Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Megvagyok,csak még zajlanak a munkálatok.Én meg állandóan fáradt és álmos vagyok.Nem tudom mi lesz később ha már most ez van.Már félek előre az estétől,már 6-7 óra fele olyan vagyok mint egy zombi.Remélem ez most csak egy átmeneti állapot,eddig olyan jó passzban voltam.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Még itt is festés van!
De végre színesednek a falak!
Kicsit erősebbek a színek mint amire számítottam :roll:
De férjemnek tetszik.

Árnika nekem a pé után fájtak a cickóim! Ez jó a progeszteron csinálja!!! A pete kiszabadul a tüszőből az sárgatest lesz ami progit termel,ez megemeli a hőt és ez segít a baba beágyazódásában és a 12.hétig "élteti" a terhességet,aztán a méhlepény veszi át a feladatot. És te a vonalzód szerint pé után vagy, ha a pé utáni 7.napon progit nézetnek kiderül volt e peteérés..
Pusszancs
Vendég
 


sziasztok!

vanda orulok hogy jol fogattak a munkaheljeden a lombik dolgot, nalam a koleganoim az idodambol rendesek es meg ertetek hogy milyen heljeztben vagyunk... de azert nem tetszik nekik hogy lehet hogy tobszor kel probalkozni, ma kaptam valaszt a munka miniszteriumbol hogyha vehetek e ki beteg szabit a lombikra ha kulfoldre megyek es aszt mondtak hogy igen, ezert nagyon happy vagyok :P
a problemam a fonokel az hogy 64 eves es 1 fija volt aki meg halt 23 evesen balesetben ezert nekik e ceg a mindenuk es aszt szeretik honni hogy mindenkinek az a mindenuk, meg 1 gyereknel valahogy el megy ha dolgozol egeszen a vegeig es ha 3 hopan utan visza mesz, ami persze eleg nehez :shock: es a masodik gyereknel szerintuk el vagy teljesen veszve kesz katasztrofa, nem vagy tobbet jo nekik...
nalam kicsit nehezeb a munka kereses mert kulfoldi vagyok es nagyon sok ceg nem vesz fel ezert... es hogyha 26-32 eves vagy, ferjel es gyerek nelkul egyenesen meg mondjak hogy kel nekik garancia hogy legalab 3 evig nem csinalsz gyereket vagy hogy nem kelesz, persze vanak kivetelek is, halla Istenek!
A nyanyust nem fogom tobbet hivni, kebzeljetek el menyi penzt csinal hogyha egyszere 3-al megy, legalab ha keveset kerne, mert aki ra van szorulva hogy nem beszel magyarul vagy angolul... es ahogy mondod elege otromba, en is mindik 2-3 visza kelet hivjam mert most el van foglalva, vagy vizsgalaton van... de meg vagyunk mi nelkule is :twisted:

Szerintetek meg csinaljak az inszemet szombaton - 14 nap, azt mondta B hogy nem tudja ha dolgoznak szombaton, pentekre akarta, de nekem pont nagyon rosz a munkam miatt, de ha nem lehet maskepp...

Vigyazatok magatokra es jo estet nektek!
demoniq13
 
 

 
 

Móni!

Nem semmi, amit leírsz. Ehhez képest nálunk jónak mondható a helyzet. Itt ugyanis törvény védi bizonyos fokig a lombikosokat meg a kismamákat is. Fel a fejjel, hátha megértőek lesznek. Vagy nem is muszáj elmondani....
Kár, hogy nincs mindenki olyan szerencsés helyzetben, mint mi. :(
vovanda
 
 


Móni!

De jó neked hogy már ilyen hamar insemet akar B csinálni. Mi még sehol sem tartunk és ez annyira dühít, hogy eltelt 5 hónap és még semmi sem tőrtént csak a sok hülye kivizsgálás aminek semmi értelme nem volt, mert ugyanannyit tudunk mint az elején és persz már kb. 150 ezer forintot kidobtunk az ablakon.
szmet
 
 


Hello!

