam egy jégkrémet, azt is odatettem. De azt csak 3-4 m-ig, mert úgy hallottam, hogy nem szabad mélyhűtött dologgal hűteni ilyen dagadást. Mindenesetre nem sírt, csak kb két percig, amíg fel nem vettem az ölembe.
De most olyan a szeme, hogy én magamnak, ha akarnék sem tudnék szebbet sminkelni. Mindennap egyre szebb színekben pompázik. Nem fogjátok elhinni, de még jól is áll neki. Mármint ha 18 éves lenne és mindkét szemhéján lenne ilyen "smink". Na jó, nem öröm ez, csak mostmár megnyugodtam, hogy nem lett baja a szemének, mert megint ki lett centizve a dolog.

Akinek név szerint nem írtam, akkor azért, mert most én sem tudok mit írni.

Erika

Kép
viera
 
 


Katus, igen, az az EBF. Én már kétszer írtam nekik emilt, mindkétszer válaszoltak. A honlapjukon le van írva, hogy mit kell megadni.

Viera, köszi a dicst. :)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Viera!

PhotoFun!
Nagggyyyon jó!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 12:18-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Katus!
Kíváncsian várjuk a fejleményeket, hogy mit lépett a férjed????

Kimike!
Még én sem tudom, hogy pontosan mennyi lesz a fűtés, mivel mi mindig az előző hónapot fizetjük, így még ezután kapjuk meg a januári számlát. Januártól itt duplájára emelték az alapdíjat, 4500-ről 9000-re, az egy egységnyi hőmennyiség díját az ötödével csökkentették, 1 m3 melegvíz 2400 Ft-ról 1200-re csökkentették. Plussz most kisebb támogatást kapunk, de így is saccolunk kb. 24ezerre, 2M3 melegvízzel kombinálva. Ja, és fogyasztás alapján fizetjük a tényleges fűtést (ketyerék vannak felszerelve a radiátora) és annak ellenére is ennyi, hogy mi aránylag kevesett fűtűnk, mivel amikor beköltöztünk az össze nyílászárót lecserltük és álmennyezetünk van, ami szpen visszanyomja a felszálló meleget! Ja, és 52m2.

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok! Apa vitte a gyerekeket, ráérek, jöttem dumálni.
No végre megint kicsit felpörgött a topic.

Guggolva, bújva kakilás: köszi az infókat, ahogy látom majd minden babó csinálja, tehát valszeg ösztönös, megpróbáljuk szem elé tenni a bilit, de ahogy Ex is, én is várnék a jó időig.

Ex! De szép ez a gyerek Te!!!!!!Ezek a fürtök és a szemek is!!!! :P
És az a földgömb nagyon tetszik, :wink: Blaninak is kéne már egy , de olyan igazán jó-a Corás gagyinak tűnik-csak hát iszonyú drágák.

Juca, Meteor- mi most ezért mentünk át Pestről Kecskemétre, mert olyan lehúzás szaga volt az egésznek, alig szántak időt a gyerekre a kontrollokon, gyorsan ledarálták az új gyakorlatokat,no meg iszonyú sokban volt nekünk ft.-ban, időben is az utazás. Kecsón 2 órát szánt ránk, alaposan, igazán odafigyelve nézte, testreszabott egyéni gyakorlatokat kap. Pesten a 3. szaki foglalkozik velünk, mondjuk ez a 3. a legszimpibb, de a kecskeméti csaj űbereli, szóval abszolút bejön amit Juca irt, hogy személyfüggő.
Mi sulit is így választottunk, vagyis oda mentünk ahol a vágyott tanitó volt-hát hogy az a legkeményebb isi, - ez van.

Ja ha már itt tartunk, 8 gyereknek lett a 31 ból kitűnő a félévi bizije, az egyik közülük Blani!!Jupiiiii :P

Juca! Jó volt olvasni, régen irtál már ide ilyen sokat Kingáról. No, a fejlődésneurológián mi is voltunk, ugyanaz a a tapasztalatunk a dokkencs hozzáállásával mint neked. Nekem nagy szerencsém volt, mert a megye egyetlen Dévényese nagyon jó fej csaj,emberileg nagyon bejön és energiák, agykontroll pozitív gondolatok terén is segitségünkre volt-én ezért hiszem nagyon, hogy nincsenek véletlenek, s véletle találkozások. (pl. simán megmondta, hogy ne görcsöljek nagyon rá erre a mozgáselmaradásra, mert a saját gondolataim is gátolhatják a fejlődésben a babót, érzi minden hangulati ingadozásomat.) Ja és véletlen a tripla oroszlánomnak oroszlán volt a gyógytornásza.
És ő azt is megmondta, hogy nem kell már járnunk.