Vanda az este el felejtettem mondani hogy milyen cuki a kisfiad remelem a masodik baba is majd ilyen edes lesz :D
En azert remenykedem hogy vannak enel rendeseb fonokok itt is Olaszban es kivanom mindenkinek hogy ugy fogadjak el a munkahelyen mint nalad.

Szmet, tavalj mi is egy csomo vizsgalatot csinaltunk meg ki derult mi a helyzet, eloszor nalam ovulacios monitorizalast csinaltunk hogy lasak hogyha van e ovulacio, majd poszt koital teszt amin az jott ki hogy van spermium de nem mozog eszt meg kellet csinalni 2 ciklusnal hogy lasak ha nem tevedtek, aztan el ment a ferjem andrologushoz (persze privatban mert ha a korzeten keresztul kered ra 3-4 honapra adnak idopontot) aki kert hormon vizsgalatokat es spermiogrammat, a hormonoknal csak a prolattina volt picit nagy, de a spermiogramma azonal azoospermiat mutatot ki (nincs spermium) akor a doki kert ecodopplert es valami venas ecografiat es valami dns tesztet, mind ezeknel nem talaltak semmit es be tette a ferjemet a korhazba biopsziara es valami atjarosagitesztre de sajnos mind hiaba mert nincsen semijen szaporodasi sejt a ferjemben, es ezek mind honappok voltak es valahogy a doki nem akarta meg mondani hogy itt Olaszban nincs esejunk babara, feszt kellet hivjuk telefonon es aszt mondta hogy meg gondolkozik lehet hogy valami hypotalamusz problema van esetleg meg kene nezni a ferjem adjat stb es ra untunk a dologra, magunktol is tudtuk hogy nem lehet baba es akor el hataroztuk hogy kulfoldon nezunk utana...
en szerintem nalatok is a doki probal valami olyan megoldast talalni hogy sikeruljon egy kozos baba azert ker sok kivizsgalast, tartcatok meg ki egy kicsit hatha sikerul javitani a spermiumokon, mi szoritunk nektek!

na megyek fozni, puszi
demoniq13
 
 


Szmet!

Valószínűleg mi is így lennénk, ha nem lett volna a páromnak az exével már egy lombik. Bár náluk amikor meglátták, hogy 5% a mozgékonyság, szóba se jött az inszem. kapásból lombikot javasoltak. Türelem, tarts ki.Esetleg kérdezd meg legközelebb a dokit, hogy mire számítsatok, mennyi idő még, amíg érdemben is történik valami. Fel a fejjel, a dühöngés sajnos nem segít. Pedig néha nem lenne rossz... :twisted:
vovanda
 
 


VANDUS Neked:

Neved napjára kívánok sok szépet,
legyen számodra boldogság az élet,
Mint gyöngyvirág az erdő közepén,
úgylegyen névnapod ünnepén! Kép

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!!

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy. Eddig nagyon jó napom van, csak megöl a kíváncsiság. A pasim nagy szervezkedésbe kezdett a hátam mögött és nem tudom, mi készül. Anyukám pár perce elvitte Manót, és annyit már tudok, hogy a nővérem is bele van kavarva a dologba. Egyébként meg nézek értetlenül. :D
vovanda
 
 


Vanda!
Én is boldog névnapot kívánok neked!!!!

Kép
ani0227
 
 


Anikám!
Nagyon aranyosak vagytok. Festés jól halad?

Kincs!
A babának majd tetszeni fognak a szép, színes falak... :D
vovanda
 
 


Úgy látom mostanában senkivel nem tőrténik semmi érdemleges. Meséljetek ki hogy halad babügyileg?
szmet
 
 


Vanda en is sok boldog nevnapot kivanok neked! ha utolag is...
remelem szep volt a meglepi :wink:

Holnap megyek uh-ra, remelem sok szep tuszot noveltem... anyira szeretnem hogy sikeruljon... sot aszt szeretmen hogy mindenkinek elsore sikeruljon akar inszem akar lombik

Szep vasarnapot!
demoniq13
 
 


aki csinalt mar inszeminaciot szoljon nekem mert lenne egy par kerdesem :?:

elore is koszike
demoniq13
 
 


demoniq13
 
 


demoniq13
 
 


na meg egyszer megprobalom

[http://www.noivonal.hu/vonalzok/pics/u2879t3_081271500.png][/url]
demoniq13
 
 


nagyon bena vagyok :oops:
tud valaki segitemi, mar meg van a vonalzo, de nem tudom fel tenni hogy ne a linket lasuk hanem a vonalzot

koszi
demoniq13
 
 


Sziasztok

Moni ezt a cimet a profilodba kell alulra bemásolni, és akkor fog megjelenni a vonalzód.
Drukkolok neked holnapra.

Vandus mi volt a meglepi?? :)

Timi apa gyógyulgat? Ápolgasd szorgalmasan. Sajnos sz....dik az msn-em, próbáltam letölteni másikat de még most sem tuti.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek köszi a köszöntést.
Tegnap este színházban voltunk, a Valahol Európábant néztük. És olyat csináltam, amit még soha: bőgtem színházban....
Nagyon jó előadás volt.

Puszi nektek.
vovanda
 
 


demoniq13
 
 


Arnika, kesz katasztrofa vagyok, itt ahol irok ra megyek a link-re

http://www.noivonal.hu/vonalzok/pics/u2879t3_081271500.png

en itt latom csak a linket, kellene lasam mar a vonalzot?

[/url]
demoniq13
 
 


meg egy proba

[url=http://www.noivonal.hu/vonalzok/pics/u2879t3_081271500.png/]
demoniq13
 
 


nagyon idegesit hogy nem sikerul

[url]http://www.noivonal.hu/vonalzok/pics/u2879t3_081271500.png
[/url]
demoniq13
 
 


enyire ordogi ez a dolog :twisted: most abba is hagyom
arnika, koszi holnapra a drukkot

puszika mindenkinek![/url]
demoniq13
 
 


Móni!

Nekem volt pár inszemem,ha tudok segítek!

Kép
ani0227
 
 


Szia Ani!

en kaptam 8 menopur szurit, holnap megyek uh-ra, meg egy csomo vitamint, egy picit erzem jobb oldal hogy erzekeny a pete feszkem, vajon aszt jelenti hogy nonek e tuszok?
hany tuszo kel egy inszemhez? neked hanyadik sikerult? en donnoral csinalom a pesti bankbol, aszt gondolom hogy csak nagyon jo kepesegu spermiumot lehet ott le adni, vagyis remelem... hatha nagyobb lenne a lehetosegem, mert amit olvastam altalaba 5-18% korul mozog, ami szerintem egy kicsit keves, de azert remelem ok lesz
egy kicsit ideges vagyok mert atol felek hogy lehet nem indultak meg a tuszok :cry:
esetleg mit javasolsz inszem elot es utan, ja nalunk az a gond hogy 12 ora kocsikazas odaig es 12 visza, elege nehez... de hel Istennek a ferjem nagyon ki tart

Ja es remelem nem dolgoztad agyon magad a festes miat.

Puszika, holnap jovok az uh eredmenyevel
[url=http://www.noivonal.hu/vonalzok/pics/u2879t3_081271500.pngurl]
demoniq13
 
 


meg egy ilyen benat biztos men latatok meg

http://www.noivonal.hu/vonalzok/pics/u2 ... 271500.png[/url][/url]
demoniq13
 
 



Demoniq

Vonalzót a profilok/aláírásban tudsz betenni
És az sem mindegy melyik sort másolod be oda! én nem ismerem a noivonal oldalt.
Nekem is volt 2inszemem az első spontán ciklusban volt(nem kaptam szurit),a második stimulált volt azt hiszem 11szurit kaptam,sok tüszim lett (nem mondott számot B.B.) és egynek sikerült a randi,most itt mocorog a pocakban!
Akár 1szép tüszi is elég,és bízni remélni kell!!!!!
Az autóban én kicsit fekvő poziciót vettem fel (bár azt mondják a sperma úgy tapad a méhben meg mint a pókhálón a pici vízcseppek,tehát nem vész kárba)otthon is pihengettem 1-2 napot és sok vizet ittam és fehérjét is többet ettem.