Cigi!
Ha már felhoztad-engem ez dühit a legjobban. Babakocsit tolva, vagy karban a csecsemővel fújni. Mert bánja a fene, hogy szivja, de fújja is.
Valóban egész mások vagyunk. Az „ő élete” mondod a cigiző babakocsit toló anyára(már amennyiben megérdemli az anya elnevezést). Ezzel látszólag elfogadod azt a viselkedést, megerősited abban, nem gáz amit csinál. (gondolom, hogy ezt gondolja, vagy legalábbis azt nem hogy gáz amit csinál, bár lehet hogy villámokat szór a szemed és nonverbálisod hatásosabb mint a verbálisom. ) :wink:
Én ellenben erősen azt gondolon:nem csak az ő élete, hanem azé az ártatlan csecsemőé is, aki megérdemelne egy oxigéndús környezetet. Az enyémről nem is beszélve, akire szintén ráfújja, mi több lent lengetve a bagót szembenyomja Benit.
Ezek az indulataim.
A Terézanyám meg úgy van vele, ha a figyelmeztetésemtől akár dühében azt morogva: mit szól bele ez a nő, semmi köze hozzá-de elnyomja a cigit, vagy a következőre 10 perccel később gyújt csak rá- már az is eredmény, és annak a babónak már volt 10 perc tiszta levegője!!!Szóval úgy gondolom ha csak 1 szállal kevesebbet sziv már megérte szólni.
Egyébként ezt a cigis témát nagyon alattomosan csinálom, mert ugye szemtől szemben csak ahhoz szólhatok, aki hozzám is szól, pl. találkozáskor. (konkrétan én voltam a szar anya hogy csak vizet adok szegénykémnek, a lónyálas, kólásak kérdezték tőlem miért nincs szine a csőrösnek, én csak lereagáltam)
Így csak magam elé dohogok, hogy” atya ég hogy lehet szegény kicsi mellett így föfékelni? „Vagy „vigyázz Blani önző cigis babakocsis közeledik”(jó hangosan), sőt hála a gyermeki őszinteségnek legtöbbször Blaniból bukik ki, hogy” úúú, anya nézd már hogy füstöl a kicsije mellett, börtönbe kéne csukni.” (ezt pedig nem tőlem hallotta)
Szóval én erősen hiszek abban, hogy nagyon apró lépésekkel szebb lehet a világ, és hiszem azt is, hogy egy ilyen megjegyzés a cigiző anyára-bemotoszkál majd ostoba fejébe, és előbb utóbb, -pl.az első kruppos ügyeletre rohanós éjjelen - hatni kezd. Ez a matekos reálosok szemében naivitás, éjjeleket filozofálgattunk át ilyeneken a barátainkkal-számomra kevés energia-befektetéssel minimális világjavitás. (persze a egy misszióban, napi kemény melóval nyilván többet tehetnék, de erre az életemre nem ezt osztotta a sors. Meg amúgy sem tudom nagyon irányítani, belőlem egyszer csak kibuknak az ilyenek.
Rókázás: basszus én egy émelygéstől idegbeteg lennék, hogy a csudába birsz Te ki ennyi hányást?(anyukád is hányós volt? Nem tudom a hajlam örökölhető-e? )
Hogy tudsz elmenni így Kingával sétálni?
Erőt és kitartást Neked a mindennapokhoz. :P :lol: :P :D :P

Meteor! A barátnőm is ját csiribirire és ott majdnem teljesen megcsinálják az összes jó fejlesztőt!!!!!
Nálatok lehet heti 2x félnaposra menni bölibe?Akkor 2 gyereket vesznek fel 1 helyre?

Viera!
Dehogy háborúzunk, szimplán beszélgetünk, csak átfutva háborúnak tűnik? ne már!Nem is olvastad el rendesen.

Lányok, durva lett idén a sok fizetnivaló. Sokszor nem is értem, hogy tudunk 25-én még kenyeret venni. Annyira útálom ezt az ideggörcsöt a pénz miatt!!!!!!!!!!!!!!!
Annyira el szeretném vinni a gyerekeket a debreceni őserdős csúszdaparkba de soha nem tudunk rá félretenni!
Szerencsére az ingyenes kirándulás, kacsaetetés is élmény számukra!

Gab!!!!
Alázattal leborulok nagyságod és türelmed előtt!!!!!!!!
Bele sem merek gondolni milyen hatással lettek volna rám a történtek, ha Beni csinálja. :twisted: :roll: :shock: :? :wink:
Húúú, az rákos lányról szóló, pozitiv gondolkodást népszerűsitő riport rám is óriási hatással volt!!!!!!!Azóta is naponta többször eszembe jut és ott motoszkál.

benianya
ákosbenianya
 
 


elirás: 30-ból
alziza!!!Nagyon tetszenek a képek!!!!!!!Nagyon ügyi vagy!!!!!! :P :lol:

benianya
ákosbenianya
 
 


Alziza!
A fényképek szuperek nagyon.