Festéssel egészen jól haladunk talán ma végzünkés már csak pakolás és takarítás lesz! :)
Nagyon várom,hogy ismét az ágyikónkban aludjunk!
Elég fáradt vagyok mert óránként kelek a kényelmetlen fekvés miatt.

Ani ti,hogy haladtok??
Pocaktól tudsz pihenni??

Szép napot!
Vendég
 


sziasztok!

remélem mindenki jól van?!

móni! ne aggódj nekem sem szokott sikerülni az ilyesmi...úgyhogy nem vagy egyedül...próbálkozz még hátha sikerül!drukkolok az inszemhez meg a vonalzóhoz! :wink:

ani!
remélem jól vagytok a kis pocaklakókkal együtt!festés?kész?takarítani remélem lesz segítséged!!!hidd el szívesen segítenék neked ha közelebb laknék hozzátok,de megpróbálok telepatikusan kitakarítani nálatok!jó? :wink: vigyázz nagyon magatokra!


vanda!igaz hogy így utólag,de nagyon sok boldog névnapot kínánok!örülök,hogy jól érezted magad!én is imádom a színházi előadásokat!annyira jó. :)

kincs!????????festés?hogy haladtok?remélem jól vagytok?!a pici neve mi lesz?tudjátok már? :roll:

árnika!a multkor nekem is elment az msn-em és hiába írtam utánna neked amikor elérhető voltál mégsem küldte el neked.azt írta nem sikerült elküldeni az üzit.akkor valszínű a tiéddel van a gond,mert a mi msn-ünk jó...amint jó lesz dumcsizunk!!!remélem jól vagy?!én tornázok minden nap,de egyre nehezebb még mindig nem jöttem bele igazán.a diéta az jól megy :lol: veled mizu?cicifájás?remélem minden oké?!amint tudsz jelentkezz!
ja!tegnap a párom telójáról írtam mert neki ingyenes 100 sms!majd írok!pusz! :D :wink: :roll: :lol: 8) :D :P :roll: :wink:
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Segítsetek kicsit. Nem tudja véletlenül valamelyikőtök, hogy lombikot csinálnak spontán ciklusra? A nőgyógyászom azt mondta, hogy az egyik betege hasonló cipőben jár mint mi, és neki megcsinálták. Tudtok erről valamit?
vovanda
 
 


Móni!
Nekem inszemnél 2 petesejtet sikerült termeljek csak,igaz velem nagyon óvatosan bántak,mert érzékeny vagyok a hormonokra.Igaz,nekem lombikkal sikerültek a picik,de az inszem is lehet nagyon eredményes.Én az inszemeknél(6) is ugyanúgy betartottam a pihenést,mint a lombiknál.
Hazafele mindig feküdtem az autóban hátul.
Biztos,hogy a tüszőid növögetnek,mert én is hasonlót éreztem.Igyál nagyon sokat!Az segít!Sőt!!!!!És sok-sok fehérje!!!!Tej termék-tej termékkel!És vagy 1 hétig ágy nyugalom.

Köszönöm,hogy így aggódtok értem!A festéssel mi készen vagyunk,most a takarítás folyik,amiből kiveszem a részem,de csak lightosan.Sajnos anyukám infruenzás lett,így nincs segítségem,csak a férjem.
Timi!Köszi!Érzem,hogy itt vagy,mert most valahogy jól esik takarítani! :D

Kincs!Néha elég rossz feküdni,sehogy sem jó.Ha jobb oldalamon vagyok a kisfiú jelez,ha a bal oldalamon,akkor a kislány,hanyat meg nagyon rossz nekem,mert úgy érzem nem kapok elég levegőt.Így hát szenvedgélek.Rengeteget vagyok fent éjszaka.Na meg a pisi!Borzasztó!1-2 csepp is annyira feszít!Ha meg felállok akkor jön a többi!:?(vagy ha beértem a szobába)Idegen helyen el sem merek menni wc-re.A kislány teljesen rajta van a hólyagomon.
De egyre nyűgösebb is vagyok,nem tudom te hogy vagy vele.
Iwiwen miért nem vagy?Kitörölted magadat?

Kép
ani0227
 
 


Anikám!

Tarts ki!! A nyűgösség jogos. Tudom, hogy ilyenkor már nagyon nehéz. Ami az alvásodat illeti: ha megvan a szoptatós párna, próbáld meg azzal egy kicsit megtámogatni a pocakodat, ha az oldaladon fekszel. Hátha segít. A hanyatt fekvés esélytelen, a pocak két artériát is nyom, ezért nem kapsz úgy levegőt.
De fel a fejjel. Már nincs sok hátra.
vovanda
 
 


Ani! ennek nagyon örülök!azért csak óvatosan!
és a nyűgösség érthető.tarts ki!gondolok rád!vigyázz magatokra! :wink:

kincs!örülök hogy végeztetek a festéssel!azért csak óvatosan neked is a takarítással!vigyázz magatokra! :wink:

puszi mindenkinek!

árnika!majd írj!
óvatosan az úton!(ha mész a városba) :D
timé&tati
 
 


Sziasztok

Kincs köszi a választ. Ezeket a peteérés-hormon dolgokat tudtam, én a gyógyira gondoltam hogy annak a hatása lehet ez.
Kiskincsnek megvan már a neve?? :)

Ani sajnálom, kitartás. :( Az egyik ismerösöm mondta hogy olyan 7-8hós volt amikor porszivózás közben úgy hólyagon rugta a baba, hogy összepisilte magát. Nagyon rossz lehet ha ráfekszik valamire, de próbálj meg beszélni lánykáddal hogy kicsit feküdjön másmerre.
Megnézted filmet tegnap?

Vanda elvileg spontán ciklusban is lehet lombikozni, de szerintem az az elterjedt hogy stimulálnak.
Neked kisfiad természetes úton fogant ugye?
Bocsi ha hülyeséget kérdeznék.

Móni hallgass a lányokra ők már profik, hiszen az eredmény ott mocorog. :lol:
A vonalzód: felül ki van írva hogy segédlet, megnyitod, ott profil , megnyitod, és oda kell bemásolni azt hiszem a négyzethez bbcod van írva abba a négyzetbe másolod azt amit ide írtál, és persze utána elmented, és onnan kezdve az írásaid után látható.
Remélem érthetően írtam. :roll:
Mára ++++++++++++++

Kabóca nagyon eltüntél, voltál 4D?

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

Nem kérdezel hülyeséget. A kisfiam spontán fogant, csak neki nem a jelenlegi párom az apukája. Illetve pontosítok: biológiailag nem ő az apja. A volt férjem sajnos nem látogatja Manót, így inkább a páromat tekinti apjának, bár nem így szólítja. De nem ez a lényeg, hanem az érzés.
vovanda
 
 


Árnika!

Hát nem elfelejtettem! :evil: :evil: :evil:

Kép
ani0227
 
 


Vanda nem voltam benne biztos, hogy jól emlékszem, de akkor hálisten nem vagyok szenilis.
Azért kérdeztem, mert állítólag akiknek már volt terhességük azoknak könnyebben sikerül, mivel az agy megjegyzi a terhességet. Azt mondják hogy sok minden ott dől el. :)
Lombikozni az esélyek miatt szoktak inkább, több petesejt nagyobb esély elvén.

Ani ne mérgelődj! azt hittem hogy emlékszel rá, mivel a múlthéten is írtam a filmről, de semmi gond még biztos fogják ismételni.

Móni??

Mazsi miért nem jelentkezel?

Timi :lol: :lol: :lol: pusz

szép estét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

koszi mindenkinek hogy iratok es gondoltatok ram :lol:
ani es kincs majd probalok egy kicsit pihizni ahogy iratok es sokkat fogok inni es sok feherjet fogok enni

ma 8 menopur utan ezeket a tusziket neveltem: 2 db 10mm, 2 db 8mm, vagy 5 db 5mm, en azt gondolom hogy ok, bar nem nagyon ertek hozza, BB mondta hogy vegyem be a masik 2 szurit is ami meg van es uj uh szerdan, remelem ugyi leszek :D a ferjem mar aszt hiszi hogy ez 4 baba lesz... hat nem sokar ertenek a ferfiak belole

Draga anyukak orulok hogy a vegem vagytok a festessel de azert nem kel az egesz takaritast egy nap be felyezni, en is be segitek telepatikusan :P

Anni semmi baj ha egy kicsit nyugos vagy, majd lesz mit kibirjal te is a 2 babucival...

mazsi, de tenleg johettnel var...