Apuka még nem telefonált a nyanyának de majd megírom mi volt.

Megfőztem 3 napra és most várom, hogy panna felkeljen.
Szegénykémnek biztosan nagyon fáj a torka mert alig eszik még a tejnek is csak felét issza meg reggel és este, de legalább már nincs láza.
Azt hiszem lemegyünk egy kicsit sétálni mert szépen süt a nap.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Most csak a fűtésre reagálok: legutóbbi támogatott számlánk 45.000 volt. Asszem mi nyertünk. :evil: 74 nm2. Alapdíj 12.000. No comment sok.

Megyünk dokinénihez mérésre, utána jövök. Ma a klubbot kihagyjuk, nem szeretnék valami betegséget összeszedni.

tjuca
 
 


Sziasztok!

A napsütés ellenére nagyon hideg van! Pedig csak anyut kísértem ki...

Na, megint jól kiprovokáltam, hogy szóljatok hozzám, a mocsok disznó! 8)

Alziza! Nagyon komolyak a képek! Méghogy nem vagy egy számítógép-zseni! A blog ennél egyszerűbb, szerintem!

Katus! Szegény kis Panna! Sok-sok gyógypuszi neki! Te meg nem semmi energiabomba lehetsz, hogy 3 napra megfőztél! Nekem még csak a reggelit sikerült összehozni...

Az öcsikém is szegény nagyon beteg, köhög, lázas meg taknyos. Szombaton még csak picit köhécselt, hétfő reggelre meg teljesen kész volt. Mi már javulunk, a gyógyszer is elfogyott, minimális orrfolyás maradt már csak. Délután megyünk vissza doktornénihez, és szerintem már csütörtökön engedni fogja Lackót oviba. Én is örülnék már neki, remélem, már nem fog visszaesni. Majd nyomom bele a c-vitamint.

Valaki nem tudja, hány mg egy 20 kilós gyerek c-vitamin adagja? A cebion olyan általánosan írja, hogy kisgyermekeknek 6-10 csepp... Lassú az agyam, hogy abból számolgassak... És a 12 kilósaknak mennyi?

Megyünk reggelizni, bár Mesi még mindig szunyál, hiába akartam én 8-kor ébreszteni...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Fűtés. Gáz kazánunk van, a ház vagy 100 nm biztos van, és a mostani volt 4 év alatt a legmagasabb számlánk, támogatással 27 ezer. Valóban lehet valami előnye ennek a vacak vályogháznak is!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Megint első! Komolyan, legközelebb megszámolom, nehogy oldal elejére kerüljek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Kaki!
Pannának párszor felajánlottuk, hogy üljön rá a bilire és ugyanezt tették a bölcsiben is de Pannának "szúrja" a kis popsiját így egy időre elfelejtjük a bili kérdést.
Kata 2,5 évesen lett szobatiszta úgy, hogy hétfőn még éjszakára is kellett pelus vasárnap pedig már alváshoz sem kellett és azóta sem pisilt be egyszer sem. Gyakorlatilag 1 hét alatt vált teljesen szobatisztává, hozzáteszem Ő egyből a wc-be pisilt a bili nem tetszet neki.
Egyébként Panna nem bújik el amikor kakil csak azt vesszük észre, hogy erőlködik.

beszéd: Panna csak annyit tud mondani: apa, anya, baba, vau-vau, de emiatt sem aggódom hiszen tud beszélni csak keveset, majd beindul.

árememlés:
hihetetlen!!!!!!!!
A férjem kiszámolta, hogy átlagosan 30%-al emelkedtek az árak, a fizetés és az öregségi nyugdíj, családi pótlék 5 %-al.
Az a lényeg, hogy dübörög a gazdaság.

Kép

Kép
katus73
 
 


Gabi!

A cebionból én Pannának 10 cseppet szoktam adni ( 11 kg), Katának pedig 15 cseppet (20 kg).
csak azért főztem 3 napra mert daráthúst vettem ki a fagyasztóból és elég sok volt, így muszáj volt 3 napra elosztani.
Egyébként a főzés nekem nem okoz gondot mert az egyik kedvenc elfoglaltságom.

Juca!
Nem semmi amit fizettek.Jól emlkszem, hogy Ti is panelban laktok?
Akkor nyáron is ennyit fizettek?

cigi: nekem az volt a kedvencem amikor a tv-ben egy cigány öregasszony a 7. gyerekét szotatta és közben cigizett.
Ezt követően közölte, hogy Ők tulajdonképpen azért csinálják a gyerekeket, hogy megéljenek a családi pótlékból.
Szerintem ez mindent űberel.