Timi! koszi hogy melletem vagy a benaskodasban is :D

Arnika te nagyon ugysen meg magyaraztad a vonalzo dolgot, de szerintem meg nem sikerult, majd meg probalkozom, lehet fel teszek egy kepet :roll: :wink:

Na puszika nektek es jo ejszakat!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


hat persze hogy nem sikerult :cry:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


proba

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Arnika! help, ra mentem a profilomra es az van be irva hogy BBCODE bekapcsolva, a link-et az alairasomba tettem, de a vonalzom nem jon ki, lehet nem jo hejre irtam, de nem tudom hova mashova irni...

olyan kemeny a fejem hogy a flinsztone csalad meg irigyelne :oops:

na megyek, mert mar nagyon restelem a butasagomat :oops:

de azert kuldok mindenkinek sok puszit!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Árnika!

Nem vagy szenilis... :D Elég zavaros a sztori, nem csoda, ha te is összezavarodtál. Mi is arra jutottunk, hogy ha lesz is lehetőség spontán ciklussal lombikozni, inkább marad a stimu. Kicsit félek a sok hormontól, viszont nem mindegy, hogy hány tüszőt szívnak le.

Ani!
Ne mérgelődj. Tudod. csak nyugi.

Móni!
Kitartás!
vovanda
 
 


Móni!
Szépen termeltél!Nem csoda,hogy feszül a petefészked!

Vanda!
Szerintem jobb,ha nem spontán lombikoztok!Hátha lehetne lefagyasztani sejtecskét,az már egy biztos pont.Nekem nem sikerült soha annyit termeljek.A hormonoktól ne félj!Én csak pár(2-3) kg-ot szedtem fel,az is az első lombiknál,az inszemeknél semmit.Csak egy kicsit fogsz kiszőrösödni,de legalább apa sokat fog simizni,mert amikor bedúr a bundádba,azt hiszi,hogy Micike az!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Kép Micike

Kép
ani0227
 
 


Ani!

Szeretlek! :P
A hangulatomon sokat javítottál. :lol:
vovanda
 
 


hát jó kilátások.
Remélem nem fogok sokat hízni, bár amikor fogigátlót szedtem az se ártott meg.

Aki tudja írja már meg hogy a 20.nap környékén mennyi mm a normális tüsző méret?
Csütörtökön megyek uhra és kívácsi vagyok mekkora lesz.
azt hiszem szeptemberben miskolcon 17mm es volt ha jól olvastam le a leletet.
szmet
 
 


Sziasztok

Vanda csatlakoznék én is, ne bánkódj azért nekünk tetszeni fogsz így is. :lol: :lol: :lol:

Szmet norm. ciklusnál 20. napon a tüsző már megreped.
A norm. tüsző mérete 18-20mm. körül szokott lenni.

Moni a nőivonal vonalzóit még én sem csináltam sosem. Az enyém fölött ott van a cím ahol én szoktam szerkeszteni. Esetleg próbáld meg azt. Jól csináltad oda kell az aláírásba, csak szerintem utána nem mentetted el .
Szorgalmasan növesztgesd tüszőidet.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Köszi csajok!
vovanda
 
 


Vanda
Spontán ciklussal nem csinálnak lombikot... spontán ciklusban 1-2 tüsző érik meg talán... a szurikkal elérik, hogy több petesejt érjen meg, többet tudjanak megtermékenyíteni...
(akkor van spontán ciklusban ET, ha előző beavatkozásból maradtak fagyasztott embrik)

Én nem híztam, nem szőrösödtem a szurik alatt... csak szarul voltam :evil:
(én annó fogigátlót sem tudtam szedni, mert 2 nap után haltam meg, hánytam, fejem fájt, szédültem...)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?