Megyek mert felkelt a kis hercegnő.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Megvagyok ám, csak Bálint nem feltétlenül pártolja a gondolatot, hogy anya ücsörög a gép előtt.... :wink: Este meg már nekem nincs lelkierőm ideülni, max. olvasni. Ha meg ideülök, akkor ingatlant keresek a szüleimnek, akik költöznének...70 évesen....nem könnyű....

Nagyjából képben vagyok, de tuti nem fogok tudni mindenre reagálni :oops: :oops:

Gab: Meske igazi csajszi ezzel a níveás dobozzal és történettel!!! Szerencsére Bálint leragadt az autóknál, illetve mindennél, aminek kereke van. Az pedig tök jó, hogy Lackó ilyeneket mond, édes lehet....hát, a gyerekszájnál nincs jobb!!! :lol: Már alig várom, hogy Bálint is beszéljen, úgy igazán!

Katus: vénpicsa gáz, én biztos kiosztom. Mostanában amúgy is könnyen elszáll az agyam, tegnap a patikában akadtam ki. Nem elég, hogy az egészséges gyerekemmel egy nyomorult fürdetőért bemegyek az influenzajárvány kellős közepén, elácsorgok a beteg emberek közt, és akkor még rá is érnek. Általában a patikusok amúgy is nem egy kapkodó idegbeteg típusú emberek....gyerek üvölt, persze melege van, anyja próbálja úgy tolni a babakocsit, hogy ember ne érhesse, patikus meg türelmesen magyaráz egy vén alkesznak, hogy ők csak 70 %-os alkoholt adhatnak ki, mert valami rendelet...bla...bla...bla...Kijöttem :twisted:

Viera: Noémi szeme sem semmi, de szerencsére nem lett komoly baj. Én általában attól félek, hogy a fogát fogja valahol kitörni Bálint, amilyen jó gyerek....Bulit tessék pótolni!!!

Preni: Petinek gyönyörű szemei vannak! Lányos anyák, reszkessetek!!! :lol:
Hajrá cicinélküli alvás!

Ex: Te Petid nemkülönben nagggggyon helyes kissrác, és neki is hihetetlen kék szemei vannak!!

Colett: köszi!! És ez biztos????? Én Vízöntő vagyok, ezt ascendensként összeengedni egy Oroszlánnal :roll: :shock: De legalább értem, hogy miért vívunk Bálinttal néha vérre menő csatákat.... :roll: :? Mi lesz, ha nagyobb lesz???? Érdekes lesz :? :?
Észbontó, hogy a kiscsajod ilyeneket mond!!!! :lol:

Kimike: ezügyben Milán sem semmi!! Jobban van?

Benianya: dettó. Mármint a cigi ellen való kiborulás. Nálunk a lépcsőház a mumus, nincs ablak és persze senki nem bírja ki amíg le- vagy felér, és állandóan cigifüst van. Na én ilyenkor szoktam Bálintnak jó hangosan a hozzád hasonlókat mondani. Utcán általában szintén jó hangosan jegyzem meg, hogy az én gyerekem nem dohányzik.... :twisted: :twisted: :twisted: Menjen haza a lakásába és fújja ott! Én azért megyek sétálni, hogy viszonylag tiszta és friss levegőn legyünk!

Na. Amúgy jól vagyunk, lassan kibújt a második rágófog összes csücske. Ja, Benianyu, valamikor írtad, hogy Beni meg sem érezte. Az első és második csücsköt Bálint sem, de most hogy a harmadik illetve negyedik csücsök bújt ki és a közt lévő íny kiszakadt, na azt megszenvedtük.....
Guggolva kakilás nálunk is van, bilibe véletlen pisilés azóta sem. Szerintem kicsi a bili.....lehet ez? Ha ráül, akkor a pisilője nekinyomódik a bili falának, nem is csodálom, hogy nem pisil :oops: :oops: :? :shock: Hátrébb viszont nem tud ülni, mert akkor leesik.....Lehet, hogy wc-szűkítő lesz a dologból??

Megkaptuk a pneumo második oltását, minimális hőemelkedése volt.

Lónyál-ivászatról ennyit:
Kép

(Kölyökpezsgő :oops: , visított.....apja itta, mert vezetett, mi az, hogy ő nem kap belőle....éttermi vacsi volt, inkább kapott egy kortyot :oops: , mint végigüvöltse az estét.... :oops: Persze vágta a pofikat, hogy szénsavas, de azért itta... :? :shock: )

Léptem, kiszabadítom a gyereket a kiságy fogságából :shock: :? :roll:

Vicky

Kép
vicky21
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?